دوشنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۶:۵۸Jan 2020 27

خبرهای آفتاب نیوز 10 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۳:۲۳    
محققان دانشگاه ایندیانا بلومینگتون آمریکا برای اولین بار توانستند از یکی از مکانیزم های مورد استفاده باکتری ها برای تکامل سریع تر فیلمبرداری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۳    
تحقیقی جدید نشان می دهد نیترات معدنی، ترکیبی که به طور طبیعی در سبزیجات سبز برگ دار وجود دارد می تواند از تجمع چربی در کبد بکاهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۹    
فاز دوم (طرح توسعه) درمانگاه دانشگاه الزهرا با حضور مهندس ذوالفقار یزدان مهر، مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۶    
نماینده تهران در مجلس از تصویب جزئیات طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن در جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰    
دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه فعلا به دلیل عدم صدور مجوز اوفک، ورود هواپیماهای سوخو منتفی شده است، گفت: شرکت هواپیمایی دنا هنوز پرواز عملیاتی ندارد و به دنبال خرید هواپیما است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۸    
فرمانده کل سپاه در پیامی انتصاب آیت الله شیخ صادق آملی لاریجانی به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۳    
معاون میراث فرهنگی تهران با اعلام اسامی خانه های تاریخی تهران که در تصرف کارکنان میراث فرهنگی است، گفت: احتمام حضور دفتر بافت تاریخی شهرداری تهران در خانه نصیرالدوله زیاد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۷    
آفتاب نیوز : وزیر آموزش و پرورش به مناسبت سال نوی میلادی در جشن یک دبیرستان حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۱    
رضا کیانیان با انتقاد از وضعیت ممیزی ها و سانسورها در تلویزیون، تاکید کرد که این روزها این رسانه به نوعی قمارخانه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۵    
معاون امور بین الملل و دبیر ستاد حقوق جمهوری اسلامی بشر قوه قضاییه گفت: امروز جمهوری اسلامی در جهان اسلام موقعیت ممتازی دارد و به عنوان تجربه موفقی به آن نگریسته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۵    
تیم فوتبال پرسپولیس به زودی اردوی تدارکاتی اش را در کشور قطر آغاز می کند و سرمربی این تیم به دنبال انجام چند بازی تدارکاتی در این کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۱    
روز های پایانی هفته گذشته دختر 20 ساله بازیگری با حضور در دادسرای جنایی کرج از فرد ناشناسی که با راه اندازی صفحه اینستاگرامی جعلی به نام وی، این بازیگر را به دردسر انداخته، شکایت کرد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۹    
دروازه بانی که سابقه حضور در جام جهانی را دارد به عنوان گزینه جانشینی بیرانوند معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۷:۱۸    
تصویربرداری سه بعدی دستگاهی است که امکان مشاهده توزیع دارو در بدن حیوان را امکان پذیر می کند، آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه تهران با حمایت معاونت علمی امکان استفاده از این دستگاه را برای محققان فراهم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۷:۰۵    
پژوهشگر طب سنتی با اشاره به خواص درمانی شلغم گفت: استفاده مستمر از این ماده غذایی در حفظ سلامت بدن بسیار مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۶:۵۳    
هر فردی که فکر می کند متعهد بودن به یک رژیم غذایی و کاهش وزن وزن تنها به اراده نیاز دارد، احتمالا توجهی به قدرت هورمون های بدن ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۵:۵۳    
آفتاب نیوز : نمایی از تالاب زیبای بندر انزلی گیلان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۵:۱۵    
سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به قاچاق خوراک و لوازم حیوانات در شهرستان ساری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۴:۳۸    
عضو شورای شهر تهران گفت: از 2700 دکل نصب شده در شهر تهران 759 دکل غیر استاندارد است که به مناطق اعلام کرده ایم نسبت به جمع آوری این دکل ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۲:۳۵    
امام جمعه مشهد در دیدار با مدیران ورزشی و فوتبالی خراسان رضوی اظهار کرد: خوشبختانه در چند وقت اخیر ورزش استان از حالت ورشکستگی خارج شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۳    
رئیس رکن اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه ایران تلاش می کند مانند سوریه، در عراق حضور نظامی خود را تثبیت کند، گفت تل آویو این تحولات را به دقت زیر نظر دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۲    
جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس در واکنش به سخنان محسن رضایی در برنامه حالا خورشید گفت: آقا محسن راست گفت اما درست نگفت!
