پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۵۲Feb 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 1 بهمن 1397 آفتاب نیوز 2 بهمن 1397 آفتاب نیوز 3 بهمن 1397 آفتاب نیوز 4 بهمن 1397 آفتاب نیوز 5 بهمن 1397 آفتاب نیوز 6 بهمن 1397 آفتاب نیوز 7 بهمن 1397 آفتاب نیوز 8 بهمن 1397 آفتاب نیوز 9 بهمن 1397 آفتاب نیوز 10 بهمن 1397 آفتاب نیوز 11 بهمن 1397 آفتاب نیوز 12 بهمن 1397 آفتاب نیوز 13 بهمن 1397 آفتاب نیوز 14 بهمن 1397 آفتاب نیوز 15 بهمن 1397 آفتاب نیوز 16 بهمن 1397 آفتاب نیوز 17 بهمن 1397 آفتاب نیوز 18 بهمن 1397 آفتاب نیوز 19 بهمن 1397 آفتاب نیوز 20 بهمن 1397 آفتاب نیوز 21 بهمن 1397 آفتاب نیوز 22 بهمن 1397 آفتاب نیوز 23 بهمن 1397 آفتاب نیوز 24 بهمن 1397 آفتاب نیوز 25 بهمن 1397 آفتاب نیوز 26 بهمن 1397 آفتاب نیوز 27 بهمن 1397 آفتاب نیوز 28 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 بهمن 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۷    
بانک ها امروز (17 بهمن) هر دلار آمریکا را 11 هزار و 625 تومان می خرند، در حالی که نرخ خرید دلار در صرافی های مجاز 11 هزار و 750 تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۲:۴۱    
سرطان دومین علت مرگ و میر ایرانی هاست و امروز به بهانه روز جهانی سرطان به بیان آمار، میزان مرگ و میر و علل ابتلا به سرطان به عنوان یک بیماری کشنده پرداخته ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۷    
کمک های نیک اندیشانه این بانوی خیر دراستان فارس برای تهیه یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال و راه اندازی در بخش اتفاقات بیمارستان شهید دکتر فقیهی و همچنین کمک به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین (ع) صرف ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۲    
قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام راحل تاکید کرد که نامه های آیت الله خمینی خطاب به مرحوم منتظری و نهضت آزادی متعلق به خود ایشان است و هیچ شکی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۹    
سازمان شیلات ایران به صیادان چینی مجوز صید فانوس ماهیان را در عمق بالای 200متر در آب های خلیج فارس و دریای عمان را داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
رئیس جمهوری ونزوئلا طی نامه ای از رهبر کاتولیک های جهان خواست برای حل بحران این کشور اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر آخرین جزئیات پرونده دختر جوان بوشهری که در اثر عمل زیبایی بینی جان خود را از دست داده بود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
قرار است ال چاپو روز دوشنبه در دادگاهی در منطقه بروکلین آمریکا محاکمه شود. یکی از شاهدان گفته که در حوالی سال 2007 به ال چاپو برای خوراندن مواد روانگردان به دختری 13 ساله کمک کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
نایب رییس اتحادیه فروشندگان پوشاک مشهد گفت: احتمالاً بعد از عید در بخش مواد اولیه برای تهیه پوشاک مشکل داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
دامنه فرونشست به فرودگاه امام خمینی (ره) رسیده است ، فرونشست در کمین جنوب تهران ، احتمال فرونشست برج میلاد و.. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
مدیر بخش چهل سالگی انقلابِ تئاتر فجر، از جزئیات برنامه کامل این بخش گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۵:۰۰    
تعدادی از نمایندگان به جمع آوری امضا برای تقدیر از خدمات وزیز نفت پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۴:۰۲    
نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: جریمه دیرکرد وام بنگاه های تولیدی بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۳:۰۰    
وزیر دادگستری گفت: کارهای بسیار فوق العاده و قابل تحسینی در زمینه قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال در زندان ها انجام شده است که این فعالیت ها باید توسعه یابد تا بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۲:۲۰    
رییس کل بیمه مرکزی گفت: باید توجه داشت که تعدادی از رانندگان پرخطر هستند و باید شاخص های آن را بررسی کنیم و اطلاعات کسانی که منجر به خسارت به دیگران می شوند با همکاری نیروی انتظامی جمع آوری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۱:۵۳    
