پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۶:۳۳Jul 2020 16

خبرهای آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 30 مهر 1398 آفتاب نیوز 1 آبان 1398 آفتاب نیوز 30 آذر 1398 آفتاب نیوز 30 دی 1398 آفتاب نیوز 30 بهمن 1398 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۹    
استفاده از رمز یکبار مصرف برای بانک ها طبق بخشنامه بانک مرکزی تا اول خرداد 1398 اجباری شده است و آنها باید برای برداشت های اینترنتی، رمز یکبار مصرف را در اختیار کاربران قرار دهند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۵    
دانشگاه یکی از مهم ترین پایگاه های جریان روشنفکری دینی است. در دهه 70 به خصوص بعد از دوم خرداد این پایگاه تقویت می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۲    
محققان به تازگی موفق به کشف ترکیبی شدند که می تواند مقامت آنتی بیوتیکی باکتری های سل را کاهش دهد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۲    
یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: مصرف زولبیا و بامیه در ماه رمضان سبب می شود به یکباره مقدار زیادی کالری، قند و چربی وارد بدن شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۵    
بهار فصلی زیباست، اما برخی افراد به واسطه بیماری های بهاری ممکن است نه تنها از زیبایی های این فصل لذت نبرند، بلکه آرزوی اتمام سریع آن را داشته باشند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۵:۱۵    
در فاصله یک هفته تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2019 تکلیف 7 تیم از 8 تیم مرحله حذفی روشن شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۴    
عضو شورای شهر سمیرم گفت: حسینعلی صادقی شهردار سمیرم روز سه شنبه 17 اردیبهشت از سمت خود در شهرداری سمیرم استعفا داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۴    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به اقدام تازه ایران در زمینه برجام واکنش نشان داد و از جدی بودن این اقدامات سخن گفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۸    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره ادامه داشتن کار کمیته بررسی موضوع انتشار کلیپ های حاشیه ساز در برخی مدارس کشور گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۷    
برنامه سخنرانی آیت الله مکارم شیرازی در ماه رمضان امسال پخش نشده است و این در حالی است که این مرجع تقلید به تازگی از صداوسیما انتقاد کرده بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۸    
وزیر بهداشت از آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا از 27 اردیبهشت ماه خبر داد و افزایش آگاهی مردم از فشار خون و اثرات سوء آن را از اهداف این طرح برشمرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۲    
خاطرات محمد عرب، خواننده ایرانی مقیم آمریکا که جرقه ای در زندگی، مسیرش را تغییر داد در کتاب تولد در لس آنجلس منتشر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دستور داد که ضمن رصد وضعیت قیمت و موجودی 100 قلم کالای اساسی و پرمصرف، گزارشی از آن را ارائه کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶    
دبیرکل سازمان ملل با تحسین برجام خواستار حفظ این توافق هسته ای "بزرگ" شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۵    
طبق اعلام گمرک ممنوعیت صادرات روغن حیوانی لغو شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰    
ملخ های صحرایی به روستای گزیر بندرلنگه هجوم بردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲    
سفارت کشورمان در پاریس در حساب توییتری خود ضمن گرامی داشت سالروز پایان جنگ جهانی دوم نوشت: آمریکا به تعهدات خود در برجام برگردد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲    
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به اینکه ایالات متحده خواهان جنگ با جمهوری اسلامی نیست، اعلام کرد که کشورش به کمپین فشار حداکثری خود علیه جمهوری اسلامی ادامه خواهد داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲    
معاون وزیر خارجه انگلیس: در این مرحله در مورد اعمال مجدد تحریم ها صبحت نمی کنیممعاون وزیر خارجه انگلیس مدعی شد که ایران در صورت فاصله گرفتن از تعهدات برجامی اش، با عواقب این کار مواجه خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲    
مهدی طارمی باید در تابستان تیم جدید خود را برای فصل بعد مشخص کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۲    
قاچاقچی 170 قطعه سکه عتیقه در آران و بیدگل دستگیر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
سفارت روسیه در انگلیس اعلام کرد: وزیر امور خارجه ایران در دیدار با همتای روسی اش بر سر توافق هسته ای و روابط دوجانبه به بحث و گفت وگو پرداخته است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
دوزیر راه و شهرسازی به محض اطلاع از نارضایتی مسافران پرواز تهران- آبادان در 16 اردیبهشت ماه به شماره 860 شرکت هواپیمایی آسمان ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
مدیر ارشد امور غرب آسیا در شورای امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد که پیشنهاد دونالد ترامپ برای مذاکره با ایران صادقانه است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
