جمعه ۲۶ مردادساعت ۲۰:۲۷Aug 2018 17

خبرهای خبرگزاری آنا 14 فروردین 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 2 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 3 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 4 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 5 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 6 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 7 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 8 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 9 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 10 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 11 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 12 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 13 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 14 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 15 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 16 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 17 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 18 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 19 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 20 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 21 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 22 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 23 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 24 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 25 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 26 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 27 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 28 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 29 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 30 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه ی ایران در باره ی درگیری های اخیر در منطقه قره باغ موضع گرفت و آنها را به خویشتن داری دعوت کرد. به گزارش انصاف نیوز، حسین جابری انصاری گفت: ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۱    
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری ارمنستان روز شنبه از کشته شدن 18 سرباز ارمنی به دست نیروهای جمهوری آذربایجان در پی درگیری شدید بر سر منطقه مورد مناقشه نوگورنو قره باغ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۷    
شورای عالی فضای مجازی در نخستین جلسه خود در سال 1395 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، موضوع شوراهای عالی موازی با شورای عالی فضای مجازی را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۵    
تهران – ایرنا – آرنورد فیست مدیر اجرایی فرودگاه بروکسل اعلام کرد که این فرودگاه از روز یکشنبه با گذشت 12 روز از منهدم شدن پایانه خروجی آن در حمله های تروریستی گروه داعش ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۳    
آیت الله هاشمی رفسنجانی، امنیت ستودنی ایران در میان کانون ناامنی های منطقه را به خاطر حضور گسترده و همیشگی مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و کیان جمهوری اسلامی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
مرد جوان که برای بازگردان همسر و فرزندش راهی خانه پدرزنش شده بود، دست به جنایت زد. متهم که از صحنه قتل متواری شده بود، ساعاتی بعد از جنایت به دام افتاد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۷    
رییس جمهوری در پیامی به آقای ایسوفو محمدو انتخاب مجدد وی به عنوان رییس جمهوری کشور دوست و مسلمان نیجر را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری های دو کشور بیش از پیش گسترش و توسعه یابد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۲    
رییس کل بانک مرکزی عصر امروز در مراسم دیدار نوروزی با مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره بانک ها، خواستار انسجام شبکه بانکی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۷    
روز نو : سخنگوی تیم پزشکی عباس کیارستمی اعلام کرد دومین جراحی این کارگردان سینمای ایران با موفقیت انجام شده است. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۴    
شیرین یزدان بخش (معروف به خاله شیرین) بازیگر سینما در بیمارستان بستری شد. به گزارش خبرنگار سینمایی ایسنا، این بازیگر به دلیل ضعف و بی حالی اخیرا در بیمارستان البرز بستری شده است. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۹    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب، گفت: بهترین نمونه تحقق شعار امسال، دانشگاه آزاد اسلامی است که توانسته است با تربیت نیروی انسانی در داخل کشور وابستگی به دیگر کشورها را از بین ببرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۵    
مطالعه ای که به تازگی در دانشگاه A&M تگزاس انجام شده است، نشان می دهد که مصرف اتینیل استرادیول که از اجزای اصلی قرص های ضدبارداری است، خطر تشنج در زنان مبتلا به صرع را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، گفت: باید ستاد ویژه اقدام و عمل برای اقتصاد مقاومتی در واحد ارومیه تشکیل شود تا بتوانیم گام مهمی در پیشرفت کشور عزیزمان برداریم و به فرمان رهبر عزیز ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۹    
رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته گفت که دونالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، طی پیامی درگذشت پدر حجت الاسلام محمد زم، عضو شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۴    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع و مصرف حدود یک و نیم میلیارد لیتر بنزین در بازه زمانی 17 روزه ایام نوروز 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به مناسبت آغاز سال 1395و پایان یافتن تعطیلات نوروزی با معاونان، استادان و کارکنان این واحد دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
در ابتدای این دیدار، دکتر میرزاده ضمن تبریک سال نو به بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی، ابراز امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
