جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۱:۰۸Feb 2020 28

خبرهای آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۵    
نماینده وزن 46- کیلوگرم تیم ملی بانوان ایران در نخستین تجربه جهانی خود با شکست برابر قهرمان دوره قبل رقابت های جهانی در دیدار فینال، مدال نقره جهان را برای تکواندوی بانوان ایران بر گردن آویخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۲    
فرمانده نیروی انتظامی رودسر از کشف پنج قطعه عتیقه چهار هزار ساله در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۴    
مأموران گمرک مرزی میلک درحین کنترل کالاهای خروجی همراه مسافر، مبلغ 3 میلیارد و 509 میلیون ریال وجه نقد را از کالای همراه یک مسافر افغان کشف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۳    
پپ شاید حالا نسبت به اولین فصل حضورش در بارسلونا راضی تر و باثبات تر باشد، جایی که همه چیز متوازن بود و همه افراد در یک جهت پیش می رفتند؛ درست مثل حالا.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۱    
استاندار خوزستان گفت: خدمات ما به سیل زدگان در اردوگاه های رسمی به حدی بود که صلیب سرخ جهانی به آن اعتراض کرد و گفت که اینجا رسیدگی بسیار زیاداست و شما نباید اینقدر رسیدگی کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۷    
آفتاب نیوز : تالاب استیل آستارا با وسعت 138 هکتار یکی از جاذبه های طبیعی شهرستان آستارا به شمار می رود و با طبیعت بهاری زیبایی خاصی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۰    
افغان فلم اصلی ترین نهاد دولتی سینمایی افغانستان است که در سال 1347 ایجاد شد و نقش مهمی در حمایت و تقویت سینمای افغانستان ایفا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱    
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 182 کیلوگرم حشیش و دستگیری دو کولبر قاچاقچی درعملیات ماموران یگان تکاوری 113 شهرستان راور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 90 درصد موارد فشار خون بالا ناشناخته است و تنها در 10 درصد موارد ریسک فاکتورهایی چون استرس و ... منجر به ایجاد فشار خون می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۶    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران گفت: صادرکنندگان ما افتخار می کنند که بتوانند ارز را وارد کشور کنند، اما نیاز به راهکار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۸    
بانک ها برای اجرای طرح رمز های یکبار مصرف، در نظر داشتند کارمزد 20 هزار تومانی بگیرند که بانک مرکزی مانع این کار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۰    
ابتدا اسپانیا روز سه شنبه اعلام کرد که ناو مندز نونیز خود را موقتا از گروه ضربت دریایی آمریکا در خلیج فارس خارج کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۸    
نماینده شوراهای شهرستان شادگان در استان خوزستان جزئیات حادثه تیراندازی به شهردار دارخوین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲    
رئیس دفتر رئیس جمهوری با ابراز امیدواری برای تسریع در تصویب لایحه تفکیک وزارت صمت در مجلس شورای اسلامی، گفت: در صورت عدم تصویب این لایحه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۱    
مدت ها گذشت و به رغم فشار ما دزد پیدا نشد که نشد. یک شب در یک میهمانی یک خانم جوان را دیدم که گردنبند به سرقت رفته مرا به گردن داشت! او را صدا کردم و در مورد گردنبند پرسیدم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۸    
یک دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 50 درصد درمان آلرژی شناخت عامل و پیشگیری از مواجهه با محرک است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۱    
طبق نتایج یک مطالعه جدید، زنانی که در دوره بارداری مغزیجات آجیلی مصرف می کنند تقویت مغزی کودک شان بهتر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷    
دانشمندان در مطالعه ای به این نتیجه رسیدند که دو آنتی اکسیدان رایج می تواند موجب تسریع روند پیشرفت سرطان ریه در موش ها شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۰    
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان از وحدت اروپایی ها در قبال توافق هسته ای با جمهوری اسلامی ایران استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۵:۰۰    
طبق یافته محققان، هرچقدر تناسب قلب و عروق بالاتر باشد ریسک حمله قلبی کمتر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۳:۱۰    
رئیس جمهور اتریش ضمن انتقاد از تحریم های آمریکا علیه ایران، آن ها را تحریک آمیز خواند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۲:۲۸    
مطالعات جدید نشان می دهند مصرف بیش از حد نمک علاوه بر ایجاد فشار خون بالا و بیماری های قلبی– عروقی، می تواند خطر ابتلا به سرطان معده را افزایش دهد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۱:۵۵    
انتقال قلب جوان 24 ساله یزدی با جت سریع السیر به تهران صورت گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۱:۴۰    
رئیس سازمان محیط زیست ایران در دیدار با سفیر ترکیه در تهران درخواست کرد تا آب اضافی دریاچه وان ترکیه به دریاچه ارومیه انتقال یابد چرا که خشکی این دریاچه تهدیدی جدی برای منطقه است
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۱:۱۲    
