شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۰:۴۶Jan 2020 25

خبرهای آفتاب نیوز 20 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۸    
استاندار کرمانشاه به استمرار پس لرزه ها در استان ناشی از زلزله سال گذشته اشاره کرد و گفت: امکان دارد که این پس لرزه ها تا هفت، هشت ماه دیگر نیز ادامه داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۱    
زمستان است و برف و یخ همچنان بی رحمانه به همه جا هجوم می آورد و بحث سرمازدگی در این زمان بسیار مهم به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۶    
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران، در توئیتر خود با انتشار پستی از حسن روحانی تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۱    
سیروس مقدم از بی توجهی و کم لطفی مدیران صداوسیما به سریال پایتخت گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۲    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از انهدام باند تولید و توزیع کننده مواد مخدر در جنوب پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰    
تهیه کننده سریال مینو با اعلام اینکه در روزهای گذشته سریال مینو با سانسور صحنه های جنگی مواجه شده، گفت: چیزی که اکنون جزو دغدغه های صداوسیما برای پخش نشدن از تلویزیون به شمار می آید، خشونت جنگی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۸    
دبیر انجمن قطعه سازان همگن اظهار داشت: امروز خودروسازها بیش از 5 هزار میلیارد تومان بدهی معوق به قطعه سازها دارند که حتی اگر آن هم تعیین شود به دلیل عدم فعالیت بیشتر قطعه سازان در ماه های اخیر و بالا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایامی که دشمن برای ما کمین گذاشته است ما باید احتیاط کنیم که در کمین دشمن نیفتیم و اکنون نیز نپیوستن به FATF کمین دشمن برای کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۸:۰۰    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در قبال حل مشکلات مردم حاضر به هر نوع همکاری با بخش های مختلف کشور از جمله دولت و مدیریت استان بوده و خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۹    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ولایت فقیه ستون اصلی آزادی و مردم سالاری است و جایگاه رهبری در انقلاب به عنوان راهنما بوده که تبعیت ملت ایران از رهنمودهای ایشان منجر به سعادت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۵    
اگرپس از مصرف قرص احساس درد پشت جناغ سینه، سوزش، تهوع و استفراغ کردید به پزشک مراجعه کنید؛ احتمالا بعد از انجام آندوسکوپی شاهد ایجاد زخم هایی در مری خواهیم بود که نشان از آسیب ناشی از مصرف قرص هاست
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۷:۰۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ضد انقلاب و ایادی داخلی آنها با ایجاد و پخش شایعات مختلف فروپاشی ذهنی مردم نسبت به باورهای انقلاب و نظام را دنبال می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۶:۱۱    
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت: هنوز پیشنهادی برای اخذ عوارض عبور از تونل های شهر تهران به شورای شهر نیامده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۵:۲۰    
تحقیقات جدید دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن نشان می دهد کیفیت پایین خواب تاثیرات مخربی روی مغز دارد که احتمال ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۴:۰۰    
جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، یک دستگاه خودرو کامیونت حامل 81 رأس دام قاچاق در اتوبان تهران – کرج توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۳:۲۶    
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه دیوان عالی کشور نواقصی به پرونده پزشک تبریزی وارد کرده، گفت: با رفع این نواقص، پرونده جهت تائید قصاص به دیوان ارسال می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۲:۵۰    
بازیکن کلیدی الهلال با آسیب دیدگی شدید مواجه شده و تا پایان فصل نیمکت نشین شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۲:۱۹    
یک پژوهشگر مسائل دینی گفت: آیت الله هاشمی دیدگاه مخصوص به خود را درباره حکومت دینی دارد و بر اساس همین دیدگاه، امیرکبیر را زمامدار اصلاح طلب دینی می دانست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۵    
اگر این تحلیل ها معیار، میزان و ملاک سنجش باشند، باید در فوتبال را تخته کرد. سینما را به این روز انداختید بس نبود، حالا با فوتبال هم کار دارید؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۱    
مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی گفت: عده ای سعی دارند تا با تبلیغات نادرست آیت الله هاشمی را به نسل جوان بد جلوه دهند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۷    
بازار خودرو این روزها با قیمت های تازه از سوی خودروسازان مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۳    
پرسپولیسی ها تولد امید عالیشاه را جشن گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۹    
