یکشنبه ۳۰ دیساعت ۰۴:۱۳Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری آنا 24 فروردین 1395 - ana.ir

 
خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 2 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 3 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 4 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 5 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 6 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 7 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 8 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 9 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 10 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 11 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 12 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 13 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 14 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 15 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 16 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 17 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 18 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 19 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 20 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 21 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 22 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 23 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 24 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 25 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 26 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 27 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 28 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 29 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 30 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وظیفه جامعه جهانی است که علاوه بر برنامه ریزی برای ریشه کنی اندیشه های تروریسم و مبارزه با تروریست ها ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۵    
پلیس بلژیک سه مظنون حمله های تروریستی فرانسه را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۳    
رییس انجمن جامعه شناسی ایران، با تاکید بر اینکه تعامل بین سیاست نهادین و فضای عمومی مشکلات جامعه را رفع می کند گفت: در جامعه ای که بین سیاست نهادین( دولت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۱    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری گفت:دکتر روحانی رییس جمهوری عصر چهارشنبه برای شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی، راهی استانبول می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۲    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این که 8 سال دفاع مقدس قطعه ای بی نظیر در تاریخ پرفراز و نشیب ایران است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۸    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت وینترسهل آلمان ، تفاهمنامه همکاری مشترک برای انجام فعالیتهای مطالعاتی چهار میدان نفتی واقع در غرب کشور را امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۲    
معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به وظایف و جنبه های ملی و منطقه ای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: طبق بررسی ها یک یا دو استان به عنوان پایلوت با سپردن اختیارات ویژه ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۶    
اولین جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی استان قم در سال 95 با ریاست دکتر محمد سالار کسرایی و حضور اعضا و مدیران جهت تبیین برنامه ها و اهداف این واحد دانشگاهی برگزارشد .
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۷    
عراق درگیر جنگ داخلی است و اقتصاد این کشور با کاهش 85 درصدی درآمد نفتی نسبت به دوسال پیش روبه رو است ولی خیابان های این کشور کماکان در تسلط خودروهای سایپا و ایران خودرو است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۳    
معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با رد شایعه حذف اعتبار مقابله با ریزگردها، احیای تالاب ها و دریاچه ارومیه در لایحه بودجه سال 95 ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۷    
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره رابطه قیمت بنزین و افزایش قاچاق به خبرنگار آنا گفت: با افزایش قیمت بنزین قاچاق کاهش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۶    
فرمانده نیروی زمینی ارتش جزئیات و نحوه شهادت تکاوران ارتش در سوریه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۶    
رییس جمهوری با اشاره به روابط دوستانه، تاریخی و عمیق جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا، بر ضرورت توسعه و تحکیم همه جانبه مناسبات میان دو کشور تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۱    
سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد که شصت و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به فروردین ماه، ساعت 24 پنجشنبه این هفته (26 فروردین) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۲    
نشست مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور روز سه شنبه 31 فروردین امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۶    
نایب رییس مجلس با دریافت نظر استمزاجی نمایندگان مجلس موفق شد نمایندگان را اقناع کند که دیگر پیشنهادات الحاقی خود را به ماده واحده بودجه مطرح نکنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۸    
رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر با امام جمعه، فرماندار، فرمانده انتظامی، رئیس و اعضای شورای شهر مهدیشهر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۸    
