سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۰۷:۲۱Jul 2019 23

خبرهای آفتاب نیوز 2 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۰    
مراقب مذکور که به شهادت کارکنان دانشگاه، یکی از کارمندان متدین و متعهد دانشگاه و مقید به حفظ شعائر اسلامی است، با پی بردن به اشتباه خود در پاسخ به نهادهای نظارتی دانشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰    
آفتاب نیوز : "سید میعاد صالحی "مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ، درحساب شخصی توئیتر خود نوشت : قول داده بودیم صندوق بازنشستگی کشوری را به پایلوت شفافیت تبدیل کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۰    
دارندگان اجازه اقامت عربستان از حق رفت و آمد آزاد، داشتن ملک و خانه و همین طور تجارت در این کشور برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۰    
طارمی که چند سالی می شود سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر دارد، در فصل جاری پیشنهاداتی به دستش رسیده که مشغول بررسی آنهاست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۰    
دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که اکثر زنان گمان می کنند بعد از 50 سالگی چروک ها با سرعت بیشتری روی صورتشان نقش می بندد و افتادگی پوست شتاب می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان رشت از غرق شدن یک جوان 21 ساله در سد سنگر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۱:۳۰    
مدیرعامل پرسپولیس در محل کار خود مشاجره لفظی شدید با مشاورش داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۰:۵۵    
کاندیدای پیروز انتخابات شهرداری استانبول گفت: امیدوارم نتایج این انتخابات برای استانبول خیر به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۰:۵۵    
وزیر مشاور در امور خاورمیانه انگلیس روز یکشنبه پس از سفر خود به تهران با صدور بیانیه ای، نگرانی انگلیس نسبت به فعالیت های ایران در منطقه را ابراز کرد و در اظهاراتی بی اساس ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۰    
معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: ما متقاعد شده ایم که عدم پایبندی اروپا به تعهدات خود در برجام نه بخاطر ناتوانی بلکه بخاطر عدم اراده بوده است. اروپا حاضر نیست برای حفظ برجام اندک هزینه ای بپردازد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
رئیس جمهور کوبا با انتقاد از تحریم های آمریکا علیه مردم کشورش گفت که تحت فشار و تهدید تن به مذاکره با دونالد ترامپ نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
رئیس قوه قضائیه درباره 63 حساب بانکی در اختیار رئیس قوه گفت: این حساب ها به پنج حساب تقلیل یافته است و در پایان سال درباره آنها به همگان گزارش خواهم داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۰    
رئیس جمهور ترکیه پیروزی نامزد حزب جمهوری خواه خلق در انتخابات شهرداری استانبول را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۰    
خبر مشاهده این شی نورانی که شب گذشته در آسمان کردستان مشاهده شده به ما اعلام شده، ولی تاکنون خبر موثقی در این زمینه دریافت نکرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۵    
تصمیمات و مصوبات عجله ای، خلق الساعه و کارشناسی نشده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در رابطه با کنکور سراسری 99 و همچنین عدم پاسخگویی چهار ماهه این مسئولان برای داوطلبان به یک بحران جدی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۵    
مدیرعامل آب منطقه ای اصفهان با بیان این که هم اکنون 783 میلیون متر مکعب آب پشت سد زاینده رود وجود دارد، گفت: امروز در شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده رود مصوب شد که این رودخانه جریان داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۵    
ساختمان جدید کمیته بین المللی المپیک در لوزان سوئیس افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۵    
سناتور سوسیال دموکرات آمریکا با انتقاد از سیاست های آمریکا در قبال ایران و سعودی ها، خطاب به حکام سعودی گفت: مجبورید با ایران کنار بیایید و آمریکا جنگ های بی پایان در منطقه را ادامه نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۰    
مدیرعامل بازار متشکل ارزی با اشاره به جزییاتی از نحوه فعالیت این بازار گفت: سامانه ارز نیما و بازار متشکل ارزی در کوتاه مدت به صورت موازی حرکت می کنند، اما در نهایت طبیعی است که یکی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۵    
