شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۰:۳۰Jan 2020 25

خبرهای آفتاب نیوز 3 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۵:۰۳    
چهارباغ و فراز و نشیب هایش تمامی ندارد. این خیابان تاریخی که قرن هاست به عنوان قلب تپنده اصفهان شناخته می شود و مرکز رفت وآمد مردم شهر از هر قشر و طبقه ای است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۱    
سلسله جلسات تفسیر قرآن کریم توسط حجة الاسلام والمسلمین استاد سید حسین مومنی چهارشنبه ها به صورت یک هفته درمیان به همت دارالقرآن مصباح در حسینیه قتیل العبرات برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۰:۱۱    
راهکارهای عملیاتی سازی موافقتنامه چابهار بین ایران، هند و افغانستان اخیرا در اولین نشست کمیته اجرایی سازی موافقتنامه چابهار به امضا رسید تا هندی ها رسما کار خود را به منظور فعالیت اپراتوری در بندر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۵۷    
هوآوی به تنهایی در نیمه اول سال 2018، 95میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سراسر جهان به فروش رسانده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۲    
وزیر اطلاعات پاکستان نسبت به تهدید و تحرکات جدید داعش در افغانستان به دولت اشرف غنی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل مقررات بانکی بانک مرکزی گفت: سیاست های جدید موجب افزایش نقدینگی بانک ها و تأمین مالی بنگاه های اقتصادی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۰    
روابط عمومی سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: یک مقام آگاه در وزارت اقتصاد، ادعای یکی از نمایندگان مجلس را درباره قول وزیر برای برکناری رییس سازمان خصوصی سازی، رد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۰    
آفتاب نیوز : عبدالله رمضان زاده، سخنگوی دولت اصلاحات با اشاره به صحبت های اخیر محمود میرلوحی مبنی بر اینکه قیمت واقعی بلیت مترو 10 هزار تومان است و قیمت فعلی باید گران تر شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۷:۲۵    
معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در بررسی عملکرد 40 ساله جمهوری اسلامی، گفت: مردم انتظار دارند که حکومت در بخش های مختلف سرویس های خود را به طور معقول و قابل پسند ارایه دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۶:۲۵    
مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:نکونام با نساجی قرارداد 3 ساله دارد و او باید تکلیفش را با باشگاه مشخص کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۶:۰۰    
رییس شورای اسلامی شهر یزد، معرفی نشدن استاندار، فرماندار و شهردار از سوی وزارت کشور را چالش جدی برنامه های توسعه ای یزد خواند و مردم یزد را قربانیان این چالش دانست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۵:۰۰    
در دهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، وزیر کشور بر دفاع کارشناسی و منطقی دستگاه های مختلف اجرایی در رسانه ها از بودجه پیشنهادی برای سال آینده به مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۴:۳۵    
مرضیه برومند با اشاره به اینکه به آینده ای بهتر برای ایران و جهان خوش بین است، گفت: در تمام ساخته هایم تابش نور امید دیده می شود و دوست ندارم مخاطبم را آزار دهم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۳:۵۱    
در حمله مسلحانه به منطقه مارادون در نیجریه 17 نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۳:۲۴    
معاون دبیرکل اتحادیه عرب تاکید کرد که موضع اتحادیه عرب در قبال عضویت سوریه در این سازمان تغییر نکرده است و همچنان عضویت سوریه در این اتحادیه در حالت تعلیق است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۲:۵۵    
سفیر آلمان در تهران فرا رسیدن کریسمس را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۲:۴۰    
فندق از جمله مغزهایی است که فواید بسیار زیادی از جمله محافظت از افراد مسن و کاهش وزن دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۲:۲۳    
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهادکشاورزی استان یزد گفت: یزد با برخورداری از 265 واحد تولید فرآورده های کنجدی به بزرگترین مجتمع کارگاهی محصولات کنجدی کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۱:۳۶    
در حالیکه قیمت دلار چند روزی است در کانال 10 هزار تومان دوام آورده است، دلالان و برخی صرافان بازار ارز رفتاری مشکوک و غیرمنطقی را در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۱:۳۳    
جان کری به ادعای ارسال 1.8 میلیارد دلار پول نقد به ایران در توئیت ترامپ واکنش نشان داد. دونالد ترامپ در توئیتی از 1.8 میلیارد دلار پول نقد حرف زد که برت مک کورک با هواپیما آن را به ایران فرستاد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۱:۰۷    
لوریس چکناواریان درباره قبول نکردن رهبری ارکستر سمفونیک تهران گفت: زخم را باز نکن که خوب نیست. هنر موسیقی در دست کسانی است که با موسیقی کاری ندارند و به جنبه سیاسی آن نگاه می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۱:۰۰    
