سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۵Apr 2018 24

خبرهای خبرگزاری آنا 21 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۳    
سفیر ژاپن در افغانستان یادداشت خود را در دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در کابل به فارسی نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
امام جمعه مرند گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی ذخیره بزرگ نظام و انقلاب بود و همواره در فراز و نشیب های انقلاب در کنار امام و رهبری قرار داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۴    
رئیس کمیته شیر مدارس درباره اخبار مبنی بر توزیع شیر مدارس در هواپیما که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۷    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درباره دعوت سعودی از کشورمان برای حضور در مناسک حج تمتع امسال گفت: هیأت ایرانی پنجم اسفندماه به عربستان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۵    
باشگاه استقلال با مدافع جدایی طلب خود به مشکل خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰    
گمرک ایران از اضافه شدن دو تبصره به مواد 82 و 87 آیین نامه اجرایی قانون امور گمرکی در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۵    
دولت استرالیا پیش بینی کرد قیمت هر تن سنگ آهن تا سال 2018 به 46.70 دلار می رسد که تقریبا نصف قیمت کنونی 80 دلار است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۲    
روزنامه کیهان در یادداشت امروز، به مرور کوتاه فعالیت های سیاسی و انقلابی آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخته و هرچند در مجموع تلاش کرده از آن مرحوم حمایت کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۳    
آمار عملکرد صدور فولاد خام بخش خصوصی در دوره 9 ماهه امسال نشان می دهد در مجموع 2 میلیون و 565 هزار تن به بازارهای هدف صادرات شده است که نسبت به دوره مشابه پارسال رشد 118 درصدی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۵    
همایش ملی زبان و هویت با حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح پنج شنبه از ساعت 9 تا 11 به میزبانی هتل همای شیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۴    
سرپرست اورژانس کشور گفت: روز گذشته (سه شنبه) 585 ماموریت اورژانسی ویژه مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۱    
دانشمندان ژاپنی بر این باورند که معمای آخرین عنصر کشف نشده در ترکیب اصلی عناصر تشکیل دهنده هسته کره زمین را حل کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۲    
پاسور تیم والیبال بانک سرمایه مصدوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۹    
معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به اقدامات انجام شده در این پژوهشگاه، از شناسایی منابع عظیم هیدرات گازی در بخش ایرانی دریای عمان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۳    
دفاع چپ سپیدرود رشت با وجود صحبت های اولیه با مسئولان پرسپولیس به این تیم نمی آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مجلس گفت: حوادث ریلی نسبت به دیگر شقوق حمل ونقلی بسیار کم است و این نشان می دهد این صنعت در بخش ایمنی بیشترین سهم را نسبت به آنها دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۷    
سیدعباس عراقچی رئیس هیات مذاکره کننده ایران در کمیسیون مشترک برجام شامگاه امروز سه شنبه با یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر آژانس در وین دیدار و درباره همکاری های ایران و آژانس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۳    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار توجه مسئولان نظام به شعارهای مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۲۵    
حضرت آیت الله العظمی سیستانی در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۱    
رئیس هیات کشورمان در جلسه امروز کمیسیون مشترک گفت: بر اساس طرح ایران کلیه رسوبات مواد غنی شده که از لوله ها بیرون آورده می شوند از شمول 300 کیلو ذخایر مواد غنی شده ایران خارج شده و بدین ترتیب ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۸    
سیدحسن خمینی با انتشار تصویری از چشمان اشکبار عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی، با تسلیت رحلت آن مرحوم به وی، نوشت: در این سالها و سالهای مبارزه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۵    
دکتر عباس ماهیار، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه خوارزمی و خاقانی شناس بزرگ معاصر، امروز سه شنبه 21 دی ، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۶    
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس دفتر و روابط عمومی دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۱    
هیات آمریکایی درکمیسون مشترک برجام با تاکید مجدد بر پایبندی کامل این کشور به برجام، عنوان کرد که با اقدامات انجام شده از سوی این کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۵    
دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور پیامی به خانواده مکرم آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) رحلت رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه را به همسر، فرزندان و خواهران و برادران ایشان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۴    
رئیس جمهوری در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: امروز برای وداع با آن مرد تاریخ ساز همه آمده بودند؛ بیاییم از این فضا برای دوستی، آشتی و وحدت ملی استفاده کنیم. بجای دیوار، پل بسازیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۴۱    
