پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۵۸Feb 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 1 بهمن 1397 آفتاب نیوز 2 بهمن 1397 آفتاب نیوز 3 بهمن 1397 آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 آفتاب نیوز 6 بهمن 1397 آفتاب نیوز 7 بهمن 1397 آفتاب نیوز 8 بهمن 1397 آفتاب نیوز 9 بهمن 1397 آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 آفتاب نیوز 12 بهمن 1397 آفتاب نیوز 13 بهمن 1397 آفتاب نیوز 14 بهمن 1397 آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 آفتاب نیوز 16 بهمن 1397 آفتاب نیوز 17 بهمن 1397 آفتاب نیوز 18 بهمن 1397 آفتاب نیوز 19 بهمن 1397 آفتاب نیوز 20 بهمن 1397 آفتاب نیوز 21 بهمن 1397 آفتاب نیوز 22 بهمن 1397 آفتاب نیوز 23 بهمن 1397 آفتاب نیوز 24 بهمن 1397 آفتاب نیوز 25 بهمن 1397 آفتاب نیوز 26 بهمن 1397 آفتاب نیوز 27 بهمن 1397 آفتاب نیوز 28 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 بهمن 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۲:۰۱    
حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۱    
شهرهای زیادی را می توان نام برد که شب و روزشان از نظر شلوغی خیابان ها تفاوت چندانی باهم ندارد و به اصطلاح به آن ها شهر همیشه بیدار می گویند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۸    
یک دیپلمات پیشین کشورمان با مقایسه سیاست آمریکا در مورد ایران در دوره اوباما و ترامپ گفت: ترامپ باید اصل "حسن نیت در مقابل حسن نیت" را درک کند تا مسیر حل مسالمت آمیز خصومت های چهل ساله دو کشور فراهم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کردستان گفت: بحث مشاغل خانگی و اتصال آن به بازار برای استان قابل اهمیت است و بر همین اساس این موضوع را با وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۸    
آفتاب نیوز : پرویز پرستویی که فیلم آنجا همان ساعت را آماده نمایش داشت در واکنش به تصمیمات مدیران جشنواره سی و هفتم در صفحه اینستاگرامش نوشت : خوب خداروشکر جشنواره فجرهم داره شروع میشه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۴    
از معاونت میراث فرهنگی کشور تقاضا شود تعارفات سازمانی، اداری و شخصی را کنار گذاشته و با قاطعیت و جدیت تمام، حق هیچ گونه اظهارنظر و دخالت دیگری را به مدیر کل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۹    
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از آغاز توزیع گوشت گرم گوساله وارداتی در راستای تنظیم بازار در بازار روزهای شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۸    
اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از جان باختن دو نفر در پی سانحه جاده ای در محور تبریز-آذرشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۷    
من شنیده ام در جلسه دولت هم آقای زنگنه، همتی، دژپسند و دیگر مسئولان اجرایی به اتفاق گفته اند که اگر این لوایح تصویب نشود حتی کشورهایی مثل هند، روسیه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۵    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: کودک آزاری تنها دارای آسیب جسمی نیست و اثرات روانی نیز دارد که تأثیر آن به مراتب بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۲    
همام طارق عراقی در جام ملت های آسیا آسیب دید تا پازل بدبیاری های استقلال تکمیل شود! وقتی پازل بدبیاری های استقلال تکمیل می شود!
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۶    
در جدیدترین شفاف سازی مالی بنیاد سینمایی فارابی مشخص شد که برخی از سینماگرانی که با برچسب هنرمند مستقل فعالیت می کنند و همواره ژست اپوزیسیون دارند، دستمزدهایی چند صدمیلیونی از دولت گرفته اند!
