پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۵:۴۹Jul 2020 16

خبرهای آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 30 مهر 1398 آفتاب نیوز 1 آبان 1398 آفتاب نیوز 30 آذر 1398 آفتاب نیوز 30 دی 1398 آفتاب نیوز 30 بهمن 1398 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف یک سر بریده در بیشه زارهای بلوار فرودگاه همدان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۱    
روز گذشته بر اثر تصادف یک دستگاه پراید با وانت در جاده چادگان - اورگان در محدوده پیچ چهل چشمه استان اصفهان یک نفر فوت کرد و پنج نفر مصدوم شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۲    
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تبریز با بیان اینکه نرخ شیوع خودکشی در طول سال های گذشته در دانشگاه تبریز سه دهم درصد بوده است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از آغاز رهاسازی آب از سد مخزنی شهرچای به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۸    
رئیس اورژانس کشور از بررسی و معاینه تیم عملیات ویژه اورژانس به صورت چادر به چادر از 9 روستا و روستاهای منطقه سوسنگر تا بستان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۳    
دادستان عمومی و انقلاب فردیس کرج گفت: پدری در فردیس که اختلالات روانی داشته با تحریک یک دعانویس دو فرزند خود را به قتل رسانده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۹    
مراسم بزرگداشت شهدای شیعه عربستان با عنوان "فریاد خشم بر سر شجره خبیثه" با حضور آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین در قم برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸    
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: افراد مبتلا به میگرن برای روزه گرفتن حتما سحری بخورند و به شام آخر شب اکتفا نکنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۴    
امام جمعه مشهد گفت: تحریم آمریکا امسال در یک وضعیت فوق العاده شدیدی وارد می شود اما این وضعیت نه از نظر آمریکا قابل ادامه است و نه از نظر ما تولید آسیب و خسارت می کند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۳:۱۵    
رئیس اداره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: یکی از علت های گرایش نوجوانان و جوانان به روابط با جنس مخالف، تغییرات فرهنگی است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۱:۴۷    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره احتمال بیوتروریسم بودن حمله ملخ ها توضیحاتی را ارائه داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۱:۴۷    
پایگاه گلوبال فایر پاور با بررسی 55 فاکتور، فهرست قدرتمندترین کشورهای جهان از لحاظ نظامی در سال 2019 را منتشر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۴    
فرمانده سنتکام در مصاحبه ای با طرح اتهاماتی، ایران را چالش قدیمی خاورمیانه توصیف کرد و گفت که راهبرد دفاع ملی آمریکا بر ایران متمرکز است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۳:۵۶    
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به شایعه برکناری سرمربی آلمانی از روی نیمکت آبی ها واکنش نشان داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۳    
تیم فوتبال پدیده مشهد با یک گل از سد استقلال گذشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام به دلیل تعلل در تنظیم تنظیم بازار مرغ ایلام بازداشت شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۱    
باشگاه سپاهان خطاب به هواداران این تیم نوشت: هواداران سپاهان مراقب حرکات افراد فرصت طلب باشند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۶    
دولت آمریکا به شهروندانش درباره سفر به سریلانکا هشدار داده و از آنها خواست این کشور را ترک کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۳    
فرماندار گمیشان گفت: با تصویب ستاد بحران از مردم و مسئولان دستگاه های اجرایی می خواهیم آمادگی لازم را برای ورود مجدد سیلاب به شهر داشته باشند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۲    
عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، گفت: تصمیم گیری دقیق درباره برنامه نود به جلسه بعدی منتقل شده است و مدیر سیما و مدیر شبکه سه باید در جلسه بعدی حاضر شده و توضیحاتی در این باره ارائه کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۰۰    
رئیس جمهوری ترکیه امروز (شنبه) متعهد شد که با مخالفان خود در حزب حاکم برخورد کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
مقام های روس مواضع محتاطانه و نرمی در برابر پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای وداع جهان با سلاح های هسته ای اتخاذ کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۰    
اتلتیکو مادرید به لطف اشتباه بازیکن وایادولید مهمانش را شکست داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: هیچ راهی جز تولید محصول صادراتی نداریم و باید میزان ارز مورد نیاز کشور از طریق صادرات وارد کشور شود و مردم باید تا حدودی با برخی از افزایش قیمت ها ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۶    
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: امروز نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی و در نهایت قدرت قرار دارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۶    
