شنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۵۶Mar 2019 23
 

خبرهای الف 31 اردیبهشت 1397 - alef.ir

 
الف 29 اسفند 1393 الف 29 اسفند 1394 الف 30 اسفند 1395 الف 29 اسفند 1396 الف 31 فروردین 1397 الف 31 خرداد 1397 الف 23 تیر 1397 الف 6 مرداد 1397 الف 31 شهریور 1397 الف 30 مهر 1397 الف 30 آبان 1397 الف 30 آذر 1397 الف 30 دی 1397 الف 30 بهمن 1397 الف 29 اسفند 1397 الف 1 اردیبهشت 1397 الف 2 اردیبهشت 1397 الف 3 اردیبهشت 1397 الف 4 اردیبهشت 1397 الف 5 اردیبهشت 1397 الف 6 اردیبهشت 1397 الف 7 اردیبهشت 1397 الف 8 اردیبهشت 1397 الف 9 اردیبهشت 1397 الف 10 اردیبهشت 1397 الف 11 اردیبهشت 1397 الف 12 اردیبهشت 1397 الف 13 اردیبهشت 1397 الف 14 اردیبهشت 1397 الف 15 اردیبهشت 1397 الف 16 اردیبهشت 1397 الف 17 اردیبهشت 1397 الف 18 اردیبهشت 1397 الف 19 اردیبهشت 1397 الف 20 اردیبهشت 1397 الف 21 اردیبهشت 1397 الف 22 اردیبهشت 1397 الف 23 اردیبهشت 1397 الف 24 اردیبهشت 1397 الف 25 اردیبهشت 1397 الف 26 اردیبهشت 1397 الف 27 اردیبهشت 1397 الف 28 اردیبهشت 1397 الف 29 اردیبهشت 1397 الف 30 اردیبهشت 1397 الف 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۶    
بیش از 3هزار راس گاومیش در شهرستان حمیدیه موجود است. جمعیت غالب گاومیش های شهرستان، در روستای سید یابر به سر می برند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۱    
اظهارات تند و تهدید آمیز مایک پمپئو، وزیر امور خارجه جدید آمریکا، علیه ایران و توافقات برجام!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۴    
با خروج آمریکا، دوران برجام تمام شد. اکنون کشور های عربی حوزه خلیج فارس از آمریکا می خواهند در مقابل ایران قدرت نمایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۹    
چندی پیش کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در این کلیپ ادعا شده بود در یکی از مراکز بهداشت شیراز، گیاه خشخاش کشت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۲    
در حالیکه عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران می گوید 95 درصد پوشاک وارداتی به کشور قاچاق است و هفته گذشته 80 دستگاه کانتینر پارچه قاچاق در استان هرمزگان از طریق گمرک کیش کشف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۶    
کریستیانو رونالدو ، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال جهان را جابه جا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۷    
نام هایی نظیر عسگرپور با لشگرکشی و قشون کشی سیاسی، شبیه گنده لات های هنری به نظر می رسند اما در میدان عمل بی هنرند. معیریان، صلح میرزایی و بهمن گودرزی کارگردان های بهتری نسبت به عسگرپور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۶    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش مواجه شد، به نحوی که سکه طرح جدید 23 هزار تومان گران شد و نرخ آن به 2 میلیون و 29 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۶    
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ترکیه از رسانه ملی بصورت زنده پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۷    
در سال 96 رتبه اول صدور احکام جایگزین حبس در پرونده های قضایی در استان گلستان به دادگستری شهرستان کلاله اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۶    
با توجه به اینکه ولیعهد سعودی عطش حضور در رسانه ها را دارد نقطه مشترک تمام گزارش ها درباره غیبت بن سلمان این است که احتمال زخمی شدن وی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۶    
اینجا کاخ ناصری روستای شهرستانک استان البرز است، این کاخ 140 ساله که روزگاری همچون نگینی در انتهای روستای شهرستانک می درخشید با وجود ثبت در فهرست آثار ملی امروز چنین وضعیتی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۳    
مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران جانشین صادق محرمی که با دیناموزاگرب کرواسی به توافق رسیده است را پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۳    
نگاهی به وعده های روحانی در انتخابات از برداشته شدن تحریم های غیرهسته ای گرفته تا ورود سالانه 9 میلیون گردشگر خارجی به کشور نشان دهنده فاصله بسیار زیاد وعده ها تا عمل است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۳    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد اعلام کرد که رابطه مسئولان ایرانی و مقتدی صدر، رهبر جریان صدر و رئیس ائتلاف سائرون یک رابطه دوستانه و برادرانه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۰    
وزارت امور خارجه ایران، روحانی و ظریف به اظهارات سخیف و مداخله گرانه اخیر وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۶    
سرمربی تیم ملی امروز با حمله به منتقدانش از نقش افرادی که برای مذاکره با بازیکنانش در اردوی تیم ملی حضور یافته بودند حرف زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۸    
کیهان نوشت: در پی انتشار یک خبر ویژه، علی مطهری جوابیه ای ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۵    
واقعیت آن است که مفهوم کلیدی و راهبردی عزت در مقاطع حساس تاریخی برای ملت ایران تعیین کننده بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۲    
رئیس کل گمرک ایران مدعی است که در حال حاضر هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد کشور نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۷    