وزیر خارجه آمریکا برای آنچه که اطمینان از همسویی راهبردی خوانده شده، امشب به عربستان سعودی و امارات عربی متحده سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۰    
دو کارشناس با ارائه تحلیلی عواملی که مانع از اقدام نظامی آمریکا علیه ایران می شوند را بررسی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰    
نتایج اولیه انتخابات شهرداری استانبول نشان می دهد که نامزد حزب مخالف رجب طیب اردوغان،رئیس جمهوری ترکیه پیروز این انتخابات شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۵    
آفتاب نیوز : اتباع افغانستان در مرحله فینال مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز، حدود چهارهزار صندلی از ظرفیت 6 هزار نفری سالن پورشریفی را برای حمایت و تشویق تیم ملی کشورشان مقابل ژاپن ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۵    
رشیدپور با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش از خاطراتش با پرویز پرستویی در پشت صحنه فیلم قاتل اهلی نوشت و تولد این بازیگر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۵    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: انتشار خبر صعود ایران به شیکاگو اشتباه فدراسیون جهانی بود و معروف احتمالاً از این موضوع بی خبر بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۵    
با اعلام نتایج اولیه انتخابات شهرداری استانبول که حاکی از پیروزی کاندیدای جناح مخالف است، بینالی ییلدریم، از حزب عدالت و توسعه و کاندیدای ائتلاف جمهور به رقیب خود تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۵    
قرارداد وریا غفوری با استقلال تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۵    
رضوان حکیم زاده گفت: در شیوه نامه ای که به کل مدارس ارسال شده است ذکر شده که هیچ گونه تبعیضی بین اتباع خارجی و ایرانی در فضای آموزشی نباید وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۰    
زمین لرزه هایی به بزرگی 3 و 3/4 ریشتر ، عصر امروز، شهر هفتکل در استان خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۰    
پاسور تیم ملی والیبال گفت: دوست نداشتم صعود ما این هفته قطعی شود و علاقه داشتم تا روز آخر با فشار بازی کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۰    
تصویری از روحانی و جهانگیری در جلسه امروز هیئت دولت منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۰    
فرمانده سپاه عاشورا: مساجد در برخی شهرها به گروگان افراد در آمده/ باید حصارها را برداریم
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۵    
بررسی های جدید نشان می دهد که مصرف ماست می تواند از رشد سلول های سرطانی در روده انسان جلوگیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۵    
دولت اتیوپی از شکست کودتا در این کشور خبر داد و اعلام کرد: عامل قتل رئیس ستاد مشترک ارتش بازداشت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۵    
شهردار ونیز از یونسکو درخواست کرد این شهر را به سبب در امان ماندن از آسیب ها، در فهرست میراث جهانی در خطر قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۵    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: اروپا فرصتی ندارد. اقدامات هسته ای در اجرای دستور رئیس جمهور و شورایعالی امنیت ملی بی وقفه ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۵    
رییس سازمان ثبت احوال و معاون وزیر کشور گفت:استفاده ادارات و دستگاههای اجرایی از مدارک هویتی مردم به صورت برخط ، از جعل و سوء استفاده این مدارک جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵    
برنامه اختیاریه که با رویکرد گفت وگوی چالشی و صریح با شخصیت های فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی و علمی از شبکه تهران پخش می شد، در تصمیمی از آنتن حذف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۵    
سخنگوی وزارت خارجه گفت، تحریم های آمریکا تنها جنبه تبلیغی دارد و هرگونه تحریمی که مورد نظر آمریکا بوده تاکنون اعمال شده و دیگر تحریمی باقی نمانده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۵    
آنتونی استوکس مهاجم گلزن فصل گذشته تیم تراکتور در لیست این فصل این تیم نیز حضور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۰    
