چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۰:۱۶Jun 2019 19

خبرهای آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 - aftabnews.ir

 
 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۸    
لغو مالیات بر سوخت، حذف مالیات بر ساعات اضافه کاری و افزایش حداقل دستمزد از طریق پاداش دولتی کار تنها بخشی از دستاوردهای جلیقه زردهاست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۲    
نتیجه یک تحقیق جدید نشان داد که افراط در نوشیدن آبمیوه های 100 درصد طبیعی خطر مرگ زودرس را تا 42 درصد افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۱    
لزوم حفظ امنیت غذایی همراه با رشد جمعیت کشور باعث شده تا مصرف سموم و کودهای کشاورزی در دهه های اخیر افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۰۰    
شرایط اقلیمی مساعد و اراضی کشاورزی مستعد در شهرستان ساوه به عنوان قطب کشاورزی استان مرکزی و کشور با تولید بیش از 70 نوع محصول باغی و زراعی موجب شده است که جایگاه کشاورزی این خطه زرخیز در صدر استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۲۹    
پژوهشگران انگلیسی در بررسی جدیدی دریافتند که عملکرد سلول ها هنگام بروز دیابت تغییر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۵:۰۰    
فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از توقیف محموله بیش از دو میلیاردی گاوصندوق های خارجی قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۴:۰۰    
مسئول واحد فراهم آوری اعضای معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اعضای بدن دختر 9 ساله بجنوردی که دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند پیوند جان دوباره بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۳:۳۵    
با انعقاد تفاهمنامه ای مشترک میان چند دستگاه اجرایی و در حضور استاندار خراسان رضوی، ثبت ازدواج در دفترخانه های رسمی مشهد بدون ارائه گواهی مشاوره ژنتیک زوجین ممنوع شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۶    
مهاجم سابق سنگالی استقلال از نفرات مد نظر این باشگاه در فصل نقل و انتقالات است اما مهم ترین مانع درباره بازگشت این مهاجم، قرارداد 2 ساله وی با باشگاه عجمان امارات است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۲۸    
هرمان ووک نویسنده آمریکایی که با رمان ظغیان قابیل جایزه مهم پولیتزر ادبیات را کسب کرده بود در سن 103 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۴    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از ابلاغ دستور العمل بازنشستگی سال 1398 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۳    
با غیرقانونی خواندن فروش بلیت هواپیما از طریق اپلیکیشن های موبایلی بی مجوز و نیز برخی سایت های غیرمجاز که اقدام به فروش بلیت جعلی هواپیما می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۰    
در حالی وزیر اقتصاد اعلام کرده که 75 درصد از ارز صادراتی به هیچ شکلی وارد کشور نشده است، رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد که 60 درصد از ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد برگشته است!
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۴    
رئیس فدراسیون فوتبال از تصویب کمک صد هزار دلاری کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بازسازی و ساخت ورزشگاه های آسیب دیده در استان های سیل زده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
پینگ پنگ با پارس مداوم و کندن زمین توجه همه را به نوزاد زنده به گور شده جلب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۲    
در این مطلب نگاهی به پردرآمدترین بازیکنان حاضر در دنیای فوتبال خواهیم داشت و ارزش آن ها در بازار را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۵    
عراقی ها می گویند باری را که خود خریداری کرده اند تنها توسط کارگران عراقی تخلیه و بارگیری می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، می گوید که اگر خط فقر درآمد ماهیانه کمتر از 3 میلیون و 400 هزار تومان باشد، حدود 55 درصد خانوارهای ایرانی زیر این خط هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: یک میز قرمز در قطر یا عراق از مسئوان ایرانی و آمریکایی با هدف مدیریت تنش و نه مذاکره تشکیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۱    
هوش مصنوعی قدرتمند به کار گرفته شده در دوربین سلفی Huawei P30 Lite قادر است به صورت لحظه ای سوژه ها را در هشت دسته بندی کلی شناسایی کرده و بهترین تنظیمات را متناسب با آن ها اعمال کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۳    
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سه شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در این استان شناسایی و عوامل آنها دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۸    
جمهوری اسلامی خواهان یک دوره ای شدن ریاست جمهوری ترامپ است و طبیعی است که از هر اقدامی که باعث تقویت موقعیت انتخاباتی ترامپ شود - مثل همین مذاکره - خودداری می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۹    
سابقه حضور زنان در پلیس متروپولیتن به یک قرن پیش بازمی گردد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۵    