روز دوازدهم اردیبهشت با اعلام حریق در یک کارخانه تولید ظروف چینی در شهرک صنعتی طوس، تیمی از آتش نشانان به محل اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۷    
دبیر ستاد حقوق بشر کشور می گوید: به نظرم برجام مرده است و اروپایی ها مشغول مرده خوری هستند؛ ما هرگز نباید معطل شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۳:۲۶    
مردم روسیه به خیابان های شهر مسکو آمدند و در همایش بزرگ سالانه دوچرخه سواری که برای ترویج این فرهنگ برگزار می شود شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۵    
تیم فوتبال ایران اولین جلسه تمرینی خود در اردوی ترکیه را برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از همکاری بین ایران و چین به عنوان تثبیت کننده صلح و امنیت در جهان نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۷    
برخی رسانه ها از قصد مقامات آرسنال برای انتخاب اونای امری به عنوان سرمربی این تیم خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۷    
وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجی بار دیگر با اتخاذ مواضع ضد ایرانی و اعلام حمایت از اظهارات تازه وزیر خارجه آمریکا علیه ایران اعلام کرد که منطقه نیاز به صلح و امنیت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۹    
آیت الله حسنی امشب بر اثر کهولت سن، دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۷    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه به اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا در اندیشکده هریتیج واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۴    
رژیم صهیونیستی در واکنش به رای مثبت بلژیک، اسپانیا و اسلونی در شورای حقوق بشر سازمان ملل به انجام تحقیقات بین المللی پیرامون جنایات این رژیم در غزه، سفرای کشورهای مذکور را احضار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۰    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن روز دوشنبه در واکنش به اظهارات ضد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد که ایران مقابل سیاست های جدید ترامپ متحد و یکپارچه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۶    
دولت بحرین حمایت کامل خود را از استراتژی آمریکا در برابر ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۲    
وزارت امور خارجه ایران در پاسخ به اظهارات سخیف و مداخله گرانه اخیر وزیر امور خارجه آمریکا، بیانیه ای را منتشر کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۸    
نماینده تام الاختیار علی دایی نسبت به حواشی و شایعات اخیر در فضای مجازی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۴    
وزیر خارجه انگلیس در اظهار نظری جدید چشم انداز توافق جدید با ایران را بسیار دشوار بر شمرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۴    
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی درباره سخنرانی وزیر خارجه آمریکا علیه ایران نوشته درخواست های دولت آمریکا از ایران غیرواقع بینانه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
بسیاری اعتقاد دارند نیمکت نشین شدن در بازی های پایانی فصل باعث خط خوردن سیدحسین حسینی از فهرست نهایی تیم ملی برای جام جهانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۹    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی ضمن سخت نامیدن مواضع جدید آمریکا در قبال ایران، خواهان همراهی بقیه کشورها با آمریکا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۵    
خورخه سامپائولی در شرایطی فهرست نفرات اصلی تیم ملی آرژانتین برای حضور در جام جهانی را اعلام کرد که برخی از ستارگان آلبی سلسته در میان نفرات حضور ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
وزیر خارجه ایران به اظهارات ضد ایرانی همتای آمریکایی خود که گفته بود قصد دارد سخت ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال کند، پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۳    
کوالکام به پروژه Terragraph فیس بوک می پیوندد تا وای فای پرسرعت را به مناظق محروم اختصاص دهد . این پروژه ابتدا از ایالات متحده آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۴    
منابع محلی فرانسه امروز-دوشنبه- از وقوع حمله مسلحانه در شهر مارسی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۴    
نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای شرکت در قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا امشب راهی مالزی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۰    
دست گلی که ولادیمیر پوتین به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در بدو مراسم استقبالش در سوچی داد، حاشیه هایی را برای رئیس جمهوری مجرد روسیه به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۸    
رئیس جمهور گفت: آقایی که تا دیروز در مرکز جاسوسی بوده الان به عنوان وزیر خارجه آمریکا معرفی شده است و می خواهد تعیین تکلیف کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۸    
انتشار خبرهایی احتکار 90 هزار خودرو سبب شد کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی 2 نفر از اعضای خود را به بازدید از مجموعه های خودروسازی، خطوط تولید و انبارهای خودروسازان بفرستد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳    
رحمان رضایی مدافع اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است کارلوس کی روش دوست دارد در کانون توجهات افکار عمومی باشد از این رو سید جلال حسینی و وریا غفوری را از فهرست تیم ملی خط زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۵    
