چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۲۰Jul 2019 24

خبرهای آفتاب نیوز 3 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۵    
فائقه دوستی مدتی در آی سیو بستری بود ولی دیروز 3 تیر در گذشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان برنامه با اشاره به اینکه ما می توانیم 62 هزار میلیارد تومان بودجه را در بخش هزینه ها جابجا کنیم و 76 هزار میلیارد تومان از منابع مختلف کمک بگیریم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵    
اروپا طی هفته جاری درگیر عبور موج گرمایی است که دمای هوای کشورهای مختلف این قاره را بین 35 تا 40 درجه سانتیگراد افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۰    
رئیس سازمان حراست صنعت نفت درباره اظهارات اخیر دو نماینده مردم شاهین شهر و نجف آباد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر دستگیری اعضای باند نفوذ در وزارت نفت گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۵    
زنان عربستانی می توانند حق رانندگی را جزء شروط ضمن عقد ازدواج قرار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۰    
آینده آبی های پایتخت کاملا بستگی به وضعیت مطالبات پروپئیچ دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است امروز به ادامه بررسی طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۵    
وزیر خارجه روسیه اظهار کرد که سوریه مکانی برای حل درگیری های ایران و اسرائیل نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۰    
میثم تیموری از شرایطش در باشگاه استقلال ناراضی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۰    
قبوض کاغذی در لیست بایدهای دولت برای حذف شدن قرار گرفته و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، مشترکان برق از ابتدای مهرماه به جای دریافت قبض کاغذی برق اطلاعات مصرف خود را از طریق پیامک دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۰:۵۵    
ابوالفضل انتظاری، مدیرعامل شرکت های پدیده که به علت عفونت کلیه در بیمارستان بستری بود، دقایقی پیش فوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۵    
وزیر امور خارجه ایران در واکنش به توییت ترامپ نوشت: صدردرصد حق با ترامپ است که می گوید که نیروی نظامی آمریکا هیچ کاری در خلیج فارس ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۰    
تیم ملی فوتبال بانوان آمریکا موفق شد با غلبه بر اسپانیا به جمع 8 تیم برتر جام جهانی فوتبال زنان راه یابد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۰    
مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای تحریم های تازه آمریکا علیه ایران را بخشی از کارزار فشار حداکثری دولت علیه ایران توصیف کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۴۰    
سه ماه پس از حضور تعدادی هواپیما و نظامی روس در ونزوئلا، یک خبرگزاری از فرود یک جنگنده روس در یکی از فرودگاه های ونزوئلا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۰    
وزیر خارجه مصر ایران را به دخالت در امور داخلی کشورهای عربی متهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۵    
بی احتیاطی و شنا در آب های آزاد در کردستان بازهم قربانی گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۰    
شبکه خبری آمریکایی در واکنش به تحریم های جدید علیه ایران گفت که اقدام علیه ظریف عملا احتمال هرگونه دیپلماسی را از بین می برد، آن هم با اعمال تحریم های سخت علیه دیپلمات ارشد یک کشور.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۵    
کارگردان نمایش مادر بیان کرد: ما از طریق بسته شدن سایت فروش بلیت نمایشمان متوجه شدیم امشب (3 تیر) اجرا نداریم اما هنوز توضیحی مبنی بر علت این اتفاق به ما داده نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۵    
وزیر خارجه انگلیس گفت که کشورش گمان نمی کند تهران یا واشنگتن خواهان جنگ باشند اما لندن بسیار نگران آن است که جنگ به صورت تصادفی رخ دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۵    
کاخ سفید برای دومین بار در روزهای گذشته در پی یافتن بسته ای مشکوک در خیابان پنسیلوانیا اعلام وضعیت اضطراری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۰    
استیون منوچین ، وزیر خزانه داری آمریکا، امروز -دوشنبه- اعلام کرد که هشت فرمانده سپاه در روزهای آینده تحریم می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۰    