وکلای ملت در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 94 کل کشور وارد پیشنهادات الحاقی نمایندگان به ماده واحده این لایحه شدند و با یک پیشنهاد که مربوط به افزایش وام ازدواج بود موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۰    
تصویربرداری مستند پرتره مرشد چلویی به کارگردانی احمد کشاورز و از تولیدات موسسه تصویر شهر به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۷    
دبیر همایش ملی غرب آسیا؛ چالش ها و افق های فرارو از برگزاری این همایش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۲    
نشست مشترکات فرهنگی و هنری ایران و ایتالیا با محوریت زندگی و آثار پیترو دلاواله در خانه ی هنرمندان ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۹    
هافبک پرسپولیس گفت: درگذشت هادی نوروزی برای ما بسیار سخت بود اما همین موضوع انگیزه ای شد تا در همه بازی ها نتایج خوبی بگیریم و با قهرمانی روح او را شاد کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز انجام هرگونه اقدام در دانشگاه و سما را با رعایت صرفه جویی در هزینه ها ضروری دانست.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۶    
به منظور شرکت در اجلاس چهار جانبه کریدور برق شمال-جنوب در ایروان، وزیر نیرو راهی ارمنستان شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۷    
برخی رسانه های عراقی فهرستی از اسامی وزیران پیشنهادی نخست وزیر عراق را که قرار است امروز سه شنبه به پارلمان ارائه کند منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۴    
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی انتقاداتی به عملکرد دولت مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۸    
معاون فنی و عمران شهردار تهران در خصوص خطر بالقوه دریاچه نمک حوض سلطان در تهران هشدار داد و گفت: شیب تند مناطق کوهستانی مشرف به تهران و شیب متوسط این شهر ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۸    
این روزها زیاد دیده می شود که در سوپرمارکت ها یا فروشگاه های زنجیره ای مشتری را با شعار یکی بخر دو تا ببر به خرید ترغیب می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۸    
تفاهم نامه همکاری بهره گیری از توانمندی های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و مشاوره ای و فناوری میان استانداری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۵    
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات به وجود آمده برای مردمی که لنج خریده اند، به مسئولان تذکر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۲    
فرماندار شهرستان جیرفت اظهار کرد: ما مجدداً دست خود را به طرف دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیأت علمی دراز می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۲    
نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا با کمک کی روش، زمینه صعود مستقیم تیم ملی به جام جهانی را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان از تعامل هرچه بیشتر این دانشگاه با شهرداری در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری شده است، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
دو بره جبیره تازه متولد شده در خانه شکارچی جوان کشف شدند. بررسی ها نشان می دهد این دو بره قبل از آنکه اولین شیر مادر را بخورند از مادر جدا شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
در هشتمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان که در واحد دزفول برگزار شد بر فعالیت های اقتصادی دانش بنیان در واحدهای دانشگاهی تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
نمایش آشپزها به کارگردانی امیر مشهدی عباس از 25 فروردین ماه در تئاتر باران روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
معاون اول قوه قضاییه در دیدار با دادستان کل قزاقستان گفت: کشورهای مختلف بویژه کشورهای منطقه باید با همکاری یکدیگر با جرایم سازمان یافته که برای جوامع بشری مضر است، مقابله کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷    
سرمربی تیم ملی ایران پس از مشخص شدن قرعه شاگردانش در آخرین دور از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 گفت از اینکه مانند دوره قبل با کره ای ها روبه رو می شود، تعجب نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷    
سازمان لیگ اعلام کرد که بلیط جایگاه و روبروی جایگاه دربی 82 تمام شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷    
مسئولان تیم بسکتبال نفت آبادان از ادامه رقابت های لیگ برتر انصراف دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷    
با توجه به قرعه کشی مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018، تیم ملی ایران در نخستین دیدار مقابل قطر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۷    
منابعی در جنبش طالبان اعلام کردند که موج حملات مرگبار موسوم به حملات بهاری از روز یکشنبه در افغانستان آغاز شده است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۴    
متهم فراری که به اتهام شرارت و اوباشگری تحت تعقیب پلیس بود، هرگز تصور نمی کرد که انتشار تصاویرش در فضای مجازی برای او دردسر شود و او به دام پلیس بیفتد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۴    
شرکت فستو (Festo) به تازگی پهپاد مخصوص فضاهای داخلی را ارائه کرده است که می تواند با تکنیک عجیبی اشیاء مختلف را بردارد، حمل کند و در نقطه ای دیگر به گیرنده تحویل دهد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر امروز-سه شنبه- مصوبه صبح امروز را درباره افزایش پلکانی قیمت بنزین پس گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸    
دختر 14 ساله برای آنکه با پسر مورد علاقه اش ازدواج کند، از خانه فرار کرد. او مدعی شد که به خاطر ازدواج مجدد پدرم و تاکید او برای ازدواج من با فرد دیگری این کار را انجام داده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۸    