نمایندگان مجلس در خانه ملت سازمان برنامه و بودجه را مکلف کردند تا برای پیشگیری و آمادگی در مقابله با بحران در بودجه سنواتی فصلی تحت عنوان مدیریت بحران کشور را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۶    
جلسه امروز عصر (دوشنبه، 15 بهمن) فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با حضور رییس ستاد اجرایی فرامین امام (ره) فعالیت های این ستاد اجرایی را مورد بحث و بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۰    
رئیس دانشگاه خواجه نصیر با تاکید بر اینکه نوسانات ارزی و تحریم ها تاثیر بسیار منفی بر فعالیت های بین المللی گذاشته است گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۵۸    
سند برادری انسانی امروز (دوشنبه) با حضور رهبر کاتولیک های جهان و شیخ الازهر در ابوظبی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۸    
داستان گادوین منشا و استقلال همچنان ادامه دارد و به رغم ادعاهای برخی از عوامل این باشگاه که حضورش را منتفی تلقی کرده اند، ظاهراً قضیه همچنان در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۱    
فیفا با انتشار گزارشی به قهرمانی تیم ملی قطر در جام ملت های آسیا 2019 و شکسته شدن رکورد علی دایی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۱    
متهمی که پس از ارتکاب آدم ربایی به ترکیه فرار کرده بود، پس از سه ماه از ارتکاب جرم خود، هنگام بازگشت به کشور در فرودگاه شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۰    
اتحادیه اروپا دو شخص حقیقی و یک شرکت حقوقی ایران را در لیست تحریم های خود قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۰    
رئیس فدراسیون فوتبال ایران مذاکره با مربیانی که این روزها نام شان در رسانه ها مطرح شده است را، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۱۸    
برنامه نود این هفته از ساعت 22:32 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 23:49 به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۸    
فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی شامگاه دوشنبه گفت: ثبات بازار ارز از کاهش قیمت ها مهمتر است و دولت به دنبال مدیریت بازار بدون سرکوب آن است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۰    
تابلو نقاشی مسیح(ع) که توسط هنرمند هلندی دوره رنسانس کشیده شده بود، بعد از قرن ها در زیر نقاشی دیگر کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۹    
بازیکن سابق استقلال معتقد است خداحافظی او مانند دروغ سیزده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۰    
سفیر ایران در لندن گفت: جمهوری اسلامی ایران در صورت طرح هرگونه شرطی از سوی اروپایی ها، قطعا اصل کانال مالی را نخواهد پذیرفت و اقدام مقتضی درخصوص کل فرآیند را اتخاذ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۹    
آفتاب نیوز : برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر دوشنبه از نمایشگاه توانمندی های بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۶    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: قرار نبود و نباید ارتباطی بین اینستکس و مسائلی مثل FATF برقرار کنند، این سازوکار از وظایف ذاتی اروپا در قبال استمرار برجام بوده و اگر قرار باشد کسی شرط بگذارد این ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۸    
وکیل مدافع علی بخشایش، متهم ردیف اول پرونده بانک سرمایه، از آزادی موکلش با تودیع وثیقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۲    
مجمع روحانیون مبارز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۰    
پلیس امنیت تهران 8 تن گوشت منجمد تنظیم بازار کشف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۰    
در پی بارش برف و تداوم سرما در استان گلستان برخی از مدارس این استان در روز سه شنبه (16 بهمن) تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۹    
نخست وزیر سابق عراق واکنش شدیداللحنی به سخنان رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۸    
دادستان دهلران از فرار نافرجام دو زندانی دهلرانی خبر داد و گفت: متهمان در مرز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۷    
مدارس برخی شهرهای خراسان رضوی در نوبت صبح سه شنبه به دلیل بارش برف تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: ظرفیت مخازن سدهای بزرگ ملی بهره برداری شده از سوی این شرکت طی 40 سال گذشته دو برابر شده و به رقم دو میلیارد و 491 میلیون متر مکعب رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