نماینده ارشد حزب دموکرات در سنای آمریکا از رئیس جمهور کشورش خواست به نمایندگان کنگره توضیح دهد که دقیقاً چه راهبردی را در مورد ایران دنبال می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۹    
امروز چهارشنبه، یکی از طلافروشی های شهر نورآباد در استان لرستان مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۸    
وزیر امور خارجه کشورمان پس از ورود به توکیو در جمع خبرنگاران به تشریح اهداف سفر خود به ژاپن پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۸    
مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران ساعاتی پیش از آخرین بازی تیمش در هیجدهمین دوره لیگ برتر از این تیم خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۷    
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: فقر ایران، فقر گرسنگی نیست بلکه فقر تمتع و رفاه و فقر اشتغال مطلوب است چرا که نوع توقعات بر اساس مطالبات جدید است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۶    
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه ای از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۶    
وزیر مشاور در امور خارجی امارات ضمن تکرار ادعاهای ابوظبی علیه تهران، مدعی شد که کشورش خواستار ثبات در منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۵    
سرمربی تعلیق شده استقلال تهران اعلام کرد در ایران حضور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۷    
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما امروز با اعمال راهبرد فشار حداکثری و به میدان آوردن تمامی ظرفیت ها سعی در شکستن ثبات قدم ملت ایران دارند که در این عرصه نیز ناکام خواهند ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۵    
پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به انتشار کلیپی از درگیری صاحب یک موتورسیکلت با مامور پلیس راهور در خیابان از شکایت این پلیس از موتورسوار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۳    
قائم مقام اسبق وزارت خارجه آمریکا از کشورهای اروپایی خواست برای حفظ برجام هزینه بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۳    
عضو فراکسیون حاکم در پارلمان آلمان با بیان این که تنش های کنونی در منطقه به هیچ جنگی منتهی نخواهد شد از ادامه تلاش برلین برای کاهش اختلافات بین ایران و آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۱    
ظریف ساعتی پیش وارد توکیو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۱    
نماینده وزن 46- کیلوگرم تیم ملی تکواندو بانوان ایران با کسب چهارمین پیروزی متوالی ضمن صعود به نیمه نهایی رقابت های قهرمانی جهان، مدال برنز خود در این رقابت ها را قطعی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۹    
سرمربی پارس جنوبی جم گفت: صادقانه می گویم دوست دارم پارس جنوبی جم بازی فردا برابر پرسپولیس را با پیروزی پشت سر بگذارد اما سرخپوشان قهرمان لیگ برتر شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۵    
برخی تاسیسات انتقال نفت در خاک عربستان روز گذشته مورد حمله چند پهپاد قرار گرفت. این دومین حمله به تاسیسات نفتی منطقه از ابتدای هفته جاری بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۲    
رئیس قوه قضاییه گفت: حفظ عدالت خواهی و حق خواهی و حس شکل دادن به یک جامعه با کمترین آسیب ها، در وجود دانشجویان موج می زند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۰    
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برخورد یک دستگاه تریلی با یک دستگاه پراید در بزرگراه خلیج فارس زاهدان چهار کشته برجا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۹    
فدراسیون فوتبال کره جنوبی با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا از پیشنهاد میزبانی هجدهمین جام ملت های آسیا در سال 2023 میلادی انصراف داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۲    
سفیر ایران در لندن با بیان اینکه ترامپ می داند درگیری نظامی با ایران چه هزینه ای برای واشنگتن و منطقه دارد، گفت به آمریکا پیشنهاد می کند عزم ایران برای دفاع از خود را نیازماید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۸    
دولت هلند روز چهارشنبه اعلام کرد که ماموریت خود در عراق را به دلیل وجود تهدیدی امنیتی به حال تعلیق درآورده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۴    
وزیر خارجه آلمان با بیان اینکه انتظار ندارند ایران از برجام خارج شود، نسبت به بالا گرفتن تنش ها میان تهران و واشنگتن هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۳    
در چند روز گذشته، انتشار یک تصویر همراه با ادعای نبود باتری قلب در بیمارستان ریفرال شهید رجایی جنجالی شد. در حالی که این دستگاه پزشکی در حال حاضر به تعداد کافی وجود دارد و مشکل اصلی جای دیگری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۱    
مسئول مرکز فوریت های پزشکی ایذه گفت: برخورد خودروی سواری پژو 405 با گاردریل و تراکتور در محور ایذه به باغملک موجب کشته شدن 2 نفر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
بازیکنان استقلال در تمرین روز چهارشنبه تیمشان شرکت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۴    
منابع عراقی اظهارات منتسب به آیت الله سیستانی در خصوص توصیه های ایشان مبنی بر دور نگه داشتن عراق از تنش بین ایران و آمریکا و ادعاهای وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص گروه های مقاومت را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۲    
