پنجشنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۸:۴۶Jan 2019 24
 

خبرهای الف 22 خرداد 1397 - alef.ir

 
الف 29 اسفند 1393 الف 29 اسفند 1394 الف 30 اسفند 1395 الف 29 اسفند 1396 الف 31 فروردین 1397 الف 31 اردیبهشت 1397 الف 1 خرداد 1397 الف 2 خرداد 1397 الف 3 خرداد 1397 الف 4 خرداد 1397 الف 5 خرداد 1397 الف 6 خرداد 1397 الف 7 خرداد 1397 الف 8 خرداد 1397 الف 9 خرداد 1397 الف 10 خرداد 1397 الف 11 خرداد 1397 الف 12 خرداد 1397 الف 13 خرداد 1397 الف 14 خرداد 1397 الف 15 خرداد 1397 الف 16 خرداد 1397 الف 17 خرداد 1397 الف 18 خرداد 1397 الف 19 خرداد 1397 الف 20 خرداد 1397 الف 21 خرداد 1397 الف 22 خرداد 1397 الف 23 خرداد 1397 الف 24 خرداد 1397 الف 25 خرداد 1397 الف 26 خرداد 1397 الف 27 خرداد 1397 الف 28 خرداد 1397 الف 29 خرداد 1397 الف 30 خرداد 1397 الف 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۷    
یک نفر از تیم همراه رهبر کره شمالی قبل از امضای سند مشترک دوکشور در حال ضدعفونی کردن خودکاری است که کیم جونگ اون قرار است با آن توافقنامه با ترامپ را امضا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۶    
رشد گیاهان دارویی در منزل و داشتن داروخانه شخصی با این گیاهان تاثیر بسیاری در سلامت بدن دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرحی با 200 امضا برای ساماندهی بازار خودرو به مجلس ارائه شده که بر اساس بخشی از این طرح، نرخ خودروهای زیر 45 میلیون تومان باید به سال 96 بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۵    
بسیاری از حیوانات از جمله حیوانات خانگی مانند سگ و گربه قوانین شهری را می آموزند و در زندگی روزمره خود، به این قوانین احترام می گذارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۹    
رئیس جمهوری کشورمان در پیامی انتخاب نخست وزیر جدید ایتالیا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۴۱    
امیر قطر امروز با صدور فرمانی، محمد سعد الفهید الهاجری را به عنوان سفیر فوق العاده قطر در ایران انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۳۷    
رئیس مجلس با بیان اینکه با خروج آمریکا از برجام و عناد برخی کشورها، چالش های جدیدی برای ایران خلق کرده اند، گفت: باید موقعیت شناسی عمیقی از مصاف جدید کشور داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۰    
با انتخاب فوربس منچستر یوناتید به عنوان ارزشمند ترین باشگاه جهان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۰    
یک فرمانده ارتش سوریه از تقویت مواضع پدافند هوایی این کشور در نزدیک بلندی های جولان هم مرز با فلسطین اشغالی و با استقرار سامانه دفاع هوایی پانتسیر-اس1 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۰    
محمد باقر نوبخت در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: اقتصاد ما از نظر مبانی که باید ارزیابی شود مثبت است. عملکرد اقتصاد قابل قبول است، اما به این معنی نیست که با بی ثباتی مواجه نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۵۶    
رهبر جریان الصدر عراق می گوید با ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری بر سر تشکیل ائتلاف بزرگتر در پارلمان عراق به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۵۶    
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن اعلام کرد که مردم یمن خواستار دفاع از استان الحدیده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۵۲    
دکتر اصغر دالوندی در مراسم افطاری سازمان نظام پرستاری که شب گذشته با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۸    
داور آرژانتینی قضاوت دیدار افتتاحیه جام جهانی روسیه را بر عهده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۰    
برنامه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران تا بازی با مراکش و همچنین زمان نشست خبری کارلوس کی روش اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دیدار سران آمریکا و کره شمالی واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۷    
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت کنار خیرین خواهد بود، البته شرایط دولت راهم باید در نظر گرفت؛ باید بیش تر بعد از ماه رمضان در مورد شرایط کشور با مردم صحبت کنیم تا مردم در جریان شرایط دولت قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۳    
