یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۳:۰۲Aug 2018 19

آفتانا (aftana.ir)

آفتانا 26 اسفند 1394 آفتانا 28 اسفند 1395 آفتانا 28 اسفند 1396 آفتانا 3 فروردین 1397 آفتانا 1 اردیبهشت 1397 آفتانا 31 خرداد 1397 آفتانا 1 تیر 1397 آفتانا 1 مرداد 1397 آفتانا 2 مرداد 1397 آفتانا 3 مرداد 1397 آفتانا 4 مرداد 1397 آفتانا 5 مرداد 1397 آفتانا 6 مرداد 1397 آفتانا 7 مرداد 1397 آفتانا 8 مرداد 1397 آفتانا 9 مرداد 1397 آفتانا 10 مرداد 1397 آفتانا 11 مرداد 1397 آفتانا 13 مرداد 1397 آفتانا 14 مرداد 1397 آفتانا 15 مرداد 1397 آفتانا 16 مرداد 1397 آفتانا 17 مرداد 1397 آفتانا 19 مرداد 1397 آفتانا 20 مرداد 1397 آفتانا 21 مرداد 1397 آفتانا 22 مرداد 1397 آفتانا 23 مرداد 1397 آفتانا 24 مرداد 1397 آفتانا 25 مرداد 1397 آفتانا 26 مرداد 1397 آفتانا 27 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۵    
سیسکو برای پیشگیری از حملات IKE CRYPTO به روز رسانی مهمی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۷    
یک نوجوان استرالیایی طی یک سال بارها وارد شبکه اصلی رایانه های اپل شده و 90 گیگابایت از فایل های داخلی اپل را هک کرد و به حساب های کاربری مشتریان دسترسی یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۰    
برخی کارشناسان معتقدند که باید فعالیت زنان در حوزه امنیت سایبری افزایش یابد و توانمند سازی زنان برای حضور در عرصه سایبری در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۹    
موسسه امنیتی تنسنت از شناسایی چند آسیب پذیری در بلندگوی هوشمند اکوی آمازون خبر داده که باعث می شود بلندگوی یادشده به ابزاری برای استراق سمع و جاسوسی مبدل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۶    
با افزایش تعداد هک شدن کاربران اینستاگرام با یک روش و روش بازپس گیری اکانت از طریق یک ایمیل روسی، بیم آن می رود که این شبکه اجتماعی هک شده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۰    
علیرضا بزرگمهری، دبیر جدید انجمن آشنا بر ایجاد تعامل بیشتر با نهادهای هم تراز و گسترش ارتباطات برای پیشبرد اهداف انجمن تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به کاربران حافظه جانبی هارد اکسترنال هشدار دادند که هکرها قادر خواهند بود به اطلاعات ذخیره شده در آن دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۰    
پژوهشگری اخیرا کشف کرده است که بدلیل وجود آسیب پذیری در سیستم های ارتباطی ماهواره ای، صد ها هواپیما از خطوط هوایی مختلف، کشتی ها و ایستگاه های زمینی، ممکن است از راه دور هدف حملات سایبری قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۶    
دبیر کمیته علمی پانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران از پذیرش 28 مقاله از میان 77 اثر ارسالی به دبیرخانه این همایش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
نوع جدیدی از باج افزار STOP با نام KeyPass در حال انتشار است که فایل های مهم شما را هدف می گیرد و پس از قفل کردن آنها، درخواست باج می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۸    
مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری نسبت به کشف مجموعه ای از آسیب پذیری ها در سیستم های پرداخت و کارت خوان های موبایلی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۵    
گوگل می خواهد بداند کجا می روید تا حرکات شمارا ردیابی و ثبت کند، حتی وقتی که خود را آف کرده و به صراحت به گوگل گفته اید شمارا ردیابی نکند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۲۲    
محمدباقر اثنی عشری، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در نامه ای به اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، ضمن بیان خواسته های بخش خصوصی، خواستار حذف فوری بند 5 بسته جدید ارزی دولت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۷    
به تازگی برخی از محققان اعلام کرده اند که هکرها قادر خواهند بود به اطلاعات موجود در دستگاه های قدیمی فکس دسترسی پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۶    
متخصصان امنیت سایبری در تلاشند تا با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی به مقابله با حملات سایبری و نفوذ هکرها به دستگاههای الکترونیکی بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۱    
