پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۲۹Feb 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 1 بهمن 1397 آفتاب نیوز 2 بهمن 1397 آفتاب نیوز 3 بهمن 1397 آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 آفتاب نیوز 6 بهمن 1397 آفتاب نیوز 7 بهمن 1397 آفتاب نیوز 8 بهمن 1397 آفتاب نیوز 9 بهمن 1397 آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 آفتاب نیوز 12 بهمن 1397 آفتاب نیوز 13 بهمن 1397 آفتاب نیوز 14 بهمن 1397 آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 آفتاب نیوز 16 بهمن 1397 آفتاب نیوز 17 بهمن 1397 آفتاب نیوز 18 بهمن 1397 آفتاب نیوز 19 بهمن 1397 آفتاب نیوز 20 بهمن 1397 آفتاب نیوز 21 بهمن 1397 آفتاب نیوز 22 بهمن 1397 آفتاب نیوز 23 بهمن 1397 آفتاب نیوز 24 بهمن 1397 آفتاب نیوز 25 بهمن 1397 آفتاب نیوز 26 بهمن 1397 آفتاب نیوز 27 بهمن 1397 آفتاب نیوز 28 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 بهمن 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۸    
در تصویر زیر وسیله نقلیه جدید پلیس های بلژیک برای رصدکردن رویدادهای اعتراضی را می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل جدید سایپا از تشکیل ستاد ویژه رسیدگی به امور مشتریان و خودروهای معوق آنها در این گروه خودروسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۰    
محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران ضمن توضیح درباره ی برخی مسایل مطرح شده حول شورا، از جمله کارت های هدیه، حقوق، حق مشاور و .. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۲:۴۱    
بازیکن اسبق پرسپولیس می گوید کاری که پروین می کند، پیشکسوت داری نیست، یتیم داری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۶    
کن گریفین صاحب گرانترین پنت هاوس جهان علاقه زیادی به خرید گران ترین خانه ها در گران ترین شهرهای آمریکا را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۲    
مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت های آسیا از هواداران و تماشاگران ایرانی که با تشویق هایشان تیم را در 5 مسابقه گذشته مورد حمایت قرار دادند تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: همه ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم که دولت، مجلس و مردم باید با هم وارد صحنه شوند، نمی شود که همیشه بگوییم مردم در صحنه حاضر شوند بنابراین دولت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۷    
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد که رئیس جمهور ونزوئلا در گفت وگوی تلفنی با پوتین هیچ درخواست کمک نظامی از مسکو نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۳    
فیلترینگ یکباره اپلیکیشن ها آن هم به بدون اقناع افکار عمومی بویژه جوانان تنها یک کارکرد دارد و آن وارد کردن ضربات مهلک بر پیکره سرمایه اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۱    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد که این کشور در تلاش برای قطع درآمد نفتی دولت ونزوئلا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲    
رییس جمهوری آمریکا از دستاوردهای دیدارش با رهبر کره شمالی در پیامی توییتری تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹    
معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به ساخت خوابگاه جدید برای دانشجویان متاهل گفت: با کمک خیرین به زودی در زمینی که دانشگاه تهران در نظر دارد،خوابگاهی ویژه متاهلین ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۴    
شکارچی متخلفی که با کشتن یک پلنگ در رودبار اقدام به تصویربرداری و انتشار آن در فضای مجازی کرده بود با کمک دستگاه های اطلاعاتی و تلاش مامورین یگان حفاظت محیط زیست و نیروی انتظامی شناسایی و بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۸    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: باید نگران این باشیم که مسائل فرهنگی در جامعه تضعیف نشود، اساس فرهنگ باورها و ارزش ها است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۰    
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر آلودگی هوا در سطح خانگی، خاطرنشان کرد: وضعیت پایداری در تنظیم مقررات نداشته ایم و سیاست ها منجر به هوای پاک نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۷:۳۹    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در کنفرانس شهردارها به جمهوری خواهان حاضر گفت، حزبتان را پس بگیرید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۵:۲۰    
به جای زندان در کنار خانواده اش است و پسر چهارساله اش همچنان پدرش را در کنار خودش می بیند؛ پدری که ممکن بود مدتی طولانی را در زندان سپری کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۴:۱۱    
تیم ملی ایران باز هم با یک روش ویژه مدافعان حریف خود را زمین گیر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۲:۲۵    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راه اندازی گشت ریلی در پلیس راه آهن از افزایش کشف 65 درصدی سرقت و 109 درصدی دستگیری سارقان از سوی این پلیس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۱:۵۲    
در آخرین هفته از لیگ برتر والیبال بانوان تیم ذوب آهن اصفهان جام قهرمانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۸    
