چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۱۷:۵۳Feb 2020 19

خبرهای الف 15 بهمن 1397 - alef.ir

 
الف 29 اسفند 1393 الف 29 اسفند 1394 الف 30 اسفند 1395 الف 29 اسفند 1396 الف 31 فروردین 1397 الف 31 اردیبهشت 1397 الف 31 خرداد 1397 الف 23 تیر 1397 الف 6 مرداد 1397 الف 31 شهریور 1397 الف 30 مهر 1397 الف 30 آبان 1397 الف 30 آذر 1397 الف 30 دی 1397 الف 29 اسفند 1397 الف 1 بهمن 1397 الف 2 بهمن 1397 الف 3 بهمن 1397 الف 4 بهمن 1397 الف 5 بهمن 1397 الف 6 بهمن 1397 الف 7 بهمن 1397 الف 8 بهمن 1397 الف 9 بهمن 1397 الف 10 بهمن 1397 الف 11 بهمن 1397 الف 12 بهمن 1397 الف 13 بهمن 1397 الف 14 بهمن 1397 الف 15 بهمن 1397 الف 16 بهمن 1397 الف 17 بهمن 1397 الف 18 بهمن 1397 الف 19 بهمن 1397 الف 20 بهمن 1397 الف 21 بهمن 1397 الف 22 بهمن 1397 الف 23 بهمن 1397 الف 24 بهمن 1397 الف 25 بهمن 1397 الف 26 بهمن 1397 الف 27 بهمن 1397 الف 28 بهمن 1397 الف 29 بهمن 1397 الف 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۲    
کارشناسان رسانه ای در نشست علیه محافظه کاری در سال چهلم که به همت خبرگزاری مهر برگزار شد به واکاوی عوامل محافظه کاری در رسانه های ایران پرداختند. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۰    
توکلی- دادستان عمومی وانقلاب سیرجان از دستگیری و بازداشت عامل تیراندازی عمدی و چاقو کشی درخیابان ابوریحان این شهر که به زخمی شدن شش نفر منجر شد به همراه دو متهم دیگرخبرداد. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۲    
رئیس پلیس فتای تهران گفت در بررسی های کارشناسان پلیس فتا مشخص شده است افراد سودجود با کپی کردن کارت های عابربانک افراد و با استفاده از رمز کارت ارائه شده از سوی صاحب کارت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۳    
به عنوان یک کسب و کار، بدون داشتن فالوور در اینستاگرام کار زیادی نمی توانید انجام بدهید. شاید بتوانید کمی تبلیغ بگیرید؛ این موضوع مطمئنا کمی ترافیک وبسایت تان را بالا می برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۷    
خبرنگار روزنامه فرانسوی لاکرووا گزارشی از حضور امام (ره) در نوفل لوشاتو با عنوان "وقتی امام خمینی در نزدیکی پاریس، زمینه های انقلاب اسلامی در ایران را فراهم می کرد" منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۰    
روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد تا این لحظه تنبیه بدنی محرز نشده و موضوع در دست بررسی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۰    
وزیر آموزش وپرورش از حذف ساعت تدریس مدیران از سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
افزایش ظرفیت تولید بنزین کشور به میزانی که نه تنها تقاضای داخلی مصرف بنزین را تامین کرده بلکه ظرفیت های صادرات بنزین را برای ایران فراهم کرده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
روزنامه کیهان نوشت: گزارش مجید تفرشی از اسناد ماجرای دستگیری آقای زیباکلام در آرشیو ملی انگلیس، حاوی نکات جالب توجهی است. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
خوان گوایدو، رهبر مخالفان دولت ونزوئلا، هشدار نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور، مبنی بر احتمال بروز جنگ داخلی را بی اساس دانسته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
/ عکس از فارس
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۴:۳۹    
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان امور مالیاتی کشور با انتقاد از تاخیر در راه اندازی سامانه اعتبارسنجی و رتبه بندی اعتباری کارت های بازرگانی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۳:۲۵    
اتحادیه اروپا دو شخص حقیقی و یک شرکت حقوقی ایران را در لیست تحریم های خود قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۲:۰۲    
