چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۵۸Jul 2019 24

خبرهای آفتاب نیوز 9 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۵    
خوردن بستنی و آب میوه از لذت های مهم فصل های گرم سال است اما بسیاری از این خوراکی های دلچسب به جای اینکه خنکتان کند شما را راهی بیمارستان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به ثبات نسبی ایجاد شده در این بازار احتمال روند کاهشی نرخ ارز ادامه خواهد داشت و نرخ دلار کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۵    
شهروندان خوزستانی در بیشتر شهرهای این استان دمای بالای 50 درجه را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۵    
شرکت ایران خودرو فیلتر های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۵    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نشست کشوری کوهورت مادران و فرزندان پرشین گفت: امروز با شیوع مرگ های زودرس در کشور مواجهیم که بالغ بر نیم درصد از مرگ و میرها زیر 70 سال و 2 درصد زیر 50 سال ثبت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۵    
گفته شده چنین خودروهایی جان عابرانی را که از نظر بینایی مشکل دارند، به خطر می اندازد به این دلیل که بسیار کم صدا بوده و عابران صدای نزدیک شدن آن ها را نمی شنوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد که فلسفه فیلتر سایت شهید بهشتی از بین رفته است و قاعدتا باید رفع فیلتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۰    
رئیس پژوهشکده اقلیم شناسی سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد میانگین دمای هوای کشور در ماه های تیر ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۵    
کارشناسان ایتالیایی پس از بررسی آمار مرگ و میر ناشی از سرطان در اروپا اعلام کردند، اگر چه آمار مرگ و میر اروپایی ها بر اثر سرطان در پنج سال اخیر بیشتر شده اما ریسک ابتلا تقریبا در همه انواع سرطان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۴۰    
گزینه سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس، برای مذاکرات نهایی به تهران آمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
تحریم های جدید ایالات متحده علیه رهبر ایران ماهیتی نمادین دارند و در واکنش به اقدام ایران در هدف گرفتن هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی اعمال شده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۵    
علیرضا زاکانی با بیان اینکه پیرامون آقای طبری و نقش مخرب آن در قوه قضائیه صحبت کردم که از دفتر آیه الله لاریجانی تکذیب شد و تأکید نمودند که ایشان برخی موارد را بررسی کرده و حکم به سلامت آقای طبری ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۵    
سلبریتی سالاری پای سلطه مداری و حاکمیت تعیین کننده اسپانسرها را به تلویزیون باز کرد؛ به گونه ای که کانال های تلویزیونی را عوض می کنیم یا سریال ها کم رونق اند و آن دلچسبی سابق را ندارند و یا برنامه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۰    
دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور نمایندگان ایران و سه کشور اروپایی در حالی روز جمعه هفتم تیر ماه برگزار شد که در آخرین ساعت کاری همین روز ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از وقوع کودک آزاری توسط مادر عصبانی در قزوین خبر داد و گفت: این مادر در حرکتی جنون آمیز موجب فرو رفتن کلید در بافت مغز کودک خردسال خود شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۷:۴۰    
خانه های کوچک با درهای باز که پرده ای نیمه آویخته پشتشان به چشم می خورد، مشخصه اسلام آباد است. خانه هایی که هرکدام یک ساز می زنند به لحاظ بی قوارگی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۷:۲۰    
سازو کار ویژه مالی اروپا با ایران برای حفظ برجام سرانجام به تراکنش مالی رسید تا نخستین گام اروپا برای جبران بخشی از آسیب های بدعهدی آمریکا در توافق هسته ای با ایران عملیاتی شود. گامی لازم و نه کافی.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۷:۱۰    
این تجارت نه قانونی است و نه غیر قانونی. این فحوای کلام کسانی است که در حوزه خرید و فروش ماینر فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۶:۰۵    
نوسازی تاکسی های فرسوده همچنان میان خودروسازان و بانک ها پاسکاری می شود. خودروسازان از یک طرف وعده می دهند که 10 هزار تاکسی نوسازی می شود و از آن طرف ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۵:۰۵    
شاید انتخاب پرسپولیس برای کالدرون، یک سکوی پرتاب جدید و پلی به سوی احیای این مربی باشد؛ یعنی همان اتفاقی که برای برانکو رخ داد و می تواند برای ویلموتس، استراماچونی و کالدرون نیز تکرار شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۴:۰۵    
CCU را به خانه شان می آورند و برخی هم اتاق عمل را؛ حالا دیگر ویزیت بیماران در خانه کم کم جای پای خود را در بازار خدمات ایران باز کرده است و نه تنها مؤسسه های متعددی ایجاد شده اند که پزشکان را به ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۳:۱۰    
اگر جاهایی هست که مردم هزینه درمان نمی دهند به معنای ارزان بودن درمان نیست، دولت ها و بیمه ها آن را از جیب عموم مردم می پردازند. درمان ارزان یعنی باقی ماندن بیماری و زمین گیر شدن صنعت درمان و بهداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۲:۲۵    
اگر نهاد و یا افرادی قصد داشته باشند موضوع حجاب را در خیابان ها حل کنند در حالی که زیر پوست شهر آمار طلاق و فساد اخلاقی بعضاً در حال افزایش باشد، باید نگران چنین جامعه ای شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۱:۴۵    
