پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۴۶Feb 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 1 بهمن 1397 آفتاب نیوز 2 بهمن 1397 آفتاب نیوز 3 بهمن 1397 آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 آفتاب نیوز 6 بهمن 1397 آفتاب نیوز 7 بهمن 1397 آفتاب نیوز 8 بهمن 1397 آفتاب نیوز 9 بهمن 1397 آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 آفتاب نیوز 12 بهمن 1397 آفتاب نیوز 13 بهمن 1397 آفتاب نیوز 14 بهمن 1397 آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 آفتاب نیوز 16 بهمن 1397 آفتاب نیوز 17 بهمن 1397 آفتاب نیوز 18 بهمن 1397 آفتاب نیوز 19 بهمن 1397 آفتاب نیوز 20 بهمن 1397 آفتاب نیوز 21 بهمن 1397 آفتاب نیوز 22 بهمن 1397 آفتاب نیوز 23 بهمن 1397 آفتاب نیوز 24 بهمن 1397 آفتاب نیوز 25 بهمن 1397 آفتاب نیوز 26 بهمن 1397 آفتاب نیوز 27 بهمن 1397 آفتاب نیوز 28 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 بهمن 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۵۱    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از کشف 3 میلیارد تومان انواع داروی قاچاق در 2 انبار در البرز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۰    
انجمن بازرگانی BGA آلمان اعلام کرد که کانال جدید برای تجارت غیر دلاری با ایران که فرانسه، آلمان و انگلیس برای دور زدن تحریم های آمریکا گشوده اند، مشروع است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۴    
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی، گفت: واردات برنج همچنان ادامه دارد و امسال نسبت به سال های گذشته یک ماه زودتر این واردات شروع شده است و با باز شدن درهای گمرک به روی واردات این محصول ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۰۱    
آفتاب نیوز : آیین باستانی سده زرتشتیان، عصر چهارشنبه در شهرستان تفت استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۴۸    
عملیات ترمیم و تثبیت سیل بند رفیع با مشارکت نیروهای نظامی، مردمی و دولتی برای سومین روز همچنان در حالی ادامه دارد که برخی از ساکنان این شهر منازل خود را تخلیه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۱:۱۰    
دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی کشورمان گفت: به کی روش گفتم شما به من درس فوتبال و زندگی دادید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۱    
تلویزیون ایران در جام ملت ها نسبت به ویژه برنامه های جام جهانی 2018 عملکردی بسیار ضعیف تر ارائه داد و در بسیاری از موارد شگفتی و اعتراض مخاطبانش را برانگیخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۱    
فرزانه ازجمله زنانی است که تمام باورهای کلیشه ای را درنوردیده تا ثابت کند زنان هم به اندازه مردها حق دارند شغل شان را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۳    
وزیر امور خارجه اتریش، راه اندازی سازوکار مالی ویژه اروپا با ایران موسوم به INSTEX (اینس تکس)را گامی مهم برای تجارت میان ایران و اروپا قلمداد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در بحث فیلترینگ به جای حل و فصل، این موضوع آن را سیاسی کرده ایم وگرنه فیلترینگ در همه کشورها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۴    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: با توجه به تورم و عدم توانایی اقشار جامعه، دولت هیچ تصمیمی در خصوص افزایش قیمت بنزین نگرفته و نرخ آن در سال آینده نیز تغییری نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱    
حالا که آسیب شناسان اجتماعی در بالاترین سطح پا به حریم کودکان گذاشته اند، خوب است که متخصصان مربوطه این فرصت را غنیمت بشمرند و نیم نگاهی هم به رواج حیرت انگیز جرایم سنگین بین جوانان و نوجوانان ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۱    
با توجه به استقبال مردم از فیلم های جشنواره فجر در سینماهای بازار بزرگ ایران – ایران مال – ستاد جشنواره با افزایش 2 سالن به سالن های مجموعه سینمایی ایران مال موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۸:۱۱    
وزیر نیرو گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاهی برق از حدود 7000 مگاوات به بیش از 80 هزار مگاوات یعنی بیش از 11 برابر رسیده است. ضمن اینکه می توانیم تا 50 درصد اوج بار فعلی را فقط از انرژی باد تأمین کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۰    