در برخورد مینی بوس با پژوه 405 حامل کارگران پیمانکاری پتروشیمی بوشهر فاز یک در محور عسلویه به شیرینو 13 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۶    
شقایق فراهانی یک نقاشی متفاوت از خودش کنار تصویر مشهور منتسب به فتحعلی شاه قاجار را در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۶    
رئیس دفتر رئیس جمهور در توئیتی نوشت: خبر استعفای دکتر ظریف و خروج ایران از برجام که به طور همزمان منتشر شده اند، هر دو دروغ و مشتمل بر اهدافی مغرضانه و ضد منافع ملی هستند
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۸    
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: کاهش دما و وقوع یخبندان به ویژه در جاده چالوس پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۳:۳۱    
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می شود و هرگونه اطلاع رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن آن که مورد تایید نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه بعد از شکست برابر اردن از کار برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۸    
تیم ملی فوتبال امارات با برتری مقابل هند در گروهش صدرنشین شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۹    
وزیر امور خارجه ایران در توئیتر به سخنان ضد ایرانی مایک پامپئو ، وزیر خارجه آمریکا پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۱    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ونزوئلا ساعاتی پیش وارد کاراکاس شده بود با رییس جمهور بولیوی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۰    
رئیس جمعیت هلال احمر جغتای گفت: برخورد کامیون با خودرو سواری پراید در 6 کیلومتری شهرستان خراسان رضوی هشت کشته به جا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: یکی از بستگان درجه اول شهدای سانچی در شرکت ملی نفتکش یا دیگر سازمان ها استخدام می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۴    
با تلاش کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید بهشتی نوشهر مادر باردار از خطر مرگ حتمی پس از زایمان نجات یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۸    
سفیر کشورمان در اوکراین در حساب توییتری خود نوشت: امروز دو تبعه زندانی ایرانی و اوکراینی به وطن بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۷    
شرکت "مرسدس بنز" در نمایشگاه CES 2019 از یک ون زیبای خودران رونمایی کرده است که می تواند در عرض 5 دقیقه به تحویل بسته بپردازد و یا انسان ها را جابجا کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۱    
آفتاب نیوز : مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد شهدای حادثه کشتی سانچی عصر پنجشنبه با حضور خانواده های دریانوردان و جمعی از مسئولان در حسینیه ارشاد تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۲    
بخواهیم یا نه، فوتبال فقط با نفس گرم هوادار زنده است و ریال به ریال پولی که در تهران و شهرستان برای تیم های بدون هوادار هزینه می شود حکم دورریز و حیف و میل را دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۱    
محسن هاشمی گفت: آیت الله هاشمی برای انقلاب بارها از خود گذشت. با جان و مالش برای انقلاب تلاش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: یک زندانی که اقدام به سرقت خودرو هیوندا جنسیس در شیراز با استفاده از کیک مسموم کرده بود در داخل کلانتری 19 شهر همدان پیش از ترخیص خودروی سرقتی از پارکینگ، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۳    
عضو هیات رئیسه خانه احزاب ایران گفت: تاکنون 254 حزب در کشور به ثبت رسیده که از این شمار 71 حزب با قانون و مرامنامه و اساسنامه جدید خود را تطبیق داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۱    
رییس جمهوری در حساب توییتری خود نوشت: پس از بهشتی، به کسی به اندازه هاشمی ظلم نشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۷    
رئیس پانزدهمین کنگره بین المللی صرع گفت: یک میلیون و سیصد هزار نفر در کشور مبتلا به بیماری صرع هستند که از این تعداد 400 هزار نفر به درمان مقاومند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۷    
خبرگزاری رویترز روز پنج شنبه در گزارشی از لاس وگاس به نقل از یک مقام انرژی کره جنوبی اعلام کرد که این کشور تصمیم گرفته است واردات نفت از ایران را از اواخر ژانویه و یا اوایل فوریه (بهمن ماه) از سر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۳    
بزرگترین پسر دونالد ترامپ در تازه ترین اظهارات مورد مناقشه اش در مورد افرادی که ناامیدانه بدنبال ورود به آمریکا هستند، مهاجران را به حیوانات خطرناک تشبیه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۲    
حد الهی اعدام یک محکوم 31 ساله که به جرم آدم ربایی و لواط به عنف به حد الهی اعدام محکوم شده بود صبح امروز پنجشنبه 20 دیماه در میدان بعثت شهر کازرون و در ملاء عام اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۲    
در پایان نخستین روز از مرحله اصلی و فاز عملیاتی هشتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۱    
