دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۰:۴۷Jan 2019 21
 

خبرهای خبرگزاری آنا 14 فروردین 1395 - ana.ir

 
خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 2 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 3 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 4 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 5 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 6 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 7 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 8 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 9 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 10 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 11 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 12 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 13 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 14 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 15 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 16 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 17 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 18 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 19 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 20 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 21 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 22 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 23 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 24 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 25 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 26 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 27 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 28 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 29 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 30 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به درگیریهای اخیر در منطقه قره باغ خاطرنشان کرد: هر دو همسایه شمالی خود را به خویشتنداری و پرهیز از هرگونه اقدامی که شرایط را سخت تر می کند دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۷    
رئیس جمهوری ارمنستان روز شنبه از کشته شدن 18 سرباز ارمنی به دست نیروهای جمهوری آذربایجان در پی درگیری شدید بر سر منطقه مورد مناقشه نوگورنو قره باغ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۱    
رئیس کل بانک مرکزی عصر امروز(شنبه) در مراسم دیدار نوروزی با مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها، انسجام شبکه بانکی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را خواستار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۲    
شورای عالی فضای مجازی در نخستین جلسه خود در سال 1395 به ریاست رییس جمهور، موضوع شوراهای عالی موازی با شورای عالی فضای مجازی را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۶    
آرنورد فیست مدیر اجرایی فرودگاه بروکسل اعلام کرد که این فرودگاه از روز یکشنبه با گذشت 12 روز از منهدم شدن پایانه خروجی آن در حمله های تروریستی گروه داعش ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۸    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان ویژگی های روحی مردم ایران در طول تاریخ گفت: مردم ایران که سابقه ای درخشان در تمدن و فرهنگ دارند، به جای دریافت یارانه ماهیانه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۱    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع و مصرف حدود یک و نیم میلیارد لیتر بنزین در بازه زمانی 17 روزه ایام نوروز 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
مرد جوان که برای بازگردان همسر و فرزندش راهی خانه پدرزنش شده بود، دست به جنایت زد. متهم که از صحنه قتل متواری شده بود، ساعاتی بعد از جنایت به دام افتاد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱    
رییس جمهوری در پیامی به آقای "ایسوفو محمدو" انتخاب مجدد وی به عنوان رییس جمهوری کشور دوست و مسلمان نیجر را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری های دو کشور بیش از پیش گسترش و توسعه یابد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۳    
شیرین یزدان بخش (معروف به خاله شیرین) بازیگر سینما در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی تیم پزشکی عباس کیارستمی درباره وضعیت این فیلمساز توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: با وجود مشکلات و دشواری های مالی ، دولت تدبیر و امید در سال گذشته، تکالیف خود را انجام داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۹    
نمایش بهمن کوچیک به کارگردانی مهران نائل و بازی محمد بحرانی، صداپیشه شخصیت جناب خان در خندوانه روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۶    
با اعلام کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی آسیا در سال جاری برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۹    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب، گفت: بهترین نمونه تحقق شعار امسال، دانشگاه آزاد اسلامی است که توانسته است با تربیت نیروی انسانی در داخل کشور وابستگی به دیگر کشورها را از بین ببرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۰    
دونده ملی پوش کشورمان که با تیم 4 در 400 متر ایران در قهرمانی آسیا شرکت کرده بود، آزمایش دوپینگش مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۵    
مطالعه ای که به تازگی در دانشگاه A&M تگزاس انجام شده است، نشان می دهد که مصرف اتینیل استرادیول که از اجزای اصلی قرص های ضدبارداری است، خطر تشنج در زنان مبتلا به صرع را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، گفت: باید ستاد ویژه اقدام و عمل برای اقتصاد مقاومتی در واحد ارومیه تشکیل شود تا بتوانیم گام مهمی در پیشرفت کشور عزیزمان برداریم و به فرمان رهبر عزیز ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۹    
رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته گفت که دونالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، طی پیامی درگذشت پدر حجت الاسلام محمد زم، عضو شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۶    
سرمربی استقلال تهران گفت: در بازی فردا جای خالی بازیکنان مصدوم را بازیکنان جوان به خوبی پر می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۴۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه صبح امروز به مناسبت آغاز سال جدید با رئیس جمهوری، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس هیأت امنا و هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به مناسبت آغاز سال 1395و پایان یافتن تعطیلات نوروزی با معاونان، استادان و کارکنان این واحد دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
به دنبال برگزاری دیدار ایران و هند از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018، فیفا در نامه ای به دو بازیکن کشورمان تذکر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
سرمربی استقلال خوزستان گفت: مساوی هم مقابل استقلال تهران می تواند راضی کننده باشد ولی ما باید محتاط هم بازی کنیم و حواسمان به همه جوانب باشد تا سه امتیاز مسابقه را بگیریم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
حکمت حاجی یف، سخنگوی وزارت امور خارجه آذربایجان گفت: جامعه جهانی باید قویا گلوله باران اهداف غیرنظامی در سرزمین آذربایجان از سوی ارتش ارمنستان را محکوم کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در نخستین روز کاری سال 95 با سرکشی به بخش های مختلف این واحد دانشگاهی، سال نو را به کارکنان تبریک گفت و موفقیت روزافزون آنان را آرزو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۰    
رئیس واحد سراب از اجرایی شدن طرح آبیاری با فشار بارانی و قطره ای 32 هکتار از مزارع و باغ های تحقیقاتی این واحد با تامین بودجه از طریق تسهیلات بلاعوض اداره جهاد کشاورزی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی از کارکنان این واحد خواست تا علاوه بر تبدیل تهدیدها به فرصت، از فرصت های پیش آمده نیز حداکثر بهره را ببرند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۴    
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی است، دانشگاهی که آموزش عالی را در اقصی نقاط ایران اسلامی و در شهرهایی که مردمانش در آرزوی تحصیل فرزندان خود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: داشتن نظم و انضباط، وجدان کاری، توجه به دانشجو و انجام به موقع کارها با اخلاق خوب سرلوحه همکاران باشد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
سید حسین موسویان در نشست شورای روابط جهانی شهر کلیولند ایالت اوهایو آمریکا گفت: آمریکا باید چهار محور را در رفتار با ایران رعایت کند: 1-استفاده از دیپلماسی و نه تحریم ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۵    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از 30 هزار و 800 بازرسی مشترک در طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: در جاده چالوس 16 رستوران پلمب شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۲    
مرگ دو مرد متاهل در استخر خانگی، معمای جدیدی را مقابل تیم جنایی قرار داد. اظهارات ضد و نقیض همسران این دو مرد، باعث شد تا بازپرس جنایی دستور تحقیقات بیشتر در این رابطه را صادر کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۹    
محققان فسیلی از یک عنکبوت 305 میلیون ساله کشف کرده اند که امید می رود آنها را در درک بیشتر نحوه تکامل عنکبوت ها کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۶    
ابوالحسن قائمی، هنرمند نقاش 12 فروردین به دلیل کهولت سن و تنگی نفس در منزلش درگذشت. پیکر این هنرمند صبح روز 15 فروردین ماه از مقابل منزلش در باغستان کرج تشییع و در شهریار به خاک سپرده خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۳    
مرد جوانی که با لباس نیروی انتظامی و کارت جعلی این سازمان قصد اخاذی داشت، دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۰    
برنامه متن و حاشیه با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امشب از شبکه 3 روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۰    
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، عنوان کرد: کتاب زبان انگلیسی پایه دهم سال تحصیلی آینده تغییر می کند و دانش آموزان در زمینه مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن به خوبی آموزش می بینند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کدام از موشک های بالستیک تولید شده از سوی ایران، برای حمل کلاهک هسته ای طراحی نشده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: بیش از 3802 نفر از همکاران دانشگاهی از امکانات ستاد اسکان نوروزی واحد لاهیجان در ایام نوروز 95 استفاده کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۱    
سرمربی نفت تهران گفت: با سه نفر از آسیب شناسان بوندس لیگا جلسه گذاشتم و فهمیدم که چقدر ما از دنیا عقب هستیم و پنج ساعت با هیچ کسی حرف نزدم و برنامه های تمرینی ام را عوض کردم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۱    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز در دیدار نوروزی خود به دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران رفت و در دیداری با آن ها ضمن تبریک سال نو از آنها خواست سال جدید را در خدمت بیشتر به مردم اثربخش تر ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۱    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سعدالله نصیری قیداری را به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۶    
در نخستین روز هفته بیش از 197 میلیون اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد معامله قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۴    
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای به یکی از برنامه های سال 1395 این بنیاد اشاره کرد و گفت که امسال آرشیو تمامی بازی های رایانه ای ایرانی را به صورت دیجیتالی تهیه و تجمیع خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۴    
