پنجشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۱:۴۰Jan 2020 30

خبرهای آفتاب نیوز 9 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۰    
یک مقام مسئول گفت: کاهش قیمت تخم مرغ در بازار بیانگر تولید کالا به اندازه کافی در کشور است بنابراین نیازی به واردات نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح نتیجه بررسی های کمیته ویژه پیگیری سانحه اتوبوس دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۶:۳۲    
حرکت جوانمردانه محمد صلاح در دیدار مقابل آرسنال، پیروزی لیورپولی ها را شیرین تر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۹    
جانشین فرمانده انتظامی گفت: نیروی دریایی ارتش و سپاه پاسداران در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با نیروی انتظامی همکاری خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۹    
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید ضمن دعوت از نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور جهت بازگشت به کشور گفت: نخبگان علمی به ایران برگردند و برای استقلال مملکت بکوشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
خیار گیاهی است علفی یک ساله، دارای ساقه خوابیده و برگ های بزرگ است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۵۱    
آفتاب نیوز : ادامه سیر سعودی قیمت گوشت قرمز در بازار مواد غذایی، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در صفحه اینستاگرام خود شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران گفت: حماسه بزرگ و تاریخ ساز نهم دی از جمله اتفاقات غیرقابل فراموشی تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که نمی توان به آسانی از کنارش گذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۷    
بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی امروز به حسابشان واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۰    
محمد جعفر رحیم پور گفت: پرونده قتل پسرم در جریان است و تا به امروز 3 نفر از کسانی که به پسرم حمله کردند را پلیس دستگیر کرده است. دو نفر دیگر نیز متواری هستند که امیدوارم هرچه زودتر دستگیر شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۷    
مردی با حضور در پلیس آگاهی شکایت کرد که از حدود دو سال قبل یک جن وارد خانه آنها شده و با جابه جایی وسایل خانه باعث وحشت اعضای خانواده اش شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۷    
چندی قبل شکایت های زیادی از سوی شهروندان به پلیس فتا رسید مبنی بر اینکه پس از خرید از یک مغازه میوه فروشی در خیابان عباس آباد تهران میلیون ها تومان از حساب شان کم شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۸    
سایت تابناک متعلق به محسن رضایی نوشت:توییت محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4 و عملیات کربلای 5، واکنش های نامتعارفی را در پی داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۷    
دریادار تکاور داریوش ضرغامی از مدافعان شهر خرمشهر در اثر عارضه سکته قلبی در بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۳    
آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری، همراه با غبار محلی در بعدازظهر نیمه ابری خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۶    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در سه ماهه گذشته با میانگین بارش 4.9 میلیمتر، بدترین وضعیت بارش در بین استانهای کشور را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۸    
دبیر علمی یازدهمین کنگره سکته مغزی با اشاره به 3 علامت اصلی وقوع سکته مغزی گفت: زمان طلایی نجات بیمار و درمان موفقیت آمیز تا 4.5 ساعت پس از سکته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۶    
رئیس حوزه قضایی بخش رودهن گفت: یک عضو شورای این شهر به اتهام اخذ رشوه دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۵:۰۲    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به گفت وگو با اتحادیه اروپا گفت: ما معتقدیم باید گفت وگوی سازنده داشته باشیم اما در این خصوص چند مانع مهم وجود دارد که باید برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۴:۰۶    
یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می گوید کارشناسان AFC ارزش حق پخش فوتبال ایران را حدود 150 میلیون دلار برآورد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۲:۰۶    
مقام های آلمانی وعده دادند که با احداث یک تونل در زیر آب، این کشور و دانمارک به هم متصل می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۱:۲۰    
آبی پوشان چلسی توانستند با شکست کریستال پالاس 3 امتیاز ارزشمند به دست بیاورند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۱:۱۱    
وزیر خارجه با تأکید بر اینکه دولت انگلیس چاره ای جز پرداخت طلب مردم ایران ندارد، گفت:انگلیسی ها 40 سال است در بازپرداخت پول مردم ایران عقب افتادگی دارند و این موضوع در مراحل قضایی است و به نتایج خوبی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۱:۰۰    
