جمعه ۱۶ خردادساعت ۰۰:۱۱Jun 2020 5

اخبار ملکان (akhbaremalekan.ir)

 
  ۱۰ ساعت پیش    
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی مراغه ازکشف 20 کیلو و 150 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد .
  ۱۰ ساعت پیش    
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگیری سارق حرفه ای احشام با کشف 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۵۳    
اخبار ملکان:روابط عمومی فرمانداری ملکان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونای شهرستان ملکان ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۳    
اخبار ملکان: به مناسبت 31 مین سالگرد ارتحال جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام خونین ‪ 15‬خرداد،کارگاه خوشنویسی با عنوان "یاد یار" از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملکان گشایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: شهید ناصر جعفری در بخشی از وصیت نامه خود نوشته است: مادرم و خواهرانم، در مرگ من به جای غم و اندوه، شادی و مباهات را برگزینید تا دیگران ادامه دهنده راهم باشند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اخبار ملکان: معاون مدیرکل سازمان نوسازی مدارس استان گفت:مراغه در حوزه خیران جز شهرستان های برتر استان بود اما متاسفانه در حال حاضر وضعیت قابل قبولی ندارد و شهرستان ملکان در این حوزه از برترین های ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اخبار ملکان:نماینده مردم ملکان در مجلس یازدهم گفت:ستاد مقابله با بیماری کرونای آذربایجان شرقی برای بهبود وضعیت بهداشتی شهرستان های محروم تدبیر ویژه کند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۰:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
اخبار ملکان: شهرام دبیری، رئیس شورای شهر تبریز در ادامه رسیدگی به پرونده فساد در شهرداری تبریز توسط سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۵۳    
اخبار ملکان:بخشدار مرکزی ملکان از افزایش دهیاران تمام وقت بخش مرکزی از 14 به 17 دهیاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۴    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان عمران و آبادانی روستاها را در گرو همفکری و همکاری مردم با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۴    
اخبار ملکان:رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان از کاهش حساسیت عمومی نسبت به ویروس کرونا و افزایش ترددها در معابر عمومی شهر ملکان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: نماینده مردم ملکان در مجلس گفت: بروکراسی اداری موجب می شود واردکنندگان و تولیدکنندگان نتوانند مواد اولیه مورد نیاز تولید را وارد کنند و مواد اولیه ماه ها در گمرکات کشور معطل می ماند
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۴    
اخبار ملکان:سخنگوی مجمع نمایندگان استان گفت:عملکرد مسئولین و بحث معیشت و مشکلات مردم آذربایجان شرقی در این مجمع مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۴    
اخبار ملکان:شهرداری ملکان و اداره بهزیستی این شهرستان در خصوص همکاری در حوزه آسیب های اجتماعی تفاهم نامه امضاء کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
اخبار ملکان: حسین فتحی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۴   + ۵۵ سایت دیگر  
اخبار ملکان:در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه عده کثیری از منتخبان ملت در مجلس یازدهم از جمله اعتبارنامه سیدعلی موسوی نماینده مردم ملکان تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اخبار ملکان:نمایندگان استان در جلسه ظهر امروز رئیس و سایر اعضای هیات رئیسه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹    
اخبار ملکان:براثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت یک راکب جوان جان را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۹    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان با اشاره به بازگشایی بازار هفتگی در شهرهای سفید از آغاز فعالیت مجدد بازار هفتگی دواب شهر ملکان روز شنبه هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۹    
اخبار ملکان: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکان از معدوم سازی بیش از 80 کیلوگرم گوشت قرمز و آلایش دامی فاسد و غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۹    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان گفت:حضرت امام خمینی در طول حیات خود مردمی زندگی کردند و مردم را به خدمتگزاری مردم و بخصوص محرومان و کوخ نشینان دعوت می کردند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۹    
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: شهروندان با رعایت نکات ساده پیشگیری از سرقت، سارقان را در رسیدن به مقاصدشان ناکام بگذارند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی مراغه گفت:با کسب اطلاع از فعالیت قاچاقچی مواد مخدر در پوشش مسافر اتوبوس، ماموران پلیس با شناسایی مسیر عبور اتوبوس مسافربری ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۹    
1 روزنامه نگار به واقعیت های عینی توجه می کند و اخبار صحیح و دقیق و تفسیرهای منطقی و منصفانه را در اختیار خوانندگان می گذارد. ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۹    
