پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۱۷Feb 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 1 بهمن 1397 آفتاب نیوز 2 بهمن 1397 آفتاب نیوز 3 بهمن 1397 آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 آفتاب نیوز 6 بهمن 1397 آفتاب نیوز 7 بهمن 1397 آفتاب نیوز 8 بهمن 1397 آفتاب نیوز 9 بهمن 1397 آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 آفتاب نیوز 12 بهمن 1397 آفتاب نیوز 13 بهمن 1397 آفتاب نیوز 14 بهمن 1397 آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 آفتاب نیوز 16 بهمن 1397 آفتاب نیوز 17 بهمن 1397 آفتاب نیوز 18 بهمن 1397 آفتاب نیوز 19 بهمن 1397 آفتاب نیوز 20 بهمن 1397 آفتاب نیوز 21 بهمن 1397 آفتاب نیوز 22 بهمن 1397 آفتاب نیوز 23 بهمن 1397 آفتاب نیوز 24 بهمن 1397 آفتاب نیوز 25 بهمن 1397 آفتاب نیوز 26 بهمن 1397 آفتاب نیوز 27 بهمن 1397 آفتاب نیوز 28 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 بهمن 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۳    
یورو که در صرافی بانک ها در روز چهارشنبه هفته گذشته با افزایش قیمت به بیش از 14 هزار تومان رسیده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۲۰    
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای عجیب را در یکی از خیابان های انگلیس به تصویر می کشد. این ویدئو که با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۰    
خوسه گرا نماینده مجلس ملی ونزوئلا روز سه شنبه در توئیتی به نقل از مقام های بانک مرکزی ونزوئلا نوشت که هواپیمایی از مسکو برای انتقال 20 تن طلا در کاراکاس فرود آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۶:۰۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوثر (اردبیل) گفت: سه نفر از عاملان شکار دو راس بز کوهی در زیستگاه های دربند مشکول در روز عاشورا، به سه سال حبس تعزیزی، دو سال محرومیت از حمل سلاح ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۴:۰۰    
شرکت سامسونگ لباسی ابداع کرده که مجهز به حسگرهای مختلف است و می تواند بیماری های فرد را از طریق موبایل هوشمند شناسایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۹    
با ثبت 140.1 میلیمتر بارش در 129 روز ابتدایی سال آبی جاری، رشدی 205.9 درصدی نسبت به بارش های مدت مشابه سال قبل و رشدی 26.4 درصدی نسبت به بارش های مدت مشابه به طور متوسط در درازمدت رقم خورده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۸    
وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی درباره درگیری لفظی ضرغامی و روحانی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
رمز یک بار مصرف 60، برگزیده جشنواره دکتر نوربخش رمز یک بار مصرف 60 به عنوان محصول تولیدی بانک ملی ایران توانست در جشنواره دکتر نوربخش عنوان منتخب را از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۶    
وکیل مدافع یکی از متهمان پرونده فعالان محیط زیست از برگزاری دادگاه بدون دعوت از وی برای حضور در جلسه انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۵    
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: واحد بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش در تلاش است که با اجرای برنامه های نظارت و کنترل مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، آرایشی بهداشتی و اماکن ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۲    
رئوف آراشوکوف جوانترین سناتور روسیه امروز چهارشنبه در حالی که در نشست شورای فدراسیون حضور داشت به جرم تشکیل یک گروه تبهکاری و قتل دو نفر دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۹    
ستاره مصری لیورپول رکورد حضور خود در تیم های باشگاهی را شکست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۷    
شهردار اردستان گفت: در کوه های اطراف اردستان سه محوطه با نقوش سنگ نگاره وجود دارد که اکثرا نقوش بزکوهی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۳    
نمایشگاه هوایی دستاوردهای نیروهای مسلح با حضور فرمانده کل ارتش و جمعی از فرماندهان ارشد نظامی در پایگاه هوایی شهید لشگری مهرآباد تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷    
رئیس هیأت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه های کشور با تاکید بر لزوم حساسیت سازی جهت پیشگیری از سوانح جاده ای ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۵    