در اقدامی کم سابقه، دولت آمریکا به ناچار از پلیس فدرال عراق بخاطر حادثه اخیر هدف قرار دادن این نیروها در یک بمباران هوایی، عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹    
کارشناس درمان و حمایت های اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از احتمال اور دوز معتادان با مصرف مواد مخدر ناخالص خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۵    
علیرضا بهشتی باور دارد که سیاست های نادرست مسئولان، چه در دوره فعلی و چه پیش از آن، باعث دلزدگی مردم از امر سیاست شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۲    
محققان می گویند سوءاستفاده جنسی از ورزشکاران در مکان های مختلف در محوطه دانشگاه، اتاق های معاینه، رختکن ها، دوش و سونا انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۳    
وزیر امور خارجه طبق روال گذشته در جمع بندی سفرش در توییتر نوشت: در دو روز پایانی تور آسیایی- ترکمنستان، هند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۶    
فرهادیه گفت: افزایش قیمت مسکن در تهران به طور متوسط 104 درصد که نزدیک به 2 برابر است، تجربه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۴    
مدیر گروه بهبود تغذیه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: دلیل اصلی سر دردهای مرتبط با روزه داری، افت قند خون، از دست دادن آب بدن ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۲:۴۹    
معاون اول رئیس جمهوری با تقدیر از صاحب نظران و اقتصاددانان برای ارائه نظراتشان به دولت درباره نحوه پرداخت یارانه به مردم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۱    
استاندار خوزستان گفت: کشور عراق به توصیه شرکت های نفتی خارجی مانع ورود آب به بخش عراقی چذابه در هورالعظیم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۱    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای درباره پرونده جنجالی محسن فروزان و همسرش صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۰    
پلیس در حالی این خودرو را پیدا کرد که شیشه های آن در هوای گرم بالا بوده است. به گفته پلیس این کودکان حداقل به مدت 20 دقیقه در خودرو تنها بودند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۸    
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهار داشت: مهم ترین نیاز امروز جامعه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۶    
ماجرای هجوم پروانه ها به تهران که طی روزهای اخیر به یکی از پربحث ترین موضوعات شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، سوژه کارتونی از نازنین جمشیدی در شهرونگ شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۴    
ادعای ترامپ برای به صفر رساندن فروش نفت ایران و تلاش واهی او برای بازداشتن سایر کشورها از خرید نفت ایران، سوژه کارتونی از حسین کشتکار در روزنامه جوان شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۳    
جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شامگاه شنبه با رئیس جمهور دیدار و پس از پایان جلسه، نماز مغرب و عشا را به امام حجت الاسلام والملسمین حسن روحانی اقامه کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۲    
وزیر امور خارجه آلمان گفت: ما اروپایی ها کاملاً اعتقاد داریم که یک استراتژی فشار حداکثری بر ایران به ما کمکی نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۱    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور گفت: کاهش قیمت جوجه یک روزه و مرغ گوشتی از نرخ های مصوب تنظیم بازاری، در طول یک ماه اخیر 580 میلیارد تومان به صنعت مرغ گوشتی کشور ضرر وارد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: اپراتورهای تلفن همراه نیز به مشترکین خود یک گیگابایت اینترنت برای سپاس از تمامی حمایت های مردم هدیه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۰    
نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در دستور کار این هفته مجلس قرار دارد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۷    
دنیرو و اسکورسیزی با یک تجربه همکاری مشترک دیگر در جشنواره کن حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۶    
نماینده وزن 63- کیلوگرم ایران راهی دیدار نیمه نهایی تکواندو قهرمانی جهان در انگلیس شد و مدال برنز خود را قطعی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۴    
رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت ملخ های صحرایی به کشاورزی، طبیعت و مراتع سیستان و بلوچستان بویژه مناطق چابهار و کنارک بیشتر از سیل و زلزله است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۳    
وزیر امور خارجه چین در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا به اقدامات واشنگتن علیه ایران اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۱    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اعلام جعلی بودن یک سایت نیازمندی دریافت یارانه نقدی به نشانی ww.yaranesms.com از شهروندان درخواست کرد: فریب اینگونه سایت ها را نخورند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۸    
گرامپی کت، گربه معروفی که بخاطر داشتن چهره ای اخمو در فضای مجازی طرفداران زیادی داشت، مرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۹    