برادر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید بر این که مشی هاشمی اعتدال و دغدغه اش حفظ وحدت و دوری از افراط و تفریط بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۹    
استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: خشکسالی حاکم بر سیستان و بلوچستان از زلزله و خسارت های آن بدتر است چرا که خشکسالی به نسبت زلزله کمتر مورد توجه قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۷    
در هفته نخست جام ملت های آسیا آمار و ارقام جالبی به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۷    
تیم ملی اردن با برتری مقابل سوریه به دور بعدی جام ملت های آسیا صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۸    
بعد از فیلتر شدن تلگرام، کشور ما تبدیل شد به قطب اول فیلترشکن دنیا. همین الان یک عالمه خانواده هستند که از طریق فروش وی پی ان ارتزاق می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۶    
وقتی مطمئن شدند که خانه خالی است، با شکستن توپیِ در وارد شدند؛ هنوز هم نمی دانستند که چه ثروتی انتظارشان را می کشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت یک میلیون و 217 هزار دلار یه به خانواده های شهدای حادثه سانچی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۲    
استاندار اصفهان با بیان اینکه روز یکشنبه دولت بهترین مصوبه یعنی انتقال آب کارون به اصفهان را تصویب کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۰    
نمکی، سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به دکتر لاریجانی، معاون آموزشی این وزارتخانه بر بازنگری آیین نامه خصوصی سازی رشته های پزشکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از کمبود بودجه های فرهنگی در کشور گفت: بودجه نهادهای فرهنگی کشور بین یک تا دو درصد از کل بودجه کشور است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۹    
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی به فکر کسب امتیاز از آمریکا در دیدار آتی خود با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۹    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نیمه متمرکز آزمون سراسری اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۵    
عاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پسر جوانی که پس از قتل برادرش پا به فرار گذاشته بود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۱    
مشتریان ایران خودرو و سایپا به عدم تعهد این دو شرکت خودروسازی اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۹    
آیین بزرگداشت دومین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۳    
جنگنده میگ29 با شلیک موشک های بهینه شدهR73، موشک رهاشده از هواپیمای اف5 را با موفقیت رهگیری و منهدم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۲    
یک رسانه کروات درباره انتقال مهاجم دینامو زاگرب به پرسپولیس مطلبی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۵    
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که ایران به برنامه های هوافضا خود ادامه می دهد، چراکه هیچ قانون بین المللی چنین برنامه ای را ممنوع نکرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۷    
خاندان امین الضرب در تاریخ ایران از آن حیث قابل اهمیت است که تجارت را از دایره تنگ و انحصاری دولت رهایی دادند و توانستند در سایه ثروت بسیاری که از طریق ارتباطات خارجی و داخلی خود فراهم آورده بودند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات دو کارگر که در زیر آوار گرفتار شده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۶    
قیمت نفت روز پنج شنبه به دنبال افزایش عرضه آمریکا که نگرانی ها نسبت به اشباع عرضه در بازار را تشدید کرد، حدود یک درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۴    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ونزوئلا در صدر هیات عالی رتبه وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۳    
مهمترین تمرین تاکتیکی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با ویتنام از ساعت 14 امروز به وقت ابوظبی با حضور علی کفاشیان و بازیکنان تیم در ورزشگاه کریکت ابوظبی برگزار شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار داشت: جسد مرد 30 ساله ای در حاشیه یک از قنوات شهر همدان کشف و تحویل پزشکی قانونی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۴    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 89 پرونده با موضوع تصادفات ساختگی در محاکم استان تشکیل شده است که در این رابطه 60 نفر دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۲    
رییس فراکسیون شفاف سازی مجلس گفت که طی نامه ای به دبیر شورای فرهنگ عمومی درخواست کرده روز بیستم دی به نام"روز ملی حمایت از پاک دستی و مبارزه با فساد" نامگذاری شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۱    
اشلی جاد از جمله بازیگران هالیوود است که هاروی واینستاین را به آزار و تعرض جنسی متهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی 3 پیشنهاد جدید نمایندگان برای افزایش میزان حقوق کارگران در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۵    