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۴    
برانکو گفت: تیم ملی ایران نه مال فدراسیون است و نه مال کادرفنی. تیم ملی، تیم همه ی مردم ایران است. هرکسی هم که سرمربی تیم ملی باشد، از طرف من و پرسپولیسی ها بیشترین حمایت و هوادار را خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۲۰    
تقی ایرانی که بود و چرا پرونده مرگش هنوز مفتوح است؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۰    
آفتاب نیوز : انتشار اخباری مبنی بر قاچاق خاک به خارج از کشور و اعلام ممنوعیت آن، سوژه انتشار کارتونی از جواد تکجو در کانال طنز و کارتون نیش خط شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۵    
انگار دست در دست هم داده اند و ساکنان عالم را به تماشای رقص باشکوه شان دعوت می کنند. این است نمایش باشکوه گرانش در کهکشان برخوردی Arp 271.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۰    
روزنامه السیاسة کویت از همسر محمد بن سلمان به خاطر انتشار عکس اشتباهی از او با عنوان اولین حضور علنی همسر ولیعهد عربستان عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۵:۰۰    
حضور میهمانان گمنام و ترانه سراها و بعضا هنردوستان بجای هنرمندان در برنامه های صدا و سیما، واکنش های مختلفی را به همراه داشته و اما و اگرهای متعددی درباره چگونگی حضور این افراد در تلویزیون پیش روی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۴:۰۲    
رسانه های پاکستانی روز جمعه اعلام کردند که 62 تبعه این کشور به جرم ورود غیرقانونی به ایران و نداشتن مدارک معتبر اقامتی از طریق گذرگاه مرزی تفتان (هم مرز با شهر میرجاوه ایران) به نیروهای مرزبانی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۳:۰۰    
آمریکا در اقدامی چالش بر انگیز که مسلما واکنش خشم آلود پکن را به دنبال خواهد داشت بی توجه به اعتراضات چین، ناوهای خود را به تنگه تایوان اعزام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۲:۳۶    
آمار تجارت خارجی در دوره 9 ماهه امسال نشان می دهد 12 هزار تن فرش و صنایع دستی به ارزش 258 میلیون دلار صادر شده در حالی که در مدت مشابه پارسال، میزان آن هشت هزار تن به ارزش 331 میلیون دلار بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۱:۱۲    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری 28 نفر در ارتباط با نزاع و درگیری جمعی در یکی از محلات اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۸    
سخنگوی اورژانس 115 مازندران گفت: ریزش سنگ از کوه در محور هراز به جان باختن یک تن و مصدومیت 5 نفر انجامید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۶    
70 مهمان یک تالار عروسی بر اثر نشت گاز منواکسیدکربن در نقده مسموم و راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۳    
معترضان در شهر بصره در جنوب عراق برای چندمین هفته متوالی، امروز جمعه بار دیگر به خیابان ها آمدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۹    
حادثه ریزش آوار در ساعت 10:42 صبح روز جمعه در شهرک حکیمیه، نبش خیابان 15 متری شیرازی، یک فوتی برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۹    
کمیسیون اروپا عربستان سعودی را در فهرست کشورهای کم کار در مبارزه با تأمین مالی تروریسم قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۱    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با واژگونی خودرو 206 در محور رفسنجان به کرمان متأسفانه زوج جوان جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۸    
سخنگوی وزارت امورخارجه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه تاکید کرد: قابلیت های موشکی ایران بخشی از توان مشروع دفاعی و ضامن امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است که بر دکترین بازدارندگی استوار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۹    
مقامات کنگره آمریکا و رئیس جمهور این کشور به توافقی نیم بند دست یافتند که به موجب آن بخش هایی از دولت فدرال که برای بیش از یک ماه تعطیل مانده اند، به طور موقتی بازگشایی می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۸    
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای تأکید کرد که در صورت مقاومت در برابر زیاده خواهی های FATF اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۶    
سخنگوی وزارت امورخارجه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه فرانسه تاکید کرد: قابلیت های موشکی ایران بخشی از توان مشروع دفاعی و ضامن امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است که بر دکترین بازدارندگی استوار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۷    
اسنادی که به رؤیت بلومبرگ رسیده نشان می دهد دولت آمریکا تلاش کرده آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای جریان سازی علیه ایران تحت فشار قرار دهد، اما این تلاش به شکست منجر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۵    
رئیس جمهور ونزوئلا در کنفرانس خبری تاکید کرد که با تلاش ها برای کودتا در این کشور مقابله خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۴    
خبرگزاری رویترز انگلیس مدعی شد که پیمانکاران امنیتی روسیه مسئولیت حفاظت از رئیس جمهوری ونزوئلا را برعهده گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۲    
معاون رئیس جمهور آمریکا شب قبل از اعلام ریاست جمهوری رهبر مخالفان در ونزوئلا با وی تماس گرفته و بر حمایت آمریکا از وی تاکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۹    
دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۵    
اسطوره پرسپولیس به دیدار آدام همتی رفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۰    
