سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۰۷:۴۹Jul 2019 23

خبرهای آفتاب نیوز 17 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۰    
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بخش اعظمی از فعالیت های پراکنده ای که به وسیله بیت کوین انجام می شود غیرقانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۵    
اگر یک دهه اخیر را در نظر بگیریم، حدود 100 مورد زلزله با بزرگی بیش از 3 در ایران یا مناطق بسیار نزدیک به مرز ایران ثبت شده است. حدود 16 درصد این زلزله ها در کرمان اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۵    
فرمانده انتظامی تالش از غرق شدن مرد 35 ساله در سواحل روستای نصرت آباد این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۰    
آفتاب نیوز : روز پنجم ذی القعده و پنجمین روز از دهه کرامت با عنوان امامزادگان؛ ذخائر معنوی جامعه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز بزرگداشت و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه نامگذاری شده ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۵    
هفت شناور کلاس حیدر به ناوگان شناوری مرزبانی نیروی انتظامی پیوستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۰    
خطیر و مدیران برنامه پاتوسی روز های سه شنبه و چهارشنبه در کشور امارات مذاکره خواهند کرد تا در صورت رسیدن به توافق نهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۵    
حالا که می دانیم برای بسیاری از داوطلبین آزمون ارشد و کنکور دکتری امکان تسلط بر منابع کنکور بصورت عادی وجود ندارد، ضرورت استفاده از راه های جایگزین بیش از پیش احساس می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۰    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.1 ریشتر مسجد سلیمان را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۵    
ادامه نزول دلار، موجب ریزش به کانال 12 هزار تومانی شد. شروع معاملات این ارز در محدوده 12 هزار و 960 تومانی که 40 تومان کمتر از قیمت بسته شده روز یکشنبه بود، حاکی از تمایلات کاهشی حاکم بر بازار بود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۰    
بارها پیش آمده که در تلویزیون شاهد مواضع متفاوت و برنامه های متضاد بوده ایم، چه در عرصه فرهنگی و چه در عرصه سیاسی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۰    
برنامه این هفته مجله هنری ایران به بحث و بررسی پیرامون سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می پردازد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۰    
دادستان شهرستان مسجدسلیمان گفت که مجازاتی سنگین در انتظار شایعه سازان در شرایط زلزله است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۴۰    
بیت کوین ها یا ارزهای دیجیتال امروزه به یکی از خبرهای داغ تبدیل شده اند اما آیا منابع بیت کوین پایان پذیرند؟ اگر پایان پذیر هستند چه تعداد بیت کوین در دنیا وجود دارد و ارزش این بیت کوین ها چه قدر است؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۱۵    
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: برای آمدن به استقلال پولی خرج نکردم و تنها وظیفه ام را انجام میدهم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۷:۰۵    
روح الله باقری با مسئولان پدیده مشهد به توافقات اولیه دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۶:۰۵    
در حالی که به نظر می رسید بازیکن سابق سایپا با آبی پوشان به توافق رسیده گویا این مسئله هنوز قطعی نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۲:۳۵    
فرمانده انتظامی سراوان گفت: 27 راس گاو قاچاق با هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۱:۵۵    
روزبه چشمی فردا در نشستی با مدیران استقلال حضور خواهد داشت تا تکیلف ادامه همکاری او و آبی پوشان مشخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۵۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موضوع تراریخته در کشور به جای اینکه از مسیر علمای این رشته ها مدیریت شود، بعضاً به دست سیاسیون و تاجران افتاده ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۵۰    
رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری از سفیر انگلیس در آمریکا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۵    
دریادار ویلیام موران که قرار بود از اول آگوست فرماندهی نیروی دریایی آمریکا را در دست بگیرد به دلیل رسوایی اخلاقی از این سمت کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۰    
دادگاه جنایی عالی امنیت دولت مصر طی حکمی پنج نفر را به اتهام جاسوسی برای یک کشور خارجی به حبس ابد و یک نفر را به حبس 15 ساله محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۰    
معاونت حقوقی قوه قضائیه در پاسخ به ابهامات مطرح شده در خصوص اهدای عضو محکومان به مجازات سلب حیات به صورت داوطلبانه گفت: دستورالعملی درمورد اهدای عضو توسط محکومان به قصاص ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۰    
خوزستان عصر پر حادثه ای را پشت سر گذاشت و بعد از زلزله مسجدسلیمان، سه نفر به علت غرق شدن و فرار از گرمای شدید این روزهای خوزستان غرق و فوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۴۰    