آمریکا، بریتانیا، عربستان سعودی و امارات متحده عربی در بیانیه ای مشترک خواستار راه حلی دیپلماتیک برای کاهش تنش ها با ایران شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا امروز با امضای یک فرمان اجرایی، تحریم های تازه ای علیه ایران اعمال کرد. آمریکا در پی اقدامات خصمانه خود، تحریم های جدیدی را علیه رهبر انقلاب وضع کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا امروز با امضای یک فرمان اجرایی، تحریم های تازه ای علیه ایران اعمال کرد. آمریکا در پی اقدامات خصمانه خود، تحریم های جدیدی را علیه رهبر انقلاب وضع کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۰    
وزیر امور خارجه گفت: اعمال تحریم ها و اقدامات یک جانبه آمریکا و ورود آنها به عرصه جنگ و تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران مانع اجرای همکاری های بین المللی به ویژه در عرصه مواد مخدر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۰    
باشگاه استقلال اهواز به لیگ 3 سقوط کرد. ایران جوان بوشهر جانشین این باشگاه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۰    
جایگاه پمپ بنزین دروازه دولت که در سال 96 با شماره 31711 در فهرست آثار ملی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ثبت رسیده این روزها به موزه ای تبدیل شده تا با بازدید از آن خاطرات نوستالژیک ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۲۰    
مقیمی درباره دستور جهانگیری معاون اول رییس جمهور مبنی بر لزوم تدوین و ابلاغ دستورالعمل قیمت گذاری خودرو ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۵    
مدیر مرکز حوادث فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی خودروی وانت حامل اتباع غیر مجاز در محور کوهک به اسفندک سراوان 2 کشته و 25 مجروح برجا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۵    
نگاهی به برنامه حسن روحانی در فصل بهار نشان می دهد که او ظرف 90 روز، 76 جلسه را اداره کرده و با سران 9 کشور جهان دیدار کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۵    
احمدی نژاد در این نامه خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشته است: به خود آیید و بیندیشید که شما در مقایسه با حاکمیت جهانی ایرانیان و مدیریت مقتدرانه و در عین حال انسانی، عادلانه و بشردوستانه کورش کبیر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۵۵    
نیروی دریایی آمریکا امروز (دوشنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که یک کشتی جنگی آمریکایی دیگر وارد آب های خاورمیانه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۰    
وزیر امور خارجه تاکید کرد: سامانه ای که پهپاد آمریکایی را مورد هدف قرار داد، کاملاً ایرانی بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۰    
وزارت امور خارجه عمان ضمن درخواست از ایران و آمریکا برای حفظ خویشتن داری، از دو طرف خواست مشکلات و اختلافات خود را از از طریق گفت وگو حل کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۰    
دو جنگنده یوروفایتر متعلق به نیروی هوایی آلمان روز دوشنبه در آسمان ایالت مکلنبورگ – وسترن پومرانیا واقع در شمال شرقی این کشور به دلیلی نامشخص با هم برخورد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۵۰    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از درگیری میان رزمندگان این قرارگاه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران در آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۰    
وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد سعودی در رستورانی در جده ناهار خورد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۰۵    
اردوی بعدی تیم امید بعد از تمرینات تیم ملی در کمپ تیم های ملی آغاز می شود. تیم ملی 10 تا 15 تیر ماه در کمپ تیم های ملی اردو خواهد داشت و سه روز بعد از پایان این اردو تیم فرهاد مجیدی دوباره تمرینات ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۰۰    
افراد زیادی هنگام سوار شدن به یک وسیله نقلیه دچارحالت تهوع می شوند؛ یعنی به بیماری حرکت مبتلا هستند. گاردین راه های کنترل این بیماری را بررسی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۰    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بی احتیاطی و چشم پوشی از کودک سه ساله در پارک مهرورزی یاسوج منجر به غرق شدن این کودک در رودخانه بشار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۵    