تارنمای آلمانی دویچه وله در گزارشی با عنوان اینستکس (Instrument In Support Of Trade Exchanges-INSTEX) ابزاری در حمایت از تبادلات تجاری به نقش این سازو کار در تسهیل روابط تجاری اروپا با ایران در زمان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۵    
رئیس ستاد اقامه نماز گفت: دعای ندبه کارنامه امام زمان (عج) و دعای عهد بیانگر وظایف ما است، در این دعا آمده که ابتدا باید عهد ببندیم بعد این عهد را محکم کنیم و در آخر بیعت ببنیدیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۷:۱۰    
اولین نشست روز دوم جشنواره فیلم فجر به انیمیشن "آخرین داستان" اختصاص داشت که در این نشست عوامل تولید این اثر نسبت به وضعیت انیمیشن در جشنواره انتقادات شان را مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۲:۰۵    
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه کانون وکلای دادگستری مرکز بخش پویای جامعه حقوقی است اما گاهی به انحصار در جذب متهم می شود غافل از اینکه بیش از 40 درصد وکلای دادگستری بیکار هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۱:۳۵    
سازمان نظام پزشکی کشور با تصویب راهنمای عمومی اخلاق حرفه ای پزشکی درباره ممنوعیت تبلیغات گمراه کننده یا خلاف واقع از سوی پزشکان و حرفه مندان پزشکی توضیحاتی را ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۷    
نشست رسانه ای فیلم سینمایی تیغ و ترمه در حالی برگزار شد که کیومرث پوراحمد از احتمال تغییر پایان بندی فیلم پس از جشنواره سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۸    
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان از فوت موتورسوار 40 ساله در برخورد با خودروی سواری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۳    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شاخص امید به زندگی در ایران 24 سال افزایش یافته که یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۲۰    
کارگردان فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی گفت: پس از انتخاب فاطمه معتمدآریا، وی حضور سعید آقاخانی را توصیه کرد که پیشنهاد بسیار خوبی بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۶    
همزمان با راه اندازی کانال ویژه تجارت اتحادیه اروپا با ایران، مقامات کشورهای مختلف به این موضوع واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۰    
رهبر مخالفان دولت ونزوئلا با خودداری از انجام هرگونه مذاکره با دولت وقت این کشور، نیروهای امنیتی ونزوئلا را به تهدید اعضای خانواده و تفتیش منزل برای یافتن همسرش متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۰:۰۱    
سفارت آمریکا در برلین با صدور بیانیه ای، ضمن تهدید شرکت های خارجیِ طرف معامله با ایران، مدعی شد سازوکار مالی اروپا تاثیری بر کارزارِ حداکثر فشار اقتصادی علیه ایران نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۵    
با اعلام باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی، آیاندا پاتوسی قرار است به زودی به استقلال بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۴    
نخستین جت پهن پیکر نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه دستاوردهای هوایی نیروهای مسلح رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۳    
رسانه های لبنانی از تشکیل دولت این کشور به ریاست سعد الحریری خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۲    
برخی گزارش ها از اجرای طرح سالم سازی فضای مجازی و تغییر چهره یک شبه اینفلوئنسرها حکایت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۹    
بهرام قاسمی در واکنش به اعلام سازوکار مالی اروپا با ایران ضمن استقبال از این طرح، خواهان اجرایی شدن کامل تمام تعهدات اتحادیه اروپا در کوتاه ترین زمان شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۹    
میعاد لطفی قهرمان پنجمین دوره تور تنیس روی میز ایران شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۶    
مهراب قاسم خانی در پاسخ به ادبیات روزنامه کیهان در توصیف فاطمه معتمدآریا تاکید کرد که واژه پیرزن فحش نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۶    
جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس راه اندازی کانال پرداخت مالی اروپا و ایران را نماد عملی تعهد اتحادیه اروپا به توافق هسته ایبا تهران عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۴    
مهناز افشار هم به جمع هنرمندانی پیوست که از فاطمه معتمدآریا حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۴    