حکمت حاجی یف، سخنگوی وزارت امور خارجه آذربایجان گفت: جامعه جهانی باید قویا گلوله باران اهداف غیرنظامی در سرزمین آذربایجان از سوی ارتش ارمنستان را محکوم کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در نخستین روز کاری سال 95 با سرکشی به بخش های مختلف این واحد دانشگاهی، سال نو را به کارکنان تبریک گفت و موفقیت روزافزون آنان را آرزو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۰    
رئیس واحد سراب از اجرایی شدن طرح آبیاری با فشار بارانی و قطره ای 32 هکتار از مزارع و باغ های تحقیقاتی این واحد با تامین بودجه از طریق تسهیلات بلاعوض اداره جهاد کشاورزی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی از کارکنان این واحد خواست تا علاوه بر تبدیل تهدیدها به فرصت، از فرصت های پیش آمده نیز حداکثر بهره را ببرند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۴    
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی است، دانشگاهی که آموزش عالی را در اقصی نقاط ایران اسلامی و در شهرهایی که مردمانش در آرزوی تحصیل فرزندان خود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: داشتن نظم و انضباط، وجدان کاری، توجه به دانشجو و انجام به موقع کارها با اخلاق خوب سرلوحه همکاران باشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۱    
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال خوزستان ضمن تبریک سال نو گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۹    
رشت - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: با وجود مشکلات و دشواری های مالی ، دولت تدبیر و امید در سال گذشته، تکالیف خود را انجام داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
سید حسین موسویان در نشست شورای روابط جهانی شهر کلیولند ایالت اوهایو آمریکا گفت: آمریکا باید چهار محور را در رفتار با ایران رعایت کند: 1-استفاده از دیپلماسی و نه تحریم ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از 30 هزار و 800 بازرسی مشترک در طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: در جاده چالوس 16 رستوران پلمب شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۲    
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: این مسابقه بازی است که به نوعی یکی از جنگ های لیگ محسوب می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۹    
محققان فسیلی از یک عنکبوت 305 میلیون ساله کشف کرده اند که امید می رود آنها را در درک بیشتر نحوه تکامل عنکبوت ها کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۰    
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، عنوان کرد: کتاب زبان انگلیسی پایه دهم سال تحصیلی آینده تغییر می کند و دانش آموزان در زمینه مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن به خوبی آموزش می بینند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۷    
به دنبال برگزاری دیدار ایران و هند از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 فیفا در نامه ای به دو بازیکن کشورمان تذکر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۶    
ساعت 24- مرگ دو مرد متاهل در استخر خانوادگی در روز اول فروردین کارآگاهان جنایی را در برابر معمای جدیدی قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۴    
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای به یکی از برنامه های سال 1395 این بنیاد اشاره کرد و گفت که امسال آرشیو تمامی بازی های رایانه ای ایرانی را به صورت دیجیتالی تهیه و تجمیع خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۰    
به گزارش خبرگزاری فارس ، مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا در حالی اواخر بهمن ماه در کشور قطر برگزار شد که تیم 4 در 400 متر ایران به مدال نقره دست یافت. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۴    
وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سعداله نصیری قیداری را به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۱    
به گزارش خبرگزاری فارس ، با اعلام کنفدراسیون دو و میدانی آسیا، مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی آسیا که قرار بود از تاریخ 9 اردیبهشت سال جاری تا 17 اردیبهشت برگزار شود، به سال آینده ( 2017 ) موکول شد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹    
باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برنامه سفرش به اسپانیا را تا زمان تشکیل دولت در این کشور به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان از استفاده بیش از 3802 نفر از دانشگاهیان از امکانات اسکان نوروزی واحد لاهیجان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸    
استاندار یزد با ارسال نامه ای خطاب به محمدرضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مراتب قدردانی و تشکر خود را از استقرار سامانه مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) که به مناسبت ورود کاروان دولت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸    
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: سال 94 با همه پستی و بلندی هایش به پایان رسید که اواخر آن اکبر دارستانی فوت شد و ضربه مهلکی به ما زد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۱    
به گزارش خبرگزاری فارس ، ابوالحسن قائمی معروف به حسن کفاش یکی از قدیمی ترین نقاشان خود آموخته ایران در 100 سال اخیر بود او از زمانی که الکسی گورگیز هنرمندی روسی تبار بود که در ایران به کار گرافیک ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
فرماندار بردسیر در دیدار نوروزی اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با توجه به وجود پتانسل های علمی و پژوهشی، خواستار مشارکت این دانشگاه در اجرای پروژه های بزرگ شهرستان شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
در نخستین روز هفته بیش از 197 میلیون اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد معامله قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی خمین گفت: جوانی که با لباس پلیس و جعل کارت شناسایی قصد سوء استفاده از مردم را داشت، قبل از هر گونه اقدام، در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