علی کفاشیان و عباس ترابیان به گزارش چرایی محکومیت پنج ساله خود از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۱:۳۵    
مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امورخارجه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: هرگونه نقل قول به نقل از منبع آگاه، مقام آگاه یا مقامات ارشد در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران فاقد اعتبار است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۱:۱۰    
مدیران نظام بانکی می گویند این رسم است که بانکداران در هر دولتی رئیس جمهور را ببینند و مشکلات خود را رو در رو با او در میان بگذارند ؛ دیداری که پس از گذشت 6 سال هنوز با حسن روحانی محقق نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۰۰:۱۰    
نیروهای وابسته به ژنرال حفتر که از حمایت دولت شرق لیبی برخوردار است، اعلام کردند که یک فروند هواپیمای بدون سرنشین ترکیه را در فرودگاه معیتیقه واقع در شرق طرابلس هدف قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۵    
وزیر خارجه ترکیه از ربوده شدن شش نفر از شهروندان این کشور توسط شبه نظامیان وابسته به ارتش ملی لیبی به ریاست خلیفه حفتر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۰    
سخنگوی گروه مسلح موسوم به ارتش ملی لیبی به ریاست خلیفه حفتر در واکنش به اظهارات وزیر خارجه ترکیه درباره بازداشت شهروندان ترکیه ای توسط شبه نظامیان خلیفه حفتر گفت که در این خصوص بی اطلاع است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۵    
فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:آمریکایی ها تا زمانی که ایران در مدار قدرت آنها قرار نگیرد تخلیه ظرفیت های قدرت ایران را در دستور کار قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی دولت تصریح کرد: مردم شریف ما دنبال بهانه برای بهبود و امید هستند نه بهانه برای ناامیدی؛ این را من در گفت وگوی مستقیم در خیابان ها دیدم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: براساس گزارش هواشناسی احتمال بروز بادهای شدید در استان و بروز خسارت به تاسیسات زیربنایی از امشب تا سه شنبه وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۰    
گابریل کالدرون در بدو ورود به ایران پیامی برای هواداران پرسپولیس ارسال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۰    
سخنگوی قوه قضائیه گفت: رویکرد اصلی تحول در قوه قضائیه، تحول در برنامه ها و ساختارهاست و اصل این تحول در رویکردهاست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۰    
وین رونی در گفتگویی مدعی شده بهترین مربی ای که او داشته فن خال بوده و عجیب است که اشاره ای به سر الکس فرگوسن نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۰    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی عامل گروگانگیری جوان 25 ساله در شهرستان سرباز شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۲:۰۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین نشست شورای اداری نسبت به هرگونه تخلفی در انتخابات آینده مجلس هشدار داد و گفت: آدم بی رحمی در انتخابات هستم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مجادله ای لفظی با جیم آکوستا خبرنگار سی ان ان اذعان کرد که با دیکتاتورهای جهان بهتر از خبرنگاران آمریکایی کنار می آید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۰    
مجله اشپیگل در مقاله ای از شاهزاده بندر بن سلطان به عنوان مرد در سایه عربستان نام برد و نوشت که وی مذاکرات در مورد قراردادهای تسلیحاتی را انجام داده و مشوق درگیری های مسلحانه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۵    
استقلال در اولین بازی تحت هدایت استراماچونی با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۵    
بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه سه بر صفر از آمریکا شکست خوردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۲۰    
قائم مقام مدیر شبکه سه سیما از بازگشت برنامه حالا خورشید و همچنین پخش یک سریال طنز در ایام تابستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۲۰    
رئیس جمهور آمریکا در جمع نظامیان این کشور در کره جنوبی از ساخت جنگ افزارهای جدید و ارتقاء زرادخانه هسته ای آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۵    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در جلسه هفتگی کابینه خود به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هشدار داد و گفت که امکان دارد مجبور به عملیات نظامی در نوار غزه شویم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۵    
رئیس مجلس با بیان اینکه استخراج بیت کوین با استفاده از برق صنعتی خلاف قانون است، گفت: قطعاً برای حل معضلات تولید کنندگان با وزارت نیرو مذاکره خواهم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۳    
یک رسانه خبری-تحلیلی آمریکایی در یک یادداشت با انتقاد از خودخواهی رئیس جمهور این کشور در قبال سیاست خارجی به ویژه مسائل مربوط به ایران تصریح کرده که ایرانی ها قطعا در برابر او تعظیم نخواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۳    
ساکت الهامی مربی تیم فوتبال تراکتور به دلیل مشکلات شخصی استعفا داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۳    
رییس جمهوری فرانسه در بدو ورود به بروکسل گفت: امشب باید تکلیف 3 پُست کلیدی اتحادیه اروپا مشخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۴۰    