موضوع قطع درختان باغی در خیابان 29 بهمن تبریز و همچنین قطع درختانی در کوی فرشته در صحن علنی شورا مورد بررسی قرار گرفت و تعدادی از اعضاء معتقد بودند که درختان عامدانه خشک شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۳    
حزب حاکم بنگلادش با کسب بیش از نیمی از کرسی های پارلمان در انتخابات سراسری روز یکشنبه، به حد نصاب لازم برای تشکیل دولت دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از توزیع مواد غذایی و امدادرسانی به اهالی پنج روستای محاصره در برف بخش مرکزی الیگودرز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۶    
بر اساس نتایج تحقیقات مختلف، برخی علل خودکشی مردان، فشارهای اجتماعی، روحی، بیولوژیکی و فرهنگی عنوان شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۸    
تیم های همشهری منچستریونایتد و منچسترسیتی توانستند حریفانشان را در لیگ برتر انگلیس شکست دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۷    
4 عضو یک خانواده در ایالت میسوری آمریکا که دو نفر از آنها کودک بودند با شلیک گلوله به طرز فجیعی به قتل رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۰    
یک سناتور برجسته جمهوری خواه گفت، تلاش خواهد کرد رئیس جمهوری آمریکا را در خصوص بازنگری در تصمیمش برای خروج نظامی کامل ایالات متحده از سوریه متقاعد کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۱    
رییس جمهوری، از وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، کشور و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری خواست با تشکیل هیأت رسیدگی به این حادثه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۰    
با انتخاب روسای کارگروه های چهارگانه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان،اعضای هیات رئیسه این شورا تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۲    
یک زن آفریقایی در مراسم تاجگذاری اش به عنوان ملکه زیبایی حادثه خطرناکی را تجربه کرد. در این مراسم، که همراه با آتش بازی بود، شراره ای به مو های ملکه افتاد و آن را سوزاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۲    
سارا خادم الشریعه با کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات شطرنج برق آسای جهان، بازهم تاریخ ساز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۰    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: دو کلاهبردار حرفه ای با 12 میلیارد ریال کلاهبرداری در بجنورد دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۷    
در تمرین امروز تیم ملی کارلوس کی روش همراه با شاگردانش رقابتی جالب داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۶    
انفجار مین در شهرستان دهلران از توابع استان ایلام یک مجروح برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ایرادات دوباره شورای نگهبان به برخی از مواد لایحهCFT در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۰    
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف مرگبار خودروی سواری و تریلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۷    
آفتاب نیوز : نخستین کیوسک تلفن همگانی در ایران، روز 22 تیرماه سال 1336 توسط نخست وزیر وقت منوچهر اقبالی، در مراسمی در تهران پارس افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۳    
رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: یک ریال از هر آنچه که از یارانه نقدی حذف می شود به تهران بازنمی گردد و برای همان استان خرج شده و استان ها به افرادی که نیاز بیشتری دارند یارانه بیشتری پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۶    
وزیر نفت با بیان اینکه به زودی فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بهره برداری می رسد، گفت: با این اقدام ظرفیت تولید بنزین افزایش یافته و در ماه جاری تولید این فاز شروع و تا پایان سال تثبیت و در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۳    
کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرد که این کمیسیون پس از مشورت با جناح های مختلف تصمیم گرفته است برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را سه ماه به تأخیر اندازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۹    
بر اثر وقوع سیل و رانش زمین در فیلیپین تا کنون 50 نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۴۲    
بحران گرسنگی در یمن نتیجه سیاست های عربستان سعودی در یمن و حملات نظامی علیه آن کشور است که از سوی آمریکا مورد حمایت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۰    
بر این اساس و طبق گفته ی زنگنه، ترامپ در تحریم های خود از منع فروش بنزین به ایران حرفی نزد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۹    
یک مقام آگاه در وزارت اطلاعات در پی بازپخش فیلم قلاده های طلا از رسانه ملی اعلام کرد: متأسفانه امسال هم رسانه ملی علی رغم تذکراتی که در سال های قبل داده شده بود، این فیلم را پخش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۵    
دو زن که با طرح دوستی با مردهای متمول اقدام به کلاهبرداری از کارت بانکی انها می کردند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اعتراض مرزنشینان در خصوص عوارض خروج از کشور خواستار کاهش آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۰    
