چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۴۵Jul 2019 24

خبرهای آفتاب نیوز 18 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۱:۱۰    
من یادم است آن زمان در دولت آقای هاشمی ساخت 20 تا برج شروع شد. عمده سرمایه گذاران آن بخش خصوصی بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۰    
مهاجرنیا گفت: وقتی میرزای شیرازی حکم به حرمت استعمال توتون و تنباکو داد، براساس روایت نبود؛ بلکه براساس فهم او از ضرورت ها و مصالح جامعۀ اسلامی، در ذیل قاعده نفی سبیل بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۵    
دبیر ستاد توسعه فناوری فضایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برنامه راه اندازی تاکسی هوایی در کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۰    
تیم ایران با کسب 7 مدال طلا، یک نقره و یک برنز با اقتدار قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان آسیا در تایلند شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۵    
دیدن رویا هیچ تاثیر منفی روی کیفیت خواب ندارد اما به خاطر سپردن آن می تواند نشانه ای از سلامت بدن است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۵    
به دنبال تصویب لغو یک طرفه ویزای ایران با چین، قرار است این مصوبه از 25 تیرماه امسال در مبادی ورودی کشور اجرا شود. اتباع چینی در هر بار سفر به ایران، 15 روز اجازه اقامت بدون روادید خواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۰    
امام گفتند: در جوانی سیگار می کشیدم. تا این که یک شب سرد زمستان که پشت کرسی مشغول مطالعه بودم، به مطلب مهمی رسیدم و فکرم به شدت در گیر فهم آن شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۵    
هنگام خرید، خیال پردازی درباره داشتن و تملک یک کالای لوکس بارها و بارها در اذهان ما می چرخد و تقویت می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۰    
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اروپایی ها تسلیم فشار آمریکا هستند ، گفت: ما باید نیاز کشور را در داخل تأمین کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از کشف حدود 62 هزار لیتر بنزین قاچاق در یک شرکت پالایش در اشتهارد خبر داد و گفت: این شرکت به پرداخت پنج میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰    
آمار وزارت دادگستری عربستان سعودی نشان می دهد که موارد ثبت شده طلاق از سوی این وزارتخانه در سال 2018 میلادی، بالاترین آمار در طول تاریخ عربستان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۰    
کیهان نوشت: گیل آبادی علاوه بر اینکه خودش یک مدیر است و سال ها در نهادهایی چون سازمان صداوسیما و شهرداری تهران، صاحب مقام و منصب بوده، با بودجه و حمایت های رسمی نیز آثارش را روی صحنه تئاتر می برد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵    
معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پاسخ دولت آمریکا به سقوط پهپاد توسط جمهوری اسلامی ایران، در حقیقت کلید یک جنگ تمام عیار و تمام ناشدنی در منطقه بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۰    
باید قبل از رفع توقیف از نفتکش ایرانی دست به کار شد و فرصت انتقام از دزدان دریایی انگلیس را از دست نداده و در تاریخ ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۵    
سه کشور اروپایی عضو برجام همراه با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، خواستار بازگشت جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام و برگزاری فوری کمیسیون مشترک شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۵    
مراسمی با عنوان یادواره شهید آیت الله محمدمهدی ربانی املشی، شهید ترور بیولوژیک انقلاب برگزار شد، اما خانواده این عالم مبارز در این مراسم حضور نداشتند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۰    
لودریان اقدام ایران برای افزایش سطح غنی سازی اورانیوم در پاسخ به خروج آمریکا از برجام و بی عملی اروپایی ها را واکنش بد به تصمیمی بد توصیف کرد و گفت که پاریس به دنبال ایجاد فضای گفت وگو میان طرف ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۰    
شهردار سابق ازنا با حضور ضابطین قضایی در تهران دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۵    
بازیکن عراقی استقلال از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۵    
استاد شهریار، متولد 1285، شاعر و غزل سرای سرشناس ایران، پس از ترک تحصیل رشته پزشکی، به شاعری روی آورد و در تهران به استخدام رسمی بانک کشاورزی درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۷:۵۵    
مثل همیشه شخصیتی آرام و دوست داشتنی داشت که همین رفتارش هر انسانی را جذب اخلاق نیکویش می کند. مردی مهمان نواز و خوشرو که با تمام وجود دعوت ما را پذیرفت تا مهمان مهربانی های یک مرد واقعی باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فعالیت بازیکنان در شبکه های مجازی را نمی پسندم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۵    
مسی به نیازمندان زادگاهش غذا و نوشیدنی به صورت رایگان اهدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۵    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با توجه به افزایش زاد و ولد دام در کنار واردات پیش بینی می شود که طی روزهای آتی قیمت گوشت قرمز در بازار کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۰    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: 60درصد کشته های سوانح جاده ای در 30 کیلومتری ورودی و خروجی شهرها رخ می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۲۰    
