سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۴:۰۴Jul 2020 14

خبرهای آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 30 مهر 1398 آفتاب نیوز 1 آبان 1398 آفتاب نیوز 30 آذر 1398 آفتاب نیوز 30 دی 1398 آفتاب نیوز 30 بهمن 1398 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۵:۳۳    
تصویری جالب از بهنوش طباطبایی، هستی مهدوی فر و جواد عزتی را پشت صحنه فیلم سینمایی ماجرای نیمروز: رد خون ببینید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۱    
جانشین رئیس پلیس استان خراسان رضوی از دستگیری 5عضو باند حرفه ای کلاهبرداری از شهروندان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۷    
سکه طرح قدیم امروز با قیمتی معادل چهار میلیون و 800 هزار تومان داد و ستد می شد و قیمت خرید دلار هم در بانک ها با اندکی کاهش همراه بود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
این دو سامانه از طریق سرشماره پیامکی 50004307 به مردم پیامکی را ارسال می کنند مبنی بر اینکه در صورت درخواست دریافت یارانه نقدی به این سایت ها مراجعه کنند و با پرداخت مبلغ 2 ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۸    
تیم جنایی پلیس آگاهی تهران و بازپرس پرونده پس از مظنون گیری های بسیار و عدم شناسایی شدن قاتل یا طراحان این ترور مرگبار با این فرضیه که قتل وکیل حمید حاجیان می تواند توسط مافیای اقتصادی صورت گرفته ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۹    
با به کاربردن رمز یکبار مصرف، مشتریان بانک می توانند بدون نگرانی از فراموش کردن و یا لو رفتن رمز دوم کارت خود، نسبت به انجام تراکنش های کارتی با رمزهای یکبار مصرف اقدام کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۱    
کلیات لایحه تابعیت به کودکانی که مادران ایرانی و پدرانی غیر ایرانی دارند بالاخره بعد از سال ها انتظار و کش و قوس های فراوان ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۳    
"فرض محال که محال نیست؟ هست؟! حالا فرض می کنیم که جنابعالی با وجود چند دهه مسئولیت مطرح در جمهوری اسلامی و علی رغم قسم جلاله ای که یاد کرده بودید، بعد از حضور در جایگاه ریاست جمهوری ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۰    
عضو هیات علمی گروه جغرافیا دانشگاه فردوسی مشهد گفت: از نظر جوی، عامل اصلی و مستقیم وقوع تمامی سیل های نوروز 1398، تسلط پدیده هواشناسی موسوم به کم ارتفاع بریده بر روی منطقه بوده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر اینکه حضور آمریکایی ها در خلیج فارس یک حضور نمایشی و بی فایده است، خطاب به کشورهای حوزه خلیج فارس ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۹    
مدیر گروه بهبود تغذیه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با نخوردن سحری مواد حاصل از سوخت چربی ها در بدن جمع شده و سبب بروز خستگی زیاد در طول روز می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۷:۵۷    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با ابلاغ جداول همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری از سوی سازمان محترم برنامه و بودجه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۷:۰۵    
جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند در یادداشتی پیش از کنفرانس پاریس برای جلوگیری از انتشار آنلاین مطالب تروریستی، تاکید کرد: شبکه های اجتماعی نیاز به اصلاح دارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۶:۳۸    
برادران هندوجا برای سومین بار به صدر جدول ثروتمندترین های بریتانیا بازگشتند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۵:۳۸    
ما می دانیم که دروغ گوها بیشتر از راست گوها خودشان را آماده می کنند. آنها اغلب تلاش می کنند که شما را متقاعد کنند که با فقط راست گفتن متفاوت است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۴:۰۲    
ژاپن از سریعترین قطار جهان که سرعت آن به 224 مایل در ساعت می رسد، رونمایی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۳:۰۰    
چای سبز خواص آنتی اکسیدانی دارد و علاوه بر این یک ضد التهاب مؤثر است و از سلول ها در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۲:۳۸    
بر اساس تحقیقات، والدین باید چاقی مفرط و اختلالاتی را که در سلامت روان کودکان ایجاد می کند، جدی بگیرند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۱:۵۰    
یک متخصص تغذیه با بیان روش های تغذیه سالم و سلامتی روزه داران در ماه رمضان، گفت: برخی افراد افطار را با آب سرد یا خنک آغاز می کنند که صحیح نیست و این کار می تواند موجب ایجاد ناراحتی های گوارشی شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۱:۳۷    
دبیر انجمن صنفی صنایع قند و شکر ایران از ورود محموله های شکر به کشور در هفته آینده خبرداد و گفت: چندین کشتی محموله شکر توسط بخش خصوصی و شرکت بازرگانی دولتی در راه است که موجب متعادل شدن بازار می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۱:۱۱    
دومین فروشگاه اینترنتی کشور تعطیل شد و جای خود را به سوپر مارکت اینترنتی داد. حذف یکی از مدعیان اصلی از رقابت فروشگاه های اینترنتی، از جهات مختلفی قابل تامل است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۰    
