شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۱:۲۲Jan 2020 25

خبرهای آفتاب نیوز 8 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۶    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مسابقه سنتی لیگ هاکی شبانه شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، سرانه هر فرد در مابه التفاوت تخصیص ارز 4200تومانی مشخص بوده و در قالب کارت اعتباری به خانوار پرداخت شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۰    
کاظم فرج اللهی می گوید: سیاست های نئولیبرالیستی سرمایه داری بر ارزان سازی نیروی کار و سرکوب هرچه بیشتر دستمزد تاکید دارد و تلاش برای حذف حداقل دستمزد نیز در همین بستر تعریف می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۹    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: انفجار کارگاه غیرمجاز شارژ کپسول ال.پی.جی در همدان سه مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۵    
در بعد ازظهر امروز سامانه ای بارشی از جنوب غرب و جنوب وارد کشور می شود و بارش باران همراه با وزش باد و در برخی مناطق رعد و برق در استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۸:۰۰    
رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با اشاره به اعلام آمادگی 110 شرکت اروپایی برای تعامل نفتی با ایران، گفت: برای این تعامل در انتظار روشن شدن تکلیف کانال مالی بین ایران و اروپا هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۰    
گیجی، تهوع، استفراغ، سوزش شدید در ناحیه چشم و گلو، احساس گرفتگی و درد شدید در قفسه سینه، ضعف جسمانی، سرگیجه و بی قراری و غیره علائم شایع سرماخوردگی یا آنفلوآنزاست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۷:۴۶    
سیلاب حدود 60 درصد از خسارات مربوط به بلایای طبیعی را در جهان تشکیل می دهد؛ در این میان طبق اعلام مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۷:۳۵    
عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: ضعف و خستگی شایع ترین علامت کم کاری تیروئید است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۷:۱۵    
با عبور از سنی خاص، حفظ جوانی یکی از موضوعاتی است که ذهن انسان را به خود مشغول کرده و یافتن کلید زندگی طولانی و سالم به یکی از اولویت های اصلی بسیاری از مردم تبدیل می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۷:۰۳    
متخصصان بر این باورند که رژیم ماست می تواند تعادل را به باکتری های مفید دستگاه گوارش باز گردانده و به کاهش وزن کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۶:۵۵    
این روزها در بازار ارز معاملات کم حجم و محتاطانه شده است و معامله کنندگان نگران زیان های سنگین هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۶:۳۶    
پژوهشگران پروتئینی را در مغز شناسایی کرده اند که مسدود کردن آن می تواند هدفی کلیدی و جدید برای درمان اضطراب باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۶:۰۰    
بیژن حیدری، محمدرضا ابوالفضلی و موعود بنایی فر در مورد سیستم VAR و عملکرد داوران در نیم فصل اول لیگ برتر توضیحاتی ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۵:۳۵    
محققان دانشگاه کارنگی ملون آمریکا یک حسگر پوشیدنی به شکل یک ساعت مچی موسوم به "دستبند امید" توسعه داده اند که می تواند افراد مصرف کننده مواد مخدر را که بیش از اندازه مصرف می کنند، از کام مرگ نجات دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۵:۰۰    
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: شرایط گرانی لوارم خانگی هم برای تولیدکننده هم مصرف کننده و هم فروشنده سخت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۴:۴۲    
مدیرکل سابق مدیریت بحران مازندران معتقد است: با وجود پیشرفت هایی که در جهان برای مقابله با حوادث طبیعی رخ داده است اما در کشور ایران و به ویژه مازندران هنوز قدرت مقابله با بلایای طبیعی به ویژه در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۴:۰۰    
یک انبار کتاب قاچاق در محدوده خیابان کارگر و یک باب مغازه فروش کتاب قاچاق روبروی دانشگاه تهران کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۳:۳۵    
گفتنی است 5 نفر از اعضای این گروه نیز با تلاش دستگاه های مسؤول روز 5 دی در استان البرز بازداشت شده بودند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۲:۵۶    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اداره جلسات مجمع در غیاب رئیس به نظر رهبر معظم انقلاب بستگی دارد و این مسئله را به هرکس واگذار کنند، او مجاز است جلسات را اداره کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۲:۳۴    
در کاوش های نجات بخشی قلعه و گورستان یل سویی محدوده سد تازه کند انگوت ، کشفِ حمام تاریخی متعلق به دوره اسلامی را از مهمترین کشفیات این محوطه ی تاریخی می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۱:۴۵    
دختر جوانی که در جریان اختلاف خانوادگی چشم خواهرش را با سوئیچ خودرو نابینا کرده بود هفته گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد و به پرداخت دیه و حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۱:۲۲    
مارک زوکربرگ، موسس و مدیرعامل فیسبوک به تازگی با انتشار یک پست از عملکرد این شرکت برای مدیریت رسوایی های اطلاعاتی و ارتقای امنیت این پلت فرم اعلام رضایت و خشنودی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۰:۵۵    
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی ادامه داد: روزنامه های شوروی هم می گفتند که ما اجازه نمی دهیم ملّاها در ایران پیروز شوند و رادیو مسکو نیز می گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی ارتجاعی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۰:۴۵    
