پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۲۲:۳۷Jan 2017 19

اهروصال (aharvesal.ir)

اهروصال 31 اردیبهشت 1395 اهروصال 31 خرداد 1395 اهروصال 31 تیر 1395 اهروصال 31 مرداد 1395 اهروصال 31 شهریور 1395 اهروصال 30 مهر 1395 اهروصال 30 آبان 1395 اهروصال 30 آذر 1395 اهروصال 1 دی 1395 اهروصال 2 دی 1395 اهروصال 3 دی 1395 اهروصال 4 دی 1395 اهروصال 5 دی 1395 اهروصال 6 دی 1395 اهروصال 7 دی 1395 اهروصال 8 دی 1395 اهروصال 9 دی 1395 اهروصال 10 دی 1395 اهروصال 11 دی 1395 اهروصال 12 دی 1395 اهروصال 13 دی 1395 اهروصال 14 دی 1395 اهروصال 15 دی 1395 اهروصال 16 دی 1395 اهروصال 17 دی 1395 اهروصال 18 دی 1395 اهروصال 19 دی 1395 اهروصال 20 دی 1395 اهروصال 21 دی 1395 اهروصال 22 دی 1395 اهروصال 23 دی 1395 اهروصال 24 دی 1395 اهروصال 25 دی 1395 اهروصال 26 دی 1395 اهروصال 27 دی 1395 اهروصال 28 دی 1395 اهروصال 29 دی 1395 اهروصال 30 دی 1395 
  ۱۰ ساعت پیش  
اهروصال: رئیس اداره ورزش و جوانان اهر گفت: همایش های پیاده روی و اعطای جوایز در آن حالت نمادین داشته و از اصل موضوع دورمانده ایم و بجا خواهد بود که هفته ای 2 روز برای پیاده روی عمومی بدون تشریفات خاص ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۸  
مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از ارسال پرونده جنگل های ارسباران برای ثبت جهانی به یونسکو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸  
اهروصال: فرماندار شهرستان اهر گفت: اگر کسی زکات خود را به موقع پرداخت کند مسلمان واقعی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸  
اهروصال: مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از جمع آوری 11 میلیارد تومانی زکات طی 9 ماهه سال جاری در این استان خبر داد، گفت: شورای زکات در روستاهای استان آذربایجان شرقی تشکیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸  
اهروصال: همایش زکات شهرستان اهر با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، امم جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان در روستای آذغان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸  
اهروصال: امام جمعه اهر با تأکید بر اینکه کسانی که زکات خود را تمام و کمال می پردازند در واقع به واجبات الهی عمل می کنند، گفت: زکات یکی از واجبات الهی بوده که بایستی پرداخت شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۸  
اهروصال: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی به همراه مسئول زکات استان و مدیر کمیته امداد اهر با آیت الله حاجی زاده امام جمعه اهر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸  
اهروصال: جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اهر، با حضور اعضا و مسئولین، در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با انجمن اسلامی بازار تبریز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸  
دومین جشنواره تئاتر فجر استانی آذربایجان شرقی با برگزاری آئین اختتامیه در تبریز به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸  
تراکتورسازی و نفت آبادان در حالی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم می روند که سرخ پوشان تبریزی تمام دیدارهای خانگی خود مقابل طلایی پوشان را با برتری پشت سر گذاشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۸  
اهروصال: محفل شعر و ادب انجمن ادبی اهر همراه با رونمایی از کتاب "قیرمیزیلار" اثر خانم هاشم زاده(خان صنم)، امروز با حضور هنرمندان و مسئولان در محل آمفی تئاترکتابخانه عمومی شهرستان اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۸  
اهروصال: تبلیغات زودهنگام کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس دهم در اهر در حالی آغازشده که کاندیداها از طریق فضای مجازی و پخش کارت به تبلیغات می پردازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۸  
اهروصال: جلسه مشترک شورای اداری و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان هریس با حضور معاون استاندار در امور اقتصادی و توسعه منابع و مدیر کل حمایت از سرمایه گذاری استانداری در محل فرمانداری هریس برگزار گردید .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸  
اهروصال: فرماندار شهرستان اهر با اشاره به اینکه به علت نبود دفاتر طلاق در شهرستان های منطقه ارسباران، این طلاق ها در شهرستان اهر ثبت می شود، ایجاد دفاتر طلاق در این شهرستان ها را لازم دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸  
اهروصال: مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: تاکنون برای بیش از یک میلیون نفر در آذربایجان شرقی کارت هوشمند ملی صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۸  
عصر امروز صدای شلیک ممتد سامانه های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد که دلیل آن ورود یک پرنده بدون سرنشین به منطقه پرواز ممنوع بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۸  
اهروصال:برخورد پراید و پیکان مقابل پمپ بنزین طویقون 7 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۸  
اهروصال: رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اهر از ثبت یک هزار و 241 مورد ازدواج با افزایش 70 موردی نسبت مدت مشابه و نیز ثبت 231 مورد طلاق با کاهش 23 موردی با احتساب شهرستان های منطقه ارسباران نسبت به مدت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۸  
اهروصال: نشست شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان اهر در حالی ظهر دوشنبه با حضور احد جودی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی و مسئولان شهرستان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۸  