مهاجم فاینورد در دیدار برابر تن هاگ برای آخرین بار در میادین حضور یافت و در میان تحسین هواداران و بازیکنان از فوتبال خداحافظی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که رسانه ای کردن جرائم امنیت اجتماعی باعث بازدارندگی می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ترامپ در جایگاهی نیست که با ایران بتواند مذاکره کند ، تاکید کرد که ترامپ وارد بعد نظامی با ایران نمی شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از کشف 25 تن برنج تقلبی در این استان خبرداد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۱    
رئیس قوه قضاییه، حربه امروز دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا را برای عقب راندن و تسلیم کردن جمهوری اسلامی، ناامیدسازی مردم و ایجاد یأس برشمرد و هماهنگی، همدلی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵    
عربستان از فرود یک فروند هواپیمای حامل شخصیت های بلندپایه عمانی در فرودگاه ملک عبدالعزیز شهر جده جلوگیری کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۲    
شاگردان زیدان با نتیجه سه بر یک برابر سوسیداد شکست خوردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اولویت بررسی طرح خط و مشی اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیما مخالفت کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۶    
لیتوانی جایزه شیر طلای بهترین غرفه و آرتور جفا از آمریکا شیر طلای بهترین هنرمند را در دوسالانه هنری ونیز 2019 کسب کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۲    
مهاجم استقلال اعلام کرد در دو بازی دیگر استقلال را همراهی نمی کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۲    
شاگردان والورده با نتیجه دو بر صفر برابر ختافه به پیروزی رسیدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۸    
زنیت در حالی که سردار را 60 دقیقه در ترکیب خود داشت با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۶    
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: فرد شیادی که طی تماس تلفنی و با شیوه کارت به کارت، از 118 شهروند در چند استان کشور مبالغ زیادی کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس استان مرکزی به دام افتاد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۵    
12 دانش آموز در پی وقوع دو حادثه رانندگی جداگانه مصدوم شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۰    
کامران علیزاده آذر شهردار مهاباد استعفانامه خود را به رییس شورای اسلامی مهاباد تحویل داد و از سمت خود کناره گیری کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۵    
مدیرعامل باشگاه استقلال صحبت هایی که رییس دپارتمان داوری به او منتسب کرده را رد کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۳۰    
ملی پوش بوکس ایران گفت: تا آنجایی هم که من میدانم مربی مد نظر فدراسیون ایران و آقای ثوری رزومه خوبی ندارد و از کشورهای هند وکره او را بیرون انداخته اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سفر های منطقه ای خود جهت بررسی آخرین وضعیت برجام و تلاش در حل بحران در ونزوئلا خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۸    
مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: هرساله در فصل گرما حمله هزاران مگس به این روستا مشکل ساز شده است؛ که در روزهای آینده با کمک دهیاری کچورستاق عملیات سم پاشی آغاز و این مشکل برطرف خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۷    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون متهمان امنیتی و اقتصادی به بیش از یک میلیارد تومان و همچنین جرائم سازمان یافته که مجازات آنها اعدام و محاربه است تا 20 روز حق دسترسی به ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۶    
مراسم ختم "سید محسن رشید الاسلامی" از دیپلمات های کشورمان عصر روز یکشنبه در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۹    
برخورد هواپیمای کوچک به یک بزرگراهی در وِلز، رفت و آمد در این بزرگراه و راه آهن مجاور را مختل کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۸    
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: رئیس جمهور در جلسه شب گذشته تنها را عبور و گذار از شرایط فعلی کشور را اتحاد ملت، انسجام مسئولان و وحدت کلمه دانستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۶    
دفتر آیت الله مکارم شیرازی اشتغالات زیاد حوزوی را دلیل عدم حضور این مرجع تقلید در برنامه های ماه رمضان رسانه ملی ذکر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که مساله اصلی مردم گرانی و بیکاری است نه شنیدن یا نشنیدن آواز یک خواننده که آن هم به آسانی در دسترس همه هست و مشکلی از این جهت وجود ندارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۴    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از جلسه 2 ساعته نمایندگان با رئیس قوه قضائیه را عصر امروز برگزار شد، تشریح کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۹    
خبرگزاری رویترز روز یکشنبه گزارش کرد که به دنبال تشدید تنش ها در منطقه شاخص بورس کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس سقوط کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۵    
سرریز سد طالقان تا خردادماه امسال ادامه خواهد داشت و سد های ماملو و لتیان در آستانه سرریز شدن هستند
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۴    
سانحه رانندگی در شهر مرند یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۹    
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، آیین نامه اجرایی مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوق کارفرمایان را با هدف حمایت از بنگاه های تولیدی و حل و فصل ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۷    
