سه شنبه ۰۱ مردادساعت ۰۷:۱۹Jul 2019 23

خبرهای آفتاب نیوز 19 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۸:۲۰    
آنهایی که رویکرد ضدیت با دولت و دستگاه دیپلماسی را پیگیری کرده و از هیچ کوششی برای ضربه زدن به آن دو دریغ نکرده اند، اخیراً اهداف خود را در سریالی تحت عنوان گاندو دنبال کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۵:۱۰    
مشهد تنها کلانشهری است که با رشد فزاینده مصرف برق نسبت به الگوی تعیین شده روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۱:۰۵    
همزمان با رشد جزئی قیمت طلای جهانی، قیمت طلا در بازار ایران نیز افزایش اندک یافته است؛ هم اکنون هر گرم طلای 18 عیار 431 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهارآزادی 4 میلیون و 544 هزار تومان قیمت خورده ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۵    
آفتاب نیوز : امانوئل بون مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فرانسه و آندری داپکیوناس معاون منطقه ای وزیر امور خارجه بلاروس روز چهارشنبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت و گو ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: فاضلاب های بهداشتی چهار-پنج شهر همجوار و همین طور 238 روستا به صورت مستقیم و غیرمستقیم به تالاب انزلی می ریزد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۵    
سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان گفت: مراقب افرادی که تحت عنوان جعلی مأمور پلیس اقدام به سرقت از شهروندان، گردشگران و اتباع خارجی می کنند، باشید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۰    
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: فصل گرما به گسترش سنبل آبی سرعت بخشیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۸:۵۵    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه شروع فصل گرما، شرایط مناسبی را برای رشد ویروس تب کریمه کنگو فراهم می کند، گفت: مراقب تب کریمه کنگو باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۰    
بر اثر نزاع و درگیری بین دو برادر 38 ساله و 30 ساله در شهر سیرجان برادر بزرگتر با ضربات چاقو جان برادر کوچکتر را گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۰    
آفتاب نیوز : رهبر انقلاب: آنچه امروز دشمنان علیه جمهوری اسلامی و امّت اسلامی انجام میدهند، نَفَسهای آخرِ دشمنی او است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۵    
روابط عمومی موسسه اندیشه شهید آوینی توضیحاتی درباره تغییر نام این موسسه و فعالیت های آن ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۵    
یک مقام روس از برنامه دیدار سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در اوایل ماه آگوست خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۵    
مسکو موافقت خود را با ساخت بزرگراهی به طول بیش از دو هزار کیلومتر که از خاک روسیه می گذرد و چین را به اروپا متصل می کند اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۵    
تبلیغ نمک آن هم برای کاهش فشار خون در رسانه ملی، واکنش های بسیاری به دنبال داشته است. کارشناسان سیاستگذاری غذا و تغذیه معتقدند اقدامات غیرکارشناسی نه تنها سلامت افراد را به خطر می اندازد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۵    
دیروز در میان خبرهای سینمایی، گفت وگوی مرتضی شایسته، تهیه کننده باسابقه سینمای ایران با ایلنا جلب نظر می کرد که از احتمال توقیف اموال ایران در صورت نمایش سریال های خارجی بدون مجوز سخن به میان آورده و ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۵    
ماموران سد معبر شهرداری از سوی یک عده دستفروش کتک خوردند. این بار ماموران شهرداری بودند که قربانی خشم دستفروشان شدند و غرق خون روی زمین افتادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۰    
نجات الله ابراهیمیان عضو حقوقدان شورای نگهبان که دوره 6 ساله اش در این شورا 26 تیر به پایان می رسد در پاسخ به این سؤال که آیا تجربه همکاری با آیت الله جنتی در شورای نگهبان سخت بود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۵    
مایکروسافت با انتشار بیانیه ای به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد پشتیبانی از برخی از بازی های قدیمی و آنلاین ویندوز را متوقف کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۷:۰۵    
دیروز دلار برای سومین روز متوالی در حوالی سطح 12 هزار و 900 تومان نوسان کرد. روز چهارشنبه شاخص ارزی با 5 تومان افزایش به بهای 12 هزار و 915 تومان رسید ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۵:۰۵    
دلار 4200 تومانی آیلتس حذف شد آن هم با حرف و حدیث فراوان... خیلی ها می گفتند چرا کسانی که می خواهند مهاجرت کنند، باید یارانه دلاری بگیرند؟ و حالا با حذف دلار 4200 تومانی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۲:۳۷    
محققان روشی نوین برای پرینت سه بعدی پوست و استخوان انسان در فضا ابداع کرده اند که از این روش برای درمان شکستگی و سوختگی فضانوردان در ماموریت به مریخ می توان استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۱:۵۰    
فرمانده انتظامی میرجاوه گفت: بر اثر آتش سوزی یک دامداری در روستای ده وسط این شهرستان 58 راس گوسفند زنده زنده در آتش سوختند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۵    
آفتاب نیوز : انتشار اخباری مبنی بر اینکه از ابتدای پاییز گوشت مرغ به سه دسته تقسیم و عرضه می شود و همچنین چالش باز کردن در بطری با پا، سوژه طنز شهرونگ شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۰    