هفدهمین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۵    
طالبان برای حفاظت از خود در برابر نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان از خانه های مردم و غیرنظامیان به عنوان سپر استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۵    
یک مقام آمریکایی سه شنبه گفته دولت این کشور هنوز در حال انجام بررسی های لازم برای تحریم محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۵    
یک سارق سابقه دار می گوید: از کل 60 فقره دزدی فقط 60 الی 70 میلیون سهم من شد که بیشتر آن را هم برای مواد مخدر هزینه کردم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۵    
وزیر خارجه اسبق آمریکا با انتقاد شدید از رویکرد دولت ترامپ در قبال ایران نوشت که رئیس جمهور آمریکا با خروج از توافق هسته ای، اهرم فشار خود علیه ایران را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۵    
دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم گفت: "این افراد با دریافت پول اقدام به جنجال آفرینی و ارسال خوراک رسانه ای به شبکه های معاند می کردند و به ازای فیلم های ارسالی به خارج از کشور مبالغی به حساب های ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
رودی سامبرانو یک هفته پس از قضاوت جنجالی اش در دیدار برزیل و آرژانتین با رسانه ها صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان در توییتی به اظهار نظر برخی از نمایندگان در رابطه با "عدم شایستگی خود" و "ناکارآمدی مجلس شورای اسلامی" واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
لوکا زیدان گلر باشگاه رئال ماردید به صورت قرضی راهی باشگاه راسینگ سانتاندر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۰    
آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۵    
معاون شهردار مشهد در یک تماس تلفنی که از طرف شهردار با او شده بود و صدای او در نشست خبری امروز شهرداری پخش می شد، به خبرنگاران توهین کرد و حواشی زیادی به وجود آورد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۵    
جمعی کثیری از اهالی منطقه ی دیمچه در شهرستان شوشتر، در اعتراض به نحوه واگذاری شرکت کشت و صنعت کارون، مقابل این شرکت دست به تجمع زدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۰    
ساعتی قبل بر اثر واژگونی یکدستگاه اتوبوس در محور زاهدان - بم نصرت آباد 19 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۵    
نشست خبری امروز شهردار مشهد با حاشیه های توهین آمیز از سوی معاون فرهنگی وی به خبرنگاران همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۱۰    
هم زمان با بالا گرفتن جدال لفظی میان مقام های لندن و واشنگتن، جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس سخنان دونالد ترامپ علیه نخست وزیر انگلیس را شرم آور خواند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۵    
وزیر امور خارجه فرانسه روز سه شنبه اعلام کرد برغم آنکه آمریکا از توافق هسته ای سال 2015 (برجام) خارج شده است، اما واشنگتن می تواند به تشویق گفتگوها با تهران کمک کند و از تنش ها با ایران بکاهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۵    
هم زمان با بالا گرفتن جدال لفظی میان مقام های لندن و واشنگتن، جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس سخنان دونالد ترامپ علیه نخست وزیر انگلیس را شرم آور خواند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۰    
رئیس جمهوری آمریکا بدون اشاره به خروج یکجانبه و غیر قانونی کشورش از برجام درباره افزایش سطح غنی سازی اورانیوم ازسوی ایران، با تکرار سخنان قبلی خود گفت: آن ها بهتر است خیلی مراقب باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۰    
جیمی جامپ معروف فینال لیگ قهرمانان اروپا قصد داشت در فینال کوپا آمریکا هم وارد زمین شود اما توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۱۰    
العربی الحدید در حالی از توقیف نفتکش ایران در کانال سوئز خبر داده است که این موضوع مربوط به 9 ماه قبل است و اتفاق تازه ای نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۵    
دبیر کل حزب الله لبنان جمعه شب سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۰    
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: دقایقی پیش یک حادثه تروریستی توسط عوامل ضد انقلاب در پیرانشهر رخ داد و سه نفر از نیروهای سپاه به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
لیونل مسی بی شک نابغه فوتبال است اما همه نوابغ هر از گاهی اشتباهاتی مرتکب می شوند و دنی آلوز هم تیمی اسبق مسی در بارسلونا نقطه ضعف جادوگر آرژانتینی را برملا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از سیاست های اروپا در قبال پناهجویان، گفت که جریان راستگرا امنیت داخلی این قاره را تهدید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: نیروهای مسلح یمن انبار راهبردی از موشکهای بالستیک و بالدار و پهپادها در اختیار دارند که برای ادامه پایداری در برابر دشمن برای سالها کافی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