اخبار ملکان:نمازجمعه ملکان این هفته برای نخستین بار در مصلی این شهرستان به امامت حجت الاسلام حافظ زمانی و با شرکت مردم مومن و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
اخبار ملکان:در انتخابات امروز هیات رئیسه مجلس یازدهم که با حضور 266 نماینده برگزار گردید،محمدباقر قالیباف با 230 رای رئیس مجلس شد و آقایان متفکر آزاد و محمدحسین فرهنگی نمایندگان تبریز به ترتیب دبیر و ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۹    
اخبار ملکان: حاج اسفندیار ناطقی یکی از پیرغلامان و تعزیه خوانان باسابقه شهرستان ملکان پس از حدود 75 سال خدمت در زیرپرچم امام حسین (ع) شب گذشته در سن 81 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۱۶۴ سایت دیگر  
اخبار ملکان: رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر نقش اساسی نمایندگان در نشاندن مجلس در جایگاه شایسته آن فرمودند: آنگاه که نمایندگان با شناخت درست از شرایط و اولویت های کشور و با کارشناسی ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اخبار ملکان:رئیس جمهور گفت: انتظار نداریم مجلس در وظایف تقنین و نظارت خود کوتاه بیاید، دنبال مجلس قوی، صالح و کارآمد هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی مراغه از کشف 23 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده نیروی انتظامی تبریز گفت:پلیس مانع از خودکشی زن جوان 30 ساله در تبریز شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اخبار ملکان: مدیر جهادکشاورزی ملکان گفت: این اداره آماده همکاری و حمایت از سرمایه گذاران جهت ایجاد صنایع تبدیلی درخت های مو باغات انگور است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اخبار ملکان: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تامین و توزیع 620 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان ملکان در اردیبهشت ماه سال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۹    
اخبار ملکان:عضو شورای شهر ملکان گفت: با موافقت مهندس تقویمی فرماندار جدید ملکان،پایانه مسافربری بین شهری در ساختمان سابق بخشداری این شهرستان احداث می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۹    
اخبار ملکان:شماره 45 نشریه ندای ملکان منتشر شد.تلفن تماس: 09144213777
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹    
اخبار ملکان: رئیس هیات امناء مجتمع تجاری زرگران ملکان گفت:مجهزترین و امنیتی ترین بازار طلای شمال غرب کشور در شهرستان ملکان احداث می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اخبار ملکان: یک عضو کمیسیون اجتماعی در مورد عملکرد مجلس دهم گفت: از مجلسی که نمی تواند بار مالی برای دولت داشته باشد، نمی توان انتظاری داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۹    
اخبار ملکان:صابر تقویمی فرماندارجدید شهرستان ملکان متولد سال 1342 شهرستان سلماس در استان آذربایجان غربی و ار ایثارگران 8 سال دفاع مقدس می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۹    
اخبار ملکان:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از چاپ کتاب عملکرد کمیسیون اجتماعی مجلس دوره دهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:فرماندار ملکان با صدور پیامی عید فطر را پیشاپیش به همه مسلمانان جهان بخصوص مردم شریف و مؤمن این شهرستان تبریک گفت و تصریح کرد:عید سعید فطر، تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:سلمان خدادادی نماینده دوره دهم مردم شهرستان ملکان در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی از آحاد مردم این شهرستان خداحافظی کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: نماینده منتخب ملکان در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز قطعه سازان فرماندهان جنگ اقتصادی هستند، بر لزوم تقویت شرکتهای دانش بنیان در بخش خودروسازی و قطعه سازی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹    
اخبار ملکان:مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اقدامات شهرداری ملکان در راستای مقابله با ویروس کرونا ویروس قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۹    
اخبار ملکان:دو عمل موفقیت آمیز جراحی پیوند حالب به مثانه و توده کلیه توسط دکتر اسماعیل رزقی ملکی شهروند ملکانی در بیمارستان خیریه غیاثی تهران انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:فرماندار ملکان با صدور پیامی ضمن گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر روز حماسه و مقاومت نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۹    
اخبار ملکان:امام جمعه ملکان گفت: روز قدس یادگار گران سنگ و یکی از شاهکارهای امام راحل بود و از آن روزی که هرسال در آخرین جمعه ماه رمضان برگزار شده خواب راحت را از اشغالگران قدس گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۹    
اخبار ملکان:فرماندار جدید شهرستان ملکان با صدور پیامی تصریح کرد:روز قدس فرصتی است برای زنده کردن وحدت و امید ملل مسلمان تا زمینه محو جرثومه فساد یعنی رژیم صهیونیستی در بلاد اسلامی فراهم گردد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اخبار ملکان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تنظیم ارتباط و هماهنگی با تمام قوای حاکمیتی برای رفع مشکلات شهرستان ها را از اصلی ترین وظایف فرمانداران برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
