پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۳:۰۰Mar 2019 21
 

خبرهای آفتاب نیوز 13 اسفند 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 1 اسفند 1397 آفتاب نیوز 2 اسفند 1397 آفتاب نیوز 3 اسفند 1397 آفتاب نیوز 4 اسفند 1397 آفتاب نیوز 5 اسفند 1397 آفتاب نیوز 6 اسفند 1397 آفتاب نیوز 7 اسفند 1397 آفتاب نیوز 8 اسفند 1397 آفتاب نیوز 9 اسفند 1397 آفتاب نیوز 10 اسفند 1397 آفتاب نیوز 11 اسفند 1397 آفتاب نیوز 12 اسفند 1397 آفتاب نیوز 13 اسفند 1397 آفتاب نیوز 14 اسفند 1397 آفتاب نیوز 15 اسفند 1397 آفتاب نیوز 16 اسفند 1397 آفتاب نیوز 17 اسفند 1397 آفتاب نیوز 18 اسفند 1397 آفتاب نیوز 19 اسفند 1397 آفتاب نیوز 20 اسفند 1397 آفتاب نیوز 21 اسفند 1397 آفتاب نیوز 22 اسفند 1397 آفتاب نیوز 23 اسفند 1397 آفتاب نیوز 24 اسفند 1397 آفتاب نیوز 25 اسفند 1397 آفتاب نیوز 26 اسفند 1397 آفتاب نیوز 27 اسفند 1397 آفتاب نیوز 28 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۰    
بمب گذاری بر اساس گفته های شاهدان عینی و گواهی دربان ساختمان به این صورت بود: دو نفر موتور سوار یک بمب دست ساز را آورده بودند تا آن را داخل پارکینگ ساختمان پرت کنند و اگر این بمب داخل پارکینگ می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۴    
دانشمندان چینی پروتئینی را شناسایی کردند که منجر به تکثیر سلول های سرطان کبد می شود. سرطان کبد با این پروتئین به زانو در بیاورید
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۳    
باورکردنی نیست شغل آرایشگری در منطقه نفتی تگزاس پول بسیار خوبی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۵:۱۱    
کارشناس مسئول گروه بیماری های معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: خطر کم شنوایی در کمین افرادی است که موسیقی زیاد گوش می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۳:۰۲    
مطالعات اخیر محققان دانشگاه ناتینگهام در انگلیس نشان می دهد آلاینده های شیمیایی موجود در محیط خانه و مواد خوراکی منجر به کاهش قدرت باروری مردان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۱    
یک کارمند خاطی در شهرداری مشهد که با کارشکنی در یکی از پرونده های ارجاع شده مربوط به ملکی در منطقه 9 شهرداری درخواست رشوه کرده بود بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۷    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش ترین انواع ماشین لباسشویی دربازار تهران است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۰    
شفر با استقلال در 10 بازی گذشته 2 بار الهلال، 2 بار با العین، 2 بار با الریان، 2 بار با ذوب آهن و 2 بار با السد بازی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۴    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به عدم حضور وزیر علوم برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان، گفت: سئوالات از وزیر علوم به صحن علنی مجلس ارجاع داده شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۰    
محمد علی آبادی منکر دخالت محمود احمدی نژاد در عزل علی دایی شد ولی چند سال بعد در گفت وگویی رسمی اعلام کرد احمدی نژاد مستقیماً از او خواسته بود تا دایی را از هدایت تیم ملی برکنار کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۳    
عبدالعزیز بوتفلیقه، رئیس جمهوری الجزایر در حالی قصد دارد برای پنجمین دوره متوالی زمام امور را در کشورش در دست گیرد که با توجه به سن بالا و مشکلات ناشی از بیماری از نظر جسمانی در وضعیت قابل قبولی به ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۵    
محمد بیگدلی، علی رضا لگزایی، حسن روستا و حمید تاجیک دیگر اعضای هیات مدیره بانک ملت را تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۳    
قهرمان المپیک زمستانی روز شنبه در مسابقات برتون شرکت کرد و نایب قهرمان شد. اما کلوئه کیم روز یکشنبه (3 مارس) گفت که مچ پایش هنگام مسابقه شکسته است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۱    
جگوار الکتریکی جدید برای رسیدن از سرعت صفر به یکصد کیلومتر فقط 4/5 ثانیه زمان نیاز دارد و سرعت نهایی آن 200 کیلومتر بر ساعت است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری از اتمام کار شناسایی اجساد جانباختگان سقوط بالگرد اورژانس در شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۰    
