چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۳Apr 2019 24

خبرهای الف 4 مهر 1397 - alef.ir

 
الف 29 اسفند 1393 الف 29 اسفند 1394 الف 30 اسفند 1395 الف 29 اسفند 1396 الف 31 فروردین 1397 الف 31 اردیبهشت 1397 الف 31 خرداد 1397 الف 23 تیر 1397 الف 6 مرداد 1397 الف 31 شهریور 1397 الف 30 آبان 1397 الف 30 آذر 1397 الف 30 دی 1397 الف 30 بهمن 1397 الف 29 اسفند 1397 الف 1 مهر 1397 الف 2 مهر 1397 الف 3 مهر 1397 الف 4 مهر 1397 الف 5 مهر 1397 الف 6 مهر 1397 الف 7 مهر 1397 الف 8 مهر 1397 الف 9 مهر 1397 الف 10 مهر 1397 الف 11 مهر 1397 الف 12 مهر 1397 الف 13 مهر 1397 الف 14 مهر 1397 الف 15 مهر 1397 الف 16 مهر 1397 الف 17 مهر 1397 الف 18 مهر 1397 الف 19 مهر 1397 الف 20 مهر 1397 الف 21 مهر 1397 الف 22 مهر 1397 الف 23 مهر 1397 الف 24 مهر 1397 الف 25 مهر 1397 الف 26 مهر 1397 الف 27 مهر 1397 الف 28 مهر 1397 الف 29 مهر 1397 الف 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۰    
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام معتقد است، اگر رئیسی امروز رئیس جمهور بود به گونه ای تیم اقتصادی خود را می چید که نگاه به ظرفیت های داخلی داشته باشد و شوک های کنونی به مردم وارد نمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲    
نشر نو مجموعه ای از ترجمه های خشایار دیهیمی را با ویرایش تازه منتشر می کند
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۹    
وزیر خارجه عربستان با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که کشورش از استراتژی جدید آمریکا برای تعامل با ایران حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۰    
صادق زیبا کلام که به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب از سوی دادگاه انقلاب 18 ماه حبس محکوم شده است، گفت که دادگاه تجدیدنظر با استمهال او برای دفاع موافقت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۱    
ذوالفقاری گفت: زائران اربعین نیازی به تهیه دلار یا یورو ندارند، چون هزینه ویزا را به ریال پرداخت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۴    
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد می گوید دو نفر ارز برای واردات کاغذ دریافت کرده اند که اصلا وجود خارجی نداشته اند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۳    
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری یک زن تبعه بیگانه با بیش از 69 میلیارد ریال کلاهبرداری به بهانه تهیه ویزای کانادا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۰    
یک منبع امنیتی در استان دیالی عراق به جزییات جدیدی از سرکرده داعش و حلقه اطرافیانش پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۷    
خنده سران جهان به اظهارات دونالد ترامپ در نشست مجمع عمومی سازمان ملل بار دیگر انزوای رئیس جمهور آمریکا را نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۱    
رئیس جامعه هتلداران کشور گفت: در ماه های گذشته بسیاری از هتل ها به تعدیل کارکنان خود پرداخته اند. ما نیازمند تعریف بسته حمایتی از سوی دولت هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۴    
روزنامه کیهان نوشت: رویکرد روحانی برای تعریف شدن ذیل شورای امنیت و قطعنامه های آن، عملا به خسارت برای ایران منتهی شده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۶    
کلسترول بالا عمدتاً فاقد علامت است از اینرو باید در اوایل عمر بین سنین 9 تا 12 سال، بین سنین 17 تا 19 سال، و حداقل هر 5 سال یکبار در بزرگسالی چک شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۵    
رئیس انجمن رادیوتراپی آنکولوژی گفت: رودخانه کارون به دلیل دارا بودن نوعی انگل شنا کردن در آن احتمال ابتلا به سرطان دستگاه ادراری و مثانه را به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۸    
یگان موشکی ارتش یمن مواضع نظامیان سعودی و نیروهای وابسته به سعودی را در جنوب عربستان هدف موشک زلزال 1 قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۳    
جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد به ریاست دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا، در مقر این سازمان با موضوع منع اشاعه هسته ای برگزار شد و ترامپ دوباره با لحنی تند اتهاماتی را به ایران وارد کرد تا خروج خود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۴    
