جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۲:۳۳Jun 2018 22
 

خبرهای خبرگزاری آنا 1 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۶    
سازمان لیگ برتر والیبال در خصوص بازگشت صالحین ورامین به لیگ اطلاعیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۳    
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به اتهامات باشگاه نفت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۰    
شهرداری ارومیه در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال بر بانک سرمایه غلبه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۴    
وزیر ورزش و جوانان گفت: حفظ حیثیت ، حرمت و کرامت پیشکسوتان برای ما و مسئولین کشور و شخص رئیس جمهور یک اصل است و تاکید ما بر این است که از پیشکسوتان حمایت کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۱    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با آمدن من منافع عده ای به خطر افتاد اما خدا کمک کرده و فعلا گوشه نشین شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۵۲    
همایش بررسی ریشه های فساد اقتصادی در تالار شهریار دانشگاه شهید مدنی تبریز برگزار شد و محسن مهرعلیزاده فعال اقتصادی و معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات در این مراسم سخنرانی کرد و به سوالات دانشجویان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۲۸    
رئیس جمهوری توئیت کرد: ایران به دنبال توسعه روابط و مناسبات با کشورهای عضو اوراسیا،ازجمله ارمنستان با هدف تجارت آزاد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۲۵    
مقام های آلمانی با معرفی انیس امری اهل تونس به عنوان مظنون اصلی حادثه تروریستی دوشنبه شب در برلین پایتخت این کشور، پاداشی 100 هزار یورویی برای هر نوع اطلاعات منجر به بازداشت وی تعیین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۹    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برجام راه نجات کشور را باز کرد ولی برخی ها از روی نا آگاهی آن را تقبیح می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۶    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: انفجار یک قبضه مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در حوالی نفت شهر از توابع این شهرستان منجر به کشته شدن یک چوپان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۳    
رئیس ادارۀ روابط عمومی و خارجی در منطقۀ خودگران خانتی مانسیسک روسیه، از ثبت دمای 62 درجه زیر صفر خبر داد که در نوع خود یک رکورد به شمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۰    
معاون شهردار چلگرد کوهرنگ شامگاه سه شنبه حین انجام ماموریت و نظارت بر کار برفروبی جاده های درون شهری، به زیر چرخ لودر کشیده شد و جان باخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۴    
بیست و یکمین نشست دادستانی تهران با موضوع اجرای احکام، با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر نظارت زندان ها و قضات اجرای احکام چند ناحیه از دادسرای تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۰    
امیرهومن کاظمی پزشک و متخصص طب سوزنی و گیاهان دارویی به عنوان نخستین استاد ایرانی مهمان دانشگاه 'سانتیاگو د کومپوستلا' اسپانیا برای تدریس به دانشجویان پزشکی در این رشته علمی انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۸    
ناصر ملک مطیعی بازیگر مشهور و 86 ساله سینمای ایران، این روزها چه می کند؟ همین پرسش باعث شد تا گوشی تلفن را بردارم و شماره اش را بگیرم تا حال و احوالی با مردی داشته باشم که پس از سال ها دوری از سینما ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۸    
عضو کمیته نظارت و ارزیابی انجمن نجوم ایران با تاکید بر اینکه ادعای وجود دو شب یلدا غیرعلمی است، گفت: وجود شبکه های مجازی موجب شده تا مردم به شبه علم گرایش پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۲    
پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: پیرو انتشار خبرنامه 400 نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه شریف به رئیس جمهوری و طرح برخی مسایل که نشان از ابهام احتمالی یا کم اطلاعی نویسندگان این نامه از برخی موضوعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۸    
باوجود تلاش سازندگان مجموعه تلویزیونی خندوانه برای حضور جناب خان در سری چهارم برنامه، حتی پیشنهاد هنگفت به صاحب اثر هم نتوانست حضور این عروسک محبوب را در این مجموعه قطعی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۰    
تلگرام در راستای امنیت بیشتر کاربران ایرانی، همه پیام های امنیتی شامل ارسال کد و ورود جدید به حساب کاربران را به فارسی ارسال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۷    
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای، جزئیات نحوه ثبت درخواست و اعلام شماره حساب به منظور عودت وجوه واریزی داوطلبان آزمون های تحصیلات تکمیلی سال 96 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۱    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با انتقاد از لابی های پشت پرده در جریان تهیه و تصویب برنامه های بودجه و توسعه در کمیسیون ها و صحن علنی مجلس گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۱    
پارلمان کویت در حال بررسی طرحی است که بر اساس آن بتواند ترکیب جمعیتی این کشور را اصلاح کند ،براساس این طرح یک میلیون شهروند خارجی از این کشور اخراج می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۱    