اتحادیه اروپا درخواست مشترکی را برای برگزاری هر چه سریع تر انتخابات در ونزوئلا آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۸    
نخستین تصویر از نقش آفرینی بهنوش طباطبایی در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون به کارگردانی محمدحسین مهدویان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۳    
تجمع در مخالفت با تصویب FATF و پالرمو در قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۴    
خون عامل اصلی حیات ما است و در صورت نبود آن خود ما نیز ممکن است نتوانیم به حیات ادامه دهیم. تصفیه کردن خون از جمله مهمترین کار های است که باید به آن دقت داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۰    
میزبان جام ملت های آسیا با برتری مقابل مدافع عنوان قهرمانی به جمع چهار تیم برتر مسابقات رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۹    
موضوع سهمیه ای شدن مجدد بنزین و اختصاص روزانه یک لیتر بنزین به هر ایرانی، سوژه انتشار کارتونی از جواد تکجو در فارس شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۹    
تجمع در مخالفت با تصویب FATF و پالرمو بعد از اقامه نماز جمعه با سخنرانی حجت الاسلام ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مصلی قدس شهر قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۰    
همدان - تنبیه بدنی یک دانش آموز پایه هفتم در همدان منجر به آسیب دیدگی دست وی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۶    
مدیریت فضای مجازی، اسم مستعار فیلترینگ است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۵    
سازمان هواشناسی از آغاز موج جدید بارش ها از یکشنبه هفته آینده(هفتم بهمن) خبر داد: سامانه بارشی جدیدی از سمت مرزهای غربی وارد می شود که در نتیجه شاهد موج جدید بارش ها در بیشتر مناطق کشور خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۳    
وزیر خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای ونزوئلایی، حمایت ایران از دولت ونزوئلا را در مقابل توطئه های آمریکا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۰    
تیم ملی قطر با برتری مقابل کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۴    
رهف القنون دختر پناهنده سعودی که در کانادا ساکن شده است، در تازه ترین توییت خود به صورت غیرمستقیم عربستانی ها را به شورش دعوت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۱    
سی وپنجمین دوره جشنواره ساندنس در حالی آغاز به کار کرد که مدیر اجرایی این رویداد از غیبت دو فیلمساز مسلمان به دلیل صادر نشدن ویزا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با اشاره به برنامه ریزی دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی گفت: صهیونیست ها در اطراف کشورمان چندین کارخانه مشروب سازی داشتند و آن ها مشروبات را به رایگان به قاچاقچیان می دهند تا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره دولت احمدی نژاد اظهار کرد: آقای احمدی نژاد در مسکن مهر بیش از یک میلیون خانواده را خانه دار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۲    
سردبیر مجله فیلم به حضور جواد خیابانی در برنامه فوتبال آسیایی شبکه ورزش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۹    
عبدالناصر همتی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد خبرهای خوبی به ویژه برا کسب و کارهای نوپا در راه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۷    
یک مقام آمریکایی به نقل از رئیس جمهور آمریکا به کشورهای اروپایی که در حال کمک به ساختن خط لوله گاز Nord Stream تحت رهبری روسیه هستند، هشدار دادکه اگر بر این پروژه اصرار داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۶    
پلیس آلمان اعلام کرد که به دنبال دریافت گزارش وجود بمب در یکی از واگن های مترو فرانکفورت، قطار را تخلیه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۵    
یک رسانه انگلیسی گزارش داده وزیر خارجه این کشور در کنفرانس ضدایرانی که قرار است در لهستان برگزار شود شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۴    
تعدادی از دیپلمات های آمریکایی روز جمعه سفارت این کشور در کاراکاس را ترک کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۳    
علیرضا رحیمی گفت: به صورت قطعی نمی توان گفت این لوایح در مجمع تشخیص تصویب می شود یا نه ولی چند جلسه کارشناسی تشکیل شده آقای ظریف، عراقچی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲    
ترکیب اولیه تیم های امارات و استرالیا در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۵    
جک ما، میلیاردر و بنیانگذار شرکت علی بابا، شرکت تجارت الکترونیک چینی، امروز هشدار داد به علت انقلابی که اکنون در عرصه فناوری روی داده است احتمال دارد میان قدرت های بزرگ جهان جنگ جهانی سوم روی دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۳    
مجری مسابقه برنده باش نسبت به خروج آثار تاریخی ایران از ثبت جهانی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۱    
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد کیفرخواست صادره علیه راجر استون هیچ ارتباطی با دونالد ترامپ ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۹    
عباسعلی کدخدایی گفت: مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی های خود به میدان دادن به جوانان توسط مسئولان تاکید داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۹    
مهاجم بارسلونا و برخی از بازیکنان و تیم های باشگاهی از مسئولان بریتانیایی خواستند جست وجو برای پیدا کردن مهاجم آرژانتینی را متوقف نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۷    