وزیر پیشین صنعت الجزایر با حکم دیوان عالی این کشور به اتهام فساد بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۰    
چین در آوریل رکورد ماهانه جدیدی در واردات نفت خام برجای گذاشت و امسال همچنان حجم رو به رشدی نفت خام را وارد می کند که دو سوم رشد تقاضای جهانی برای نفت در سال 2019 را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۴۵    
شورای اکران در جلسه اخیرش مقرر کرد به منظور حمایت از مخاطبان سینما و اجرای طرح تابستانی توسط شورای اکران، قیمت بلیت سینماها هر روز در سراسر کشور تا ساعت 15 نیم بها شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۳۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: قرص لوزارتان موجود در بازار عاری از هرگونه خطر است و جوی که علیه این دارو ایجاد شده بود، جوی کاذب بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۲۵    
کسانی که مدعی بودند لیست جدید ویلموتس کار فدراسیون بوده تا قیمت چند بازیکن را افزایش دهد، حالا با استراتژی جدید مرد بلژیکی مواجه شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۵    
محسن بنگر، مدافع سرشناس فوتبال ایران از فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۵    
بازیکن جدید تیم استقلال به زودی به تمرینات این تیم اضافه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۰    
سرمربی تیم امید با سرمربی تیم پدیده دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۵    
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما، از کلیه عوامل دست اندرکار در ساخت مجموعه تلویزیونی گاندو قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۰    
ایران با تولید ناخالص داخلی به ارزش بیش از 454 میلیارد دلار، در رده 27 بزرگترین اقتصادهای جهان ایستاده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۰    
نخست وزیر لبنان به واکنش درباره تحریم های جدید آمریکا ضد حزب الله لبنان پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۵    
رئیس ستاد مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در مدینه گفت: رعایت نکات بهداشتی برای سلامت زائرین است تا بتوانند در سایه سلامت جسم و روان ضمن انجام صحیح مناسک حج، با سلامت کامل به کشور بازگردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۰    
در پی نشت کربن مونوکسید در یک هتل در کانادا دست کم 46 نفر دچار مسمومیت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۵    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: عصر امروز توده های همرفتی ناشی از بادهای مرطوب اقیانوس هند در برخی نواحی جنوب شرق استان سبب وقوع رگبار و رعد و برق شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۴۰    
سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان 9 نفر از مخلان اقتصادی و دلالان ارزی را با 48 کارت بانکی دستگیر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۲۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی در مقاله ای در فیگارو نوشت: به وعده های دولت آمریکا اعتمادی نداشته و هرگونه مذاکره مستقیم را قاطعانه رد می کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۱۵    
یک رسانه آمریکایی روز چهارشنبه به نقل از دیپلمات های اروپایی گزارش داده فرانسه طرحی موسوم به توقف در برابر توقف در دست بررسی دارد که بر اساس آن کاهش تعهدات برجامی ایران در برابر توقف تحریم های آمریکا ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۵    
معاون سیاسی وزیر خارجه سیاست اخیر کشورمان در کاهش تعهدات برجامی را فرصتی برای دیپلماسی دانست و گفت: پنجره دیپلماسی کماکان باز است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۰    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 درجه ریشتر حوالی دامغان را لرزاند اما اندازه این زمین لرزه به حدی نیست که خساراتی را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۰    
سخنگوی وزارت خارجه در توئیتی به جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی اشاره کرد و تاکید کرد: شکستی دیگر برای آمریکا در مضحکه شورای حکام آژانس آمریکا؛ بار دیگر به دست خود منزوی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۵    
یک میلیاردر انگلیسی با خرید یک پنت هاوس فوق لوکس، رکورد خرید گران ترین خانه سنگاپور را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۵    
نماینده دادستان تهران در هجدهمین جلسه از دور سوم رسیدگی به پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم ضیایی اعلام کرده مبلغ 10 میلیارد و 700 میلیون تومان به آقای درویش نوری رئیس دفتر یکی از رؤسای ادوار مجلس که از ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۰    
یکی از متهمان مرتبط با پرونده بانک سرمایه که بدهی 250 میلیارد تومانی به شرکت توسعه تجارت سرمایه پایدار قشم به عنوان شرکت تابعه بانک سرمایه دارد، جزئیات این بدهی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۰    
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی عامل قتل کارمند مرکز بهداشت روستای جش شهرستان خاش پس از 11 سال زندگی مخفیانه دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۰    
سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال اولین شوک به این تیم را بعد از جدایی اش وارد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۲:۱۵    
