جمعه ۰۲ فروردینساعت ۱۵:۰۹Mar 2019 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 11 اسفند 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 1 اسفند 1397 آفتاب نیوز 2 اسفند 1397 آفتاب نیوز 3 اسفند 1397 آفتاب نیوز 4 اسفند 1397 آفتاب نیوز 5 اسفند 1397 آفتاب نیوز 6 اسفند 1397 آفتاب نیوز 7 اسفند 1397 آفتاب نیوز 8 اسفند 1397 آفتاب نیوز 9 اسفند 1397 آفتاب نیوز 10 اسفند 1397 آفتاب نیوز 11 اسفند 1397 آفتاب نیوز 12 اسفند 1397 آفتاب نیوز 13 اسفند 1397 آفتاب نیوز 14 اسفند 1397 آفتاب نیوز 15 اسفند 1397 آفتاب نیوز 16 اسفند 1397 آفتاب نیوز 17 اسفند 1397 آفتاب نیوز 18 اسفند 1397 آفتاب نیوز 19 اسفند 1397 آفتاب نیوز 20 اسفند 1397 آفتاب نیوز 21 اسفند 1397 آفتاب نیوز 22 اسفند 1397 آفتاب نیوز 23 اسفند 1397 آفتاب نیوز 24 اسفند 1397 آفتاب نیوز 25 اسفند 1397 آفتاب نیوز 26 اسفند 1397 آفتاب نیوز 27 اسفند 1397 آفتاب نیوز 28 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۱    
در سال آبی جاری، استان اصفهان 100.8 میلی متر بارش داشته است که در مدت مشابه سال گذشته این میزان 31.6 میلی متر بوده و نسبت به بارش های سال گذشته، 218.6 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۳:۳۰    
سیدمحمد موسوی بجنوردی، از یاران و معتمدان امام (ره) قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی معتقد است جهت انقلاب مناسب است اگر چه سرعت این قطار مناسب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۲:۵۵    
هر چند وقت یک بار پاکتی بی نام و نشان به ما می دهند و می گویند کمک های مردمی بدهید. به یکی از بچه ها گفته اند اگر کمک را نیاوری، پرونده ات را می دهیم بروی!
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۲    
نماینده دادستان تهران در پرونده حسین هدایتی گفت: شگرد هدایتی این است که هیچ ردپایی از خود به جا نمی گذارد و الان هم شما هیچ ردپایی از او نمی بینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۰    
مگر قرار نبود فوتبال وسیله ای برای لذت توأمان بازیکنان و هواداران باشد؟ پس چرا مهم ترین اتفاقات فوتبال ما اتفاقات تلخی هستند که در هتل ها و بزرگراه ها و کلانتری ها رخ می دهند؟ ما دقیقاً از کجای این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۱    
پیام تبریک معاون سیاسی فرماندار شهرستان شهریار به مناسبت روز مهندس، برایش دردسرساز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۳    
فرمانده انتظامی رشت از دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از وقوع قتل در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۱    
تحریم کاربران ایرانی همچنان ادامه دارد. کاربران آی فون از روزهای گذشته نمی توانند از اپلیکیشن های ایرانی گوشی های خود استفاده کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳    
دلواپسان تا جایی پیش رفتند که چندی خواستار استعفای وزیر امور خارجه ای شدند که طبق نظرسنجی ها یکی از محبوب ترین وزرای دولت تدبیر و امید است و در قامت دیپلماتی کارکشته ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۸    
مجمع تشخیص مصلحت نظام که هیچ توضیح روشنی که بتوان قانع شد در به تاخیر انداختن لایحه FATF ارائه نکرد، به نظر می رسد تنها دلیل آنها در موکول کردن بررسی این لایحه به سال آینده تنها، نوروز بود و بس ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۵    
شهردار تهران استعفای معاون فنی وعمرانی خود را تأیید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۸    
پسر جوانی که 15 روز قبل با دختری در اینستاگرام آشنا شده بود، به خاطر هزینه حمل بار اثاثیه دختر مورد علاقه اش با کارگران باربری درگیر شد و یکی از آن ها را به قتل رساند
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۶    
مسیح عدل پرور، خواننده موسیقی پاپ، عکسی از سفر کاری خود به انگلستان را منتشر کرد. او در این عکس، کنارِ سرخیو آگوئرو، ستاره منچسترسیتی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۱    
پیرسرا از قدیمی ترین محلات رشت به هنری ترین محله شهرهم معروف است و کوچه و پس کوچه هایش پراست از خانه های قدیمی و آثار تاریخی اما...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۷:۲۰    
بررسی تغییرات تورم در بین استان های ایران نشان می دهد که بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان با 52.2 درصد کمترین آن به استان قم با 35.3 درصد اختصاص داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۷:۱۰    