کاپیتان سابق تیم ملی به بدرقه سرمربی پرتغالی رفت و با واکنش احساسی او مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۳:۰۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با استقبال از راه اندازی کانال ویژه مالی اروپا با ایران گفت: ما به همکاری خود با کشورهای عضو اتحادیه برای عملیاتی شدن هرچه زودتر این سازوکار ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۱    
وزیر امور خارجه کشورمان به اعلام رسمی ساز و کار مالی ویژه اروپا با ایران واکنش نشان داد و گفت که این سازوکار با تاخیر بسیار راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۰    
وزیر امورخارجه اتریش که برای نشست وزرای امورخارجه اتحادیه اروپا در بخارست پایتخت رومانی به سر می برد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۷    
سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس به طور رسمی راه اندازی کانال ویژه مالی اروپا با ایران را اعلام کردند. شرکتی که با عنوان INSTEX ثبت شده در پاریس مستقر خواهد بود و یک کارشناس بانکی آلمانی مسئولیت آن را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا به ادعای وزیر ارتباطات در مورد کشف مرزعه 70 هکتاری خشخاش در کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۵    
آفتاب نیوز : نمایشگاه اقتدار هوایی نیروهای مسلح، صبح پنجشنبه 11 بهمن 1397 با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در پایگاه شهید لشگری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۳    
مدیر روابط عمومی علوم پزشکی بوشهر گفت: علت مرگ غیرمنتظره دختر جوان بوشهری که پس از عمل جراحی ترمیمی بینی در یکی از بیمارستان های غیردانشگاهی این شهر رخ داد، در دست پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۹    
15 نفر از اهالی"چلو" بخش بازفت در ارتفاعات زردکوه ناپدید شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۵    
رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه دمکرات های این کشور خواهان موضع گیری ضعیف مقابل ایران هستند، باز هم آدرس اشتباه برای ناتوانی واشنگتن برابر تهران داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۰    
وزیر امورخارجه ترکیه گفت: نشست سه جانبه تهران، مسکو و آنکارا روز 14 فوریه درشهر سوچی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دشمن به صورت ویژه برای قم و روحانیت نقشه کشیده است، گفت: دشمن قصد دارد عمامه ها را بی اعتبار کرده و جوانان و جامعه را از روحانیت دور کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۰    
گوایدو: قدرت ونزوئلا در اتحاد است/ مادورو دیگر حمایت مردمی ندارد حتی فقرایی که حامی چاوز بودند هم به او پشت کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۰    
وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت و درمان تصریح کرد: مردم به هیچ وجه در شرایط تحریم نگران تامین دارو و تجهیزات پزشکی در سال 98 نباشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۳    
آفتاب نیوز : در پی شرایط وخیم آب و هوایی، وقوع گردباد قطبی و دمای کمتر از منطقه جنوبگان در مناطق غرب میانه آمریکا تاکنون دست کم هشت تن جان باخته اند. منبع: گاردین و رویترز
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۰    
علی مطهری گفت: فرزندان من یا نوادگان آیت الله مطهری به واسطه حضور در یک خانواده روحانی مشکل یا محدودیتی برای حضور در سینما ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۹    
یک عضو فراکسیون امید مجلس شوار اسلامی گفت: از سال 88 دختر دلخواه را به ما ندادند، بلکه دخترعمو را به ما دادند. از الان هم می گویند سال 1400پشت سر فلانی خواهید رفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۳    
آفتاب نیوز : تصاویری از آلودگی هوا در بانکوک، پایتخت کشور تایلند را مشاهده می کنید. منبع: رویترز
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۰    
شهاب نادری با بیان اینکه کاهش قیمت ارز در روزهای آینده رخ می دهد گفت: حرف هایی که امروز توسط فرصت جویان و دلالان در فضاهای مجازی مطرح می شود واقعیت ندارد ضمن اینکه حتی دلار 8 هزار تومانی براساس مولفه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۷    
اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بندرعباس با اشاره به پرونده واردات 1260دستگاه خودرو با کارت بازرگانی یک سرایدار در بندرعباس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۶    