فرمانده انتظامی استان گلستان از فوت یکی از حادثه دیدگان حریق خودرو در گلستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۵    
وزیر صنعت با بیان اینکه حذف برچسب قیمت از روی کالاها غیرقانونی است، گفت: در صورت استنکاف، پرونده فروشنده متخلف به سازمان حمایت از مصرف کننده و تعزیرات حکومتی ارجاع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۵    
سفیر کشورمان در وین، گزارش آژانس انرژی اتمی را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۵    
مسعود فراستی با انتشار ویدئویی از خاندان بزرگ ریگی و مردم سیستان و بلوچستان دلجویی کرد اما باز مواضعش درباره فیلم نرگس آبیار را تکرار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۵    
دو استقلالی به عنوان مهم ترین اعضای کادرفنی باشگاه شهرداری بم در لیگ یک شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۰    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه تا پایان امسال 300 مگاوات نیروگاه تجدید پذیر جدید وارد مدار خواهد شد، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۳۰    
بخش حقوقی باشگاه با دستور مدیرعامل و با توجه به مستنداتی که در اختیار دارد در حال تنظیم لایحه اعتراض خود نسبت به آرای صادره است که آن را غیر منصفانه می داند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۷    
حالا با قهرمانی تیم ملی بانوان آمریکا در جام جهانی، ترامپ در دو راهی قرار گرفته که از آن ها در کاخ سفید دعوت کند یا خیر. عمر مومنی با انتشار کارتون در سایت گل به این موضوع پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۷    
پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی گزینه های جدی وحید امیری هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۷    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تحریم اقتصادی ایران نه به خاطر سلاح های نظامی بلکه برای جلوگیری از پیشرفت در دانش است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۲۰    
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: پس از این حادثه زلزله هم رئیس جمهور و هم وزیر کشور تماس داشتند و شرایط منطقه و مردم را جویا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۱۵    
سلیمی نمین خطاب به سعید حجاریان گفت: مظلوم نمایی بخش ناچیزی از تبحّر شماست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۱۰    
- فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: طی تحقیقات پلیس ساوه از تخلف 30 میلیارد ریالی رئیس یک بانک و مدیرعامل یک شرکت تحت عنوان پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی پرده برداشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۰:۱۰    
مشاور امنیت ملی آمریکا روز دوشنبه در کنفرانسی گفت که واشنگتن به فشارها علیه ایران ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس در راستای ساماندهی وضعیت بازار اجاره مسکن خواستار ایجاد شرکت های اجاره دهنده مسکن، انعقاد قراردادهای 5 ساله و شناسایی کیفیت واحدهای مسکونی از طریق ستاره شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از انفجار خودرو سراتو در گرگان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۰    
مدافع سابق تیم فوتبال استقلال به احتمال زیاد فصل آینده در فولاد خوزستان توپ خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۵    
حجت الاسلام کربلایی اضافه کرد: به دنبال پیگیری های اسپانسر برگزار کننده کنسرت، از طریق بازرسی لشکر 16 زرهی به آقای سیروان خسروی اعلام شد برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوزهای لازم از سوی دستگاه های ذیربط ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۵    
فر مانده انتظامی شهرستان اصفهان از توقیف 2 هزار و 130 کیلو نسکافه خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۰    
حجت الاسلام کربلایی اضافه کرد: به دنبال پیگیری های اسپانسر برگزار کننده کنسرت، از طریق بازرسی لشکر 16 زرهی به آقای سیروان خسروی اعلام شد برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوزهای لازم از سوی دستگاه های ذیربط ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۰    
اتحادیه اروپا درباره ورود کشتی حفاری ترکیه به آبهای قبرس به آنکارا هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۵    
کاخ الیزه اعلام کرد: فرستاده ماکرون فردا سه شنبه به ایران سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۵    
بلومبرگ مدعی شد که یک نفتکش انگلیسی از حرکت به سوی تنگه هرمز خودداری کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۰    
معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت که این کشور خواهان گفت وگو با ایران درباره برنامه هسته ای است. وی در ادامه گفت که دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۰    
رییس سندیکای صنعت برق با اشاره به تعیین قیمت ارز دیجیتال و استخراج بیت کوین گفت: قرار بود نرخ ارزهای دیجیتال بر اساس تعرفه برق صادراتی باشد، اما از آنجا که تعرفه برق صادراتی ثابت نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۵    