در روزهای ابتدایی اسفندماه 1397 بازار مسکن تحت تأثیر نبود تصویر واضح از تحولات سیاسی و اقتصادی با احتیاط و در مواقعی دبه فروشندگان همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۷:۰۰    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی دریافتند که مواد قندی، نقش بسیار مهمی در ارتباط میان سلول ها بر عهده دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۶:۰۳    
در اولین روز هفته، روند کاهشی قیمت دلار متوقف شد تا این ارز یک بار دیگر به بالای مرز 13 هزار و 500 تومانی بازگردد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۵:۳۴    
بعد از خروج کلاه قرمزی از کنداکتور پخش عید تلویزیون، نام جانشین این کار هم مشخص شده. کاری از مجری نام آشنا، داریوش فرضیایی یا همان عموپورنگ خودمان به نام بالش ها.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۳:۳۵    
زنیت با گلزنی مهاجم ایرانی اش توانست اورال را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۲:۳۸    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گادوین منشا و علیرضا حقیقی به خاطر آنچه "بی اخلاقی در بیرون از زمین نامیده شد" موقتا از همراهی تیم های خود محروم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۴۹    
گزارش ها حاکی است که دست کم 10 نفر که تعدادی از آنها کودک هستند در ولسوالی های ارغنداب، دامان، سپین بولدک و دند پتان مفقود شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۴۶    
هادی خسروشاهی یکی از سخنرانان بود که به خاطر کسالت صرفا به بیان دو خاطره بسنده کرد؛ دو خاطره ای که بسیار تأمل برانگیز بودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۹    
استدلال اصلی این افراد این است که مشکلات کشور با اجرای این لوایح برطرف نمی شود. چنان که با اجرای برجام نیز مشکلات ما حل نشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۶    
وزیر بهداشت درباره کمبودهای احتمالی در حوزه دارو گفت: در زمینه کمبود دارو فعلا مشکل حادی نداریم و برنامه ریزی هایی که در این زمینه برای سال آینده انجام شده را با کمک تولیدکنندگان و واردکنندگانی که ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۳۲    
دادستان تهران گفت: مسئولین دولتی تکلیف دارند در مورد فعالیت های خود منطبق با سه شاخصه ایجاد امید، اعتمادسازی و کارآمدی اطلاع رسانی کنند و نسبت به انتشار اخبار خلاف واقع و هر گونه شایعات واکنش مناسب ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۲۰    
نمایندگان مجلس بعد از 12 روز بررسی بودجه در مجلس، سقف دخل و خرج دولت در سال 98 را تعیین کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۱۹    
مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان اردبیل گفت: بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز در مشگین شهر 23 نفر مسموم و 2 تن جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۱:۱۵    
آفتاب نیوز : وزیر ارتباطات در توئیتی در مورد نظرسنجیِ انتخاب محبوبترین برنامه سال صداوسیما، با انتشار آمار نظرسنجی، نوشت: نتایج برای رسیدگی به صداوسیما و پلیس فتا ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۴۷    
ترامپ در اظهاراتی با تمجید از اقدامات خود، در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران گفت: مسیر خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۸    
جاری شدن سیلاب در برجک 2 پاسگاه 93 شهرستان مرزی میرجاوه سبب گرفتار شدن سه مرزبان در سیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۴    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هدف از ادغام بانک های انصار، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد، قوامین و مؤسسه اعتباری کوثر در قالب بانک سپه تحول در نظام بانکی است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۸    
اتاق بازرگانی تهران دقایقی پیش نتایج نهایی شمارش آرای دوره نهم این اتاق بازرگانی را اعلام کرد که براساس آن تمامی افراد منتخب از یکی از لیست های انتخاباتی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۲۷    
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: فعالیت آموزشی مدارس 7 شهرستان استان روز یکشنبه دوازدهم اسفندماه با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۸    