یک سیستم ماشین یادگیری ساخته شده که می تواند مبدع یک نرم افزار را شناسایی کند. این سیستم در آزمایش ها با نرخ صحت 83 درصد توانست برنامه نویس نرم افزارها را شناسایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۵    
یک آسیب پذیری در مرورگر Edge کشف شده است که به مهاجم اجازه می دهد تا اطلاعات و فایل های کاربر را به سرقت ببرد، این نقص در نسخه مرورگر مایکروسافت Edge بررسی و با موفقیت از آن بهره برداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۱    
پژوهشگران امنیتی IBM، بدافزاری قدرت گرفته از هوش مصنوعی را با نام DeepLocker توسعه داده اند که با قدرت تمام قربانی را هدف قرار می دهد و قابلیت زیادی در جلوگیری از شناسایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۶    
پژوهشگران در مورد آسیب پذیری های عمده امنیتی در گوشی های اندرویدی شرکت های ایسوس، اسنشال، ال جی و زد تی ای هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۰    
باج افزار PooleZoor با پشتیبانی از زبان فارسی و فیشینگ کردن شاپرک از کاربران باج های یک میلیون تومانی می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۶    
آسیب پذیری جدیدی در دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت یافت شده است که به هکرها اجازه ورود غیمجاز به صفحه قفل ویندوز 10 را می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۷    
به تازگی محققان امنیت سایبری دریافته و اعلام کرده اند که گوشی هوشمند گلکسی اس 7 سامسونگ در برابر حملات سایبری و نفوذ هکرها آسیب پذیری بالایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۳    
هسته سیستم عامل Linux از نسخه 4.9 در بخش IPv4 در قسمت ورودی TCP دارای آسیب پذیری منع سرویس (DOS) است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۳    
بات نت Black که با استفاده از بدافزار Ramnit، یکصد هزار دستگاه را در ماه جولای آلوده کرد، به گفته پژوهشگران، حملات جدیدی با کمک بدافزار Ngioweb انجام خواهدداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۰    
به گفته محققان امنیتی ماهواره های هک شده می توانند در نقش تسلیحات رادیوفرکانسی علیه مالکان سیستم ها بکار گرفته شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۳    
شرکت HP برای چند آسیب پذیری بحرانی در پرینترهای جوهری خود به روزرسانی firmware منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۸    
تقریباً همه دولت های جهان، دسترسی به برخی انواع محتوا که به نوعی خط قرمزهای هر حاکمیتی به شمار می روند در داخل قلمرو خود، محدود و ممنوع می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۹    
محصول فایروال نسل بعدی شرکت تاکیان با نام تجاری IPImen NGFirewall موفق به دریافت تاییدیه افتا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۹    
شرکت تایوانی TSMC، یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده تراشه جهان و از تامین کنندگان قطعات اپل، گرفتار واناکرای شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۹    
پشتیبانی سیستم مدیریت محتوای دروپال با انتشار ویرایش 8,5.6 این CMS، یک آسیب پذیری امنیتی (CVE-2018-14773) را برطرف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۶:۳۷    
در حالی که لایحه صیانت از داده های شخصی اخیرا توسط سازمان فناوری اطلاعات کشور رونمایی شده، افراد می توانند با مطالعه ی پیش نویس این لایحه، نسبت به نقد آن اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود گفت: به گفته وزیر ارتباطات طی 6 ماه اخیر، 25 میلیون حمله سایبری و 650 مورد نفوذ توسط 900 هزار مهاجم علیه کشورمان گزارش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۰    
دفتر رئیس اطلاعات ملی آمریکا در زمینه گسترش جاسوسی های سایبری به ویژه در موضوع اقتصادی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۱    
یک کارشناس امنیتی از فعالیت بدافزار کاوشگر ارز دیجیتالی ZombieBoy خبر داد که احتمالا در چین توسعه داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۸    
پنتاگون اعلام کرد کارکنان این وزارتخانه به دلایل امنیتی از این پس حق ندارند از برنامه هایی استفاده کنند که موجب افشای موقعیت مکانی آنها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۳    