رهبر جریان صدر عراق به تشدید اختلافات میان ایران و آمریکا واکنش نشان داد و در این رابطه توصیه هایی به دولت عراق داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۴    
نخست وزیر عراق در تازه ترین آمار تعداد کل نیروهای نظامی و مستشاران آمریکایی را 10 هزار نفر اعلام کرد که دو برابر رقم اعلام شده توسط سفارت آمریکا در بغداد است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۳    
به دنبال گسترش دامنه اعتراض های مخالفان سیاست های اقتصادی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه، پلیس این کشور تظاهرات 'جلیقه زردها' را در برخی مراکز تاریخی ممنوع اعلام کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۳    
قیمت سکه در بازار امروز در حالی در مرز پنج میلیون تومان قرار گرفت که قیمت دلار در صرافی های مجاز بانک مرکزی به 14 هزار تومان نزدیک شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۱    
تیم ملی ایران در شرایطی که هنوز سرمربی اش مشخص نشده است، قرار است در خرداد ماه به مصاف سوریه برود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۰    
عضو هیأت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: مشکلات به وجود آمده برای کاربران ایرانی اپلیکیشن های هاتگرام و تلگرام طلایی که در پی نقض آشکار حریم خصوصی توسط شرکت گوگل اتفاق افتاده است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۵    
باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات دیدار برابر سپاهان به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۵    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: برگزاری تمرین ها و رزمایش های مختلف با هدف ارتقای آمادگی کشور برای مقابله با تهدیدهای مختلف اولویت این سازمان در سال جاری است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۳    
یک مقام مسئول با بیان اینکه امروز حباب سکه به 570 هزار تومان رسیده، از افزایش 190 هزار تومانی قیمت سکه نسبت به دیروز خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۳    
نرگس محمدی روزنامه نگار و فعال مدنی که در زندان اوین بر سر می برد، برای انجام پاره ای اقدامات درمانی به بیمارستان مهر انتقال یافت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۱    
به شرکت ها و سازمان های هسته ای ژاپن 5 سال زمان داده شد تا تدابیر اتخاذ کنند که باعث جلوگیری از حملات تروریستی شود و راکتورها از ایمنی کافی برخوردار شوند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۰    
سفارت نروژ در تهران اعلام کرد که برای رسیدگی به وضعیت سیل زدگان و تأمین نیازهای ضروری آنها، کمک نقدی در اختیار ایران قرار داده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۰    
مدافع تیم سپاهان تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش محروم شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۲    
گزارش شبکه خبری بلومبرگ از منطقه آسیای شرقی حاکی است که شرکت های چینی و پالایشگاه های این کشور در حال خریدهای نفتی بیشتر از آمریکا هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۳    
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی از اعضای دفتر حضرت امام خمینی در طول تبعید ایشان در نجف اشرف است که سالها در خدمت امام و نهضت اصیل امام بود و پس از انقلاب به ترتیب در سمت سفیر ایران در عراق و ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲    
مدیرکل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان از سهم بیشتر کارجویان دیپلم و زیردیپلم از بازار اشتغال این استان در یک سال گذشته خبر داد و گفت: براساس آخرین آمار رسمی مرکز آمار ایران، استان سمنان با 7 ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۱    
یک رسانه عربی در تحلیلی با اشاره به اینکه تجربه بین المللی نشان داده است که ابرقدرت ها نمی توانند خواسته های خود را به قدرت های منطقه ای دیکته کنند تاکید کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۸    
آفتاب نیوز : مردمانی که در نزدیکی آبشار برافوس ایسلند زندگی می کنند از ازدحام گردشگران در این منطقه که موجب ترافیک می شود، خسته می شوند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۶    
رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه ها گفت: در سال 97 بر اثر تصادفات رانندگی 16 هزار نفر کشته، 350 هزار نفر معلول و یک میلیون نفر به دلیل پرداخت خسارات دچار فقر شدید شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۴    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از وارد آمدن خسارت 12 هزار و 512 میلیارد تومانی سیلاب اخیر به بخشهای مختلف خوزستان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدواریم بخشی از سهام کارخانجات دولتی در اختیار جامعه کارگری قرار گیرد تا کارگران احساس مشارکت بیشتری در امر تولید داشته باشند و ارزش افزوده بیشتری خلق کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۷    
اهمیت حساب کاربری توئیتر برای دونالد ترامپ آن قدر بالاست که حتی مؤسس این شبکه اجتماعی را احضار کرده و درباره کم شدن تعداد دنبال کننده هایش پرسیده است!