بنیاد سینمایی فارابی از ابتدای سال 97 تاکنون از 14 عنوان فیلم و فیلمنامه با موضوع مقاومت و دفاع مقدس حمایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۴    
در پی روند صعودی نرخ ارز و گذر آن از مرز 18 هزار تومان، یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است که این افزایش فقط به دلیل نبود ثبات در قوانین و تصمیمات است که موجب متشنج شدن افکار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶    
مراسم یادبود عزت الله انتظامی شامگاه چهارشنبه 4 مهر با حضور چهره های هنری در تماشاخانه سنگلج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۰    
فیلم های ماجرای نیمروز ، خط مقدم ، آوان ، شیخ شریف ، مدرسه ای برای دیگران ، همه برای یکی ، نخل های سربی ، تو می مانی ، قتل در سن ملو ، مهاجر ، جنگلبان جوان ، سرزمین خورشید ، دیده بان ، دلبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۳:۳۹    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۳:۲۷    
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی: علت افزایش قیمت میوه جات در بازار به دلیل وجود دلالان است نه گرانی دلار!/ فارس
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۲:۴۸    
رئیس جمهور کشورمان در کنفرانس خبری در حاشیه نشست سازمان ملل گفت: هیچ تحریمی برای آینده وجود ندارد چراکه آمریکا تحریم های ماه نوامبر را زودتر اجرایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دنیا اکنون تصویر شفاف و رسوا کننده ای را که از نظام سلطه در نزد ملت ایران وجود دارد، نمی بیند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امیدوار است که ابزار مالی مدنظر 1+4 برای دور زدن تحریم های آمریکا و باز نگاه داشتن مجرای تامین مالی ایران، چند روز قبل از شروع دور دوم تحریم های آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۷    
یک رسانه آمریکایی نوشته تلاش دولت این کشور برای منزوی کردن ایران در سازمان ملل نتیجه عکس داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران را اولین اولویت این سازمان برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۲    
یک رسانه اماراتی از تشدید تحرکات دیپلماتیک آمریکا برای تشکیل سازمان موسوم به ناتوی عربی خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۵۴    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی مترو به خصوص درخط 5متروی تهران وحومه به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۵۰    
پیکر مرحوم یدالله صمدی، خالق آثاری چون اتوبوس ، معجزه خنده و سریال شوق پرواز برای انجام مراسم خاک سپاری از شیراز به تهران منتقل شد و مراسم تشییع این هنرمند روز جمعه(6 مهر) از مقابل خانه سینما برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۸    
سخنگوی داعش با انتشار پیامی صوتی مدعی شد: حمله اهواز، آخرین حمله نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۲    
بسیاری از هواداران استقلال و پرسپولیس مانند سال های گذشته شب قبل از دربی از راه های دور و نزدیک برای حمایت از تیم محبوب خود اطراف ورزشگاه آزادی اطراق کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۰    
افشاگر توئیتری معروف عربستان می گوید که بیش از 60 افسر سعودی، به دلیل احساس گناه از ارتکاب جنایات در جنگ یمن و ترس از درج نام آن ها در لیست مرتکبان جنایات جنگی، استعفا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۵    
وزیر دفاع آمریکا چهارشنبه گفته این کشور شواهدی دال بر اینکه ایران قصد بستن تنگه هرمز را دارد ندیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۵    
قطر تدوین برنامه زمانی مشخص برای خلع سلاح هسته ای رژیم صهیونیستی را خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۸    
مهاجم ایرانی دومین پاس گل خود را برای هم تیمی هایش مهیا کرد تا آمین هر دو گل خود را روی پاس های قدوس زده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۵    
دادستان عمومی و انقلاب تهران طی بخشنامه ای خطاب به دادستان های شهرستان ها و روسای حوزه های قضایی بخش استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۵    
مقام ارشد روس از موافقت ایران، چین، هند و افغانستان با ایجاد پایگاه اطلاعات ضد تروریستی مشترک با مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۷    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست روز بین المللی امحاء کامل سلاح های هسته ای شرکت و سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۷    
