دوشنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۸:۱۴Jan 2020 27

خبرهای آفتاب نیوز 5 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۰۰:۵۸    
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: یک زن 26 ساله و متاهل به علت اختلاف خانوادگی در یکی از روستاهای نهاوند خودکشی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۱    
این روزها بسیاری از کاربران ایرانی فضای مجازی نسبت به کم فروشی مواد غذایی انتقاد می کنند و البته سازمان های متولی هم سکوت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۱    
"باید مادر بودن را درک کرد و گلایه ها و فریادها و اعتراض های این بزرگواران را با جان و دل شنید و با سعه صدر با این عزیزان همدردی کرد و وظایفمان را در قبال هموطنانمان به درستی انجام دهیم..."
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۰    
کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز در نامه ای از رئیس قوه قضاییه خواست دادسرا و دادگاه ویژه حقوق شهروندی به منظور تعقیب ناقضان حقوق شهروندی تشکیل دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۰    
آفتاب نیوز : مصرف نمک بخصوص به شکل بی رویه، باعث بروز یا تشدید برخی از بیماری ها می شود و می تواند احتمال ابتلا به سرطان، اختلالات کلیوی، پوکی استخوان و حتی چاقی و نفخ را افزایش دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۰    
بر اساس آمار رسمی تعداد جان باختگان زلزله بم 26 هزار و 271 نفر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۴    
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: این شهرستان بعلت مهاجرت سالانه 20 درصد رشد جمعیت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از دستگیری سارق و کشف خودروی سرقتی که دارای سابقه سرقت از استان آذربایجان شرقی بود در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۶    
انتشار این ویدئو که توسط دوربین های مداربسته گرفته شده، خشم بسیاری را در سراسر بریتانیا برانگیخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که 3.5میلیون خانه در کشور نیازمند نوسازی است، گفت: 30درصد جمعیت شهری کشور در حدود 20درصد از مساحت شهری ساکن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۹    
فرمانده انتظامی دشتستان استان بوشهر گفت: عاملان ربوده شدن دختر تبعه کشور افغانستان در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۶    
آفتاب نیوز : پنجاه واحد مسکونی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه با حضور علی دایی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۸    
فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی در روزهای پایانی هفته از شبکه های تلویزیون پخش می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۷    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی ویژه تعطیلات آخر هفته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۷    
محمد مرسی، رییس جمهوری سابق مصر همچنان در بازداشت به سر می برد. شهادت مبارک 90 ساله در این دادگاه یک ساعت و نیم به طول انجامید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
پلیس ترکیه با بازداشت بیش از 30 مظنون به همکاری با سازمان گولن، چند دست جلیقه زرد از آنها کشف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۱    
دولت ژاپن اعلام کرد: به دلیل اینکه خوردن گوشت نهنگ بخشی از فرهنگ این کشور است، از ماه جولای سال آینده میلادی شکار نهنگ را از سر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۳    
مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزییات سرقت ناکام امروز صبح تهران از شعب یکی از بانک های تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۲    
قانونگذار پارلمان کره جنوبی به دلیل رفتار نامناسب خود در برخورد با مأموران امنیتی فرودگاه و ناامیدکردن مردم این کشور عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۹    
علی شمخانی در دیدار با حامدکرزای رییس جمهوری سابق افغانستان با اشاره به رفتار دوگانه آمریکا در موضوع مبارزه با تروریسم، حضور این کشور در منطقه را یکی از عوامل اصلی بی ثباتی و ناامنی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۴    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه ساخت سدهای بتنی در کشور به دلایل اقتصادی، توجیه دارد، گفت: هم اکنون 22 سد بزرگ بتنی در کشور در دست ساخت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۹    
شمخانی در دیدار اشرف غنی گفت: دشمنان امنیت و آرامش منطقه در اقدامی سازمان یافته به دنبال نا امن سازی مرزهای مشترک به منظور انتقال عناصر شکست خورده داعش به افغانستان و حمایت از توسعه تروریسم تکفیری در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۷:۴۵    
درپی تصویب شورای پول و اعتبار مبنی بر تغییر پرداخت سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت از روزشمار به ماه شمار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۷:۳۰    
خشکی و خارش چشم ها از مشکلات شایع در فصل زمستان است که پایین بودن میزان رطوبت دلیل اصلی آن به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۷:۲۰    
امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به جزیی از زندگی افراد تبدیل شده است؛ این کلیشه ای ترین جمله ای است که می توان در مورد آنچه در فضای تحت نت می گذرد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۷:۰۴    
رییس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت ضمن تشریح علل شایع مرگ ومیر مادران باردار در کشور و اقدامات انجام شده در جهت کاهش آن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۶:۲۵    
یک متخصص بدنساز معتقد است تمرینات هوازی طولانی مدت سبب چربی سوزی می شود و به سلامت قلب، عروق و ریکاوری بدن نیز کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۶:۰۴    
وزیر سابق راه و ترابری گفت: زمین دانشگاه علوم تحقیقات را خارج از ضوابط قانونی در ارتفاع 1800 متری، قلدرمآبانه تصرف کردند و ساختند و به این قلدری هم افتخار می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۵:۴۸    
جدیدترین پوستر فیلم پاسیو به کارگردانی مریم بحرالعلومی در آستانه برگزاری جلسه پرسش و پاسخ فیلم در خانه هنرمندان با طراحی سمیه رضاپور رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۵:۲۳    
تصویری از پرستو صالحی را با لباس عروس در فیلم کوتاه لذت های گناه آلود ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۴:۲۶    
لاله صبوری با انتشار تصویری از خود و حسین محب اهری در اینستاگرام، از بهبود حال این بازیگر پیشکسوت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۴:۰۳    
در حالی که ممکن است بدافزارها و نرم افزارهای مخرب در هر یک از فروشگاه های آنلاین یافت شود، این برنامه های مخرب حتی می توانند در قالب آنتی ویروس هم در برخی از مارکت ها وجود داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۲:۵۵    
اخترشناسان استرالیایی یک ابر فسیلی کشف کرده اند که می تواند بقایای حاصل از مه بانگ باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۰:۴۲    
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها گفت: دوره ای که ما رسانه اجتماعی را نادیده بگیریم تمام شده و امروز وارد رسانه فردی شده ایم. یعنی یک فرد می تواند یک زلزله 8 ریشتری رسانه ای ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۰:۴۰    
آفتاب نیوز : پیکر آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۰۰:۳۳    
15 سال قبل ساعت پنج و 26 دقیقه صبح زمین در شهر "بم" حدود 12 ثانیه و با بزرگی 6.6 ریشتر لرزید و این سرآغازی برای یکی از بزرگترین فاجعه های انسانی در ایران طی چند دهه اخیر بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۴۹    
نماینده مردم تهران در مجلس می گوید تغییر متن لایحه پولشویی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خلاف قانون اساسی و فرمان امام(ره) است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۴۱    
سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای به معاونت های غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بر جمع آوری یک نوع از کپسول VigRX از داروخانه های سراسر کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۳۰    
در روزهایی که قوه قضائیه سخت درگیر رسیدگی به پرونده های مفسدان اقتصادی و اخلال گران در بازار و اقتصاد کشور است، انتشار تصاویری در فضای مجازی از نشت نفت در یکی از خیابان های بوشهر ضمن رسوایی عاملان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۲۹    
یکی از اعضای دفتر آیت الله مؤمن با اشاره به آخرین وضعیت ایشان گفت: وضعیت آیت الله مومن نسبت به روزهای گذشته بهتر است و پزشکان معتقد هستند شرایط ثابت و جای امیدواری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۲۸    
مرجع عالیقدر شیعیان عراق پیام تسلیتی برای فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۲۷    
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: موضوع سکته راننده اتوبوس در حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات تایید نشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۲۴    
سازمان توسعه و همکاری اقتصادی اعلام کرد فرانسه بیشترین سهم درآمد مالیاتی از تولید ناخالص داخلی را در بین کشورهای پیشرفته دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۸    
3 ستاره فوتبال جزیره برای رسیدن به کفش طلای لیگ برتر رقابت فشرده و میلیمتری دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۷    
هفته هجدهم سری آ برای رم و تورینو با برد خانگی قاطع مقابل رقبا همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۷    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: باید با کسانی که به دنبال گذاشتن سلاح خود بر زمین و قرار گرفتن در کنار مردم افغانستان هستند، مذاکره کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۴    
رئیس جمهور آمریکا در سفری از پیش اعلام نشده وارد عراق شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۳    
درحالی که به نظر می رسد سرمایه گذاران به این نتیجه رسیدند که سقوط سنگین قیمت نفت در شب کریسمس، بسیار زیاد و سریع بوده است، قیمت ها بخشی از سقوط خود را جبران کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۰۸    