فرماندار ریگان گفت : بر اثر سیلاب ناشی از بارش های مداوم چند روز گذشته به بیش از یکهزار واحد مسکونی در مناطق روستایی این شهرستان خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۳    
آسمان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۶    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 در مقیاس ریشتر استان بوشهر - حوالی بندر دیر در ساعت 06:59 را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۳۰    
پنیر منجمد با اسفناج دریایی، سوپ سر گوساله و گوشت لاک پشت تراپین با پیراشکی ذرت. این ها بخشی از منوی غذایی ثبت شده از فرانکلین روزولت، رییس جمهور آمریکا است زمانی که در سال 1939 میزبان جرج ششم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۲۴    
آفتاب نیوز : دولت برای تامین نیازهای معیشتی مردم در سال 98 مکلف به ارائه کوپن یا کالابرگ شد، اما این بار به صورت الکترونیک. موضوعی که سوژه کارتونی از وحیده فلاحی در کانال طنز و کارتون نیش خط شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۵    
هافبک تیم ملی و تراکتور دلیلی برای محرومیت مهاجم استقلال نمی بیند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۰    
سازمان امور مالیاتی بخشنامه بهای انواع خودروهای تولید داخل و وارداتی موضوع بند 4 ماده 17 قانون مالیات های مستقیم اصلاحی مصوب 94.04.31 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۷:۰۵    
آفتاب نیوز : در پی افزایش قیمت کالاهای اساسی و خدمات طی ماه های اخیر، تصویب افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان در سال 98 از سوی مجلس، سوژه کارتونی از علی قناعت در کانال طنز و کارتون نیش خط شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۶:۰۲    
در پی انتشار یادداشت عصر ایران درباره حسین هدایتی و اشاره به این که روزنامه نگاران پیش بینی می کردند اما بیم شکایت بود یک فعال رسانه ای از پیشینۀ افشاگری برخی رسانه ها در این باره نوشته است...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۴:۳۵    
حسین هدایتی همان روزی که به حکم دولت مدیر یکی از بزرگ ترین باشگاه های آسیا شد، راه صد ساله را طی کرد؛ امروز چطور می شود گریبان چند فوتبالیست را گرفت که چرا با او حشر و نشر داشته اند؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۲:۵۰    
دوار سرشناس ایتالیایی برای حضور در دربی تهران به ایران دعوت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۲:۲۰    
دبیر هیات فوتبال شیراز گفت: عوامل درگیری پس از دیدار تیم های فوتبال خلیج فارس و برق شیراز در رقابت های فوتبال دسته دوم شیراز توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۴۵    
هافبک مصدوم پرسپولیسی ها شب را هم در بیمارستان نماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۲۰    
ریزش قیمت دلار در بازار تحت تاثیر اجرای دور جدید سیاست های بانک مرکزی،امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ورزقان از کشف 513کیلوگرم سنگ طلای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۴    
قاسمی گفت: منظور اینجانب از این جمله آنهایی که باید در جریان سفر قرار می گرفتند، در جریان سفر بودند و برنامه خود را هم بخوبی انجام دادند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۳    
مراسم ختم خشایار الوند نویسنده سینما و تلویزیون ایران، عصر دوشنبه 13 اسفند 1397 با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۳    
چندی پیش خبر ازدواج مریم کاویانی با دیپلمات مشهور رامین مهمانپرست با انتشار عکسی که عکاسان در اکران خصوصی فیلم قرارمون پارک شهر منتشر کردند، علنی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۴    
سرمربی سابق سپیدرود هم از وریا غفوری حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۷    
وزیر کشور با تاکید بر ضرورت همراهی بیش از پیش مردم و رسانه های داخلی در جهت مقابله با شایعات و فضاسازی رسانه های معاند علیه کشور گفت: کالاهای مورد نیاز شب عید تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۱    
رئیس دانشگاه تهران در واکنش به خبر منتشره در برخی رسانه ها مبنی بر قطع همکاری یکی از دانشگاه های بلژیک با این دانشگاه گفت : خبر صحت ندارد و تکذیب می شود .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۳۹    
