دوشنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۷:۲۱Jan 2020 27

خبرهای آفتاب نیوز 18 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۶    
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: علاوه بر توقف روند رو به رشد شمار زندانیان طی سالهای اخیر تعداد زندانیان این استان نیز کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۴    
" اگر دوستداران هاشمی علاقه دارند این انتقادات را تخریب بنامند، چیزی را عوض نمی کند..."
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۹    
آفتاب نیوز : انتشار اخباری مبنی بر تولید پفک از خوراک دام از سوی جهاد کشاورزی که با واکنش و پیگیری سازمان غذا و دارو همراه شده، سوژه کارتونی از نعیم تدین در شهرونگ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۹    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: درخصوصی سازی ها شفافیت و اهلیت رعایت نشده، پس اکثر خصوصی سازی ها خصوصی خواری و مفت خواری بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۶    
بخشنامه بیمه دانشجویان دانشگاه ها از سوی محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای ستادی و ادارات کل استان های این سازمان ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۵    
فرمانده نیروی انتظامی ورزقان از کشف بیش از 500کیلو گرم سنگ طلا در ورزقان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ما روحانیون امروز مطالبه گر هستیم و بیرق گردان هیچ حزب و گروهی نیستیم و ما غیر از دفاع از ولایت، شهدا، دستاوردهای امام از هیچ گروهی دفاع نمی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۳    
تقی توکلی، کار آفرین و بنیانگذار صنعت نوین آذربایجان صبح امروز( سه شنبه) در منزل خود در تبریز چشم از جهان فروبست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۹    
نخستین دور گفت وگوی دینی ایران و فرانسه بعد از ظهر با برگزاری آیین اختتامیه در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۱    
یک رسانه غربی از بروز شکاف بیشتر در شورای همکاری خلیج فارس به دلیل مخالفت کویت با سیاست نزدیکی اعراب به رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۸    
مصطفی تاج زاده فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه همه منازعات در نهایت به مذاکره و مصالحه می انجامد، گفت: جنگ تحمیلی و تسخیر سفارت آمریکا تا ابد ادامه نیافت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۵    
آفتاب نیوز : تمجید رئیس جمهور از قاضی زاده هاشمی پس از کناره گیری از وزارت بهداشت، سوژه طنز و کارتون صفحه بی قانون شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۹    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از دستگیری 6 نفر که شبانه برای رسیدن به گنج اقدام به حفاری می کردند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۱۰    
درخواست 30 میلیون یورویی شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای ازسرگیری فعالیت قطارهای پرسرعت با انتقادات زیادی مواجه شد که همین موضوع واکنش این شرکت را به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۰    
جهل به یک حکم شرعی در خصوص شرایط و آداب رضاع (شیردادن) موجب حرمت ابدی یک زن و شوهر جوان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۲    
یک متخصص بیماری های عفونی گفت: مدارس یکی از مکان های اصلی انتشار آنفلوانزاست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۶:۴۰    
خطبه های نماز جمعه شوش را موقعیتی برای برحق نشان دادن یک درخواست و از بین بردن ثروت ملی مردم کشور انتخاب می کنند و شعار می دهند: زیر گذر شوش، حق مسلم مردم شوش است !