نماینده ویژه سازمان ملل در امور پناهندگان برای بازدید از شرایط مسلمانان روهینگیایی مستقر در بنگلادش، به این کشور سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
باتوجه به پیش بینی بارش برف سبک و یخ زدگی معابر 5000 نفر نیروی کارگری در مشهد به حالت آماده باش درآمدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
تهیه کننده فرانسوی فیلم یلدا در نشست پرحاشیه این فیلم گفت: برای مخاطب اروپایی تصویر مدرنی که از ایران نشان داده می شود، خیلی تازه است و این اتفاق در فیلم یلدا هم دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در دیدار مقابل تیم پگاه از ناحیه بینی به شدت مصدوم و دقایقی بیهوش شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
مدیرعامل سازمان اتکا گفت: با توجه به افزایش سه برابری ثبت سفارش گوشت برای سال آتی، برای تأمین گوشت مشکلی نخواهیم داشت و قیمت این کالا کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
مهاجم زنیت با وجود این که چند روزی هست در بازداشتگاه به سر می برد اما نامش در فهرست 24 نفره این تیم برای لیگ اروپا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
نماینده مردم صومعه سرا با اشاره به لغو سخنرانی رئیس مجلس در کرج گفت: لغو سخنرانی لاریجانی در شأن مجلس نبود، چرا در برابر این برخورد سکوت کرده اید
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
وزارت خارجه بحرین مدعی شد که بازیکن تیم ملی این کشور که از مخالفان رژیم این کشور است و در استرالیا پناهنده شده، از طریق ایران از بحرین فرار کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
علی رغم محدودیت شدید ارزی، هیأت وزیران مجوز واردات خودرو و موتورسیکلت های ورزشی را به مناطق آزاد اقتصادی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
قهرمان جهان، المپیک و بازی های آسیایی گفت: بارها در جلسه با مسئولان در مورد تبعیض ها حرف زدیم، ام فایده نداشت و فضای مجازی بهتر جواب داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
وزیر ورزش و جوانان در خصوص بحث اختلاف پیش آمده بین ورزشکاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال واکنش عجیبی نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
نرگس آبیار با طرح این درخواست که در نقدهای فیلم شبی که ماه کامل شد از نام ریگی استفاده نشود، گفت: من در این فیلم قصد پرداختن به نیروهای امنیتی ایران را نداشتم بلکه فیلم را بخاطر رنجی که مردم سیستان و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۱    
پدر این دانش آموز گفت: آیناز پس از انجام سی تی اسکن و تشخیص پزشکان مبنی بر شکستگی جمجمه در مشگین شهر به بیمارستان فاطمی اردبیل اعزام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۱    
سفیر واشنگتن در مسکو اظهار کرد، در صورتی که روسیه به پیروی قابل راستی آزمایی از محدودیت های مشخص شده در پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (آی ان اف) بازگردد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰    
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه خودروهای کشور ضمن بیان چگونگی پرداخت تسهیلات به قطعه سازان گفت: با هماهنگی های انجام شده بین خودروسازان و قطعه سازان این تسهیلات به صورت مستقیم به قطعه سازان پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۷    
شرکت هواپیماسازی ایرباس اروپا به تازگی اعلام کرده است که به اطلاعات کارمندان و مهندسان این شرکت حمله سایبری شده و داده های محرمانه بسیاری از ایرباس به سرقت رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۳    
امروز با وجود افزایش 1385 تومانی قیمت هر گرم طلا، به غیر از سکه تمام طرح جدید و سکه یک گرمی، قیمت سایر سکه ها رو به کاهش بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۵    
سقوط یک هواپیما در آمریکا به کشته شدن حداقل پنج شهروند این کشور منجر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۱    
باند شرکت هرمی در رامسر که با وعده استخدام افراد در یکی از شرکت های خصوصی، سوژه های مورد نظر را انتخاب و آنان را وادار به عضویت، سرمایه گذاری و عضوگیری برای این شرکت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۰    
رئیس دفتر رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی علی اکبر اسماعیل آبادی را به عنوان معاون اداری و مالی نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۸    