آن طور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در صورت اجرایی شدن مصوبه مجلس مبنی بر افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارکنان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۳    
رییس جمهوری آمریکا تحریم های این کشور علیه روسیه را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۲    
نماینده عربستان موفق شد با نتیجه پنج بر یک حریف خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۰    
جسد دختر گمشده خرمشهری امروز در رودخانه کارون کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۹    
صحبت های جنجالی اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی با واکنش های زیادی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۴    
آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر - و برای چندمین بار - وفای به عهد و پایبندی ایران را به توافقی که آمریکا آن را نقض کرده تأیید کرد. با وجود این، کاسه صبر ما دارد لبریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۳    
مدیرکل منطقه ای وزارت امور خارجه آلمان که در چارچوب مشورت های سیاسی به تهران سفر کرده است، عصر روز دوشنبه با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۲    
ترابزون اسپور که در ترکیب از بازیکنان ایرانی اش بهره می برد، برابر تیم فوتبال قاسم پاشا مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۱    
جوان هایی که در این سرا خدمات نیکوکارانه ارائه می دهند اهل همین سرزمین هستند و با فراز و نشیب هایی که در زندگی هرکدام از ما وجود دارد آشنایند اما جاذبه ای که این سرا دارد هر هفته آنها را به اینجا می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۷    
نماینده پویش اشتغال دانشجویان دکتری غیر پزشکی با اشاره به خروج نیروهای تحصیل کرده و نخبه از کشور به بیان گلایه های تعدادی از دانشجویان دکتری درخصوص مشکلاتی که بر سر راه آزاد کردن مدارک تحصیلی برای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۱    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه نباید ورزشکاران یک رشته راحت پول میلیاردی از جیب بیت المال بگیرند و بقیه ورزشکاران در جنگ اقتصادی باشند،گفت: اگر مشکلات اقتصادی وجود دارد باید برای همه باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: دو دیپلمات هلندی به عنوان عنصر نامطلوب و در چارچوب عمل متقابل از ایران اخراج شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۲:۰۱    
رئیس شورای اسلامی شهر اسفراین گفت: با انصراف ابراهیم بابایی از شهرداری اسفراین، دیشب با رای اکثریت اعضای شورا، محسن لعل قادری به عنوان شهردار جدید این شهر برگزیده شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۹    
امید عالیشاه به دلیل آسیب دیدگی در تمرین امروز، برای بررسی دقیق و تصویربرداری به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۹    
وزرای امور خارجه ایران و سوئد درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه و مسائل کنسولی و انسانی تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۸    
محمدجعفر مصفا، مولوی شناس و چهره پیشکسوت ادبی در 85 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۰    
زیر سوال رفتن انتخاب بهترین برنامه صدا و سیما طی یک سال گذشته، بار دیگر عملکرد و رویکرد این رسانه را در معرض ارزیابی افکار عمومی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۵    
وقتی اعتدال گرایان از جوانان صحبت می کنند تیپ محمد جواد آذری جهرمی مورد نظر است ولی وقتی اصول گرایان از جوانان سخن می گویند تیپ علی فروغی را در نظر دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۱    
هلدینگ های آستان قدس رضوی همگی با عنوان سازمان اقتصادی رضوی شناخته می شود که مدیرعامل آن سیدرضا فاطمی امین است و با نگاهی به سوابق اجرایی او می توان دریافت عمده فعالیت های اجرایی او در دولت های محمود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۷    
معاون انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از چگونگی تولید فیلم انیمیشن در این مرکز و نحوه حمایت از تولید این آثار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۵    
سازمان ملی مدیریت بحران پاکستان روز دوشنبه اعلام کرد که با پیدا شدن چند جسد دیگر، شمار قربانیان سیل شدید در بخش های مختلف ایالات بلوچستان و خیبرپختونخوا به 16 کشته رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۲    