آفتاب نیوز : تیم ملی فوتبال بانوان ایران که خود را برای حضور در مرحله دوم مقدماتی المپیک 2020 ژاپن آماده می کند، روز شنبه در ورزشگاه آرارات تهران با نتیجه یک بر صفر از تیم بلاروس شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۶    
مهم ترین نکاتی که در خرید طلا برای همسرتان، به دادتان می رسد را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۴    
فرهاد مجیدی باز هم نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۲    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هدف از ادغام بانک های انصار، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد، قوامین و مؤسسه اعتباری کوثر در قالب بانک سپه تحول در نظام بانکی است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۲    
ترامپ در اظهاراتی با تمجید از اقدامات خود، در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران گفت: مسیر خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۴۰    
میلان در ادامه روند خوب خود توانست با یک گل ساسولو را از پیش رو بردارد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۸    
علی ترابی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که تاکنون حکمی مبنی بر ممنوعیت فعالیت حمید حامی صادر نکرده و تصمیم درباره حواشی کنسرت این خواننده به دلیل برگزاری در شیراز ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پلمپ و تعطیلی تالار مجتمع اسکای سنتر در منطقه لواسانات تهران خبر داد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۵    
آفتاب نیوز : امروز بر اثر بارش باران و جریان سیل در نقاطی از مرز میرجاوه، تعدادی از مرزبانان که در حین حراست و پاسداری از نقاط صفر مرزی بودند با توجه حجم زیاد بارندگی و قرار داشتن در مسیر سیل دچار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۵    
شادمهر کاظم زاده، رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گزارش داد که نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی ایران "بسیار ضروری" است، زیرا حدود نیمی از هواپیماها قابل استفاده نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۱    
دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم بیان کرد که به دلیل اختلالی که در رای گیری های جشنواره به وجود آمده روند ثبت آرا فعلا متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۲۸    
دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تصمیم انگلیس مبنی بر درج نام حزب الله در فهرست "سازمان های تروریستی" را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۸    
تنیسور سوییسی با پیروزی برابر سیتسیپاس در فینال دوبی صدمین عنوان قهرمانی اش را در دوران ورزشی اش فتح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۶    
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری و تلفن همراه از آزادشدن مجدد واردات موبایل مسافری طبق روال موجود تا پیش از 7 اسفند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۵    
رئیس اداره حقوقی فرماندهی انتظامی استان از تائید حکم قصاص قاتل شهید مدافع امنیت استوار وظیفه "حسین محمدی " در دیوان عالی کشور خبر داد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۵۲    
در بخش جنوبی جزیره هرمز بلورهای عظیم نمک وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۲    
سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به پیشنهاد یکی از نمایندگان مجلس در خصوص افزایش حداقل 400 هزار تومان به حقوق کارکنان دولت تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۳    
در حادثه آتش سوزی در آلمان، 5 نفر از جمله 4 کودک کشته و 4 نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۲    
محمدرضا سیدحسینی با کسب اکثریت آرا به عنوان شهردار منتخب شهر جهانی یزد انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۱    
کمدین زن اسرائیلی که دو هفته پیش به شوخی از ولیعهد عربستان درخواست ازدواج کرده بود، با واکنش های شدیدی در جهان عرب روبه رو شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به رییس مجلس گفت که دولت نمی تواند مصوبه خانه ملت درباره افزایش حقوق به میزان 400 هزارتومان را اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۵    
علیرضا رحیمی عضو فراکسیون امید مجلس در توییتی نوشت: متن ایمیل محرمانه دکتر ظریف به رییس جمهور رصد و منتشر شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۸    