وزیر دفاع ترکیه در واکنش به تهدیدهای اخیر ژنرال خلیفه حفتر فرمانده نیروهای شرق لیبی علیه آنکارا درباره اقدام متقابل و انتقام سریع ترکیه هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۵    
سخنگوی کرملین اظهار داشت که دونالد ترامپ در دیدار با همتای روس خود از تمایل به آغاز گفت وگو ها با مسکو در زمینه برقراری ثبات و خلع سلاح راهبردی خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۰    
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات 10 نفر از متهمان اقتصادی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی امروز یکشنبه (9 تیر) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۰    
اولین ترکیب استقلال زیر نظر استراماچونی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۲۵    
مطالعات متعدد نشان داده اند که یک رژیم غذایی سرشار از چربی های ترانس به تضعیف حافظه، زوال شناختی، و خطر بیشتر ابتلا به بیماری آلزایمر منجر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۵    
مربی آرژانتینی مد نظر باشگاه پرسپولیس با مدیران این باشگاه بر سر مبلغ و مدت قرارداد به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۰    
آفتاب نیوز : محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در توئیتی نوشت: سرقت کابل مسی به فراگیری رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۰    
رهبر کاتولیک های جهان ابراز امیدواری کرد که دیدار رهبران آمریکا و کر ه شمالی در منطقه غیرنظامی میان دو طرف به صلح بینجامد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۰    
یکی از مسائل شهرهای بزرگ تکدی گری است متکدی فردی است که از رهگذران در خیابان یا منازل گدایی، و کمک های نقدی یا غیرنقدی آنان را طلب می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۹:۰۵    
نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد، تاکید کرد مادامی که فشارها علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه داشته باشد، ایران مذاکره نخواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۵    
سردار کوثری، جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران درباره ادعای سریال گاندو درباره دست داشتن آمریکا و رژیم صهیونیستی در شهادت سردار تهرانی مقدم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۰    
رئیس پلس راه شمالی استان فارس اعلام کرد که علت حادثه فوتی جاده خرامه به شیراز، عدم توجه راننده به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه و ضعف علائم هشدار دهنده در محل حادثه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل باشگاه تراکتور در نامه ای به رئیس سازمان لیگ به خاطر حرکت تماشاگران پرسپولیس شکایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۸:۲۵    
معاون اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان این که درباره انتقال سامانه ثبت حقوق و مزایا به وزارت اقتصاد اطلاعی ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۸:۰۰    
رئیس جمهوری اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارتخانه های کشور و امور اقتصاد و دارایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۰    
آفتاب نیوز : تصویری از ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا در حاشیه G20 که در رسانه های خارجی دست به دست می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۵    
معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی، منفک شدن این فرماندهی از ناجا را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۰    
در پی حواشی ایجاد شده در مراسم رونمایی از یک کتاب که منجر به کناره گیری رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی شد، رئیس این دانشگاه در توضیحاتی با بیان اینکه مساله برکناری به هیچ عنوان صحت ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۰    
گریم جالب و متفاوت بازیگر نقش محمدجواد ظریف را در سریال گاندو که هر شب از شبکه سه سیما پخش می شود، مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: دریافت کننده پول نمازخانه از زائران عراقی در دامغان بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۲۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به اینکه سازوکار اینستکس عملیاتی شده است، گفت که علاوه بر انگلیس، فرانسه و آلمان هفت کشور اروپایی دیگر نیز به این سازوکار می پیوندند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۱۵    
عضو شورای شهر کرج گفت: با افزایش نامتعارف قیمت قبور در قطعات مختلف آرامستان، اختلاف طبقاتی را به زیر زمین نکشانیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۱۰    
موسیقی پاپ با صدای بلند در ماشین سان روف دار در حال پخش شدن است و دختر و پسر جوان در حالی که خیلی خوشحالند با خواننده هم صدا می شوند که یک دفعه پسر جوان از پشت فرمان ماشین به روی ما اسلحه می کشد که ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۵    
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از مرگ یک کودک چهار ساله و مصدومیت مادر وی در حادثه تصادف شب گذشته جاده تفت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۰    
جانشین فرماندهی ناجا از تحقق هدفگذاری های پلیس در خصوص کاهش تلفات جاده ای در سه ماهه اول امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۰    