ساعاتی پس از عنوان به اصطلاح راهبرد جدید ضد ایرانی از سوی وزیر خارجه آمریکا، پنتاگون اعلام کرد که در حال بررسی واکنش های بالقوه در قبال رفتار منطقه ای تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۵    
هم زمان با بالا گرفتن گمانه زنی ها درباره علت تاخیر در تمدید ویزای انگلیس 'رومان آبراموویچ' سرمایه دار روس و مالک باشگاه چلسی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۹    
رئییس جمهور کشورمان در دیدار با اساتید و پزشکان، گفت: اساتید ما استقلال می خواهند و دانشجویان ما آزادی می خواهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۴    
سعید محقق بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر پس از گذراندن یک دوره بیماری درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۶    
با توجه به نوسانات ارزی، اتباع عراقی حضور خود در بازار خرمشهر و آبادان را بیش از گذشته کرده اند، تا جایی که برخی معتقدند بازارهای آبادان و خرمشهر این روزها در اشغال عراقی ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۸    
نشریه آمریکایی با اشاره به جزییاتی از طرح ضد ایرانی جدید آمریکا علیه ایران، از تقابل سخت اروپا با کاخ سفید در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱    
روزنامه گاردین روز دوشنبه در گزارشی تکان دهنده از مجازات متکدیان و افراد بی خانمان در انگلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱    
بر اساس اطلاعات دولت آلمان بیش از هزار افراطی برای حمایت از داعش تا به حال به مناطق بحرانی در عراق و سوریه سفر کرده اند که بیش از نیمی از آن ها تبعه آلمان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۷    
دانمارک جزو کشورهایی است که همواره به دین اسلام به صورت علنی توهین کرده است و در چند سال اخیر نیز با نشر تصاویر موهن درباره پیامبر خاتم (ص) جنجالی در جهان اسلام به راه انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۴    
چین اعلام کرد قانون تک فرزندی را تا پایان سال 2018 حذف می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰    
رئیس شبکه هپاتیت کشور درباره کمبود داروی بیماران مبتلا به هپاتیت B می گوید: خسته شدیم از بس به مسئولان سازمان غذا و دارو گفتیم و جواب شنیدیم که به زودی مشکل حل می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۶    
رییس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه این رسانه حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: رسانه ملی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۲    
روز چهارشنبه 31 اردیبهشت 1354، دو مستشار نظامی امریکایی در تهران توسط تیم عملیاتی سازمان مجاهدین خلق ترور شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۸    
پادشاه و ولیعهد عربستان نامه ای را به رئیس جمهور مستعفی یمن فرستادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۵۹    
خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست 24 نفره اعزامی به ترکیه عجیب ترین تصمیم کارلوس کی روش بود که باعث شگفتی اهالی فوتبال شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۷    
وزارت خارجه روسیه به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا که خواستار اعمال تحریم های سخت گیرانه علیه ایران شد، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۷    
در پی توافق چین و آمریکا برای توقف موقتی جنگ تجاری بورس های بین المللی، دلار و نفت روند صعودی در پیش گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۳    
سخنگوی جریان صدر در گفتگو با یک رسانه مصری گفت که در صورت تحقق برخی شروط، مشکلی با ادامه نخست وزیری حیدر العبادی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با ارسال نامه ای برای دادستان کل کشور خواستار طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در این کار گروه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تاکید کرد که اختلالات اینترنت که این روزها شاهدیم به دلیل اعمال فیلترینگ تلگرام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
سرویس پست الکترونیکی گوگل معروف به جی میل، به تازگی امکان ذکر نام کاربری افراد (mention) کردن را به پلت فرم خود افزوده است تا کاربران بتوانند نام های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
بر اساس شایعات منتشر شده، اپل می خواهد اسپیکر هوشمند ارزان قیمت خود را تحت عنوان و برند بیتس (beats ) عرضه کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
نرم افزار مایکروسافت ورد مخصوص گوشی های اندرویدی ( Microsoft Word ) تاکنون بیش از 500 میلیون بار در فروشگاه آنلاین گوگل پلی استور دانلود و دریافت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
گزارش قیمت خودرو طی امروز در بازار حاکی است، پژو 206 تیپ 2 با کاهش 400 هزار تومانی با قیمت 35 میلیون و 800 هزار تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
با افزایش سن قرار نیست که انسان ضعیف تر شود و از تناسب اندام کمتری برخوردار باشد. با دنبال کردن یک روتین تناسب اندام مناسب، حضور ذهن و تلاش کافی، شما می توانید همچنان تناسب اندام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: هم اکنون به صورت میانگین، روزانه 9 میلیون لیتر بنزین وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خوبی را با مدافع فصل گذشته تیم پیکان برای پیوستن به این تیم انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات رقیب خارجی آمریکا را تکرار آرزوهای آمریکا در زمان ریاست جمهوری بوش دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱    