بهترین گزینه برای خلاص شدن از جرم دندان مراجعه به دندانپزشک است اما شما می توانید از برخی درمان های خانگی نیز برای پیشگیری از تشکیل آن استفاده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۸    
تیم فوتبال بایرن مونیخ با برتری مقابل اینتراخت فرانکفورت قهرمان بوندسلیگا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۶    
شایعه های مطرح شده درباره زد و بند و شرط بندی در فوتبال ایران و همچنین اظهارات برخی مربیان و بازیکنان درباره فوتبال کثیف و فوتبال ناپاک در لیگ برتر هجدهم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۵    
جدیدترین تصویر از مهران غفوریان و دخترش هانا را که در مراسم خیریه مهر لیلا حضور پیدا کرده بودند، ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۵    
رئیس شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران دستور انجام تحقیقات در خصوص قتل نانوای 45 ساله در محله خزانه را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۳    
هرکشوری با ملت ایران درگیر شود هرگز روی پیروزی را نخواهد دید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۲    
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید گفت: آمریکا از هر زمان دیگری درمانده تر شده ووضعیت فعلی آن رو به افول است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۱    
عکس قدیمی مکه مکرمه در مزایده ای در لندن به قیمت 250 هزار دلار به فروش رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۳    
مردم چین برای خرید فرچه های توالت دو پوندی به شکل ترامپ آن هم در بحبوحه جنگ تجاری میان پکن- واشنگتن اشتیقا زیادی از خود نشان داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۱    
یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع عراقی و آمریکایی مدعی شد که وزیر امور خارجه آمریکا به عراقی ها گفته به دنبال درگیری با ایران نیست؛ ولی بغداد باید یا با واشنگتن باشد یا با هیچ کس.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
نماینده مجلس بر ضرورت کاندیدا شدن عارف برای انتخابات ریاست مجلس تاکید کرد و گفت: اگر عارف نیاید، خودم کاندیدا می شوم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۹    
رئیس سازمان میراث فرهنگی خبر داد: در طول 18 سال، یک هزار و 540 قلم شیء تاریخی از پنج کشور به ایران مسترد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۰    
سرمربی پرسپولیس بابت قهرمانی این تیم در لیگ برتر پاداش ویژه ای را به بازیکنان اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۹    
پنج میلیون مشمول سهام عدالت، برای گرفتن سودهای خود هیچ اقدامی انجام نداده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۸    
رییس فدراسیون فوتبال می گوید ویلموتس نسبت به کی روش حاشیه ندارد و فدراسیون محور است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۷    
ایمل هاشور، سخنگوی بانک مرکزی افغانستان گفت که آرین بانک به دلیل اینکه قانون و مقررات وضع شده دولت افغانستان درباره بانک داری را رعایت نمی کرد و از دستورات بانک مرکزی سرپیچی می نمود، جوازش لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۲    
سرپرست پلیس امنیت عمومی البرز از دستگیری یک دعانویس و رمال در کرج، که با فریب سوژه های خود اقدام به کلاهبرداری می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
وزارت خارجه بحرین روز شنبه در بیانیه ای از اتباع این کشور خواست تا از سفر به عراق و ایران به دلیل آنچه ناامنی در کشورهای مزبور خوانده، اجتناب ورزند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۳    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از فوت دو نفر در سانحه جاده ای در محور "تبریز-ارومیه" خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۳    
مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر گفت: با آغاز فصل گرما، دامداران و و افرادی که با دام سروکار دارند بیماری تب کریمه کنگو را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۲    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک نگاه خیره یک بوفالو و پرنده کنه خوار را به یکدیگر در تانزانیا نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
ممنوعیت کلی مانند آنچه که در اتریش رخ داده باعث می شود که دخترانی که خودخواسته حجاب به سر می کنند مورد تبعیض واقع شوند .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۶    
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۰    
سردار آزمون در حاشیه پخش فیلمی درباره اسب معروف خود یعنی سریک پاسخگوی صحبت هواداران بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۹    
درحالی که بازار سکه و طلا هفته جاری را با کاهش قیمت آغاز کرده است، در بازار ارز نیز قیمت ارز در بانک ها و صرافی های بانکی نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه از سال 97 تاکنون 39 هزار تن کاغذ به کشور وارد شده است، تاکید کرد که نظام واردات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۶    
معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: باتوجه به استقبال مشتریان بازار از کوییک و کسب سه ستاره کیفی در نخستین ارزیابی سال 98، سایپا تولید این خودرو را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
