دوشنبه ۲۲ مهرساعت ۱۶:۳۲Oct 2019 14

خبرهای آفتاب نیوز 1 مهر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 1 مهر 1398 آفتاب نیوز 2 مهر 1398 آفتاب نیوز 3 مهر 1398 آفتاب نیوز 4 مهر 1398 آفتاب نیوز 5 مهر 1398 آفتاب نیوز 6 مهر 1398 آفتاب نیوز 7 مهر 1398 آفتاب نیوز 8 مهر 1398 آفتاب نیوز 9 مهر 1398 آفتاب نیوز 10 مهر 1398 آفتاب نیوز 11 مهر 1398 آفتاب نیوز 12 مهر 1398 آفتاب نیوز 13 مهر 1398 آفتاب نیوز 14 مهر 1398 آفتاب نیوز 15 مهر 1398 آفتاب نیوز 16 مهر 1398 آفتاب نیوز 17 مهر 1398 آفتاب نیوز 18 مهر 1398 آفتاب نیوز 19 مهر 1398 آفتاب نیوز 20 مهر 1398 آفتاب نیوز 21 مهر 1398 آفتاب نیوز 22 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۰    
پارسا خائف برگزیده برنامه عصر جدید با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، از مهاجرتش به شهر تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۵    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به زودی آغاز تحقیقات رسمی درباره استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را اعلام می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۵    
خروج خودروسازان فرانسوی و ممنوعیت واردات، راه را برای ورود خودروهای مونتاژی چینی به بازار ایران باز کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۰    
وریا غفوری سال گذشته از باشگاه بابت افزایش قراردادش یک دستگاه خودروی bmw دریافت کرده بود
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۵    
گزارش رسمی از این حکایت دارد که روند رشد تورم با سرعتی کندتر از گذشته ادامه دارد و در شهریورماه به 42.7 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۰    
معلم مدرسه ای در ییلاقات تالش، ساختمان مدرسه را به دلیل وجود حیواناتی هم چون موش و مار سمپاشی کرده و کلاسِ درس را در حیاطِ مدرسه تشکیل داده است تا دانش آموزان از خطرِ مسمومیت در امان بمانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۰    
محمد مهاجری به توئیت سخنگوی شورای نگهبان درباره مذاکره ایران و آمریکا واکنش نشان داد و تلویحا به او توصیه کرد وارد بازی پایداریچی ها نشود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۰    
واژگونی سواری تیبا در محور "ایرانشهر –سرباز" منجر به مرگ کودک 7 ساله و مجروحیت راننده و کودکی 10 ساله شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۵    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کشف بالغ بر یک هزار کیلوگرم ژله فاسد از یک واحد صنفی قنادی در شهرستان جیرفت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
بمباران زمین فوتبال بخش چوار در استان ایلام در زمان برگزاری مسابقه یکی از جنایت های دردناک عراق در جنگ با ایران بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
دیروز همزمان با آغاز سال تحصیلی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی بین دانشجویان بسیجی و اعضای انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش درگیری اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۵    
سال هایی که کودک در مدرسه ابتدایی می گذراند، از نظر تغذیه، دوره مهمی به شمار می رود زیرا رشد کودک در این سنین ادامه دارد؛ اگر چه سرعت رشد او کمتر از سال های نخست زندگی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۰    
زاغ بور تنها پرنده بومی و خاص ایران بوده، جز در مناطق بیابانی در جای دیگری دیده نمی شود. خجالتی و زیرک بودن از ویژگی های این پرنده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۶    
اوایل شهریورماه امسال بود که زن جوانی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از دو مرد و یک زن پژو سوار به اتهام زورگیری و سرقت اموالش شکایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۰    
دو نمایش که به تازگی روی صحنه رفته اند، ناهنجاری و قبح شکنی را از حد گذرانده و به مرز هرج و مرج اخلاقی رسیده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۰    
این تصاویر لحظاتی را نشان می دهد که سر یک دختر نوجوان چهارده ساله مانند یک توپ فوتبال مورد اصابت وحشیانه یک دختر عصبانی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۷:۲۵    
یک فعال اصلاح طلب گفت: مشروط کردن و عدم مشارکت عملا در میانگین نرخ مشارکت تاثیری ندارد و تنها حسن آن خالی کردن میدان برای کسانی است که در کلان شهرها مشتاق کاهش مشارکتند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۵    