حمید بعیدی نژاد موافقت آمریکا برای اولین بار با راه اندازی مرحل اول اینستکس که به انتقال کالا در حوزه بشردوستانه می پردازد را متاثر از اقدام ایران در کاهش اجرای تعهدات هسته ای اش عنوان کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۰    
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام مطلب منتشر شده در توئیت کریمی قدوسی راجع به سکونت آیت الله آملی لاریجانی در قسمتی از مجموعه تشریفات قوه قضاییه که برای میهمانان خارجی تجهیز شده را کذب محض و مصداق ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۰    
وزیر خارجه آلمان روز چهارشنبه با اشاره به نگرانی دولت آلمان از کاهش تعهدات برجامی ایران، عنوان کرد که باید از هرگونه اقدامی که ثبات منطقه را به خطر بیاندازد جلوگیری شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۵    
خانم می در جلسه پارلمان بریتانیا در پاسخ به جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر، گفت: "راستش با نگاه به برد دیشب لیورپول از بارسلونا ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۳    
مطالعات جدید دربارۀ وضعیت جهانیِ شاخص توده بدنی (BMI) نشان می دهد که در سراسر جهان سرعت رشد چاقی در مناطق روستایی بیش از مناطق شهری است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: بر اساس بند 26 برجام به ایران این حق داده شده که می تواند بخشی از تعهدات برجام را به صورت کلی و جزئی متوقف کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۵    
رئیس جمهور چین در بحبوحه تحولات تازه در برجام با پادشاه عربستان در زمینه روابط راهبردی به ویژه در حوزه انرژی به گفت وگو پرداخت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۳    
آتش سوزی در"ایکی قاپیلی" در راسته بازار رخ داده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۱    
در ادامه سیاست های خصمانه و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، ترامپ با صدور دستوری بخش فلزات و معادن ایران را مشمول تحریم کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۷    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان از آتش سوزی یک واحد 5 طبقه در خیابان باغ زیار خبر داد و گفت: در این حادثه 17 نفر روی پشت بام محبوس شده بودند و 8 نفر نیز دچار مصدومیت شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۵    
به دنبال حذف عادل از شبکه 3، رشیدپور هم بی سروصدا از کنداکتور این شبکه حذف شد!
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۵    
آفتاب نیوز : محمود احمدی نژاد در جلسه بعد ازظهر امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور یافت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۴    
دادستان شهرستان سیرجان از مرگ مشکوک سرباز وظیفه در این شهرستان خبر داد و توضیح داد:صبح امروز (چهارشنبه )مرگ مشکوک سربازی در بلوار قائم به مقامات قضایی گزارش شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۳    
به دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، رئیس خدمات عملیات، رئیس HSE، رئیس بازرسی خطوط لوله و سرگروه آزمایش چاه شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری برکنار شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۰    
در ادامه سیاست های خصمانه و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، ترامپ با صدور دستوری بخش فلزات و معادن ایران را مشمول تحریم کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار حدود دو هزار نفر از طلاب سراسر کشور، فضلا، اساتید و مدیران حوزه های علمیه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۳۶    
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت که آمریکا خواهان گفت وگو با ایران برای دستیابی به یک توافق جدید است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۶    
سخنگوی کابینه ژاپن اعلام کرد: تصمیم امروز دولت ایران خروج از برجام نیست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۸    
دادگاه مسکو 2 فوتبالیست مشهور روس را به دلیل دخالت در درگیری و ضرب و شتمی که سال گذشته رخ داده بود، در مجموع به 35 ماه حبس محکوم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۵    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا پنج شنبه (19 اردیبهشت) با تقویت جریانات تراز میانی بارش ها در بیشتر نقاط کشور تقویت می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۳    
رئیس جمهور گفت: نیروهای ایثارگر در حادثه سیل اخیر به خوبی در صحنه حاضر شدند و کار بسیار بزرگی در این زمینه انجام دادند و این اقدامات جزء سوابق بسیار درخشان تاریخ امداد و نجات، کمک ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۲    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تشریح کارنامه عملکرد فراکسیون امید، ورود جریان اصلاح طلب به حاکمیت در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و همچنین انتخابات مجلس سال 94 را حداقلی توصیف کرد و در عین ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۹    
شهردار تهران با اشاره به اینکه مناف هاشمی از مدیران باتجربه کشور است، افزود: از ایشان به عنوان مشاور استفاده می کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۷    