رئیس کلانتری 132 نبرد از بازداشت 3 برادر و 4 دوستشان به اتهام سرقت از انباری های شهروندان تهرانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۱:۰۳    
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: در شرایط فعلی اقتصادی و نوسانات ارزی کشور، بیشترین ضربه و فشار را کارگران و مستمری بگیران تحمل کرده اند، به همین علت، طرح همسان سازی حقوق ها در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۶    
دو تیم فوتبال تراکتورسازی و پارس جنوبی در دیداری دوستانه برابر هم قرار گرفتند که دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۶    
پایگاه بلومبرگ روز پنج شنبه به نقل از سه دیپلمات اروپایی نوشت: کانال ویژه پرداخت مالی اروپا و ایران قرار است روز دوشنبه هفته آینده ثبت شود، هرچند هنوز مسائلی در این مورد باقی مانده است که باید حل شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۵    
هفته بیستم لیگ دسته یک با پیروزی گل گهر سیرجان و شکست دوباره سرخ پوشان پاکدشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۳    
قائم مقام دبیر خانه هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور گفت: شهرداری ها از صدور پروانه ساختمانی برای ساختمان هایی که مناسب سازی را رعایت نکردند خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۲    
رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت بارش های کشور طی 11 سال گذشته، در عین حال درباره دریاچه ارومیه گفت: امکان تبدیل شدن دریاچه ارومیه به یک چشمه گرده نمکی که بسیار خطرناک تر از گرد و خاک است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۴۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: با حضور نمایندگان خصوصی سازی و گروه مپنا شرکت آلومینیوم المهدی رسما به مدیریت جدید تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۹    
مایکل کوهن، وکیل شخصی سابق رئیس جمهوری آمریکا که اکنون با شورای ویژه رابرت مولر همکاری دارد، با اشاره به تهدیدات دونالد ترامپ جلسه ماه آتی شهادت در کنگره را به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۵    
رحمانی فضلی از ابلاغ برنامه کاهش محرومیت های منطقه بلوچستان در 486 محور از سوی ریاست جمهوری به 24 دستگاه اجرایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۰    
آفتاب نیوز : ملی پوشان ایران با نمایشی سراسر هجومی و زدن 3 گل از سد چین عبور کردند و بعد از 15 سال به نیمه نهایی جام ملت ها رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۴    
آفتاب نیوز : دیدار تیم ملی فوتبال ایران درمرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا مقابل چین از شامگاه پنج شنبه 5 بهمن 1397 در ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۹    
در شرایطی که طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی دفتر اقتصاد مسکن، متوسط قیمت هر متر خانه در شهر تهران در دی ماه به 9 میلیون و 778 هزار تومان رسیده، به نظر می رسد خلأ برنامه جامع در بخش مسکن محسوس است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۶    
استاندار تهران با اشاره به مشکل تأمین آب شهریار گفت: به منظور تأمین آب شرب به عنوان محور توسعه شهریار عملیات اجرایی انتقال آب از سد کرج به شهریار باید هرچه زودتر کلید بخورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش درباره استخدام پیمانی دانشجویان ورودی 97 دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و نگرانی دانشجومعلمان توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با سرمربی پیشین تیم ملی عربستان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۳    
وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه ای آمریکا را به نادیده گرفتن قوانین بین المللی متهم کرده و هشدار داده که دخالت نظامی خارجی در این کشور می تواند عواقب فاجعه باری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۷    
محمدباقر قالیباف در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر لزوم اجرای توصیه های FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطلبی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۴    
سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران بهترین بازیکن دیدار با چین در جام ملت های آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۲    
بازیکن تیم ملی می گوید هدف ایران گل نخوردن و پس از آن زدن گل به تیم های حریف است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۱    
عضو تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های 2004 معتقد است که ایران تنها با قهرمانی می تواند انتقام سال 2004 را از چینی ها بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۴    
مهاجم تیم ملی معتقد است این تیم برای صعود به فینال نیاز به آرامش دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۱    
رییس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال معتقد است که داور قطری دیدار ایران و چین می تواند شانس اول سوت زدن فینال جام ملت های آسیا باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۵۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید مهدی طارمی در صحنه ای که کارت گرفت و در نهایت بازی با ژاپن را از دست داد، دچار عدم تعادل شده بوده و قصد خطا نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۹    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه فوت 3 جوان یاسوجی در یاسوج، از مشخص شدن علت فوت این سه کارمند علوم پزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۴    