با وجودی که قیمت مسکن در منطقه 5 واقع در غرب تهران 101 درصد رشد کرده، معاملات مسکن در آن جا 56 درصد نسبت به سال قبل افت کرده است؛ افتی که باعث شد این منطقه پیشتازی خود را در تورم ملکی از دست بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۰    
امانوئل بون مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فرانسه با حسن روحانی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۵    
مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص پرونده پروپیچ و خطر کسر امتیاز توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۰    
وزارت دفاع قطر امروز با صدور بیانیه ای از برخورد 2 هواپیمای آموزشی نظامی در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۰    
کادر فنی تیم فوتبال امید دو بازیکن جدید را به اردوی این تیم دعوت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۵    
عضو هیئت رئیسه مجلس از معرفی 5 کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۰    
نیکی میناژ متولد ترینیداد و توباگو است. او در محله کوئینز شهر نیویورک بزرگ شده و نخستین آلبوم موسیقایی اش که در استودیو ضبط شده را در سال 2010 منتشر کرده است. او به "ملکه رپ" مشهور است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۰    
سفارت روسیه در بریتانیا تصریح کرد: آمریکا شدیداً توافق هسته ای با ایران را نقض کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۵۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر چهارشنبه را به گردش در تهران و حضور در پل طبیعت اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۵۰    
نخست وزیر ژاپن در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک دوباره با روحانی دیدار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۵    
رئیس جمهور سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران را گسترش روابط صمیمی با همسایگان از جمله ارمنستان دانست و تاکید کرد که تهران آماده است در همه عرصه ها روابط خود را با ایروان به عنوان یک کشور دوست ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۴۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر چهارشنبه را به گردش در تهران و حضور در پل طبیعت اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۵    
قائم مقام شورای نگهبان پیشنهاد داد که یک نهاد ملی برای نظارت بر انتخابات شورا ها تشکیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۵    
انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 آغاز شد و داوطلبان باید تا ساعت 24 یکشنبه 23 تیر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۰    
سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس در نشست فوق العاده شورای حکام به اعضای اروپایی برجام و اتحادیه اروپا توصیه کرد به جای ابراز نگرانی از اقدامات ایران، از اقدامات آمریکا ابراز نگرانی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۵    
تیمی از نمایندگان مجلس طرحی را تهیه کرده که بررسی محتویات آن نشان می دهد این طرح که با هدف کمک به اجاره نشین ها و کاهش سطح اجاره بها تهیه شده است نه تنها منجر به بهبود وضعیت بازار اجاره در شرایط فعلی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۵    
مدیریت نادرست در ورزش ایران، در فوتبال به اوج خود می رسد؛ جایی که با حضور نهاد قدرتمندی مانند فیفا، فرار کردن از قوانین منطقی و سخت گیرانه تقریباً غیر ممکن است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۰    
رئیس جمهور تاکید کرد که هدف ایران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است و از هر تلاشی در این جهت استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۳۰    
روابط عمومی حرم مطهر حضرت معصومه(س)خبر قطع دست خادم این آستان مقدس را تکذیب کرد و از تمامی رسانه ها رعایت اخلاق حرفه ای و بررسی صحت اخبار را خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۵    
رئیس جمهور آمریکا در ادامه اظهارات خصمانه خود علیه کشورمان، ایران را به اعمال تحریم های "خیلی بزرگ و جدی تر" تهدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۵    
تمرین تیم ملی فوتبال امید ایران امروز (چهارشنبه) در کمپ تیم های ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۰    
جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا روز چهارشنبه در توییتی در پاسخ به توییت محمد جواد ظریف نوشت: از وزیر خارجه ظریف برای حرف های محبت آمیز تشکر می کنم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۵    
محمدعلی ابطحی، رییس دفتر سید محمد خاتمی در دولت اول اصلاحات، با اشاره به ادعای سردار فرهاد نظری، رئیس پلیس تهران بزرگ در ماجرای کوی دانشگاه مبنی بر ارسال نامه رییس دولت وقت برای دلجویی از او گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۰    
یک پناهنده عراقی که اقدام به تجاوز و قتل یک دختر آلمانی کرده بود با حکم دادگاه به حبس ابد محکوم شد. دادستان دادگاه ایالتی ویسبادن که این پرونده در آنجا رسیدگی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۶    
یک منبع آمریکایی اعلام کرد که واشنگتن در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تحریم محمد جواد ظریف ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۰    
نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی هدف از اقدامات اخیر کشورمان پیرامون برجام را حفظ این توافق دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۰    