در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، حج، تحول روحی و اخلاقی، سبک زندگی دینی، عزت و کرامت اسلامی به عنوان شعار حج تمتع سال 97 انتخاب و اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۴    
یک اپلیکیشن جاسوسی والدین از فعالیت های نوجوانان، اطلاعات هزاران نفر از کاربران خود را در یک سرور بدون اقدامات امنیتی رها کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۴    
رئیس بنیاد بوعلی سینا گفت: هویت ایرانی شیخ الرئیس، چون آفتاب درخشان است و با تحریف و تغییر موذیانه نمی توان بوعلی و کارنامه علمی او را خارج از جغرافیای ایران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ریاست جمهوری از کشف دو ابزار جاسوسی برای دستگاه های اندرویدی و IOS خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
سایت های خبری رژیم صهیونیستی با اشاره به محکومیت اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه از سوی کشور های عربی، به تناقض آشکار در مواضع علنی و پشت پرده این کشور ها اشاره کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۶    
کمیساریای عالی انتخابات عراق از ابطال نتایج 103 مرکز اخذ رای انتخابات پارلمانی 2018 این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۸    
عز ت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما خاطره جالبی از مرحوم عباس کیارستمی نقل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۸    
هیاتی متشکل از معاونین، دبیران استانها و اعضای حزب موتلفه اسلامی به دعوت حزب کمونیست چین، عازم پکن شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 760 هزار خانوار یعنی حدود 30 درصد به خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی اضافه می شوند که در این برنامه فقط بحث دادن پول نخواهد بود بلکه بحث توانمندسازی هم در دستور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۵    
فردا در برخی مناطق آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، جنوب اردبیل، استان مرکزی ، شمال همدان ، جنوب قزوین ، نیمه غربی قم و اصفهان، رگبار، رعدوبرق، تگرگ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۱    
وزیر خارجه آمریکا در اندیشکده هریتیج حاضر شد تا از راهبرد این کشور در قبال ایران پس از خروج از توافق هسته ای رونمایی کند و ضمن تشریح مسیر دیپلماتیک جدید آمریکا در قبال ایران و تهدید به اعمال فشارهای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۱    
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با صدور اطلاعیه ای اظهارات منتسب به شمخانی در جلسه غیرعلنی دیروز مجلس را رد و اعلام کرد هیچگونه تصمیمی مبنی بر پیوستن ایران به FATF اتخاذ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۷    
از نظر کمیسیونر اتحادیه اروپا در امور صنعت و کارآفرینی طی سال های 2004 تا 2010، پرداخت خسارت شرکت های اروپایی در صورت تحریم آنها توسط آمریکا به دلیل ارتباط با ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۳    
مسئول کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس از تصمیم گیری این فراکسیون برای انتخابت هیئت رئیسه مجلس در روز سه شنبه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۳    
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی صبح دوشنبه 31 اردیبهشت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
در ماه رمضان به خاطر روزه داری سبک زندگی مردم تا حد زیادی عوض می شود. طرح های افطار تا سحر هم ابتکاراتی برای همین تغییرات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۴    
چند روز گذشته شاهد گزارشات متعددی از مشکلاتی بودیم که در چندین نقطه از کشورمان به واسطه مصرف قارچ های سمی ایجاد شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۶    
سازمان سنجش آموزش کشور نحوه گزینش داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۶    
مدیرکل زندان های استان تهران گفت: بازداشتگاه کهریزک تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۲    
وزیر خارجه لبنان با بیان اینکه هیچ عاقلی امروز به دنبال جنگ نیست، اظهار کرد که هر جنگی رخ دهد تنها در داخل ایران و سرزمین های اشغالی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به وعده های محقق نشده زنگنه در عرصه نفت و گاز و گفت: زمینه استیضاح زنگنه در بین نمایندگان و کمیسیون انرژی مجلس مطرح است و نمایندگان تصمیم به استیضاح وی گرفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸    
یک وزیر دانمارکی که دیدگاه های ضد مهاجرتی سفت و سختی دارد، امروز دوشنبه از مسلمانان خواست تا در طول ماه رمضان و شروع روزه ها مرخصی بگیرند زیرا از نظر او این اعمال برای همه "خطرناک" است!
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸    
کره جنوبی اعلام کرد که با وجود نارضایتی کره شمالی، همچنان قصد دارد که رزمایش مشترک با آمریکا را ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۸    
معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه 20 از تداوم روند مبارزه مکانیکی و بیولوژیکی با آفت سفید بالک در این منطقه که از زمستان سال گذشته آغاز شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۷    
سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه با هدف کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی برگزار شد ...