طبق ادعای مطبوعات اسپانیایی نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به هم تیمی های سابقش در بارسلونا پیام داده که ریلکس باشند چون او به بارسا بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۰    
نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران از جامعه جهانی خواست تا ایران را برای کاهش تنش ها تحت فشار قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۵    
با گذشت 3 روز از سرنگونی پهپاد آمریکا توسط ایران روزنامه وال استریت ژورنال از اختلافات گسترده ترامپ با تیم امنیت ملی خود بر سر طرح های آنها برای حمله به ایران خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۰    
زمانی که شرایط بیماری دیابت مدیریت نمی شود، سطوح بالای قند خون در بزاق انسان به باکتری ها مضر اجازه رشد در دهان را می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۰    
وزیر بهداشت گفت: با توجه به اینکه در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفته ایم قرارگاهی در سازمان غذا و دارو راه اندازی و مسئولیت و فرماندهی آن بر عهده خودم است که تمام ذی نفعان صنعت دارو، تولیدات ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۰    
یک دیپلمات ارشد روسی هشدار داد که آمریکا از درک این موضوع عاجز است که تحریم های جدیدش برنامه جامع اقدام مشترک را در خطر بزرگی قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵    
بیت کوین که یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده به شمار می رود، عنوان دهمین ارز بزرگ و مهم جهان را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵    
سخنگوی دولت از دستور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به کلیه دستگاه های اجرایی مبنی بر تنظیم برنامه های خود در سقف بودجه تعدیل شده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۰    
معاون رئیس جمهور آمریکا با بیان این ادعا که واشنگتن مطمئن نیست که دستور هدف قرار دادن پهپاد متجاوز آمریکایی توسط مقام های ارشد ایرانی صادر شده باشد، گفت مسئله اصلی آمریکا با ایران، برنامه هسته ای است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: تعرفه خدمات اینترنت موضوعی کارشناسی است و شرکتهای ارایه دهنده خدمات اینترنت ثابت بایستی دلایل و مستندات خود را برای افزایش تعرفه خدمات به ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی دریافته و اعلام کرده اند که گروهی از هکرها موفق شده اند با استفاده از اپلیکیشن تقویم اختصاصی گوگل (Google Calendar) به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی پیدا ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی دولت، قهر جهانگیری از دولت را شایعه خواند و گفت: جلسه امروز (یکشنبه) دولت به ریاست آقای جهانگیری برگزار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۰    
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: امروزه نیاز اصلی ازدواج جوانان، اشتغال ایمن و مسکن ارزان است و افزایش بیشتر وام ازدواج موثر نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۵    
برخی کاربران اعلام کرده اند که از ساعاتی پیش دسترسی به کد تایید شبکه اجتماعی تلگرام در اپراتور های تلفن همراه قطع شده این پیام ها برای مشترکان اپراتور های همراه اول ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۵    
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از بازداشت یک مدیر متخلف اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۵    
سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا گفت: جو محل برگزاری مسابقات هفته چهارم لیگ ملت های جهان در اردبیل فوق العاده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵    
رییس قوه قضائیه، در گفت وگوی تفصیلی با سایت دفتر رهبر انقلاب به بررسی محورهای حکم انتصاب رهبر انقلاب برای شروع دوره ای جدید و تحول در دستگاه عدالت پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵    
طی دو هفته گذشته قیمت هر کیلوگرم شقه گوسفندی بدون دنبه بین 2 تا چهار هزارتومان کاهش یافت و نرخ هرکیلو گرم دام زنده تا 45 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
پیکرهای مطهر شهیدان غلامحسین دادنام و کریم مبرز پس از 31 سال برای تشییع و تدفین به اشکنان باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
رسانه اصلی حامی جمهوری خواهان آمریکا و رسانه محبوب دونالد ترامپ که اغلب مواضعی ضد ایرانی دارد، در یادداشتی به اقتدار نظامی ایران و تبدیل شدن آن به یکی از پیشگامان منطقه اذعان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