در حالی که 2 روز تا آغاز رسمی جام جهانی 2018 در کشور روسیه باقی مانده تب فوتبالی در این کشور و به خصوص شهر مسکو داغ داغ است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۴۲    
نقض حقوق بشر و سرکوبگری در بحرین همچنان ادامه دارد تا جایی که پارلمان اروپا ضمن تصویب پیش نویس قطعنامه محکومیت نظام آل خلیفه در بحرین بر لزوم توقف موارد نقض حقوق بشر در این کشور و آزادی فعالان حقوقی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۳۸    
وزیر آموزش و پرورش گفت: 10 درصد مدارس کشور هنوز به صورت دو نوبته اداره می شوند و 30 درصد مدارس نیز نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۲۶    
داماد ترامپ پس از برگزاری نشست رهبران آمریکا و کره شمالی، برای کمک به پیشبرد طرح سازش، به منطقه می آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۸    
رئیس جمهور گفت: اینکه هر سال عده ای از نیازمندان توانمند می شوند، افتخار بزرگی برای کمیته امداد، سازمان بهزیستی و دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۴    
یک نشریه آلمانی در گزارشی با انتقاد شدید از آنچه در نشست گروه 7 رخ داد نوشت که اروپا باید با در نظر گرفتن پیامدهای اقدام رئیس جمهور آمریکا، وی را منزوی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به آغاز طرح تابستانه پلیس از 24 خرداد گفت: بیشترین تصادف در تابستان سال گذشته بین ساعت 15 تا 24 رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۳    
رئیس پلیس آگاهی گلستان از قتل پیرزن 71 ساله در شهرستان کردکوی در منزلش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگو با یک شبکه تلویزیون خارجی به شرکت آمریکایی نایک گفت: این شرکت باید به پوشیدن کفش هایش توسط بازیکنان ایرانی افتخار کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از جام جهانی 2018 روسیه هدایت رئال مادرید را بر عهده خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۸    
زنانه نویسی را اگر از حیث جنسیتی باشد، برنمی تابم، چرا که در نوشتن به جنسیت قایل نیستم و معتقدم نویسنده باید بتواند به یک میزان از هر دو جنس بنویسد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۸    
رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا از رئیس جمهور این کشور بابت نتایج ملاقات با رهبر کره شمالی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۵۶    
خبرگزاری آناتولی ترکیه از منابع سوری نقل کرد که سربازان ایتالیایی وارد مناطق تحت تصرف حزب اتحاد دموکرات-یگان های مدافع خلق کرد شده و در استان دیر الزور در شرق سوریه مستقر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۴    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه عصر سه شنبه در تماسی تلفنی، درباره روابط دوجانبه، منطقه ای و مسایل مرتبط با برنامه جامع اقدام مشترک (برجام )، گفت وگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۲    
وزیر خارجه ایران گفت: هنوز ما بسته عملیاتی لازم را دریافت نکرده ایم، همکاران ما در اتحادیه اوپا و هم همکاران چینی و روسیه عنوان کردند که مشغول کار کردن بر روی همین بسته هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۹    
امروزه داشتن یک مشاوره تحصیلی برای تمامی مراحل تحصیلی به امری کاملا ملزوم تبدیل گشته است. داشتن یک مشاوره تحصیلی خوب می تواند راه را هموارتر کرده و زمان رسیدن به هدف را بیش از بیش نزدیکتر نماید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۷    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، مردم غزه در صورتی که حکم رانی حماس را رها کنند، می توانند از حمایت ها و کمک های انسانی برخوردار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۳    
یک مرد مسلح در پاریس، چندین نفر را به گروگان گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کمیته 7 نفره برای بررسی و تدوین پیشنهادی در خصوص طرح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۹    
یک سایت 5 بازیکن مسلمان برتر جام جهانی روسیه را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۵    
رئیس جمهوری آمریکا پس از نشست امروز در سنگاپور در مصاحبه ای تلاش کرد دلیل لحن تند و الفاظ رکیک خود علیه رهبر کره شمالی را توجیه کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۲    