کاپیتان تیم ملی در اواخر نیمه اول با سرمربی خود به صورت درگوشی صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۲    
فاکس اسپورت، 5 نکته برجسته از دیدار ایران و چین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید مهدی طارمی در صحنه ای که کارت گرفت و در نهایت بازی با ژاپن را از دست داد، دچار عدم تعادل شده بوده و قصد خطا نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۹    
باشگاه روبین کازان از درخشش ستاره ایرانی خود مقابل چین در جام ملت های آسیا 2019 تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۸    
تیم ملی فوتبال ایران با کلین شیت در 5 مسابقه ابتدایی در جام ملت های آسیا، رکورد دوره قبل کره جنوبی را تکرار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۶    
پس از بیرون آمدن کارت زرد از جیب داور دیدار تیم ملی و نشان دادن آن به مهاجم تیم ملی، کارگردان تلویزیونی بازی تصویر اصلی خود را روی وحید امیری سوئیچ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۲    
شاگردان کی روش موفق شدند در دیدار مقابل چین به پیروزی 3 بر صفر برسند و جواز حضور در نیمه نهایی را بدست آوردند. دو تیم ملی ایران و ژاپن باید در نیمه نهایی جام ملت های آسیا برابر هم قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۵    
شاگردان کارلوس کی روش با در اختیار گرفتن کامل بازی موفق شده اند چین را در آستانه حذف قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۰    
تیم ملی ایران ضمن پیروزی بر چین، در آیتم های مختلفی بر یاران مارچلو لیپی غلبه داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۷    
مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی فوتبال چین، بعد از شکست سه بر صفر تیمش مقابل ایران گفت: من یک صحبت کلی می خواهم کنم. می خواهم بگویم از عملکردی که چین در جام ملت ها تاکنون داشت، رضایت دارم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۹    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: در پنج بازی چهار گل زده ام.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۸    
هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه به سمت پورعلی گنجی تلفن همراه پرتاب می کردند تا او با آ نها سلفی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۷    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران دیدار نیمه نهایی جام ملت ها را به خاطر محرومیت از دست داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۲    
تیم ملی فوتبال ایران بعد از 15 سال توانست به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا صعود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۱    
مهاجم جوان ایرانی تعداد گل هایش را در جام ملت های آسیا به عدد 6 رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۸    
مهدی طارمی عادت همیشگی خود را ترک نکرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۵    
مدافع راست تیم ملی مانع از گل خوردن ایران مقابل چین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱    
داور دیدار ایران و چین ابتدا گل سردار آزمون را نپذیرفت و دستور به اعلام VAR داد اما در ادامه گل مهاجم ایران را پذیرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۷    
دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در امارات در نهایت با برد ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۲    
دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در امارات در نهایت با برد ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۹    
دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در امارات در نهایت با برد ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۷    
دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در امارات در نهایت با برد ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۵    
بلیت های پیش فروش شده سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر طی 2 روز در محل پردیس سینمایی ملت قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۱    
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد گفت: 2 متهم به کودک آزاری منجر به قتل در این کلانشهر دستگیر شدند
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۰    
پس از خطوط هوایی ماهان، مجوز پرواز خطوط هوایی ایران ایر هم در آلمان لغو شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی با چین برایم خاص است و بازیکنانم شجاع هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۸    
رئیس فدراسیون فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که تیم ملی موفق شود چین را شکست بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۸    
با توجه به اهمیت اقدامات انجام شده با استفاده از سیم کارت و داغ شدن موضوع ارسال پیامک های تبلیغاتی با شماره های شخصی، درصورتی که سیم کارتی بدون اطلاع شما با شماره ملی تان ثبت شده باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶    
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای از تحریم چند مجموعه از جمله لشگرهای فاطمیون و زینبیون به اتهام ارتباط با ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۶    