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۵۷    
رئیس جمهوری آمریکا در صفحه توئیتر خود به دفاع از تصمیم اخیرش در خصوص خارج کردن نیروهای آمریکایی از سوریه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۵۶    
ایران به نتیجه 2 - 1 توانست قطر را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۵۴    
آفتاب نیوز : تصویری از دفتر 100 برگ دهه شصت را مشاهده می کنید. عکس ارسالی از ناصرغلامی هوجقان
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۸    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور از فرماندهان سپاه پاسداران به خاطر توضیح درباره دو عملیات در دفاع مقدس تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۶    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سران قوا، ضمن بیان دغدغه های اقتصادی، با تاکید بر حمایت از اقشار جامعه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۵    
در یازدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، وزیر کشور ضمن مرور آثار مبارک تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه، از این تدبیر مقام معظم رهبری تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۹    
دولت افغانستان عادله راز ، معاون وزارت امور خارجه این کشور را به عنوان نماینده دائم کابل در سازمان ملل منصوب کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۸    
دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با رهبر انقلاب دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت شهر خودرو که مشتری خریدن باشگاه پدیده مشهد است از نزدیک بودن انتقال این باشگاه به شرکت شهر خودرو، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۲    
جلسه ستاد توسعه سواحل مکران ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۲    
ظریف در توئیتی آغاز سال 2019 میلادی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۲۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از سقف تعیین شده در لایحه بودجه 98 برای معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد، از پیشنهاد اصلاحی خود برای افزایش این سقف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۷    
خروج امریکا از سوریه امتیازی بزرگ برای اردوغان محسوب می شود. ترامپ پیشتر امیدوار بود که با اعطای این امتیاز به ترکیه اردوغان راضی شود تا او را در تحریم علیه ایران همراهی کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۳    
باشگاه پیکان اعلام کرد که با حسین فرکی برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۰    
تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در دیداری دوستانه از سد تیم ملی قطر عبور کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۱۹    
یادگار امام (ره) گفت: مردم باید احساس توانایی تغییر را داشته باشند و اگر با روش آمرانه جلوی خواسته های مردم گرفته شود، نتیجه ای حاصل نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۸    
رییس کل بانک مرکزی و سفیر هند در ایران با ارزیاب آخرین وضعیت روابط بانکی و تجاری میان دو کشور از آماده شدن مکانیزم مالی بین دو کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۶    
مدیرکل صادرات بانک مرکزی اعلام کرد که پیمان سپاری مدنظر بانک مرکزی مانند گذشته عمل نمی کند و صادرکنندگان می توانند ارز حاصل از صادرات خود را به واردات اختصاص دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۸    
"حضرت آقا فرمودند دیشب مجددا فیلم شما را از شبکه افق دیدم آفرین آفرین آفرین دست شما درد نکند از قول من به بازیگران سلام برسانید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان بابیان اینکه سوخت رسانی به عشایر و روستاییان روند نامطلوبی دارد، گفت: جلوگیری از قاچاق سوخت کار درستی است اما باید سخت گیری ها برای یک روستایی و یا عشایری که نیازمند انرژی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۴    
سعید نادری به عنوان شهردار جدید شهر اراک از اعضای شورای شهر رای اعتماد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان نکا از مرگ زن و مردی مسن به علت گازگرفتگی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۱    
سناتور دموکرات الیزابت وارن می گوید برای بررسی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 کمیته ای تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۷    
نیمه اول دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و قطر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۲    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور هراز آمل با 2 کشته و 2 مصدوم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۲    
آفتاب نیوز : صفحه طنز و کارتون "بی قانون" استعفای وزیر بهداشت و صحبت های یکی از مسئولان دانشگاه علوم و تحقیقات در تجمع اعتراضی دانشجویان را که گفته بود "من اومدم بگم که همیشه حق با مشتری است" سوژه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۱    
مردی که پسرخوانده و عروسش را کشته و اجساد آن ها را مثله کرده، به زودی در دادگاه کیفری استان تهران در حالی محاکمه می شود که گفته است از کرده خود پشیمان نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۹    