همزمان با بازگشت پیکر سفیر ترور شده روسیه در ترکیه، همسر و مادر وی با پیکرش وداع کردند. سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه نیز در این مراسم حضور داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۵    
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران گفت: دریافت حق سرویس در رستوران ها و سلف سرویس ها غیرقانونی است و مردم می توانند در صورت مشاهده، واحد متخلف را برای برخورد به اتحادیه معرفی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۳    
خوانندگان کیهان برای حمله کردن به دولت 2، 3 بار به این روزنامه زنگ می زنند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۱    
مالک و مدیرعامل فیس بوک که سال گذشته قول داده بود تا پایان سال 2016 از دستیار شخصی کامپیوتری اش رونمایی می کند، گزارش نحوه ساخت آن را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۶    
یک تیم تحقیقات دانشگاهی موفق به ابداع روشی شدند که با استفاده از آن رصد سیاه چاله ها بسیار آسان تر از قبل و در تعداد زیاد ممکن می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۷    
مراسم چهارمین سالگرد تدفین دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور جمعی از دانشجویان و مسئولان دانشگاه و شهرستان شهرضا در محل یادمان شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۷    
حادثه دو شب پیش ترور سفیر روسیه در ترکیه رویدادی غیر قابل پیش بینی و شوکه کننده بود و با وجودی که می توانست تاثیرات و پیامدهایی مخرب بر روابط تازه احیا شده آنکارا - مسکو بر جا بگذارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۱    
دادستان دادگاه انقلاب و عمومی شهرستان آمل خوستار ورود دانشگاهیان و حقوقدانان برای پالایش فضای مجازی از محتوای مجرمانه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۱    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با تبریک جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۸    
نشست خبری فیلم سینمایی سلام بمبئی با حضور عوامل فیلم و دیا میرزا بازیگر هندی فیلم در پردیس کورش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۸    
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۵    
احترام برومند گفت: آرزو دارم بتوانم خانه ای به نام "داود رشیدی" بنا کنم تا هم محلی برای نمایش یادگاری های او باشد و هم جایی برای اجرای تئاتر.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۵    
به دنبال درگذشت آیت الله علامه محمد واعظ زاده خراسانی، از پیشگامان تقریب مذاهب اسلامی و نخستین دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام واقلیت های دینی و مذهبی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۹    
محققان موفق به توسعه یک اپلیکیشن جدید برای ماهیگیری شدند که به ماهیگیران کمک های بسزایی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۶    
گمرک جمهوری اسلامی ایران ترانزیت تمامی کالاهای دخانی با برندهای مختلف تجاری را منوط به دریافت مجوز وزارت صمت، آزاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۳    
دبیر علمی اولین همایش داروسازی بیمارستانی گفت: متاسفانه داروساز و خدمات داروسازی در چرخه درمان مغفول مانده و دیده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۳    
بازنشستگان کشوری که در حقوق آذرماه امسال، حق عائله مندی و اولاد دریافت نکرده اند، اطلاعات کد ملی افراد تحت تکفل خود را هرچه سریع تر به دستگاه اجرایی زمان خدمتشان اعلام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۳    
نهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از دکتر محمد اکرم عثمان، داستان نویس و پژوهشگر فقید افغانستان به عنوان خادم زبان فارسی در مراسم اختتامیه خود تجلیل می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۰    
هیأت انتخاب بخش مسابقه ایران و بین الملل دهمین جشنواره دو سالانه بین المللی پویانمایی تهران از روز 2 دی کار خود را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۰    
رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در ایران و ارمنستان، بر تلاش مسوولان دو کشور برای استفاده از فرصت های متقابل در راستای توسعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۰    
یک طراح صنعتی کانادایی فلاسک کوچک قابل حملی برای تولید اکسیژن ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۷    
صد و دهمین نشست مشترک شاعران و اهالی موسیقی زیر عنوان عصر شعر و ترانه روز پنجشنبه 2 دی ماه از ساعت 15 با اجرای عبدالجبار کاکایی و با حضور شاعران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۷    
به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکل های سیاسی اسلامی پیروان ولایت واحد سوادکوه با حضور جعفری نماینده هیات نظارت تشکل های سیاسی اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از آزادی گروگان 17 ساله و دستگیری سه متهم این پرونده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۷    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران خبر داد : میزان مصرف بنزین در تهران از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، رشد 4 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۴    