دولت استرالیا بخش ویزا در سفارت خود در تهران را به دلیل احتمال فساد اداری در حوزه مهاجرت تعطیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۱    
بروز نشانه هایی از کاهش صادرات نفت به آمریکا به دلیل تلاش های اوپک جهت محدود کردن عرضه موجب شد تا قیمت نفت امروز برای سومین جلسه متوالی افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۹    
رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرداری شیراز، وارد شدن جراحت عمیق چاقو توسط یک معتاد به این اداره را تأیید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۸    
روزنامه ' تاگس شاو ' چاپ آلمان روز پنج شنبه به نقل از منابع آگاه نوشت کانال داد و ستد مالی سه کشور اروپایی ( آلمان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۷    
عربستان سعودی اعلام کرد، جاری شدن سیل در مناطق مختلف این کشور دستکم دوازده کشته و 170 مصدوم برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۵    
پرسپولیس با پیروزی برابر سپیدرود رشت توانست به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۲    
طرح ویژه دولت برای جبران معیشت مردم در برابر گرانی های روزافزون به اجرا درآمد و طبق جزئیات گزارش شده آن 14 میلیون و 700 هزار خانوار کمک هزینه معیشتی را دریافت کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۰    
اگر ترنسی باشم که تمکن مالی دارم و نیاز به کمک بهزیستی ندارم، طبیعتا سمتش نمی روم. تعداد بسیار زیاد و درخور توجهی از ترنس سکشوال ها در سازمانی مثل بهزیستی ثبت نمی شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۹    
هامون که روزگاری دیار رستم را سیراب می کرد و زندگی را به مردم آنجا هدیه داده بود، نفس های آخر خود را می کشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۸    
رئیس هلال احمر شهرستان دماوند با بیان اینکه یک دستگاه اتوبوس در ورودی شهر رودهن در جاده هراز با 10 دستگاه خودروی سواری برخورد داشته است گفت: در این حادثه 9 نفر مصدوم شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۳    
صفحه رسمی وزیر ورزش و جوانان در اینستاگرام از دسترس خارج شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۱    
آتش نشانان 9 شهروند را که در کابین یک آسانسور گرفتار شده بودند، نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۰    
ماموران کلانتری 161 ابوذر یک سارق و همدستش را که در حال تخریب تجهیزات عمومی و زورگیری از شهروندان بودند، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۴    
نام کیهان کلهر در میان 20 هنرمند مهم جهان از نگاه مجله سانگ لاینز انگلستان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۳    
کی روش دو بار در جام جهانی و دو بار هم در جام ملت های آسیا همراه ایران بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنج شنبه تأیید کرد که ثبت کانال مالی ویژه اروپا و ایران تا چند ساعت دیگر رسما اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
واردات نفت آسیا از ایران آغاز شده اما با نرخ پایین تری صورت می گیرد زیرا چین، هند، ژاپن و کره جنوبی تلاش می کنند معافیت از تحریم های آمریکا را که در مه منقضی می شود تمدید کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
آفتاب نیوز : فیلم ارسالی از ناصرغلامی هوجقان
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
حقوق های نجومی تنها بخشی از انتظارات سرمربی های سابق منچستریونایتد، پاری سن ژرمن، رئال مادرید و تیم ملی آمریکاست ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
پس از آنکه رئیس جمهور آمریکا مقامات جامعه اطلاعاتی کشورش را ساده و منفعل توصیف کرد قانون گذاران و مقامات اطلاعاتی پیشین آمریکایی این اظهارات او را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران درباره طرح اتحادیه اروپا برای تبادلات مالی با کشورمان گفت: اینکه دقیقا این سازوکار چگونه کار خواهد کرد در جلسات کارشناسی که ما با طرف های اروپایی خواهیم داشت بررسی خواهد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
ستاره تیم ملی قطر پیش از دیدار با ژاپن در فینال جام ملت های آسیا 2019 گفت: ایرانی ها در بازی با ژاپن سوار بر بازی بودند اما این تیم ملی ژاپن فهمید که چطور دروازه ایران را باز کند و پیروز میدان باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس شورای عالی سیاسیگذاری اصلاح طلبان با تاکید بر اینکه ما روی کار آمدن دولت تدبیر و امید هم در سال 92و هم 96 نقش اساسی داشتیم تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
