جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۲:۳۳Jun 2018 22
 

خبرهای خبرگزاری آنا 11 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل آموزش و پرورش البرز از تعطیلی مقاطع پیش دبستانی، مهد کودک و ابتدایی شهرستان های کرج، فردیس، ساوجبلاغ،اشتهارد و نظرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۶    
گفت و گوی زنده رادیو و تلویزیونی رییس جمهوری اسلامی ایران با مردم آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۳۳    
سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف در بین بازیکنان لیگ روسیه بیشترین پیشرفت را از نظر ارزش در چند وقت اخیر داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۴    
موسی حقانی، مشاور پروژه تلویزیونی معمای شاه با انتشار نامه های سرگشاده به ادعاهای محمود کاشانی درباره معمای شاه پاسخ داد و ضمن انتقاد از گفته های کاشانی وی را تلویحاً به طرفداری از شاه متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۷    
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری قزوین گفت: اگر معاونت پرستاری وزارت بهداشت شرح وظایف رده کمک پرستاری را اصلاح نکند در واقع از خط قرمز پرستاران عبور کرده و به توافق خود با نظام پرستاری بدعهدی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۰    
معاون اداره کل نظارت بر فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو، گفت: آفت کش به عنوان یکی از مهم ترین ابزار کار، باید کاملا مطابق ضوابط بین المللی و مرغوب باشد و کیفیت آن در زمان مصرف تغییر نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۸    
در سال های اخیر انقلاب دیجیتال در گمرک ایران صرفاً محدود به رویه های گمرکی نبوده و حتی این فن آوری چگونگی ارزش گذاری کالا را هم تحت پوشش خود قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۲    
6 فیلم از کارگردان های معروف فرانسوی در بخش جلوه هایی از سینمای تجربی، روز یکشنبه 12 دی ماه در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۴۲    
مهلت ثبت نام سمن ها جهت شرکت در اجلاس 61 کمیسیون مقام زن تا 8 بهمن ماه 1395 اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۹    
سازمان سینمایی با ساخت 5 فیلمنامه موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۹    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعتصاب غذای آرش صادقی ابراز امیدواری کرد که این موضوع حل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از ثابت ماندن فرمول خوراک واحدهای پتروشیمی تا 10 سال در پی حذف بند قیمت گذاری جدید خوراک واحدهای پتروشیمی در لایحه برنامه ششم توسعه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۴    
در پایان سال 2016 میلادی، با کسب اکثریت آرا سردار آزمون به عنوان بهترین مهاجم و گلزن روستوف و سومین بازیکن برتر این تیم معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۸    
گروه ناگفته با حضور شهرام ناظری و حافظ ناظری تور کنسرت زمستانی خود را در روز دوشنبه و سه شنبه، ششم و هفتم دی ماه از شهر بوشهر آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۵    
شجاع خلیل زاده فقط در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می تواند از سپاهان جدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۴    
نوبخت با اشاره به اینکه، امیدوارم بتوانیم سال 96 را با بودجه واقع بینانه و برنامه اصولی، رشد اقتصادی و رونق بازار تامین کنیم خاطرنشان کرد: برای سال 96 رشد اقتصادی7/7 درصد پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۰۸    
هولیان کاسترو، وزیر مسکن و توسعه شهری آمریکا در پیامی توییتری دونالد ترامپ را مورد حمله لفظی شدید خود قرار داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۹    
رییس کل بانک مرکزی ابراز عقیده کرد که قیمت واقعی دلار، 3600 تومان است؛ هرچند که با نوسان اندکی همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۹    
نرگس کلباسی در پاسخ به توییت وزیر خارجه هند از او خواست که قبل از قضاوت در مورد پرونده صحبت های او را هم بشنود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۳    
لشکر نهم زرهی وابسته به وزارت دفاع توانست یک زندان مخفی گروه تروریستی داعش در تونلی زیرزمینی واقع در منطقه کرملیس را در شرق شهر موصل کشف کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر اسرائیل تلفنی درباره وضعیت سوریه گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۴    
پیش نویس قطعنامه روسیه و ترکیه درباره آتش بس در سوریه با اجماع اعضای شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۵    
چلسی در جدالی نفس گیر و سخت مقابل استوک پیروز شد تا به صدرنشینی خود در جزیره ادامه دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۵    
تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن تا روز چهارشنبه تعطیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۶    
اردوی تیم ملی بوکس از امروز در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۶    
لیست خرید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در تعطیلات نیم فصل مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۳    