روماریو دوس سانتوس آلوس که قصد دارد با سجاد غریبی مبارزه کند اعلام کرد می خواهد سر هالک ایرانی را بکند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۱    
مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در محور شمال به جنوب آیت الله سعیدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۰    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت: عصر امروز یک خواهر و برادر 2 نفر بر اثر انفجار گاز در شهرستان گرمی جان باختند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۹    
رئیس ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از نامه حناچی به ستاد کل نیروهای مسلح برای معاینه فنی خودروهای نظامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۶    
سرمربی سابق مس کرمان هدایت سپیدرود را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که در 11 ماهه ابتدایی امسال حدود 8 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات غیر نفتی به کشور بازگشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۵    
تیم ایران قهرمان چهارمین دوره جام فجر وزنه برداری شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۰    
معارضان سوری از تسلیم شدن 150 نفر از عناصر داعش در منطقه الباغوز واقع در شرق سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۸    
وزیر امنیت چاد از بستن مرزهای این کشور با لیبی پس از ورود شورشیان به خاک آن از جنوب لیبی، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۷    
رئیس جمهور وزارت نیرو را موظف کرد تا به گونه ای برنامه ریزی کند که طی ایام نوروز و در اصفهان که نگاه همه ایرانیان به زاینده رود است، امکان رها سازی آب میسر گردد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۵    
سخنگوی شورای صنفی نمایش از بلاتکلیفی اکران نوروز 98 خبر داد و گفت: تصمیم برای نمایش فیلم های نوروز به هفته آینده موکول شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۳    
معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد که تصمیمی برای بازگشت به سیاست کوپنی و یا افزایش یارانه نقدی اتخاذ نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۹    
چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه ای کردن موضوع ازدواج رها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۶    
ذوب آهن ایران و الزوراء عراق به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۲    
موسسه اعتباری کاسپین از سپرده گذاران تعاونی های اعتبار منحل شده خواست در مهلت زمانی تعیین شده برای تصفیه کامل سپرده های خود به شعبه های این موسسه مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۰    
سرمربی استقلال ابراز امیدواری کرد تا منشا بتواند در بازی با الدحیل مانند زمانی که برای پرسپولیس بازی می کرد، بدرخشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۷    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش به دنبال تکرار نتایج سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۵    
طی روزهای اخیر، شهروندان و مسافرانی که از مسیر دروازه قرآن شیراز عبور می کردند، شاهد محصور شدن میدان و المان طاووس ورودی این کلانشهر بودند؛ حصاری که نشان از تلاش برای تغییر یا بازسازی این المان داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بابت بازی تیمش مقابل پاختاکور هیجان زده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۱    
آخرین تمرین سرخ های پایتخت پیش از مصاف با پاختاکور در حالی برگزار شد که به نظر می رسد این تیم با ترکیب بازی با صنعت نفت آبادان به مصاف حریف ازبکش برود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
سه شهروند ایرانی روز دوشنبه در دو گذرگاه مرزی با عراق به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
مهاجم استقلال می گوید تیمش آماده مصاف با الدحیل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۹    
درحالیکه دو هفته به تعطیلی کلاسهای درس در آستانه نوروز باقی مانده، برخی معلمان در اعتراض به پائین بودن میزان حقوقشان امروز - 13 اسفندماه - تحصن کرده و در کلاس های درس حاضر نشدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۴    
تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) در آستانه هفدهمین دوره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به پنج مورد از تازه های این دوره از تورنمنت اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۸    
با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه، شبکه سازمان یافته قاچاق سوخت در کشور متلاشی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۶    
من از اول آقای رحمانی فضلی را برای وزارت کشور مناسب نمی دانستم. از خود وزیر باید شروع کنیم. وزیر هیچوقت نباید در مواردی که شایسته سالاری را زیر پا می گذارد، توصیه پذیر باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۰    
وزیر امور خارجه با اشاره به اخراج دو دیپلمات ایرانی از هلند، گفت: براساس این موضوع ابلاغ شد که اخراج دو دیپلمات ایرانی از هلند غیرقانونی است و همچنین مقامات هلندی نیز اعلام کردند که درخصوص اقدامات در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از گازگرفتگی منجر به مرگ 2 نفر از ساکنان یک منزل ویلایی در کلاردشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹    
وزیر امور خارجه کشورمان در جمع کارکنان این وزارت خانه گفت: در دنیا باید احساس شود که حرف وزارت امور خارجه حرف کل کشور و حاکمیت است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۹    
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در توضیح پیرامون حاشیه های کنسرت حمید حامی در شیراز، ضمن محکوم کردن این حرکت تاکید کرد برگزاری کنسرت توسط این گروه تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۸    
خودروساز ایرانی قرار است همان بلای پراید را سر لادای روسی دربیاورد؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۰    
امروز در بازار، قیمت سکه کاهشی معادل 170 هزار تومان را تجربه کرد و دلار نیز مسیر کاهشی خود را ادامه داد تا درآستانه سال نو، اوضاع بازار آرام تر به سمت جلو حرکت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۱    
براساس قانون جدید بیمه شخص ثالث، دارندگان بیمه شخص ثالث نیازی به دریافت الحاقیه ندارند و مابه التفاوت نرخ دیه جدید و نرخ تعهدشده توسط شرکت بیمه را صندوق تامین خسارت های بدنی پرداخت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۸    
اتحادیه اروپا بدون اشاره به ادامه مبارزه دمشق با تروریسم تکفیری مورد حمایت محور غربی- عبری- عربی در بیانیه ای 7 وزیر دیگر دولت سوریه را نیز تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۶    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پیگیری برای توزیع مرحله دوم توزیع بسته حمایتی بین مددجویان خبر داد و گفت: از ابتدای سال آینده مستمری مددجویان این نهاد 20 درصد افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۱    
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه طی نامه ای از مقام معظم رهبری درخواست کردم که ریاست جدید قوه قضائیه زودتر از موعد معرفی شود، گفت: طی دو، سه روز آینده این مسأله به صورت رسمی ابلاغ خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس جمهوری روسیه امروز (دوشنبه) فرمانی را مبنی بر تعلیق عضویت کشورش در پیمان منع موشک های هسته ای میان برد (INF) به امضا رساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۸    
امروز یک میلیون بشکه نفت خام سبک ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه شد، اما در نهایت سفارشی بر کفه تقاضا ننشست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۷    
بهنام ابراهیم زداده (فعال کارگری) با قرار وثیقه 200 میلیونی آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۵    
بالگرد اورژانس 115 پیش از ظهر دوشنبه در اثر برخورد با یک دکل برق در منطقه سرتشنیز شهرستان کیار از توابع استان چهارمحال و بختیاری سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۴    
بارش سنگین برف در کلرادوی آمریکا باعث سقوط بهمن در یکی از بزرگراه ها شد. خوشبختانه در این حادثه هیچ خودرویی برفگیر نشد و کسی آسیب ندید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۴    
علی داودی رکورد دوضرب جوانان جهان را سه کیلوگرم شکست و قهرمان جام فجر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۳    
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت:تلاش می کنیم تا بخشی از استخدامی های ما برای محیط بانی، زنان باشند. اگر بخواهیم پیشگیری اجتماعی را دنبال کنیم باید محیط بان خانم داشته باشیم.