در حال حاضر و با توجه به کیک زرد تولیدی در داخل کشور و محصولات خریداری شده از خارج، علاوه بر 400 تن ذخیره گاز UF6، ایران در حدود 500 تن کیک زرد نیز در اختیار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۹    
وزیر خارجه بلغارستان در دیدار عراقچی ضمن حمایت از برجام گفت: برقراری SPV می تواند تعامل و همکاری اقتصادی و بازرگانی دو کشور را تقویت کند و بلغارستان از آن حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۴    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا، از کشف چهارهزار و 200 کیلوگرم (معادل بیش از چهار تن) تخم مرغ فاسد و غیرقابل مصرف در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۷    
روزنامه کیهان به انتشار عکس یادگاری حسین شریعتمداری با سفیر کره جنوبی در وبسایت این سفارتخانه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه نتایج تست های IR4 و IR2M تمام شده، گفت: الان می توانیم این ماشین ها را تولید انبوه کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از دیدار با عراق مصاحبه ای را علیه وزیر ورزش انجام داد که البته بازتاب های فراوانی داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۴    
دادگاهی در ترکیه کارمند کنسولگری آمریکا در شهر آدانا را آزاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۷    
آفتاب نیوز : امروز برای اغلب مناطق کشور آسمانی صاف پیش بینی می شود و از بعدازظهر نیز در نواحی شمال شرق افزایش نسبی دما رخ می دهد. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۵    
طبق نتایج جدید، برخی بیماری های مزمن نظیر فشارخون بالا، بیماری قلبی و دیابت عامل بیش از یک پنجم موارد ابتلا به سرطان و بیش از یک سوم مرگ و میر ناشی از سرطان هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۱    
آفتاب نیوز : سارقی که با سرقت دسته کلید منزل صاحب خودرو اقدام به سرقت جواهرات از منزل وی کرده بود ، با اقدامات ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۷:۳۵    
مطالعات نشان می دهد یک آزمایش خون ساده می تواند علائم آسیب مغزی را در افرادی که در معرض ابتلا به آلزایمر هستند حتی قبل از شروع علائم گیجی و زوال حافظه نشان دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۷:۰۰    
شنیدن واژه سرطان به تنهایی دلهره آور و ترسناک است و دلیل خوبی برای این ترس وجود دارد. اگرچه طی سال های اخیر از سرطان یک غول بی شاخ و دم ساخته شده اما ابتلاء به حالت های مختلفی از آن را می توان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۶:۲۶    
رئیس اداره کنترل و پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت ضمن تشریح اقدامات وزارت بهداشت برای کنترل عفونت HPV و تشخیص زودهنگام سرطان دهانه رحم، درباره واکسن این بیماری نیز توضیحاتی را ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۵:۴۲    
متلاشی شدن زیستگاه های استان یزد به وسیله جاده ها تهدید بزرگی است که می تواند آثار منفی چشمگیری بر گونه های نادر حیات وحش در مناطقی نظیر کالمند بهادران داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۵:۰۲    
کارشناسان علوم اجتماعی معتقدند که افراد مبتلا به اختلال شخصیت ضداجتماعی معمولاً به موادمخدر یا الکل اعتیاد دارند و به طور معمول نمی توانند از عهده مسئولیت های خانوادگی، کاری یا تحصیلی خود برآیند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۴:۰۰    
تنها پنج سال از تعیین یک روز جهانی برای مجسمه می گذرد، گرچه که در همان سال قرار بود روزی برای مجسمه در ایران هم تعیین شود ولی به دلیل اختلاف نظرهایی که وجود داشت تا امروز تاریخ مشخصی به نام مجسمه در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۳:۰۵    
محققان به تازگی دریافته اند که حدود 565 میلیون سال پیش میدان مغناطیسی زمین در آستانه نابودی بوده که خوشبختانه زمین از این نابودی فرار کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۲:۲۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور با تشکر از همکاری مردم رفیع در بحث جلوگیری از ورود آب به این شهر، گفت: به مردم رفیع این نوید را می دهم که تا 30 دقیقه آینده جلوی ورود آب به منطقه رفیع گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۱:۵۵    
آفتاب نیوز : محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور روز چهارشنبه از مناطق سیل زده شهرستان خرم آباد بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۷    
