یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۳May 2018 20
 

خبرهای خبرگزاری آنا 15 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۲    
سعید لیلاز در خصوص وضعیت صندوق های بازنشستگی در ایران اظهار داشت: سال ها پیش در مقاله ای عنوان کردم که یکی از مهم ترین عوامل فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی بی توجهی به صندوق های بازنشستگی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۰    
معاون اول رئیس جمهور از پرداخت پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغالزایی و توسعه اقتصاد روستایی و عشایری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۶    
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تکمیل عملیات اجرایی و افتتاح پل های 3 تقاطع غیرهمسطح در روز شنبه 18 دی ماه 1395 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۹    
مژده لواسانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:"همین الان،منزل مادر شهید روبرت لازار،از شهدای عزیز مسیحی،به قصد تبریک و عید دیدنی و خاطره شنیدن و یک گپ و گفت دلچسب... ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۱    
رئیس سازمان زندان ها گفت: آموزش سواد به صورت اجباری در زندان ها یکی از برنامه هایی است که برای زندانیان بی سواد اجرا می شود که البته این گروه آمار قابل توجهی در زندان ها دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۰    
سیصد و هفتاد و چهارمین جلسه هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی و سیزدهمین جلسه هیات امنای استان گلستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۲    
رئیس جدید مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان باید امنیت روانی داشته باشند، عنوان کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود باتوجه به رسالت و جایگاه سما خاطرنشان کرد: رسالت اصلی سما مهارت محوری است که باید با در نظر گرفتن ارتقای سطح کیفی در سطوح دانش آموزی به این مهم دست یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۶    
وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: پرورش نیروی انسانی که وظیفه خطیری است، بر عهده آموزش و پرورش است و از آنجا که انسان خلیفه الله است در هر سن و سالی که باشد باید مورد تکریم قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۰    
واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی و خدماتی برای تولید خود هزینه هایی را متحمل می شوند و با احتساب این هزینه ها در حساب های مالی خود و پس از کسر هزینه ها به سود دست می یابند در کنار هزینه هایی که خود برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۰    
تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در هفته پیش رو روی آنتن شبکه های رادیویی می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۵    
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو با بیان اینکه نمایندگی های خدمات پس از فروش به مراکز تعویض روغن تبدیل شده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۵    
بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی شرکت مدیریت منابع آب کشور، حجم روان آب های حوضه ارومیه از ابتدای سال آبی تا پایان آذرماه جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 33 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۸    
نصرت الله مالکی سفیر ایران در غنا در دیدار با ماهاما رئیس جمهوری این کشور استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ایران اعلام کرد شرکت اینپکس ژاپن برای حضور در مزایده توسعه میدان آزادگان جنوبی اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۷:۳۴    
باشگاه ماشین سازی نسبت به خبر انتقال آندرانیک تیموریان به استقلال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۷:۲۸    
سامان نریمان جهان با عقد قراردادی برای دو فصل و نیم به جمع بازیکنان پرسپولیس پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۷:۲۵    
سرمربی استقلال برای جذب هافبک اسبق خود تصمیم گیری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۷:۲۲    
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال مخالفتی با جدایی رحمتی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۱:۳۵    
وزیر بهداشت و درمان ابراز امیدواری کرد، با بهره گیری از فضایی که دانشگاه آزاد اسلامی در اختیارحوزه بهداشت و درمان قرار داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال با انتشار بیانیه ای نسبت به اتفاقات روزهای اخیر واکنش نشان داد و اعلام کرد که از این پس بازیکنان پرسپولیس فقط در روزهای فیفا دی به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۱    
معصومه خنفری بعنوان اولین فرماندار زن در استان خوزستان طی حکمی از سوی استاندار، فرماندار شهرستان کارون شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۵۸    
دریک عمل جراحی موفق، توده پنج کیلویی ازشکم بیمار نقده ای خارج شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۱    
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه روستائیان و عشایر از ظرفیت های فراوانی برخوردارند که می توانند به اشتغال و اقتصاد و رشد کشور کمک کند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۶    
رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون 15 آموزشکده فنی و حرفه ای سما در مناطق محروم تأسیس شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۷    
رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان حسن، هادی و نقی بغدادی با مادر و دیگر اعضای خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۱    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه ترکیه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۷    
رییس رسانه ملی در حکمی لطف اله سیاهکلی را به سمت معاون خود و رییس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۲    
دو مصوبه برای مسکن مهر یکی در مجلس و دیگری در شورای پول و اعتبار نویدگر آغاز فصل پایانی طرحی است که گشایش آن یکی از شاخص های مهم در اقتصاد کلان یعنی پایه پولی را دستخوش تغییر کرد و اکنون بیش از 444 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۴    
معاون پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی از راه اندازی سامانه دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) به صورت آزمایشی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۳    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سوادآموزی وزارت آموزش و پرورش گفت: هم اکنون کمتر از 5 درصد جمعیت کشور در گروه سنی 49-10 سال که اولویت کاری این سازمان است بی سواد مطلق هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۵    
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی تیم ملی در امارات بازی تدارکاتی ندارد و 17 بازیکن در اردو هستند، چرا باید چنین اردویی برگزار شود. از سویی اخراج 7 بازیکن از اردو توهین به شعور مردم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۲    
مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اعلام کرد که این جبهه در نامه ای به وزارت کشور، اعلام موجودیت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۹    
وزیر کشور آلمان اعلام کرد که هزاران نسخه از قرآن کریم به این دلیل که ترجمه های افراط گرایانه دارد، توقیف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۷    
در پی یک حادثه انفجار در اتوبان اقارب پرست اصفهان دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۵    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 300 خوابگاه دانشجویی در کشور کمبود داریم که باید از طریق پرداخت کمک رهن به دانشجویان برای برطرف کردن این مشکل اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
وزیر کشور تاکید کرد: باید مشکلات برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در جلسه ای با حضور استاندار و شهردار تهران رفع شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۶    
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت آمار تفکیکی سرمایه گذاری خارجی مصوب کشور در یک سال گذشته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۶    
کانال موتلفه، تصویری جالب از مصاحبه کاظم انبارلویی و محمد سرافراز به عنوان دبیر و خبرنگار سیاسی روزنامه رسالت با حسن روحانی در سال 1373 منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۴    
روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد: تاکنون 100 هزار نفر از بازنشستگان این صندوق در طرح واگذاری سهام بیمه ملت، ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۱۷    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به دیدار خانواده شهید مدافع حرم رفتند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۱۱    
دبیر شواری عالی آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزاداندیشی دعوا، مخاصمه و جدال نیست بلکه منطق گفت وگو برای کشف احسن وخودشناسی بیشتر برای خودسازی بهتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۸    
رئیس پلیس راهور ایلام گفت: استفاده از هندزفری در حین رانندگی تخلف محسوب می شود و پلیس می تواند اعمال قانون کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۵    
دکتر علی وطنی، نماینده وزیر علوم در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در جلسه این هیات بابت طرح مقابله با ریزگردها از دانشگاه آزاد اسلامی تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۵    
رفته رفته مربیگری در فوتبال ایران تبدیل به یک شغل بی ثبات می شود و شاید در آینده کمتر مربی ای روی این کار به عنوان یک شغل حساب باز کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۹    
پنجمین دوره تربیت استاد با موضوع آزاداندیشی دینی با حضور اعضای هیات علمی استان های یزد، اصفهان، کرمان و سیستان و بلوچستان در واحد یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۳    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، گفت: یکی از معضلات در برخورد با نسل جوان این است که معارف دینی را به آن ها آموزش نمی دهیم و به دنبال رفع شبهات می رویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۳    
مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی ازحفظ امنیت و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی به عنوان مسئولیت خطیرمتولیان حراست و دیگر اقشار دانشگاه یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۶    
همه ما با مشکلاتی که کارتریج های جوهری دارند، آشنایی داریم؛ قیمت بالا، تخریب محیط زیست و مورد آخر اینکه دقیقا زمانی که می خواهید یک سند مهم را پرینت بگیرید، از کار می افتد یا جوهرش تمام می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۳    
پنجمین جلسه کمیته شیمی دانان ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به حضور دکتر کریم زارع، ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و رئیس کمیته و با حضور سایر اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۰۰    
جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان عصر امروز با ریاست دکتر حمید میرزاده و با حضور سایر اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۷    
با وجود اینکه برخی منابع خبری از بازگشت 4 دستیار ایرانی کی روش به ایران خبر داده بودند، مربیان ایرانی تیم ملی در اردوی دوبی می مانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۲    
نخست وزیر عراق در مصاحبه با روزنامه ای لبنانی به اظهارنظر درباره عملیات آزادسازی موصل و تحولات منطقه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۲    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس هر اعتراضی داشت می توانست به طور مکتوب به ما اعلام کند، نه اینکه مصاحبه کنند و بگویند با سوریه جنگ زده مساوی کرده ایم و یا در فلان کشور اردو زده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: مشارکت های مردمی طی 9ماهه نخست امسال 900 میلیارد تومان در قالب صدقات، اکرام، زکات و جشن های مختلف بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت سراسقف سابق کلیسای روم کاتولیک در قدس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۷    
مقامات آمریکا درباره حمله در سه محله در آنکارا و استانبول در شب سال نو به ترکیه هشدار داده بودند اما محل کلوپ شبانه رینا جزء مناطق مذکور نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۴    
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری اعضای یک باند سازمان یافته صادرات صوری با پنج هزار تن سیب به ارزش 350 میلیارد ریال در بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۱    
رئیس اورژانس کشور عنوان کرد: سازمان شدن اورژانس کشور سبب ارائه خدمات گسترده به مردم و نیازمندان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۵    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: همواره نیروی زمینی ارتش در مسیر شهدا گام برداشته است و در این مسیر نباید لحظه ای غافل از شهدا باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۲    
در پی ارائه طرحی از سوی نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا برای کاهش اختیارات دفتر نظارت اخلاق کنگره و مخالفت مردم با این کاهش اختیارات، نمایندگان جمهوری خواه طرح خود را متوقف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۲    
علی لاریجانی به مناسبت آغاز سال نو میلادی با سه نماینده مسیحی در مجلس دهم شورای اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۲    
در راستای تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ارتقای سطح معیشت و مسکن کارکنان آجا، جانشین فرمانده کل ارتش به همراه مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش و تنی چند از مسئولان از پروژه های در حال ساخت چیتگر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۸    
دبیر کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار شهر تهران از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با شرکت گاز استان تهران جهت واگذاری اشترک رایگان گاز به متقاضیان نوسازی در بافت های فرسوده که از طریق ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۲۸    
با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال96، گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا نیمه اول دی ماه بیش از 20 هزار دستگاه خودرو در شبکه فروش و توزیع، تحویل مشتریان دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۹    
طبق گزارش یک روزنامه روسی، رئیس جمهوری روسیه قرار است به زودی با همتای سوری خود دیدار و با او پیشنهادهایی را برای حل بحران سیاسی سوریه و نابودی داعش مطرح کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۳    
دومین روز نشست رسانه ای بخش تلفیقی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با حضور میلاد درخشانی و جمعی از خبرنگاران در تالار وحدت برگزار شد و این موزیسین و خواننده جوان از سیاست های جشنواره و تبعیض بین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۳    
فیلم سینمایی محمد پرویزی به مراحل فنی نهایی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۳    
رئیس جمهوری ترکیه از پایان قریب الوقوع حمله ارتش این کشور به الباب سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۰    
نشست خبری کنسرت کاوه آفاق، آهنگ ساز، نوازنده و خواننده موسیقی در دومین روز نشست خبری بخش تلفیقی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۰    
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: تا کنون 25 جلسه کمیسیون دائمی و 13 جلسه هیات امنا با 84 مصوبه در استان کرمان برگزار شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۷    
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 15 دی ماه میزبان عرضه 94 هزار و 404 تن انواع قیر، وکیو باتوم، مواد شیمیایی و گوگرد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۴    
به مناسبت گرامیداشت 16 دی سالروز حماسه شهدای هویزه در آذر 1359، مراسم سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۴    
به گفته معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی با تولید 300 میلیون متر مکعب گاز، نقش مهم و موثری در افزایش تولید گاز و جبران کمبود گاز حاصل از قطع گاز وارداتی ترکمنستان به ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۴    