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به توضیح معاونت بهداشت وزارت بهداشت درباره بی خطرسازی زباله های عفونی در بیمارستان های تهران" پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۹    
جواد نکونام به اتفاقات اخیر بین او، باشگاه پیکان و باشگاه نساجی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۳    
امروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با 123 هزار تومان افزایش 3 میلیون و 593 هزار تومان و دلار با رشد 390 تومانی 10690 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۲    
با حکم رهبر انقلاب اسلامی آیت الله آملی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و عضو فقهای شورای نگهبان شد. در حکم رهبر انقلاب برای آیت الله آملی لاریجانی آمده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۷    
سرپرست اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در منطقه سپیدار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۷    
سلمان خان و شاهرخ خان پس از 16 سال بار دیگر همبازی می شوند. این فیلم را سانجای لیلا بانسالی کارگردان معروف بالیوود می سازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۷    
با حکم رهبر انقلاب اسلامی آیت الله آملی رئیس مجمع تشخیص مصلحت و عضو فقهای شورای نگهبان شد. در حکم رهبر انقلاب برای آیت الله آملی لاریجانی آمده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۵    
بازار خودرو با افزایش قیمت نسبت به افزایش قیمت خودروها در کارخانه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۳    
پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی مسائل و مشکلات استان سیستان و بلوچستان روز سه شنبه به این استان سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۰    
مازاد تراز تجارت خارجی کشور تا پایان آذر امسال به 738 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۷    
اعطای تابعیت عراق به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین تکذیب شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۸    
افشین پیروانی هم موافق واگذاری پرسپولیس به کانون پیشکسوتان کهن پرسپولیس نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۷    
مدیرعامل پیشین استقلال از جزییات جذب گرو و نویمایر پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۶    
همزمان با نزدیک شدن تقویم فوتبالی اروپا به روزهای پایانی خود، لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا نسخه سال 2018 را به عنوان برترین گلزن اروپا پیچید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳    
معاون امور استان های سازمان صداوسیما در حکمی، سید حمید طاهری را به سمت سرپرست صدا و سیمای مرکز کیش منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۱    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اعلام خروج نظامیان آمریکایی از منطقه تصریح کرد: این خروج اهمیتی برای ماموریت های دفاعی و امنیت منطقه ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
رئیس جمهور در پیامی درگذشت والده شهیدان ناصحی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۹    
فیلمبرداری فیلم سینمایی من می ترسم به کارگردانی بهنام بهزادی در خیابان های تهران از نیمه گذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۹    
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) ضمن ارایه توضیحاتی درباره نشست زمین اطراف ایستگاه جوادیه، گفت: در حال حاضر بهره برداری و مسافرگیری در ایستگاه متروی جوادیه بلا مانع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۱    
سازمان برنامه و بودجه اعداد و ارقام مهم لایحه بودجه را به منظور افزایش شفافیت در یک قاب منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۶    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، آخرین وضعیت مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم تحقیقات را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک بار دیگر از قطری ها به خاطر حضور تیم ملی در این کشور، تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۳    
روزنامه میرر عکس هایی از جمله عکسی از ملکه ویکتوریا، راسپوتین و بازماندگان هولوکاست را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۸    
نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: سال آینده را پرحادثه نشان ندهید، سال 97 هنوز به اتمام نرسیده، می گوییم برای سال 98 بلایی در راه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۳    
عصر امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه در دومین روز از تجمع دانشجویان واحد علوم و تحقیقات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۰    
پلیس در اعلام مهمترین حوادث 24 ساعت گذشته از کشف 46 راس گوساله قاچاق و 92 راس دام قاچاق خبر داد که با هوشیاری پلیس توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۳    