وزیر خارجه چین تاکید کرد: برجام یک توافق معتبر بوده و همه کشورها حق دارند روابط تجاری و اقتصادی با ایران داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۷    
با دستور رئیس کل بانک مرکزی، فهرست همه دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی روز شنبه منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از دیدار با رئیس جمهوری آمریکا گفت که با راهکار دودولتی در فلسطین اشغالی موافق است به شرط اینکه دولت فلسطین فاقد حاکمیت و نیروی نظامی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۹    
آمریکا امروز به چه روزی افتاده است که رئیس دولتش وقتی در سازمان ملل در مقابل سران کشورهای دنیا صحبت می کند، رهبران جهان به بلاهت او می خندند؟ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۵    
رئیس جمهور در نشست خبری در نیویورک گفت: تحریم هایی که قرار بود در نوامبر انجام بگیرد در سپتامبر انجام دادند. بنابراین هیچ چیز جدیدی برای نوامبر وجود ندارد و این کاملاً یک بحث تبلیغاتی و روانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۱    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع افزایش حقوق به دلیل تورم های اخیر را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۱    
در تصویری که از سرمربی فرانسوی منتشر شده، زین الدین زیدان در لندن حضور دارد و این در شرایطی است که این روزها اخبار زیادی از اختلافات مورینیو با شاگردانش منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۷    
فرانچسکو توتی در مصاحبه های بخش هایی از مطالبی که قرار است در کتاب خاطراتش منتشر شود را اعلام کرد که یکی از خاطرات او درباره بازدید از یک زندان بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۲    
آنچه در سراسر این داستان بلند ژول ورن بیش از دیگر خصیصه ها برجسته می نُماید، نحوه ی روایتِ ژول ورن است؛ روایت داستان آزمایش دکتر اُکس روایتی است فوق العاده روان، دلچسب و در اصطلاح شیرین
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس جمهور روابط ایران و ایتالیا را دیرینه و مستحکم برشمرد و با تاکید بر اینکه باید این روابط را حفظ و تقویت کنیم، گفت: ایران از توسعه همکاری های تهران - رم در همه عرصه ها استقبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۴    
رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روابط دوستانه و برادرانه ایران و مالزی، برتوسعه و تعمیق همه جانبه مناسبات و همکاری های تهران- کوآلالامپور در راستای منافع دو ملت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۴    
معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ، از دستگیری متهمی خبر داد که در پوشش ارائه مشاوره درسی خانم جوانی را فریب داده و در ادامه با ضرب و شتم، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۴    
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۷    
وزیر خارجه سوئد با زیر سئوال بردن رویکرد ضد ایرانی ترامپ، اعلام کرد که کشورش اتحادیه اروپا را در حمایت از برجام همراهی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۷    
درهای استادیوم آزادی فردا ساعت 12 به روی تماشاگران باز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۲    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می گوید آمریکا با قرار دادن ایران و برجام در صدر مباحثات امروز شورای امنیت، دوباره این نهاد را به سخره گرفته و البته خود را هم در مقام مخالف توافق هسته ای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۹    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که آیا توزیع کوپن الکترونیک در دستور کار وزارت رفاه قرار دارد یا خیر، گفت: این پیشنهادی بود که ارائه شده بود که البته رد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۰    
مدیرعامل و رئیس هییت مدیره مدارس "حنان" ادعای انتساب مدرسه اش به رئیس دولت اصلاحات و دریافت شهریه 37 میلیونی از دانش آموزان در این مدرسه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۶    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنانی از تمایل خود برای برگزاری دیدار جدیدی با رئیس جمهوری روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۱    