رئیس حوزه قضایی خواجه گفت: بیش از 400 بطری مشروبات الکلی و 3 کیلو و 690 گرم هروئین کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۸  
کارگاه آموزشی سنجش ناهنجاری های جسمانی و حرکات اصلاحی برای معلمان تربیت بدنی دوره ی ابتدایی در شهرستان اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۸  
فرماندار شهرستان اهر از تعهد خیران برای احداث 24 واحد آموزشی در شهرستان اهر در جشنواره خیرین مدرسه ساز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۸  
رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: هنوز افزایش میزان مالیات سال آینده استان اعلام نشده است و رسانه ها در این خصوص شایعه سازی نکنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۷  
اهروصال: مدیرعامل شرکت بردیا طب آذر گفت: وظیفه هر یک از پزشکان و کارشناسان بررسی وثبت وضعیت جسمانی مردم و کنترل آن می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۵  
اهروصال: رئیس هیئت بدن سازی و پرورش اندام شهرستان اهر گفت: به مناسبت دهه فجر یک دوره مسابقات پرس سینه انتخابی باشگاه های اهر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۵  
اهروصال : امام جمعه شهرستان اهر گفت: مدیریت و رهبری حضرت امام (ره) و پشتیبانی امت اسلامی و نصرت الهی الحمدلله مقدمات پیروزی را فراهم نمود و شاه خائن و ظالم و دیو صفت از این مملکت فرار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۵  
کارکنان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان هریس و ادارات تابعه با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۵  
لباس های محلی آذربایجان شرقی در حالی به دست فراموشی سپرده می شوند که یکی از نمادهای فرهنگی منطقه بوده و حتی می توانند به عنوان یکی از ظرفیت های ویژه گردشگری مورد توجه قرار گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۵  
اهروصال: بمناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، فرماندار و مدیرآموزش و پرورش شهرستان اهر پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۲  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از برگزاری آیین تنفیذ احکام شهرداران مدارس تبریز خبر داد و گفت: در سال جاری تعداد شهرداران مدارس از 41 مدرسه به 60 مدرسه افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۱  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز برنامه های ماه فرهنگی ژاپن در ایران از شهر تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۱  
اهروصال: باوجود استفاده نزدیک به 40 هزار بیمه شده از درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اهر هنوز این درمانگاه از امکانات اولیه محروم است که موجب رنجش شدید مردم این منطقه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰  
اهروصال: 22 نفر از اعضاء هیئت کوهنوردی اهر به کوه چال داغی (حد غریی ارتفاعات گویجه بل) از سمت روستای گوره درق با ارتفاع قله 2400 متر که 14 کیلومتر پیمایش در هوای سرد و همراه با وزش باد شدید درمدت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰  
اهروصال: امام جمعه شهرستان اهر گفت: پیام تشییع با عظمت آیت الله هاشمی حاکی از قدردانی مردم از خادمان نظام اسلامی و این بود که ما در مقابل بیگانگان مخصوصاً آمریکا ید واحده هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۸  
اهروصال: رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: دستگاه قضایی برای تأمین امنیت مردم زحمت می کشد تا جوانان و بقیه اقشار به گناه نیفتند همین امر تلاشی شبانه روزی می طلبد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۸  
جسد 3 کارگر جان باخته در حادثه ریزش آوار در تبریز از عمق 12 متری زمین بعد از 6 ساعت تلاش ماموران آتش نشانی بیرون کشیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۸  
نیروهای عراقی امروز (جمعه) موفقیت های چشم گیری را در شرق موصل داشتند و تا کنون بیش از 60 درصد این بخش از شهر را آزاد کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸  
آیا پس از بررسی ها و تحلیل های مضاعف در حوزه فضای مجازی و احاطه بر آسیب ها، تهدیدها و فرصت های آن زمان اقدام و عمل در این حوزه فرا نرسیده است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸  
منطقه بازار تهران در طول دست کم 10 سال گذشته، بیش از پیش شاهد تخریب ، گودبرداری و ساخت وسازهای فراوان بوده است و حدود 10 روز پیش نیز زمین در بازار تهران دوبار فرونشست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸  
خرید تضمینی گندم از کشاورزان کلیبری در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 48 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر راه گفت: نمایندگان استیضاح کننده همچنان خواهان طرح استیضاح آخوندی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸  
برگی گفت: برای رهایی از مشکلات و برآوردن نیازها دعای صرف کافی نیست بلکه باید سبب هرچیزی را جست و جو کرد که در این میان رمالان نمی توانند سبب برآورد نیازهای ما باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸  
اهروصال: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان اهر گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی (ره) بارها وفاداری خود را به بنیان گذاری جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از کاهش 9 درصدی تلفات و افزایش 2 درصدی مصدومان حوادث رانندگی استان در 9 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶  
اهروصال: امام جمعه و فرماندار شهرستان اهر به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مشترکاً مراسم بزرگداشت برگزار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶  