برخی مانند صادق زیباکلام معتقدند که محسن رضایی وارد رقابتی زودهنگام با برخی کاندیدا های احتمالی اصولگرایان مانند قالیباف، جلیلی و ضرغامی شده است تا جای خود را در لیست اصولگرایان باز کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۶    
رئیس جمهور در ایام میلاد خجسته پیامبر رحمت و سعادت حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال 2019 میلادی، در فضایی صمیمی با "هاسو کشیش دانیلیان" جانباز ارمنی و خانواده وی، دیدار و گفتگو کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۷    
ستاره تیم فوتبال السد قطر تماشاگر ویژه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۸    
وکلای "گونن سگو" در حال رایزنی با دادستانی برای کسب تخفیف محکومیت زندان او هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۵    
حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری روز دوشنبه با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان امام جمعه موقت تهران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۲    
سال 2019 میلادی از شرقی ترین نقطه کره زمین؛ در منطقه تونگا واقع در اقیانوس آرام جنوبی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۵    
رئیس جمهور در پیامی انتصاب آیت الله آملی لاریجانی از سوی رهبر انقلاب به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و نیز عضویت فقهای شورای نگهبان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۳    
آتشفشان دماوند آنچنان که باید هم خاموش نیست و بررسی و پایش رفتار این آتشفشان ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۰    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه برخی کشور های حاشیه جنوبی خلیج فارس از آمریکا برای توطئه افکنی در خلیج فارس دعوت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۸    
عضو شورای شهر تهران گفت: آثار تاریخی با قدمت بیش از 700 سال در بازار حضرتی در خیابان مولوی کشف شده که احتمالا با بررسی های بیشتر به دوره های ماقبل اسلام باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۲    
فهرست جدید احزاب قانونی کشور از سوی وزارت کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۴    
رحیم پور ازغدی درباره عملیات کربلای 4 گفت: به جای طلبکار شدن بدهکارها باید امروز روح پاسخگویی و مسئولیت پذیری را در کسانی که در عصر جهاد، مشغول زندگی شان بودند و امروز بر گردن مردم سوارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
بر این اساس متهم ردیف اول این پرونده به نام حمیدرضا جانقربان فرزند علمدار به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق قاچاق تجهیزات پزشکی (پروتز و ایمپلنت های اسکلتی) به 20 سال حبس و پرداخت 120 میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
افسر نگهبان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: شب گذشته یک مورد آتش سوزی منزل مسکونی به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله مأمورین نزدیک ترین ایستگاه به محل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۲    
پارس تندر با 2 میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به هفته های اخیر امروز در بازار خودرو به قیمت 90 میلیون تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
سفرای کشورهای هند و ترکیه با حضور در وزارت خارجه با محمدجواد ظریف دیدار و خداحافظی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۹    
معاون مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: میزان آورد آب در پشت سدهای خوزستان از ابتدای سال آبی(اول مهر) تا هشتم دی 1397 به 6 میلیارد متر مکعب رسید در حالی که این میزان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۵    
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تهران با بیان اینکه امروز تعدادی از افراد فرصت طلب در مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند، گفت: این تجمع غیرقانونی بوده و البته شرایط تحت کنترل است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۳    
فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی عباس عرب مازار را به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۴    
اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال امید ایران جهت حضور در اردوی آماده سازی دی ماه و تورنمنت چهارجانبه قطر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک آغاز سال 2019 میلادی به هموطنان مسیحی، ابراز امیدواری کرد که جهان در سال جدید شاهد گسترش صلح، عدالت و ریشه کنی هرگونه بداخلاقی و تبعیض برای آحاد مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۲    
باوجود اینکه حسین اردکانی، استاد علم هواشناسی، مدعی پیش بینی وقوع یخبندان 10 روزه در 15 تا 25 دی ماه شده است، سازمان هواشناسی می گوید این پیش بینی قابل استناد نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۹    
خبرگزاری رویترز در گزارشی که در آستانه هفدهمین دوره جام ملت های آسیا منتشر کرده، از سه تیم ملی ایران، ژاپن و کره جنوبی به عنوان نامزدهای اصلی قهرمانی در بزرگترین تورنمنت فوتبالی قاره کهن یاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۱    
دادستان مرکز مازندران گفت: در سال جاری 589 نفر به اتهام موضوعات مربوط به جنگل محاکمه شدند و جالب آنکه خانم ها نیز در حال قاچاق چوب بوده و 6نفر از متهمان را بانوان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۵    