اخبار ملکان:مراسم معارفه محمدباقر خانی فرماندار سابق ملکان بعنوان فرماندار جدید ورزقان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
اخبار ملکان:در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان اسکو،محمد آزادی مبارکی شهروند ملکانی بعنوان بخشدار ایلخچی معرفی گردید.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۷    
اخبار ملکان: دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی بمناسبت 31 اردیبهشت سالروز تاسیس این دانشگاه پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۷    
اخبار ملکان:یک مقام مسئول در روابط عمومی بنیادمسکن ملکان گفت:فعلا سرپرستی برای بنیادمسکن ملکان انتخاب نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
اخبار ملکان: رئیس فراکسیون مناطق محروم و کمتر توسعه یافته گفت: این فراکسیون با 125 عضو اعلام موجودیت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۷    
اخبار ملکان:فرماندار جدید ملکان گفت:جلب رضایت پروردگار در کار برایم مهمتر از جلب رضایت اشخاص هست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۷    
اخبار ملکان:فرماندار سابق ملکان فراهم شدن زیرساخت های بهداشتی و عمرانی را یکی از دستاوردهای دولت طی 6 سال گذشته در این شهرستان دانست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۷    
اخبار ملکان:معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت:براساس مصوبه دولت و تاکید و توصیه مسئولین وزارت کشور،فرمانداران و بخشداران از نیروهای داخلی این وزارتخانه استفاده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۷    
اخبار ملکان:یاسر داداش زاده رئیس سابق بنیاد مسکن ملکان به بناب رفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اخبار ملکان: سرپرست اداره حوادث و فوریت های پزشکی سراب گفت: انفجار مخزن یک دستگاه خودرو پیکان وانت در جایگاه گاز سی ان جی دوزدوزان باعث مرگ یک نفر شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی با اشاره به بازگشایی دانشگاه های استان از 17 خرداد ماه، گفت: امتحانات در دانشگاه های آزاد استان از 24 خرداد تا 13 تیر به مدت 20 روز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اخبار ملکان: منتخب مردم ملکان در مجلس یازدهم از تشکیل فراکسیون مناطق محروم و شهرستان های کوچک در حال توسعه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اخبار ملکان: پسر بچه 10 ساله به دلیل سقوط از بالکن منزل مسکونی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۷    
اخبار ملکان:نماینده مردم ملکان بر رسیدگی به وضعیت معیشتی معلمان تاکید کرد و گفت:متاسفانه شنیده می شود برخی از این عزیزان مستاجر بوده و یا به شغل های دوم از جمله مسافرکشی و بنگاه داری روی می آورند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۶    
اخبار ملکان:فرماندار جدید ملکان روز سه شنبه 30 اردیبهشت در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار استان معارفه و از خدمات فرماندار سابق قدردانی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۵    
اخبار ملکان:معاون بهداشتی و رییس مرکز شبکه بهداشت و درمان ملکان هشدار داد:آسودگی خیال کاذب و افزایش ترددها، باعث شیوع دوباره کرونا و احتمال افزایش تلفات در شهرستان ملکان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی استان از کشف 5 هزار و 150 لیتر سموم کشاورزی احتکار شده در شهرستان "ملکان" خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۵    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان نسبت به تجمعات در دفاتر پسشخوان دولتی و شعب بانک ها در این شهرستان هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۵    
اخبار ملکان: طی حکمی از سوی دکتر فتح الهی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
اخبار ملکان:فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف 16 هزار و 200 لیتر الکل صنعتی قاچاق به ارزش 12 میلیارد و 150 میلیون ریال در ملکان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۵    
اخبار ملکان:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از عدم اجرای کامل قانون پسماندها علیرغم تصویب در خانه ملت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۵    
اخبار ملکان:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان گفت:توسعه فرهنگی لازمه توسعه پایدار در حوزه های مختلف سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۵    
اخبار ملکان: از انتقادات سازنده اصحاب رسانه و شهروندان شهرستان ملکان استقبال می کنیم ولی حساب انتقاد از تهمت،توهین،تخریب و افترا جدا هست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف مواد غذایی فاسد شده از یک کارگاه تولید شیرینی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۰    
اخبار ملکان: معاون برنامه ریزی و اقتصادی فرماندار ملکان گفت:انتخابات 1400 پنجمین دوره شورای اسلامی روستا در روستاهای الحاق شده به شهر ملکان برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۰    
