جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۷:۵۴Oct 2019 18

خبرهای آفتاب نیوز 14 مهر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 1 مهر 1398 آفتاب نیوز 2 مهر 1398 آفتاب نیوز 3 مهر 1398 آفتاب نیوز 4 مهر 1398 آفتاب نیوز 5 مهر 1398 آفتاب نیوز 6 مهر 1398 آفتاب نیوز 7 مهر 1398 آفتاب نیوز 8 مهر 1398 آفتاب نیوز 9 مهر 1398 آفتاب نیوز 10 مهر 1398 آفتاب نیوز 11 مهر 1398 آفتاب نیوز 12 مهر 1398 آفتاب نیوز 13 مهر 1398 آفتاب نیوز 14 مهر 1398 آفتاب نیوز 15 مهر 1398 آفتاب نیوز 16 مهر 1398 آفتاب نیوز 17 مهر 1398 آفتاب نیوز 18 مهر 1398 آفتاب نیوز 19 مهر 1398 آفتاب نیوز 20 مهر 1398 آفتاب نیوز 21 مهر 1398 آفتاب نیوز 22 مهر 1398 آفتاب نیوز 23 مهر 1398 آفتاب نیوز 24 مهر 1398 آفتاب نیوز 25 مهر 1398 آفتاب نیوز 26 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۰    
رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که اتهام زد و بند وی با ترامپ (از سوی برخی مقام های آمریکایی) برای بازداشتن روسیه مطرح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵    
نخستین موردی که در پیاده روی اربعین و زیارت اماکن مقدسه دیده می شود، تعجیل در رفت و آمد، هل دادن، اجتماع بی دلیل و رفتارهایی از این دست است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۰    
بار دیگر به دلیل نوسان قیمت ها در بازار جهانی سکه وارد کانال 4 میلیون تومان شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵    
عوامل ساخت کلیپی که طی آن از کودکان درباره نحوه تولدشان سوال می شود، با دستور بازپرس دادسرای ارشاد بازداشت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۵    
بازیگر نقش نازگل در فصل دوم ستایش با انتشار یک پست اینستاگرامی دلیل عدم حضورش در فصل سوم این سریال را توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۵    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش وزارت بهداشت با انجام آزمایش از یک هزار و 300 نفر از جمعیت روستای لردگان کمتر از 5 درصد مردم این روستا مبتلا به ویروس HIV هستند و تحت مشاوره و درمان قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از لغو پروانه پزشکی مسئول فنی یک بیمارستان به اتهام اضافه دریافت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۵    
سایت های غیرمجاز دانلود فیلم با انتشار همه آثار سینمایی جهان که ممکن است در میان آن ها برخی صحنه های غیراخلاقی هم باشد عملاً دست به قانون شکنی می زنند و مراجع قانونی نیز با ابزار در دسترسی مانند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 گفت: مجموع ارزش خودروی بیش از 15 هزار و 600 خانوار از 170 هزار خانواری که در این مرحله یارانه آنها حذف شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۰    
صبح امروز 15 مهر جاری، اسحاق جهانگیری به همراه 6 وزیر و 40 مدیر دستگاه اجرایی کشوری و لشکری وارد فرودگاه بین المللی شهید محمود کاوه بیرجند شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۰    
آیا یک درمان شیرین واقعا می تواند قند خون را کنترل کند؟ برخی تحقیقات نشان داده اند که مصرف روزانه مقادیر کمی از شکلات تیره با کیفیت بالا، میزان قند خون ناشتا و فشار خون را کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۰    
کاپیتان پرسپولیس گفت: برای اولین بار نبود که مصدوم شدم و از ترکیب خارج شدم و اولین بازیکنی هم نیستم که مصدوم می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۵    
ارتباطات مشاهده شده نشان می دهند که نرخ چاقی در کشورهایی که برنج به عنوان یک ماده غذایی ثابت مصرف می شود، کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۷:۲۵    
مدیران صداوسیما پس از گذشت 6 ماه از توقف مسابقه برنده باش هنوز درباره مبلغ در آمدی که از طریق مردم کسب کردند و مورد انتقاد مراجع و حتی رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت توضیحاتی ارائه نداده و با واکنش ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۷:۰۵    
"اپراتوری که سه سال پیش اسپانسر باشگاه های استقلال و پرسپولیس بوده بعد از پایان قراردادش هنوز ماهیانه دو میلیارد تومان به حسابش می رود!"
