سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۰Apr 2018 24

خبرهای خبرگزاری آنا 2 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۵    
پزشک اطفال و کودکان گفت: استراحت و ایجاد فضای آرامش یکی از ملزومات زندگی انسان است و در این رابطه کودکان از حساسیت زیادتری برخوردارند و در کل باید گفت خواب برای کودک همانند تغذیه لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
دانشمندان از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ادعا کرده اند موفق به ساخت یک دستگاه از جنس پلیمر آلی شده اند که انرژی مکانیکی لمس صفحه نمایش گوشی هوشمند را به برق تبدیل می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۹    
این حباب کیهانی عظیم بر اثر بادهای پر سرعت یک ستاره ی داغ و پرجرم بوجود آمده است. این حباب شارپلس 2-308 نام دارد و در فاصله 5200 سال نوری از زمین و صورت فلکی سگ بزرگ قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۳    
بعضی فیلم ها هستند که در سینمای جهان فروش خوبی دارند، اما به محتوای آن ها که نگاه می کنیم، حرف تازه ای برای زدن ندارند، نگاهی به این سبک فیلم ها داشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۴    
رئیس انجمن علمی دیابت ایران گفت: بر اساس برآورده های صورت گرفته 12 درصد از جمعیت ایران که شامل 8 میلیون نفر می شوند، به بیماری دیابت مبتلا هستند در حالی که نیمی از آنان از بیماری خود اطلاع ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۸    
رئیس مجلس با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) رقیب بخش خصوصی نیست، گفت: این قرارگاه از بخش خصوصی در اجرای پروژه ها استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۲    
کیهان نوشت: صداوسیما باز هم به طور رایگان برای فیلم اصغر فرهادی تبلیغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۹    
رهبر جریان گولن اتهام های ترکیه مبنی بر دست داشتن در حادثه ترور سفیر روسیه در آنکارا را رد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مریوان گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت این اداره 2شکارچی متخلف گراز در هنگام سلاخی لاشه ها دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۰    
اولین مجمع عمومی انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران صبح امروز در محل وزارت کار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۳    
تعدادی از دادستان های ترکیه بررسی علت کشته شدن عامل ترور سفیر روسیه را خواستار شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۹    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تحقیق و تفحص از شهرداری فعلا متوقف شده است، گفت: اگر بررسی بودجه ظرف یکی دو هفته دیگر به اتمام برسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۸    
معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی بر سرعت بخشی در فروش املاک مازاد و زمین های بلااستفاده با مجوز هیات امنای استانی و رعایت قوانین و مقررات مالی دانشگاه برای ساماندهی نیروهای مازاد در واحدهای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
دبیر کل کانون مرغ تخم گذار گفت: با توجه به این که صادرات به عراق همچنان متوقف است؛ در بازار داخلی هیچ مشکلی در تامین تخم مرغ وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۵    
دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در اولین دوره اعطای جایزه باستانی پاریزی که عصر امروز در واحد کرمان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۲    
اولین دوره اعطای جایزه باستانی پاریزی همزمان با سی و پنجمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، استاندار کرمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۹    
وزیر اقتصاد از کاهش تورم نقطه به نقطه به 7.2 درصد در پایان آذر ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۴    
آیت الله آملی لاریجانی با تاکید بر ضرورت تسری نگاه توحیدی به سیاست خارجی گفت: نگاه کسانی که تمام همّ و ذهن و فکرشان این است که با یک کشور قدرتمند ارتباط بگیرند، توحیدی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از در اختیار داشتن طرحی برای افزایش دو برابری یارانه های پرداختی به مردم، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۵    
شصت و دومین شماره نشریه خط حزب الله منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رفع مشکلات اقتصادی دشوار تر از جنگ نبوده؛ مسوولان با همکاری مردم، کشور را آباد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳    
سرپرست اورژانس کشور به بیان مهم ترین مشکلات اورژانس کشور پرداخت و گفت: ما نتوانسته ایم از تکنولوژی به شکل مطلوب بهره ببریم و ضروری است که در پیشبرد خدمات دهی مطلوب استفاده بهتری از تکنولوژی ببریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۱    
آیت الله یزدی درباره منشور حقوق شهروندی تذکر داد: برای اولین بار است که در انقلاب اسلامی چنین منشوری در کشور به طور مستقیم به مردم ابلاغ می شود و متأسفانه قید و بندها را برداشته و به قانون اساسی توجه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۱    
رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر پنجشنبه به وقت محلی و پس از انجام برنامه های سفر رسمی به کشور قزاقستان، عازم قزقیزستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۱    