یک مقام آگاه در نیروهای مسلح گفت: ناو هواپیمابر آبرهام لینکلن در دریای عربی متوقف شده و به خلیج فارس نیامده و سایر واحدهای شناور رزمی شان هم خارج شده و خلیج فارس از همیشه خالی تر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۶    
پیش فروش بلیت اجرای نمایش موزیکال عروس مردگان به کارگردانی امیدرضا سپهری فعلا متوقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۹    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از جامعه جهانی خواست که مقامات آمریکایی را به دلیل اقدامات غیر قانونی در مسیر همکاری های بین المللی در رسیدن کمک های بشردوستانه به سیل زدگان ایرانی پاسخگو کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۷    
معاون عملیات و ایمنی آتش نشانی شهرستان فردیس گفت: سه مدرسه دخترانه در فردیس با حمله ملخ ها مواجه شدند، اما این اتفاق خطری برای دانش آموزان به همراه ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۴    
باغلق روستایی ترکمن نشین در منطقه جرگلان استان خراسان شمالی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۰    
رئیس اتاق ایران در نامه ای رئیس کل بانک مرکزی 6 پیشنهاد پارلمان بخش خصوصی برای اصلاح سیاست های ارزی در حوزه صادرات غیرنفتی را ارائه داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۷    
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک چوپان 45 ساله اهل منطقه لوداب واقع در شهرستان و بویراحمد بر اثر برخورد صاعقه جان باخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۷    
بنیاد ویکی مدیا تایید کرد از ماه آوریل، سایت ویکی پدیا در سرزمین اصلی چین مسدود شده و نسخه آن به تمام زبان ها از دسترس کاربران چینی خارج شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
قیمت طلا و سکه در بازار امروز (25 اردیبهشت) کاهش یافته و دلار نیز در صرافی های بانکی ثابت مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۴    
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از صدور حکم بدوی دادگاه کارکنان دولت در پرونده یاسین رامین خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۰    
رئیس دانشگاه تهران با تاکید بر این که کمیته انضباطی باید آخرین ابزار برخورد با دانشجویان در دانشگاه باشد، گفت: دانشگاه به عنوان جزئی از جامعه تحت تأثیر مسائل سیاسی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۷    
پیکر بهنام صفوی آهنگساز و خواننده جوان کشور در "بهشت معصومه" شاهین شهر آرام گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۶    
مدیر مرکز سیاست عام خاورمیانه در اندیشکده 'رند' به شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گفت: تقابل تهران و واشنگتن ساده نیست زیرا تبعات درگیری با ایران برای منافع آمریکا و ثبات منطقه ویرانگر خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۴    
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: مصرف مشروبات الکلی جان یک نفر را در ایلام گرفت و 6 نفر را به شدت مسموم کرد که حال همگی آن ها وخیم اعلام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۴    
خسرو حیدری فردا آخرین بازی خود را در دوران ورزشی خود مقابل سپیدرود رشت انجام خواهد داد و از فوتبال خداحافظی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
مدیرکل استاندارد تهران هشدار داد که امکان تقلب در طلای آب شده وجود دارد و مردم برای سرمایه گذاری آن را خریداری نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۱    
وزیر امور خارجه ترکیه گفت روند خرید سامانه موشکی اس-400 از روسیه متوقف نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۸    
بی جهت نباید خانواده وزنه برداری را نگران کرد.خانواده ای که امیدوار هستند تا انتخابات این فدراسیون روی محور عدالت و در آرامش کامل برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۶    
داوری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین که از این پس در کلیه مسابقات اجرایی می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۲    
بهترین زمان برای دریافت آب و مایعات کافی توسط روزه داران از حدود یک تا دو ساعت بعد از افطار تا نیم ساعت قبل از وعده سحری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱    
دبیرکل ناتو با تکیه بر ادعاهای بی اساسی که از سوی آمریکایی ها به نقش ایران در منطقه نسبت داده می شود، درباره "رفتار ایران" ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۰    
معاون مشاور امنیتی ملی سابق آمریکا با انتقاد از خروج آمریکا از توافق هسته ای گفت: دونالد ترامپ درباره توافق هسته ای دروغ گفت و اکنون هم درباره ایران دروغ می گوید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۹    
تحقیقات جدید پیام آور خبرهای خوش برای دوستداران غذاهای تند است: خوردن فلفل قرمز تند ممکن است به افزایش طول عمر کمک کند و خطر مرگ و میر را در افراد کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۸    
سردار کوثری گفت که با اروپا بسیار مدارا کردیم چون می خواستیم حقانیت خود را ثابت کنیم و بگوییم شما بدعهد هستید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۷    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت:وقوع سیل در شرق استان اصفهان دو کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸    
روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران اعلام کرد: فشارخون مهمترین و اولین عامل خطر سکته مغزی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۵    
اجرای طرح رمز دوم یک بار مصرف که قرار بود از ابتدای خردادماه سال جاری اجرایی شود، برای مدتی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۴    
سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال ظرف 10 روز آینده انتخاب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹    
رییس هیات مذاکره کننده طالبان اعلام کرد: آمریکا در آستانه شکست بوده و به زودی افغانستان را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۲    
سرمربی سابق منچستریونایتد عنوان کرد مشکلاتی که سبب اخراج او از این تیم شد هنوز وجود دارد و بازیکنان تنها بخشی از این مشکلات بزرگ هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به اینکه در جنگ با داعش تنها ایران در کنار ما ایستاد گفت: دولت عراق نباید موضع دولت و ملت ایران را فراموش کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۷    
سرویس جدید هوآوی علاوه بر مجهز بودن به هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، از پلتفرم های مبتنی بر پردازنده های ARM (مانند گوشی های هوشمند) نیز در کنار پلتفرم های X86 (دسکتاپ های امروز) پشتیبانی کرده و می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۹    
به دنبال حذف قیمت از آگهی های سایت های فروش خودرو، قیمت خودروهای داخلی در بازار بین 10 تا 15 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۸    
فقط می خواهد حقیقت را بداند. اینکه آن روز چه کسی پشت فرمان بود و چطور در جاده ای صاف و هموار آن تصادف وحشتناک رخ داد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۷    
شهردار فردیس گفت: اگر مدیر بالادستی برای انجام یک تخلف در حوزه مدیریت شهری سفارش پذیر نباشد و به مدیران پایین دست خود تخلف را سفارش نکند، جلوی بخش زیادی از فسادهای احتمالی در مدیریت شهری گرفته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۶    
هیات وزیران در جلسه امروز چهارشنبه، لایحه شفافیت را تصویب کرد که این لایحه در دو سطح تکالیف عام و اختصاصی، مهم ترین حوزه های شفافیت را مورد توجه قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۶    
بیلی نونگسر، فرماندار لوئیزیانا، در مراسم استقبال از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، ناگهان شلوار خود را بالا زد و جورابش را نشان داد که تصویری از رئیس جمهور آمریکا روی آن نقش بسته بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۳    
آلمان به تازگی از راه اندازی یک بزرگراه جدید در این کشور خبر داده که قادر است کامیون های برقی را در حین حرکت شارژ کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۲    
هر ساله در فصل بهار روستای مرزی بیلو در شهرستان مریوان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب میزبان لک لک های مهاجر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۶    
رئیس مرکز تحقیقات ایذر با اشاره به انجام اولین پیوند سلول های بنیادی خون ساز برای یک بیمار مبتلا به HIV گفت: این اقدام اولین بار است در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
در حالیکه مسئولان وزارت اقتصاد از بازنگشتن 30 میلیارد دلار درآمد صادراتی به کشور خبر می دهند، بانک مرکزی هنوز در این باره اطلاع رسانی نکرده و اعلام کرده که برای این صادرکنندگان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۳    
استاد روابط بین الملل دانشگان بوستون معتقد است، ژنرال کِنِت مک کنزی فرمانده نیروهای مرکزی آمریکا(سنتکام) به جای 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا از 'جان بولتون' حرف شنوی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۱    
رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور گفت: در تبصره 18 قانون بودجه 98، اعتباری بالغ بر 64 هزار تا 65 هزار میلیارد تومان برای ایجاد 988 هزار فرصت شغلی برای سال جاری در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۰    
اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات اعتراض کرده اند که دولت ترامپ اطلاعات کافی درباره مسائل پیرامون ایران در اختیار آنها قرار نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۷    
مارک ویلموتس امروز از امکانات مرکز ملی فوتبال بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵    
قبل از آنکه افراد تصمیم به ثبت شرکت نمایند، می بایست از اهداف کار و شرکای خود آگاهی کاملی داشته باشند. مشخص کردن این دو رکن اصلی شروعی بر چگونگی ثبت شرکت، ثبت برند و ثبت تغییرات شرکت خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
حسین هدایتی و الف.م مدیر فوتبالی به عنوان مطلع و گواه در خصوص پرونده قتل حمید حاجیان در اداره دهم پلیس آگاهی حضور یافتند و مدیر فوتبالی بعد از ارائه توضیحات اداره پلیس را ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۱    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی، به منظور ترغیب کارفرمایان و کارآفرینان بخش خصوصی و تعاونی به جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی جوان به صورت کارورز ...
  • ۱