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۰    
دو لاک پشت کمیاب و در حال انقراض از نوع پوزه عقابی پس از تیمار، در آبهای ساحلی کیش رها شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۴:۳۵    
دروزاه بان اسبق باشگاه فلامینگو برزیل که به اتهام مشارکت در قتل نامزد سابق خود به حبس محکوم شده بود، پس از سپری کردن بخشی از دوران محکومیت خود، با استقبال گرم هواداران باشگاه جدیدش به فوتبال بازگشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۲:۱۰    
اهدای عضو جوان 22 ساله از اهالی روستای گلی در خراسان شمالی، جان 7 بیمار نیازمند را نجات داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۵۰    
انتشار نامه فرهاد صنیعی فر یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران در واکنش به اظهارات عبدالله رضیان نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، جنگ لفظی میان این دو را افزایش داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۲۵    
باشگاه ذوب آهن اعلام کرد اخبار مربوط به تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و مطرح شدن اسامی دیگر کذب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۵۰    
دروازه بان تیم ملی کامبوج در آستانه دیدار مقابل ایران با اذعان به قدرتمند بودن این تیم تاکید کرد که در صورت حضور در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش هیچ هراسی از این تیم ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۵    
سازمان خصوصی سازی تاکنون مبلغ 3.956 میلیارد تومان را به عنوان سود به حساب بیش از 41 میلیون نفر از مشمولین طرح سهام عدالت که شماره شبای بانکی خود را اعلام کرده بودند، واریز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۰    
سرمربی نفت مسجدسلیمان در پستی اینستاگرامی کناره گیری اش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۵    
11 تشکل دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور درباره ماجرای یک فرارِ بزرگ که موجب خروج حداقل 6000 میلیارد تومان از بیت المال شده است، هشدار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۰    
اولین دوره لیگ برتر فوتبال زنان عربستان در شهر جده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۰    
رسانه های سعودی از ظاهر شدن محافظ جدید ملک سلمان در پی قتل محافظ قدیمی وی خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۰    
یک فروند هواپیمای بوئینگ 787 مسافربری شرکت عمان ایر که از لندن عازم مسقط بود، که فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز کرده بود بدون مسافر خود این فرودگاه را ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست کابینه امنیتی پیشنهاد داد برای مقابله با موشک های کروز ایران سامانه دفاع هوایی گسترد ه ای ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۰    
وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای به بازجویی یک نماینده دومای روسیه توسط پلیس فدرال آمریکا اف ب آی در بدو ورود به ایالات متحده اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۵۵    
15 گردشگر اصفهانی در دره ویژه درون ایلام مفقود شده اند و از آن ها اطلاع یا ردی در دسترس نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۵    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای رفاه حال اهالی روستای لردگان ،علاوه بر ایجاد یک مرکز مشاوره بیماری های رفتاری در روستا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۰    
عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق دستورات سختگیرانه ای را برای برخورد مسالمت آمیز با تظاهرات کنندگان صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۳۰    
مجتهد افشاگر خاندان سعودی روز یکشنبه در توئیتی نوشت که با دستور ولیعهد عربستان سران قبیله عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی سلمان بن عبدالعزیز پادشاه این کشور که هفته گذشته کشته شد، ممنوع الخروج شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۲۰    
دهها هزار فرانسوی روز یکشنبه در اعتراض به لایحه جدیدی که به زنان مجرد و همجسنگرا اجازه می دهد تا از طریق لقاح مصنوعی باردار شوند تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۱۵    
دفتر حفظ و نشر آثار رهبری در پیامی توییتری به نقل از رهبر انقلاب تاکید کرد که ایران و عراق دو ملتی هستند که تن ها و دلها و جانهایشان به یکدیگر متصل است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۰    
یک جوان 18 ساله بجنوردی بر اثر بلعیدن ماده مخدر تریاک جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۰۰    
به گفته یک سخنگوی طالبان، این گروه شبه نظامی تا زمان رسیدن به توافق صلح با آمریکا، حمله به نیروهای این کشور در افغانستان را ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۰    