مدیرکل پیشگیری، امنیتی و انتظامی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، از ورود جدی برای کاهش جرایم پولی و بانکی خبر داد و گفت: تعداد لیزینگ های غیرمجاز بیش از تعداد لیزینگ های مجاز است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۶    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سند 2030 کلا از فضای آموزشی کشور کنار رفته است و وزیر آموزش و پرورش هم بارها در کمیسیون آموزش مجلس اعلام کرده به هیچ وجه و در هیچ جای رسمی در این وزارتخانه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۵    
یک رسانه روسی از افزایش تعداد تلفات انفجار امروز لاهور پاکستان به 9 کشته و 24 زخمی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۴    
تماشاچیان وارد سالن تالار وحدت می شوند. پس از لحظاتی صندلی ها پر می شوند و چراغ ها خاموش. نماهنگی پخش می شود که در آن شعری از سهراب سپهری خوانده می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۱    
رییس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق بازرگانی ایران معتقد است نمی توان آنچه در تغییر قیمت کالاها در ماه های گذشته رخ داده را صرفا عاملی کوتاه مدت دانست و این مساله از مشکلات ساختاری نظام توزیع در اقتصاد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۵۵    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تجربه نشان داده مربی خارجی در استقلال نمی تواند انتظارات را بر آورده کند و بهترین گزینه برای نشستن روی نیمکت این تیم امیر قلعه نویی است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۹    
داماش گیلان در اعتراض به آن چه ناداوری های پیش آمده در مرحله پلی آف رقابت های لیگ دسته دوم علیه این تیم دانسته شده، خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال نامه ای تنظیم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۸    
دومین جلسه علنی شورای شهر شیراز پس از تغییر زمان برگزاری جلسات علنی از دوشنبه به چهارشنبه بازهم به درگیری اعضا رسید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۲    
تیم شاندونگ لیوننگ چین با برتری 2 بر یک مقابل ژئونگنام کره جنوبی موفق شد به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۸    
آیت الله صادق آملی لاریجانی با اشاره به پاسخ جمهوری اسلامی به تنش آفرینی های آمریکا بعد از خروج از برجام گفت: امیدواریم آمریکایی ها بفهمند که این نظام ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۷    
هواپیمای فرانسوی با 267 نفر مسافر دقایقی قبل در فرودگاه اصفهان فرود اضطراری کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۰    
سفیر کشورمان در انگلیس از اظهارات رئیس جمهور عراق درباره دیدارش با وزیر امورخارجه آمریکا استقبال کرد و گفت که مواضع دولت عراق درخصوص ایران قابل درک است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۴    
اشتفان زایبرت، سخنگوی دولت آلمان اعلام کرد که اجرایی شدن ایجاد کانال مالی برای ارتباط ایران و اروپا طولانی تر از پیش بینی ها شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که ایران برای مذاکره با آمریکا شرط تعیین کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۹    
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت به ریاست آیت الله آملی و در غیبت رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۷    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۱    
وزیر خارجه آمریکا گفت که ما مراقب رفتار ایران هستیم و تصمیم درست در این باره را اتخاذ خواهیم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۰    
وزیر خارجه انگلیس گفت که اگر ایران به تعهدات هسته ای خود عمل نکند مجازات خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۹    
وزیر خارجه آمریکا گفت که ما مراقب رفتار ایران هستیم و تصمیم درست در این باره را اتخاذ خواهیم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۶    
شورای شهر تهران در اقدامی پرسش برانگیز اطلاعات سفر اعضای شورای شهر به خارج از کشور را در میان انبوهی از اطلاعات سفرهای خارجی کارکنان شهرداری تهران مخفی کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به زودی تحریم های جدید علیه ایران وضع می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۲    
قیمت سکه امروز ثبات تقریبی داشت اما بازار ارز اندکی افزایش قیمت را تجربه کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: استان خوزستان از سه سال گذشته تاکنون در شرایط بحران مدیریت می شود؛ بحران ها در یک یا دو سال اخیر ایجاد نشده اند بلکه ریشه در 50 سال گذشته دارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۸    
وزارت امور خارجه با انتشاره گزاره برگی از اجرای برجام از زمان روی کار آمدن ترامپ، به بررسی روند تاریخی اجرای این توافق بین المللی تحت تاثیر کارشکنی های مکرر آمریکا تا شرایطی پرداخته که در نهایت به ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۴    
مبالغ واریزی بین 100 تا 300 هزار تومان خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۱    
جمعی از طلاب حوزه های علمیه کشور با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۴    