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی خبر داد که با اغفال زنان جوان به بهانه ازدواج، آنها را طمعه نقشه سرقت خود قرار می داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۰    
به دلیل تخلف برخی سینماها در ارائه بلیت های نیم بها، فروش بلیت نیم بها در روزهای شنبه لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۵    
اداره کل هواشناسی استان بوشهر طی اطلاعیه ای از افزایش دما تا مرز 50 درجه در برخی از نقاط این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۵    
امروز قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز کاهشی بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۰    
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از غرق شدن دو نفر در رودخانه کرج و نجات دو نفر دیگر از اعضای یک خانواده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۰    
مأموران پلیس از فروش یک نوزاد سه روزه دریکی از بیمارستان های تهران جلوگیری کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۵    
بعد از چهارده، پانزده سال که نیاز به استراحت داشتم، با خیال راحت به مسافرت رفتم و این مسافرت خیلی به من چسبید چون استرس تیم بستن یا تماس گرفتن نداشتم. آرامش زندگی ام را از همه چیز بیشتر دوست دارم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۵    
شرط موفقیت اصولگریان وحدت و تلاش برای بسیج اجتماعی و داشتن گفتمان مناسب و طرح دوگانه جنگ و صلح یا جنگ و مذاکره را انحرافی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۵    
رئیس دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی پس از رونمایی کتابی در این دانشکده پس از یک هفته به واسطه فشار های بی شمار برکنار شد و ریاست دانشگاه علامه طباطبایی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۵    
این ربات از حسگرها و یا سنسورها و موتورهایی در دست و زانوها برای پرتاب توپ به سمت سبد بهره می برد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۵    
این رژه همزمان با مراسم فارغ التحصیلی این نیروها بوده است. صدها نفر از دانش آموختگان کرملین در میدان سرخ مسکو دیپلم های خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۰    
"ملانیا ترامپ" 49 ساله بانوی اول امریکا اما در این نشست حضور نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۰    
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد از امروز یکشنبه 9 تیر ماه به سبب بارش باران، گاهی رعدو برق و وزش باد شدید ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۰    
گرچه رئیس جمهوری آمریکا در تور آسیایی تلاش داشت دیپلماسی عمومی شاهکاری را به نمایش بگذارد، اما به اعتقاد منتقدان آنچه نمایان شد سیاست "اول ترامپ" بود که بر محور روابط شخصی او متمرکز می شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۵    
سالیان متوالی است که فوتبال ایران با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و به نظر می رسد این شرایط در فصل آینده لیگ برتر بدتر نیز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۰    
این افراد به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۱۵    
همه خوشحال بودند و همانطور که بمن اطلاع دادند، بسیاری از مردم در کره از این دیدار اشک می ریختند و فریاد می زدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۰    
ولیعهد عربستان مقامی منفور در سطح بین المللی است اما استقبال باشکوهی که در نشست گروه 20 از او شد، نشانی از این نفرت نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۵    
کریم روی هم 12 بار در ترکیب ناتینگهام فارست قرار گرفت و 287 دقیقه در زمین بود. او در این دقایق اندک، یک پنالتی مقابل میدلزبورو گرفت و برابر هال سیتی هم یک پاس گل داد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۵    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک خنده و شادی عمیق دو راهب بودایی جوان را به هنگام صرف غذا در شهر کاتماندو نپال نشان می دهد. Jorge Delgado-Ure a، عکاس، می گوید: بچه ها در همه جای جهان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۵    
امروز پس از تعطیلات چند روزه، بازار ارز کار خود را آرام آغاز کرد و در بانک ها نیز قیمت ها تغییر چندانی نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۰    
مهدی هاشمی در یادداشتی به حواشی پیش آمده پس از انتشار خبر ازدواج با مهنوش صادقی پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۰    
آخرین پایش نقشه برق کشور حاکی از افزایش مصرف برق در کشور بوده و نشان می دهد که 14 استان در وضعیت زرد و پنج استان در وضعیت قرمز مصرف برق قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۰    
تمایلات جنسی، جایگاه ویژه ای در روابط بین زن و شوهرها داشته و توجه درست به این غریزه به ویژه در دوره هایی چون دوران بارداری، از اهمیت بالایی برخوردار است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: اینستکس صرفاً سهم محدودی در راهبرد بانک مرکزی در بازار ارز دارد و برنامه های دیگری در روابط ارزی کشور اجرایی شده یا در حال اجراست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۵    
کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال از ممنوعیت ثبت قراردادهای 14 باشگاه لیگ برتری، 49 باشگاه دسته های پایین تر و 6 باشگاه از لیگ برتر فوتسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در مورد جزئیات سانحه یک دستگاه خودرو در بزرگراه شیراز-خرامه که منجر به فوت یک نفر و آسیب دیدگی دو سرنشین دیگر خودرو شد توضیح داد.
  • ۱