یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۳May 2018 20
 

خبرهای خبرگزاری آنا 16 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۵    
زبان شناس برجسته آمریکایی انتخاب ترامپ را تهدیدی برای بقای نوع بشر تلقی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۷    
مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایران گفت: در طول 36 ساعت پس از پخش برنامه خندوانه با موضوع اهدای عضو، بیش از 40 هزار نفر برای دریافت کارت اهدای عضو اقدام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۸    
به گفته مدیرعامل پتروشیمی تبریز، میزان صادرات این پتروشیمی پس از برجام 67 درصد افزایش داشته که 43 درصد به کشورهای اروپایی، 37 درصد به ترکیه، 12 درصد به کشورهای سی آی اس و بقیه به سایر کشورها بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۱    
برنامه چشم شب روشن به تهیه کنندگی امیر قمیشی و با اجرای محمد صالح علا، چهارشنبه 15 دی با حضور اکبر نبوی کارشناس سینمایی به گفتگو با منوچهر محمدی تهیه کننده سینما اختصاص داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۰    
وزیر کشور نیجر اعلام کرد نزدیک به 20 نفر از عناصر گروه افراطی بوکوحرام در منطقه دیفا واقع در جنوب شرقی نیجر تسلیم ماموران این کشور شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۹    
شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد در حمله هوایی ارتش عراق به منطقه ای در حدیثه واقع در غرب رمادی، دو رهبر داعش کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۸    
وزیر نفت در حاشیه مراسم نمادین کلنگ زنی خط لوله اتیلن میاندوآب تا تبریز،گفت: آذربایجان آخرین مسیر گازی کشور است که می تواند با افزایش دو برابری تولید به قطب صنعت پتروشیمی کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۲    
همایش ملی نیما و شعر طبری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی و جمعی از زبان و ادب شناسان کشور در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۵    
مهلت ثبت نام بازنشستگان کشوری در طرح واگذاری سهام بیمه ملت، تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 19 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۹    
رئیس جمهوری سوریه روزگذشته ( پنج شنبه) پیامی شفاهی از نخست وزیر عراق درباره هماهنگی میان دو کشور در جنگ علیه تروریسم دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۳    
شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت و توان سامانه جامع امور گمرکی و کاهش مدت زمان توقف و ایستایی کالا اختیارات کارشناسی امور گمرکی را افزایش داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۰    
دستیار سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان به صورت توافقی از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۹    
دومین هفته از دور برگشت رقابت های لیگ برتر واترپلو ایران روز پنج شنبه (16 دی) با برگزاری سه دیدار در استخر 9 دی تهران پیگیری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۶    
حساس ترین دیدار هفته دوم دور برگشت لیگ برتر بسکتبال را دانشگاه آزاد اسلامی به سود خود به پایان رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۴    
تیم تراکتورسازی تبریز با جذب امید عالیشاه و احمد نوراللهی تقریبا نیاز به بازیکن جدیدی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۲    
شماره جدید نشریه خط حزب الله متعلق به دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد و تیتر آن همه با هم برادریم, است که همراه با تصویر سران قوا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۲    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: متاسفانه دولت و مجلس های گذشته به حوزه بهداشت و رفاه اجتماعی توجه کافی را نداشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۳:۰۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از ابتدای دولت یازدهم، کاربران اینترنت از سه و نیم میلیون، هم اکنون به نزدیک 40 میلیون افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۴    
بر اثر انفجار شامگاه پنجشنبه یک خودرو بمب گذاری شده در مرکز بغداد، دستکم یک تن کشته و 5 تن ، براساس آمار اولیه، زخمی شدند. تعداد حملات تروریستی در این روز به 4 مورد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۵    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه گفت: امنیت ترکیه از حلب، ادلب، قبرس و نخجوان آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۵    
تیم فوتبال امید سپاهان تمرین پیش از بازی خود را در خیابان های آبادان برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: مردم اعتقادی به شکست طرح تحول سلامت ندارند، معتقدان به شکست این طرح کسانی اند که در گروه دلواپسان قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۵    
در پی وقوع دوباره گرد و غبار در خوزستان، میزان ریزگردها در اهواز به بیش از 12 برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۲    
استرس یا فشار روانی که بسیاری از عوامل آن بیرونی است، به یکی از معضلات فراگیر زندگی صنعتی بدل شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۶    
دختر آرتور میلر ، نویسنده معروف آمریکایی جایزه بهترین فیلم خارجی زبان انجمن ملی نقد آمریکا را به اصفر فرهادی اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۳    