در پی اهمال و بی توجهی در نظارت به پخش یک فیلم سینمایی خارجی در مرکز کیش که منجر به انتشار تصاویر نامناسب شد، با دستور رییس سازمان صداوسیما، مدیرکل صدا وسیمای مرکز کیش برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۸    
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفتار انتخاباتی به شکلی انجام گرفت که دشمنان را به طمع انداخته و موج القای تقلب را به راه انداختند تا این تصویر در کشور نهادینه شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۷    
در سالروز اعدام صدام، یک خبرگزاری اردنی اسرار جدیدی درباره بازداشت صدام طی عملیاتی که تا به امروز جزئیات آن مبهم مانده است، فاش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۶    
مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران درمورد کارگران بازداشت شده این کارخانه عنوان کرد: در حال حاضر 7 کارگر این کارخانه در بازداشت هستند و دادستان استان برای آزادسازی کارگران بازداشتی قول مساعدت داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۵    
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که سالانه 1200 نفر در تهران درپی حوادث مختلف جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۳    
حجت الاسلام منتظری گفت: آن مقداری که در حوزه وظیفه ما است مطمئن باشید در حمایت از دانشجویان جان باخته و مصدوم، وظیفه خود را کامل انجام می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار یک واحد مسکونی در افسریه تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۶    
مگر فقط یک ماشین در محوطه دانشگاه وجود دارد؟ صدها ماشین در اینجا هستند.این مساله به هیچ وجه صحت ندارد و آن را تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۵    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند مسلحانه قاچاق و کشف چهار تن و 650 کیلو انواع مواد افیونی در زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۴    
فرمانده انتظامی البرز از شناسایی و دستگیری هکر 18ساله درشهرستان ساوجبلاغ این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و در پی مسائل مطرح شده در بازی با ذوب آهن از یک جلسه همراهی سرخپوشان محروم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۱    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در ترافیک جاده ای در جنوب و جنوب غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۱    
رییس محیط زیست مهریز از تلف شدن یک راس آهو به دلیل برخورد با خودرو در حوالی منطقه حفاظت شده مهدی اباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۹    
مدیر صدا و سیمای مرکز کیش، از برکناری و توبیخ چند کارمندان این مرکز به دلیل اهمال و پخش تصاویر ممنوع در یک فیلم سینمایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۸    
"یک وقت دیگر به ایشان گفتم که مگر شما نگفتید من از خارج هیچ کمکی نمی گیریم؛ نه کمک مادی، نه غیر مادی؟ الان فلان خانم که آمده ستاد شما ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۵    
منبع این تنش ها خروج امریکا از برجام است. برای ایران مهم است که چین و روسیه به همراه اروپایی ها خواستار حفظ برجام شده اند. همه این طرفین امیدوارند که مدت ریاست جمهوری ترامپ یک دوره ای باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۳    
نرخ خرید دلار در بانک ها نسبت به روز گذشته با اندکی افزایش همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۴    
شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان اعلام کرد آب 160 روستای گیلان به دلیل تعمیر خطوط انتقال قطع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۳    
این نامه در حالی نوشته شده است که دونالد ترامپ در اواخر ماه نوامبر به ناگهان دیدار برنامه ریزی شده با آقای پوتین در حاشیۀ نشست گروه بیست در آرژانتین را در اعتراض به توقیف کشتی های نیروی دریایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۰    
دو کشور چین و ایالات متحده آمریکا از ژوئن 2018 میلادی جنگ تجاری را آغاز کردند؛ جنگی که تاثیرات مخربی بر بازارهای مالی گذاشت و با ایجاد یک جنگ تعرفه ای بی پایان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۷    
برخی منابع کارگری از تعدیل 180 کارگر کارخانه قطعه سازی مارلیک سان قزوین از ابتدای دی ماه سال جاری خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۲    
یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به جلسه شب گذشته نمایندگان این استان و استان چهار محال و بختیاری با معاون اول رئیس جمهور گفت که در این جلسه آقای جهانگیری قول داد که به هیچ وجه بحث انتقال ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۰    
جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی ، تجمع اعتراضی خود را برای دومین روز متوالی از دقایقی پیش در میدان دانش این واحد آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۰    
یکی از این راهکارها، داشتن یک "دفترچه شانس" برای ثبت اتفاقات مثبت روزانه است: "هر بار که خوش شانسی می آورید یا اتفاق مثبتی برایتان می افتد ، هر چقدر هم کوچک به نظر بیاید، آن را یادداشت کنید."