کشور سنگاپور حدود یک هفته قبل شاهد بدترین و بزرگترین حمله سایبری در تاریخ خود بود که در قالب آن حدود 1.5 میلیون شهروند این کشور و از جمله نخست وزیر مورد حمله قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۲    
اشتباهات نرم افزاری معمولا مشکلات مختصری ایجاد کرده و برای کاربران چندان گران تمام نمی شوند. اما این بار یک بانک امریکایی به همین علت مشتریان خود را دچار مشکلات اساسی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۵:۴۳    
بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه امنیت سایبری به کاربران رایانه های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 توصیه کردند که قابلیت لوکیشن رایانه خود را همیشه روشن نگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۲:۱۸    
دانشمندان می گویند با بالا آمدن آب دریا ممکن است اینترنت نابود شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۲    
شرکت های غربی مدعی شدند گروه هکری OilRig که پیش از این به ایران منسوب شده بود، فعالیت های سایبری خود را افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۰    
دولت هند نیز پس از چین و روسیه تصمیم دارد از شرکت های تهیه کننده اینترنت و خدمات اینترنتی بخواهد اطلاعات کاربران این کشور را در سرورهایی داخل مرزهای همین کشور ذخیره کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۱    
پانزدهمین دوره کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران، از 6 تا 7 شهریور ماه توسط دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳    
وزارت ارتباطات با بررسی جزییات اقدام اخیری در شبکه شرکت مخابرات که باعث اختلال در سیستم روتینگ بین الملل شده بود، اعلام کرد: اشخاص مرتبط به همراه مستندات به مراجع ذی صلاح امنیتی معرفی شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۰    
رئیس کمیته ارتباطات مجلس از پیگیری جدی مجلس برای اتصال همه دستگاههای اجرایی و دولتی به مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) برای تحقق واقعی پروژه دولت الکترونیک در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۶    
نسخه اندروید اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ نیز به قابلیت جدید تصویر در تصویر (PiP) مجهز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۹    
با حمله ویروسی به رایانه های کمپانی تایوانی TSMC ممکن است عرضه آیفون های 2018 به تأخیر بیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۶    
گوگل برنامه های اندرویدی حاوی بدافزار ویندوزی را از گوگل پلی پاک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۵    
روز گذشته درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال مورد هجوم هکرها قرار گرفت و گفته می شود که اطلاعات کاربران این وبسایت سرقت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۸    
در گفت وگو با سرپرست پشتیبانی شرکت توسن عنوان شد: به گفته مصطفایی، سیستم پیگیری وصول مطالبات طرحی نوپاست که رشد و پیشرفت آن همکاری بانک ها را می طلبد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۲    
ظرف مدت پنج سال گذشته، سه نفر از مجرمان سایبری با هک 15 میلیون کارت بانکی، بالغ بر یک میلیارد یورو را از بانک های مختلف جهان به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۶    
حمله به گوشی های هوشمند از طریق واتس اپ با استفاده از ابزارهای گروه NSO،توسعه دهنده برخی از مخرب ترین و قدرتمندترین جاسوس افزارهای جهان مشاهده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۷    
مجرمان سایبری و هکرها این بار با فریب کاربران گوشی های آیفون، قصد دارند آنان را به دام حملات فیشینگی انداخته و اطلاعاتشان را به سرقت ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۲    
ردیت ، شبکه اشتراک گذاری لینک اخبار و عکس اعلام کرده آدرس های ایمیل کاربران و یک مخزن اطلاعاتی مربوط به سوابق 2007 این شرکت هک شده است. این مخزن حاوی پسوردهای قدیمی کاربران آن بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۱    
یک بازی آنلاین به نام مومو که از طریق واتس اپ فراگیرشده با ارسال تصاویر ترسناک و پیام های خشن کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۵    
طبق نتایج بررسی ها، پایتون محبوب ترین زبان برنامه نویسی در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱    