آفتاب نیوز : با صدور حکم قضایی از سوی دادستان تهران دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و معتادان محله های شوش ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۳    
دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی به شایعات رفتنش از پرسپولیس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۰    
زیدان، کلینزمن و مورینیو اسامی بزرگی بود که در متن مدیرکل اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان مورد اشاره قرار گرفت و سوژه طنز کاربران در فضای مجازی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۰:۵۷    
آفتاب نیوز : در اولین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی ، سال دوم دانشکده من به کارگردانی رسول صدرعاملی و غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکلی به نمایش درآمد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۰    
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از حادثه برای پرواز استانبول- تبریز در فرودگاه شهید مدنی تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۰:۳۸    
آیت الله علم الهدی: آنچه از دیدگاه اسلام حرام است موسیقی بیهوده است که منجر به رواج ابتذال می شود و من با ابتذال مخالفم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۴    
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورگفت: به طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی روستایی تا سقف پنج میلیارد ریال بدون هیچ ضمانتی وام پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۰:۰۲    
سینماها، مراکز و سالن های نمایش دهنده فیلم ها و انیمیشن های ویژه برنامه سیمرغ و پروانه ها همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع تصادف چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرایی شدن طرح بزرگ دولت برای توسعه پوشش تلفن همراه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان، کرمان و شرق هرمزگان همزمان با دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۴    
مقامات اتحادیه اروپا درخواست انگلیس برای مذاکره مجدد و تغییر توافق دو طرف در مورد بریگزیت را رد کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: با وجود تاخیر کشورهای اروپایی درخصوص سازوکار مالی با ایران، ما با حسن نیت رفتار کردیم. ما تلاش می کنیم تا از آثار مخرب تحریم های آمریکا علیه ایران عبور کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۸    
رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: به طرف های مقابل برجام هشدار می دهم، نکند اشتباه بگیرید قضایا را! صنعت هسته ای سرپاست و نشاط هسته ای عالی است و ما در بهترین وضعیت به لحاظ فعالیت های هسته ای هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۵۴    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: امیدوارم هیچ فعال اجتماعی به دلیل انتقاد و سخن گفتن به زندان نرود، البته فعالیت تشکل ها هم باید در چهارچوب قوانین باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۳۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از شکسته شدن خط انتقال آب پل دختر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۵    
پازل فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس که مهره اصلی تولید بنزین در ایران است، حدود یک ماه گذشته تکمیل شد و ظرفیت تولید بنزین به 105 میلیون لیتر در روز رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۰    
برگردیم به 23 ژانویه 2015، یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا، بازی تیم ملی ایران برابر عراق، دقیقه 42، جایی که جلال یاسین، دروازه بان تیم ملی عراق در محوطه جریمه توپ را در اختیار می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۶    
آفتاب نیوز : اعلام خبر ممنوعیت سگ گردانی در اماکن عمومی که طی روزهای اخیر با واکنش های بسیاری در فضای مجازی روبه رو بوده، سوژه طنز صفحه شهرونگ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۴    
رئیس کلانتری 164 قائم از دستگیری مرد 37 ساله ای خبر داد که بیش از 6 میلیارد تومان با تاسیس یک شرکت صوری، کلاهبرداری و سرقت کرده بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۰    
آفتاب نیوز : در حاشیه خبر مذاکره زیدان با فدراسیون فوتبال برای مربی گری تیم ملی، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی کاخ سفید از تماس تلفنی رئیس جمهوری آمریکا و رهبر مخالفان ونزوئلا که خود را رئیس جمهوری موقت این کشور معرفی کرده است، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۷    