شاید تا کنون در رسانه های غربی به بحث فساد دولتی در دوران حکومت 53 ساله پهلوی ها بر ایران پرداخته نشده باشد اما محققان و نویسندگان خارجی در آثار خود به گسترده بودن فساد در دربار پهلوی اذعان کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۱:۳۷    
برنامه نود مورخ 15 بهمن 97، گفتگویی ضبط شده از آخرین مصاحبه کارلوس کی روش پخش کرد که در ادامه آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۸    
چیزی به روزهای خانه تکانی نمانده است. بیرون ریختن کشوها و کابینت ها، شستن پرده ها و فرش ها و تمیزکردن شیشه ها و دیوارها، و بعد، لبخند رضایتی که از دیدن خانه ای درخشنده نصیبتان می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۵    
عضو فراکسیون امید گفت:اروپایی ها نمی توانند هیچ شرطی را برای کشورمان تعیین کنند؛چرا که این جزو تعهدات برجامی آنها بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۵    
کاروان مجهز پزشکی با نام کاروان قرآنی انقلاب طی سفر به شهرستان قلعه گنج از 14 الی 16 بهمن ماه سالی جاری قرار است، خدمات رایگان پزشکی را به مردم مناطق دور افتاده این شهرستان ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۲    
متهمی که پس از ارتکاب آدم ربایی به ترکیه فرار کرده بود، پس از سه ماه از ارتکاب جرم خود، هنگام بازگشت به کشور در فرودگاه شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۲    
عضو شورای عالی کار با بیان اینکه هفته آینده عدد و رقم سبد معیشت کارگران تعیین می شود گفت: با توجه به اینکه عدد و رقم سبد معیشت کشوری است به صورت حداکثری تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۵۷    
احمد ابوالغیط ' دبیر کل اتحادیه عرب تاکید کرد که بازگشت سوریه به این اتحادیه مشروط به موافقت همه اعضای آن است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۵۲    
بر اساس اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، میانگین تولید بنزین کشور در بهمن ماه به مرز روزانه 105 میلیون لیتر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۸    
وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی دستورالعملی به مدارس ارسال می شود که بر اساس آن ادارات آموزش و پرورش نمی توانند به مدارس بخشنامه ارسال کنند و تنها وزیر آموزش و پرورش یا مدیرکل می توانند به مدارس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۸    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در برخی شهرها مثل تهران، تبریز، مشهد و اصفهان شرایط خانه دار شدن سخت شده است، گفت: می توانیم با فعال کردن بخش خصوصی، بازار مسکن را رونق دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۸    
برخی از مقاطع تحصیلی در شهرستان های استان خراسان شمالی در پی بارش برف و برودت هوا در روز آینده تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۵    
تیم ملی فوتسال کشورمان در اولین دیدار تدارکاتی مقابل صربستان به برتری قاطع دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۰    
ویژه برنامه سرودهای حماسی و آواهای انقلابی با حضور جمشیدجم خواننده آهنگ یاردبستانی من و اسفندیار قره باغی خواننده آهنگ آمریکاآمریکا؛ ننگ به نیرنگ تو در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۵    
سارا بهرامی با دفاع از انتخاب خودش برای بازی در فیلم جمشیدیه گفت: هرگز برای سیمرغ بازیگری نمی کنم اما خوشحالم که یک سیمرغ دارم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۵    
رئیس فدراسیون فوتبال ایران مذاکره با مربیانی که این روزها نام شان در رسانه ها مطرح شده است را، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۷    
آمریکا مدعی شده است که گروه تروریستی داعش همچنان تهدیدی بزرگ برای این کشور است!
