جمعه ۰۲ فروردینساعت ۱۴:۴۴Mar 2019 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 12 اسفند 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 1 اسفند 1397 آفتاب نیوز 2 اسفند 1397 آفتاب نیوز 3 اسفند 1397 آفتاب نیوز 4 اسفند 1397 آفتاب نیوز 5 اسفند 1397 آفتاب نیوز 6 اسفند 1397 آفتاب نیوز 7 اسفند 1397 آفتاب نیوز 8 اسفند 1397 آفتاب نیوز 9 اسفند 1397 آفتاب نیوز 10 اسفند 1397 آفتاب نیوز 11 اسفند 1397 آفتاب نیوز 12 اسفند 1397 آفتاب نیوز 13 اسفند 1397 آفتاب نیوز 14 اسفند 1397 آفتاب نیوز 15 اسفند 1397 آفتاب نیوز 16 اسفند 1397 آفتاب نیوز 17 اسفند 1397 آفتاب نیوز 18 اسفند 1397 آفتاب نیوز 19 اسفند 1397 آفتاب نیوز 20 اسفند 1397 آفتاب نیوز 21 اسفند 1397 آفتاب نیوز 22 اسفند 1397 آفتاب نیوز 23 اسفند 1397 آفتاب نیوز 24 اسفند 1397 آفتاب نیوز 25 اسفند 1397 آفتاب نیوز 26 اسفند 1397 آفتاب نیوز 27 اسفند 1397 آفتاب نیوز 28 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۸    
ادغام چند بانک در بانک سپه موجب طرح سوالات متعددی شده است که پاسخ آنها مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۰    
یک دستگاه آپارتمان 85 متری واقع در سعادت آباد خیابان بخشایش با مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۵    
نمایشگاه فروش بهاره در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان در جاده آق قلا فعالیت خود را آغاز کرد و تا 18 اسفند از ساعت 10 صبح تا 9 شب دایر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۷    
نماینده مردم ارومیه در پاسخ به این سوال که اگر حتی این قانون هم به تائید نرسد اما گویا تذکراتی از دستگاه های نظارتی به شما داده شده است که دیگر ثبت نام نکنید چون رد صلاحیت می شوید گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۵    
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی هرمزگان از شهروندان خواست از خرید ماهیانی با لکه سفید، بال های شکسته و بیحال با فلس های ریخته خودداری کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۱    
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از ورود یک خودرو به فضای سبز و کشته شدن کارگر شهرداری که در این فضا مشغول به کار بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲    
به نظر می رسد ماجرای هدایتی، فوتبال و هزینه هایی که وی انجام داده جدی تر از قبل در حال بررسی است دلیل این امر هم روشن است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۸    
از استعفای 30 ساعته محمدجواد ظریف یک هفته گذشته، اما هنوز فضای رسانه ای دنبال گره گشایی از آن است. متنی که هفته گذشته منتسب به ظریف شد و گفته شد که در ایمیلی به رئیس جمهور ارسال شده ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۱    
در هفته اخیر نیز با افزایش تنش میان پاکستان و هند بار دیگر جمهوری اسلامی، فضا را برای تردد هواپیماهای خارجی باز کرد و در شرایط کنونی ترافیک آسمان کشورمان به واسطه عبور هواپیماهایی از مقصد و مبدأ هند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۳    
دولت به منظور ساماندهی و تأمین ایمنی تردد خودروهای دوگانه سوز و جلوگیری از بروز حوادث ناگوار به دلیل غیرکارخانه ای بودن آنها و منقضی شدن کارکردشان، تصمیماتی اتخاذ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۵:۰۰    
دانشمند امریکایی ساعتی ساخته اند که تاریخ مرگ انسان را پیش بینی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۴:۱۰    
رئیس اتحادیه مرغداران خوزستان بابیان اینکه دولت هیچ خدماتی به مرغداران نمی دهد، گفت: سویا و ذرت برای خوراک طیور با ارز دولتی وارد می شود اما باید 80 درصد آن را از واسطه ها و دلالان در بازار خریداری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۲:۳۵    
جانشین اطلاعات ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دولت پاکستان اعلام کرد تمام اقدامات لازم برای سرکوب تروریست ها انجام خواهد داد در صورتی که اقدامی صورت نگیرد ما متناسب با شرایط برای مقابله با تروریست ها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۲:۰۰    
مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی مراقبتی سازمان بهزیستی کشور گفت: شیوع اختلالات شنوایی و همچنین اختلالات بینایی در استان هایی که ازدواج های فامیلی بیشتری دارند، زیادتر از دیگر نقاط کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۱:۴۲    
مدیرکل منابع طبیعی لرستان گفت: جنگل های زاگرس قربانی قانون ممنوعیت برداشت چوب از جنگل های شمال شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۱:۲۵    
رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران کرج گفت: حدود 170 تا 180 آتلیه به دلیل وضعیت بد اقتصادی تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۵    
هیهو نام سبک تمرینی سامورائی ها است که در برگیرندة روش های مبارزه ای و آیین و استراتژی مبارزه بوده و به معنای قوانین مبارزه می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۱    
هفته گذشته فضای کلی شبکه های مختلف مجازی، مخصوصا توییتر معطوف به استعفای ظریف بود. این واکنش ها شامل طیف گسترده ای از جریان های سیاسی می شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۵۲    
مدیر کمپین انتخاباتی رئیس جمهوری الجزایر مدارک کاندیداتوری او را به صورت رسمی برای انتخابات 18 آوریل آتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۳۰    