به علت بارش برف، یخبندان و سرمای هوا، مدارس مقطع ابتدایی چالدران فردا سه شنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۶    
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به مشکلات و چالش های پیش روی کشور، بر همکاری دانشگاه و نخبگان با دولت به منظور مقابله با چالش های موجود تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۰:۲۹    
رئیس مجلس در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۸    
فرماندار ماهشهر گفت: طبق اعلام مدیرشرکت لوله سازی ماهشهر تعداد 108 نفر از کارگران این شرکت به دلیل مشکلات مالی از کار اخراج شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۵    
دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: زمان و مکان مراسم تشییع و بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی به زودی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۷    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که عربستان سعودی قبول کرده است تا پول موردنیاز برای بازسازی سوریه را پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۵۳    
قیمت طلا و سکه در بازار آزاد طی روز جاری نسبت به دیروز افزایش یافته که مهمترین علت آن افزایش قیمت جهانی طلاست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۷    
آیت الله هاشمی شاهرودی از سوی رهبر انقلاب در مناصب مهم علمی، حاکمیتی منصوب شدند. حل اختلاف میان قوا یکی از مناصبی بود که از بدو تاسیس بر عهده ایشان گذاشته شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۲    
آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان ساعاتی قبل در سن 70سالگی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۵    
آیت الله هاشمی شاهرودی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۱    
آیت الله آملی لاریجانی با صدور پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۳۰    
آفتاب نیوز : تصویری دیده نشده از آیت الله هاشمی شاهرودی در کنار رهبر انقلاب را مشاهده می کنید. تصویری از آخرین عیادت رهبرانقلاب از مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۶    
یک عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: رابطه آیت الله هاشمی شاهرودی با مقام معظم رهبری رابطه ای بسیار صمیمی بود و مقام معظم رهبری هم نسبت به ایشان و جایگاه رفیع ایشان لطف ویژه ای داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۵    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۹    
علیرغم تلاش پزشکان آیت الله هاشمی شاهرودی به لقاء الله پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۵    
انفجار روز دوشنبه در نزدیکی وزارت فواید عمومی در پایتخت افغانستان دست کم 27 کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۷    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که نیروهای کشورش در ادلب باقی می مانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۵    
به گفته محققان امنیتی بالغ بر 19 هزار و 500 مودم اینترنت ADSL به فروش رفته در بازار، اطلاعات اتصال کاربران اینترنتی متصل به آنها را افشا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۴    
گفته شده که این نقاشی دیواری در دو روز اول دست کم دو هزار بازدید کننده داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۷    
رصدخانه آتشفشان اتنا روز دوشنبه 24 دسامبر از مشاهده فواره خاکستر و گدازه در این آتشفشان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۵    
2200 روز از حادثه تلخ مدرسه شین آباد گذشته است؛ حادثه ای که آخرین مورد از نوع خودش نبود و هفته گذشته و این بار در زاهدان تکرار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۴    
دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان از هواداران خواست با این تیم آشتی کنند و به حمایت از آن بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۲    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به ناکامی ایران در 40 سال گذشته در جام ملت های آسیا، گفت: شاید در هر دوره به قهرمانی رسیده ایم که فکر می کنند قهرمانی در آسیا راحت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۵    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس با حضور رئیس سازمان خصوصی سازی، قائم مقام وزیر ورزش ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۴    
دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات ساوه و زرندیه گفت: با حل مشکلات جامعه کارگری و افزایش میزان دستمزد، اجازه ندهیم صدای کارگران ساوه از کف خیابان شنیده شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۳    
آفتاب نیوز : فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی در بیمارستان خاتم الانبیاء پس از اعلام وخامت حال ایشان حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۲    
معاون وزیر خارجه روسیه تردید خود را نسبت به تصمیم آمریکا برای خروج نیروهایش از سوریه ابراز کرد و گفت که آمریکا حضور نظامی خود در سوریه را امری ضروری برای تحقق منافع خود می داند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۵    