راه های گسترش همکاری های علمی ایران و استرالیا در دیدار هیأت دانشگاهی ملبورن استرالیا با دکتر محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۲    
حجت الاسلام حسینی، وضعیت تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را در دوره مدیریت دکتر میرزاده مثبت ارزیابی و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹    
رئیس شورای تخصصی پژوهش و فن آوری استان سمنان گفت: اهداف شورای پژوهشی در سال جدید باید به صورت جدی تر دنبال شود و راه اندازی مراکز دانش بنیان و ثبت ایده های نوین که در راستای درآمدزایی به تولید محصول ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶    
زن جوان زمانی که دید نامزدش قصد مصرف مواد مخدر داخل خانه او را دارد، با مرد شیشه ای درگیر شد. این درگیری با قتل مرد جوان و دستگیری متهم پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۶    
مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی بهمن 1394 در سه رشته به ترتیب در روزهای 21 ، 22 و23 فروردین 95 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۳    
سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر از واژگونی اتوبوس در محور کوهپایه - نائین خبر داد و گفت: 9 مسافر در اثر این حادثه راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۳    
مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران بابیان اهمیت موضوع تالاب ها و نیاز روز افزون به تبادل نظر و گسترش فرهنگ سازی عمومی در راستای حفاظت از تالاب ها ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۳    
اطلس تهران قدیم حاصل پژوهش 5 ساله رضا شیرازیان عصر یکشنبه 29 فروردین در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی رونمایی خواهد شد
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
مسافرآستانه گفت: روحانیون باید طوری در آثار نمایشی جای داده شوند که نقش های مهم روحانیت و تاثیرگذاری آنها در افکار و اندیشه های اجتماعی را نمایان کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
اسماعیل کوثری در تذکر شفاهی در جلسه علنی عصر امروز سه شنبه مجلس اظهار کرد: تذکر من به قوه قضاییه برای رسیدگی به پرونده شاندیز است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
دوچرخه سوار 74 ساله در تصادف با خودروی سمند جانش را از دست داد. کارشناس پلیس راهنمایی و رانندگی علت این حادثه را بی مبالاتی و رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی ورانندگی از سوی دوچرخه سوار اعلام ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از آغاز ثبت نام در فراخوان اجرای برنامه ثبت، ممیزی و صدور گواهی نامه تأیید توانمندی های فناورانه به شرکت ها و موسسات دانش بنیان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۰    
فرماندار لاهیجان با بیان اینکه بالغ بر 75 تا 80 درصد از اراضی لاهیجان قابل بهره برداری است، اظهار کرد: با توجه به امکانات و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۴    
رئیس جمهوری امضای 36 سند همکاری میان ایران و ایتالیا طی سه ماه اخیر را بیانگر اراده مستحکم دو کشور برای توسعه همکاری ها و روابط خواند و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸    
نیره اخوان بی طرف در جلسه علنی عصر امروز سه شنبه در تذکر شفاهی خطاب به رئیس مجلس گفت: تذکرم به شما به عنوان رئیس مجلس است ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۵    
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: ایران و قزاقستان رسیدن به حجم تجاری یک میلیارد دلاری میان دو کشور را هدف گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل امور حمایت های اجتماعی کمیته امداد با اشاره به حمایت های این نهاد برای استحکام و تقویت بنیان خانواده گفت: 94 هزار نوعروس نیازمند و تحت حمایت کمیته امداد در سال گذشته راهی خانه بخت شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۳    
معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه گفت: روند گفت وگوهای سیاسی حکومت سوریه با نمایندگان گروه های معارض این کشور وارد مرحله جدیدی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۰    
توکلی نماینده مردم تهران در مجلس در کانال تلگرامی خود، درباره مصوبه افزایش پلکانی قیمت بنزین توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۷    
قیمت نفت خام روز گذشته به دلیل کاهش شمار دکل های حفاری نفت آمریکا و آمار افزایش تقاضای داخلی این کشور و همجنین تقاضای بالای چین با افزایش همراه شد و از مرز 40 دلار در هر بشکه گذشت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۷    
دکتر شهرام لک، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و دکتر سروش زرین آبادی، رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان از بخش های سرمایه گذاری شده و فعالیت های دانش بنیان واحد دزفول دیدن کردند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۴    
دیدار دوستانه تیم های فوتبال ایران و کرواسی که قرار بود 10 خرداد برگزار شود لغو شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید به ارائه گزارشی از وضعیت و مشکلات بیماران مبتلا به ای بی (EB) به رئیس جمهوری ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۴    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول از رشد 28 درصدی تولید مقالات در سال 94 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸    
نماینده مردم تبریز در مورد حذف 24 میلیون نفر از لیست دریافت کنندگان یارانه گفت: متاسفانه این موضوع در رسانه ها درست منعکس نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸    
در مقایسه حقوق دریافتی اعضای پارلمان عضو اتحادیه اروپا، نمایندگان پارلمان ایتالیا با درآمد 167 هزار یورو در سال بالاترین میزان حقوق را دریافت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: حضور مسئولان در تمرینات تیم ملی نشان می دهد ما زیر ذره بین هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵    