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۶:۰۵    
یک کارشناس حوزه کار با هشدار به کسانی که به دنبال حذف حداقل های دستمزد در روستاها و شهرهای کوچک هستند، گفت: تا زمانی که قانون کار در راستای مزد توافقی اصلاح نشده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۵:۳۶    
یک مدرس بدنساز از احتمال مثبت شدن تست دوپینگ ورزشکارن در اثر مصرف نوشابه های انرژی زا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۵:۰۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انجام بررسی ها برای فعالیت آتش نشان دوچرخه سوار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۴:۲۳    
کار ما نجاری است اما دیگر رونقی ندارد. مشکل این است که ساخت و ساز نیست. بیشتر کسانی که توی این کارند، به زور خودشان را سرپا نگه داشته اند؛ آن هم به خاطر این که کاری است که برایش زحمت کشیده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۳:۵۴    
شرکت های ارایه دهنده خدمات مالی به دلیل بریگزیت ناچار شده اند 2000 کارمند اروپایی جدید را استخدام کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۳:۲۰    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: وهابیت تکفیری در حال نزول و پایان عمرشان نزدیک است، آنها با پول های سعودی می خواهند به زندگی کثیف خود ادامه دهند و برنامه های خود را دنبال کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۲:۵۴    
بسیاری از مدارس استان مازندران از لحاظ ایمنی لنگ می زند، بیشتر مدارس به فرسودگی مبتلا شده و در برابر حوادث طبیعی همچون زلزله ایمن نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۲:۳۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده 22 طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور جرائم و مجازات عدم رعایت مفاد این طرح را تعیین کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۲:۰۶    
رئیس شورای عالی زکات کشور گفت: در 9 ماه نخست سال جاری بیش از 400 میلیارد تومان زکات در کشور جمع آوری شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۱:۳۵    
مدیر عامل بانک آینده گفت:برای عبور از وضعیت فعلی اقتصادی کشور باید همراه تمام مردم و دوشادوش مسئولان اقتصادی کشور آماده بوده و برنامه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۱:۳۲    
هیات رییسه فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص مجمع عمومی عادی فدراسیون فوتبال صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۱:۱۵    
آیت الله علم الهدی در دیدار با رئیس سازمان زندان ها گفت: آنچه که من از گزارش ها دقیق شاهد بوده ام توجه و همت عالی مسئولین زندان ها در رسیدگی به امور زندانیان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۲    
پلیس چین از دستگیری مردی خبر داد که با حمله به یک مدرسه ابتدایی تعدادی دانش آموز را زخمی و مجروح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۵۲    
سرمربی پیشین تیم ملی معتقد است که ترکیب اصلی تیم ملی مقابل یمن مشخص شده و مشکلاتی هم در این تیم وجود دارد که امیدوار است کی روش آن ها را برطرف کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۴۳    
تصویب لایحه CFT به عنوان آخرین و مهمترین لایحه باقی مانده از لوایح FATF توسط مجمع تشخیص مصلحت باعث شد ایران یک قدم دیگر به پیوستن به این قرارداد بین المللی نزدیک شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۵    
رئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از آتش سوزی در آشپزخانه مهمانسرای دشت بلوط این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۵    
رئیس مجمع نمایندگان تهران در مجلس، تغییر و تحولات در مدیریت شهری تهران را باعث عقب افتادن از برنامه های اعلامی به شهروندان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۹    
مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال گفت: مرگ خاموش با گاز مونو اکسید کربن جان پدر و فرزند را گرفت و مادر نیز در کمای کامل است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۴    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد گفت: عزیمت آتش نشانان برای ارائه خدمات امداد و نجات در جریان اقدام به خودکشی یک شهروند، عصر امروز منجر به تصادف خودرو این سازمان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۵    
فرمانده انتظامی شرق استان تهران جزئیات حفاری صورت گرفته به قصد سرقت منابع سوختی پالایشگاه شهرری را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۴    
آغاز جام ملت های آسیا با حضور تیم ملی ایران و حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه ها، سوژه طنز نشریه طنز و کارتون شهرونگ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۳    
بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به سمت خودروی پلیس راهوار زاهدان دو نفر از مأموران پلیس شهید و مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۲    
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید محصولات پرتیراژ خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۰    
دقایقی قبل بر اثر حمله ناجوانمردانه اشرار به خودروی پلیس راهور در زاهدان سرگرد غلامحسن جام دوست به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۹    
یک وکیل روسی که در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با دونالد جی ترامپ ، فرزند رییس جمهوری آمریکا دیدار کرده بود، امروز (سه شنبه) از سوی دادستانی نیویورک متهم به پولشویی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۸    