مدیر عامل برج میلاد گفت: استقبال مسافران نوروزی پایتخت از برج میلاد تهران امسال هم مانند سال های گذشته در صدر جاذبه های گردشگری پایتخت بود و بیش از نیم میلیون نفر از برنامه های نوروزی یادمان ملی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۸    
حمید داوودآبادی، نویسنده کتاب تفحص چندی قبل در صفحه اینستاگرام خود مدعی شد که قسمت آخر فیلم شیار 143 که به تفحص یک شهید که در خواب مامور تفحص آمده می پردازد، سرقت از کتاب او است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۸    
سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد که سامانه بارشی جدیدی از عصر فردا (یکشنبه) وارد کشور می شود و مناطق شمالی کشور را درگیر باران، برف و کاهش دما خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۸    
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در امور پدافند هوایی با اشاره به عملکرد موفق پدافند هوایی در عملیات والفجر(8) گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۵    
سه ایرانی با حکم آنیل خانا در کنفدراسیون تنیس آسیا صاحب پست شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹    
مرد جوان به بهانه تبلیغ در شبکه های اجتماعی از کاربران فضای مجازی کلاهبرداری می کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹    
باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برنامه سفرش به اسپانیا را تا زمان تشکیل دولت در این کشور به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۱    
فرمانده مرزبانی ناجا با تشریح اهداف و برنامه های مرزبانی در سال 95، بر تشدید مقابله با قاچاق کالا در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۸    
استاندار یزد با ارسال نامه ای خطاب به محمدرضا اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد، مراتب قدردانی و تشکر خود را از استقرار سامانه مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) که به مناسبت ورود کاروان دولت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۵    
مهلت ارسال طرح ها، ایده ها یا متون نمایشی برای دو بخش تولید متون و مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر رضوی تا 25 فروردین تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۹    
مدیر کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو گفت: صنعت سلامت ایران در منطقه علاوه بر اثرگذاری، جذابیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاری خارجی ها دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
فرماندار بردسیر در دیدار نوروزی اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با توجه به وجود پتانسل های علمی و پژوهشی، خواستار مشارکت این دانشگاه در اجرای پروژه های بزرگ شهرستان شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
دو هنرمند اهل اسکاندیناوی قصد دارند یک اثر هنری چهار و نیم تنی را که به شکل گوش بریده ونسان ون گوگ، نقاش مشهور هلندی قرن نوزدهم است، در خیابانی در نیویورک نصب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
نخستین روز کاری دانشگاهیان واحد کرمانشاه در سال جدید با دیدار رئیس، معاونان، استادان و کارکنان در محل مسجد الغدیر دانشگاه در قالب برنامه دیدار همگانی و تبیین شعار سال؛ اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۱    
شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به منظور بزرگداشت مقام زن و مادر دو سمینار در محل واحد یزد برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۱    
مدیر کمیته اجرایی و رفاهی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از تدابیر و برنامه های ویژه برای ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۸    
سرمربی سیاه جامگان گفت: بازی کردن مقابل پرسپولیس کار دشواری است و با شجاعت کامل می گویم که نبود هواداران خیلی به نفع ماست چرا که چند بازیکن ما هستند که هنوز در ورزشگاه آزادی بازی نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم بروجن گفت: کاری که در مجلس فعلی انجام نشد نظارت بود، اگر نظارت درست بود وضع فساد اینگونه نمی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۷    
به دنبال انصراف پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر از قضاوت در بازی های المپیک ریو، داوری از آذربایجان جایگزین وی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه کاشمر گفت: واحد کاشمر را مجموعه ای بالنده و فعال می دانم که توانسته به خوبی در زمینه تولید علم و ترویج دانش فعالیت کند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
با اتمام تعطیلات رسمی و غیررسمی نوروزی، امور کشور عملاً از امروز آغاز شده و فصل دیگری از کارنامه ما ورق خواهد خورد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸    
اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج همزمان با آغاز سال جدید با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸    
سرمربی پرسپولیس گفت: با همه احترامی که برای رقبا قائل هستم اما با توجه به بازیکنانی که دارم آنها این خوشبینی را به من می دهند که فقط به برد فکر کنم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
عملکرد دانشگاه آ زاد اسلامی واحد جویبار در سال 94 تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
با افزایش تولید نفت کشورهای عراق و ایران میزان عرضه نفت اوپک در ماه مارس با افزایش 64 هزار بشکه ای به 33.09 میلیون بشکه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مربی استقلال تهران گفت: در هفت هفته پایانی بازی های سخت و نفسگیری داریم و برای موفقیت در پایان لیگ باید از فردا استارت نتیجه گیری خودمان را بزنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۶    
رئیس واحد سیرجان با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: اینکه رهبر انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۳    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار نوروزی با کارکنان این وزارتخانه گفت: با تصویب طرح آمایش آموزش عالی در شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با پیگیری های مسئولان شهری و مساعدت مقامات عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1367 راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰    
کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد با حضور بر سر مزار مطهر شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس دانشگاه و ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان فعالیت خود در سال جدید را آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴    
سومین قطار گردشگران اروپایی 17 فروردین وارد ایستگاه راه آهن تبریز می شود و گردشگران خارجی در شش روز با این قطار به شهرهای زنجان٬ کاشان، اصفهان، شیراز، یزد٬ مشهد و تهران سفر می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۸    
دروازه بان صبای قم گفت: به دلیل بعضی از مشکلات نتوانستیم نتایج خوب نیم فصل اول را در نیم فصل دوم تکرار کنیم به همین دلیل جایگاهمان را در بالای جدول از دست دادیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۰    
در بازی ال کلاسیکو فصل 2003-2002، لوییز انریکه و زین الدین زیدان بازیکنان اسبق بارسلونا و رئال مادرید که در حال حاضر سرمربیان این دو تیم پرطرفدار اسپانیایی هستند،با یکدیگر درگیر شدند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۷    
یک متخصص تغذیه و رژیم غذایی، گفت: رژیم غذایی تحت عنوان رژیم فصلی وجود ندارد، اما با تغییر فصل و دما و افزایش برخی میوه و سبزیجات در این فصل به افراد توصیه می شود سه اصل تنوع ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۷    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 95 زودتر از زمان اعلام شده از روز دوشنبه 16 فروردین به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری دوگان روز شنبه خبر داد: در انفجار خودرویی در برابر یک دفتر استخدام نیروهای نظامی در جنوب شرقی ترکیه در روز جمعه یک نفر کشته و 11 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۵    
وکیل مدافع زنجانی با بیان اینکه قرار است رأیی که در 230 صفحه برای بابک زنجانی صادر شده است روز 16 فروردین ماه از طرف دادگاه به متهم ابلاغ شود ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۲    
یک مبتکر هنگ کنگی ربات انسان نمایی ساخته است که شبیه اسکارلت یوهانسون، بازیگر هالیوودی است و قصد دارد با جذب سرمایه گذار برای پروژه خود، ربات هایی شبیه انسان های مشهور با قابلیت های عجیب بسازد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۹    
خواهر کریستیانو رونالدو در مراسم افتتاحیه بازی های شنای اوپن اروپایی معلولان 2016، سرود ملی پرتغال را می خواند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷    
گروگانگیر جوان که با نقشه ای حرفه ای صاحب باشگاه ورزشی را ربوده بود، زمانی که پلیس را در چند قدمی خود دید تصمیم گرفت گروگان را آزاد کند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۷    
اردوی پرسپولیس از ظهر امروز (شنبه) در هتل المپیک آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۴    
با بررسی اطلاعات مندرج در بانک اطلاعاتی خانه کتاب، بیش از 170 ناشر، انتشار کتاب ارتباط با خدا را در کارنامه خود دارند؛ کتابی متشکل از ادعیه، زیارت نامه ها و چند سوره از قرآن کریم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۵    
معاون پژوهشی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) گفت: دانشنامه امام خمینی(ره) با بیش از 800 مدخل علمی به عنوان یک منبع علمی مناسب برای کلام امام(ره) در شش گروه فلسفه و کلام، فقه و اصول ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۹    
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان از دستگیری سه شکارچی و کشف 14 کبک زنده در خانه آنها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۶    
گوگل در اول آوریل که به روز دروغ آوریل یا روز احمق ها معروف است، از نسل جدید هدست های واقعیت مجازی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی تصمیم رئیس جمهوری کشورمان درخصوص لغو سفرش به کشور اتریش را تصمیم درستی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۸    
داور بین المللی فوتبال ایران گفت: اگر نگاهی به برنامه های وزارت ورزش در راستای تجلیل از قهرمانان، نام آوران و دیگر مدال آوران ورزشی داشته باشیم ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۸    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، به یاری خداوند متعال، سال رونق علمی و عملی واحد گلپایگان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۶    
احمد میرحسینی به سمت معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد آزادشهر منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳    
عاملان شکار گوزن قرمز توسط نیروهای یگان محیط زیست نوشهر بازداشت شدند. در بازرسی از آنها گوشت و اجزای بدن یک مرال (گوزن قرمز) ماده نابالغ کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰    
مرداد سال 1361 نخستین و بزرگترین واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و خاورمیانه، در تهران با عنوان واحد تهران مرکزی راه اندازی شد و فعالیت آموزشی خود را با ایجاد 6 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و یک ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۰    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تحقیقات درباره استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل شخصی برای ارسال و دریافت اطلاعات طبقه بندی شده را به حالت تعلیق در می آورد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹    
مقامات آمریکایی گفته اند در حال بررسی برنامه ای برای گسترش شمار نیروهای ویژه آمریکایی در سوریه هستند تا مبارزه علیه داعش تسریع شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۹    
دولت ژاپن اعلام کرد که تعداد گردشگران ورودی به آن کشور در برنامه چهار سال آینده را به دو برابر آن چه پیش تر در نظر داشته است، یعنی به هدف 40 میلیون گردشگر سالانه خواهد رساند.