وزارت خزانه داری آمریکا دو نماینده پارلمان لبنان و یک عضو برجسته حزب الله را به بهانه ارتباط با این حزب به فهرست تحریم های خود افزود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۵    
نشریه فارین پالیسی در یادداشتی درباره تحولات اخیر پیرامون برجام نوشت: ناتوانی اروپا برای تضمین بهره مندی ایران از منافع اقتصادی برجام نشان دهنده محدودیت های اتحادیه اروپا در اتخاذ موضعی مستقل از ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۵۰    
وزارت خارجه مصر روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اقدام ترکیه برای اعزام دو کشتی جهت انجام عملیات اکتشاف گاز در نزدیکی جزیره قبرس را نگران کننده خواند و آنکارا را به تنش آفرینی در حوزه مدیترانه متهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۵    
تام استیر میلیاردر خواهان استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۰    
کری گاف به رغم نمایش حیرت انگیزی که در ویمبلدون داشته، کماکان متواضع است؛ نکته ای که نشان می دهد او نه تنها در داخل زمین نمایشی "پخته" دارد بلکه از نظر ذهنی هم به همان اندازه بالغ است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۲۰    
ارتش ترکیه کاروان بزرگ نظامی شامل واحدهای کماندویی را به استان هم مرز خود با سوریه اعزام کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۰    
العربی الجدید به نقل از منابع مصری از توقیف نفتکش حامل نفت ایران از سوی قاهره در کانال سوئز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر به تکرار مواضع خصمانه، اما پوشالی خود علیه ایران پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
یک رسانه آمریکایی سه شنبه از توافق انگلیس و فرانسه برای اعزام نیرو به سوریه خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هیچگاه نگفته ام از مذاکره استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۰    
"در یکی از سایتهای خبری تیتر این مصاحبه من به این مضمون انتخاب شده بود که نیروی انتظامی باید به کمک دوربین هایی که در اختیار دارد با خانم های بدحجاب برخورد کند و نظراتی را به دنبال داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۰    
وزیر ارتباطات گفت: ظرفیت تولیدی نیروگاه برقی کشور حدود 72 هزار مگاوات است که می توان این ظرفیت را در ساعات غیر پیک برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۰    
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به اظهارنظر سفیر لندن در واشنکتن علیه وی گفت: سفیر انگلیس در آمریکا آدم بسیار احمقی است؛ ترزا می هم راه احمقانه خود را در برگزیت درپیش گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۵    
مدیریت برخی مدیران که تمام می شود، حاضر نیستند از مزایای مدیریتی دل بکنند؛ فرقی نمی کند مدیر دولتی باشند یا شهرداری و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۵    
براساس اعلام اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) رکورد تقاضا برای خرید بلیت بازی های یورو 2020 در سه هفته نخست با 14 میلیون متقاضی، شکسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۵    
یکی از سخنگویان کمیسیون اتحادیه اروپا در واکنش به گام دوم برجامی تهران در پاسخ به بدعهدی آمریکا و تعلل اروپا اعلام کرد: از ایران می خواهیم تا فزایش غنی سازی اورانیوم را متوقف کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۵    
درپی انتشار خبری با عنوان زندانیان هر روز بیشتر از دیروز در یکی از روزنامه های کشور روابط عمومی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ضمن تکذیب این خبر، اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
وزیر صنعت با ارسال نامه ای به مدیر کل بانک مرکزی درباره احتمال کمبود روغن خام و نهاده ها از نیمه سال جاری هشدار داد و خواستار اختصاص فوری ارز به این محصولات شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
با تشدید تنش میان هند و پاکستان در اوایل بهار امسال، اسلام آباد حریم هوایی خود را مسدود و به هیچ هواپیمایی اجازه عبور از فضای پاکستان را نداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه راهبرد ما در مقابل فشارهای حداکثری آمریکا مقاومت حد اکثری است، گفت: اگر بخواهیم مقاومت مان را در نقطه صد حفظ کنیم باید ایمان مان در نقطه صد باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
ادعای جدید یکی از نمایندگان جبهه پایداری با واکنش همکاران خود در مجلس همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
با حضور رئیس پلیس راهور ناجا و رئیس پلیس تهران بزرگ پلیس راه تهران بزرگ افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۵    
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع حریق جزئی در یک ساختمان بلندمرتبه تجاری در خیابان میرداماد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۵    
فهرست جدید تیم ملی شباهتی به لیست های سابق ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۰    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توییتری به کارشکنی تیم "ب" در راستای از بین بردن برجام اشاره کرد و تاکید کرد تاریخ ثابت کرده چنین اقداماتی نتیجه عکس دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۵    