باشگاه برایتون انگلیس برای ستاره ایرانی خود پیش از دیدار با چین در جام ملت های آسیا 2019 آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵    
روزنامه واشنگتن پست با استناد به تصاویر ماهواره ای از وجود یک کارخانه تولید موشک های بالستیک در عربستان سعودی پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۷    
امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تأثیر تقویت ارزش دلار و بورس های جهانی 3.5 دلار در هر اونس کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۴    
اگر هزینه ی بسیاری از خدمات ارائه شده به بیمار، نصیب صاحبان برحقِ آن یعنی پرستاران شود، از منافع نجومی پزشکان کسر خواهد شد به همین دلیل است که نظام پزشک سالارِ وزارت بهداشت و همه نهادهای رفاهی و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۳    
هواداران تیم پرسپولیس در اواسط نیمه دوم از ورزشگاه تهرانسر به بیرون هدایت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه های پدافند هوایی اس 300 روسیه که در سوریه مستقر هستند در زمان حمله صهیونیست ها به این کشور غیر فعال می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۱    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد مقدس گفت: ضدانقلاب آموزش دیده پس از شکست در برابر هوشمندی مردم در پی آن بودند تا نیات شوم خود را تحت فرمان و پشتیبانی آمریکایی ها در تابستان امسال موسوم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۶    
معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه اصفهان اخبار مبنی بر بازگشایی آب زاینده رود در روز پنجم بهمن ماه را رد کرد و گفت: پیرامون بازگشایی آب زاینده رود، روز شنبه جلسه ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۵    
اعضای خانواده های سلطنتی مالزی، سلطان عبدالله سلطان احمدشاه را به عنوان پادشاه جدید مالزی معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۴    
عبدالله ویسی می گوید الان زمان انتقاد از تیم ملی فوتبال ایران نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۳    
اخیراً یک نشریه ای متعلق به 82 سال پیش پیدا کرده ام که انگار نفس اش از جای گرمی بلند می شده و علناً ادعا کرده که فوتبال از ایران به کشورهای دیگر سرایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۱    
آفتاب نیوز : هوای تهران امروز پنج شنبه به دلیل افزایش غلظت آلاینده ها در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
تدابیر جدی امنیتی پیش از دیدار تیم های ایران و چین ایجاد شد و کیف کسانی که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند، بازرسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی با چین برایم خاص است و بازیکنانم شجاع هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۸    
11 مرد اصلی کی روش برای تقابل با چین در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۷    
تیم ملی فوتبال ژاپن با برتری برابر ویتنام به نیمه نهایی جام ملت های آسیا راه یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰    
دادستان کل کشور در مورد ممنوع الخروجی پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: گزارشاتی که در مورد عملکرد وی بوده که باعث شده پرونده ای تشکیل شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۳    
امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مرکز مطالعات راهبردی ارتش به عنوان یک دیدبان به صورت دائمی تهدیدات کنونی و آینده را رصد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۱    
استفاده از ذرتهای تراریخت دامی در انواعی از پفک به دلیل "منافع سرشار تجاری" صورت گرفته است. میزان سود سرشار استفاده کنندگان از این نوع از ذرت، در این گزارش، مستنداً محاسبه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۷    
براساس تازه ترین گزارش شرکت حسابرسی ورزشی دیلویت، باشگاه رئال مادرید اسپانیا با سبقت از منچستریونایتد انگلیس، صدر فهرست ثروتمندترین باشگاه های جهان در فصل 2017-2018 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۵    
رئیس کلانتری 140 باغ فیض، ضمن اشاره به دستگیری 2 سارق منزل در غرب تهران، گفت: این سارقان، طی دو عملیات دستگیر و در بازجویی های انجام شده به هفت فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت تحت تاثیر افزایش ذخایر نفت آمریکا و چشم انداز ضعیف از اقتصاد جهان کاهش یافت و در محدوده 60 دلار در هر بشکه معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
دادستان کل کشور با اشاره به موضوع فیلترینگ گفت: ما دنبال این نیستیم جایی را ببندیم و نه اینکه جا می زنیم، ما می گوییم باید فضای سالمی در اختیار مردم باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
وزیر ارتباطات گفت: با بی توجهی به اخطارهای مربوط به فروش غیرقانونی سیم کارت، امروز مجوز 30 دفتر خدمات ارتباطی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی لغو شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
هافبک تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه برایتون انگلیس گفت: ما بازی سخت دیگری مقابل چین داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
نمایندگان مجلس اخیراً با تدوین طرحی خواستار اعمال سهمیه بندی بنزین شدند.
  • ۱