مدیر آفرینش و اجرای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سرپرست فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی، در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال شهدای رسانه از آغاز فعالیت کمپین صداقت رسانه ای خبر داد و اهالی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۸    
برنامه های متنوع و هدفمند پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش در سما واحد اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۵    
مراسم تجلیل از دکتر رضا نظری عضو هیأت علمی دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کرج در سالن اجتماعات شهید مطهری این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۵    
نمایش مرگ یزدگرد نوشته بهرام بیضایی به کارگردانی رها حاجی زینل در تماشاخانه بازیگاه اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۲    
اگر دانشجویان و دانش آموزان کشور در سال 94، هر کدام شان به طور متوسط 6 کتاب چاپ اولی (رقم محاسباتی 5 و نیم است) می خواندند، تمام نسخه های کتاب های چاپ اولی که سال گذشته منتشر شد را خوانده بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۰    
حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه که در سوریه به سر می برد صبح امروز با بشار اسد، رئیس جمهوری این کشور دیدار و درباره آخرین تحولات سوریه گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۰    
رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشجویی کشور گفت: برگزاری المپیاد دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در یزد که برای نخستین بار در کشور برگزار شد نمونه یک کار گروهی و همدلی بین دانشگاه هاست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۴    
دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در مراسم اهدای جایزه باستانی پاریزی و برگزاری سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی کرمان به این استان سفر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۱    
رئیس شورای هماهنگی مدیران راه و شهرسازی استان گفت: با توجه به ظرفیت بی مانند استان در حوزه حمل ونقل و قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۱    
رئیس سازمان زندان ها با تاکید برحمایت از خانواده های زندانیان گفت: بیش از 70 درصد کودکان و نوجوانان معارض قانون که در کانون های اصلاح و تربیت هستند فرزندان کسانی اند که خوشان سابقه زندان داشته اند که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۱    
سید محمد رضا سید حسینی معاون عمرانی استانداری گفت: تحقیقات و پژوهش های انجام شده در دانشگاه باید به اطلاع دستگاه ها و نهادهای دولتی و خصوصی رسانده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۱    
نیروهای ترکیه که عصر چهارشنبه از ورود به شهر الباب در شمال سوریه سخن می گفتندبا 14 کشته و 33 زخمی شکست خوردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۷    
رئیس کمیته امداد از برگزاری جشن خودکفایی 120 هزار مددجوی کمیته امداد کشور با حضور رئیس جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۷    
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: عملیات ساخت وراه اندازی زمین چمن مصنوعی فوتبال به صورت استاندارد با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان در این دانشگاه آغاز شده و امید واریم که تا دهه فجر امسال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۷    
وزیر بهداشت با انتقاد از اظهارات برخی مسئولان کشور در تخریب طرح تحول سلامت گفت: عدم تجمیع بیمه ها حدود 1300میلیارد هزینه اضافی به کشور تحمیل می کند و علی رغم تاکید رهبری مبنی بر تولیت وزارت بهداشت در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۴    
دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی جهت ارتباط مردم و حاکمیت، برای تمام مردم کشور حکم شغلی شامل وضعیت شغلی، منطقه جغرافیایی، میزان درآمد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۱    
فرمانده یگان حفاظت جنوب استان کرمان از رفع تصرف 6 هزار مربع از اراضی دولتی در حوزه اداره کل راه و شهر سازی جنوب استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۸    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفری به استان قم با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی و یزدی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۶    
مقامات ترکیه اعلام کرده اند که 182 مجروح از حلب به ترکیه منتقل شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۳    
دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که برای حضور در مراسم اعطای جایزه باستانی پاریزی و هیات امنای استان کرمان، به این استان سفر کرده، از پردیس مفاخر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۳۳    
بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت با ارسال نامه ای به مدیر کل ورزش گیلان خواستار عدم واگذاری تیم به افراد گذشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۷    
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور از فعالیت دو شیفتی تنها 15 درصد از مدارس کشور در سایه همت و مساعدت خیرین مدرسه ساز کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۷    
تیم هندبال پسران واحد دامغان در مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، قهرمان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۷    