وزیر خارجه کویت در جریان نشست شورای امنیت ضمن طرح ادعاهای بی اساس ضد ایران گفت: اسرائیل باید به معاهده منع گسترش سلا های هسته ای بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۰    
رئیس جمهوری سوئیس در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۱    
مدیر سازمان آتش نشانی دزفول از کشته ومصدوم شدن سه کارگر داربست بند در اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۷    
معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس گفت: پلیس فارس با بهره گیری از کلیه ظرفیت ها و امکانات موجود موفق به دستگیری تعدادی از اخلال گران نظم و امنیت در محورهای مواصلاتی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۴    
نخست وزیر انگلیس در سخنانی در شورای امنیت سازمان ملل اذعان کرد که ایران به تمام تعهدات خود در برجام پایبند بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۵    
از پیراهن استقلال و پرسپولیس برای دربی فردا رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاخیر در ورود ملی پوشان استقلال تهران به اردوی تیم ملی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۴    
امکان نام نویسی مشتاقان حضور در حماسه پیاده روی اربعین حسینی 97 در سامانه سماح فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۵    
اکبر محمدی سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل به صورت توافقی از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۷    
رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دیدار در حاشیه مجمع عمومی سازمان مل، درباره مسائل مختلفی از جمله سازش با فلسطین، مقابله با ایران و تحولات منطقه ای صحبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۹    
مراسم شب خاطره به مناسبت هفته دفاع مقدس، از دقایقی پیش با حضور جمعی از رزمندگان و هنرمندان دوران دفاع مقدس و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی برکزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۴    
در ادامه تحرکات مشکوک گروهکی برای جلوگیری از تردد کامیون ها در جاده ها و ماندن بار کشور روی زمین، در فیلمی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۶    
نشست شورای امنیت سازمان ملل به ریاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با موضوع منع تکثیر سلاحهای هسته ای برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۹    
بعد از اختلالاتی که در تامین ارز خدماتی در بانک ها و همین طور صرافی ها ایجاد شد، بانک مرکزی وعده داده که از هفته آینده تمامی نیاز های ارزی خدماتی مردم را تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۱    
وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی آخر هفته از تاریخ چهارشنبه چهار تا شنبه هفتم مهرماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قصد داریم با همکاری وزارت رفاه برنامه ریزی را برای مسکن ویژه بازنشستگان تحت پوشش صندوق انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۵    
نماینده آمریکا در سازمان ملل مذاکرات محرمانه جان کری با ایران را خیانت توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۶    
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت قیمت نهایی ویزای اربعین حسینی 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۶    
هیئت وزیران با اختصاص مبلغ 5 هزار میلیارد ریال اعتبار برای عملیات اجرایی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه و تخصیص اعتبار برای احیای تالاب انزلی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۱    
قیمت برخی خودروهای داخلی برای معاملات روز چهارشنبه 4 مهرماه 97 مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۴    
37 نماینده در نامه ای به هیئت رئیسه مجلس خواستار انتشار آنلاین و بر خط آرای خود اعم موافق، مخالف و ممتنع در مجلس شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۰    
رئیس جمهور آمریکا میگوید که در ارتباط با موضوع ونزوئلا همه گزینه های روی میز است، گزینه های قدرتمند و کمتر قدرتمند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۷    
رشد نرخ ارز در 15 دقیقه، توقف فروش ارز در اغلب صرافی ها، ازدحام دلالان و خریداران ارز در حاشیه خیابان فردوسی خلاصه ای از مشاهدات خبرنگار ما از وضعیت بازار ارز است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۵    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تقاضای بیش از 20 نماینده برای استیضاح وزیر نیرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۵    