سخنگوی ستاد مدیریت بحران گفت: امشب شاهد طوفانی با سرعت حدود 85 کیلومتر بر ساعت در تهران خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای، گفت: 12 نفر از اعضای کمیسیون تقاضای مسکوت ماندن طرح به مدت شش ماه را ارائه کردند که بعد از اظهار نظر مخالفین و موافقین با اکثریت آرا تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۸    
نماینده مردم ورامین در مجلس بابیان اینکه گرانی گوشت در کلان شهر تهران لجام گسیخته است،گفت:داد وستد،گوشت کیلویی 30 تا 70 هزار تومان در پایتخت در جریان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۰    
دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مدرسه غرب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۶    
مهمترین چیزی که درباره دیدار کیم جونگ اون و دونالد ترامپ می توان گفت این است که بیانیه پایانی آنها نابرابر و بدون تضمین های واقعی است و فعلا و تنها براساس این بیانیه کلی نمی توان درباره موفقیت آمیز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۸    
باشگاه استقلال توضیحاتی را پیرامون عملکرد نقل و انتقالاتی خود ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۰    
حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد آخرین جزئیات ساخت فصل جدید این سریال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۲    
به گزارش داد؛ در پاییز 96 یک خبرگزاری مشهور و نیز بخش خبری 20:30 از شکایت یک شرکت انگلیسی درباره گران خریدن وارسی پروازی(فلایت چک)، به میزان 2٫7 میلیون دلار خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: آمادگی کاملی برای بازی با مراکش را داریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۷    
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، تهیه و تدوین برنامه جامع اقتصاد و معیشت مردم را کلید زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
بازیکن تیم فوتبال سایپا به عضویت استقلال در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این نهاد در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه گفت تلاش ها برای اجرای برجام ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
یک بازار تبادل ارزهای دیجیتال کره جنوبی به نام کوین ریل خبر سرقت و هک شدن ارزهای دیجیتال خود به ارزش حدود 40 میلیون دلار را تایید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
گرم شدن هوا آدم را به یاد تعطیلات و ساحل و شنا و پهن کردن بساط کباب می اندازد، اما هوای گرم ممکن است به شدت خطرآفرین شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی گرانیها در جلسه هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: آقای لاریجانی از وضعیت گرانیها انتقاد کرد و قرار شد تا هفته آینده محمد شریعتمداری وزیر صنعت برای پاسخگویی در صحن مجلس حاضر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 60 هزار تومان افزایش 2 میلیون و 540 هزار تومان و یورو با رشد 309 تومانی 8327 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
بخشنامه شهریه مهد های کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور از سوی انوشیروان محسنی بندپی رئیس این سازمان به همه استان ها ابلاغ شد و شهریه ابلاغی از ابتدای اردیبهشت ماه قابل اجرا بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از اعلام آمادگی 17 شرکت داخلی برای جایگزینی در قراردادهای نفتی دارای طرف خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
روابط عمومی دفتر امام جمعه اصفهان خبر منتشر شده درباره سخنرانی آیت الله طباطبایی نژاد، در برخی از رسانها که در آن عنوان شده بود 'روایت داریم اگر فردی 3 هفته از روی بی اعتنایی نماز جمعه را ترک کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۳    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع جزئیات جلسه پرتنش این کمیسیون با وزیر صنعت معدن و تجارت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۹    
نمایندگان مجلس دهم از 7 خرداد 96 تا 15 اردیبهشت 97، در مجموع 634 فقره تذکر کتبی و شفاهی به رئیس جمهور داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۷    
ملی پوشان والیبال ایران برای شرکت در هفته چهارم لیگ ملت ها از مسیر مسکو - فرانکفورت وارد شهر شیکاگو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۳    