اولین جلسه محاکمه علنی "علی اکبر عمارت ساز" معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۸    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه خدمات ویژه به 247 روستای محروم خبر داد و گفت: با پیشنهاد رئیس کمیته امداد و موافقت رئیس جمهور تا پایان سال دو نوبت سبد کالا به مددجویان این نهاد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۵    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: اخیرا گروه خاصی در راستای تضعیف حوزه و مرجعیت تلاش می کنند و این گروه متاسفانه در مراکز حساس نیز نفوذ کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۵    
رئیس بسیج جامعه زنان با تاکید بر اینکه مدعیان نامزدی با شهدا متوهم، افسرده و روانپریش هستند، گفت: به لحاظ عقلانی چنین موضوعی قابل قبول نیست و چنین ادعاهایی بسیار عجیب و غیرعقلانی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۷    
عصبانیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از استعفای اعتراضی برت مگ گورک ، نماینده آمریکا در ائتلاف اصطلاحاً ضد داعش ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از توزیع گسترده مرغ منجمد 8 هزار و 900 تومانی در سراسر کشور برای متعادل سازی قیمت مرغ گرم در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۵    
سخنگوی دولت اسرائیل شامگاه دوشنبه اعلام کرد که رؤسای احزاب دولت ائتلاف تل آویو در صدد انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام در ماه آوریل آینده ( اردیبهشت/ خرداد 98 ) هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۲    
دیدار دوستانه ایران و فلسطین در سکوت ورزشگاه الدحیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۲    
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و فلسطین با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۰    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، محمد حسن زدا را به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۶    
پژو 405 دوگانه سوز و دنا بدون تغییر قیمت نسبت به روز گدشته به ترتیب به قیمت 56 میلیون و 500 و 81 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۴۷    
تیم ملی تیم فوتبال عراق با نتیجه دو بر یک چین را مغلوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۳۸    
آفتاب نیوز : تصاویری از بیمارستان خاتم الانبیاء پس از اعلام خبر وخامت حال آیت الله هاشمی شاهرودی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۳۰    
وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه گزینه های زیادی بعد از خروج آمریکا از برجام داریم گفت: اروپایی ها در انجام تعهداتشان به برجام کُند عمل می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۷    
"طرف آمد و زنم پرسید کله پاچه تان خیلی چرب است؟ طرف گفت بله مگر کله پاچه بی چربی هم داریم؟ زنم گفت: بله الان کله پاچه کم چرب هم آمده شما چطور ندارید؟ طرف گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۷    
مجمع الجزایر شنگسی، در حدود 70 کیلومتری شانگ های قرار دارد و تنها مجمع الجزایری است که در چین رسماً به عنوان منطقۀ چشم انداز ملی اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۳    
شرکت خودروسازی بی ام و در کره جنوبی به اتهام پنهان نگهداشتن نقص فنی در قطعات و تاخیر در فراخواندن خودروهای با نقص فنی ، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۷    
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) و سال نوی مسیحی پیام تبریکی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۰    
فرهاد پسر مهران مدیری با اسم فرواگ دوران حرفه ای خوانندگی خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۱    
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان روز دوشنبه 3 دی ماه 97 در مرکز ملی فوتبال برگزار شد. این تیم در حال آماده سازی برای مرحله دوم بازی های انتخابی المپیک 2020 است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۱    
بارش برف مازندران را سفید پوش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۹    
کارلوس کی روش رفتار غیرمحترمانه با تیمش را دردناک خوانده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۹    
ملی پوش ایران در لیگ برتر انگلیس به اردوی تیم ملی اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۵    
پایگاه تحلیلی نشنال اینترست آمریکا روز شنبه در تحلیلی پیش بینی کرد که جنگ جهانی سوم ممکن است در سال 2018 از یکی از 5 نقطه جغزافیایی کره شمالی، اوکراین، تایوان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۲۱    
امروز قیمت طلا و ارز اندکی صعودی بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۱۹    
وکیل مدافع محمد حبیبی - فعال صنفی معلمان- گفت که حکم صادره برای موکلش از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب، در شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر استان تهران عینا تایید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۱۹    