با توجه به فروش و استقبال نه چندان خوب گوشی های هوشمند پیکسل گوگل در بازار از طرفی و البته سایه سنگین رکود بر بازار تبلت در سال های اخیر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان قم از کاهش 11 درصدی ازدواج و نیز روند نزولی طلاق در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۰    
دره باستانی "شیرز" با جاذبه های گردشگری شگفت انگیز در شهرستان کوهدشت یکی از مقصدهای رؤیایی گردشگران در سفرهای تابستانی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۰    
مدیرکل بازرسی استان سمنان گفت: سازمان بازرسی به دنبال مچ گیری از مدیران نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۵    
وزیر امور خارجه کشورمان با ارائه شواهد جدیدی از تعرض پهپاد جاسوسی آمریکا به حریم هوایی ایران اظهار کرد که نزدیک بود تیم "ب" دونالد ترامپ را وارد یک جنگ کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۵    
پژوهشگران در بررسی های جدید خود در مورد دیابت دریافتند که شاید نوعی پروتئین بتواند در معکوس کردن اثر دیابت نوع دو موثر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۵    
نتایج یک مطالعه جدید تایید می کند که بالا بودن سطح کلسیم در عروق کرونری عاملی برای بروز تغییرات مخرب در ساختار قلب است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: حادثه گروگانگیری در یکی از محلات حاشیه ای کرمانشاه با حضور و مداخله به موقع پلیس بدون هیچ اتفاق ناگواری پایان یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰    
در سال 95 ایران بالاترین رشد اقتصادی دهه 90 را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰    
با برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم، ترکیب هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس در سال چهارم مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۵    
کوروش سلیمانی به مناسبت تولد پرویز پرستویی، خدا را شکر کرد که بزرگانی چون او در عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین حضور دارند. او آرزو کرد که سایه این بازیگر همیشه مستدام باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۵    
در حالی که قیمت انواع سکه امروز نسبت به روز شنبه با افزایش همراه بود اما نرخ ارز در بانک ها و صرافی های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته با اندکی کاهش همراه است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۵    
امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده 7 هزار و 600 و مرغ گرم حدود 11 هزار تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۰    
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه خودروسازی از نخستین روزکاری سال 98 تا پایان خردادماه، بیش از 60 هزار دستگاه انواع محصولات خود را به مشتریان تحویل داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۵    
کلاً این را بدانید خنداندن مردم کار خیلی آسانی نیست .
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۵    
عوامل آتش نشانی با اقدام به موقع درب واحد مسکونی را گشوده و بلافاصله با بستن شیر گاز شهری و باز کردن پنجره و ایجاد تهویه هوایی مناسب فرد مذکور را از مرگ نجات یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۰    
هنجارشکنی زن غیر گیلانی در گلسار رشت به صورت سازمان یافته و باندی است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۰    
واقعیت این است حضور سگ ها در مکان های عمومی باعث سلب آسایش و ایجاد مزاحمت برای مردم می شود و همین باعث ممنوعیت سگ گردانی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۰    
در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به ندرت می توان دایی بدون تیم را در قامت یک گزینه پیشنهادی دید. انگار همه او را فراموش کرده اند؛ چرا؟ دلایلش یکی، دو تا نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که با دیگر هم تیمی خود در "تیم ب" نشست مطبوعاتی گذاشته بود، به تکرار لفاظی های خود علیه کشورمان پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۵    
سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS) از وقوع زمین لرزه ای 5.6 ریشتری در شهر "پترولیا" واقع در 400 کیلومتری شهر سان فرانسیسکوی آمریکا خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۵    
براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران منتهی به ساعت 8 امروز (2 تیر) متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته در ایستگاه های شهر تهران 107 و آلاینده اصلی ذرات معلق با ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۵    
دوپینگ دونده استقامتی تیم ملی ایران قطعی شد و او برای چهار سال نمی تواند در میادین حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵    
قیمت شیر، پنیر و ماست دارای یک قاعده است. سازمان حمایت در مواردی که اجازه 6 درصد افزایش قیمت را دارد به این بخش مجوز دهد اما اعطای مجوز برای مازاد بر 6 درصد افزایش قیمت، با ستاد تنظیم بازار است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵    
یک روزنامه آمریکایی با اشاره به اینکه توانمندی های ایران، محاسبات آمریکا در خصوص خطرات موجود را تغییر داده است، نوشت که ترامپ گزینه های چندان زیادی در قبال ایران ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۰    
در پایان مجلس یادبود چندین بار از اسامی، ارگان و نهادهایی تقدیر و تشکر شد که نام بعضی از آنها جالب توجه بود از جمله معاون علمی و فن آوری ریاست جمهوری و وزارت دفاع.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس جمهور به وزیر کشور دستور داد تا این وزارت از طریق نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ترتیباتی اتخاذ کند که از درج مهر ورود و خروج به ایران در گذرنامه اتباع خارجی خودداری شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۰    
به دلیل افزایش دمای هوا در استان خوزستان، ادارات و بانک های خوزستان روز چهارشنبه 5 تیر نیز تعطیل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۰    
قرار بود انتخابات هیات رئیسه این دوره کمیسیون، هفته گذشته برگزار شود که به دلیل تاخیر تعدادی از اعضای کمیسیون برای حضور در جلسه و به گفته رحیمی عضو این کمیسیون ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۰    
رییس اتحادیه بین المجالس جهانی با حسن روحانی و علی لاریجانی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۵    
یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت: این احتمال وجود دارد که پهپاد گلوبال هوک یا پهپاد آمریکایی دیگری وارد حریم هوایی ایران شده باشد و به همین دلیل رئیس جمهور این حمله را لغو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۵    
کمال تبریزی در حالی فیلم ما همه با هم هستیم را در اکران عید فطر امسال روی پرده برد که هنوز حواشی مربوط به آخرین اثر او یعنی فیلم مارموز فراموش نشده بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰    
ایران هم بر اساس متن برجام تصمیم گرفت که برخی از تعهداتش را متوقف کند که تا به حال هم دو مورد از تعهدات را متوقف کرده و بعد از پایان مهلت 60 روزه یا همان دو هفته دیگر طبیعتاً گام های جدیدی را بر می ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
اگر بارندگی های اخیر و ذخیره آب سدها را در یک کفه ترازو و بحران آب ایران را در کفه دیگر قرار دهیم، باز هم بحران آب سنگینی کرده و مسئولان را بر آن می دارد ضمن تقاضا از مصرف کنندگان برای مدیریت مصرف ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد: ترکیه با خرید سامانه دفاعی اس 400 روسیه، ناتو را ترک نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵    
آقای رئیس جمهور متأسفانه در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت نمی کنید و بعد می گوئید گله می کنید چرا CFT یا پالرمو تصویب نمی شود؟ در جلسات مجمع شرکت کنید تا این دو تصویب شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
در پی افزایش تنش میان تهران و واشنگتن، ایران حملات سایبری خود علیه دولت آمریکا و زیرساخت های حیاتی این کشور را افزایش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
یکی دیگر از نشانه های نفوذ بر ترامپ 259 میلیون دلاری است که "شلدون ادلسون" کازینودار معروف امریکایی و یکی از هواداران برجسته حزب جمهوری خواه امریکا به کارزار انتخاباتی ترامپ در سال 2016 میلادی کمک ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
در تحقیقات مشخص شد متهمان با ترفند فروش سؤالات کنکور و امتحانات نهایی بالغ بر 900 میلیون ریال از طعمه های خود کلاهبرداری کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
مخدوش کردن و تغییر قیمت محصولات تولیدی از سوی واحدهای توزیعی و صنفی، تقلب محسوب می شود و این عمل مجازات سنگین تری نسبت به گران فروشی و عدم درج قیمت و نرخنامه دارد.
  • ۱