نسخه به روزرسانی شده جاسوس افزار AZORult به عنوان بدنه اصلی در یک حمله گسترده اسپمی استفاده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۰    
بدافزار سام سام که از سال 2015 کشف شده، تاکنون 5.9 میلیون دلار از قربانیان خود باج گرفته است. این بدافزار با تسلط بر سیستم رایانه، در مقابل دریافت مبلغی اطلاعات آن را آزاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۰    
داننده معتقد است با کمک تکنولوژی های روز و دانش آی تی و ایجاد شرایط دورکاری می توان زمینه اشتغال بیشتر بانوان تحصیل کرده را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
پژوهشگران می گویند که آنها در هر هفته 40هزار تلاش برای آلوده سازی و یا در واقع 40هزار کلیک بر روی تبلیغات مخرب را مشاهده کرده اند و این عملیات همچنان در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۹    
هکرهایی که بتوانند باگ نرم افزاری روی پرینترهای اچ پی را کشف و گزارش کنند؛ 10 هزار دلار جایزه می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۵    
فایل های رمز شده توسط باج افزار LockCrypt قابل رمزگشایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۰    
هکرهای چینی سعی دارند با ارسال سی دی های حاوی بدافزار وارد رایانه های سازمان های ایالتی آمریکا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۵    
امن پرداز با جدیدترین نسخه از آنتی ویروس ایرانی پادویش در نمایشگاه الکامپ حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۰    
هکرها توانسته اند اطلاعات شخصی و درمانی خیل عظیمی از بیماران در بیمارستان بویز تاون ایالات متحده آمریکا را هک کرده و بدست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰    
مرکز ماهر نسبت به آلودگی جدیدی در تجهیزات شبکه کشور هشدار داد و از مدیران خواستار بروزرسانی سیستم عامل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۴    
شرکت امن افزارگستر شریف راهکارهای امنیتی خود را با تکیه بر دانش بومی و فناوری روز به الکامپ بیست وچهارم آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۱:۲۵    
وزیر ارتباطات به انتشار گزارش هایی در خصوص هایجک (سرقت) BGP تلگرام توسط شرکت مخابرات ایران واکنش نشان داد و تصریح کرد در صورت تایید خطا چه به صورت سهوی و چه به صورت عمدی، مخابرات ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۴    
شبکه گسترده ای از حمل ونقل دریایی در جریان است که اگر با حمله سایبری به ویژه حملات باج افزاری روبه رو شود، عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۴    
حفره های امنیتی به جا مانده از دوران اسنودن همچنان گریبان گیر آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۴    
پیام پرداز در الکامپ 2018 از نسل 5 سامانه امن ساز شبکه کیهان رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۶    
آپدیت جدید یک نرم افزار مدیریت پسورد، به محض نشت اطلاعات کاربر در فضای وب سیاه به او هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۴    
دهکده جهانی برتر در الکامپ بیست وچهارم راهکاری برای کاهش دردسر اسپم های ایمیل به همراه آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۴    
شرکت بهین راهکار توسعه پیشرو در الکامپ بیست وچهارم با تازه ترین به روزرسانی هایش حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۸    
وزارت دفاع آمریکا روی فهرست موسوم به نخرید به عنوان فهرست نرم افزارهای ممنوعه چینی و روسی کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۳    
نخستین تبلت ویژه کودک و نوجوان ایرانی طراحی و تولید شد که از طریق آن کنترل مسالمت آمیز فرزندان در دنیای مجازی بهتر و آسانتر امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۴    
نقض داده ها طبق مطالعات اخیر، 3.8 میلیون دلار به طور میانگین به سازمان ها خسارت می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۲    
بر اساس تحقیق جامع شرکت گارتنر در مورد امنیت سایبری شرکت ها در حال حاضر فقط 65 درصد موسسات تجاری متخصص امنیت سایبری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۱    
شرکت ادوبی وصله هایی را برای 112 آسیب پذیری گوناگون منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۱    