قیمت دلار در بازار تهران 17 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی 5 میلیون و 70 هزار تومان ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۲    
مدیر کل اداره تحقیقات و پرونده های جنایی بحرین مدعی شد که این کشور 15 فرد مرتبط با ایران را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۸    
بسیاری از کاربران گوشی های جدید اپل یعنی آیفون 10 اس و 10 اس مکس عنوان کرده اند که در اتصال به اینترنت وای فای و LTE با مشکل مواجهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۸    
رئیس جمهوری کشورمان دیروز سه شنبه در نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد و با بیان اینکه سخن ما روشن است گفت: تعهد در برابر تعهد، نقض در برابر نقض و تهدید در برابر تهدید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۴    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش با تاکید بر اینکه روند مصرف سوخت همچنان بالاست و ضرورت دارد مردم در بهینه سازی و کاهش مصرف همراهی کنند، گفت: برای اینکه در نظام کنترل مصرف سوخت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه موضوع FATF دیگر در مجلس و مجمع مطرح نیست، گفت: در حال گفتگو برای رفع ایرادات لوایحی که دولت به مجلس آورده هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۶    
دولت آفریقای جنوبی اعلام کرد برای رونق بیشتر صنعت گردشگری در مراحل نهایی کردن رژیم لغو ویزا با برخی کشورها از جمله ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱    
با بررسی ابعاد حادثه تروریستی اهواز مشخص می شود که تروریست ها به هیچ اصول انسانی پایبند نبوده و حتی به برخی از مجروحان تیر خلاص زده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰    
از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتیم اما می توانیم در دربی برنده باشیم و باید شجاعانه بازی کنیم. می دانم 50 هزار تماشاگر در آزادی و میلیون ها هوادار ما را تماشا می کنند و با حمایت آنها می توانیم قوی تر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۶    
دیروز روز مهمی در تاریخ جهان بود. صداقت ترامپ بی سابقه بود. تا دیروز هیچ کس اینگونه مفهوم سلطه را واضح و آشکار توضیح نداده بود. آنچه او می گوید چه نسبتی با فرهنگ عمومی امروز ما دارد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۳    
سخنرانی روز سه شنبه دونالد ترامپ در سازمان ملل همچون همیشه با حاشیه هایی همراه بود که واکنش های بین المللی بسیاری را در بر داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۳    
ما خیلی خوب همدیگر را می شناسیم و فکر نکنم آنقدر بتوانیم همدیگر را سوپرایز کنیم. می خواهید بپرسید پنالتی را چه کسی می زند؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۸    
قیمت دلار و سکه بازهم رکورد زده و به مرزهای تاریخی رسیده اما در هیاهوی این گرانی ها یک اتفاق تکراری خطرناک بازهم درحال انجام است و آن هجوم مردم برای خرید دلار است که در واقع باعث تشدید گرانی ارز و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۴    
سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حداقل حقوق بگیرها در بسته حمایت اجتماعی درنظر گرفته شده اند، گفت که هنوز مشخص نیست این حمایت ها در شکل کالاکارت باشد یا کوپن.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۴    
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در اهواز گفت: از منظر حقوقی، در جنایت اخیر اهواز، گروه های تروریستی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۹    
فرمانده یگان های ویژه ناجا در خصوص استقرار ماموران یگان ویژه ناجا در نقاط مرکزی پایتخت به خصوص چند ایستگاه مترو توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۶    
مدیرعامل انجمن دوستداران دماوند از ممنوعیت ورود به اثر طبیعی ملی دماوند تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه بعضی ها که دوستدار سامان یافتن زندگی ایرانیان نیستند، مرتبا بر تنور التهاب می دمند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۷    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی اهواز خیلی جای بحث دارد و وزیر کشور باید به عنوان اولین مسئول امنیتی پاسخگوی این ماجرا باشد و به نمایندگان توضیح دهد.