نشست داوری طرح های بخش ایده بازار جشنواره ملی ایران ساخت برگزار شد و سه طرح به عنوان طرح های برگزیده این بخش انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۴    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: انتظار این است که دولت و مجلس شورای اسلامی متناسب با تکالیف قوه قضائیه در متن و پیوست های برنامه ششم توسعه، بودجه اجرای این تکالیف را تامین کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۴    
محققان لباس رباتیکی ساخته اند که به افراد سالمند کمک می کند بهتر حرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۴    
به مناسبت هفته پژوهش و قدردانی از دانشجویان و استادان بر تر در زمینه پژوهشی مراسمی در سالن آمفی تئا تر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۱    
طرح دانش بنیان شارژر لب تاپ از سوی مهندس علی امین رشیدی فر کار شناس اداره پژوهش و فناوری واحددانشگاهی شادگان در مراسم روز پژوهش رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۱    
بیشترین شرکت کنندگان در نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر زنان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۱    
مدیر مرکز صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران از ثبت اطلاعات بیش از36 هزار خودرو در سامانه طرح ترافیک سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۱    
فرمانده سپاه اسکو از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسکو قدردانی و تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: حمایت از تولید ایرانی، ضرورتی است که می تواند در حل معضل اشتغال به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های جامعه جوان این کشور راه گشا باشد و حمایت از عرصه تولید کالاها و خدمات دانش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۸    
موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، چاپ دوم مجموعه کتاب های مقوایی اِما نوشته ی یوتا باوئر و ترجمه زهره قایینی را برای گروه سنی نوزادان و نوپایان (0 تا 2 سال) منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۸    
پنجمین همایش ملی تحقیقات نوین در شیمی، مهندسی شیمی و نفت در راستای تحقق اهداف بلند مدت پژوهشی و گسترش بیشتر ارتباطات علمی بین پژوهشگران کشور با در داشنگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای پرداخت تسهیلات ارزی به طرح های تولیدی افراد حقیقی و حقوقی غیر دولتی را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۵    
یک دانشگاه در تایلند چند ایده برای ایجاد تعادل بین نیازهای آموزشی و مشکل مازاد غلات این کشور پیدا کرده و در نتیجه این ایده ها به دانشجویان اجازه داده است که شهریه دانشجویی خود را با برنج بپردازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۵    
با اتمام مرمت دو پل تاریخی پنج چشمه و قلعه جوق در ماکو مربوط به دوره صفویه تا پایان بهمن ماه، طرح تبدیل محیط پیرامونی این آثار به مراکز گردشگری آغاز خواهدشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مرگبار جوانی 25 ساله به چاهک آسانسور یک ساختمان در حال ساخت در شمال تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۵    
سرمربی سرخپوشان امروز اسامی 19 بازیکن حاضر در اردو برای بازی با سیاه جامگان را اعلام کرد که نکته جالب توجه در آن، بازگشت نام بیرانوند به این لیست است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از برگزاری جشنواره منطقه ای سفره ی ایرانی، فرهنگ گردشگری از 8 تا 10 دی ماه در خرمشهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۲    
یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی احتمالا برای سومین دوره به این سمت برگزیده خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۹    
معاون سابق امور بانوان وزارت ورزش گفت: ورزش زنان همیشه دغدغه فکری ام خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۹    
مراسم دومین سالگرد تدفین دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد و شهدای دانشجو باحضور فرماندار بروجرد، فرمانده سپاه لرستان، جمعی از حانواده های معزز شهدا، رئیس، معاونان، استادان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۶    
پلیس آلمان پس از پیدا کردن اسناد هویتی راننده کامیونی که دوشنبه شب، در حمله ای تروریستی، خریداران کریسمس در برلین آلمان را زیر گرفت، در جست و جوی مردی تونسی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۶    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با همکاری هم جلوه های زیبایی را از سفره آرایی مراسم شب یلدا در دانشکده ها و خوابگاه مرکزی این دانشگاه ایجاد کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۶    
بررسی ها نشان می دهد با وجود انتقادها، اظهار نظرات و هشدارهایی که پیوسته در رسانه ها و جراید درباره مخاطراتی که زبان فارسی را تهدید می کنند وجود دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۳    
یک منبع آگاه، گزارش منابع وابسته به رئیس جمهوری مستعفی یمن درباره کشته شدن یک أفسر ایرانی در یمن را بی اساس و دروغ پردازی محض عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت:در جام حذفی همه تیم ها از اول مدعی هستند. چون این جام میانبری برای آسیا است همه با ذهنیت قهرمانی می آیند و به دنبال قهرمانی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۳    
پس از ده روز انجام مسابقات مختلف ورزشی و رقابت بیش از 500 ورزشکار تیم های دانشگاهی اول تا سوم در نخستین المپیاد ورزش های دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان یزد مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۳    