اخبار ملکان: شهردار ملکان گفت: ساکنین روستاهای الحاق شده به شهر ملکان از 40 درصد تخفیف مناطق محروم شهرداری ملکان بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۰    
اخبار ملکان: شماره 44 دوهفته نامه ندای ملکان به همراه آخرین اخبار و رویدادهای شهرستان ملکان منتشر شد./تلفن درج خبر و آگهی:09144213777
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۰    
اخبار ملکان:رییس اداره صمت ملکان از کشف سموم کشاورزی در انباری یک واحد سم فروشی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:جلسه بررسی الحاق روستاهای عباس آباد و شرازول به شهر ملکان روز چهارشنبه 24 اردیبهشت به ریاست بخشدار مرکزی و با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ملکان گفت:بمنظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا،جشن حمایت از زندانیان شهرستان ملکان در ماه رمضان امسال بصورت غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اخبار ملکان:بنا به دستور رئیس حوزه قضایی بخش لیلان با ورود به منزل یکی از شهروندان لیلانی عوامل حفاری غیرمجاز در زیرزمین این منزل دستگیر و روانه بازداشت شدند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۰    
اخبار ملکان:فرمانده انتظامی ملکان از مرگ یک زن 58 ساله در اثر سقوط خودرو پژو 405 به داخل رودخانه در روستای یولقونلوی جدید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار ملکان:شرکت شیر پگاه ایران استخدام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰    
اخبار ملکان:معاون فرماندار ملکان از افزایش کشفیات موادمخدر در شهرستان ملکان طی سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 12 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در اجرای طرح ضربتی کنترل وسایل نقلیه در پارکینگ های شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان موضوع پسماند را معضلی برای شهرها دانست و با اشاره به اتمام ارزیابی های زیست محیطی خواستار آغاز اقدامات اجرایی در خصوص انتقال پسماند شهرستان ملکان به محل جدید خود شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
اخبار ملکان:امام جمعه ملکان با بیان اینکه حفظ جان و سلامتی مردم برای مسئولین نظام و دولت از اهم واجبات است تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اخبار ملکان: استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی خانواده ها و بخش های مختلف جامعه، گفت: مدیریت روند بیماری کرونا، به معنی عادی شدن شرایط نیست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اخبار ملکان:فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از دستگیری چهار عامل حفاری غیرمجاز در شهر تاریخی لیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اخبار ملکان: فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق لاستیک خارجی به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اخبار ملکان:همزمان با سراسر کشور، طرح بهارانه کتاب از امروز در آذربایجان شرقی آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
اخبار ملکان:رئیس اتاق اصناف ملکان از توزیع 1300 بسته غذایی به همت خیرین بازار در بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰    
اخبار ملکان:رئیس اتاق اصناف ملکان از اجباری شدن نصب اتیکت کالاها و اجناس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار ملکان: مدیرکل سیاسی استانداری استان،اخبار مربوط به تغییر برخی فرمانداران آذربایجان شرقی را کذب محض خواند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۰    
اخبار ملکان:امام جمعه ملکان داشتن اخلاق و رفتار دینی و اسلامی،عمل در گفتار و کمک به نیازمندان را از ویژه گی های یک فرد مومن و متقی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۰    
اخبار ملکان: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ملکان گفت:حاج عبادله بشیری خیر شهر لیلان در اقدامی خداپسندانه مبلغ 150 میلیون ریال جهت تهیه و توزیع بسته غذایی در بین خانواده های تحت پوشش به کمیته ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۰    
اخبار ملکان:عملیات اجرایی پروژه شبکه فاضلاب شهری ملکان در سال 1382 با حضور مسئولین وقت استان آذربایجان شرقی و شهرستان ملکان آغاز گردید ولی پس از گذشت 18 سال هنوز تکمیل نشده و پیشرفت لاک پشتی دارد!
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۰    
اخبار ملکان:تغییر کاربری اراضی کشاورزی و باغی و همچنین معامله اراضی بصورت کلان غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۰    
اخبار ملکان:مدیر امور آب و فاضلاب شهری ملکان گفت:این شرکت در قبال جمع آوری آب های سطحی مسئولیتی ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۰    
اخبار ملکان:شهردار ملکان گفت:هدایت و جمع آوری آب های فاضلاب شهری جزو وظایف شهرداری نیست.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۰    
اخبار ملکان:فرماندار ملکان بر تسریع در عملیات اجرایی پروژه ها و طرحهای مصوبه ستاد ملی بازآفرینی شهری در محلات هدف (شرق کمربندی و بازار قدیمی شهر ملکان) تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۱:۳۰    
اخبار ملکان:اداره ضمت شهرستان ملکان از راه اندازی سامانه و آغاز ثبت نام تسهیلات کرونا خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...