هفته گذشته خبری مبنی بر اخراج مددکار زن یکی از مراکز خصوصی تحت نظارت اداره کل بهزیستی ایلام در فضای مجازی منتشر و علت آن از سوی این رسانه ها افشای مساله ازدواج رها کودک 12 ساله هلیلانی توسط این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۲۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه حزب الله خود قربانی تروریسم و بخشی از راه حل مشکلات منطقه است، گفت که انگلیس در درج نام حزب الله در فهرست سازمان های تروریستی، یک نوع خطای راهبردی مرتکب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۲۳    
نهمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان عصر امروز(یکشنبه) با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۱۱    
مهاجم ایرانی برایتون با رای هواداران این باشگاه به عنوان برترین بازیکن در دیدار مقابل هادرزفیلد انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۱۰    
شاگردان سیمئونه به لطف دو گل موراتا از سد حریف خود گذشتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۳    
واژگونی خودروی سواری سمند در محور رفسنجان _زرند یک کشته ویک زخمی برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۹    
آفتاب نیوز : در آخرین ماه زمستان بارش برف بی سابقه بیشتر ارتفاعات شهرستان اندیکا در استان خوزستان را سفیدپوش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۶    
رئیس فراکسیون امید امروز با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله سیدمحمد موسوی بجنوردی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۵    
هافبک ملی پوش تیم فوتبال الاهلی قطر در اردوی تیم فوتبال استقلال حضور یافت و با هم تیمی های سابق خود دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۴    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه اولین بازی آبی پوشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پیامی را خطاب به هواداران منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۴    
در حساس ترین دیدار هفته در لیگ برتر انگلیس، لیورپول از پس اورتون برنیامد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۵۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی قضایی مجلس از زمان قطعی حضور حجت الاسلام رئیسی در قوه قضائیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۲۴    
تصویری زیبا از منطقه بکر تخت چان در پلدختر لرستان را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۲۳    
رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت با اشاره به عواملی که سبب اختلال در پردازش شنوایی می شود، گفت: پیشگیری بهترین راه درمان مشکلات شنوایی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۵۱    
"عید الجزایرلی" شنا را فقط در دوازه ماه به طور حرفه ای یاد گرفت و حالا می خواهد در المپیک شرکت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۷    
یک هوادار نوجوان استقلال پس از دیدار این تیم مقابل فولاد به کما رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۵    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افسری که چند روز پیش در مواجهه با فرهاد مجیدی (مربی تیم فوتبال استقلال تهران) برابر قانون با وی رفتار کرده بود، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۳    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح اعاده اموال نامشروع در این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیته ای در این کمیسیون برای بررسی جزئیات این طرح تشکیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۲    
یک منبع آگاه در بیمارستان باقرالعلوم اهر از افزایش آمار مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی تقلبی در اهر به 102 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه 243 نماینده در تقدیر از ارتش جمهوری اسلامی ایران را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۰    
رئیس کلانتری 152 خانی آبادنو، از دستگیری پسر 19 ساله ای خبر داد که پس از سرقت از منزل عمویش، قصد داشت دختر عمویش را با گاز شهری به قتل برساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۲    
در پایان مسابقه والیبال شهرداری ورامین و پیام خراسان و در حالی که بازیکنان دو تیم در حال دست دادن به هم بودند درگیری بین سید محمد موسوی و یکی از تماشاگران ایجاد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۰    
بازارهای مالی شهر در دومین روز معاملاتی هفته با دادوستدهای مثبت در بازار بورس همراه شدند، معاملات دو بازار موازی سکه و ارز نیز با اصلاح قیمتی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۲    
رئیس کل گمرک ایران گفت: در راستای اجرای مصوبه دولت مبنی بر ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده در گمرک، تا هفته گذشته تعداد 200 دستگاه خودرو ترخیص شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۲    
رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران از وکلا خواست با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور، همکاری مناسبی در هزینه ها و خدمات با مردم داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۶    
رئیس هیأت مدیره شنوایی بخشی شفا (بخشش)، با اشاره به اینکه ایران یکی از بزرگ ترین مراکز کاشت حلزون در دنیا است، گفت: 10 هزار کاشت حلزون از سال 72 به همت خیرین در کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۵    
سه دیدار از رقابت های سری آ ایتالیا برگزار شد که در پی آن اودینزه و سمپدوریا به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۱    