نسبت دادن تمامی ماوقع لردگان به عناصر ضدانقلاب و ضد وطن و عوامل بیگانه هم نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه با گسترش بی اعتمادی به مسوولان و اظهارات آنان، نارضایتی ها را روی دور تند و تصاعدی می برد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۰    
بدنبال اظهارات آنتوان گریژمان در خصوص رابطه نه چندان خوشایند با لیونل مسی و همچنین با توجه به سابقه بازیکنان تازه واردی که بدون چراغ سبز مسی در نیوکمپ ناکام بوده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل دفتر جمعیت ، نیروی کار و سرشماری مرکز آمار ایران از کاهش 1.7 درصدی نرخ بیکاری و رسیدن این نرخ به 10.5 درصد در تابستان امسال نسبت به تابستان سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۵    
ترابزون اسپور در لیگ ترکیه که مجید حسینی مدافع جوان ایرانی را در خدمت دارد در حضور 63 دقیقه ای حسینی مقابل ریزه اسپور به برتری دست یافت و به رده سوم صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۵    
سرمربیان اینتر و یوونتوس ترکیب تیم های خودشان را اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۵    
روزنامه گاردین چاپ انگلیس نوشت که عربستان به دلیل جنگ علیه یمن در سال 2014 میلادی حدود 70 میلیارد دلار صرف خرید سلاح کرده است که این میزان حدود 9 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۰    
بانک مرکزی در بخشنامه ای، شرایط بخشودگی سود تسهیلات با مبلغ 100 میلیون تومان و کمتر از آن را به بانک ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۰    
عوامل ساخت تولید مصاحبه جنسی با کودکان به دستور بازپرس دادسرای ارشاد بازداشت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۰    
در اتفاقی نادر، رای دهندگان اماراتی در جریان انتخابات مربوط به تعیین اعضای شورای ملی فدرال این کشور باعث راهیابی هفت زن به این شورا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۵    
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله روز یکشنبه در دیدار با سفیر انگلیس در یمن گفت: تا این لحظه پاسخ ائتلاف سعودی به طرح آتش بس یمن تنها اظهاراتی مبهم بوده و به سطح مطلوبی نرسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۵    
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید پژوهش دقیق در تصمیمات انجام شود گفت: اگر پژوهش علمی و دقیق انجام شده بود نباید برج میلاد ساخته می شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۵    
یکی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از شکست مقابل شهر خودرو، در رختکن خودزنی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۰    
رئیس جمهور عصر یکشنبه و در جلسه هیأت دولت مسئله اشتغال را از موضوعات اساسی و مهم کشور دانست و بر تلاش همه مسئولان در این راستا تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۰    
هیات دولت در جلسه امروز یکشنبه به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان، اساسنامه کمیته ملی المپیک را با اصلاحاتی به تصویب رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۵    
حمید استیلی با اعلام کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید معرفی و جانشین فرهاد مجیدی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصاحبه علیه وزارت ورزش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توبیخ و جریمه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۰    
بازیکن تیم فوتبال استقلال باید جراحی خطرناکی را پشت سر بگذارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۵۵    
شب گذشته خبری مبنی بر بازداشت یک ورزشکار مطرح توسط فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۵    
در جلسه امروز شورای شهر تهران درگیری لفظی بین زهرا صدر اعظم نوری و محسن هاشمی رخ داد و نوری خطاب به رئیس شورا گفت: شما بی احترامی می کنید و این رفتار صحیح نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۰    
در ادامه روندی که از روز گذشته آغاز شده، امروز هم بازار خودرو رو به افزایش گذاشت؛ این در حالی است که قیمت خودروهای تولید سایپا حدود 300 هزار تومان گران تر شدند ولی وضعیت برای ایران خودرو از این هم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۰    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
آقای زید می گوید این فرد اطلاعات دست اولی درباره گفتگوی تلفنی دونالد ترامپ با رئیس جمهوری اوکراین در بیست و پنجم ژوئیه دارد. تحقیقات درباره این مکالمه برای نخستین بار در ماه اوت افشا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