تیم فوتبال رنجرز موفق شد با پیروزی در مهم ترین داربی اسکاتلند برابر سلتیک، به هم امتیازی رقیب سنتی خود در صدر جدول برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۱    
مقامات عربستان اعلام کردند که تغییرات اخیر در ترکیب دولت مورد انتظار بود و باید هر چهار سال در کابینه تغییراتی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۰:۲۶    
آفتاب نیوز : اظهارنظر بهروز افخمی درباره امیرحسین مقصودلو مشهور به تتلو، سوژه طنز صفحه شهرونگ شد؛ افخمی گفته تتلو یک سلبریتی صاف و صادق است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰۰:۰۲    
صاحبان عزای این مراسم، 4 برادر باقری درمنی و خانواده همسرش (مشفقی) تشکیل می دادند که البته مجید باقری درمنی یکی از برادران حمید باقری درمنی نیز در این مراسم حاضر نبود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۷    
وقوع انفجار تروریستی در نزدیکی خودروی حامل نظامیان مصری در منطقه العریش این کشور، 5 کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۶    
سه شنبه هفته گذشته که رئیس جمهور برای تقدیم لایحه بودجه به مجلس رفته بود هدایت الله خادمی صحنه گردان اصلی اعتراضات نمایندگان خوزستان به او و حاشیه سازی های آن روز بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۶    
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد گفت: وضعیت نامساعد جوی و مه گرفتگی، منجر به توقف پروازهای این فرودگاه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۲    
ماه گذشته با رایزنی های محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نرخ خرید تضمینی گندم معمولی به کیلویی 1600 تومان افزایش یافت و امروز هم با توافق وزارت جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۱    
تیم ملی فوتبال عصر شنبه تمرین سبکی را انجام داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۹    
مدارس 10 شهر استان اردبیل به علت سرما و برودت هوا برای دومین روز متوالی تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با انصراف همه استیضاح کنندگان، استیضاح وزیر جهاد کشاورزی کنسل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام اسلامی در حال حرکت به سوی قله است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۵    
زیرنویس مدیران پخش شبکه دو در برنامه ای که سحر ولدبیگی و نیما فلاح حضور داشتند بار دیگر قواعد سخت تلویزیون درباره زن و شوهرها را سر زبان ها انداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۱    
سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی اعلام کرد که یک فروند بالگرد امداد و نجات در امارت شیخ نشین راس الخیمه سقوط کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۲    
نظام رتبه بندی "سایمگو"(Scimago) در جدیدترین رتبه بندی خود بر اساس مقالات علمی منتشر شده در سال 2017 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۹    
شورای روابط اسلامی آمریکا اعلام کرد، یک پسربچه مبتلا به یک بیماری لاعلاج مغزی در ایالات متحده که مادرش یمنی بود و به همین دلیل برای گرفتن ویزا و دیدار پسرش ماه ها تلاش کرد، جان باخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۴    
در جلسه فوق العاده امروز هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد با متخلفان و خاطیان حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس برخورد قاطعانه و بدون مسامحه ای انجام گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳    
عاموس عوز نویسنده سرشناس اسرائیلی که یکی از مدافعان حقوق مردم فلسطین بود در سن 79سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۵    
ایالات متحده یکی از انبارهای نظامی خود در شمال شرق سوریه را تخلیه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۱    
لوکا مودریچ با 706 امتیاز به عنوان بهترین بازیکن سال 2018 از دید مجله WorldSoccer انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۰    
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: هرگونه ادعای افشای سؤالات پیش از برگزاری امتحان، فقط جنبه کلاه برداری و سوءاستفاده دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه تمام فعالیت ها و منابع سازمان بهزیستی برای شفافیت بیشتر باید به اتاق شیشه ای انتقال پیدا کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص اخباری مبنی بر اینکه دستگاه های اجرایی می توانند سال آینده حداکثر 10 درصد نیروهای مازاد خود جابجا، بازخرید یا بازنشسته کنند، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۹    
محمدعلی جداری فروغی از ادامه پیگیری ها برای آزادی کارگران گروه ملی فولاد اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۱    
رئیس جمهور سابق عراق محتوای پیامی که مرجع عالی دینی این کشور به پادشاه عربستان فرستاده بود، اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۰    
بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در انتقاد به عدم پرداخت معوقات مزدی خود تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: قیمت مرغ امروز در خرده فروشی ها به 14 هزار و 500 تومان رسید و این افزایش نسبت به هفته گذشته 800 تومان بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۵    