نماینده آمریکا در آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام، مدعی شد که واشنگتن به دنبال گفت وگو با ایران است. او در عین حال اتهامات پیشین مقامات آمریکایی علیه کشورمان را تکرار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۵    
نماینده آمریکا در آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام، مدعی شد که واشنگتن به دنبال گفت وگو با ایران است. او در عین حال اتهامات پیشین مقامات آمریکایی علیه کشورمان را تکرار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۵    
مریم امینی همسر شهید مرتضی آوینی در یادداشتی که در اختیار خبرآنلاین قرار داده درباره موسسه شهید آوینی توضیح داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۳۰    
سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن ابراز تأسف از برخی خبرسازی های کذب درباره طرح اصلاح ساختاری بودجه اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۵    
آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد که خلوص غنی سازی اورانیوم ایران در حال حاضر به حد 4.5 درصد و میزان ذخایر اورانیوم ایران به 213.5 کیلوگرم رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، ورودی دانش آموزان کلاس اولی کشور را در سال جدید تحصیلی 200 هزار نفر بیشتر از سال گذشته اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۰    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نسبت به برگزاری نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی به درخواست آمریکا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۰    
قیمت ارز در بانک ها و صرافی ها باز هم با شیب نزولی کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۵    
18 تیر ماه سال 59 اعضای حزب توده سعی داشتند کودتایی را علیه نظام اسلامی اجرا کنند اما این توطئه خیلی زود لو رفت و با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۰    
محمد دهقان عضو فعلی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، نامزد حقوقدان شورای نگهبان شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰    
مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فرانسه با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد که خلوص غنی سازی اورانیوم ایران در حال حاضر به حد 4.5 درصد و میزان ذخایر اورانیوم ایران به 213.5 کیلوگرم رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۰    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ملت ایران را صلح طلب و بدنبال امنیت منطقه و جهان توصیف کرد و گفت: اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخ سخت و پشیمان کننده می دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۰    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مبلغین در دفاع از حجاب و ارزش های دینی مسئولیت سنگینی را برعهده دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۰    
اهدای اعضای بدن خانم 27 ساله اسفراینی به 54 نفر جان دوباره بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۵    
یک منبع سعودی گفت که ولیعهد عربستان به دنبال کوتاه نیامدن ترکیه از موضوع قتل روزنامه نگار منتقد سعودی سیاست تقابل با دولت این کشور را در پیش گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۰    
فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی رونا مادر عظیم با بازی محسن تنابنده از شهریور در سینماهای کشور اکران می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۵    
صدراعظم آلمان امروز چهارشنبه در مراسم استقبال از نخست وزیر فنلاند در برلین دچار لرزش دست و بدن شد. این سومین مرتبه در یک ماه گذشته است که چنین اتفاقی برای آنگلا مرکل رخ می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۰    
امروز چهارشنبه کیم داروک اعلام کرد که از مقام خود به عنوان سفیر انگلیس در آمریکا استعفا می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۵    
به گفته معاون شرکت ملی نفت ایران، موضوع تحریم از فروش نفت جداست و ما اکنون به فروش نفت ادامه می دهیم چراکه به دنبال ازدیاد برداشت از میدان های نفتی هستیم و اگر ظرفیتی در این حوزه وجود نداشت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۵    
یک کارشناس تغذیه ورزشی با اشاره به استفاده هورمون رشد در برخی باشگاه های بدنسازی، گفت: گاهی دیده می شود مربیان باشگاه بدنسازی به صورت غیر قانونی مصرف این دارو را به ورزشکار توصیه می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۵    
تیم منتخب کشتی آزاد برای حضور در تورنمنت بین المللی جام یاشاردوغو وارد شهر استانبول ترکیه شد
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۰    
وزیر امورخارجه پیشین انگلیس از ایران خواست تا دست از اقداماتش پیرامون برجام که به ادعای او خلاف این توافق است، بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۰    
در سفر تابستانه یکی از مهمترین کارها انتخاب هتل مناسب است بهتر است هتل خدمات سرو غذای تمام وقت یا همان آل و یو آل را داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۵    
رهبر کودتای 2014 تایلند رسما به نیم دهه حاکمیت نظامی خاتمه داد، ممنوعیت رسانه ها را لغو کرد و پایان خدمات دادگاه های نظامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۰    
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: جوان بجنوردی که جمعه شب گذشته در یک درگیری در شهربازی، جوان دیگری را به قتل رسانده و متواری شده بود، روز گذشته دستگیر شد.
  • ۱