رئیس جمهور فیلیپین از مبتلا بودنش به یک بیماری فلج کننده عضلات موسوم به "میاستنی گراویس" سخن گفت؛ بیماری که به گفته وی موجب افتادگی پلک یکی از چشمهایش شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
منچستریونایتد در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس برابر نیوکاسل تن به شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
ترکیب بارسا برای مضاف حساس امشب مقابل سویا مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی ها، صهیونیست ها و تکفیری ها و بعضی از رژیم های منطقه مثل وهابیون که این اجتماع خوشایند آنها نیست در مسئله ناامنی عراق دخیل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۱۰    
هر زمان که یک خبر ناگوار در جامعه منتشر می شود، طبیعتا آثار مخرب روانی روی ذهن مردم خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۱۰    
محسن کیایی از پشت صحنه جدیدترین همکاری اش با مصطفی کیایی برادرش در اولین سریال شبکه نمایش خانگی او تصویری منتشر کرد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵    
امام جمعه مشهدمقدس گفت:مسئله امنیت، آمیخته با تمام شئون زندگی مردم است، پیامبر اکرم (ص) فرمودند دو نعمت امنیت و سلامتی برای مردم مخفی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵    
کالین پاول وزیر امور خارجه دولت جرج بوش، روز یکشنبه ضمن انتقاد از سیاست های دونالد ترامپ، تاکید کرد فرد افشاگر جاسوس نیست بلکه یک میهن پرست واقعی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۵    
مدیرعامل بانک مسکن در خصوص تمهیدات بانک مسکن برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن گفت: تسهیلات 240 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی از سوی بانک مسکن تامین و پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۰    
مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت: شرایط کنونی کشور اقتضا نمی کند که استان جدید به تعداد استانهای سی و یک گانه ایران اضافه شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی رسانه های خبری این کشور را متهم کرد برای حمایت از جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده و پسرش ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۵    
سعد حریری نخست وزیر لبنان امروز (یکشنبه) در سفری دو روزه وارد امارات متحده عربی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۵    
رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت گفت: مصرف سیگار در سال های اخیر روند تقریبا ثابتی را در مردان طی کرده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۰    
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان، از دستگیری عامل هنجارشکن و منافی عفت عمومی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۰    
نماینده مردم محلات در مجلس نسبت به صندلی فروشی در دانشگاه انتقاد کرد و گفت: با این موضوع جداً برخورد کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۰    
پزشک تیم ملی والیبال ایران گفت: کاپیتان تیم ملی مصدوم است و تا چند روز دیگر می تواند به تیم کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۵    
پپ گواردیولا، سرمربی سیتی مدعی شد هنوز راهی طولانی تا پایان فصل باقی مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۰    
منچسترسیتی در دیداری خانگی برابر وولوز با دو گل مغلوب شد تا اکنون فاصله اش با لیورپول صدرنشین به هشت امتیاز افزایش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۵    
نماینده مردم اراک در مجلس از وزیر بهداشت خواست تا گزارشی از وضعیت لردگان ارائه کند و نسبت به این موضوع در مجلس پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۵    
شبکه خبری المیادین از سفر وزیر خارجه روسیه به بغداد در روز دوشنبه برای دیدار با مقامات عراقی خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۵    
"گوران هانسون" دبیرکل آکادمی نوبل پیش از اعلام برندگان نوبل امسال در مصاحبه ای در مورد اقدامات انجام گرفته برای رفع عدم تعادل در تنوع جنسیت و قومیت در بین برندگان جوایز امسال صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۵    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار مقابل کامبوج و بحرین امروز عصر با حضور ملی پوشان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۵    
دستیار امور بین المللی رئیس جمهوری روسیه از امکان دیدار روسای جمهوری روسیه و آمریکا درحاشیه اجلاس اتحادیه آ.سه.آن در شیلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۰    
"کم اهمیت شمردن آزمایشات موشکی کره شمالی توسط دونالد ترامپ، احتمال دستیابی پیونگ یانگ به سامانه های تهدیدآمیز بیشتر علیه ژاپن، کره جنوبی و ارتش آمریکا را به جای کاهش، افزایش داده است."