یک پایگاه خبری اعلام کرد که رئیس موساد با سران سازمان های اطلاعاتی عربستان سعودی، امارات و مصر برای بررسی راهکارهای کاهش نفوذ ایران و ترکیه دیدار داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان از پیروزی قاطع برابر کره شمالی خوشحال است و با این پیروزی به قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 امیدوار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۶    
گاها به خودم می گویم، محسنی چندین سال است که در قوه قضائیه مشغول به کاری، به خودم میگویم، چه غلطی کردی؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۶    
رئیس مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به سفر مشاور امنیت آمریکا به آنکارا، تأکید کرد: امنیت ملی کشور موضوعی نیست که بر سر آن مذاکره شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۸    
اعضای تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی مقابل یمن، در مجموعه گلف ابوظبی حاضر شده و در حین تفریح، به رقابت پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۶    
محمد هاشمی درباره شبهات مربوط به فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: پزشکان علت فوت مرحوم را ایست قلبی اعلام کردند اما هیچ گاه مشخص نشد که علت ایست قلبی چه بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۴    
مرتضی پورعلی گنجی که یکی از بهترین بازیکنان ایران در دیدار با یمن بود در گفت و گو با مجله دنیای ورزش تورنتو گفت: بردن در جام ملت ها به هیچ وجه راحت نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به ستایش از تیم ملی فوتبال ویتنام پرداخت و تاکید کرد که جام ملت های آسیا رقابتی قوی و بزرگ است و او و شاگردانش برای خوش گذرانی و تعطیلات به امارات نیامده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۰    
یک مقام آمریکایی تصریح کرد که جان بولتون به مسئولان ترک اعلام کرده که واشنگتن با هر گونه حمله ای به کردها در سوریه مخالف است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۹    
یک مدرس حقوق بین الملل گفت: سازمان جهانی تجارت دسترسی افراد به داروهای ضروری را یکی از حداقل های ضروری قلمداد کرده و از لایسنس های(مجوزهای) اجباری سخن به میان آورده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: لیست کامل بیمه شدگانی که زیر سه میلیون حقوق دریافت می کنند از سوی تامین اجتماعی تهیه شده و برای توزیع سبد کالا منتظر تخصیص بودجه هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۵    
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت دامی مشهد، قیمت 90 هزار تومانی هر کیلو گوشت در این شهر را که توسط برخی رسانه ها اعلام شده بود تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
رویز اسماعیلی در توئیتی نسبت به ممنوع الکاری زائری در تلویزیون واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۱    
شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارشی به افشای علت عدم دیدار اردوغان با بولتون پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال ایران در پایان دیدار عراق و ویتنام با خبرنگاران به گفتگو پرداخت و عملکرد جوانان ویتنام را ستود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۰    
پادشاه اردن امروز (سه شنبه) با وزیر خارجه آمریکا که به امان سفر کرده است، دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۸    
وزیر خارجه ایران در واکنش به ادعاها و اقدامات اخیر کشورهای ایرانی نوشته اتهام پراکنی علیه ایران، کشورهای اروپایی را از مسئولیت اسکان به تروریست ها مبرا نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق از کسب پیروزی برابر ویتنام خوشحال است. او اعتراف کرد که نیمکت نشینی طارق اشتباه بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۲    
سرمربی تیم ملی ایران دیدار تیم ملی عراق برابر ویتنام را از نزدیک و از ورزشگاه تماشا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۸    
شورای پول و اعتبار در جلسه عصر امروز (سه شنبه، 18 دی ) مقررات مربوط به بازار متشکل معاملات ارزی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۵    
تیم ملی عربستان با پیروزی 4 بر صفر مقابل کره شمالی شروع بسیاری خوبی در جام ملت های آسیا داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
اگر به عنوان والدین متوجه شدید که دختر شما در صفحات مجازی آموزش های هنری را دنبال می کند، مطمئن باشید که او قصد ندارد یک خانم دکتر بشود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
عربستان در دیدار مقابل کره شمالی در نیمه اول به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
یک مقام آمریکایی خبر داد که مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرده که واشنگتن قصد ندارد به زودی از التنف سوریه خارج شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
معاون اول رئیس جمهور در مورد اراده و توانایی اتحادیه اروپا گفت: از نظر عملی ساختارهای مالی اتحادیه اروپا مخصوصا نظام بانکی آن نشان داد که این تحادیه قادر نیست به عنوان یک تصمیم گیر مستقل و یک مجموعه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: بعضاً از افراد سؤالات بی ربط و حاشیه ای پرسیده می شود که هیچ ارتباطی ندارد و این امر نه تنها به صلاح کشور نیست بلکه توصیه می کنیم از افراط و تفریط در این زمینه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هیچ درخواستی برای ممنوع التصویری افراد نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اعضای کمیسیون تمامی تبصره های لایحه بودجه مربوط به خصوصی سازی در آموزش و پرورش بود را حذف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۹    