سرمربی تیم ملی هدیه فدراسیون فوتبال را به یک خانم اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۶    
مهاجم استقلال خوزستان سرانجام در لیگ بلژیک لژیونر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۵    
منابع خبری روز چهارشنبه گزارش داده اند بر اثر تیراندازی در فرانسه دست کم 5 نفر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۳    
تکریم مشتری و پاسخگو بودن همواره از خصایص شاخص و راز پیشرفت صنعتگران بزرگ دنیا بوده و بی شک اقدام دو خودروساز بزرگ داخلی در جهت حمایت از حقوق حقه مصرف کنندگان و پاسخگویی در مقابل دستور وزیر صمت نشان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۰    
خبرنگار ارشد شبکه خبری فرانس 24 و کارشناس مسائل خاورمیانه، روز چهارشنبه در میزگردی تاکید کرد با وجود تهدیدهای تل آویو، ایران به هیچ عنوان از سوریه خارج نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۱:۱۹    
رئیس مرکز عملیات سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به وجود یک آسیب پذیر در نرم افزار Facetime محصولات شرکت Apple تاکید کرد: کاربران تا به روزرسانی جدید محصولات اپلApple ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: به طرف های مقابل برجام هشدار می دهم، نکند اشتباه بگیرید قضایا را! صنعت هسته ای سرپاست و نشاط هسته ای عالی است و ما در بهترین وضعیت به لحاظ فعالیت های هسته ای هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۸    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این که امروز انقلاب فرانسه برگرفته از انقلاب اسلامی است و خودشان این گونه اعلام می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۷    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت که ایران در حال اجرای تعهدات خود تحت برجام است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۲    
کارلوس کی روش در هفته پیش رو رسماً قراردادش را با فدراسیون فوتبال کلمبیا امضا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۱    
پس از عبور از مرز 40 سالگی، احتمال تجربه بیماری های مختلف به دلایل گوناگون مانند افزایش وزن، ورزش نکردن، یا افزایش سطوح کلسترول نیز بیشتر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۵    
همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با برگزاری جشنواره های مختلف فجر در حوزه های فیلم، تئاتر، موسیقی، تجسمی، کتاب سال، شعر فجر و .. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۰    
وزیر خارجه در توییتی به اختلاف نظرهای موجود بین ترامپ و نهادهای اطلاعاتی آمریکا در مورد پایبندی ایران به برجام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در پی حادثه گازگرفتگی در روستای بنماران از توابع شهرستان کوثر، 24 نفر از اهالی این روستا به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۰    
بروز رفتار درست و کنترل رفتاری در شرایط ناراحتی ارزش دارد، از این رو باید این باخت را فراموش و با بدرقه اخلاقی از کی روش خداحافظی کرد تا خاطره خوشی از دوران سرمربی گری اش در تیم ایران بماند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۷    
قرارداد چهار بازیکن با تیم فوتبال استقلال ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۳    
پس از 40 روز از کاوش در تپه بزرودپی بخش بندپی غربی شهرستان بابل، کاوشگران توانستند اسکلت انسان بالغ به روش تدفین جنینی در کنار اجاق را که متعلق به دوره مفرغ (2 هزار سال قبل از میلاد) بود کشف کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی ضعف ها و کاستی های موجود ناشی از عدم مدیریت جهادی است، گفت: شایسته این ملت و نظام نیست که در چهل سالگی انقلاب در صف گوشت منجمد بایستند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۷    
اوضاع گردشگری تحت تأثیر تنش های دیپلماتیک چندان خوب نیست اما بازار ارزان ایران برای مسافران خارجی هم فرصت بدی نیست. همین امکان، باعث رونق بازار هاستل ها شده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۳    
ترامپ در ارزیابی کارکنانش در سازمان اطلاعات درباره پروژه هسته ای ایران تاخت و آن ها را ساده لوح خواند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۲    
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۰    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه الگوی توسعه باید متناسب با ظرفیت اکولوژیک مناطق باشد، اعلام کرد: سازمان برنامه و بودجه وعده داده حداکثر تا تابستان سال آینده، تکلیف طرح آمایش سرزمین را روشن کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۱    