کمیته ویژه پیگیری سانحه تصادف اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد طی اطلاعیه ای از برکناری پنج نفر از مدیران این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۰۶    
آفتاب نیوز : پیکر آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی بر روی دستان مردم و مسئولان کشوری در قم تشییع، و در حرم مطهر کریمه اهل بیت به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۰۴    
آفتاب نیوز : سارا ابوالفتحی راد دانشجوی ترم آخر ارشد معماری و پدرش سوار اتوبوس مرگ بودند؛ پدر برای جلسه دفاع پایان نامه دختر خود در واحد علوم تحقیقات حضور داشت و متاسفانه هر دو نفر در این حادثه فوت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۳:۰۲    
حواشی سانحه واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد تمامی ندارد به طوری که بعد از محدویت های خارج از عُرف روز گذشته تعدادی از پرسنل واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در ممانعت از انجام ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۱    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با پیگیری های انجام شده فردی خیر با مراجعه به زندان اردبیل زمینه آزادی 40 نفر از زندانیان جرائم مالی و غیرعمد را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۹    
ستاره مصری لیورپول پس از 276 دقیقه در ورزشگاه خانگی تیمش پایش به گلزنی باز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۶    
بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس د ر محور گلوگاه 15 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۶    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: در شش ماهه اول سال 97 محصول ناخالص داخلی با نفت رشد 0,4 درصد و بدون نفت به 0.3 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۵    
نماینده ویژه دادستانی تهران در امور پرونده دانشجویان سانحه دیده دانشگاه آزاد به همراه رئیس واحد علوم تحقیقات این دانشگاه عصر امروز برای بازدید از وضعیت دانشجویان بستری در بیمارستان امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۴    
راننده متخلف یک دستگاه خودروی سواری که مأمور وظیفه شناس راهور را مورد ضرب و شمن قرار داده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
سرمری تیم ملی فوتبال ایران شاگردانش را غافلگیر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با بیان اینکه حمل و نقل کالا بدون اخذ بارنامه مصداق جرم مستمر است گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۱    
مقام های دو کُره به همراه نمایندگان چین، روسیه و سازمان ملل روز چهارشنبه در مراسم نمادین اتصال راه آهن کره شمالی به همسایه جنوبی شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۲۹    
دبیر ستاد حقوق بشر و معاون بین الملل قوه قضائیه گفت: مسأله بورسیه ها حادثه تلخی برای بچه های ما بود که این موضوع به مسائل سیاسی آمیخته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۱۹    
آفتاب نیوز : حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات، سوژه انتشار کارتونی از ساسان خادم در کانال طنز و کارتون نیش خط شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۱۸    
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طول عمر در کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۱۵    
برخورد یک دستگاه سواری با اتوبوس یک کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۱۴    
یوونتوس در شبی که کریستیانو رونالدو گلزنی کرد، از شکست گریخت و در خانه آتالانتا با تساوی دو بر دو متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۵    
در پی انتشار فیلم ضرب و شتم مامور راهنمایی و رانندگی توسط سرنشین یک خودرو، وزیر کشور به فرمانده ناجا دستور داد فرد متخلف در اسرع وقت به مرجع قضایی تحویل داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۰    
کامبیز نوروزی می گوید: دولت نمی تواند و نباید با شستا به مثابه مال دولت برخورد کند. دولت در این زمینه هیچ اختیاری ندارد؛ منتها مشکل اصلی همان پنهانکاری های گسترده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۰    
جشن تولد غلامحسین ابراهیمی دینانی به همراه جشن امضای کتاب های این استاد فلسفه با حضور علاقه مندان او برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۲۸    
در روزهای گذشته خبرهای متناقضی از ادامه فرستان فضانوردان ناسا با ناو روسی سایوز پس از بهره بردای از سفینه های تجاری آمریکایی در منابع خبری آمده است که برای بسیاری از علاقمندان به پیگیری اخبار فضایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۱۵    
امروز در بازار تهران قیمت سکه با 200 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 698 هزار تومان و دلار با کاهش 800 تومانی 11 هزار و 200 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۱۴    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز چهارشنبه در برنامه آزمایش سامانه موشکی فراصوت آوانگارد شرکت کرد. وی پس از این آزمایش موشکی گفت: این آزمایش با موفقیت کامل انجام شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۱۱    