رئیس جمهور با قدردانی از وزرا و مسئولین دولتی و همچنین خانواده های اعضای دولت، تأکید کرد: همه اعضای دولت تدبیر و امید با روحیه بسیار بالا آماده خدمت رسانی بیشتر به مردم شریف ایران هستند و هیچ توطئه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: از زمان حضور آمریکایی ها در افغانستان تقریبا تولید مواد مخدر 50 برابر رشد داشته است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۰    
رئیس سازمان زندان ها گفت: 822 نفر زندانی جرایم غیر عمد برای 10 سکه مهریه در زندان تحمل کیفر می کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۴    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف یک انبار میلیاردی کاغذ احتکار شده در کرج خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۱    
منچسترسیتی توانست با برتری مقابل برایتون قهرمان فصل 2018 -2019 لیگ برتر انگلیس شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۴    
وزارت خارجه امارات از هدف قرار گرفتن چهار کشتی تجاری در نزدیک آب های منطقه ای این کشور خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۳    
استاندار هرمزگان گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی هرمزگان از اول خرداد تا پایان مرداد ماه روزهای پنجشنبه تعطیل خواهند بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۵    
باشگاه پرسپولیس با واریز مبالغی، بازیکنان این تیم را شارژ مالی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۴    
حمیدرضا حاجی بابایی اظهار کرد: با توجه به ابهامات عمده در تعیین ضریب حقوق کارمندان شاغل و بازنشسته دولت دیوان محاسبات ورود پیدا کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۹    
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از جلب و دستگیری 2 متهم تیراندازی و قتل امروز در کمتر از 4 ساعت در نیکشهر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۸    
ترابزون اسپور که در دقایق پایانی از بازیکن ایرانی اش در ترکیب بهره برد، برابر کنیاسپور به تساوی رضایت داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۸    
آمپولی با برتری مقابل سامپدوریا همچنان به بقا امیداور ماند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۷    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر سروستان را به لرزه در آورد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: جهرمی اعلام کرد، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 6 هزار برهم زننده فضای مجازی- منافی عفت و قمار- شناسایی کرده و به دستگاه های قضائی معرفی کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۵    
مدیرمسوول روزنامه آرمان می گوید: کاغذ اصلی ترین عامل حیات و انتشار مطبوعات است؛ روزنامه آرمان بیش از 10 روز است با دشواری و با کاغذ قرضی منتشر می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۸    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه در سال 97 بیش از 15 میلیارد دلار ارز دولتی به کالاهای اساسی، نهاده های کشاورزی، دارو و نیازهای وزارت علوم اختصاص یافته ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۱    
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان از تدوین نامه ای خطاب به رییس جمهور و درخواست تعویق زمان برگزاری کنکور خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۸    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پیرامون انتخابات مجلس یازدهم، گفت: با توجه به تجربه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۴    
خسرو روزبه یکی از جنجالی ترین چهره های حزب توده بود که پس از دوران پادشاهی رضاخان فرصت یافت تا فعالیت های سیاسی خود را در چارچوب گروهی و حزبی پیگیری کند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
در اهمیت دادگستری هر کشوری گفته اند که اگر قوه قضاییه جامعه ای صالح و کارآمد باشد آن جامعه آباد و توسعه یافته می شود و اگر این دستگاه نابسامان باشد، کشور نابسامان خواهد بود و رو به قهقرا خواهد رفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
اسامی دریافت کنندگان 7 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۴    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پیرامون انتخابات مجلس یازدهم، گفت: با توجه به تجربه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۳    
برخورد سه دستگاه خودرو در محور در محور خرم آباد- پلدختر یک کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۱    
شخصیت ترامپ به گونه ای است که اهل مذاکره و صحبت است. به نظر می رسد جدا از اتاق فکری که در پس هر دولت در آمریکا وجود دارند و آنها تصمیم گیرندگان اصلی هستند اما خود ترامپ چون شخصیتش بازرگانی است اهل ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۸    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به فعالیت تاکسی های اینترنتی در کرج، گفت: فعالیت این تاکسی ها بخشی از درآمد تاکسی های گردشگی و آژانس های فعال شهر را کاهش داده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران از شناسایی و کشف زمین خواری هشت میلیارد ریالی در شهرستان میاندورود خبرداد و گفت: 2 متهم این پرونده دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۶    
"در گذشته شنفتیم بعضی ها گفته اند "ما که مسئولیت پذیرفتیم، توانستیم سایه جنگ را از سر کشور برداریم"!