ترکیب تیم ملی ایران مقابل فلسطین مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۳    
نمودار قیمت انواع گوشی های تلفن همراه از اواسط آبان ماه با شیب نزولی نسبتا شدیدی مواجه شد که به گفته فعالان بازار این اتفاق ناشی از افت نرخ ارز در بازار آزاد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۰    
لحن صدای ژنرال "مظلوم عبدی"، فرمانده کرد نیروهای سوریه دموکراتیک در حالیکه تصمیم ترامپ را درباره خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بیان می کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۵۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تنها 15درصد از بودجه ردیف فرهنگ، گردشگری و ورزش در اختیار وزارت ارشاد قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۵۵    
فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی گفت: سپاه حفاظت مانند سایر نیروهای مسلح رزمایش های را برای مقابله با تهدیدات احتمالی انجام می دهد و برای مقابله با تهدیدات کاملا آماده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۷    
به دنبال اخبار منتشر شده درباره ناپدید شدن مرموز دختر حاکم دبی، وزارت خارجه امارات نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۶    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه، گفت: اینکه می گویند امام نگفته اسرائیل باید از بین برود دروغ و تحریف سخنان امام است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۴    
جلسه شورای عالی اشتغال ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۳    
رییس پلیس فتای البرز گفت: باند هشت نفره کلاهبرداری از طریق اسکیمر یا کپی کننده کارت های بانکی در استان متلاشی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۰    
نباید شرایطی به وجود بیاید که فردی از تحصیل در دوره ابتدایی جا بماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۰    
اصلاً آقای یامین پور از خردادماه برنامه زنده نداشته است که بخواهد کسی او را ممنوع التصویر کند و احتمالاً به زودی با برنامه تازه ای به تلویزیون برمی گردد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۱    
آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: مردم از مسئولین نظام خدمت گذاری می خواهند؛ رفاه حق مردم است و با ارائه آمار، مشکلات گرانی از بین نمی رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۰    
رئیس شورای تامین دام کشور از تامین انواع گوشت قرمز وارداتی و داخلی خبر داد و گفت: مشکل گرانی قیمت گوشت قرمز داخلی ناشی از حضور دلالان و عرضه نامناسب آن (تفکیک و خردشدن گوشت) در سطح خرده فروشی های ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۵۸    
محمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان صبح امروز به دلیل حمله عصبی و تب شدید به بیمارستان طرفه تهران مراجعه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۵۵    
پلیس بروکسل از وقوع تیراندازی در رستورانی در مرکز این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۶    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۴    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به آمار سقط جنین در کشور و سختگیری هایی که در ارایه مجوز سقط انجام می شود، در عین حال از پرونده سنگین قاچاق پروتزهای درمانی خبر داد و خواستار برخورد قانونی با آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۴    
رئیس کلانتری 190 مجیدیه درخصوص جزئیات تیراندازی مأموران این کلانتری در محدوده امام حسین (ع) و همچنین دستگیری موبایل قاپان این محدوده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۲    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک مه گرفتگی پرتگاه های جزیره سنجا نروژ را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۲    
نخست وزیر سابق پاکستان به جرم فساد در پرونده مرتبط با یک شرکت فولاد سازی به هفت سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۷    
امسال این وین اتریش است که صدرنشین شده و از نظر ثبات، مراقبت های بهداشتی، فرهنگی، محیط زیست و آموزش و پرورش و بخش زیرساخت ها در میان 140 شهر جهان به عنوان قابل زندگی ترین شهر شناخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۲    
اقدام اخیر نمایندگان هر دو حزب سنای آمریکا در مخالفت با سیاست دونالد ترامپ در قبال عربستان در ماه جاری میلادی به خاطر انزجار از قتل بی رحمانه جمال خاشقجی و همچنین خودداری ترامپ از پذیرفتن مسئولیت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه بیش از 50 نماینده به رئیس قوه قضائیه برای ممنونع الخروجی رئیس سازمان خصوصی سازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۸    
معمولا تصور می شود صابون های حاوی مواد آنتی باکتریال اثر بهتری در پاکسازی دست ها دارند و در نتیجه بهتر از صابون های معمولی هستند. اما سازمان غذا و داروی آمریکا دیدگاه متفاوتی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۸    
سفیه الله فرمانده ارشد طالبان طی عملیات هوایی آمریکا در منطقه برمل در استان پکتیکال به همراه دو تن از یاران خود امروز دوشنبه کشته شد.