ناگهان آن خط کاملاً خاموش، به یک بمب سراسری تبدیل شد و گلوله های دوشکا و چهارلول و تیربار بر سر بچه ها ریخت! ما هم می خواستیم وارد آب بشویم که بعد از یک ربع گفتند عملیات لو رفته ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۸    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در 48 ساعت گذشته نیز مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در 5 عملیات جداگانه در بازرسی از 12 خودرو 700 کیلو تریاک کشف و 50 متهم را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۸    
فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری کلاهبردار میلیاردی با 207 شاکی در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۵    
مسئول روابط عمومی اداره کل بازرسی استان قزوین، بازداشت مدیرکل میراث فرهنگی قزوین و دو نفر از کارکنان این اداره کل را تأیید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۳    
شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد: بعد از اعلام خروج یک طرفه آمریکا از برجام درتاریخ 18اردیبهشت، هیچ خودرویی از گروه رنو توسط گروه سایپا پیش فروش نشد و تعهدات موجود مربوط به قبل از این دوره است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۱    
در پایان از همه دانشجویان می خواهیم به درس و مشق شان برسند و کاری نکنند که کله شان بوی قرمه سبزی بدهد چون ما افرادی داریم که به بوی قرمه سبزی حساسیت دارند و اگر این بو به مشام شان برسد از اتوبوس ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۵    
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با اشاره به اقدام اخیر محمد صلاح گفت: روحیه آزاده خواهی در جهان رو به گسترش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۶    
اعتراضات دی ماه 96 یک ساله شد. با اینکه بخش های مختلف حاکمیت حق اعتراض مردم را به رسمیت شناخته بودند، اما برخی معتقدند تا امروز تغییر ملموسی که پاسخی به اعتراض های مردم باشد، دیده نشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۳    
این خانم از یکسال پیش در حین کارکردن از پله ها سقوط کرده و دچار بیماری دیسک کمر شده و بعد از مراجعه به دکتر برای وی عمل جراحی کمر و کار گذاشتن پروتز تجویز می کنند که هزینه تهیه تجهیزات پزشکی و عمل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۹    
نهنگ آبی به نویسندگی بهرام توکلی، روایتی معمایی و روازآلود از اتفاق های روز جامعه را به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۶    
دولت در لایحه بودجه سال 98 از محل جرایم رانندگی بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان درآمد پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۰    
بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب در روز 30 تیرماه 88 درباره فتنه 88، سخنان میرحسین موسوی و خاتمی و... برای اولین بار منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۸    
سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور از تجهیز منابع عمومی غیرنفتی از طریق ارتقاء ظرفیت مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی، ساماندهی درآمدهای اختصاصی، اهتمام به انضباط مالی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۴    
ایران در عملیات کربلای 4 در سال 65 تلفات زیادی داد. این عملیات از پیش لو رفته بود، اما کربلای 5 شکست ایران را در عملیات قبلی کاملا جبران کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۱    
ابوترابی گفت: متقاضیانی که درخواست کارت ملی شان مربوط به قبل از سال 96 است، بدانند از امروز کارت ملی های قدیمی شان فاقد اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۰    
ساعت 23 دوم دی ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک آتش سوزی کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۷    
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در جمع نمازگزاران روز جمعه با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: جزیره کیش باید پیشران توسعه کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۶    
هم تیمی مهدی طارمی می گوید بازی آژاکس و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا می تواند جذاب باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۴    
ریاض به این نتیجه رسید که برای تطهیر چهره ولیعهد سعودی باید چند جابه جایی نمایشی در ساختار قدرت انجام شود که اولین گزینه آن وزیر خارجه بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۲    
مسعود ده نمکی گفت: برای رزمندگانی که در خط مقدم عملیات مختلف حضور داشتند، عملیات فریب یا عملیات اصلی هیچ تفاوتی نداشت بلکه همه در حوزه تکلیف تعریف می شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱    
کوروش نعمانی افزود: از جمله علایم هشدار دهنده سرطان شامل ابتلا به سرطان در فامیل درجه یک، تغییر در خال های پوستی، زخم
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱    
بشار اسد امروز (شنبه) پیامی را از عادل عبدالمهدی در زمینه هماهنگی میان دو کشور و توسعه روابط سوریه و عراق دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۷    
نماینده سابق مجلس با ارسال نامه ای به رئیس و اعضای هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار مجازات نماینده مردم سراوان به دلیل اهانت و هتاکی به کارمند گمرک در حین انجام وظیفه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
ستاره شناسان تخمین زده اند که اولین پدیده "ماه گرفتگی" سال 2019 میلادی در ماه ژانویه رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۱    
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: اگر وجود مقام معظم رهبری و تدبیر ایشان نبود، شاید در کشور ما هم احزاب مارکسیست ایجاد شده بود اما ایشان وضع را کنترل کرده اند و شعار را از دست سوسیالیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۹    