فوق تخصص بیماری های مراقبت های ویژه گفت: آنقدر که برای مردم بیماری هایی مانند ام اس یا سکته مغزی شناخته شده است، بیماری سپسیس (عفونت خونی) که می تواند یک عامل کشنده برای بیمار باشد شناخته شده نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۷    
همه ما در طول ماه یا هفته لحظاتی را تجربه کرده ایم که بی هیچ دلیلی خاصی احساس خستگی و کوفتگی می کنیم که این موضوع می تواند دلایلی متعدد داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۶    
عضو شورای شهر تهران گفت: جوادی یگانه هم شهر را می شناسد و هم فرهنگ را .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۵    
نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت:استخدام وجذب مشاور در بخش های مختلف سازمان ها و وزارت خانه ها بیشتر از تعدادی که در چارت سازمانی و احکام سازمان اداری و استخدامی مشخص شده خلاف قانون ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۳    
پیروز حناچی شهردار تهران در مورد غیبت چند تن از شهرداران قدیمی تهران نیز گفت: پسر آقای قالیباف ازدواج کرده اند که تبریک می گوییم و نتوانستند به این جلسه بیایند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۲    
حضور علی دایی در مراسم افتتاحیه جام ملت های آسیا باز هم نگاه ها را به سمت این چهره کاملا شناخته شده ی عرصه های بین المللی برد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه مفتح گفت: خمره های کشف شده متعلق به دوران سلجوقی تقریبا قرن چهارم و یا پنجم هجری قمری با قدمتی حدود هزار سال است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۲    
فرستاده ویژه وزارت خارجه امور آمریکا برای حل بحران قطر و کشورهای محور عربستان سعودی استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۱    
فقدان سه چیز در محل کار و در ارتباط با شغل افراد موجب می شود تا آنها احساس ناشادی و افسردگی کنند که این سه عامل عبارتند از: هدف، امید و دوستی.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی چند تبصره بودجه 98 در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۹    
تیم ملی فوتبال عراق برابر ویتنام کامبک زد و با نتیجه 3 بر 2 ویتنام را با شکست روبرو ساخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۱    
ترکیب تیم های ملی عربستان و کره شمالی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۶    
با وجود شایعاتی مبنی بر بازداشت فعالان محیط زیست در استان کردستان، معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری کردستان می گوید افراد بازداشت شده متهم به نقش آفرینی در قتل راننده آمبولانس جمعیت هلال احمر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۶    
فلورنس پارلی وزیر دفاع فرانسه امروز (سه شنبه) تأکید کرد، پاریس بر این باور است که ادامه گفت وگوها با واشنگتن درباره شرایط خروج نیروهای آمریکایی از سوریه ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۳    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت که دو میلیارد و 700 میلیون دلار ارز دولتی در بازار آزاد فروخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۸    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به وسواس های دائمی پمپئو و بولتون نسبت به ایران، اظهار کرد که رفتار این دو بیشتر به دنبال کنندگانی روان پریش شباهت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۷    
امروز قیمت سکه رو به کاهش گذاشت و این در حالی بود که نرخ ارز تا حدودی نسبت به دیروز روند افزایشی داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۰    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با یادآوری تخصیص ارز 4200 تومانی برای کالاهای اساسی، گفت: اقدام فروشندگان در محاسبه این کالاها با نرخ ارز در بازار آزاد غیرقابل قبول است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۶    
رویترز به نقل از وزارت خارجه دانمارک و دیپلمات های اتحادیه اروپا مدعی شد که یک واحد از وزارت اطلاعات و دو ایرانی در لیست تروریسم اتحادیه راوپا قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۳    
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه انقلاب با هدف اصلی احیای ارزش های دینی تحقق یافت، اظهار کرد: امام(ره) وقتی خیلی احساس خطر می کرد و می خواست خطر عظیمی را گوشزد کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۲    
وزیر ورزش و جوانان گفت: پاس بخشی از هویت و تاریخ ورزش و مردم ایران است. با کمک نیروی انتظامی پاس را احیا می کنیم و تصور می کنم بسرعت اینکار صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس پیشنهاد کمیسیون برای سهمیه بندی بنزین در سال آینده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبق توضیحات وزیر اطلاعات به هیچ وجه اسماعیل بخشی کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه شکنجه نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۹    
دروازه بان برزیلی تیم لیورپول در صحبت هایی به حمایت از کاریوس پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۸    
وزیر خارجه اردن امروز (سه شنبه) کنفرانس خبری مشترکی با وزیر خارجه آمریکا که به امان سفر کرده است، برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۳    
بازیکنان استقلال در اقدامی دست جمعی تصمیم گرفتند تمرین های خود را از سر بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۸    
جانشین فرمانده کل سپاه، با بیان اینکه امریکایی ها امروز تمام توان و فشار خود را در حوزه اقتصادی به عنوان آخرین راهبرد خود علیه ملت ایران به کار گرفته اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۶    
معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان دارای فرزند در صورت اعزام به خدمت، به ازای هر فرزند ...
  • ۱