وزارت امنیت کشور آمریکا از پنتاگون درخواست کرده تا 1000 سرباز دیگر را در مرز با مکزیک مستقر کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰    
قیمت انواع سکه امروز در حالی با کاهش در بازار رو به رو شد که قیمت دلار و یورو هم در بازار و بانک با کاهش همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰    
وزیر امور خارجه روسیه گفت که افزایش سطح غنی سازی اورانیوم ایران موافقت نامه پادمانی آژانس انرژی اتمی را نقض نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰    
معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: دریافت ارز دولتی و ارائه کالا با قیمت ارز آزاد مصداق چپاول جامعه است و قوه قضائیه هیچگونه اغماضی در برخورد با اینگونه اقدامات نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۰    
حالا 20 سال از واقعه می گذرد. جملاتی شبیه اینکه ماجرا از کجا آغاز شد یا از 15 تا 19 تیر در کوی دانشگاه تهران چه گذشت، حالا دیگر محلی از اعراب ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۰    
آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ایران از اتفاقات پیش آمده در فرودگاه شیکاگو برای تیم ملی ایران ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۵    
رییس پلیس فتا یزد نسبت به باج خواهی و تجاوز با ترفند مدلینگ توسط افراد سودجو در فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان 70 متری در مناطق 22گانه شهری تهران طی تیر ماه 97 است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۰    
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از کشف 200 عدد سکه طلای بهار آزادی به ارزش 9 میلیارد و 400 میلیون ریال در فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۰    
یک مسئول اردنی اعلام کرد، کشورش در حال بالا بردن سطح دیپلماتیک و برقراری روابط مجدد و کامل با قطر است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۵    
این بازیکن 24 ساله، ماه فوریه با مبلغی حدود 10.5 میلیون پوند به باشگاه متعلق به شرکت گازپروم پیوست، در حالی که ماه ژانویه به انتقال قرضی به ولوز نزدیک شده بود، اما در آخرین روز این انتقال انجام نشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۰    
نمانیده روسیه در اتحادیه اروپا از بی اهمیت بودن تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داده و عنوان داشت که مسکو به تجارت با تهران ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۵    
قیمت دلار و یورو در بازار و بانک ها امروز با کاهش همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۵    
در پیوست حکم دکتر روحانی برای ربیعی بر ضرورت گفتگوی اجتماعی اجزای دولت با جامعه، گروه های اجتماعی ذینفع و تسهیل ارتباطات تشکل های صنفی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۵    
هشت سال گذشته؛ یک هزار صفحه با مسئولان نظامی و قضائی مکاتبه کرده؛ از پنج سال پیش بدون وقفه روزه گرفته تا قاتل پسرش به اتهام محاربه اعدام شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۰    
دنی دانون نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، اجرای گام دوم برجامی ایران را تهدیدآمیز و نقض برجام خواند و مدعی شد ایران به دنبال دست یابی به سلاح اتمی است .
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۰    
یک زوج آسیایی که سعی در بارداری از طریق IVF داشته اند در یک درمانگاه باروری در کالیفرنیا جنین های اشتباه را دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۵    
با شرایط موجود رادوشویچ پرسپولیس را در اردوی ترکیه همراهی خواهد کرد و به جای او قرار است بازیکن دیگری از پرسپولیس برای خالی شدن لیست این تیم کنار گذاشته شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۵    
به ظاهر ما با 1904 ملک طرفیم، چون در حقیقت بسیاری از اینها آپارتمان هایی با چند طبقه هستند یا زمین های بزرگی که چند خانه در آن است و در واقع با 3800 واحد ملکی روبه روییم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۵    
در جریان یک برنامه با محوریت سیاسی که اخیرا از شبکه خبری سی ان ان پخش شد، به سریال گاندو که چندی پیش از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت نیز اشاره شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۵    
وزیر امورخارجه کشورمان در نامه خود به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد در صورت عدم پایبندی دیگر طرف ها به تعهدات شان در برجام ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰    
"دونالد ترامپ به تازگی در مرز دو کره با کیم جونگ اون دیدار کرد و بار دیگر مشخص شد ملاقات رهبران آمریکا و کره شمالی عمدتا در ویژگی های بصری و نمایشی غرق شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰    
مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا دراین سخنرانی که در تاریخ هشتم جولای انجام شد علاوه بر روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره ایران نیز سخن گفت و به مواردی همچون فشارهای بی سابقه آمریکا بر تهران اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰    
ایندیپندنت اعلام کرد دولت انگلیس به رغم رای دادگاه استیناف به صادرات اسلحه به عربستان سعودی ادامه می دهد.
  • ۱