وزارت خارجه آمریکا درباره نشست لهستان که اخیرا سر وصدای زیادی به پا کرده است بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۴    
تیم ملی قطر با برتری مقابل کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۳    
از یکی مثل برانکو ایوانکوویچ بعید است که بگوید در جام ملت ها تیم ها ضعیف شده اند. اگر این جمله را پای آن بگذاریم که برانکو می خواهد همچنان جام ملت های 2004 خود را در ذهن مردم عزیز نگه دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۰    
سردار آزمون استوری عجیبی در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۸    
هیات گذرگاه های مرزی عراق اعلام کرد که چهار ایرانی را در مرز زرباطیه دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۷    
زلزله ای شدید دقایقی پیش اسالم گیلان را لرزاند
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۴    
سایت رسمی فدراسیون کشتی نوشت: تیم ملی کشتی فرنگی ایران به مقام قهرمانی مسابقات بین المللی جام تختی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۲    
لیلا گوون، نماینده کرد مجلس ترکیه با حکم یک دادگاه این کشور از زندان آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱    
یک استاد دانشگاه تهران در یادداشتی تاکید کرد که سطح دیپلمات های ایرانی از تراز جهانی بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
دفتر بازرس ویژه تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین ترامپ با روسیه امروز (جمعه) اعلام کرد، راجر استون ، مشاور پیشین رییس جمهوری آمریکا بر اساس اتهامات مطرح شده بازداشت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۷    
تیم ملی فوتبال ایران با ارائه نمایشی مقتدرانه از سد چین گذشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۳    
سرمربی تیم ملی ایران از جدایی مارچلو لیپی از تیم چین حس خوبی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۲    
کارلوس کی روش در جریان تمرین تیم ملی با درخواست ژاپنی ها برای مصاحبه مخالفت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۱    
رئیس جمهور ترکیه با بیان این که مخالف کودتا در هر نقطه ای از جهان بوده ایم و خواهیم بود ، اعلام کرد: ونزوئلا یا مصر، فرقی نمی کند؛ همیشه معتقد به صندوق های رأی بوده و با کودتاها مخالفت کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۰    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: مجلس تصمیمی برای پلکانی کردن افزایش 20 درصد حقوق کارکنان در سال آینده نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۰    
سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که نظام مصر بیش از هر زمان دیگری برای مخالفانش خطرناک شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۲    
یک مقام مسئول در نظام بانکی گفت: کارکرد این بازار مانند مکانیزم بازارگردانی است و امکان راه اندازی بازار حواله های ارزی نیز، در آن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۰    
مرتضی پورعلی گنجی ویدیویی را منتشر کرده تا بدانیم چرا باید عاشق تیم ملی باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۷    
مهدی طارمی نسبت به اخطاری که در بازی دیشب گرفت واکنش جالبی نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه با اعلام این بیانیه، مدعی شد: ما مذاکرات بسیار سختی را (با ایران در موضوع فعالیت های بالستیک) آغاز کردیم.. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برخی انتقادات درباره سامانه ارزی نیما، گفت: در شرایطی که کشور با تنگناهایی در مورد ورود ارز به کشور مواجه است، اتخاذ تدابیری برای مدیریت تقاضای ارز، ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
نفرات اصلی دو تیم قطر و کره جنوبی برای تقابل این دو تیم در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
حمله قلبی خواننده محبوب روسیه روی سن خبرساز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۷    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی خواستار افزایش سقف معافیت مالیاتی حقوق بگیران در سال آینده شد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۶    
این 15 مکان در محل کار آلوده ترین مکان های شناخته شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۴    
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق با مسئول امور ایران و عراق در وزارت خارجه آمریکا دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲    
خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به این که پیوستن به FATF خلاف استقلال فرهنگی کشور است، بیان کرد: حضور ما در این جریان جهانی که به تعبیر حضرت آقا در اتاق فکر قدرت های غارتگر تصویب شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰    
سرمربی پرسپولیس می گوید موافق است تا بدون ملی پوشانش به مصاف سپیدرود رشت برود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۸    
با وجود الزام قانون برای اعلام فیش های حقوقی در سامانه ثبت "حقوق و دستمزد"، ظاهرا مدیران سازمان ها هنوز تمایل چندانی برای ورود به این موضوع و شفاف سازی وضعیت پرداخت های خود ندارند و تعداد محدودی در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۳    
یک سخنگوی پنتاگون اعلام کرد، تعداد نظامیان آمریکایی حاضر در سوریه در طول فرایند خارج شدن از این کشور دستخوش نوسان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۲    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران در مورد شرایط جام ملت ها، بازی با چین، تقابل با ژاپن و شانس قهرمانی در رقابت ها صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۰    
آیا دلیل اصلی غیبت فردوسی پور در تلویزیون، دخالت های صدا و سیما است؟
  • ۱