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۰    
بنابر اعلام فرماندار قصرشیرین، مرز خسروی پس از چند رورز انسداد عصر امروز (14 مهرماه) مجدداً بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۵    
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه 98 از دور جدید حذف یارانه بگیران در مهر ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۰    
تصویری از ویشکا آسایش و بهنوش بختیاری را پشت صحنه فیلم سینمایی گورکن ساخته کاظم ملایی ببینید. این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۵    
پلیس فتا نسبت به سودجویی و کلاهبرداری از زائران اربعین با اجاره یا خرید گذرنامه هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۰    
ویروس اچ آی وی که سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند، از طریق رابطه جنسی پرخطر یا تماس با خون آلوده منتقل می شود. این ویروس بعد از چند سال منجر به بیماری ایدز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۵    
رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه سهم مالیات از تولید ناخالص داخلی در ایران به نسبت کشورهای دیگر، پایین است، گفت: حدود 40 درصد اقتصاد کشور از مالیات معاف است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۵    
رئیس دانشگاه شریف گفت: پیشنهاد من برای حذف کنکور این است که این پروسه از کنکور ارشد و دکتری آغاز شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۵    
بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال گفت: حفظ حرمت بازیکنان، مربیان، داوران و مدیران واقعاً واجب است. امیدوارم بساط این فحاشی ها در ورزشگاه ها برچیده شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۰    
رقیب هم حزبی رئیس جمهور آمریکا او را فردی خائن توصیف کرد و گفت اطلاعات کافی برای رأی دادن به استیضاح او وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۰    
185سارق سابقه دار که طی دو هفته گذشته دستگیر شدند، تاکنون به 285فقره سرقت در شهرستان بندرعباس اعتراف کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۰    
دوره تازه مذاکرات کره شمالی و آمریکا بدون دستیابی به نتیجه پایان یافت در حالی که نمایندگان کره شمالی آمریکا را مسئول شکست مذاکرات می دانند، نمایندگان آمریکا می گویند مذاکرات خوبی داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۵    
رادیو ملی ونزوئلا در تحلیلی نوشت: در حالی که تنها چند روز به انتخاب مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی زمان باقی مانده است، آمریکا تلاش می کند با استفاده از لابی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در پی درخواست دختر بندرعباسی از رئیس قوه قضائیه، زمینه برخورداری پدر این دختر از تخفیف قانونی فراهم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۵    
به گفته یکی از مقامات کاخ الیزه، امانوئل ماکرون امروز (یکشنبه) در یک گفت وگوی تلفنی با نخست وزیر انگلیس و پس از شنیدن توضیحات او درباره طرح های جدیدش برای بریگزیت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
فرمانده انتظامی ایذه گفت: 20 کیلوگرم تریاک با دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در ایذه، کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۰    
ثروتمندترین های جامعه 23 برابر بیشتر از فقیرترین ها از یارانه بنزین برخوردارند. بهره مندی دهک دهمی ها از یارانه دارو نیز 19.5 برابر بیشتر از دهک اولی هاست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۵    
رئیس جمهوری افغانستان سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور را به دلیل آنچه که اظهارات غیرمسئولانه در باره سفر هیأت طالبان به پاکستان دانسته بود از سمتش برکنار کرد.