احترام برومند، گوینده و بازیگر یکشنبه 31 شهریور به تماشای نمایش اثر پرتوهای گاما بر گل های همیشه بهار به کارگردانی مهتاب نصیرپور که این روزها در تماشاخانه مهرگان روی صحنه می رود، نشست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۶:۴۵    
در چند روز اخیر روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شده که حضور حسن روحانی در نیویورک برای سخنرانی در مقر سازمان ملل با محدودیت هایی مواجه است و امکان تردد از تیم همراه رئیس جمهوری ایران در این شهر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۵:۱۵    
تراکتور و سایپا تاکنون 22 بار در لیگ برتر به مصاف هم رفتند که از نظر آمار و ارقام کفه ی ترازو به نفع تراکتور سنگینی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۵:۰۵    
یاران مجید حسینی در هفته پنجم لیگ ترکیه در جدال با سیوااسپور شکست خوردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۴:۱۰    
عضو شورای شهر فردوسیه ضمن تائید خبر ابلاغ حکم سلب عضویت 4 ماهه خود گفت: با توجه به دوراز انتظار بودن حکم صادره با توجه به ارائه دفاعیات و مستندات مربوطه به حکم صادره در دیوان عدالت اداری اعتراض خواهم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۳:۳۵    
کاوه درودی مربی اسبق تیم ملی پرورش اندام از بی توجهی مسئولان فدراسیون بدنسازی به هادی چوپان طی 4 سال گذشته انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۳:۰۰    
محققان پارک علم و فناوری مازندران موفق به تولید شامپو گیاهی ضد ریزش مو محصولی کاملا ایرانی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۳:۰۰    
نخست وزیر پاکستان با ابراز نگرانی نسبت به تحولات اخیر در منطقه خلیج فارس، گفت که ما نسبت به تحولات اخیر و مسائلی که میان ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۰    
تصادف در ورودی شهر روانسر حدفاصل سراب جابری میدان اورامان 2 کشته برجا گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۲:۰۵    
یک مقام ارشد ایرانی دوشنبه درخواست آمریکا برای ایجاد تغییر در توافق هسته ای برجام را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۲:۰۰    
"دونالد ترامپ" رییس جمهوری آمریکا در دیدار "عمران خان" نخست وزیر پاکستان از وی خواست تا برای کمک به حل تنش های فعلی در خلیج فارس میان ایران و عربستان پادرمیانی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۵    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از نجات یک زن پس از اقدام به خودکشی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۱:۲۶    
آرای مارک ویلموتس و مسعود شجاعی برای انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۵    
بازیکن سابق لیگ بسکتبال NBA امروز به قتل رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۰    
گرتا تونبرگ نوجوان سوئدی که برای مبارزه با تغییرات اقلیمی فعالیت می کند در سخنانی پرحرارت در برابر رهبران جهان در سازمان ملل، آنها را به ناکامی در این زمینه متهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۰۰:۲۵    
رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در دیدار با همتای لهستانی از تصمیم طرفین برای اعزام نیروهای بیشتر واشنگتن به ورشو خبر داد و با آندره دودا یک توافقنامه نظامی امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۵    
سرمربی لیورپول اعلام کرد باعث افتخار او است که هدایت تیمی چون لیورپول را عهده دار است. او پیامی نیز برای مائوریسیو پوچتینو دیگر نامزد این بخش داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۵    
دبیرکل حزب الله لبنان در گفتگوی تفصیلی با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی که بخش دوم آن روز دوشنبه منتشر شد، ضمن اشاره به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای درباره عدم وجود اسرائیل در 25 سال آینده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۰    
رئیس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی اظهار امیدواری کرد پیام ملت های منطقه و ملت بزرگ ایران یعنی صلح و پایان مداخله جویی در خلیج فارس و خاورمیانه را به جامعه جهانی برساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۵    
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای گفت که درهای مذاکرات با ایران همچنان باز بوده و واشنگتن به فشارهای اقتصادی علیه ایران ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۰    