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۳    
رحمانی فضلی گفت: کسانی که براساس سلایق شخصی، سخنانی ناروا و ناحق علیه مسئولان کشور مطرح می کنند، تهمت زنی و اتهام افکنی را به یک روال در جامعه بدل می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۱    
مدیرکل دفتر امور کارگزاری های سازمان بیمه تامین اجتماعی کشور گفت: در 10 استان کشور مقرر کردیم که به صورت پایلوت صدور و تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام شود و این مهم را در سطح ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۷    
رئیس جمهور ونزوئلا از رهبر کاتولیک های جهان خواست تا به حل بحران سیاسی ونزوئلا کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۶    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: قرار نبود و نباید ارتباطی بین اینستکس و مسائلی مثل FATF برقرار کنند، این سازوکار از وظایف ذاتی اروپا در قبال استمرار برجام بوده و اگر قرار باشد کسی شرط بگذارد این ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۵    
مردی که برای پرداخت بدهی خود دست به کلاهبرداری از پرستاران می زد با تلاش های مستمر تیم عملیات کلانتری 137 نصر دستگیر و روانه بازداشتگاه برای انجام تحقیقات تکمیلی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۷    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه خواستار واگذاری کنترل منطقه امن در سوریه شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۹    
ایتالیا اجازه نداد بیانیه اروپا علیه دولت قانونی ونزوئلا و در حمایت از رهبر اپوزیسیون این کشور منتشر شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ماهواره دوستی برای قرارگرفتن در مدار در انتظار اعلام وزارت دفاع است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۷    
سند برادری انسانی امروز (دوشنبه) با حضور رهبر کاتولیک های جهان و شیخ الازهر در ابوظبی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۸    
باشگاه پرسپولیس که این روز ها به سرپرستی ایرج عرب به فعالیت خود ادامه می دهد، به زودی هیئت مدیره جدید خود را خواهد شناخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۱    
مدارس نیشابور، قوچان، سرخس، فریمان، چناران، فیروزه و مناطق گلبهار، سرولایت، زبرخان و میان جلگه در نوبت صبح فردا در مقاطع مختلف تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۷    
متن بیانیه جمع بندی اتحادیه اروپا درباره ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری ششمین دور گفت وگوهای سیاسی ایران و فرانسه به پاریس سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۴    
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۴    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ورزشگاه جم کیفیت زمین لیگ برتری را ندارد و دو تیم برایشان بازی در این زمین مشکل بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۹    
وزارت دفاع آمریکا در گزارشی که سه شنبه منتشر شده گفته تحریم های جدید این کشور تاثیری بر توان ایران برای فعالیت در سوریه نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۶    
تاره برزیلی یوونتوس در بزرگراهی در تورین تصادفی شدیدی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود گفت: ظریف در این جلسه ضمن مثبت دانستن اقدام اروپایی ها در ثبت اینستکس از اعتراض وزارت خارجه به این اتحادیه درباره ارتباط دادن INSTEX با ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۶    
دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به شایعه پراکنی نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره اینکه دولت جدید لبنان، دولت حزب الله است گفت که این مساله دروغ است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۳    
مراسم پیر شالیار هر سال دو مرتبه و هر مرتبه به مدت سه روز برگزار می شود. یک بار در نیمه بهار و مرتبه دیگر در نیمه زمستان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۷    
روحانی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر قاسمعلی، ابوالفضل و حسین میراحمدی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۳    