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به اینکه ایستادگی ملت ایران در برابر فتنه 88 برای دین بود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۸    
انتظار می رود نرخ تورم سالانه آلمان در سال 2018 نیز با کاهشی 0.6 درصدی به زیر 2 درصد برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۵    
آفتاب نیوز : کارخانه مشهور لبنی در روز روشن، با کم فروشی در پنیر تولیدی خود مقدار قابل توجهی سود نامشروع به دست می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۸    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت:بازنشستگان تأمین اجتماعی در بسته حمایتی دولت قرار دارند که منابع آن در دو نوبت تأمین شد و الان در مرحله اقدام و واریز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۱    
ارتش و کمیته های مردمی یمن (شبه نظامیان حوثی) امروز (شنبه) به طور رسمی و در حضور تیم سازمان ملل بندر الحدیده را در راستای اجرای توافقات نشست استکهلم به نیروهای اداره گارد ساحلی (تحت نظارت انصارالله) ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۲    
وزارت خارج روسیه به شهروندانش در مصر هشدار داد که از مناطقی که خطرات تروریستی در آن زیاد است، اجتناب کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۱    
رئیس پلیس راه گیلان گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای مواصلاتی استان جریان دارد اما در محورهای کوهستانی و گردنه های استان تردد با زنجیر چرخ میسر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۰    
شهرام ناظری که چند روز گذشته به دلیل مشکلات عفونی در بیمارستان بستری شده بود، مرخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۷    
وزیر خارجه انگلیس با انتقاد شدید از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه گفت: دونالد ترامپ اتفاقات جهان را یا خیلی سفید و یا خیلی سیاه می بیند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۵    
جنبش حماس امروز (شنبه) به اتهامات مطرح شده از سوی دیکتاتور سابق مصر طی اظهاراتش در دادگاه کیفری قاهره درباره یورش به مرزهای شرقی و زندان ها واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۴    
بعد از آغاز جنگ داخلی سوریه در سال 2011 دمشق دچار انزوای دیپلماتیک از جانب تعدادی از کشورهای خارجی شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۴    
بودجه 1398 بودجه ای انقباضی در راستای اقتصاد مقاومتی تنظیم شده تا بتواند با توجه به شرایط سیاسی– اقتصادی به دخل و خرج کشور بپردازد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۱    
وزیر امور خارجه ایران گفت که اروپایی ها گفته اند در بحث کانال ویژه مالی (SPV) مشغول کار هستند، ولی ما هیچ وقت منتظر اروپا نبودیم و الان هم نیستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۷    
فتوای یکی از علمای برجسته اهل سنت عراق پیرامون جشن های سال نو مسیحی موجب یک جنجال در این کشور شده تا جایی که برخی از این فتوا، به مثابه بازگشت آرام افکار داعشی به عراق یاد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۵    
تغییرات جدید در کابینه سعودی، سبب شد وزارتخانه گارد ملی در اختیار شاهزاده عبدالله بن بندر قرار بگیرد؛ کسی که گفته می شود ارتباط نزدیکی با ولی عهد دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۴    
در مراسمی با حضور سرلشکر غلامعلی رشید، شش تن از فرماندهان ارشد ارتش و سپاه به دلیل برگزاری موفق رزمایش ها تقدیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۲    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون های اصل 90 و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی پیگیر موضوع پرداخت بسته حمایتی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵    
قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به سی ام آذرماه که توسط بانک مرکزی منتشر شده، نشان می دهد که قیمت 6 گروه از جمله گوشت قرمز و مرغ در تهران افزایش یافته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۴    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران از هوشیاری 3 مصدوم حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۳    
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: نمی توانیم مترو را برای سربازان رایگان کنیم چرا که مصوبه ای در این باره وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۲    
"هدر ناوئرت به مدت دو سال از گزارشگری شبکه خبری فاکس نیوز به سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ارتقای مقام یافت و توانسته جایگاه خوبی را در این سمت داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۱    
حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای بمناسبت فرارسیدن سالروز 9 دی تاکید کرد: می توان قیام 9 دی را روز برائت ملت از منافقین جدید و قدیم در تاریخ معاصر دانست چراکه این قیام جلوی بدعت در مردم سالاری دینی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۰    
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اظهارنظرهای اخیر برخلاف تصور آقای محسن رضایی نه تنها برای ایشان رای جمع نمی کند بلکه آن مختصر شانسی که ایشان پیش از این برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری داشتند را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۹    
دولت هند بودجه 100 میلیارد روپیه ای معادل 1.43 میلیارد دلاری را برای ارسال 3 انسان به فضا در سال 2022 مورد تصویب قرار داد.
  • ۱