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: محتوای انتشار فیلمی منتسب به عوامل نیروی انتظامی در فضای مجازی صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۲    
روابط عمومی وزارت اطلاعات بخشی از اقدامات انجام شده در این وزارتخانه در باره پرونده بانک زنجانی را اعلام و تاکید کرد گزارشی در باره فعالیتهای اقتصادی زنجانی و شرکتها و اشخاص مرتبط با وی و برخی اموال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۴    
ایران در زمینه حضور نمایندگان زن در مجلس، شوراهای شهرو هیات دولت در کشورهای منطقه تجربه خوبی دارد، اما تا به امروز هیچ یک از زنان فعال سیاسی موفق به حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری نشده اند و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۷    
سید مهدی رحمتی یکی از مهمانان در افتتاحیه رستوران علی منصوریان بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۸    
سام درخشانی این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۲    
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر این که تنها پنج شرکت فعال در حوزه گیاهان دارویی، 90 درصد بازار داروهای گیاهی کشور را در اختیار دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۰    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از رسانه ای شدن اختلاف نظرهای برخی مسئولین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۶    
اشتون ایتون، قهرمان دو و میدانی ماده دهگانه بازی های المپیک ریو و همسرش، از دنیای قهرمانی خداحافظی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۵    
ائتلاف بین المللی ضد داعش آمادگی خود را برای حمایت از عملیات ارتش ترکیه در شمال سوریه اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۲    
بر اثر انفجار خودرور بمب گذاری شده در شهر بغداد پایتخت عراق 8 نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۲    
رییس فدراسیون فوتبال می گوید اظهارات برانکو خلاف ماده 2 قانون کمیته انضباطی فیفاست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۹    
طبق اعلام نخستین جشنواره ملی دانشجویی صنایع دستی گنجینه 242 متقاضی با 834 اثر در بخش عملی و 28 متقاضی با 34 اثر پژوهشی در اولین دوره جشنواره ملی دانشجویی صنایع دستی گنجینه ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۹    
مشاور فرهنگی رئیس جمهوری توئیت کرد: نباید با اقدامات و رفتارهای نسنجیده، مجددا ایران را در معرض اقسام تهدیدهای تحریمی و نظامی و اتهامات جدید قرار دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۹    
داور بازنشسته فوتبال ایران اعلام کرد برای اینکه فضا را در اختیار جوان ترها بگذارد، از داور خداحافظی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
سرمربی تیم استقلال گفت: در فضای دلالیسم به غیر از ایجنت هایی که در چارچوب فدراسیون فعالیت می کنند، نیمی هم خارج از این فضا فعال هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
وزیر نفت با بیان اینکه در تولید گاز هیچ مشکلی نداریم، گفت: تولید گاز طی 3 سال اخیر بیش از 50 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
مدیر پیشین روابط بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون های ورزشی هنگام عقد قرار داد با مربیان خارجی می خواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
یک متخصص جراحی و مجاری ادراری اطفال با بیان اینکه اختلالات دستگاه ادراری از شایع ترین ناهنجاری های مادرزادی در نوزادان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۷    
وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به یزد از قطعه چهارم پروژه خط آهن بافق-زرین شهر که اکنون از پیشرفت 85 درصدی برخوردار است و در بهار 96 زیر بار ترافیک می رود، بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۳    
سخنگوی دولت گفت: در یک سال گذشته در قالب فعالیت ستاد تدابیر ویژه اقتصادی دولت، تراز مالی شرکت صدرا(صنایع دریایی ایران) از منفی 9هزار میلیارد ریال به مثبت 4هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۴    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه درباره چانه زنی مؤتلفه با اصولگرایان بر سر کاندیدای نهایی و واحد و احتمال معرفی میرسلیم به عنوان نخستین نامزد معرفی شده از سوی اصولگرایان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۴    
مدیرکل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان از ایجاد میدان گردشگردی و راه اندازی بازارچه های صنایع دستی تا نوروز 1396 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۵    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: در تدوین حقوق شهروندی که نگارش آن را از سال 92 آغاز کردیم نظرات تمام رهبران ادیان الهی حاضر در ایران را جویا شدیم و ترتیب اثر دادیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۲    
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: مدیریت در مصرف منابع آب ضرورت انکار ناپذیر امروز کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۹    