دو هنرمند اهل اسکاندیناوی قصد دارند یک اثر هنری چهار و نیم تنی را که به شکل گوش بریده ونسان ون گوگ، نقاش مشهور هلندی قرن نوزدهم است، در خیابانی در نیویورک نصب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
نخستین روز کاری دانشگاهیان واحد کرمانشاه در سال جدید با دیدار رئیس، معاونان، استادان و کارکنان در محل مسجد الغدیر دانشگاه در قالب برنامه دیدار همگانی و تبیین شعار سال؛ اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۵    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که تحت عنوان تبلیغ محصولات در شبکه های اجتماعی از کاربران اینترنتی کلاهبرداری می کرد، در عملیات پلیس فتا استان دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۱    
شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به منظور بزرگداشت مقام زن و مادر دو سمینار در محل واحد یزد برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۸    
سرمربی سیاه جامگان گفت: بازی کردن مقابل پرسپولیس کار دشواری است و با شجاعت کامل می گویم که نبود هواداران خیلی به نفع ماست چرا که چند بازیکن ما هستند که هنوز در ورزشگاه آزادی بازی نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم بروجن گفت: کاری که در مجلس فعلی انجام نشد نظارت بود، اگر نظارت درست بود وضع فساد اینگونه نمی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچکدام از موشک های بالستیک تولید شده از سوی ایران، برای حمل کلاهک هسته ای طراحی نشده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
نمایش بهمن کوچیک به کارگردانی مهران نائل و بازی محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب خان در خندوانه روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه کاشمر گفت: واحد کاشمر را مجموعه ای بالنده و فعال می دانم که توانسته به خوبی در زمینه تولید علم و ترویج دانش فعالیت کند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸    
اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج همزمان با آغاز سال جدید با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
عملکرد دانشگاه آ زاد اسلامی واحد جویبار در سال 94 تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
با افزایش تولید نفت کشورهای عراق و ایران میزان عرضه نفت اوپک در ماه مارس با افزایش 64 هزار بشکه ای به 33.09 میلیون بشکه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مربی استقلال تهران گفت: در هفت هفته پایانی بازی های سخت و نفسگیری داریم و برای موفقیت در پایان لیگ باید از فردا استارت نتیجه گیری خودمان را بزنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۸    
گفتمان نیوز: مهلت ارسال طرح ها، ایده ها یا متون نمایشی برای دو بخش تولید متون و مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر رضوی تا 25 فروردین تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۶    
رئیس واحد سیرجان با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: اینکه رهبر انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با پیگیری های مسئولان شهری و مساعدت مقامات عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1367 راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰    
کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد با حضور بر سر مزار مطهر شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس دانشگاه و ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان فعالیت خود در سال جدید را آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۷    
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:طبیعی است که عدم حضور محسن بنگر و فرشاد احمدزاده تا حدودی ما را زمین گیر خواهد کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۸    
دروازه بان صبای قم گفت: به دلیل بعضی از مشکلات نتوانستیم نتایج خوب نیم فصل اول را در نیم فصل دوم تکرار کنیم به همین دلیل جایگاهمان را در بالای جدول از دست دادیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۸    
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی از آغازین ساعات اداری صبح امروز برای دید و بازدید عید به ترتیب به دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۰    
در بازی ال کلاسیکو فصل 2003-2002، لوییز انریکه و زین الدین زیدان بازیکنان اسبق بارسلونا و رئال مادرید که در حال حاضر سرمربیان این دو تیم پرطرفدار اسپانیایی هستند،با یکدیگر درگیر شدند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۹    
دکتر محمد فرهادی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در دیدار نوروزی با کارکنان این وزارت گفت : با تصویب طرح آمایش آموزش عالی در شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۷    
یک متخصص تغذیه و رژیم غذایی، گفت: رژیم غذایی تحت عنوان رژیم فصلی وجود ندارد، اما با تغییر فصل و دما و افزایش برخی میوه و سبزیجات در این فصل به افراد توصیه می شود سه اصل تنوع ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری دوگان روز شنبه خبر داد: در انفجار خودرویی در برابر یک دفتر استخدام نیروهای نظامی در جنوب شرقی ترکیه در روز جمعه یک نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۵    
وکیل مدافع زنجانی با بیان اینکه قرار است رأیی که در 230 صفحه برای بابک زنجانی صادر شده است روز 16 فروردین ماه از طرف دادگاه به متهم ابلاغ شود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۴    
تهران - ایرنا - مشاور فرماندهی معظم کل قوا در امور پدافند هوایی با اشاره به عملکرد موفق پدافند هوایی در عملیات والفجر 8 گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۲    
یک مبتکر هنگ کنگی ربات انسان نمایی ساخته است که شبیه اسکارلت یوهانسون، بازیگر هالیوودی است و قصد دارد با جذب سرمایه گذار برای پروژه خود، ربات هایی شبیه انسان های مشهور با قابلیت های عجیب بسازد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۹    