شبکه رن.تی.وی روسیه از ربوده شدن یک تبعه ایرانی در مسکو خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۲    
در پرونده معروف به پرونده شهرداری تبریز، رأی قطعی برای تعداد 24 نفر صادر شد؛ اسامی ذیل به تعداد 12 نفر حسب تبصره ماده 36 از قانون مجازات اسلامی منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۲    
امروز در پی افزایش قیمت طلای جهانی، قیمت طلا و سکه در ایران هم تا حدودی افزایشی شد. در همین حال نرخ خرید دلار و یورو در بانک ها و قیمت انواع ارز در صرافی ها نسبت به دیروز بالاتر بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۰    
آشنا در واکنش به توئیت ازغدی نوشت: از جنابعالی عذرخواهی می کنم که بدون اطلاع، استجازه و هماهنگی با جنابعالی در عملیات کربلای چهار و ... شرکت داشتم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۴    
نیروی دریایی آمریکا در یک گزارش از برنامه ریزی برای تجهیز این نیروها به تسلیحات مافوق صوت (هایپرسونیک) تا سال 2025 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
یک سناتور شناخته شده آمریکایی با بیان این که رئیس جمهور آمریکا مسئول اصلی کشته شدن کودکان بی گناه در مرز مکزیک است و از ترامپ خواسته تا مسئولیت سیاست های مهاجرتی اش را برعهده بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهور سابق آفریقای جنوبی که چندی پیش به دلیل رسوایی فساد از ریاست جمهوری کنار رفت از برنامه اش برای خوانندگی و ضبط موسیقی در 2019 خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۶    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف مینی بوس با تانکر حمل سوخت و مصدومیت 17 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۵    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: وابستگی به منابع حاصل از فروش نفت در سال آینده حداقل 28 درصد کمتر از امسال است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۴    
خروج آمریکا از افغانستان و کنشگری این کشور برای صلح با طالبان تا حد زیادی با یکدیگر مغایر است و تهران باید در این زمینه هوشیار باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۴    
جزییات شیوه نامه اجرایی تشدید مبارزه با احتکار و اختفای کالا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۲    
عبدالعظیم رضایی با اشاره به اینکه در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد به دلیل اتفاق تاثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۸    
افزایش قیمت تعدادی از محصولات ایران خودرو و سایپا در حالی انجام شده که سازمان حمایت با ارسال نامه ای به آنها اخطار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۶    
برای خودرو ام جی، 350 در بازار مدل 1393 با کارکرد 142 هزار کیلومتر به سرمایه 100 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۵    
جنگنده های اف 16 عراق محل تجمع فرماندهان داعش در خاک سوریه را بمباران کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۸    
عبدالعظیم رضایی با اشاره به اینکه در چند روز گذشته تجمعاتی در داخل دانشگاه آزاد به دلیل اتفاق تاثربرانگیز برای دانشجویان این دانشگاه، برگزار شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۱    
بر اساس جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در آذرماه امسال، 71.2 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۱    
این عقاب سر سفید حدود 90 هزار تماشاچی یک مسابقه فوتبال در آمریکا را شگفت زده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۸    
علی نصیریان به جمع عوامل سریال برادر جان پیوست؛ این سریال از گزینه های پخش در ماه رمضان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۲    
اسطوره فوتبال آرژانتین با منتشر کردن عکسی به حمایت از مدافع ناپولی پرداخت و رفتارهای نژاد پرستانه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۰    
اقتصاد انلاین در گزارشی قیمت واحدهای 50 متری معامله شده در پایتخت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۸    
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت: دکتر سلطانی فر از افتتاح موزه ملی ورزش ایران ظرف دو تا سه ماه اینده خبر داد و هعمچنین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران را برای کسب قهرمانی در جام ملت های اسیا مطلوب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۷    
در حالی که برخی رسانه ها خبر از خداحافظی وزیر بهداشت در جلسه شورای معاونین وزراتخانه می دهند، مشاور هاشمی اعلام کرد که وی مشغول انجام امور جاری این وزارت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۶    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:با سرعت عمل کارآگاهان پلیس آگاهی، عاملان گروگان گیری 2 میلیارد ریالی پسربچه 7 ساله در شهر زاهدان در کمتر از 6 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۵    
"لارنس رابرتز" معروف به "لری رابرتز" که یکی از بنیان گذاران شبکه اینترنت بود، در سن 81 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۴    
محسن رضایی را در پشت صحنه برنامه تلویزیونی حالا خورشید می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۲    
همایون اسعدیان گفت: یکی از دغدغه های من این است که ما به زودی وارد شرایط بحرانی در سینما می شویم، به اعتقاد من یک چالش عظیمی در سال 98 روبروی سینمای ایران قرار می گیرد.