مسئول ستاد انتخابات سیدمحمد غرضی با اشاره به هزینه های انتخاباتی این ستاد در سال 92، اظهار کرد: در انتخابات 92 ستاد آقای غرضی 59 میلیون تومان هزینه کرد و این هزینه را نیز شخصاً پرداخت نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسببان اصلی فقر و بیکاری در کشور ما تحریم کنندگان و مبلغان آنها هستند، اما دشمنان با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی می کوشند تا این بیکاری و فقر را به گردن نظام بیندازند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۳    
بانک مرکزی با هدف نظارت دقیق و کنترل به کارگیری نرم افزارهای کاربردی بانکداری و اطمینان از کفایت، جامعیت و کارآمدی مدیریت ریسک عملیاتی بانک ها در بخشنامه ای بر لزوم رعایت قوانین تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۰    
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تمامی مشمولان کاردانی،دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم دی ماه 1395 را به خدمت سربازی فراخواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۷    
تمرین صبح امروز تیم فوتبال پرسپولیس در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۷    
مدافع با تجربه فوتبال ایران با امضای قرارداد رسمی به تیم گسترش فولاد پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۷    
رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه هلال احمر در تامین بودجه با کمبود اعتبار مواجه است، عنوان کرد: اگر قرار باشد از امداد و نجات حمایت نشود، نمی توان انتظار داشت که این خدمات به بهترین شکل ارائه شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۴    
یک متخصص پوست و مو با تاکید بر استفاده از کرم های ضد آفتاب در مواقع قرار گرفتن در معرض نور خورشید، عنوان کرد: افراد باید به محض قرار گرفتن در فضای باز از کرم ضد آفتاب استفاده کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵    
تیم فوتبال آلکمار هلند دومین روز تمریناتش را در اردوی اسپانیا برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۲    
شرایط اردوهای تیم ملی فوتبال ایران و بازخوانی مطالبات کادر فنی امروز در برنامه پرونده رادیو ورزش مورد بررسی قرار می گیرد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۶    
حمید استیلی، صبح امروز در برنامه حالا خورشید حضور یافت. او در ابتدای گفت وگو در این برنامه درباره اختلاف برانکو و کی روش صحبت کرد که در این ویدئو مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۴    
مجله تصویری آب و آتش ، این هفته از عوامل خطر در خانواده و روش های نوین بازتوانی شناختی می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۱    
مهاجم ایرانی پانیونیوس برخلاف تمام پیش بینی ها در بازی امروز تیمش مقابل گیانیا در لیست بازیکنان پانیونیوس قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵    
معاون قضایی دیوان عالی کشور بر نگهداری از مواد مخدر مکشوفه از متهمان تا صدور حکم قطعی برای آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵    
تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در دوبی تمرین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۲    
معاون نخست وزیر ترکیه معتقد است که سرویس های امنیتی خارجی در حمله شب سال نو در استانبول نقش داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۲    
سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است فساد در فوتبال ایران تا حد زیادی همه گیر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۸    
با هدف توسعه تعاملات علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی، بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و دانشگاه سالامانکا اسپانیا، نشست مقدماتی به میزبانی واحد تهران شمال برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع 3 حادثه طی 7 ساعت خبر داد و گفت: این حوادث خسارت جانی به دنبال نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۲    
رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: با هدف ارج نهادن به خدمات صنعتگران حوزه طراحی پارچه و لباس و پیشگامان صنعت نساجی کشور به ویژه غیاث الدین نقشبند یزدی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۲    
چهار عضو هیات ارزشیابی دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی به مدت 5 ساعت از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی واحد کاشان بازدید و با مسئولان این آزمایشگاه ها گفتگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۰    
رئیس انجمن واردکنندگان برنج از احتمال کمبود و گرانی برنج در بازار شب عید به علت ممنوعیت واردات این محصول خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان اظهار کرد: استفاده بیش از حد جوانان از فضای مجازی موجب کاهش پایبندی کاربران فضای مجازی نسبت به ارزش های خانواده شده است که عواقبی شامل انحرافات جنسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۰    
در مراسمی که از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب از پژوهشگران فعال و کارکنان حوزه پژوهشی واحد قدردانی به عمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۱    
نخستین مرکز خدمات آموزشی و مشاوره خانواده به همت استانداری مرکزی وهمکاری دانشگاه آزاد اسلامی اراک در مجتمع قائم مقام فراهانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۱    
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواهان عفو سرباز اسرائیلی شد که یک فلسطینی مجروح را به ضرب گلوله به شهادت رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۷    
مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با حضور دکتر محمود آقاجانی رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۷    
وزیر بهداشت توسعه شبکه بهداشت را اصل اول این وزارتخانه دانست و گفت: تعهد کردیم که 21 هزار تخت بیمارستانی را در دولت یازدهم راه اندازی کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۴    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت ضمن اشاره به مشاهده موارد حیوانی آنفلوآنزای مرغی در 11 استان کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۸    
استندآپ کمدی شبنم مقدمی، بازیگر تلویزیون و سینما در برنامه خندوانه را در این ویدئو مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۱    
در پی افتتاح دفتر استاندارد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۱    
کارگاه آموزشی با عنوان کشت بافت گل محمدی به همت دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد ویژه دانشجویان، استادان، کار شناسان و علاقه مندان در سالن جلسات ساختمان اداری دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۱    
زهرا شعبانی با تقدیم یکی از آثار هنری خود به دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، در نامه ای به ایشان، از اقدامات دکتر میرزاده و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد محیطی توام با آرامش وشکوفایی در این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲    
رحیم زهیوی، مهاجم استقلال خوزستان برای امضای قراردادش با الشحانیه به دوحه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲    
پلیس ترکیه در عملیات تاز ه ای صبح امروز مطنونان جدیدی را در ارتباط با حمله به کلوپ شبانه در استانبول دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۹    
یکی از سایت های آرژانتینی از حضور دو مربی از این کشور روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران ابراز خوشحالی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۲    
شرکت فورد موتور به دنبال انتقاد شدید رئیس جمهوری منتخب آمریکا از برنامه سرمایه گذاری خارجی این شرکت، اعلام کرد ساخت کارخانه 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹    
جلسه نمایشنامه خوانی ساعت25 به کارگردانی مسعود نفری در فرهنگ سرای نیاوران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹    
نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی، هنری با حضور واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی به مدت 10 روز در حسینییه شهدای گمنام واحد تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۶    
گروه اجرایی نمایش تیاتر سعدی، تابستان سی و دو به کارگردانی حسین کیانی چهارشنبه شب 15 دی ماه ضمن قدردانی از داوود فتحعلی بیگی پیشکسوت نمایش های ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۳    
مرحله نخست دادرسی الکترونیکی (سامانه 135) شامل دریافت و پیگیری شکایات، گزارش ها و پیشنهادات و انتقادات مردمی به صورت الکترونیک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۴    
معاون وزیر راه وشهرسازی با تاکید بر اینکه پرونده پروژه های مسکن مهر تا پایان دولت یازدهم بسته می شود، از مردم خواست تا آورده خود را تکمیل کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۴    
پلیس برلین یک مرد تونسی را که مظنون به نوعی ارتباط با حمله مرگبار اخیر به بازار کریسمس این شهر توسط انیس عامری است، دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۲    
امیر سرتیپ نوذر نعمتی به عنوان جانشین و امیر سرتیپ علی جهانشاهی به عنوان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش منصوب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۹    
مقامات ارشد اطلاعاتی ایالات متحده روز پنجشنبه (امروز) در کنگره آمریکا درباره حملات سایبری روسیه در طول انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا شهادت می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۶    
مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در تداوم اهداف و سیاستهای خود و با هدف احیای تئاتر بچه های مسجد با رویکردی جدید، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد را در موضوعات مختلف دینی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۳    
در سی و پنجمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها، نمایندگان این شورا به مهدی چمران به عنوان رئیس شورای عالی استان ها رای دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۳    
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که در نیم فصل اول فرصت حضور در ترکیب این تیم را پیدا نکرد در نیم فصل دوم با پیراهن آبی استقلال خوزستان در رقابت های لیگ برتر شرکت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۰    
وزیر بهداشت با بیان اینکه توسعه اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) ملایر اولویت بیشتری دارد، عنوان کرد: طرح توسعه این بخش بیمارستانی باید تا سال آینده به اتمام برسد و در خدمت مردم قرار گیرد و از نظر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۰    
در نرخ های رسمی امروز بانک مرکزی، قیمت دلار با کاهش همراه شد و پوند و یورو افزایش قیمت داشتند.
  • ۱