پارلمان اروپا خوان گوایدو را به عنوان رئیس جمهوری موقت ونزوئلا به رسمیت شناخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰    
با پایان جلسه بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر بسیاری از همتایانش کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یازده بازیکن اصلی این تیم را در دیدار با سپیدرود مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵    
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) اعلام کرد که روزانه پنج هزار نفر ونزوئلا را ترک می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی با اشاره به پاره شدن 2 لاستیک هواپیما در فرودگاه بین المللی تبریز گفت: خوشبختانه این مشکل به سرعت رفع شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۳    
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل اعلام کرد که زلزله 4.1 ریشتری شهرستان گیوی در جنوب این استان خسارتی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۲    
شهرام ملازاده به جای حمیدرضا مقدسی به عنوان سرپرست شبکه رادیویی پیام و آوا و همچنین مرضیه محمودی سرپرست رادیو اقتصاد، جایگزین اکبر رضایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۲    
در پی شرایط وخیم آب و هوایی، وقوع گردباد قطبی و دمای کمتر از منطقه جنوبگان در مناطق غرب میانه آمریکا تاکنون دست کم هشت تن جان باخته اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۰    
پلیس ژاپن در حال بازجویی از افرادی است که متهم به فروش موادی مشکوک به اورانیوم بوده و مظنون به شکستن قانون با در دست داشتن مستقیم در حمل مواد رادیواکتیو هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور و افزایش ابر، وزش باد و بارش باران و برف برای شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مرکزی از روز شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
یکی از وزیران کره شمالی که هدف تحریم حقوق بشری آمریکا قرار گرفته بود از کار برکنار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل، برف و کولاک در 149 شهر و روستای کشور گفت: بیش از 17 هزار نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۷    
محمدباقر قالیباف دیروز در یک سخنرانی در رشت گفت: FATF با مبانی اندیشه ای ما تفاوت داشته و آمریکا و دیگر کشورها با تحمیل این لوایح می خواهند تمامی کشورها را با هر گرایشی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۶    
آمریکا وعده داده است صادرات نفت ایران را به صفر برساند و پس از نرمش غیرمنتظره ای که نوامبر گذشته نشان داد، مقامات آمریکایی اعلام کردند که پس از پایان مدت معافیت تحریم های نفتی در ماه می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۴    
مسی با درخشش و گلزنی در دیدار مقابل سویا به رکورد جدیدی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۳    
رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی تشکیلاتی مانند دیوان محاسبات وجود نداشت، گفت: اینگونه نظارت با استقلال عمل همچون دیوان محاسبات تنها در چند کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۳    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه در این مدت که در وزارت اقتصاد و دارایی هستم تلاش کردیم که در مسئله ارز ثبات برقرار کنیم، گفت: خوشبختانه ثبات نسبی در مسئله ارز در کشور برقرار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۰    
مهاجم کلمبیایی در شبی که یوونتوس مقابل آتالانتا حذف شد شبی بیادماندنی را سپری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۹    
خبرگزاری فرانسه از نهایی شدن سازوکار ویژه مالی اروپا برای تسهیل مبادلات تجاری با ایران و مقابله با تحریم های آمریکا خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۶    
آفتاب نیوز : روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت خودروهای داخلی را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۴    
آفتاب نیوز : افزایش مبلغ وام ازدواج به 30 میلیون تومان به عنوان مشوق جوانان برای تشکیل زندگی در شرایط اقتصادی کنونی، سوژه انتشار کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل تامین دام و فراوری محصولات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بامداد امروز یک محموله گوشت از طریق هوایی وارد کشور شد.
  • ۱