اشتوتگارات در هفته بیست و چهارم رقابت های بوندسلیگا در دیدار مقابل هانوفر به پیروزی پرگل رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۱    
در پایان دیدار تیم های فجرسپاسی و ملوان بندرانزلی درگیری بین نیروی انتظامی و هواداران تیم ملوان رخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۰    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تاکید هیأت رئیسه بر لازم الاجراء بودن مصوبه مجلس در مورد افزایش 400 هزار تومانی حقوق ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۰    
چلسی در دیدار مقابل فولام در هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۶    
تصویری زیبا از روستای سرآقاسید واقع در شهرستان کوهرنگ، چهارمحال بختیاری را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۰    
استاندار گیلان با بیان اینکه رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته جاری به گیلان سفر می کند، برنامه های این سفر دو روزه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۴    
استاد حقوق دانشگاه علامه طباطبایی معتقد است در کشور ما تمامی نهادهای سیاسی از جمله رهبری، شورای نگهبان و قوای سه گانه دلیل وجودی خود را از قانون اساسی می گیرند و صلاحیت ها و وظایف تمامی این نهادها را ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۱    
درحالی که معاون رئیس جمهور در امور زنان از ارسال لایحه حذف تبصره مربوط به ازدواج دختران زیر 13 سال به دولت خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۱    
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس نام 20 بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از دیدار با پاختاکور ازبکستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۴    
فرمانده انتظامی آبادان گفت:یکدستگاه تانکر حامل 27 هزار لیتر مالچ نفتی قاچاق قبل از خروج از کشور در آبادان شناسایی و توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست تربت جام گفت: شکارچی غیرمجازی که در یکی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان یک راس آهو را صید کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۶    
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: سه تن از اعضا یک باند حرفه ای که در شمال و شمال شرق تهران سرقت های میلیاردی می کردند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۴    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه نباید در حوزه حمل و نقل همگانی هزینه های زائد کرد، گفت: هم اکنون 2 هزار دوچرخه در پارکینگ خلیج فارس خاک می خورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۲    
محمد مخبر تصریح کرد: از اواسط سال جاری شاهد پویش های مختلف بوده ایم که هرکدام از آنها با استقبال خوب مردم کشورمان رو به رو بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۳    
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد گفت: 600 طاقه پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد تومان کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۱    
بنیامین بهادری، خواننده موسیقی پاپ در سوگ پدرش نشست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۳    
رئیس اجرائیات پلیس راهور فاتب، گفت: رصد تخلفات خودروهای دولتی در دستور کار پلیس راهور فاتب قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۶    
جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در یکشنبه 12 اسفند را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۵۵    
کریمی قدوسی، نماینده اصولگرای مشهد در مجلس شورای اسلامی در توئیت های نوشت که "آن قدر دور و بر روحانی را جاسوس فراگرفته که اگر او از سفر بشار اسد به تهران خبر داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۹    
درحالی که مسئولان متولی می گویند تخریب بخش های غیرمجاز این ویلا شروع شده و تخریب کامل این قسمت ها چندروز زمان می برد، مشاهده و پیگیری نشان می دهد که ساختمان اصلی ویلا همچنان پابرجا خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۵    
یک منبع آگاه در دادگستری کل استان اصفهان از اجرای حکم زندان مدیر یک شرکت تفریحی وابسته به شهرداری اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۷    
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: یکی از شرکت های مجوزدار وزارت ارتباطات نقش اصلی را در جابجایی آرای مردمی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۶    
مارک فراتینی معاون برنارد تاپیه رئیس اسبق باشگاه المپیک مارسی در فاصله سال های 1986 تا 1994، در مصاحبه ای به ارتکاب به جرایمی از جمله تبانی و مسموم کردن بازیکنان حریف اقرار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۴    
در حادثه ورود خودرو به میان جمعیت در نیواولئان آمریکا، 8 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۳    
احمد ابومحبوب، استادیار زبان و ادبیات فارسی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی ساعاتی پیش درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۶    
هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال با پیروزی فجرسپاسی و مس کرمان مقابل رقبا و تساوی در سه مسابقه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
برای سفرهای نوروزی بازنشستگان افزایش 10 درصدی یارانه سفر را داریم و هر بازنشسته همراه یک نفر می تواند از این یارانه برخوردار شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