مدیرعامل تراکتورسازی قرار است که مسئله اضافه خدمت رفیعی را پیگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۰    
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از تصویب کلیات این لایحه در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۱    
وکیل آرش صادقی گفت: فردا موکلم به مرخصی می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من در این چند ساله یک بازی استقلال و پرسپولیس 3 بر 2 بود و یکی هم این بازی که لذت بردم و مردم هم از دیدن این مسابقه لذت بردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۰    
روسای جمهوری اسلامی ایران و روسیه با استقبال از آتش بس در سوریه، تاکید کردند که مبارزه با تروریسم و گروه های تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره تداوم خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۶    
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس آیین نامه جدید هیات وزیران، درصد و سهم اضافه کار از حقوق کارکنان دولت براساس فرمولی محاسبه و به مستمری بازنشستگی آنان افزوده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۳    
تحقیقات در آمریکا نشان می دهد با وجود انتقادات گسترده از پلیس آمریکا و راهپیمایی های گسترده علیه خشونت پلیس به ویژه علیه سیاهپوستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۲    
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: یک پزشک از اهالی شهر شر (Cher) به اتهام تجاوز به 37 بیمار محاکمه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۲    
رئیس اداره محیط زیست محمود آباد گفت که تاکنون 6 تن غذا شامل ذرت و سبزی در تالاب های سرخرود و ازباران برای تغذیه قوهای فریادکش توزیع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۳    
تراکتورسازان پس از فینالیست شدن در جام حذفی به شادی در رختکن پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۰    
امید عالیشاه در حالی که طبق اعلام به عنوان مشمول سربازی مجبور به ترک پرسپولیس است، با مصاحبه ای از سوی طاهری با واژه "کمرنگ شدن تعصب" مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۰    
پرواز تهران- شیراز به علت نقص در موتور هواپیما مجبور به بازگشت و فرود اضطراری در فرودگاه شیراز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۰    
دبیر شورای سلامت دهان وزارت بهداشت، گفت: شاخص DMF که شامل دندان های پر شده، کشیده و پوسیده می شود، در کودکان 12 ساله کشورمان 2.09 است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه راه تحقق عدالت در سلامت را اجرای کامل طرح تحول سلامت دانست و افزود: در این مسیر سازمان تامین اجتماعی باید وظایف خود را در برابر بیمه شدگان بدرستی انجام دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۴    
معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر عدم افزایش شاخص کیفیت هوای تهران برای فردا گفت: فردا مدارس تهران تعطیل نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده میلاد حضرت مسیح(ع)، و آغاز سال جدید میلادی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هنوز اسم امام (ره) و رفتار ایشان سرمایه اصلی انقلاب است و دشمنان این را فهمیده اند که تا امام در بین مردم وجود داشته باشد نمی توانند آسیبی برسانند به همین دلیل به فکر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
رییس جمهوری روز شنبه در دیدار با ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از برقراری آتش بس در سوریه استقبال می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۳    
مهوش صبرکن معتقد است: بازیگری٬ توانایی٬ استعداد و سواد می خواهد و باید با ضابطه وارد این عرصه شد نه با رابطه.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۴    
محمدرضا پورابراهیمی از برگزاری جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی، نائب رئیس اول مجلس، رئیس مرکز پژوهش ها به منظور پیگیری دلایل افزایش قیمت ارز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۷    
دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: در حال حاضر دو شهر تهران و اصفهان از نظر ساختاری وضعیت خوبی دارند و با توجه به اینکه میزبانی 4 سال دیگر است اگر قرعه به نام ایران بیافتد ما در این مدت زمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۴    
کارشناسان مسکن معتقدند که طرح مسکن اجتماعی سبب رفع نیاز عمده جوانان و بخش کم درآمد جامعه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۱    
نمایندگان مردم درمجلس دولت را موظف به عدم شماره گذاری خودروهای فاقد شرایط استاندارد یورو 4 کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۶    
هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت اصفهان، اراک، تهران و کرج امروز (شنبه) به دلیل پایداری جو و افزایش تردد وسایل نقلیه، در شرایط ناسالم برای همه گروه های سنی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۰    