دیدار تیم های پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوع خود با وزیر امور خارجه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
رئیس جمهور که امروز (دوشنبه ) و با استناد به اصول 87 و 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی، سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۹    
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: محققان راکتور تحقیقاتی خنداب توانسته اند اکسیژن 18 را با خلوص 97 درصد با ظرفیت حدود 60 کیلو در سال تولید کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۸    
وزیر نفت گفت: وضعیت مصرف بنزین را نباید در پالایشگاه بلکه در خودروسازی باید دنبال کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۵    
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از کشف یک محموله آهن آلات سرقتی به ارزش 2 میلیارد ریال و دستگیری 5 نفر در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۸    
انتشار خبری مبنی بر اینکه فرمانده نیروی انتظامی مورد هدف تروری نافرجام قرار گرفته است، کذب بوده و صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۷    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا راه اندازی قرارگاه ابوذر، گشت های رضویون، استفاده از ظرفیت موسسات حفاظتی و مراقبتی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۰    
تیم فوتبال ماشین سازی با پیروزی برابر استقلال خوزستان به دومین برد خود در لیگ هجدهم دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۱    
رئیس جمهور با استناد به اصول 87 و 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رای اعتماد روز دوشنبه 15 بهمن ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۹    
همین آدم ها از مردمی که از موضوعات هم بی اطلاع هستند در نمازجمعه کرج طومار جمع می کنند. همین افراد امام جمعه کرج را تحریک می کنند که آن حرف را مطرح کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۷    
به تازگی ویدئویی از تخم مرغ معروف اینستاگرام منتشر شده که پیامی در مورد فشار ناشی از فضای مجازی و ارتباط آن با سلامت روانی به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۶    
آفتاب نیوز : اگر شما هم به هنگام برش، خرد کرد و پوست کردن میوه ها و ... زباله زیادی جمع می کنید، باید بدانید بعضی از متراکم ترین و متنوع ترین مواد غذایی در همین بخش از میوه ها و سبزیجات یافت می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۴    
مازیار ناظمی به انتقادات علی دایی از وزارت ورزش و خودش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه هزینه نصب پنل های خورشیدی طی سال جاری از 26 میلیون به بالای 40 میلیون رسید، گفت: گرانی های امسال باعث شده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۵    
پسر رئیس جمهور پیشین لیبی که از سال 2015 به اتهام پنهان کردن اطلاعات مربوط به ربوده شدن امام موسی صدر در لبنان بازداشت است در گفت وگو با یک رسانه روسی به این موضوع پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۹    
مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و مسائل منطقه از جمله شامات (سوریه، عراق و لبنان) و حمله نظامی سعودی ها و کشتار هزاران یمنی مظلوم می تواند از زمینه های ظهور باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۵    
وکیل مدافع نسرین ستوده در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مربوط به سال 92 موکلش، گفت: به حکم این پرونده اعتراض کردیم و پرونده به شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۴    
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت: پسر 22 ساله خشمگین به علت سابقه بیماری روحی و روانی، مادر و 2 خواهر خود را در شهر "دبیران" فارس به قتل رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۴    
بانک مرکزی اعلام کرد که هرگونه پرداخت علی الحساب سود و مالیات خرید و فروش ارز موکول به تحقق سود می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۳    
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس روز یکشنبه 21 بهمن تعطیل نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۱    
طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا، ونزوئلا در صدر کشورهای دارای بزرگترین ذخایر نفتی جهان قرار دارد و بعد از آن کشورهایی همچون عربستان سعودی و کانادا به ترتیب در رتبه دوم و سوم قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۹    
ما می دانیم که وضع مردم خوب نیست، اما آنان هم حتما تمایل ندارند، زباله هایشان جلوی درب منازلشان بماند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۳    
آفتاب نیوز : تفاهمنامه احداث 1000 واحد مسکونی برای خانواده های ایتام میان نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی به امضا رسید. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۸    
آفتاب نیوز : تفاهمنامه احداث 1000 واحد مسکونی برای خانواده های ایتام میان نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی به امضا رسید. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۰    
سفیر ایران در انگلیس نسبت به برخورد کاربران فضای مجازی با مسئولان دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای در ارتباط با SPV انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۱    
رئیس قوه قضاییه با انتقاد از کسانی که موضوع عفو گسترده محکومان را به سمت سیاسی شدن سوق می دهند گفت: برخی برای به حاشیه بردن این اقدام بزرگ، سخن از آزادی زندانیان سیاسی و منتقدان به میان می آورند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای اجرای پروژه پارک فناوری توسعه اقتصاد دیجیتال در خراسان رضوی، دو مدیر را عزل کردیم، زیرا در این مکان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۹    
سفارت فرانسه در تهران در صفحه توئیتر خود با تاکید بر این که برجام و توافق هسته ای ایران زنده است، در ویدئویی نحوه عملکرد اینستکس را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۹    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی بیش از 93 هزار نفر از مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۶    
ارتش استرالیا برای مقابله با سیلاب فاجعه بار در این کشور که موجب زیر آب رفتن تعدادی خانه شده به مناطق سیل زده اعزام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵    
با کار اطلاعاتی و هماهنگی با مرجع قضایی ، پلیس با ورود به این سردخانه، بیش از هفت تن گوشت احتکار شده کشف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۴    
در حاشیه برنامه خبرنگار سایت جنوب که یک سایت استانی بود از من در رابطه با موسیقی دهه شصت مصاحبه ای داشت که تیتری که از مصاحبه من در خبرش زد به هیچ عنوان صحت ندارد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۳    
می خواهم به آقای حناچی و شورای شهر پیشنهاد بدهم که اسم آقا (آیت الله طالقانی) را از خیابان طالقانی بردارند. چون دوست نداریم، از اسم ایشان استفاده ببرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۲    
تولید گروه خودروسازی سایپا در هفته منتهی به 12 بهمن ماه نسبت به دو هفته قبل ، 19.8 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۸    
آفتاب نیوز : جلسه بررسی صلاحیت سعید نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در مجلس برگزار شد و سعید نمکی با کسب 229 رای موافق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۰    
نماینده مردم تهران در مجلس از عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات برای تعیین سخنرانان 22 بهمن انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۰    
بادامچیان در پاسخ به این سوال که حزب موتلفه با ترور موافق است گفت: در اسلام قتل منع شده اما درباره قصاص گفته شده است که در آن حیات است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
به دنبال یک نزاع قدیمی بین عامل تیراندازی و گروهی دیگر، ضارب پس از تهیه اسلحه شکاری از پسر خاله اش ظهر روز شنبه 13 بهمن ماه جاری به محل یک کارواش در خیابان ابوریحان سیرجان می رود و با انگیزه انتقام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۵    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با پرداختن به اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره علت ماندن نیروهای آمریکایی در عراق و تاثیر این کار بر عراقی ها نوشت: آمریکا تنها می خواهد فشار را بر ایران حفظ کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۶    
جرمی هانت، وزیر خارجه بریتانیا، با انتشار توییتی اعلام کرد این کشور آقای گوایدو را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا به رسمیت می شناسد.