14 پس لرزه از ساعت 11:48 تا 17:51 شهرستانهای مسجد سلیمان و ایذه را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۵    
امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه آنجایی که عزیزان سپاه به میدان بیایند مشکلات برطرف می شود، گفت: متأُسفانه ما در سنگر اقتصادی یا اصلاً نیرو نداریم یا اگر وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی، اعلامیه ایران در خصوص عبور سطح غنی سازی خود از 3.67درصد را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۰    
استاندار خوزستان با تاکید بر این که مسئولان استان تا پایان بحران در کنار مردم مسجدسلیمان باشند، گفت: مسئولان شهرستان به مردم این شهر اعلام کنند که امشب در خانه نخوابند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۰    
منابع محلی از استان بدخشان افغانستان خبر می دهند که 125 دختر دانش آموز را در روستای منجی از توابع شهرستان درایم بدخشان، مسموم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۵    
استاد پژوهشگاه بین المللی مهندسی زلزله و زلزله شناسی با بیان اینکه امکان پیش بینی زلزله با توجه به عدم پوشش کامل و برخط از خرد زمینلرزه ها در کشور ما ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۵    
به تازگی مشخص شده رایانه های بزرگترین تهیه کننده سرویس های جرم شناسی پلیس انگلیس به یک باج افزار مبتلا شده بوده است. در همین راستا این شرکت مبلغ نامشخصی باج به مجرمان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۰    
رئیس اورژانس کرمان از کشته شدن شش نفر بر اثر برخورد خودروی پژو و دنا در محور باغین-جوپار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۵۰    
"یکی از پرسنل سد معبر از ناحیه سر و صورت آسیب جدی دیده و دو نفر دیگر نیز از ناحیه دست آسیب دیده اند."
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۰    
معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت که این کشور خواهان گفت وگو با ایران درباره برنامه هسته ای است. وی در ادامه گفت که دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۵    
در حالی کارشناسان افزایش آمار خودکشی را به نابسامانی های اجتماعی و اقتصادی مرتبط می دانند که این روزها افراد سودجو از طریق فضای مجازی ابزار خودکشی را به سادگی در اختیار افرادی که قصد خودکشی دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۵    
یکی از سخنگویان آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (دوشنبه) اعلام کرد که این نهاد در حال ارزیابی اعلام ایران درمورد افزایش درصد غنی سازی اورانیوم است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۵    
عضو سندیکای برق معتقد است امکان اجرای طرح وزارت نیرو که بر اساس آن قرار است فعالیت ماینینگ ها (استخراج ارز دیجیتال) با نرخ برق صادراتی محاسبه شود، وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: تاکنون آمار نهایی مصدومان در هر دو شهرستان ایذه و مسجد سلیمان به 112 نفر رسیده که اکثر درمان سرپایی شدند و 5 نفر بستری هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
یک فرد جغد جنگلی نخستین بار در شهرستان لردگان مشاهده و توسط 2 کودک دوستدار طبیعت به حفاظت محیط زیست شهرستان لردگان تحویل داده شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۰    
در این پروژه قرار است سیستم خودران ماشین در بزرگراه ، پارک ماشین بدون نیاز به راننده و برخی سیستم های کمکی دیگر برای سطح چهار از فن آوری خودران ساخته شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۰    
بازیکن تازه وارد باشگاه استقلال در ابتدای ورودش در جمع آبی پوشان به تیم ملی ایران دعوت شده اما هنوز تکلیف او برای حضور در تیم ملی مشخص نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰    
وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد که تیم "ب"، دونالد ترامپ را در خصوص خروج از برجام متوهم کرده بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰    
مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس بر سر موضوع مطالبات برانکو ایوانکوویچ، جلسه ای با وکیل این مربی برگزار کرد که بی نتیجه به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با متهم کردن ایران به تلاش برای ساخت سلاح هسته ای، برجام را توافقی وحشتناک توصیف و از ترامپ به دلیل خروج از آن تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۰۰    
حمیدرضا حاجی بابایی اعلام کرد که رئیس مجلس مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها را مغایر با قانون شناخت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۰    
وزارت ورزش و جوانان در بیانیه ای نسبت به رفتار ناشایست امریکا با اعضای تیم ملی والیبال ایران اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۰    
رییس جمهوری قانون موافقتنامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کشورهای عضو را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۰    
کاروان استقلال جهت برپایی اردو به کشور ترکیه سفر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۵    
محیط کار می تواند به احساس فرسودگی دامن بزند، به خصوص زمانی که کارمندها تحت فشار شدید زمانی هستند و احساس کنند پشتیبانی زیادی از آن ها نمی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۰    