دومین همایش ملی چشم انداز کامپیو تر و شبکه در سال 2030 در سالن رشید الدین میبدی دانشگاه آزاد اسلامی میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر از اساتید دانشگاه ها دعوت کرد در انجام کارهای پژوهشی خود رویکرد فرهنگی و توجه به معنویات را فراموش نکرده و همواره خداوند را ناظر بر اعمال خود بدانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تشکلات بسیج و طلاب را یکی از ضروری ترین تشکلها از منظر امام خمینی (ره) دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۱    
سوریه تشکیل یک هیأت سازمان ملل متحد برای جمع آوری مدارکی دال بر وقوع جنایات جنگی در این کشور عربی را مداخلۀ آشکار در امور داخلی این کشور خوانده و آن را محکوم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خداداد عزیزی بسیار عاقل و باهوش است و می توانم بگویم که از بزرگ ترین بازیکنان فوتبال ایران بوده اما در کنار این تعاریف هدف ما در بازی فردا برد است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۸    
سرویس های جدید سامانه اینترنت بانک مسکن به منظورگسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۵    
وزیر صنعت از شکست طرح کارت خرید کالای ایرانی به دلیل تامین نشدن منابع مالی آن از سوی بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۲    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه طرح ملی توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار(تکاپو) در سال جاری در 22 استان اجرایی می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۲    
در اثر انفجار 3 دستگاه خودروی بمب گذاری شده در منطقۀ کوکجلی شرق موصل 30 نفر کشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۳    
تالارهای موسیقی در دی ماه سال جاری میزبان 17 اجرای کنسرت خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۰    
وکیل مدافع علی مطهری گفت که پرونده شکایت موکلش از مقام قضایی به دادسرای ویژه روحانیت ارسال شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۰    
جلسه کمیسیون سیاسی - اجتماعی مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۰    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین روز از سفر به استان بوشهر، از قسمت های مختلف بندرگاه بوشهر و تأسیسات دریایی، کشتی ها و امکانات گمرکی، بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۳    
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از ارسال چک پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشسته ها به تمامی استان های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۳    
اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی چهار بیمار نیازمند به عضو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۰    
همایش جوان موفق با سخنرانی حجت الاسلام علی عطایی عضو هیأت علمی گروه معارف دانشگاه گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۵۰    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده که در راس هیاتی به کشور سوئد سفر کرده است با خانم سولینگ هورنه وزیر کودکان و مساوات این کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۷    
رئیس جمهوری اسلامی ایران بر استفاده از تمام ظرفیت ها و فرصت های موجود در راستای توسعه روابط و تقویت همکاری های تهران- آستانه تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۴    
سفیر ایران در آنکارا با حضور در سفارت روسیه به منظور گرامی داشت یاد سفیر این کشور، اقدام تروریستی انجام شده را ضایعه ای برای جامعه دیپلماتیک دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۱    
رئیس اتاق بازرگانی ایران در همایش تجاری ارمنستان-ایران در ایروان گفت: همکاری دو کشور در زمینه امنیت انرژی اهمیت ویژه ای دارد و در آینده نزدیک می توان گاز ایران را از طریق گرجستان و دریای سیاه به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۸    
آیت الله نوری همدانی خواستار تلاش مضاعف دولت و مسؤولان برای رفع مشکل فقر و بیکاری در جامعه شد و وجود فقر را زیبنده جامعه اسلامی ندانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۵    
مسکو خواهان پیوستن عربستان سعودی به تلاش ایران، روسیه و ترکیه برای حل بحران سوریه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۶    
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وزیر ورزش شخصا پیگیر حوزه فوتبال است و باید از فضای مناسبی که در وزارت ورزش ایجاد شده، استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
معاون وزیر بهداشت گفت: مصرف میوه و سبزیجات در سبد غذایی مردم ایران کم است که باید افزایش یابد و از آن طرف نمک، قند و چربی را باید کاهش دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
کادر فنی تیم فوتبال استقلال در حال بررسی شرایط فنی دیدار با سپاهان است و این احتمال وجود دارد که برای این دیدار دروازه بان شماره یک آبی پوشان را از فهرست کنار بگذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف سه قطعه شمش طلا که از کشور عراق وارد شده بود، به ارزش بیش از سه و نیم میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان توانست مدال نقره را در مسابقات فستیوال جهانی ورزشهای رزمی 2016 در کشور آذربایجان کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