می گویند تلگرام در ایران نزدیک به 50 میلیون نفر کاربر دارد و بیش از 18 میلیون نفر هم در اینستاگرام حضور دارند و جالب آنکه هیچ کدام از این دو اپلیکیشن ایرانی نیستند و اساساً فضای کار هم فضای ایرانی و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶    
گردهمایی خودروهای کلاسیک و امدادی امروز جمعه 27 اردیبهشت 98 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۱    
سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی از کشف یک میلیارد و 465 میلیون ریال ارز قاچاق در هنگ مرزی ماکو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۹    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار گفت: واردات برنج همچنان با ارز 4200 تومانی ادامه دارد و بررسی ها نشان می دهد تولید برنج در سال جاری بیش از سال گذشته خواهد بود .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۶    
این دانشمند ایرانی که در رشته خون شناسی (هماتولوژی) و سلول های بنیادی تحقیق می کرد توسط موسسه آمریکایی به نام مایوکلینیک آمریکا برای انجام تحقیقات تخصصی دعوت شد و اکنون 8 ماه از دستگیری این دانشمند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۹    
همه ی ما بعد از یک روز سخت تجربه خوابیدن بر روی کاناپه جهت تماشای تلویزیون و استراحت کوتاه را داشته ایم و ممکنه از فرط خستگی خوابمان برده باشد و احتمالا خیلی با عوارض ناشی پس از آن آشنا نیستیم و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
حساسیت های ایجاد شده در خصوص تکدی گری باعث شده مسئولان طی سال های اخیر با عزم جدی برای ساماندهی وضعیت متکدیان شهر اقدام کنند تا شاید بتوانند ریشه این معضل را برای همیشه بخشکانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۲    
سریال بازی تاج و تخت به قسمت پایانی خود نزدیک می شود و در آخرین قسمت پخش شده، تماشاگران را شوکه کرده. (خطر اسپویل)
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۹    
وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر این که اعلام مواضع سیاسی جامعه بین المللی در مورد برجام باید به اقدامات عملی اقتصادی تبدیل شود، گفت: وقت آن رسیده که کمیسیون مشترک به تعهداتش عمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۸    
تصویر قرآن میرزا کوچک جنگلی از خانه قدیمی پدر میرزا در رشت تهیه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۷    
با حکم فرمانده کل سپاه حجت الاسلام طائب مسئول اطلاعات سپاه و سردار حسن مححقق نیز جانشین حجت الاسلام طائب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۹    
قیمت ارز در بانک ها و صرافی های بانکی نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۸    
11 میلیون آمریکایی به دلیل پخش آخرین قسمت سریال بازی تاج و تخت قصد دارند روز دوشنبه در محل کار خود حاضر نشوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۷    
یکی از ویژگی های جذاب و منحصر به فرد این سیستم هوش مصنوعی، توانایی حفظ ویژگی های صوتی سخنرانی اصلی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
خوابیدن با موی خیس و خشک نشده یکی از بدترین عادت هایی است که برخی ها دارند. اگر شما هم اینگونه هستید بهتر است این عادت بد و مضر را ترک کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
منابع قطری از سفر امیر این کشور به کویت بدون ذکر جزییات بیشتر خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۰    
نتایج یک بررسی جامع نشان می دهد: آلودگی هوا به تمامی اندام ها و سلول های بدن آسیب می زند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۹    
ما چهار دور از کمیسیون مشترک برجام برای اقداماتی که باید انجام دهند تعهد گرفتیم و فکر می کنم اکنون وقت آن رسیده است که کمیسیون مشترک هم به تعهداتش عمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۸    
"آمریکا اکنون در سه جبهه درگیر رویارویی های عمده در جهان است که پتانسیل تبدیل شدن به یک جنگ را دارند و در هر سه جبهه شخصی که در صندلی راننده نشسته جان بولتون ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۴    
پرونده مرد شروری که با ورود به خانه ها 20 کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به اتهام مفسد فی الارض به دادگاه انقلاب ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۴    
یک روزنامه آمریکایی نوشت که سران کشورهای اروپایی ضمن مخالفت با آمریکا برای هر گونه درگیری با ایران به واشنگتن اعلام کرده اند "اگر دنبال جنگ با ایران هستید روی ما حساب نکنید".
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه از کشف یک کارگاه زیر زمینی تولید همبرگر دست ساز در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۶    
بازیکن باسابقه تیم ملی اسپانیا اعلام کرد تمایلی به سرمربی بارسلونا در مقطع فعلی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۵    
فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری مردی خبر داد که اقدام به سرقت از بیماران و همراهانشان در بیمارستان میلاد تهران کرده بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۹    
وزیر خارجه فلسطین طرح صلح آمریکا برای فلسطینی ها و اسرائیلی ها موسوم به "معامله قرن" را به منزله بازگشت استعمار دانست.
  • ۱