افتتاحیه طرح بشری با حضور خانم معرفت مشاور مدیر کل و مسئول امور بانوان و دکتر حکیمی رئیس اداره سلامت و تندرستی استان وشجاعی مدیر آموزش و پرورش ، معاونین وکارشناسان دردبیرستان خلیج فارس برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶  
اهروصال: فرمانده سپاه ناحیه اهر گفت: می توانیم با حمایت و استفاده از کالاهای بومی٬ صنعت منطقه را تقویت کنیم تا شاهد بیکاری جوانان و ابتذال در جامعه نباشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶  
اهروصال: در پی ارتحال آیت اله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶  
در حالی که اغلب کشورهای عربی بویژه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به ایران تسلیت گفته اند، عربستان تنها کشوری است که از تسلیت به ایران خودداری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶  
مریم محدث و عروسک هایش در فضای مجازی غوغا کرده اند، آنها با همدیگر یک تیم شده اند تا گوی سبقت را از عروسک های خارجی همچون لی لی، باربی و بسیاری دیگر از عروسک های خارجی وارداتی بربایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶  
دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا اولین نشست خبری اش را با تکذیب اخبار منتشر شده درباره فساد اخلاقی خود شروع کرده و ضمن انتقاد از رسانه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۶  
فرماندار تبریز گفت:ماجرای تیراندازی در محله یکه دکان تیر هوایی از طرف پلیس بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۳  
اهروصال: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر گفت:اورژانس جدید شهرستان اهر در زمینی به مساحت 900 مترمربع در حال احداث است قبلاً فضا بسیار محدود بود و خدمت رسانی به صورت کامل میسر نبود ولی اکنون این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۳  
اهروصال: با حضور فرماندار، امام جمعه موقت و تعدادی از مسئولین شهرستانی، رئیس جدید بیمارستان اهر معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۳  
اهروصال: امام جمعه و فرماندار شهرستان اهر به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مشترکاً مراسم بزرگداشت برگزار می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۳  
اهروصال: با حضور فرماندار، امام جمعه موقت و تعدادی از مسئولین شهرستانی، رئیس جدید بیمارستان اهر معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۳  
اهروصال: رئیس دادگستری شهرستان اهر گفت: یکی از اولویت های دادگستری جلوگیری از وقوع جرایم و برخورد با متخلفان است که در این زمینه خود مردم نیز باید مشارکت داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳  
اهروصال: جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان اهر با حضور اعضای شورا و روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳  
باحضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، مراسم شام غریبان آیت الله هاشمی رفسنجانی در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۳  
اهروصال: جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان اهر با حضور اعضای شورا و روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۶  
پیکر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی پیش در داخل ضریح و در کنار مقبره امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به خاک سپرده شد و آرام گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۶  
اهروصال: سرگرد پایدار سلطانزاده فرمانده و تعدادی از کادر سپاه هوراند با آیت الله جواد حاجی زاده امام جمعه شهرستان اهر در دفتر وی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۶  
فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور مردم در مراسم تشییع مرحوم هاشمی اظهار داشت: نمی دانم چگونه از حضور پرشور مردم تشکر کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۶  
هافبک جنجالی عراقی تراکتورسازی تبریز برای بازگشت به تیم نفط الوسط تیم سابقش چراغ سبز نشان داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۶  
براساس بخشنامه دانشگاه آزاد به واحدهای این دانشگاه، تمام امتحانات دانشگاه آزاد از 23 دی ماه به بعد مطابق برنامه ریزی انجام شده برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۶  
مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۹:۵۶  
مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی قبل با حضور اقشار مختلف مردم در دانشگاه تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۵  
اهروصال: فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت:ماموران انتظامی شهرستان باهمکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی یک عملیات موفق به کشف 49 کیلو و 200 گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند و3 نفرمتهم دراین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۵  
اهروصال: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر در دفتر امام جمعه و فرمانداری اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۵  
اهروصال: امام جمعه شهرستان اهر گفت: مردم منطقه ارسباران ازلحاظ اعتقادی و ولایی محب اهل بیت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۵  
اهروصال: مراسم سوگواری سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) در امامزاده سید علی(ع) شهرستان اهر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴  
اهروصال: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر در دفتر امام جمعه و فرمانداری اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، فقدان یار امام و رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴  
سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رهبر فرزانه انقلاب و مردم ایران تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴  
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا سی ام دی ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۴  
اهروصال: با حضور مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسین ستاری به عنوان رئیس جدید این اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر معرفی شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۲  
او نمونه کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۲  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دلایل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی کاملاً واضح است گفت: مرحوم هاشمی خودش علاقه ای به داشتن تیم پزشکی نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۶  
اهروصال: حجت الاسلام نظری از کشف و ضبط میزان 49 کیلو و 200گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان اهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۵  
اهروصال: یک منبع آگاه از انتخاب حجت الاسلام حسین ستاری به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۵  
آیت الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت های باسابقه انقلاب اسلامی دقایقی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵  
اهروصال: داوری آثار نخستین جشنواره سراسری عکس سال ارسباران توسط داوران این جشنواره؛ میرعباس آل یاسین، کریم متقی و جلال شمس آذران در مجتمع فرهنگی و هنری اهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۵  
اهروصال: فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: تشدید تحریم ها و دیپلماسی همگام با عملیات نفوذ به حاکمیت از طریق انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تنها راه تسلط بر ایران است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۴  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام نمود، نیروهای ارمنستان، در خطوط مرزی، در 24 ساعت گذشته، 39 بار آتش بس را شکسته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۴  
نماینده مردم تبریز در مجلس از برگزاری جلسه کمیسیون عمران مجلس برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۴  
وزیر دفاع ترکیه در سخنان تهدیدآمیزی گفت؛ اینجرلیک پایگاه ناتو نیست و در صورت تهدید منافع ما استفاده از این پایگاه قطع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۳  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش خصوصی توانمند برای تامین و تجهیز و حمل و نقل عمومی تاکنون آمادگی خود را اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۲  
مسئول دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از فعالیت 630 تشکل قرآنی وابسته به این اداره کل در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۴۲  
اهروصال: فرماندار شهرستان اهر گفت: این جشنواره می تواند توانمندی ها و زیبایی های ارسباران را به شکلی مطلوب برای در معرض نمایش قرار دهد و مقدمه ای باشد برای "تبریز 2018" تا در تمامی زمینه های فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۲  
مسئول روابط عمومی جشنواره عکس سال ارسباران گفت: اسامی عکاسان راه یافته به جشنواره سراسری عکس سال ارسباران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۲  
معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زبان هنر به عنوان گویاترین و همه فهم ترین زبان برای بیان فرهنگ در خدمت حفظ آداب و سنت های اجتماعی و ارزش های والای فرهنگی نظیر مسؤولیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۱  
اهروصال: مراسم جشن میلاد امام حسن عسگری(ع) در امامزاده سیدعلی(ع) _ مسجد شیخ عماد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۰  
گزارش از نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور در سال 95 و بازدیدهای شاخص از غرفه شهرستان اهر در یک روز از این نمایشگاه تهیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۰  
مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر گفت: اولین انتخابات انجمن هنرهای تجسمی این شهرستان با حضور هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر،برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۹  
متخصص مغز و اعصاب گفت: یکی از بیماری های شایع در سنین 30 به بالا دیسک گردن است که در کارمندان و افرادی که زیاد پشت میز می نشینند با توجه به طراحی محیط کارشان شیوع بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۹  
در تازه ترین گزارش اطلاعاتی درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا، آژانس امنیت ملی آمریکا رئیس جمهور روسیه را به صدور فرمانی برای اثرگذاری بر نتیجه انتخابات متهم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۹  
اهروصال: امام جمعه اهر گفت: ما با تروریسم در هر جای دنیا اعم از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی مخالف هستیم و در عمل نشان داده ایم که اگر ایران نبود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۹  
اهروصال: تیم آکادمی هندبال زنده یاد مجید حدادی که در مسابقات دسته یک کشوری حضور دارد در شهرستان اهر به تمرینات آماده سازی مشغول است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۸  
اهروصال: به همت سپاه ناحیه اهر و کمیته امداد امام خمینی (ره)، مددجویان کمیته امداد و بسیجیان پایگاههای مقاومت روستایی، در قالب طرح مهر درخشان رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...