منابع امنیتی لبنان از ترور یکی از مسئولان جنبش فتح فلسطین به وسیله یک خودروی بمب گذاری شده در ساحل این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵    
رئیس کمیته توسعه و فنی فدراسیون فوتبال گفت: ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی در گروه آسانی قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵    
حسن روحانی رئیس جمهوری روز سه شنبه در مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد به طور رسمی از متئو رنتزی نخست وزیر ایتالیا استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۲    
رضا عبداله زاده در حکمی از سوی دکتر علیرضا لطفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی به سمت سرپرست معاونت اداری و مالی این دانشگاه منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹    
دبیر شورای اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان طرح های مصوب شده این استان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹    
رئیس سازمان سینمایی معتقد است با توجه به شیب تند سال های اخیر در راستای آشتی مخاطبان با سینما، فروش آثار سینمایی در نوروز امسال قابل پیش بینی بود و یک شوک ناگهانی نبود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹    
بر اساس اعلام وزارت دفاع روسیه، یک فروند بالگرد ارتش این کشور در سوریه سقوط کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۶    
سامانه اینترنتی مدیریت کانون های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۶    
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، از تعطیلی مدارس آبادان و خرمشهر به دلیل افزایش گرد و غبار موجود در هوا خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۰    
رییس فدراسیون فوتبال گفت: عراق بازی هایش را در ایران انجام می دهد و ما آمادگی این را داریم که دیدار این تیم با عربستان را هم در تهران برگزار کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷    
دروازه بان سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این فصل در خط دروازه مشکلات زیادی داشته و امتیازات زیادی را به دلیل اشتباهات دروازه بانش از دست داده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۴    
اردوی مشترک تیم های ملی تکواندوی ایران و اسپانیا از صبح امروز در شهر مادرید آغاز شد و تیم ملی کره جنوبی نیز عصر امروز به جمع دو کشور ایران و اسپانیا ملحق می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۴    
محققان می گویند قدیمی ترین حیوانی که نسل آن منقرض شده است، حیوان تک شاخ سیبریایی یا یک کرگدن شاخ دراز بوده است که حدود 29 هزار سال پیش همزمان با انسان های ماقبل تاریخ به زمین قدم گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷    
نایب رئیس اتاق ایران با بیان اینکه پیوستن ما به سازمان تجارت جهانی که 7 سال از آن عقب مانده ایم و عمل کردن براساس قوانین آن، انگیزه داخلی برای افزایش بهره وری را افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شرکت در یازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه عمرانی به همراه جمعی از معاونان و مدیران این دانشگاه به شیراز سفر می ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۴    
یادگار گرامی امام با اشاره به رابطه دیرینه مساجد و حجره های بازار گفت: امید است در روزهای سختی متمکنین جامعه بیش از هر زمان دیگر دستگیر هم وطنان خود باشند و با درخواست سود کمتر ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۱    
وضعیت هوای تهران در عصر جمعه که دربی تهران میان دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می شود، رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با 21 دانشجو در دو رشته مین یاب و امدادگر یازدهمین دوره مسابقات بین المللی آزاد ربوکاپ ایران حضور داشت و توانست دو مقام اولی و یک مقام نایب قهرمانی را کسب کند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸    
شبه پهپادی که می تواند یک نفر انسان را جابه جا کند و 8 موتور دارد، برای نخستین بار با یک خلبان مورد آزمایش قرار گرفت و از آن سربلند بیرون آمد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳    
رسیتال آواز کلاسیک گروه آوای یکرنگی 28 فروردین ساعت 21 در سالن اصلی فرهنگ سرای نیاوران برگزاری می شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱    
سیر نزولی شاخل کل بورس امروز هم ادامه یافت.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رییس فدراسیون والیبال گفت: سه بازی اول ایران در رقابت های انتخابی المپیک اهمیت زیادی دارد که امیدوارم بتوانیم در آن سه مسابقه پیروز باشیم تا در مجموع بلیت ریو را برای خودمان قطعی کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱    
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بالای 60 درصد برد پرسپولیس را در دربی پیش بینی می کنم چرا که برانکو، بازیکنان را از بعد روانی و تکنیکی به خودباوری رسانده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر لزوم بکارگیری تدابیر لازم در ارتقای مهارت های ارتباطی و اخلاق حرفه ای کادر پزشکی، برای رضایتمندی کامل ارباب رجوع و خانواده بیماران تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در نشست سازمان همکاری اسلامی در استانبول، بامداد امروز وارد ترکیه شد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رئیس انجمن جراحان عمومی ایران، عنوان کرد: افزایش دیه موجب افزایش بی رویه شکایت از پزشکان می شود به گونه ای که همراه بیمار به محض بروز هرگونه خطایی با انگیزه دریافت دیه از پزشک شکایت و اعتبار پزشکان ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۳    
سرپرست واحد بین المللی جلفا از برنامه ریزی برای تحقق عملی اقتصاد دانش بنیان و راه اندازی سما در این واحد دانشگاهی خبر داد.