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تهیه نامه ای به رهبر انقلاب، برای درخواست بازنگری در قانون اساسی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۰    
سفیر ایران در روسیه، در صفحه توییتر خود با اشاره به دیدار امروز وزیران امور خارجه ایران و روسیه در مسکو نوشت :دیدار ظریف و لاوروف طولانی و صمیمانه بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۸    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا قربانی اشتباهات داوری شد، گفت: روی کارم تمرکز دارم و هر وقت و هرکجا سرمربی تیم بخواهد بازی می کنم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۷    
گفتم اعتماد نکنید ؛ بازخوانی مستند و جامع تدابیر، بیانات و نقدهای رهبری درباره مذاکرات هسته ای دولت اعتدال توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۶    
آقایان وزیر ما که از برنامه های شاد تلویزیون محرومیم لااقل بگذارید دقایقی در فضای مجازی ما هم با شادی دانش آموزان شاد شویم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۳    
الجزیره در تحلیل خود نوشت که اولین فرصت اتحادیه اروپا برای بحث درباره کاهش تعهدات برجامی ایران، جلسه روز دوشنبه این اتحادیه در بروکسل خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۲    
گروه های مقاومت فلسطین در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات آمریکا و دخالت های این کشور در منطقه، بر ایستادگی خود در کنار جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۹    
سید مناف هاشمی استاندار معزول گلستان در حکمی به عنوان مشاور شهردار تهران منصوب شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۶    
بر خلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها برنامه ماه ماه با اجرای بنیامین بهادری دیروز (18اردیبهشت) از شبکه سه به روی آنتن نرفت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۳    
آفتاب نیوز : در این گزارش سری می زنیم به روی عرشه ناو آمریکایی آبراهام لینکلن که این روزها مقامات جنگ طلب آمریکایی تبلیغات گسترده ای روی عزیمت این ناو به منطقه خلیج فارس کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۹    
در حالیکه فاصله ای تا پایان فصل نمانده قرارداد 6 استقلالی در حال اتمام است و باشگاه هنوز اقدامی برای تمدید انجام نداده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
وزارت خارجه آلمان به کاهش برخی تعهدات برجامی ایران واکنش نشان داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۴    
پسرم دستم را کنار زد و گفت: بارسا چیه بابا، می دونید علی کامل پور امروز چی آورده بود مدرسه؟ ته دیگ ماکارونی بابا، ته دیگ ماکارونی.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱    
هوآوی هزاران نفر از مردم انگلیسی را استخدام کرده که حدود 120 نفر از آن ها در کمبریج مشغول به کار هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۸    
پروتکل دوجانبه تسهیل شرایط سفر اتباع ایران و روسیه به امضای وزیران امور خارجه دو کشور در مسکو رسید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۸    
وزیر خارجه کشورمان گفت: اتحادیه اروپا و سه کشور اروپایی باید برای حفظ برجام قدم پیش بگذارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵    
طراح تحریم های ایران، کاهش سطح تعهدات برجامی از سوی کشورمان را باعث گسترش دامنه تنش هایی دانست و گفت با این وجود هر دو طرف(آمریکا و ایران) اقداماتی انجام خواهند داد که وضع را بسیار سخت تر می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۰    
مهمترین اتفاق برای تلویزیون داشتن مخاطب وفادار است، تلویزیون نمی تواند به صرف آوردن سلبریتی به عنوان مجری، بیننده وفادار تولید کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۸    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه در حال حاضر خبرنگارانی که با 20 سال بخواهند بازنشسته شوند، می توانند به شعب سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور مراجعه کنند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۵    
در این مقاله با 9 روش آسان و عجیب برای کاهش وزن آشنا خواهید شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۴    
رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق با اشاره با حمایت های جمهوری اسلامی ایران از عراق در جنگ با داعش گفت که اگر ایران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیرد اعلان جنگ می کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۲    
روسیه به اقدام غافلگیرانه ایران در کاهش سطح تعهدات خود در توافق هسته ای واکنش نشان داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۹    
وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که حامل نامه ای از روحانی درباره تصمیم تهران در خصوص توافق هسته ای، برای پوتین است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۸    
مشاور رئیس جمهور گفت: اگر می خواستیم عهدشکنی ایالات متحده آمریکا و اعتمادناپذیر بودن این کشور را اعلام کنیم ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
معاون دادستان عمومی و انقلاب رشت از تخریب نخستین ویلای غیرمجاز بزرگ کشور در منطقه پیربازار رشت خبر داد.
  • ۱