ارتش ترکیه امروز (سه شنبه) اعلام کرد، طی حملات هوایی شبانه در شمال عراق، 12 هدف متعلق به حزب کارگران کردستان را منهدم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۹    
عراق اعلام کرد اوپک باید در مقابل فشار افزایش تولید نفت مقاومت کند؛ از آنجایی که اوپک برای دیدار اعضا در هفته آینده آماده می شود، این اظهارات مخالفت در برابر طرح های عربستان را تقویت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۹    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه بارش های اخیر در فصل بهار به دلیل شرایط جوی است، گفت: بارور شدن ابرها و موضوعاتی که مطرح می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۷    
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اینکه این قوه در اعلام لیست وکلای مورد تایید رئیس قوه قضائیه در پرونده های امنیتی به قانون عمل کرده است از وجود لیست 863 نفره ای در این خصوص خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۵    
سئوال: اسرائیل هم یکی از صدها کشوری است که به ضرب و زور اسلحه و جنگ و کشتار و مردم کشی و پیروزی یکی و شکست دیگری و یک کلام ظلم، ایجاد شده است. تاریخ مملو از این نمونه هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۷    
براساس قانون تامین اجتماعی، هنگام نقل و انتقال عین یا منافع موسسات و کارگاه های مشمول این قانون اعم از اینکه انتقال به صورت قطعی، شرطی، رهنی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۸    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ارشد تا ساعت 24 روز پنج شنبه 24 خرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۰    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تعیین اعضای هیئت رئیسه این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۶    
در حالی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی حدود دو هفته گذشته با افزایش حدود 400 هزار تومانی از دو میلیون و 500 هزار تومان گذشت که رئیس کل بانک مرکزی می گوید این گرانی بیشتر جنبه روانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۸    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس مدال قهرمانی اش را در اقدامی خیرخواهانه به حراج خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۴    
مقام دومای روسیه بازگشت ناو هواپیمابر اتمی آمریکایی به دریای مدیترانه را نمایش قدرت دیگری از سوی واشنگتن نامیده و امکان حمله جدیدی به سوریه را بعید ندانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۲    
قیمت طلا در بازارهای جهانی صبح سه شنبه به دلیل افزایش شاخص دلار در پی نشست موفقیت آمیز آمریکا-کره شمالی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۸    
در حالی که در دو ماه گذشته بارش های مناسبی در استان تهران صورت گرفته اما گزارش ها از مخازن سدهای پنج گانه نشان می دهد که حجم ذخیره آب در این سدها 25 درصد افت دارد و صفر بودن ذخیره برف ورودی به سدها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۴    
رئیس کمیته فرهنگی و تبلیغات ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر با بیان اینکه ستاد برگزاری نماز عید فطر هشت کمیته مشخص را برای برپایی هر چه باشکوه تر این نماز تعریف کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۰    
وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد، واقعیت دیدار انجام گرفته میان رهبر کره شمالی و رئیس جمهور امری مثبت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۵    
مسئول رسانه ای ستاد موسوی در سال 88 در یادداشتی 248 کلمه ای که در یک سایت اصلاح طلب منتشر کرده، دست کم 7 جمله فریبنده گفته که در ادامه آنها را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۱    
شهردار تهران گفت: رابطه مستقیمی بین آزادی رسانه ها و سلامتی سیستم ها وجود دارد. اگر نشریات نقد کنند سیستم درست می شود، چرا که کسی که مسئولیت می پذیرد باید نقد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۷    
روزبه، مدیر برنامه مهاجم سنگالی استقلال در پی انتشار پست این بازیکن در فضای مجازی اقدام به افشای سند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۷    