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۵    
پس از آن که مجید مجیدی اعلام کرد قصد دارد فیلم جدید خود را در ایران جلوی دوربین ببرد، انتشار عکسی از او در کنار شاهرخ خان، این شایعه را دامن زد که شاید او دوباره با هنرمندان هندی همکاری داشته باشد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۴    
بازار مسکن به علت افزایش قیمت دچار رکود شده و این مسئله قطعا به ضرر سازندگان و مصرف کنندگان خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۲    
اسیدی شدن آب اقیانوس ها پیامدهای جدی برای میلیون ها نفر از مردم جهان به همراه دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۰    
علی هاشمی در دسته 109 کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی آسیا برنز مجموع و طلای دو ضرب گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۹    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: آمریکا برده پول های کثیف است به همین دلیل در برابر آل سعود سکوت می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۸    
مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تمدید مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۶    
فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ با ارائه توضیحاتی از اقدامات انجام شده از سوی پلیس در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان از دستگیری بیش از 10 نفر طی اتفاقات ورزشگاه خبرداد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۴    
ابوبکر البغدادی خلیفه داعش در حال برنامه ریزی برای بازگشت به عراق است. این خبر را یک منبع اطلاعاتی عراق اعلام کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۳    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 2 تا 14 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از حذف برنامه های ایرانی در سیستم عامل اندروید خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۵    
مأموران قزوین بیش از دو کیلوگرم شیشه از دو نفر مسافر یک دستگاه اتوبوس کشف کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۳    
رژیم قبیله ای آل سعود، رژیمی است که به شیوه عصر جاهلیت به حکومت رسیده و بدتر از آن مشغول حکمرانی است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۸    
به رغم کاهش بودجه و نبود موفقیت قابل توجهی در عرصه دیپلماتیک،مایک پامپئو، در یکسالگی تصدی پست وزارت خارجه آمریکا مدعی است که پرستیژ دیپلماسی آمریکا را حفظ کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۷    
در رده بندی فدراسیون جهانی دوومیدانی احسان حدادی در رده چهارم پرتاب دیسک و حسن تفتیان در رده نوزدهم دوی 100 متر قرار دارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۵    
با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در پایان سال جاری، وزیر کشور با صدور حکمی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۴    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست. وی همچنین ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد بازگشت مقامات عربستان به مسیر خیرخواهی صادقانه برای ملت های منطقه باشیم که قطعا در ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۶    
نتایج یک طرح پژوهشی نشان می دهد محرومیت از خواب باعث کاهش فعالیت های شناختی افراد شده و سلامتی آنان را با خطر مواجه می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۸    
مسابقه فوتبال در شالیزار (فوتچل) به منظور بازگشت جوانان روستا به شالیزار و آماده شدن برای فصل جدید کشاورزی قبل از شروع فصل نشاء در روستاهای گیلان برگزار می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲    
روستاهای شرقی آق قلا به ویژه سقریلقر ، یلمه خندان و میرزا علی بر اثر طغیان گرگان رود و انشعابات آن در محاصره آب است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۵    
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد گفت: در هفته گذشته با تلاش دستگاه قضا و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، مدیر بانک ملت استان به اتهام ارتشاء از جایگاه خود عزل و بازداشت شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۹    
مقایسه تورم و میزان افزایش دستمزد کارگران در 14 سال گذشته، نشان می دهد بیشترین شکاف دستمزد تا تورم که منجر به کاهش شدید قدرت خرید این گروه از جامعه شده، در سال های 89 تا 92 ایجاد شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۳    
از نیمکت ما که هیچ چالشی درست نشد/ من هرگز از پاسخگویی فرار نمی کنم/ نمی دانم گزارش ناظر داوری درباره من چیست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۹    
بالا رفتن نرخ اجاره بها در غرب تهران صدای مجری صدا و سیما را درآورد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۸    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: محاسبات تراز دارایی ها نشان می دهد که بدهی بانک ها به بانک مرکزی 112 هزار میلیارد تومان است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۹    
روس ها از جنگ علیه آلمان نازی و شکست هیتلر به عنوان "جنگ میهنی بزرگ" یاد می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۰    
این عکس ها حاصل تلاش های 27 ساله Matthijs Kuijpers هستند که مجموعه تصاویر را در کتاب تازه خود منتشر کرده است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از مرگ مشکوک دو مرد جوان در چالوس خبر داد و گفت: طبق نوشته ای که به امضا و اثر انگشت هر دو نفر رسیده به خودکشی اشاره کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۷    
فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی قاتل متواری طلبه جوان در همدان خبرداد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۶    
فرمانده انتظامی البرز گفت: نوجوان 14 ساله ای که از طریق فضای مجازی اقدام به فروش ارزهای دیجیتال در سراسر کشور می کرد، در کرج دستگیر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۵    
هفت چهره تازه به فینالیست های عصر جدید مهارت می آموزند که از بازیگر تا ریاضیدان و روانشناس را شامل می شوند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۴    
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: تاکنون سکته یک نفر از سه محکوم پرونده بانک سرمایه تایید شده و مدارک پزشکی دو نفر دیگر در دست بررسی است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام دولت نیجریه در خصوص اجازه ملاقات و معاینه یک تیم پزشکی از شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و همسرش را مثبت ارزیابی و از آن استقبال کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۳    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید فشردگی بازی های لیگ، کار تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا سخت کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با بیان اینکه تمامی سدهای استان پر شده است، گفت: در سال آبی جاری تاکنون 590 میلی متر بارش در استان همدان صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 120 درصد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۱    
نوام چامسکی نویسنده آمریکایی با کم اهمیت دانستن هرگونه مداخله روسیه در انتخابات 2016 آمریکا تاکید کرد که دموکراتها با تاکید بر این مساله در حقیقت یک هدیه بزرگ به ترامپ داده و ممکن است انتخابات 2020 ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۹    
نشریه فارین پالیسی در گزارشی تحلیلی با تاکید بر اینکه تحریم های جدید دولت ترامپ علیه ایران در بلند مدت به آمریکا آسیب می زند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
فرمانده انتظامی استان همدان از وقوع یک فقره قتل در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۱    
در کافه های بزرگ شمال تهران گیم نت ها شرط بندی های بزرگ هم راه انداخته اند؛ جایزه بزرگ یکی از این شرطبندی ها به 30 میلیون تومان می رسد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۰    
روشن نیست اگر رحمتی بماند، حسینی هم با استقلال تمدید کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۹    
جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی صبح امروز (شنبه) - 7 اردیبهشت ماه - با حضور سران قوا برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۸    
با وجود آن که هنوز آمار رسمی از تحولات بازار مسکن شهر تهران در فروردین ماه اعلام نشده، برآوردها از رسیدن سرعت رشد به قیمت 3 ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۸    
این دو کودک خردسال بر اثر جراحات وارده دقایقی پس از انتقال به درمانگاه جان خود را ازدست دادند. پدر این دو کودک که پس از قتل کودکانش اقدام به خودزنی کرده و حال وی وخیم بود به بیمارستان منتقل شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۹    
به نظر می رسد که هکرها و مجرمان سایبری بدافزار جدیدی را منتشر کرده اند تا بتواند علاوه بر دسترسی به اطلاعات محرمانه برخی سازمان های مهم، ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده را نیز استخراج کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۹    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: صبح امروز جنازه خانواده 3 نفره ورامینی در یکی باغات کلاته ورامین پیدا شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۸    
سرمربی سپاهان نسبت به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی و در بازی تیمش مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد. او می گوید باید رفتارهایمان را اصلاح کنیم تا دیگر شاهد چنین مسائل تلخی نباشیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۷    
سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، طی اطلاعیه ای جزئیات طرح ترافیک 98 و حذف طرح زوج و فرد را اعلام کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۷    
شرکت خودروسازی فورد نیز با انتشار بیانیه ای تأیید کرده که وضعیت آلایندگی خودروهای این شرکت از سوی بازرسان وزارت دادگستری ایالات متحده تحت بررسی و تحقیقات ویژه قرار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهور روسیه از عملیات گسترده احتمالی نظامی در ادلب در شمال سوریه علیه تروریستها خبر داد و معارضان سوری را مسئول کارشکنی در روند تدوین کمیته تدوین قانون اساسی سوریه دانست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۳    
رئیس پلیس راه استان البرز از سقوط یک دستگاه خودرو بنز در سد کرج و فوت یک نفر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۶    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: هیچ درخواستی برای مذاکره با آمریکا در کار نیست. وی همچنین ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد بازگشت مقامات عربستان به مسیر خیرخواهی صادقانه برای ملت های منطقه باشیم که قطعا در ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۵    
احتمال بیوتروریسم بودن حمله ملخ ها به ایران موضوعی است که از چند روز پیش با افزایش ورود دسته های بزرگ این آفت به کشور و گسترش کم سابقه سطح آلودکی مطرح می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران از تحویل پیکر جان باخته بازی پرسپولیس-سپاهان خبر داد
  • ۱