یکی از وکلای مدافع پزشک تبریزی گفت: جلسه رسیدگی دوباره به پرونده موکلم در 4 اسفندماه در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی برگزار و بدلیل گستردگی و حجم مطالب پرونده، جلسه دادگاه تجدید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۸    
مصطفی کواکبیان گفت که کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور باید درباره FATF نظرات خود را بیان کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به حواشی پیرامون عزل پروین فرشچی معاون محیط زیست دریایی این سازمان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۳    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام⁩ مبنی بر تصمیم گیری در مورد لوایح پالرمو⁩ و CFT در سال آینده را هوشمندانه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۳    
در بازار امروز کاهش ارزش طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت دلار قیمت طلا و انواع سکه را کاهش داد و منجر به کاهش 50 هزار تومانی حباب سکه شد تا نخستین روز از یکی از آخرین هفته های سال روندی کاهشی برای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۲    
علیرضا رحیمی عضو فراکسیون امید مجلس در توییتی نوشت: متن ایمیل محرمانه دکتر ظریف به رییس جمهور رصد و منتشر شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۰    
حکم پرونده دکل فورچونا که در ایران به دکل گمشده معروف است در دادگاه لندن صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۰    
سازندگان برنامه دورهمی از حضور در جشنواره جام جم انصراف دادند و رقابت را به سایر برنامه ها سپردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۹    
بعد از فیلم پر سر و صدای سالن مد و لباس در تهران طبق تازه ترین اخبار صفحه اینستاگرام فرد برگزار کننده این مراسم بسته و نیروی انتظامی شخص متخلف را احضار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۷    
یک مقام ارشد آمریکا ادعا کرد: حملات هکری کره شمالی به موسسات مالی و تجاری در آمریکا و دیگر کشورهای جهان افزایش یافته است!
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۶    
جانشین فرماندهی انتظامی دهلران از انفجار مین در روستای نصر و مرگ یک دختر نوجوان 15ساله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۸    
یک زندانی پس از هفت سال از زندان آزاد شد. این پسر جوان با کمک شخص وزیر ارتباطات پس از این همه سال به مادرش رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۶    
جانشین فرمانده انتظامی میاندورود از کشف سه قطعه شیء تاریخی و دستگیری شش قاچاقچی عتیقه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به رییس مجلس گفت که دولت نمی تواند مصوبه خانه ملت درباره افزایش حقوق به میزان 400 هزارتومان را اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۲    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از تخفیف 70 درصدی جریمه مشمولان غایب سربازی تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام(ره) و سازمان بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۱    
گزارش امروز خودرو حکایت از رکود خرید و فروش معاملات و کاهش قیمت تعدادی از خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۲    
کریم لک زاده کارگردان آثار برگزیده ای چون قیچی و کله سرخ در نخستین تجربه سریال سازی، به سراغ کارگردانی یک مجموعه 10 قسمتی رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱    
شعب ارزی بانک ها هر دلار آمریکا را 13 هزار و 62 تومان می خرند و این در حالی است که نرخ خرید دلار در صرافی های مجاز بانک مرکزی 13 هزار و 360 تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۲    
دانشمندان کشف کردند که تغییرات هورمونی ناشی از ورزش منظم و ناشتا ماندن یا همان روزه گرفتن می تواند ظرفیت بدن برای دور ریختن پروتئین های مضر را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
اصل داستان پیش آمده درباره مسدود شدن دسترسی کاربران ایرانی اپل به اپلیکیشن های داخلی چه بود؟ آیا کارمند شبکه من وتو در این رابطه نقشی داشت؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۰    
علت بروز و چگونگی تشخیص بیماری های نادر، میانگین عمر این بیماران، محدودیت های موجود در بحث دانش و پژوهش این بیماری ها و ... از جمله مباحثی بود که در دهمین همایش بنیاد بیماری های نادر مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۶    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در محل وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۵    