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) به عربستان سعودی به مناسبت هشتاد و نهمین روز ملی این کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع انفجار در یک ساختمان مسکونی در شهرآرا - خیابان پاتریس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۰    
مراسم بهترین های فوتبال جهان در میلان برگزار می شود تا بهترین های فوتبال جهان در سال 2019 میلادی مشخص شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۰    
سگی مهاجم با حمله به پیرزن اهل یکی از روستاهای آستانه اشرفیه وی را کشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۰    
مراسم بهترین های فوتبال جهان (THE BEST) در سال 2019 در سالن تئوترو آلا اسکالا شهر میلان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۲:۵۰    
رئیس جمهور آمریکا و معاونش به صورت سرزده در نشست فوق العاده سازمان ملل شرکت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۲:۵۰    
لیونل مسی و یورگن کلوپ به عنوان بهترین بازیکن و بهترین سرمربی فوتبال جهان در سال 2019 انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۵    
رئیس جمهوری اسلامی برای شرکت در هفتاد و چهارمین اجلاس سازمان ملل متحد و رساندن پیام صلح خواهی مردم ایران با طرح "ابتکار صلح هرمز"، بعدازظهر دوشنبه به وقت محلی وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۵    
ستاد اجرایی تبصره 14 بودجه 98 کل کشور، از عدم ارسال پیامک قطع یارانه نقدی به برخی خانوارهای مشمول، به دلیل اختلال در سامانه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۰    
در حالیکه هفته گذشته وزارت جهاد کشاورزی وجود ضایعات در گندم را تکذیب کرده بود؛ معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران در نشست خبری خود این موضوع را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۵    
نخست وزیر انگلیس گفت: صرف نظر از دیدگاه های طرف های مختلف درباره برجام وقت مذاکره بر سر توافقی جدید است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۰    
سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه در توئیتی تاکید کرد که اظهارات مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا علیه وزیر خارجه ایران کودکانه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اظهار کرد: همانطور که مقامات کشور متفق القول هستند، ایده دیدار و مذاکره با آمریکا بعد از خروج این کشور از برجام تقریبا خیلی سخت و از محالات شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۰    
به دنبال تلاش فرانسه برای کاهش تنش در خاورمیانه، رئیس جمهوری این کشور روز دوشنبه گفت: دیدارهای جداگانه ای با روسای جمهوری آمریکا و ایران خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به هنگام ورود به مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد احتمال دیدارش با حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در حاشیه این مجمع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۰    
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود 10 روز قبل آیین نامه جذب نیروهای حق التدریسی، آموزشیاران نهضت سوادآموزی و مربیان پیش دبستانی در هیئت دولت به تصویب رسید و به زودی سهمیه جذب ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر خارجه ایران در نیویورک، احتمال دیدار رئیس جمهور ایران با رئیس جمهور آمریکا را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۰    
رییس جمهور آمریکا، روز دوشنبه گفت که به هیچ وجه نگران باز شدن پرونده برکناری او توسط دموکرات ها در کنگره نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۵    
درحالی که نرخ نامه جدیدی درباره نان منتشر شده که رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد، نرخ نامه جدیدی به اتحادیه نانوایان ابلاغ نکرده است که آنها به نانوایی ها ابلاغ کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۶    
رئیس موسسه امام خمینی(ره) گفت: در گذشته در داخل حوزه فتنه گری هایی وجود داشت و بعضاً طلاب به دام کج روی ها و کج سلیقگی ها می افتادند اما امروز دیگر این گونه مسائل در حوزه وجود ندارد و طلاب درباره ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۵    
بعد از زلزله دیگر حرف نمی زد. خواهر کوچکترش زیر آوار خانه شان در کوییک مجید مانده بود. شبیه او دختر دیگری در روستای کوییک حسن بود که حادثه 21 آبان 96 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۰    
ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده موسسه غیرمجاز حافظ و شرکت کشاورزی خوشه طلایی مهر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۰    
سفیر ایران در انگلیس عصر دوشنبه از رفع توقیف کشتی استنا ایمپرو انگلیس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۰    
وزیر خارجه ایران در دیدار با همتای ژاپنی خود گفت رئیس جمهوری ایران با طرحی برای صلح منطقه ای به سازمان ملل متحد می آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۰    
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به سخنان سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نماینده مشهد درباره بودجه شرکت ملی نفت ایران و حقوق کارکنان این صنعت توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۵    
وزارت امورخارجه چین برگزاری رزمایش مشترک با ایران و روسیه را بخشی از همکاری های نیروهای مسلح میان کشورها توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۰    
14 سال پیش در چنین روزی (23 محرم 1427 قمری) تروریست ها حرم مطهر امامین عسکریین در سامرا را منفجر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵    
"براتعلی اصلاحی" سرنانواز صاحب سبک موسیقی مقامی خراسان روز دوشنبه پس از مدتی تحمل بیماری در سن 51 سالگی در یکی از بیمارستان های مشهد دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۰    
پس از مصطفی طالبی که خبر درگذشتش، بامداد امروز رسانه ای شد، محمدباقر فارسی و سیف الله ارزاقی، دو پیرغلام دیگر آستان اباعبدالله الحسین(ع) نیز دار فانی را وداع گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بی حسی موضعی ، مسخره باز ، نوشین و سونامی چهار فیلمی هستند که رده بندی سنی را از سوی شورای مربوطه دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۵    
وزیر کشور در نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به وقوع سیل در فروردین سال جاری، بر ضرورت اتخاذ تدابیری مناسب با توجه به پیش بینی پاییز پربارش و آمادگی برای پیشگیری از حوادث احتمالی تاکید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۰    
حسام الدین آشنا، مشاور حسن روحانی در آستانه سفر او به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: رئیس جمهور در آستانه انجام مأموریتی دشوار از جانب ملت ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۵    
روز گذشته تیم پرسپولیس توانست با نتیجه یک بر صفر استقلال را شکست دهد و جواد خیابانی گزارش این مسابقه فوتبال را بر عهده داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۰    
مهناز افشار در واکنش به اینکه تصاویر جان اسنو برای نصب بر بیلبوردهای شهری مجوز می گیرد اما تصاویر او نه؛ پستی اینستاگرامی منتشر و با این ماجرا شوخی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۰    
وزیر امور خارجه کشورمان روز دوشنبه در نشستی با خبرنگاران، ابتکار جمهوری اسلامی برای امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس را تشریح و بر همکاری هشت کشور منطقه برای پیاده کردن آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵    
یک فعال دانشجویی با انتشار دو ویدئو از هجوم برخی افراد به غرفه انجمن اسلامی آزاداندیش و وقوع درگیری بین آنها در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس پلیس راهور گلستان گفت: از امروز جریمه رانندگی به شماره تلفن همراه صاحب خودرو پیامک می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۰    
دو پژوهشگر به مناسبت سالروز تولد امام خمینی(ره)، ابعاد شخصیتی ایشان را بررسی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۵    
یک منبع نظامی در عراق از بریده شدن سر اعضای خانواده یک افسر عراقی به دست نیروهای تروریست داعش در شمال موصل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۵    
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به داربی بزرگ تهرات پرداخت و نوشت اتفاقات حاشیه ای در این دیدار پررنگ تر از اتفاقات بازی بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۰    
فرمانده انتظامی گلوگاه از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به انتظار تصاویر و فایل های غیر اخلاقی در فضای مجازی می کرد، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۰    
سال تحصیلی 99-98 با حضور 14میلیون دانش آموز در سراسر ایران روز دوشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۰    