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: دیوان محاسبات در نشست امروز کمیسیون قضایی گزارشی را از احکام صادر شده علیه اموال دولت جمهوری اسلامی در محاکم داخل و خارج از کشور به اعضای کمیسیون ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۹    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، رمز پیروزی را ماندن در خط اسلام واقعی، ولایت و اسلام ناب محمدی دانست و گفت: فرزندان انقلاب از نگاه ناحق در درون به دروازه آمریکا و اروپا دلخور هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۱    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعتبارات دستگاه های فرهنگی در لایحه بودجه سال 98 کاهش چشم گیری داشت به همین دلیل مقرر شد تمام اعتبارات این دستگاه ها به میزان بودجه سال جاری(97) افزایش داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۰    
تعداد 6 هزار و 977 درخواست، تاکنون از سوی مردم در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به ثبت رسیده که به 6 هزار و 170 درخواست پاسخ داده شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۰    
در پی بارش برف و تداوم سرما در استان گلستان برخی از مدارس این استان در روز سه شنبه (16 بهمن) تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۶    
همزمان با به رسمیت شناختن گوایدو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا، اسپانیا هرگونه دخالت نظامی در این کشور را به شدت رد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۷    
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه خودروهای کشور ضمن بیان چگونگی پرداخت تسهیلات به قطعه سازان گفت: با هماهنگی های انجام شده بین خودروسازان و قطعه سازان این تسهیلات به صورت مستقیم به قطعه سازان پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۳    
وزیر نفت گفت: در دولت بحث هایی درباره سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین مطرح شده اما تاکنون تصمیمی در این حوزه اخذ نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۳    
سقوط یک هواپیما در آمریکا به کشته شدن حداقل پنج شهروند این کشور منجر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۳    
/ ویدئو از فارس
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۹    
مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان از بارش 55 سانتی متری برف در برخی از ارتفاعات استان خبر داد و گفت: محور خوش ییلاق به سمنان به علت کولاک شدید و نبود دید کافی مسدود شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۶    
رئیس سازمان امور عشایر با بیان اینکه دلالان، دام عشایر را خریداری و آن را قاچاق می کنند، گفت: قاچاق دام تنها دلیل گرانی گوشت نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۷    
محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس جمهور، هنگام یادآوری سفارش های بنیانگذار انقلاب درباره حمایت از مستضعفان دچار بغض شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۸    
از هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم فولاد خوزستان و پارس جنوبی در جم به میدان رفتند که این دیدار بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۴    
معاون بازرگانی داخلی وزارت از ذخیره بیش از 25 هزارتن گوشت قرمز به عنوان ذخیره احتیاطی شب عید خبر داد و گفت: این حجم حدود 10 هزارتن بیشتر از ذخیره سالهای گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۴    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۱    
رئیس جمهور طی حکمی سعید نمکی را به سمت وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح یک لیتر بنزین به ازای هر ایرانی در هر روز پس از بحث های مختلف و به اتفاق آرای این کمیسیون، مرکز پژوهش ها و وزارت نفت رد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۹    
واحد تصفیه نفت گاز طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت پالایشگاه نفت بندرعباس به عنوان بزرگ ترین واحد این پالایشگاه آماده راه اندازی شده و تا پایان مهر ماه امسال به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد با تاکید بر اینکه همچون سال گذشته فیلمی را ندیده است، گفت: تصمیم بر این بوده تا من فیلم ها را نبینم که احیاناً نگاه شخصی در امور انتخاب و داوری دخالت پیدا نکند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۲    
دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر گفت: با شبکه دو سیما برای ساخت برنامه ای مشابه برنامه هفت وارد گفتگو شده ایم که خوشبختانه بار مالی برای جشنواره نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۲    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اکسیژن 18 با خلوص 97 درصد در تاسیسات آب سنگین اراک تولید شد که این دستاورد بزرگی است، چرا که در انحصار چند کشور جهان قرار داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۸    