دادستان کل کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی در در دیوان عالی کشور نهایی و قطعی شده و بعید است که این حکم تخفیف یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران درسومین گردهمایی کاربران سامانه پژوهش یار از تدوین طرح یکپارچه سازی پژوهش های شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۷    
معاون فرهنگی و اجتماعی تامین اجتماعی از برنامه ریزی برای بازدید 28 هزار دانش آموز از مراکز این سازمان تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه شهرستان سپیدان گفت: امروز مرزهای علمی از مرزهای نظامی حساس تر هستند. کشورهای غربی با داشتن پول و امکانات توانستند برای خود علم افزایی کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۸    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه ما در تحولات منطقه بیشترین سهم را داریم ، گفت: پیروزی های حلب و موصل دستاورد دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۲    
مدافع سابق پرسپولیس گفت: از مبلغ قرارداد برانکو در این فصل کاسته شد ولی بندی در آن قرار گرفت که با توجه به این بند می توانست 3 بازیکن خارجی را خودش انتخاب کند و به تیم بیاورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۹    
نمایش گنبدگاه به کارگردانی هرش آرمند در خانه نمایش دا اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۳    
فوتبال ایران درد رده بندی فیفا با یک پله صعود به رتبه 29 جهان رسید و 814 امتیاز کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۰    
یانگ بیان سی، وزیر امور خارجه کره جنوبی اعلام کرده است که به زودی به امید آنکه بتواند با دولت جدید در امریکا مذاکراتی داشته باشد و همکاری درباره مقابله با برنامه های هسته ای کره شمالی را ادامه دهد به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۴    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با نوسازی و اجرای طرح های توسعه ای در بزرگ ترین پایانه های نفتی ایران، توان پهلودهی نفتکش ها در اسکله های پایانه نفتی خارک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۴    
مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: اشراف اطلاعاتی مسئولان عالیرتبه کشور نسبت به تغییر و تحولات محیط بین المللی و محیط منطقه ای در پیروزی های ملت ایران و پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران تأثیرگذار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۱    
خط هوایی تهران-بانکوک ایرآسیا ایکس به علت کمبود مسافر از سوی این شرکت هواپیمایی متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۲    
دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در مراسم اهدای جایزه باستانی پاریزی و برگزاری سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به این استان سفر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۲    
مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهوری سوریه ضمن استقبال از نتایج نشست مسکو، این نشست را آغاز یک مرحله جدید بدون حضور آمریکا دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان بهزیستی در خصوص شیوع اختلالات روانشناسی،گفت: 50 درصد اختلالات روانشناختی در زیر 14 سالگی و 75 درصد آن در زیر 24 سالگی آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مقاله عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی ماکو در ژورنال Chimica Oggi Chemistry Today ایتالیا باعنوان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مقاله عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه در گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی با عنوان تاثیر شرایط آموزشی بر اضطراب حالتی رقابتی و اجرای پرتاب آزاد بسکتبال در بازیکنان بسکتبال نوجوان در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۴    
دکتر حسین ابراهیمی، مدیر کل امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی 3 دفتر بین المللی جدید این دانشگاه در کشورهای اتریش، فنلاند و فرانسه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۴    
مدیر بخش قیر و آسفالت مرکز تحقیقات از نیاز کشور به 13 نوع قیر خبر داد و گفت: از سال آینده تولید قیر های تخصصی مبنای کار پالایشگاه ها خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۱    
ششمین نشست از سلسله نشست های جلوه حُسن با رویکرد ماهیت هنر اسلامی با موضوع چرایی افول هنراسلامی- ایرانی در سده اخیر عصر چهارشنبه یکم دی در فرهنگ سرای ارسباران برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۵    
امیر غفوری، دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان دیدار تراکتورسازی تبریز و ملوان بندر انزلی را در چارچوب رقابت های لیگ بر تر فوتبال امیدهای کشور قضاوت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۵    
دانش آموزان مقطع دبستان میثاق در تبریز با علی کاشفی خوانساری نویسنده و پژوهش گر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲    
مدیر کل روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور شعار امسال روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲    
عابدین مستانه فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی و هنرمند پارس آبادی که چند سالی است وارونه خطاطی می کند، بخاطر همین سبک به هنرمند وارونه نویس مشهور شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲    
مراسم تجلیل از پژوهشگران بر تر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در دو قسمت دانشجویی و هیات علمی با حضور اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی ...
  • ۱