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: زنان تهرانی راحت تر از مردان به سالن های چندمنظوره ورزشی دسترسی دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد اظهارات کریمی قدوسی، نماینده مجلس درباره سخنان ظریف در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که این نماینده در جلسه مذکور حضور نداشته و مطالب مورد نظر خود را به منظور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکرات شفاهی خود با تبریک جشن خودکفایی گندم خواستار ارجاع وظیفه سازمان صداوسیما برای ارتقای فرهنگ عمومی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
ملی پوشان والیبال دختر ایران برای برگزاری اردوی 6 دی ماه راهی اسلوونی خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۰    
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر نمی کنم عادلانه باشد که بازیکن ما برود و در تیم دیگری علیه خود ما بازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۶    
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از استادان و پژوهشگران بر تر دانشگاه آزاداسلامی واحد ابهر با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات واحد ابهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۶    
دیدار تیم های گسترش فولاد و ذوب آهن در یک چهارم نهایی جام حذفی با برتری تیم اصفهانی به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۶    
ششمین جشنواره موسیقی کلاسیک تا معاصر با حمایت بنیاد رودکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۶    
اولین تمرین ارکستر ملی با اجرای علیرضا افتخاری امروز صبح در تالار وحدت انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۶    
شهردار منطقه 11 تهران در نشست بررسی چالش های ناشی از آسیب های اجتماعی فصل سرما گفت: در فصل زمستان تدارک مناسبی برای افراد کارتن خواب و معتادان خیابانی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
دومین همایش دانشجویان و دانش آموختگان رشتهٔ مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
قرارگاه حضرت زینب (س) در اطلاعیه ای نحوه جذب و هدایت کمک های مردمی به جبهه مقاومت سوریه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عنوان کرد: در 20 درصد مدارس از بخاری های گازی که ممنوع اعلام شده استفاده می شود که بیشتر شامل مدارس تخریبی و فرسوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: ستادی برای پیشگیری و برخورد با جاعلان مدرک در آموزش و پرورش تشکیل شده و نسبت به چنین اقداماتی برخورد جدی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۳    
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام صدیقی در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
رئیس جمهوری با اشاره به توافق ایران و ارمنستان برای گسترش روابط در حوزه های انرژی، ترانزیت، تجارت و روابط بانکی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وعده تحقق نیافته مسئولان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان انتقاد و تصریح کرد: کمیسیون آموزش مجلس تذکرات لازم را به دولت در مورد مطالبات فرهنگیان داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
همزمان با سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به ارمنستان، دو یادداشت تفاهم همکاری به امضاء رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مقامات ارمنستان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
سرنوشت ویلای نمازی علاوه بر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ذهن بخش عظیمی ازعلاقه مندان میراث فرهنگی و نهادهای درگیر را مشغول کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۰    
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با شعار پژوهش تقاضامحور و تجاری سازی، فناوری زیربنای اقتصاد مقاومتی با حضور معاونان و جمع کثیری از استادان و دانشجویان پژوهشگر در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۷    
سالانه 100 میلیون نفر به استان مازندران مسافرت می کنند. غالب این سفرها از تهران می گذرد اما از استان تهران و البرز و شهرهای اطراف سالانه چند میلیون مسافرت به استان مازندران انجام می شود؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۷    
برج گردون خیابان نواب دقایقی پیش آتش گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۷    
معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بیش از 70 درصد خدمات در نظام سلامت توسط پرستاران انجام می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
رئیس دانشگاه و رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزدبه طور سرزده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های دهان، فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: تشخیص زودرس و در مراحل اولیه سرطان دهان، شانس درمان را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
محمد معتمدی با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به رییس سازمان صدا و سیما از عملکرد ویژه برنامه حرف تو برف که دیشب به آنجا دعوت شده بود، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان دیده بان شفافیت برای اصلاح تبصره 5 ، ماده 38 لایحه برنامه ششم توسعه به منظور نظارت عمومی بر حقوق و مزایای مدیران و پیشگیری از حقوق های نجومی نامه نوشت.