وکیل مدافع شش مأمور پلیس که به دلیل وقوع قتل درجریان تعقیب و گریز یک متهم به قصاص محکوم شده اند – از نقض حکم صادره برای موکلین خود و بازگشت پرونده آنها به دادسرا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۰    
سرمربی تیم ملی با انتشار پیامی در اینستاگرام از عادل فردوسی پور تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز در کشور آزادی به معنای واقعی وجود دارد و از خفقان زمان طاغوت خبری نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۸    
در مراسم تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی بر ضرورت حمایت از دولت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۶    
سریال بچه مهندس به واسطه پرداختن به موضوعی چون کودک همسری که از حساسیت برانگیزترین مباحث ماه های اخیر بوده، به ناگاه به یکی از ترندهای مجازی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۶    
یک بازیکن فوتبال هرمزگانی پس از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ژاپن خودکشی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۰    
انداختن همه مسئولیت ها به گردن کی روش ما را نجات نخواهد داد. او مقصر اصلی باخت مقابل ژاپن است اما به اندازه خودش و بیش از هر مربی دیگری در تیم ملی به ما کمک کرده.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۹    
در بازار امروز (10بهمن) در حالیکه سکه تمام کاهش قیمت را تجربه کرد، انواع ارز در صرافی ها و بانک ها افزایش قیمت داشتند و نرخ یورو مسافرتی نیز همچون دیروز، در بانک ها بالاتر از بازار آزاد فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۹    
از نفری دو میلیون و پانصدهزار تومان در سال 1388 شروع شد و قرار است در سال آینده به نفری 30 میلیون تومان برسد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۷    
بررسی تغییرات قیمت مسکن، ارز، سکه، لوازم خانگی و انواع خوراکی ها و مقایسه آن با رشد درآمدهای خانوار ایرانی حاکی از رشد بسیار بالایی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۹    
در معاملات بازار سهام امروز بانکی ها، فلزی ها و خودرویی ها در کنار برخی از سهم های پالایشی و پتروشیمی جهت حرکت شاخص کل را در دست گرفتند و در نهایت نماگر اصلی رشد 206 واحدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۸    
مقام آمریکایی برای صحبت درباره آنچه که "حمایت ایران از تروریسم" خوانده شد، به سه کشور اروپایی سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۳    
نماینده ویژه مدیرعامل سایپا برای حل مشکلات مشتریان با نمایندگان برتر نشست مشترک برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲    
رئیس جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ضمن انتقاد نسبت به این مسئله که قیمت گوشت در حال حاضر به بیش از 100 هزار تومان رسیده و لبنیات گران شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۰    
سرمربی تیم ملی می گوید فدراسیون فوتبال ایران هیچ پیشنهادی به او نداده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۹    
فرهادی گفت: هیچ خودرویی بدون داشتن مجوز طرح نباید وارد طرح زوج و فرد شود، اما اگر خودرویی وارد طرح زوج و فرد شد، فقط باید جریمه شود و اخذ عوارض خلاف قانون است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۸    
نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: سایپا تمامی تعهدات تا پایان دی ماه را با قیمت قبلی تحویل می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۷    
مالک جدید پدیده از مذاکره با دو بازیکن برای اضافه شدن به این تیم در نیم فصل نخست خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۷    
آموزش وپرورش ایران در سال های پس از انقلاب با دگرگونی های اساسی در مقایسه با سال های پیش از آن روبرو شده است؛ تحولاتی که در حوزه های مختلف علمی، رفتاری، اخلاقی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس مرکز مبارزه با جرایم مالی و سازمان یافته پلیس فتا از افزایش 85 درصدی جرایم سایبری در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۸    
مهاجم برزیلی به دلایل مختلفی پنج سال پیاپی است نمی تواند تیم هایش را در دهه دوم مارس همراهی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۷    
کارلوس کی روش به همراه دستیاران خود امشب از ایران می روند.