به گزارش خبرگزاری فارس ، علیرضا شریفی گفت:امسال نیز همانند سال های گذشته با استقبال گردشگر در مجموعه فرهنگی و تفریحی برج میلاد مواجه بودیم و آمار بازدید از این مجموعه امسال روند صعودی داشته است. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۴    
خواهر کریستیانو رونالدو در مراسم افتتاحیه بازی های شنای اوپن اروپایی معلولان 2016، سرود ملی پرتغال را می خواند. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۴    
با بررسی اطلاعات مندرج در بانک اطلاعاتی خانه کتاب، بیش از 170 ناشر، انتشار کتاب ارتباط با خدا را در کارنامه خود دارند؛ کتابی متشکل از ادعیه، زیارت نامه ها و چند سوره از قرآن کریم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۹    
پیرمرد گروگان وقتی متوجه شد گروگانگیر نیاز شدید مالی دارد حاضر نشد پس از آزادی از سوی مرد گروگانگیر به خانه اش برود. متهم هنگام نقد کردن چک 200 میلیون تومانی در بانک دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۶    
حمید داوآبادی نویسنده دفاع مقدس در صفحه اینستاگرام خود با انتشار مطلبی نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار 143 را به سرقت ادبی متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱    
تهران - ایرنا - برنامه 'متن و حاشیه' با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب از شبکه 3 روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱    
از یکشنبه بعدازظهر سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود تا دوشنبه در شمال غرب، دوشنبه تاسه شنبه در شمال و شمال شرق کشور فعال خواهد بود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۹    
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان از دستگیری سه شکارچی و کشف 14 کبک زنده در خانه آنها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۸    
"همه باید دست در دست یکدیگر دهیم و با تجمیع توان ها در مسیری که راهنمای امت تعیین کرده اند فرصت را برای خدمتی هر چه بیشتر و بهتر غنیمت شماریم."
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۶    
گوگل در اول آوریل که به روز دروغ آوریل یا روز احمق ها معروف است، از نسل جدید هدست های واقعیت مجازی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۴    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 95 زودتر از زمان اعلام شده از روز دوشنبه 16 فروردین به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۸    
داور بین المللی فوتبال ایران گفت: اگر نگاهی به برنامه های وزارت ورزش در راستای تجلیل از قهرمانان، نام آوران و دیگر مدال آوران ورزشی داشته باشیم ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۸    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، به یاری خداوند متعال، سال رونق علمی و عملی واحد گلپایگان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۵    
تهران - ایرنا - مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو گفت: صنعت سلامت ایران در منطقه علاوه بر اثرگذاری، جذابیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاری خارجی ها دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰    
اردوی پرسپولیس از ظهر امروز (شنبه) آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰    
به گزارش خبرگزاری فارس ، حسین صفری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه رفاهی نمایشگاه گفت: با توجه به اینکه برگزاری نمایشگاه امسال در شهر آفتاب برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰    
فکرت علی اف آذربایجانی خوشبخترین داور این روزهای ورزش دنیا است که به خاطر انصراف پیمان فخری از قضاوت در مسابقات شمشیربازی المپیک، جایگزین وی شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۷    
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، به پیشنهاد مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان و با حکم آنیل خانا رئیس فدراسیون تنیس آسیا ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۷    
رییس مجلس شورای اسلامی تصمیم رییس جمهور کشورمان در خصوص لغو سفرش به کشور اتریش را تصمیم درستی دانست. ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۶    
احمد میرحسینی به سمت معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد آزادشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳    
عاملان شکار گوزن قرمز توسط نیروهای یگان محیط زیست نوشهر بازداشت شدند. در بازرسی از آنها گوشت و اجزای بدن یک مرال (گوزن قرمز) ماده نابالغ کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰    
مرداد سال 1361 نخستین و بزرگترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و خاورمیانه، در تهران با عنوان واحد تهران مرکزی راه اندازی شد و فعالیت آموزشی خود را با ایجاد 6 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و یک ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تحقیقات درباره استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل شخصی برای ارسال و دریافت اطلاعات طبقه بندی شده را به حالت تعلیق در می آورد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۳    
گروه ناجا _ فرمانده مرزبانی ناجا با تشریح اهداف و برنامه های مرزبانی در سال 95 ، بر تشدید مقابله با قاچاق کالا در راستای تحقق شعار ؛ اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۱    
مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه آهن از ورود سومین قطار گردشگران اروپایی به ایران خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۱۱    
دانشنامه امام خمینی با بیش از 800 مدخل علمی به عنوان یک منبع علمی مناسب برای کلام امام در 6 گروه فلسفه و کلام، فقه و اصول ، آثار و کلیات ، تاریخ و حوادث ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹    
مقامات آمریکایی گفته اند در حال بررسی برنامه ای برای گسترش شمار نیروهای ویژه آمریکایی در سوریه هستند تا مبارزه علیه داعش تسریع شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹    
دولت ژاپن اعلام کرد که تعداد گردشگران ورودی به آن کشور در برنامه چهار سال آینده را به دو برابر آن چه پیش تر در نظر داشته است، یعنی به هدف 40 میلیون گردشگر سالانه خواهد رساند.