محمدرضا عباسی گفت: بازیکنی که با آمدن یک مربی به جمع ما اضافه شد و الان هم وقتی آن مربی از تیم ما رفت این بازیکنان هم از سیاه جامگان جدا شوند و درست به همان تیمی بروند که آن مربی سرمربش است کمی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
نابغه برزیلی لیورپول با عملکرد بسیار خوب خود در سال 2016 توانست با گذشتن از سد نیمار، بهترین بازیکن برزیلی ها شناخته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری مقابل ذوب آهن حریف نفت تهران در فینال جام حذفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۹    
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون درباره دیدار سپاهان و نفت تهران گفت: پس از ارائه توضیحات ناظر بازی درباره این دیدار تصمیم گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۹    
کرت بندی پیاده رو دوره صفوی در چهارباغ عباسی اصفهان، منطبق بر سفرنامه ها و کتب تاریخی که با کرسی چینی لاشه سنگی و دورچین آجری مزین است در بررسی های باستان شناسی کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۳    
وزیر بهداشت گفت:در دانشگاه ها باید تفکرات سیاسی وجود داشته باشد، دانشجویان آزادند و باید تریبون آزاد داشته باشند تا بتوانند نظراتشان را اعلام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۰    
سازمان فضایی ژاپن قصد دارد در سطح ماه حفاری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۴    
مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر و فعالان عرصه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با حضور دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و دیگر مسئولان این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۴    
اولین جشنواره ملی دانشجویی صنایع دستی گنجینه به همت دانشجویان و هنرمندان دانشگاه هنر برای نخستین بار در ایران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۴    
جلسه هیات امنای استانی برای بررسی بودجه سال 96 استان قم عصر امروز به ریاست دکتر حمید میرزاده برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: زنان کارمند، همسران آنها و همسران زنان خانه دار مشمول مرخصی زایمان می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۱    
با پیشنهاد اتاق اصناف 100 هزار واحد صنفی تولیدی کوچک و متوسط از تسهیلات حمایتی دولت بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو، از تعیین سقف برای داروهای وارداتی در راستای حمایت از تولید داخل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۱    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از توقیف محموله سه میلیاردی تجهیزات مخابراتی قاچاق در شهرستان "رباط کریم" خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
19 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
مجموعه تلویزیونی جزیره دانش با رویکرد آموزش فرهنگ تحقیق و پژوهش در فضایی کودکانه تولید شده، به زودی از شبکه نهال پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۸    
در نخستین همایش جهادگران اقتصادی ایران، سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه به عنوان سفیر صنایع دستی ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۱    
دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در پیامی، درگذشت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۱    
آثار راه یافته به مرحله دوم بیست و چهارمین دوره جایزه جهانی کتاب سال در گروه های مطالعات اسلامی- ایرانی ، مطالعات اسلامی و مطالعات ایرانی معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۱    
یک شرکت فعال در حوزه اقیانوس شناسی و نقشه برداری دریایی به تازگی تکنولوژی های پیشرفته ای را برای بهبود کیفیت خود به کار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
عوامل خسته نباشید در قسمت هشتم این مستند به اعماق زمین می روند تا سختی های یک روز از کار طاقت فرسای کارگران معدن زغال سنگ را به تصویر بکشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری مشهد عنوان کرد: : کمک پرستاران تنها دارای گواهی گذراندن دوره آموزشی هستند، بنابراین عضویت آنها در سازمان نظام پرستاری کشور متنفی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
مستند هویدا که به بررسی زندگی، زمانه و مرگ امیر عباس هویدا، باسابقه ترین نخست وزیر حکومت پهلوی می پردازد، مراحل تدوین خود را سپری می کند و تا یک ماه آینده برای پخش آماده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
مدیرعامل شرکت بورس با غیرمنطقی خواندن تغییر راهبری شرکت های تامین سرمایه و صندوق های سرمایه گذاری از سازمان بورس به بانک مرکزی، گفت: مطابق قانون، نهاد ناظر این موسسات سازمان بورس است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
مسئول بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، مستندهای ارائه شده به جشنواره امسال را آثاری درخور توجه و متفاوت نسبت به دوره های پیشین دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
توافق آتش بس در سوریه میان معارضان سوری و نظام سوریه وارد دومین روز خود شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
هفته دوم رقابت های سوپر لیگ کاراته مردان امروز در سالن بسکتبال مجموعه ورزشگاه آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۸    
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان استهبان دو نفر از عاملان کلاهبرداری سه میلیارد و 195 میلیون ریالی ، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۵    
یکی از نمایندگان پارلمان عراق اعلام کرد رئیس ائتلاف میهنی عراق ممکن است در آینده ای نزدیک به ترکیه سفر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هدف اصلی جشنواره امام رضا(ع) و برنامه های موضوعی آن را معرفت افزایی دانست و گفت: این مسیر، مسیر معرفتی است نه سفارشی و دولتی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۱    
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به وقت های اضافه کشیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۱    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با چاپ کتاب های تخصصی در حوزه های علمی و پژوهشی تلاش می کند سهم خود را در تولید علم افزایش دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۱    
تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور مقام نخست مسابقات بسکتبال دانشجویان دختر استان خراسان رضوی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۱    
در راستای پاسداشت مقام والای هنرمندان و نکوداشت دانشجویان هنرمند با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از دانشجویان بر تر در حوزه هنر و فرهنگ قدردانی به عمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۸    
دادگاه امور اضطراری قاهره امروز شنبه به لغو حکم دادگاه قضایی اداری درباره ابطال توافقنامه تعیین مرزهای دریایی عربستان و مصر و ادامه یافتن این توافقنامه حکم داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۵    
نخستین دوره انتخابات سالیانه تشکل انجمن اسلامی پیروان ولایت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۲    
کربلایی غلامحسین سلحشور، پیرغلام حسینی و مسئول کمیته پیشکسوتان هیات پهلوانی وزورخانه ای شهرستان جهرم دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۲    
معاون مهندسی و توسعه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر ضرورت استفاده از توان داخل در توسعه ثانویه میدان های نفتی و گاز تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۹    
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های مذهبی و دینی در دیدار با خانواده یکی از شهدای ارامنه، گفت: اقلیت های دینی باید ضمن حفظ پویایی و فعالیت خود در امور مختلف، از سیاسی کاری بپرهیزند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۶    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خطاب به دانشجویان گفت: شما امید های آینده ایران اسلامی هستید و کسب تجربه های مختلف فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۶    
نماینده مردم تربت حیدریه زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرخه علم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه کامل است تاکید کرد که به عنوان نماینده مردم در مجلس هر کمکی بتواند برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۶    
وزارت صنعت، معدن و تجارت شمار پروانه های معدنی صادر شده در هشت ماهه امسال (منتهی به آبان ماه) را 527 فقره اعلام کرد که در همسنجی با دوره مشابه رشد 5.6 درصدی نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۰    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل معلم ایرانشهری در کمتر از 72 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۷    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از گسترش همکاری های تهران و عشق آباد خبر داد و گفت: قرارداد واردات گاز از ترکمنستان تا پنج سال آینده برقرار خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۴    
تیمی شش نفره متشکل از دانشجویان رشته های الکترونیک، کامپیوتر و مکانیک دانشگاه آزاد واحد لاهیجان در قالب یک شرکت دانش بنیان، دستگاه سوپرشارژر را برای مکان های عمومی طراحی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۴    
هفته گذشته پس از برگزاری نشست سه جانبه حل بحران سوریه از سوی ایران، روسیه و ترکیه و سپس مذاکرات دو جانبه مسکو و آنکارا آتش بس سراسری در سوریه اعلام شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۴    
مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تاریخ فینال جام حذفی در فصل 96-95 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاخیر در پرداخت پاداش بازنشستگان را عامل نارضایتی معلمان از وضعیت موجود دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۲    
در خواست برای برخورد وزارت خارجه با رفتار مسوولان ترکمنستانی ، مطالبات فرهنگیان و پاداش پایان خدمت آنان و تعیین تکلیف افراد فاقد شناسنامه در شرق کشور از موارد مطرح شده در تذکرات شفاهی امروز نمایندگان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۲    
نشست شورای تخصصی اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان به میزبانی واحد قشم برگزار شد. معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست توصیه کرد که معاونان اداری و مالی واحد ها و مراکز ...