یک مقام چینی گفته است که پکن و واشنگتن باید برای پایان دادن به تنش تجاری بین دو کشور مصالحه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۵    
نخست وزیر مستعفی انگلیس با تاکید بر اینکه تلاش خواهند کرد که در برجام باقی بمانند، گفت: اولویت ما رسیدن به یک راه حل سیاسی برای کاهش تنش با ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۵    
در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی از یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون منتشر شد که واکنش های مختلفی را در پی داشت و بار دیگر توجه افکار عمومی را به موضوع حریم شخصی جلب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر اصفهان گفت: صبح روز گذشته -یکشنبه دوم تیر-کودکی دوساله از اتباع کشور افغانستان در درچه مورد حمله چند سگ قرار گرفت و از ناحیه شکم، ران و سر دچار گزش شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۰    
گروهی از متخصصان علوم تغذیه در انگلیس با انجام آزمایش های تازه ای دریافتند که نوشیدن قهوه چربی قهوه ای را تحریک می کند که می تواند عامل کلیدی در مقابله با چاقی و دیابت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۰    
وزیر دفاع با اشاره به اعدام یکی از نیروهای قراردادی این وزارتخانه به اتهام جاسوسی برای دولت آمریکا گفت: بابت این اقدام ممنون سازمان قضایی نیروهای مسلح هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۰    
معاون وزیر امورخارجه روسیه با انتقاد از تحریم های آمریکا علیه ایران گفت که مسکو با این سیاست واشنگتن مقابله خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۵    
دیو بارتلومیو (عضو تالار مشاهیر آهنگ سازان و تالار مشاهیر راک اند رول)، روز یکشنبه در بیمارستانی در حومه شهر نیواورلینز در سن 100 سالگی از دنیا رفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۵    
تشنج یکی از شایع ترین اختلالاتی است که به صورت انقباضات غیرارادی تعداد زیادی از عضلات بدن نمود پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۰    
بر اساس گزارش صورت گرفته به مرکز اورژانس اجتماعی 123 مبنی بر یک مورد کودک آزاری در یک کارواش در شهر بوشهر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۰    
نکته دیگر اینکه حشیش را خیلی راحت می شود پرورش داد. در واقع گلدانی است. حتی در فضای سبز عمومی هم کشت می شود. شما همین الان اتوبان حکیم رو نگاه کنید ببینید که چقدر فضای سبز بزرگی دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۰    
پژوهشگران انگلیسی با مطالعه تصویربرداری مغز دریافته اند نشانه های بیماری پارکینسون دو دهه پیش از ظهور علائم این بیماری ظاهر می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر میزان تصویب پالرمو و CFT به تاخیر بیفتد اقدامات تقابلی FATF بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۵    
نوع برخورد فدراسیون فوتبال با اتفاقات تلخ پایان لیگ و فینال جام حذفی به گونه ای است که گویی آب از آب تکان نخورده و هیچ کس مرتکب اشتباهی نشده و تنها مقصر درگیری های فوتبال هم ظاهرا فقط امکانات ورزشگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۵    
در پی جانباختن 9 کوهنورد مشهدی در حادثه بهمن کوه اشترانکوه، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان حکم ابطال دو باشگاه کوهنوردی را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰    
جسد این 2 جنین برای بررسی و تحقیقات به سردخانه منتقل شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۰    
در ماه های گذشته با افزایش قیمت ارز قیمت واحدهای مسکونی به شدت با رشد مواجه بوده و مردم عادی توان خرید واحدهای مسکونی را تا حدود زیادی از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۵    
پس از آنکه خبر فرارم از کشور در رسانه ها درج شد، خود را به دادسرای ناحیه 12 رساندم و خواستار ملاقات با سرپرست دادسرا شدم تا از علت این اظهارنظر باخبر شوم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۵    
بامداد امروز برای صید به دریا رفته بودم که هنگام کشیدن تور از دریا متوجه شدم تور مانند گذشته نیست و بسیار سنگین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۵    
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شرور مسلح منطقه تهرانپارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۵    
پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویری فردی را که پس از بیهوش کردن موتورسیکلت سواران اقدام به سرقت از آنان کرده بود از مردم خواست که اگر از سوی این فرد مورد شکایت قرار گرفته اند به پلیس مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا با انتقاد شدید از روند تصمیم گیری رئیس جمهور کشورش در واکنش به سرنگونی پهپاد آمریکایی تاکید کرد که دونالد ترامپ باید از این وضعیت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰    
ما اجازه نمی دهیم آرامش شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی به هم بخورد. آنها حملات زیادی را طراحی کردند اما به نتیجه نرسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰    
متهمان با جعل مدارک شناسایی و غصب عنوان دولتی، به واحدهای صنفی محدوده های مختلف پایتخت مراجعه می کردند و ظاهراً پس از بررسی و بازرسی از این واحدها به بهانه های واهی از مالکانشان اخاذی می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۵    
این مراسم صبح دوشنبه (3 تیرماه) در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵    
ارز دولتی از واردات کالاهای اساسی حذف نشد، اما هنوز مشخص نیست که این ارز صرف واردات چه کالاهایی می شود و ممکن است ارائه یارانه مستقیم به کالاهای اساسی به جای اختصاص ارز 4200 تومانی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵    
بعد از گُل کردن و فراگیر شدن سریال های نمایش خانگی انگار سایت های تبلیغاتی و بعضاً غیرمجاز هم بدشان نیامد از این فرصت برای کلیک بیشتر خود استفاده کنند و احتمالا برای شما هم پیش آمده وقتی برای دانلود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۵    
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت کیمیا خودرو امروز یکشنبه (2 تیر) در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به صورت علنی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۰    
جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: پسربچه 9 ساله ای در برخورد خودروی سواری با یک دستگاه اتوبوس، جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۰    
بازار ارز پس از چند روز ثبات، افزایشی شد و صرافی های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار و یورو را 200 تومان افزایش دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۰    
درباره رقم قرارداد وریا و حسینی بحث زیاد است. خلیل زاده عضو هیات مدیره این باشگاه اما شایعات درباره توافق سه میلیاردی با این دو بازیکن را رد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۵    
با اینکه خزانه داری آمریکا به سوال این نشریه درباره ماهیت تحریم ها پاسخی نداد اما وال استریت ژورنال به نقل از منابع مطلع احتمال می دهد که دیگر بخش های اقتصاد ایران که هنوز تحریم نشده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۵    
بنده بر خلاف تحلیلگرانی که می گویند سقوط پهپاد موجب افزایش تنش ها می شود، آن را یک عامل بازدارنده در مقابله ایران و آمریکا می دانم. پس از این ماجرا آمریکا با احتیاط و دوراندیشی بیشتری فکر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۰    
دیرهنگامی است که در عکس ها و گزارش های منتشر شده از دادگاه ها و فیلم های سینمایی، شاهد پوشش چادر بر سر متهمان زنی هستیم که هیچ تعریفی از حجاب برتر ندارند و بنا بر قانون نانوشته زندان ها و دادگاه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۰    
ضربه سومی که اختلافات همبازیان سابق را برای چندمین بار علنی کرده و کاملاً از یک شایعه فراتر می برد. حالا این بازیکنان مخالف بازگشت فوتبالیستی هستند که به خاطر کارلوس کی روش آن ها را مورد حمله قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۵    
موزه ون گوگ در نمایشگاه جدید خود به نام ون گوگ و گل های آفتاب گردان در اقدامی غیرمعمول فرصت بازدید از پشت تابلو نقاشی گل های آفتاب گردان را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۵    
شهر استانبول دیشب تا ساعات اولیه صبح شاهد شادمانی هواداران آقای امام اغلو و حزب جمهوری خواه خلق ترکیه بود.رئیس جمهور اردوغان بارها گفته هر کس استانبول را ببرد، ترکیه را برده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۵    
مقامات هندی از پیدا شدن اجساد هفت کوهنورد مفقود شده از یک تیم بین المللی هشت نفره که تصور می شد در مسیر صعود به یکی از کوه های خطرناک همیالیا کشته شده باشند، توسط چندین سرباز خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۵    