در یادداشتی نوشته است: آقای نتانیاهو پولتان را دور نریخته و حتماً مشاوران تبلیغی تان در مورد ایران را هرچه زودتر عوض کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۳    
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: اظهارات اخیر منتسب به رییس دولت اصلاحات درباره رئیس فراکسیون امید مبنی بر این که عارف اصلاح طلب تر از روحانی نیست را باور نمی کنم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۹    
گرانی های سرسام آور در بازار طلا، خودرو، مسکن و کالاهای اساسی درحالی این روزها مردم را شوکه کرده است که هنوز دولت واکنشی به این وضعیت نشان نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۵    
رئیس بخش معاینات روانپزشکی، سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: متهم حادثه غیر اخلاقی دبیرستان تهران از نظر روانی سالم است و هیچ اختلال روانی در وی در پزشکی قانونیبه اثبات نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۱    
محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس مانع بزرگ این تیم برای جذب بازیکن است اما با این وجود گویا قرار است یکی دو ستاره مطرح با عقد قرارداد و گذراندن یک نیم فصل به این تیم بپیوندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۱    
سفیر آلمان در پستی توئیتری تصویری از موتورسواری در تهران را به اشتراک گذاشت که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۷    
وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش ما تا به امروز بیشتر انرژی و توان خود را بر روی آموزش های رسمی گذاشته است و علی رغم اینکه همه مدیران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۷    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده این نهاد آمادگی انجام فعالیت های راستی آزمایی در کره شمالی را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۸    
با وجود موافقت مقامات آمریکایی برای برداشتن تحریم علیه گروه مخابراتی ZTE چین، تا زمانی که این شرکت یک میلیارد دلار جریمه پرداخت نکند، ممنوعیت فروش قطعات و خدمات به قوت خود باقی می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰    
اختلاف نظر در رابطه با اعمال نظارت و مسائل امنیتی دستگاه های خودپرداز بین شبکه بانکی و نیروی انتظامی ادامه دارد. آخرین گزارش ها حاکی از اقدام برای توقف فعالیت تعدادی از خودپردازها است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰    
اندیشکده شورای آتلانتیک در تحلیلی نوشت: خروج آمریکا از برجام به رغم پایبندی کامل ایران، جوانان ایرانی را ناامید کرده و اعتقاد آنان به دیپلماسی چندجانبه و دستیابی به وفاق بین المللی را تحت الشعاع قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانسی مطبوعاتی پس از دیدار ش با رهبر کره شمالی گفت: کیم جونگ اون برای خلع سلاح کامل هسته ای و از بین بردن پایگاه های موشک های بالستیک متعهد شده است و تحریم ها علیه این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۶    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا صبح امروز در حالی بعد از سال ها انتظار نخبگان و افکار عمومی جهان دیدار تاریخی خود را با هدف استقرار صلح در شبه جزیره کره انجام دادند که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۶    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۳    
رئیس جمهوری آمریکا می گوید اظهارات نخست وزیر کانادا در جریان نشست گروه 7 برای این کشور هزینه زیادی در بر خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۳    
افزایش غیر منطقی این روزهای قیمت خودرو این پرسش را به وجود آورده که مقصر اصلی این هرج و مرج کیست ؟آیا جو روانی تعلیق همکاری پژو با ایران در این رابطه تاثیرگذار است؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۳    
رییس کل بانک مرکزی گفت: بابت تعادل عرضه و تقاضای بازار سکه مشکلی نداریم ضمن اینکه منابع کلان بانک مرکزی هم وضع مطلوبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹    
براساس تازه ترین پژوهش های صورت گرفته توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های سی دی سی، کارمندانی که پشت میز غذا می خورند، در معرض چاقی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، از درخواست 22 نماینده برای اعمال ماده 236 آیین نامه داخلی مجلس برای واگذاری آلومینیوم المهدی خبر داد.