گمرک جمهوری اسلامی ایران میزان مالیات علی الحساب برای انواع کالاهای وارداتی را اعلام کرد که طبق آن، تولیدکنندگان از پرداخت مالیات واردات مواد اولیه محصولات خود معاف هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول کارکنان را یکی از سه رکن اصلی دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: این عزیزان باید مورد توجه و تکریم قرار بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
رضا یزدانی در آستانه اکران فیلم تیک آف برای اولین بار ترانه این فیلم را روی صحنه اجرا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
نخستین آلبوم حامد همایون خواننده تازه وارد موسیقی پاپ کشورمان با عنوان دوباره عشق از 22 دی ماه در بازار موسیقی کشور منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
نخستین جلسه کمیته کارشناسی مرمت گنبد رک با حضور نمایندگان سازمان میراث فرهنگی، بنیاد رودکی و برج آزادی در این مجموعه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
دفتر پژوهش های فرهنگی کتاب های پیتر دراکر و بازاریابی، راهنمای برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت برند به زبان ساده و مدیریت جامع برند را روانه بازار کتاب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۱    
دبیرخانه جایزه محمود استادمحمد اسامی نامزدهای دریافت نشان محمود استادمحمد در بخش برترین نمایشنامه تالیفی سال 94 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: 25 تا 30 درصد جامعه هدف این نهاد دارای مشکلات حقوقی و قضایی هستند که با امضا تفاهم نامه ای بین این کمیته و کانون وکلای دادگستری تمامی مددجویان کمیته امداد از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
معاونت صنایع دستی استان تهران از خیابان نجات اللهی (ویلا) که به واسطه وجود فروشگاه های صنایع دستی در آنجا، شاید هنری ترین خیابان تهران محسوب شود به جایی دیگر منتقل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
تیم طراحی آرگودیزاین طرح مفهومی نوعی آمبولانس بدون سرنشین را ارائه کرده اند که به اندازه یک خودرو کوچک است و برای کمک به حادثه دیدگان و مصدومان مناطق دور از دسترس و یا خیابان های شلوغ کاربرد دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران گفت: فاز اول دستورالعمل رفع هم پوشانی بیمه ای تهیه و به سازمان های بیمه گر پایه ابلاغ شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
معاون صنایع دستی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه میدان امام اصفهان، عمده ترین مرکز فروش صنایع دستی دنیا شناخته می شود و پاکسازی این محوطه از مشاغل غیرمرتبط با صنایع دستی در دستور کار تمامی دستگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
نمایش هشت به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از روز پنجشنبه، 16 دی ماه، در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
این روزها حال وهوای نمایشگاه بین المللی تهران تغییر کرده است. سالن های نمایشگاه این روزها پر شده از چادرهایی که در آن ها صدای سرنا و دهل با عطر غذاهای محلی درآمیخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۵    
دانشمندان بخش فضایی جزو پرتلاش ترین دانشمندان روی زمین هستند که همیشه چشمشان به فرای کره زمین است. آنها همواره در پی شناخت جهان هستی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۵    
همزمان با 15 دی روز تاریخانه، نخستین مراسم بزرگداشت قدیمی ترین مسجد ایران با همّت مردم فرهنگ دوست دامغان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۲    
صدو نودمین جلسه هیات رییسه دانشگاه آزاداسلامی به ریاست دکتر حمید میرزاده و با حضور اعضا در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۲    
پرویز پورحسینی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون از کمبود سریال های مذهبی نظیر مختارنامه و بازپخش چندباره چنین آثاری، از تلویزیون انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۲    
در جلسه کمیته ثبت آثار ملی منقول 30 شیء تاریخی از محوطه تاریخی شوش در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۹    
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در 9 ماهه سال 95 برخورد پلیس با تخلفات درون شهری 41 درصد بیشتر شده است، گفت:تهران رکوردار تخلفات درون شهری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۹    
فرهنگسرای اندیشه جلسه معرفی و بررسی کتاب پرسه در خاک غریبه اثر احمد دهقان را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۶    
بر اساس رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، صدورگواهی مبدا خارج از صلاحیت سازمان مناطق آزاد شناخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۶    
به گفته مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران، با تغییرات گسترده ای که در پالایشگاه های مجتمع گازی پارس جنوبی انجام شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۶    
تیم های ورزشی دارت و طناب کشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی به ترتیب مقام اول و دوم مسابقات استانی را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۶    
ششمین جلسه شورای سیاست گذاری سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تصویب طرح واگذاری فعالیت های اجرایی نمایشگاه کتاب تهران به تشکل های نشر در نمایشگاه کتاب سال 96 همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۳    
دولت آمریکا اعلام کرده که 100 درصد از نقش روسیه در انتخابات آمریکا مطمئن است.