تذکر مهم: استنلی کوبریک، کارگردان پرآوازه امریکایی وقتی می گوید: کمتر منتقدی است که فیلمی را بیش از یک بار ببیند و برای آن بنویسد ، در واقع به تامل بر فیلم برای نوشتن از آن تاکید می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۸    
تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه ناکامی های نیم فصل نخست، نیم فصل دوم را هم با شکستی خانگی آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۶    
این درست است که مسائل بیرونی را نباید در قضاوتی که نسبت به فیلم ها داریم دخیل کنیم، اما باید به این واقعیت هم اعتراف کنیم که وقتی با کلی دردسر خود را به سینمای مطبوعات می رسانی و تا آخر شب هم وقت می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۵    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی بیش از 93 هزار نفر از مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۱    
وزیر امور خارجه ارتباط "اینستکس" با FATF را رد کرد و گفت: اعتراض کردیم که اقدام دیرهنگام اروپا در ارائه این ساز و کار نمی تواند مشروط باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۶    
انتشار خبری مبنی بر اینکه فرمانده نیروی انتظامی مورد هدف تروری نافرجام قرار گرفته است کذب بوده و صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۲    
نماینده مردم شاهین شهر در حاشیه نشست علنی امروز مجلس در گفت وگو با رئیس جمهور عنوان کرد که مردم دیگر توان خرید گوشت کیلویی 110 هزار تومان را ندارند و از سویی هم ما شاهد قاچاق دام مولد از کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۸    
نایب رئیس مجلس گفت: پیش شرط اروپا برای تحقق کانال مالی قابل قبول نیست و این ما هستیم که در نهایت درباره پیوستن به FATF تصمیم می گیریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۴    
"رئیس جمهوری خودخوانده" ونزوئلا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که تمامی فرصت ها برای گفتگو با دولت کاراکاس از بین رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۴    
سازمان هواشناسی اعلام کرده از امروز تا آخر هفته هوای اغلب مناطق کشور صاف است و دمای هوا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۴    
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۲    
منابع رسانه ای از شنیده شدن صدای 5 انفجار در یک ساختمان در تل آویو خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۴    
گروه سرود ارتش کره شمالی در سفر آیت الله خامنه ای به این کشور، سرود انقلابی ای شهید را به زبان فارسی اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی ضمن پذیرش مشکلات مربوط به تامین کالاهای اساسی و وجود مشکلات در تنظیم بازار عنوان کرد که در این خصوص باید اقداماتی صورت گیرد تا اثرات منفی کمتری در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۶    
همزمان با سالروز عملیات والفجر8 و روز ملی حفاظت اطلاعات سپاه و بسیج، صبح امروز 15 بهمن ماه 1397 گردهمایی فرماندهان بسیج ارگان های دولتی با سخنرانی سردار محمد کوثری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۶    
مازیار ناظمی به اظهارات علی دایی که گفته است: آقای ناظمی چه کاره ی فوتبال هستید؟ واکنش نشان داده و گفت: حداقل نصف افتخارات او را در صدا و سیما من اعلام کردم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۲    
آیت الله آملی لاریجانی با انتقاد از کسانی که موضوع عفو گسترده محکومان در آستانه 40 سالگی انقلاب را به سمت سیاسی شدن سوق می دهند گفت: برخی برای به حاشیه بردن این اقدام بزرگ ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۲    
با نزدیک شدن به ماه پایانی سال، گویی میل به نو شدن تکثیر می شود. هر کسی به نوبه خود تحت تاثیر حال وهوای این روزها قرار می گیرد و خانه تکانی و تغییر را از جایی آغاز می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۲    
تجمع بزرگ بانوان خوزستانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز 15بهمن ماه در مصلی اهواز برگزار شد. / عکس از ایکنا
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۴    
جدول تغییرات نرخ طرح ترافیک سال آینده به صورت تفکفیک شده (محل سکونت، حضور در ترافیک، نوع معاینه فنی) از سوی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع حادثه گازگرفتگی در مجتمع مسکونی در خیابان سعادت آباد تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۹    
پیکر مطهر پاسدار شهید مرتضی علی احمدی از کارکنان سپاه نیکشهر امروز بر دستان مردم ولایتمدار زاهدان تشییع و در گلزار شهدای این شهر خاکسپاری شد. / عکس از فارس