انتقادات پیاپی از نظام بانکی و گله مندی از آن در شرایطی که گفته می شود 90 درصد بار مالی اقتصاد را به دوش می کشند و نادیده گرفته شدن نقش آنها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۰    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به آخرین وضعیت تولید مواد مخدر در جهان در سال 2018 گفت: کشت و تولید مواد مخدر تا این سال به رکوردی بی سابقه رسیده و تولید غیر قانونی موجب ابتلای 275 میلیون ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵    
دادستان کل کشور در واکنش به اینکه صادقی گفته است دادستان کل کشور خبر از اعمال نفوذ در این پرونده داده است، تصریح کرد: من چنین چیزی نگفته ام و تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵    
در روند ادامه عملیات نیز یک خانم 30 ساله ایرانی نیز از زیر آوار بیرون آورده شد که پس از تحویل به عوامل اورژانس مشخص شد متاسفانه جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۵    
ازدحام جمعیت در محل برگزاری یک مراسم مذهبی در هند به کشته شدن دست کم 14 تن منجر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۵    
17 سال داشتم و ترک خانواده برایم سخت بود. نمی دانستم چطور صحبت و زندگی کنم، اما بعد از یک ماه جا افتادم. زبان روسی برایم خیلی سخت بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۵    
نماینده سرپل ذهاب با اعتراض به رای گیری برای ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس اعلام کرد که در رای گیری تخلف شده است؛ لاریجانی هم اعلام کرد که شکایت او در هیئت رئیسه مجلس پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۵    
ترامپ با تاکید براینکه خود را فردی موفق در عرصه سیاست می داند، اعتراف کرد که برای شکست در انتخابات آماده نیست چرا که اساسا باخت را دوست ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۵    
پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم، 1524 هنرمند کودک و نوجوان 4 تا 18 ساله، از 27 استان، 96 شهر و روستای کشور در قالب 620 اجرای فردی یا گروهی در جشنواره شرکت نمودند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰    
دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که اکثر زنان گمان می کنند بعد از 50 سالگی چروک ها با سرعت بیشتری روی صورتشان نقش می بندد و افتادگی پوست شتاب می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰    
ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه، در گفت وگوی زنده تلویزیونی (شامگاه یکشنبه 2 تیر)، به موضوع قتل یک زندان سیاسی توسط دو زندانی محکوم به اعدام در زندان فشافویه اشاه کرد و گفت کیفرخواست در دادگاه صادر شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰    
محمود صادقی در توئیتر خود نسبت به شفاف سازی حساب های قوه قضاییه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰    
دونالد ترامپ در مصاحبه ای از جان بولتون به عنوان یکی از" شاهین ها" (جنگ طلب ها) در دولتش یاد کرد که به گفته ی ترامپ، "اگر اختیارش با خودش بود یک مرتبه با کل دنیا در می افتاد".
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰    
سوئد حادترین وضعیت بدهی در اروپا را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۰    
سرپرست اداره محیط زیست شهرستان نطنز گفت: حکم 4 سال حبس برای شکارچی دستگیر شده در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۵    
اقتصاد آنلاین گزارشی در خصوص گران ترین واحدهای مسکونی فروخته شده در تهران ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۵    
در دیدار سرزده مردمی دادستان کل کشور از دادسرای ناحیه 12 اعلام شد که قدیمی ترین پرونده این مرجع مربوط به پاساژ علاءالدین است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۰    
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در توئیتی نوشت: ادعای آمادگی آمریکا برای مذاکره بی قید و شرط با تداوم شرایط تهدید و تحریم پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۰    
محمود صادقی در توئیتر خود نسبت به شفاف سازی حساب های قوه قضاییه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۰    
در تصویر زیر یک عطار خیابانی در زمان قاجار را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۵    
به علت مناسب بودن قیمت تور مالزی این کشور یکی از کشورهای پرمسافری هست که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و هوا که رو به سرما می رود بهترین زمان برای سفر به این کشور می شود.
  • ۱