رئیس اتحادیه کباب و حلیم تهران با بیان اینکه گوشت مورد نیاز صنف پزندگان استان تهران تامین شد، گفت: گوشت منجمد برزیلی با قیمت هر کیلو 48 هزار تومان در اختیار این صنف قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲    
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: نیرو های جان برکف امام زمان (عج) سپاه، مسئولی را در همدان دستگیر کردند که به صورت آشکار 5.2 میلیارد تومان رشوه گرفته بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۵    
نماینده وزن 125 کیلوگرم ایران با شکست حریف اوکراینی به مدال طلای کشتی آزاد جام دان کلوف در بلغارستان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد در دیدار اخیر خود با رئیس جمهوری روسیه درباره "خروج نیروهای خارجی از سوریه" به توافق رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۴    
نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دان کلوف در بلغارستان را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۳    
گروه خودروسازی سایپا تا پایان سال جاری، 15 هزار دستگاه خودرو به بازار عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۲    
دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: شکر 70 درصد گران شده است و شکری که توسط شرکت بازرگانی دولتی و با نرخ مصوب توزیع می شود به دست همه نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۱    
سازمان هواشناسی اعلام کرده که از عصر امروز شاهد بارش پراکنده و به تدریج کاهش نسبی دما در استان های گیلان، مازندران و گلستان خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۶    
سپرده گذاران بانک های وابسته به نیروهای مسلح که بانک شان در بانک سپه ادغام شده تا چهار ماه دیگر می توانند به همان روال قبلی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۷    
جلیل رحیمی جهان آبادی درباره دیدار سالانه اعضای فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات گفته "نمی خواهم وقتی را که متعلق به موکلان و پیگیری مشکلات آنان است به چالش های سیاسی هدر بدهم".
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۷    
براساس گزارش ها، معلمان به نشانه اعتراض به کلاس نرفته اند و در دفتر نشسته اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۷    
رییس اورژانس تهران از طرح ادعایی از سوی یکی از هنرمندان در مراسم تشییع مرحوم خشایار الوند مبنی بر دیر رسیدن 45 دقیقه ای اورژانس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۵    
فدریکا موگرینی، هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار بیانیه ای از سوی این اتحادیه بار دیگر از خوان گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲    
سوالات بیشماری درباره نقش آمریکا و شخص جارد کوشنر در هسته ای کردن عربستان وجود دارد این سوالات بخصوص با سفر اخیر و محرمانه داماد ترامپ به عربستان و دیدارش با ولیعهد بدنام سعودی جدی تر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۵    
گرچه پیش بینی می شد با توجه به اختلاف نظرهایی که در رابطه با افزایش حقوق کارکنان در سال آینده بین دولت و مجلس وجود دارد، تبصره مربوطه را به موضوعی پرحاشیه تبدیل کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۴    
کاربران اپلیکیشن بله تا اول اردیبهشت ماه سال آینده می توانند به ازای هر تراکنش مالی، امتیاز خود در جشنواره پولتو راحت بریز را افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۳    
برخی کاربران موبایل با ارایه اسکرین شات هایی مدعی استفاده بدون اجازه از شماره موبایل شان در ثبت رای در محبوب ترین برنامه سال صدا و سیما شده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۱    
رییس جمهور ترکیه گفت که تورم ترکیه از 19-20 درصد کنونی، به 6-7 درصد کاهش خواهد یافت، اما مشخص نکرد که چگونه به این هدف دست خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۰    
پیمان معادی با به اشتراک گذاشتن تصویری از فردوسی پور، از تهیه کننده و مجری برنامه نود حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۸    
در صورت بروز تخریب زیست محیطی در دریاچه نمک، خسارات آن پایدار و جبران ناپذیر خواهد بود و گرد و غبار ناشی از آن پایتخت و مرکز کشور را فراخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۷    
پل مذکور اجازه موقت دارد و در پایان قرارداد باید جمع آوری شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۵    
قطعاً همیشه تخلفاتی وجود دارد که بدون آگاهی مسئولان صورت می گیرد؛ مهم این است که چطور با این تخلف ها برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۱    
مدیر حفاظت محیط زیست شیروان از خرید و فروش گوشت گراز به جای گوشت قوچ و میش در شهرستان شیروان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۷    
باشگاه استقلال با انتشار یک فیلم اعلام کرد که چرا مهاجم این تیم در اهواز از کوره در رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۲    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید که دیدارهای نمایندگان ایران در هفته بیست و یکم در همان تاریخ از پیش اعلام شده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۰    
"نخست وزیر اسراییل شباهت های بسیاری به ریچارد نیکسون، سی و هفتمین رییس جمهور آمریکا دارد."
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۵    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: حتما در دوره بعدی ریاست قوه قضاییه هم به رییس جدید، آقای رییسی و قوه قضاییه کمک خواهم کرد. وی از خبرنگاران خواست که همانند سال های گذشته به قوه قضاییه کمک کنند.
  • ۱