مراسم تشییع پیکر خشایار الوند نویسنده و فیلمنامه نویس مطرح سینما و تلویزیون امروز شنبه در محل شماره دو خانه سینما واقع در خیابان وصال برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۳    
معاون دریایی سازمان محیط زیست که با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان مخالف بود توسط عیسی کلانتری برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز (شنبه) و در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه سال 1398 در بخش هزینه ای با 121 رای موافق ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۱    
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه امارات گفت: برخی کشورها برای سرپوش گذاشتن بر سیاست های خسارت بار خود، به طرح ادعاهای واهی عادت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۹    
لایحه الحاق به کنوانسیون پالرمو با ناتمام ماندن مذاکرات اعضای مجمع تشخیص مصحلت نظام در نشست امروز هم به نتیجه نرسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۰    
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با بررسی مذاکرات رئیس جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی نوشت: اگرچه دولت ترامپ می گوید که هدف از استراتژی های متفاوتش درقبال ایران و کره شمالی یکی است اما این سیاست ها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از مصوبه این کمیسیون درباره نحوه تخصیص 14 میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۰    
علی دایی صندلی بیزینس کلاسش را ترک کرد تا کنار احمدی نژاد ننشیند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز (شنبه) و در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه سال 1398 در بخش هزینه ای با 121 رای موافق ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۷    
مراسم تشییع پیکر خشایار الوند، فیلمنامه نویس صبح شنبه 11 اسفند ماه در محل خانه سینما واقع در خیابان وصال آغاز شد و چهره هایی چون سیروس الوند، منوچهر شاهسواری، همایون اسعدیان، کیومرث پوراحمد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات اخیر حسن روحانی در خصوص نظرات اعضای مجمع گفت: اعضای هیأت دولت کم جمعیت تر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند و اگر بنا باشد بر اساس این اظهارات رئیس ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۸    
تصویری از بهنوش بختیاری در فیلم سینمایی دیاپازون به کارگردانی حامد تهرانی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۱    
بهاره رهنما درگذشت خشایار الوند را کار غیرمنتظره این هنرمند دانست و از خاطراتی که با او داشته یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۰    
با گم شدن 2 کوهنورد مشهور کشور های بریتانیا و ایتالیا، تلاش ها برای پیدا کردن آن ها در قله نانگا پارات پاکستان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از پیدا شدن جسد پیرزن گمشده صبح روز شنبه 11 اسفند ماه، در روستای چنار عجب شیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۴    
مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان اردبیل گفت: بر اثر مصرف مشروبات الکلی دست ساز در مشگین شهر 23 نفر مسموم و 2 تن جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۳    
جریان هایی مثل اصولگرایان تندرو ذاتاً با شخصیت و منش ظریف مشکل دارند و نمی توانند چنین افرادی را در رأس کارهای کشور تحمل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز از دستگیری شکارچیانی که یک رأس بز آبستن را در طالقان شکار کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
مشکل پاسپورت سنگربان تیم فوتبال استقلال برای خروج از کشور برطرف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۹    
مهناز افشار در واکنش به فیلم برخورد پلیس با فرهاد مجیدی که جنجال زیادی به پا کرد. تاکید کرد هر شهروندی با مجری محترم و متشخص قانون به رفتار بهتری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیحاتی درباره جلسه امروز بررسی پالرمو ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۸    
وزیر اقتصاد به تشریح علت به تعویق افتادن بررسی پالرمو خبر داد و گفت: تداخل پالرمو و CFT تصمیم گیری مجمع تشخیص را به تعویق انداخت.