این نخستین باری نیست که مسعود فراستی با گفته های تندوتیزش علیه یک شخص یا یک فیلم جنجال ساز می شود. این منتقد شصت وهشت ساله که پیشتر به عنوان منتقدی روزنامه ای کارنامه ای مالامال از توهین و درگیری با ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۰    
رئیس مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی خوزستان از افزایش تعداد مصدومان زلزله مسجدسلیمان به 104 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۰    
زلزله ای به بزرگی 5.7 ریشتر مسجدسلیمان خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۰    
ایران از لحاظ جفرافیایی در منطقه ای واقع شده است که صفحه های تکتونیک در آن منطقه به همدیگر برخورد می کنند. به طور مشخص صفحه تکتونیک عربستان که به طرف شمال حرکت می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۰    
روزنامه گاردین نوشته است که دیپلمات های سه کشور اروپایی امضاکننده توافق هسته ای، احتمالا تا پیش از روز 24 تیر ماه با طرف ایرانی دیدار می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۰    
بحث بیت کوین در ایران داغ است. محاسن و معایب بیت کوین چیست؟ آیا می توان بیت کوین را از یک "تهدید" به یک "فرصت" بدل کرد؟ یک کارشناس معتقد است که ایران قابلیت جذب سرمایه گذار در این حوزه را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۵    
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در صورت موفقیت در تست های پزشکی امروز با این باشگاه قرارداد رسمی امضا خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۰    
بانک ملت و دانشگاه تربیت مدرس با هدف همفکری و هم افزایی فعالیت های علمی، پژوهشی، بهره گیری از تخصص های علمی، عملی، فنی و تجهیزاتی بین بانک و دانشگاه، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۵    
بنابه این گزارش آقای سلیمانی و دو نفر از دانشجویان سابقش به توطئه و تلاش برای صادر کردن مواد بیولوژیکی از آمریکا به ایران بدون کسب مجوز متهم شده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۳۵    
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۵    
قد تالاب انزلی از 6 متر در سال های اوجش رسیده به کمتر از نیم متر، لجن به قدرِ پنج متر ارتفاع گرفته و فاضلاب پنج شهر همجوار و 238 روستا به تالاب سرازیر می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به وقوع پس لرزه ها در منطقه زلزله زده مسجدسلیمان گفت: انتظار می رود مردم هشدارها را جدی بگیرند و در اماکن ترک خورده یا فرسوده حضور نیابند تا این پس لرزه ها هم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۵    
معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به اینکه عدم شفافیت در امور زمینه ساز ایجاد فساد است، گفت: 10 هزار حکم قضایی اجرا نشده در مجموعه دستگاه قضایی کشور داریم که باید با همکاری دستگاه های متولی به ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از افزایش تعداد مصدومان زلزله مسجدسلیمان به 64 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۰    
کنسرت سیروان خسروی در قزوین لغو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۰    
اتحادیه اروپا نگرانی "شدید" خود را درباره گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران ابراز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل آمریکای وزارت امور خارجه ایران از طریق سفیر سوئیس در تهران به معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۰    
زلزله ای به بزرگی 5.7 ریشتر مسجدسلیمان خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۵    
رییس قوه قضاییه گفت: تصمیم جمهوری اسلامی به کاهش تعهدات برجامی و افزایش غنی سازی اورانیوم، یک تصمیم ملی، اجماعی و مورد توافق مسئولان و مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۵    
هفته گذشته اخباری مبنی بر احتمال پلمب 11 مدرسه تحت مالکیت بنیاد شهید منتشر و در پی آن در روز دهم تیرماه دو مدرسه ابتدایی دخترانه "زیوری" در منطقه 2 و مدرسه پسرانه "شهدای هسته ای" در منطقه 3 تهران ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۵    
وزارت امورخارجه آلمان با تاکید بر اینکه برلین خواهان حفظ برجام است از ایران خواست تا همچنان به این توافق پایبند بماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: 2 بیمار مبتلا به تب کریمه کنگو در استان اردبیل شناسایی شد که متاسفانه یکی از این افراد در اثر عوارض ابتلاء به این بیماری جان خود را ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۵    
علی مطهری در یادداشتی به صدور حکم 2 سال حبس برای محمدرضا خاتمی بخاطر اظهاراتش درباره انتخابات سال 88 انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۵    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از انهدام باند قاچاق موادمخدر با کشف بیش از 200 کیلوگرم تریاک در جنوب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۰    
وزیر دفاع گفت: توقیف نفتکش ایرانی توسط نیروی دریایی ارتش انگلیس در جبل الطارق این اقدام خلاف موازین بین المللی بوده و یک نوع راهزنی دریایی است و جمهوری اسلامی که همواره با راهزنی دریایی قاطعانه ...