ابراهیم خدابنده عضو جداشده گروهک منافقین در گفتگویی واکاوی فراز و نشیب مواضع منافقین در جنگ تحمیلی پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۵    
در حاشیه دربی 90 صحنه جالبی توسط مامور امنیتی استادیوم آزادی رقم خورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۵    
در تازه ترین جلسه سران سه قوه که یکی از محور مهم آن هدفمند کردن یارانه ها بود، حسن روحانی رئیس جمهوری خطاب به سازمان های مرتبط با بحث یارانه ها و البته سازمان برنامه و بودجه گفت که هرگونه عواید حاصل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۵    
مرکز آمار در تازه ترین گزارش خود درباره بهای خرید و فروش و اجاره مسکن در بهار امسال کاهش یا افزایش حجم (تعداد) معاملات در شهرهای بزرگ، باعث کاهش یا افزایش شدید متوسط قیمت در سطح استان یا کشور می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۰    
مخاطبان امیرتتلو توانستند در کمتر از یک هفته رکورد بیشترین کامنت اینستاگرام را بشکند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۰    
کار تعمیرات در دو تأسیسات نفتی آرامکو عربستان سعودی پس از حملات موشکی و پهپادی در حال انجام است. حملاتی که پادشاهی عربستان را مجبور به تعطیل کردن نیمی از کل تولید نفت خود کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری مبنی بر اختصاص یارانه های حذفی به جامعه معلولان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و دبیرکل سازمان ملل ضمن دیدار با یکدیگر درباره ایران و برجام گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰    
رئیس کلانتری جوادیه از شلیک چند تیر هوایی در محدوده خیابان الله اکبر برای دستگیری دو سارق تحت تعقیب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰    
امروز قیمت 628 سهم درربورس تهران و 146 سهم در فرابورس ایران با رشد همراه شد و در نهایت شاخص اصلی بورس توانست قله 311 هزار واحدی را فتح کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۰    
عضو شورای شهر کرج از هک شدن صفحه اینستاگرام خود طی روزهای اخیر و ارسال پیام های درخواست واریز وجه توسط هکر صفحه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۵    
بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه های مسئولیت اجتماعی وفعالیت های نیکوکارانه خود، تعداد 30000 بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم بضاعت مناطق کمتر برخوردار اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۵    
در پی پیدا شدن بسته ای مشکوک در فرودگاه منچستر انگلیس، بخشی از محوطه آن نوارکشی شده و مأموران خنثی سازی بمب با انفجاری کنترل شده، خطر را برطرف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰    
سید عباس موسوی در واکنش به اظهارات بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در خصوص احتمال مقصر بودن ایران در موضوع پالایشگاه عربستان را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۵    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از واگذاری میزان زیادی تسهیلات ارزی و ریالی و واگذاری زمین به یک جوان ایرانی ساکن اسپانیا در سواحل مکران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰    
با اقدامات به موقع عملیاتی و اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از بزرگترین پرونده های زمین خواری در کشور کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰    
رژیم صهیونیستی به بهانه بدهی تشکیلات خودگردان فلسطین به شرکت برق، از امروز (دوشنبه) قطع برق در این منطقه را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵    
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در پاسخ به سوالی پیرامون صحت و سقم ادعای اخیر بهزاد نبوی مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر سردار نقدی ضمن تکذیب این موضوع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵    
با وارد شدن آیفون 11 به بازار، فروش غیر رسمی این تلفن آن در ایران هم آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰    
موضوع فحاشی و آزار کلامی تیستر مشهور، این روزها موضوع داغ اینفلوئنسرها شده است. اما آنچه مهم است اینکه در چند مورد مشابه اخیر زنان ثابت کرده اند که خشونت را نمی پذیرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰    
چربی ها و روغن های خوراکی نقش مهمی در تغذیه انسان دارند مقدار کافی چربی در رژیم غذایی برای حفظ سلامتی ضروری است ...