در بازار امروز خودرو، پارس تندر و دنا با کاهش 500 هزار تومانی به قیمت 88 و 81 میلیون تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۱    
مهاجم تیم ملی در پایان تمرین امروز با آسیب دیدگی مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۵۷    
افرادی که از کتابخانه ریودوژانیرو برزیل این روزها بازدید کرده اند به یاد داستان هری پاتر افتاده اند اما این کتابخانه چه ویژگی هایی دارد؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۵۱    
باستان شناسان از کشف پایگاهی که ارتش دومین شاه سلسله هخامنشی برای حمله به مصر از آن استفاده می کرد، خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۴۳    
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید رئیس و اعضای کمیته بررسی کننده حادثه دانشگاه علوم تحقیقات از محل حادثه گفت که راننده اتوبوس حامل دانشجویان فاقد کارت سلامت بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۴۰    
وزیر کشور در پی ضرب و شتم یک مأمور پلیس راهنمائی و رانندگی خطاب به فرمانده ناجا عنوان کرد: لازم است در اسرع وقت موضوع بررسی و پیگیری و فرد متخلف به مراجع قضایی تحویل شود و انشاالله مراجع ذیصلاح قضایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۲۴    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر استان خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۲۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل آتش زدن مجسمه آریوبرزن در شهر یاسوج با تلاش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران این استان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۱۸    
سرمربی تیم ملی می گوید از امروز کار ایران برای حضور در جام ملت ها به صورت رسمی آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۰۷    
فردی که مشخص نبود به چه شکل وارد منطقه محل تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران شده توسط مسئولان کمپ اسپایر اخراج شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۵۶    
یکی از دانشجویان سانحه دیده با بیان اینکه یکی از هم کلاسی ها و دوستانم در حادثه روز گذشته فوت شد، گفت: تصور نمی کردم اتوبوسی که قرار بود دانشجویان را به کلاس درس برساند اتوبوس مرگ باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۵۴    
اگر گاهی اوقات احساس می کنید نسبت به عدد نوشته شده در شناسنامه تان پیرتر هستید، محققان دانشگاه "براون" دلیل این حس را دریافته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۳    
از زمان فوران کوه اتنا، 300 لرزش در این منطقه ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۱۸    
زمین لرزه خنج در استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۶    
این زن که حالا 45 سال دارد، در عملیات مشترک پلیس آرژانتین و بولیوی نجات داده شد و به خانواده اش پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۴    
کمیسیون حقوق بشر پارلمان گرجستان، طرح ممنوعیت پوشیدن چادر، نقاب و برقع در اماکن عمومی این کشور را در شکل کنونی تایید نکرد و بررسی دوباره آن را به 21 ژانویه موکول کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۰    
از ابتدای سال آینده میلادی حداقل دستمزد در ترکیه به 381 دلار در ماه افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۵۷    
محمدجواد ظریف ،یاد زرتشت را گرامی داشت .
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۵۶    
شرایط اقتصادی جهان در مقایسه با سال گذشته که همه چیز به خوبی پیش می رفت دچار تغییرات اساسی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۰    
کریستیانو رونالدو امروز در برابر اتالانتا حاضر نخواهد بود و پس از هفته ها استراحت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۸    
آفتاب نیوز : محمود احمدی نژاد در مراسم اقامه نماز بر پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۸    
مرد میانسالی که از گاز پیک نیکی به عنوان وسیله گرمایشی در خودرو استفاده کرده بود بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن به خواب ابدی فرو رفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۶    
برنامه درجه 1 این هفته با حضور علیرضا دهقان، گوینده قدیمی اخبار به روی آنتن شبکه یک سیما می رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای سیاست های برنامه بازآفرینی شهری در صورتی که توسعه گران در محلات مورد هدف بازآفرینی اقدام به ساخت مسکن کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۲۰    
رئیس دولت اصلاحات درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۹    
تمامی اقدامات مربوط به صدور کارت هوشمند توسط این افراد، انجام و کارت آنان نیز صادر شده اما به علت عدم مراجعه، کارت های آنان دپو شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۸    
نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از مراجعه شرکت تأمین کننده تجهیزات آنژیوگرافی این بیمارستان برای بازپس گیری این تجهیزات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۳    
پیکر مطهر فقیه عالیقدر آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم ...