پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۲:۰۱Jun 2018 21
 

خبرهای خبرگزاری آنا 8 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۹    
مدیرعامل سازمان بازنشستگان شهرداری تهران از اختصاص قطعه ای در بهشت زهرا (س) به نام خادمان شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۸    
معاون سازمان توسعه تجارت گفت: 31 میلیارد و 593 میلیون دلار کالای غیر نفتی در 9 ماه اول امسال از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۰    
هفته دوم سوپر لیگ کاراته فردا (شنبه) در دو گروه پنج تیمی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۵    
مهم ترین مشکل صنعت پتروشیمی عدم یکپارچگی درفروش محصولات است واگر یکپارچگی درصادرات به وجود نیاید خریداران در دنیا روی محصولات پتروشیمی ایران حساب نخواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۹    
دانشمندان انگلیسی استراتژی جدیدی برای کشف حیات در مریخ به کار گرفته اند. آنها برای این منظور از یک ربات مجهز به دسته عکاسی سلفی که آیینه ای به آن متصل است، استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۵    
رئیس سابق سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در ده سال اخیر، روزانه 8 پروژه رئیس سابق سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشوری به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۷    
وزیر نفت با صدور نامه ای ضمن موافقت با بازنشستگی خودخواسته دکتر محمدرضا مقدم، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری از زحمات او قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۱    
مدیرطرح و برنامه معاونت صنایع دستی کشور گفت: متاسفانه میزان پژوهش ها و مقالات موجود با تنوع صنایع دستی تناسب ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به این نکته که همه باید تلاش کنیم تا هموطنان با رفاه و ایمنی لازم به مقصد سفر کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۷    
منابع خبری از حمله خمپاره ای به سفارت روسیه در دمشق خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۷    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عنوان کرد: در توسعه فضاهای آموزشی، مناطق محروم در اولویت قرار دارند و تلاش می کنیم، سرانه این مناطق افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۴    
وزیرآموزش و پرورش بر طراحی معماری مدارس جدید الاحداث تاکید کرد و گفت: مدارس جدید باید به گونه ای ساخته شود که دانش آموز در آن احساس زندگی کردن کند و آن را خانه خود بداند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۸    
دبیر شورای نگهبان از انتشار مطالب نادرست در فضای مجازی درباره حوادث سال 88 ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۱    
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، توسعه درمانی شهرستان های تازه تاسیس که از تخت بیمارستانی برخوردار نیستند را از اولویت دولت یازدهم در استان تهران عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۵    
بانک مرکزی در راستای برخورد با فعالیت های سوداگرانه بازار ارز، اسامی اشخاصی که مبادرت به خرید و فروش عمده ارز می کنند را به منظور بررسی به سازمان امور مالیاتی و همچنین اسامی صرافی های متخلف را به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۱    
فرماندار شهرستان ری در مورد حواشی پیش آمده در مورد مجتمع درمانی هاشمی نژاد کهریزک گفت: مجوز تغییر کاربری بیمارستان کهریزک به مرکز نگهداری معلولین را نمی دهم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۹    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: در هشتمین مسابقه دوسالانه بین المللی نقاشی، از کودکان و نوجوانان جهان خواسته شد تا با هنر تاثیرگذار نقاشی از اهمیت آب بگویند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۶    
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه با دسترسی آسان به امکانات ارتباطی پیشرفته سرعت تبادل اطلاعات و اخبار بسیار افزایش یافته است، گفت : ارتقاء سواد رسانه ای فرماندهان از ضروریات جامعه امروز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۵۰    
شماره7 آبی های تهران چندمشتری لیگ برتری پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۹    
آیت الله هاشمی رفسنجانی، صبح امروز در دیدار سرپرست، معاونین، مسؤولان، مدیران، استادان و جمعی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۷    
مراسم بزرگداشت حماسه مردمی 9دی با حضور مسئولان، دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم در نمازخانه این واحد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۱    
کوزوو طی چند سال گذشته بیشترین افراد را در بین کشورهای بالکان غربی که در صفوف داعش در سوریه و عراق جنگ می کردند داشته است. بوسنی و هرزگوین، مقدونیه و آلبانی در رده های بعدی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۵    
حجت الاسلام ادیب یزدی اظهار کرد: 9 دی ماه اعلام وفاداری ملت فرهیخته ایران به اصول اسلام و تداوم 22 بهمن، 13 آبان و... است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۹    
هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال با شش دیدار پیگیری شد و در مهمترین تغییر جدول این رقابت ها، هاوش گنبد با کسب یک امتیاز از حریف خود به رتبه یازدهم جدول آمد تا انتهای جدول را به شهرداری اراک بدهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۶    
فرزند شهید آیت الله بهشتی گفت: مرحوم موسوی اردبیلی این طور نبودند که اگر مطلبی در نزدشان گفته می شد، احساس کنید که شاید در آینده این سخن مایه نگرانی باشد یا به تعبیر امروزی ها فایل برای کسی باز نمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۲۰    
تیم های بانک سرمایه، شهرداری ارومیه و سازمان عمران شهرداری ساری در سه دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۴    
هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم های پیکان، سایپا و شهرداری تبریز برابر حریفان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۴    
رئیس جمهوری در پیامی به پائولو جنتیلونی، انتصاب وی را به عنوان نخست وزیرجدید ایتالیا تبریک گفت و ابزار امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۹    
مدافع تیم پیکان گفت: در استقلال روزهای خوبی را سپری کردم و دوست دارم یک روز دوباره پیراهن این تیم را بپوشم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۰    
همسر و فرزند مرحوم هادی نوروزی در سوادکوه دچار حادثه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۷    
به دنبال انتشار خبر رفع فیلتر بازی محبوب کلش آو کلنز توسط شرکت زیرساخت و انتقاد دبیرکارگروه تعیین مصادیق، ضمن فیلتر مجدد، لینک دانلود بازی از کافه بازار نیز حذف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۴    
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش اجازه تصویب قطعنامه ضد اسرائیلی در شورای امنیت سازمان ملل متحد را به این خاطر داده که این اقدام تنها راه برای دستیابی به راهکار دو کشور بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۸    
وزیر ورزش و جوانان برای هواداران پرسپولیس و استقلال مطلبی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۹    
یک عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه جلسه هیئت مرکزی نظارت امروز تشکیل شد،مطرح کرد:آیت الله جنتی رییس هیئت و آقای کدخدایی به عنوان سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۶    
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اهمیت حضور حماسی مردم در راهپیمایی 9 دی 1388 گفت: در حماسه 9 دی سال 88 قدرت و نصرت الهی در قامت ملت ایران تجلی پیدا کرده و فتنه بزرگی از سر ملت و کشور ایران دفع شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۷    
مراسم بزرگداشت چهلمین روز گذشت آیت الله موسوی اردبیلی شامگاه چهارشنبه در کانون و مسجد توحید برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۴    
علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پدرم همواره تاکید داشت روحانیت باید پرچمدار اصلاحات باشد و پست دولتی قبول نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۴    
بانوی شطرنجباز ایرانی با کسب 7/5 امتیاز به عنوان چهارمی رقابتهای سریع قهرمانی جهان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۱    
وزیر کشور گفت: بر اساس بخشنامه ای که سال قبل مصوب کردیم، متولی جمع آوری متکدیان و این نوع افراد در جامعه شهرداریها و وزارت رفاه (بهزیستی) هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید انتخاب تیم ایران به عنوان بهترین تیم آسیا از سوی فیفا در رده بندی جهانی و مجله فرانس فوتبال باعث افتخار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۷    
جاده هراز پس از چند ساعت بسته شدن بر روی خودروهای عبوری به خاطر سیلاب انباشت گل و لای در سطح جاده، شامگاه چهارشنبه با تلاش نیروهای راهداری و هلال احمر بازگشایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۸    
نام رحمتی در لیست مازاد باشگاه استقلال آنقدر عجیب هست که هنوز خیلی ها آن را باور نکردند اما ظاهرا واقعیت دارد و این دروازه بان باید به فکر تیم دیگری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۲    
بنا بر ادعای فتاحی، نفت تهران تنها تیمی نیست که اجازه فعالیت در بازار زمستانی نقل و انتقالات را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۳    
رحیم زهیوی مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان امروز در دو مرحله با مسئولان باشگاه استقلال تهران مذاکره کرد و با آنها به توافق شفاهی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۹    
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با رفع موانع قانونی همچنان به فعالیتش در این باشگاه ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۲    
در حالی که بسیاری گمان می کردند پرونده جنجالی ایمیل های هیلاری کلینتون مختومه شده است، با حکم قاضی دیوان استیناف آمریکا بار دیگر تحولات جدیدی در این پرونده ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۶    
علیرضا رضاداد دبیر سی اُمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، درگذشت دنیا فنی زاده را به خانواده محترم ایشان و جامعه هنری، به ویژه فعالان عرصه سینمای کودک و نوجوان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۳    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه اهمیت و حساسیت آموزش در رشته های علوم پزشکی بسیار بالاست، گفت: داشتن مهارت یک عامل مهم و کلیدی در آموزش رشته های علوم پزشکی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت پارس جنوبی برای اشتغال نیازمندان گفت: 120هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد فراهم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳    
قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلای مشهد از جان باختن یک کودک 2 ساله بر اثر مصرف شربت متادون در این شهر خبر داد و گفت: این دومین حادثه از این نوع در چهار روز گذشته در این شهر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: دانش آموزان امروز، سفیران فردای ما هستند و اگر بتوانیم آموزش های زیست محیطی را به کودکان به درستی و در زمان مناسب بیاموزیم در آینده موفق خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۱    
اختتامیه مسابقات فوتبال دانشجویی برادران استان کرمان با حضور حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمد دادکان معاون ورزشی دانشگاه،جمعی از مدیران ومعاونین دانشگاه و مسئولین استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۸    
مسابقات تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به میزبانی واحد کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۵    
مسابقات دانشجویی تکواندو و کاراته دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به میزبانی واحد کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۴    
در راستای سیاست گذاری و برنامه ریزی برای مشارکت زنان در عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی، ششمین جلسه شورای بانوان فرهیخته ی استان کرمان با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۰    
تصاویر و اخبار گور خوابهای شهریار و نصیر آباد، دل هر کسی را که ذره ای از انسانیت بویی برده بود به درد آورد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۷    
سحر قریشی که این روزها خارج از تلویزیون و در فضایی خارج از این رسانه در حال بازی در سریالی تحت عنوان پیکسل است، از دلیل ممنوع التصویری و ممانعت از حضورش در سریال های تلویزیونی می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۵۱    
بازیکن امیدهای استقلال و تیم ملی نوجوانان بازیکنی است که به زودی به جمع شاگردان منصوریان اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۸    
هواداران پدیده به جذب تبعیض قائل نشدن شهرداری میان سیاه جامگان و پدیده خطاب به شهردار مشهد شعار سر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۳    
دبیر اجرایی سومین کنگره بین المللی فن آوری ، ارتباطات و دانش با بیان اینکه 5 کارگاه تخصصی دراین کنگره برگزار شد، گفت : محققان و دانشجویان مطالب علمی را در کنار مباحث تئوری به صورت عملی آموزش دیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه کارآفرینی جوانان و نخبگان از ضروریات جامعه است، گفت: تولید علم باید در راستای تولید ثروت و کار آفرینی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت اطلاعات برای بازگرداندن وجوه پرداختی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تا روز دوشنبه 13 دی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
سومین کنگره بین المللی فن آوری، ارتباطات و دانش (ICTCK2016) امروز با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۵    
صد و هشتاد و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر حمید میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۲    
کاراته کاران واحد سمنان در مسابقات کاراته دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با شایستگی مقام قهرمانی را از آن خود کردند و بر سکوی نخست ایستادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تریبون عده ای خاص نیست و متعلق به هیچ کدام از افراد از هر جناح و جبهه سیاسی نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار از چاپ دو کتاب از سوی دانشجوی شاهد و ایثارگر این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۴    
عضو هیات علمی گروه حقوق و اللهیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان رئیس دفتر هیات نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از پژوهش هایی که موجب حل مشکل یا معضلی در استان و همچنین در جامعه خواهد شد، حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با توجه به توسعه انرژی های تجدیدپذیر و نو در جهان گفت: ایران باید در گسترش فعالیت های جدید انرژی و تحقق علوم و تکنولوژی روز و بهینه سازی مصرف انرژی نقش آفرینی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۸    
مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران درگذشت دنیا فنی زاده هنرمند تئاتر عروسکی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۵    
فرشته طائرپور، تهیه کننده سینما مهمان چهارشنبه شب چشم شب روشن به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۵    
نسخه نهایی فیلم سینمایی خانه کاغذی به کارگردانی مهدی صباغ زاده به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۵    
مراسم یادبود ساناز سماوری، رئیس اداره منابع انسانی و توسعه سازمانی فرهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به پدیده گورخوابی و گورخواب های نصیرآباد واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۲    