دولت آلمان روز گذشته ادعا کرد که حملات سایبری ایران از سال 2014 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۴    
گوگل اعلام کرده یک سال قبل کلیدهای یو اس بی در اختیار 85 هزار کارمند خود قرار داده که از هک حساب های کاربری آنان جلوگیری می کند. طی این یک سال هیچ گزارش هکی ثبت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۱    
در اکثر زیرساخت های حساس و حیاتی کشور از محصولات و راهکارهایی با برند های غیربومی استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۷    
محققان به تازگی دریافته اند که گرمایش زمین و افزایش آب دریاها علاوه بر خطراتی که برای محیط زیست ایجاد خواهد کرد، موجب نابودی زیرساختهای اینترنت در جهان نیز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۰    
کد منبع Exobot، یکی از بهترین تروجان های بانکی اندرویدی به صورت آنلاین افشا شده است و در حال گسترش در جوامع بدافزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۵    
هکرهای روسی سال گذشته با هک و نفوذ به تجهیزات و زیرساخت های برق و انرژی ایالات متحده آمریکا، کنترل آن ها را در دست گرفته و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۳    
تحلیلگران امنیتی درباره حملات جدیدی به اینترنت اشیا با الگوبرداری از میرای هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۳    
تحلیل فنی CYBERSCCP نشان از آغاز فعالیت نمونه جدیدی از خانواده این باج افزار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۵    
مجرمان سایبری روزبه روز راه های بیش تری از حملات فیشینگ و نرم افزارهای جاسوسی برای سرقت اطلاعات کاربران استفاده می کنند و اما چاره ی این حملات محافظت بیش تر از رمزهای عبور و استفاده از نکات امنیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱    
آخرین گزارش دپارتمان امور اقتصادی سازمان ملل متحد درباره توسعه شاخص دولت الکترونیکی از جایگاه نخست کشور دانمارک در میان 193 کشور جهان حکایت دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۷    
تحقیقاتی در بازارهای آمریکا، اروپا و آسیا انجام شده است که نشان می دهد دستگاه های اندرویدی در سه ماهه اول سال 2018 بیش از دستگاه های iOS با اختلال مواجه شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۴    
ارتش ایالات متحده با درک اهمیت توسعه توانمندی های سایبری در ماه های اخیر تلاش خود را برای توسعه نیروی کار سایبری دو چندان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۴    
چهارمین رویداد بزرگ سالیانه رایانش ابری ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱    
مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری نسبت به آسیب پذیری بیش از نیم میلیارد دستگاه هوشمند براساس حملات DNS Rebindin هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۴    
یک بات نت شامل 18 هزار روتر Huawei در کمتر از چند ساعت ایجاد شده و همچنان در حال گسترش است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷    
معاون وزیر ارتباطات از ارائه راهکارهای امنیتی سرویس کدهای دستوری موبایل (USSD) به بانک مرکزی خبر داد و گفت: تاکنون موردی مبنی بر ناامنی این سرویس، گزارش نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۵    
بنابر تازه ترین آمارها، هکرها توانسته اند با هک و حمله سایبری به بزرگترین شرکت بهداشتی و درمانی سنگاپور، اطلاعات بیش از 1.5 میلیون بیمار را به سرقت ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس هیئت علمی دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی از تمدید مهلت ارسال مقالات این همایش تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۲    
فیس بوک دسترسی کمپانی آماری-تحلیلی Crimson Hexagon را به بیش از یک تریلیون چت کاربران خود بست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مرکز ماهر با انتشار گزارش شناسایی 334 آسیب پذیری امنیتی از محصولات شرکت اوراکل (Oracle)، نسبت به لزوم به روزرسانی این محصولات به کاربران هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۶    
گفت وگو با مدیرفروش و بخش قراردادهای شرکت توسن به گفته عبدالله خانی، کافه فین تک یک فضای صمیمانه و با ارتباطی دوسویه میان مشتریان ایجاد می کند و مشتریان وقتی می بینند توسن به آینده بازار توجه می ...
مشاهده نتایج بیشتر...