سرپرست وزارت بهداشت در حکمی قاسم جان بابایی را در سمت معاون درمان وزارت بهداشت ابقا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۶    
وزیر آموزش و پرورش طی دو روز گذشته پنج مشاور و مدیر جدید منصوب کرد که جدیدترین انتصاب او محمد خرم بود. عهده دار سرپرستی دفتر امور مجلس وزارت آموزش و پرورش شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۵    
تیم فوتبال تایلند موفق شد با برتری یک گله مقابل بحرین امیدهایش برای صعود به دور حذفی را زنده نگه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۷    
سندلر تنها بازیکنی نیست که دوستش را فراموش نکرده و به فهرست کسانی که شماره 34 می پوشند باید جاستین کلایورت (رم)، امین یونس (ناپولی) و کوین دیکس (فیورنتینا) را هم اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۲    
نیم فصل دوم لیگ دسته یک فوتبال با توقف سرخ پوشان پاکدشت و مس کرمان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۸    
بیست جسد در استان تامائولیپاس واقع در شمال شرقی مکزیک کشف شد. از این میان دست کم هفده جسد سوخته بودند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۷    
دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: متاسفانه برخی به غلط حرف های کی روش را حاشیه سازی می دانند در حالی که او همیشه حقایق را مطرح می کند و در تمام مسایل حق با او است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۴    
یک میلیاردر آمریکایی که زمانی قصد داشت برای گرفتن قدرت رئیس جمهور آمریکا نامزد انتخابات شود اکنون گفته به جای این کار 40 میلیون دلار برای استیضاح او اختصاص خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۹    
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف 75 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت خام از پنج دستگاه تریلی نفتکش در شهرستان هویزه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۹    
آیا بیان یک جمله انتقادی درباره مجلس، هر چقدر هم تند بوده باشد شأن مجلس را زیر سؤال می برد یا عدم توجه لازم برخی نمایندگان به رفتارهای خود در منظر عمومی؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۸    
برنامه شبکه ورزش تحت الشعاع اشتباهات بی پایان جواد خیابانی است، گزارش های سیانکی و رفقا هم جای خود دارد، علی انصاریان کارش را با رنجاندن مردم افغانستان شروع کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۷    
تمرین نوبت صبح استقلال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۶    
علی قمصری که چند روز قبل اعلام کرد ممنوع الکار شده، طبق برنامه قرار است فردا در کرمانشاه کنسرت داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از تصادف شدید خودروی سنگین تریلی با سواری پراید در میدان استقلال روبروی ترمینال تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۰    
رئیس پلیس پایتخت گفت: طلافروشی ها، مراکز تجاری و حتی منازل می توانند به سامانه "مها" (مرکز هشدار الکترونیک پلیس پایتخت) متصل شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۹    
روزنامه الوطن سوریه به نقل از منابع محلی نوشت، در پی حمله تروریست های داعش به شهرک الشعفه در دیر الزور سوریه، پنج سرباز انگلیسی کشته و شماری زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۸    
سرمربی تیم فوتبال سایپا اعلام کرده است فعلا تصمیم ندارد برای تقویت تیم خود بازیکن خارجی جذب کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۲    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های تبریز، دانشگاه آزاد تبریز، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی سهند در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، خواستند "مسئله اخلاقی منتسب به یک نماینده" بررسی شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر ضرورت افزایش آگاهی کارکنان در ارائه محصولات به مشتریان گفت: همکاران باید در خصوص محصولات نوین بانک اطلاعات کافی داشته باشند و این وظیفه شرکت پشتیبانی افزارهای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵    
وزیر امور خارجه ایران در گفت وگویی با شبکه تلویزیونی ان دی ( NDTV) درباره چگونگی ارتباط ایران با طالبان حرف زده و تاکید کرد که درباره این که به گروه طالبان در آینده نقشی در دولت داده شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۷    
پس از پایان تمرین امروز تراکتورسازی، به مناسبت تولد پسر آنتونی استوکس، سرخ پوشان جشن تولدی برای وی تدارک دیدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۰    
به تازگی موضوع اختصاص طرح ترافیک به خبرنگاران در سال 98 حاشیه ساز شده و اظهاراتی پیرامون حذف این طرح برای سال آتی و جایگزینی آن با تسهیلات دیگر مطرح شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹    
مراسم دومین سالگرد بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز (پنجشنبه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و جمعی از مسئولان کشوری ...
  • ۱