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۴    
آفتاب نیوز : کریستو پولنداکوف سفیر بلغارستان در ایران روز یکشنبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار کرد. این دیدار خداحافظی در محل وزارت امور خارجه انجام شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: 110 منزل پلاک قرمز و حدود 700 اتاقک شناسایی و پلمب شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۱    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به شایعات منتشر شده در خصوص محرومیت مهدی ترابی در دیدار آخر برابر پارس جنوبی جم گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
در دوره دوم ریاست جمهوری سیدمحمد خاتمی بحث بازنگری در قانون اساسی به صورتی جدی مطرح شد، نهایتا خاتمی در یکی از سخنرانی هایش در دانشگاه گفت شعار تغییر قانون اساسی خیانت است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۵    
قیمت حبابی پیاز با شروع برداشت آن در خوزستان به ویژه در مناطق شمالی و شرق این استان شکست و این روزها قیمت این محصول پرمصرف خانواده ها رفته رفته به سمت ثبات می رود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۷    
وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد که جان بولتون و همدستانش در "تیم ب" از گذشته به دنبال پیاده کردن نقشه خود برای ایران بوده اند با این تفاوت که در طرح آنها در آن زمان شماره ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۴    
فرمانده انتظامی جیرفت از غرق شدن یک دانشجوی اهل گچساران در یکی از سدهای خاکی روستاهای اطراف این شهرستان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۰    
تصویری از وصیتنامه یکی از طلبکاران شرکت پدیده شاندیز در اولین دادگاه متهمان این پرونده منتشر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۸    
آفتاب نیوز : همزمان با برگزاری سی ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۳    
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از تبلیغات انتخاباتی زودهنگام پرهیز کنند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۲    
قیمت ارز امروز نیز کاهش یافت و قیمت دلار در بانک و صرافی ها افت قابل توجهی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۰    
در تصاویر زیر قطع چند درخت در منطقه زعفرانیه تهران، به دلیل مزاحمت آنها برای ویترین یک نمایشگاه خودرو را می بینید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۱    
"محمد بطحایی" وزیر آموزش و پرورش ایران گفته است که دشمن سعی می کند راه های مختلفی را برای ایجاد اضطراب و نگرانی در میان مردم از طریق انتشار ویدئوهای اخیر پیدا کند".
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۷    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که به انگیزه سرقت طلاجات زن سالخورده، او را در منزلش به قتل رسانده بود دستگیر شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۱    
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به شرکت پدیده شاندیز، به ریاست قاضی منصوری در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در مشهد برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۷    
محمود صادقی از نهادهای ذی ربط درخواست کرد که با رسانه ها برخورد مناسب تری داشته باشند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۷    
"در روزهای اخیر سه کشور کره شمالی، ایران و ونزوئلا که مدتها است به عنوان دشمنان سرسخت آمریکا تعریف شده اند تصمیم گرفتند وارد تقابل بیشتری با دونالد ترامپ شوند و هر یک از آنها روی این مسئله ریسک کرده ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
شاخص قیمت نهاده های ساختمان های مسکونی شهر تهران در سال 1397 با 47,8 درصد افزایش نسبت به سال 1396، به عدد 313.4 رسید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
گفت وگوهای ملی که پیش از این برای برخی مقاصد جناحی و سیاسی و به نحوی کاهش اختلاف جریان های سیاسی مطرح می شد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۴    
روابط بین دو ملت ایران و عراق یک روابط تاریخی و وجودی است و بحران جاری (بین آمریکا و ایران) بیش از پیش باعث تقویت و ریشه دارتر کردن این روابط دو جانبه می شود و نه بالعکس.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۲    
اگر کسی ذره ای انصاف داشته باشد، می داند که نباید با آمریکا مذاکره کرد چرا که ماهیت آنها بر همه روشن است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۰    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نباید صادرات ایران تنها متکی بر نفت باشد چرا که 400 میلیون جمعیت همسایگان کشورمان ...