نسخه فیلم سینمایی آباجان به کارگردانی هاتف علیمردانی به دفتر جشنواره فجر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۰    
ادعای یکی از نمایندگان مجلس درباره تخلف دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سوی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نادرست و غیرکارشناسی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۰    
وزیر امور خارجه عراق ابراز امیدواری کرد بغداد به ائتلاف سه گانه ایران، روسیه و ترکیه برای حل بحران در سوریه بپیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۷    
دانشجویان دانشکده سما اسلامشهر با حضور 23 تیم در مسابقه سازه های ماکارونی و در دو گرایش راندمانی و معماری شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۴    
شناسایی، مرمت و احیا حمام های تاریخی به عنوان یکی از برنامه های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حوزه میراث فرهنگی در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵    
بناهای فرهنگی و تاریخی در هر کشور نشان دهنده هویت تمدنی و تاریخی آن کشور است. صرف نظر از اینکه این بنای تاریخی متعلق به کدام دین یا مذهب در ایران است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵    
باشگاه استقلال پیش از آنکه هافبک فصل گذشته این تیم برای آبی ها دردسر ساز شود بدهی او را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵    
کادر فنی تیراندازی با کمان اسامی نفرات دعوت شده به اردو را در رده های مختلف اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵    
مهاجم اروگوئه ای بارسلونا موفق شد برای سومین بار عنوان بهترین مهاجم دنیا را از آن خود کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۲    
مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به تیم خونه به خونه بابل می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۲    
بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران از ششمین جشنواره موسیقی کلاسیک تا معاصر به دبیری علیرضا مشایخی و فریماه قوام صدری بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۲    
مسابقات آزاد کشوری رده سنی جوانان و بزرگسالان برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو در دو گروه مردان و زنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۹    
یک مقام روس فاش کرد برخی نمایندگان پارلمان اروپا از روسیه خواسته اند تا به آن ها در سفر به حلب سوریه کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۹    
وزیر امور خارجه در پاسخ به نامه جمعی از هنرمندان برای رسیدگی به وضعیت نرگس کلباسی، ایرانی نیکوکار در هند در نامه ای سرگشاده از تلاش مستمر وزارت امور خارجه برای کمک و آزادی هر چه سریع تر وی خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: دانشکده هنر و معماری واحد سیرجان بهمن امسال با حضور دکتر میرزاده به بهره برداری رسیده و از نیمسال دوم سال تحصیلی دانشجو می پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
دو مصدوم از سه بازیکن مصدوم ذوب آهن به دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در نیمه نهایی جام حذفی می رسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
مراسم رونمایی از سامانه جایگاه علم، فناوری، و نوآوری ایران در جهان نما در سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
فرمانده سپاه ناحیه مراغه با توجه به نقش مدیریت رهبر انقلاب به عنوان عامل خنثی کننده بحران ها گفت: تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب موجب ایجاد وحدت در بین ملت ایران و امت اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید برنشان دارشدن حق بیمه درمان کارگران، از عدم پرداخت حقوق و دستمزد واحدهای تحت پوشش وزارت بهداشت و درمان ازسوی تامین اجتماعی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
قائم مقام وزیر بهداشت از تصویب بسته جدید در خدمات دندانپزشکی خبر داد و گفت: 18 الی 21 درصد پرداختی از جیب مردم در حوزه سلامت فقط به خدمات دندانپزشکی اختصاص پیدا کرده که نسبت به نقش این ارگان در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۰    
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر به عنوان رئیس جدید دانشکده مهندسی شیمی این واحد دانشگاهی منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۷    
رضا درویش گفت: اول باید تکلیف دروازه بان برزیلی خود را مشخص کنیم و بعد از آن در رابطه با جذب مکانی اقدام کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۴    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه 14 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد اقدام جواد کریمی قدوسی برای تلطیف ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۸    
بررسی میانگین قیمت خرده فروشی برخی مواد خوراکی در هفته نخست زمستان امسال در شهر تهران بیانگر تثبیت قیمت دو گروه کالایی، رشد قیمت هفت گروه دیگر و کاهش دو گروه کالایی نسبت به هفته قبل از آن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۸    
پس از انتشار تصاویر و خبر زندگی عده ای از افراد کارتن خواب و معتاد در گورستان نصیر آباد شهریار، مسئولان از عضو شورای شهر گرفته تا شخص رئیس جمهور واکنش های زیادی نسبت به این مساله نشان دادند.