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان عصر سه شنبه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو دفتر یاد بود آیت الله هاشمی رفسنجانی را امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۹    
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح پنج شنبه در حرم مطهر رضوی در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۳    
وزیر نیرو به تشریح آخرین جلسه خود با آیت الله هاشمی که صبح روز یکشنبه 19 دی ماه پیرامون بازنگری در سیاست های کلان انرژی برگزار شد، پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۸    
محاکمه یک مامور سابق پلیس روسیه به اتهام قتل 47 زن امروز (سه شنبه) آغاز شد، در حالیکه وی به کشتن 59 نفر اعتراف کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۲    
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: اوضاع جسمی خوبی ندارم و حالم تعریفی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۹    
علی قارداشی گفت: نمی توانستیم برای رشد پینگ پنگ کشورمان با کشورهایی که سطح پایین تری از پینگ پنگ ما داشتند ارتباط بگیریم و برای همین کشور چین که مهد ورزش پینگ پنگ است را انتخاب کردیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۴۹    
مقامات ارشد، مسئولان و سفرای کشورهای مختلف با حضور در مراسم امضای دفتر یادبود بزرگداشت مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که در سفارت ایران در افغانستان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۷    
سازمان جهانی بهداشت در گزارشی اعلام کرد: دخانیات و عوارض جانبی آن سالانه بیش از یک تریلیون دلار هزینه به اقتصاد جهان تحمیل می کند و حدود شش میلیون نفر را به کام مرگ می برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۵    
استانداری آنکارا روز سه شنبه برپایی هر گونه تظاهرات و تجمع اعتراضی در پایتخت ترکیه را به مدت یک ماه ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۲    
با توجه به آسیب دیدگی بیتا سحرخیز، تصویربرداری شکوه یک زندگی کار خود را تا چند روز دیگر دنبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۹    
دبیر هیات دولت در واکنش به برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی چهارشنبه اعلام کرد که فردا تعطیل نیست و همه ادارات، سازمانها و مدارس فعالیت عادی خود را انجام خواهند داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۹    
علی درستکار سال 87 همزمان با دهه فجر گفت وگویی اختصاصی با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داشت. این مجری درباره این گفت وگو می گوید: اخلاق ورزی ایشان از نکات جالت توجه برای من بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۶    
امروز مهاجمی اسپانیایی در تمرین پرسپولیس حاضر شد که اگر مورد قبول برانکو قرار بگیرد، به پرسپولیس خواهد پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۷    
علی سامره مهاجم سابق تیم ملی و استقلال که از پیشکسوتان خوشنام آبی پوشان به شمار می آید از آنچه که در برنامه نود علیه وی منتشر شد به شدت عصبانی و دلخور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۴    
هیاتی از مقامات ارشد افغانستان برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه سه شنبه عازم ایران شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۰    
نامزد وزارت خارجه دولت ترامپ به معامله با ایران در زمان تحریم ها متهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۴    
منابع خبری در افغانستان گزارش دادند که بر اثر دو حمله انتحاری عصر روز سه شنبه در نزدیکی مجلس نمایندگان افغانستان واقع در غرب کابل، 25 کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۵    
خیابان های تهران امروز مراسمی متفاوت را در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی تجربه کرد؛ تشییعی که به لحاظ میزان و کیفیت شرکت کنندگان، غیرمنتظره بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۰۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه مراسم تدفین آیت الله هاشمی در صحن حرم مطهر امام (ره) گفت: زحمات و فعالیت های آیت الله هاشمی رفسنجانی برای انقلاب و نظام بر کسی پوشیده نیست زیرا در مراسم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۹    
سعد حریری، نخست وزیر لبنان در پیامی به حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران نوشت: رحلت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را که شخصیتی معتدل و گشاده رو بود به حضرتعالی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۶    
دانشمندان پیش بینی کرده اند که یک جفت ستاره در صورت فلکی ماکیان در سال 2022 منفجر خواهند شد که انفجار آن به حدی آسمان شب را روشن می کند که با چشم غیر مسلح نیز قابل مشاهده خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۶    
سرپرست اورژانس کشور گفت: آیت الله حسن صانعی دقایقی پیش با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۳    
دندانپزشکان عمومی ایران از فردا در مرکز همایش های برج میلاد تهران گرد هم می آیند تا درباره آخرین روش های دندانپزشکی بحث و تبادل نظر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۷    
در حمله هوایی ائتلاف عربی به رهبری عربستان به مدرسه ای در صنعاء یمن 23 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۱    
زمان برگزاری مراسم تشییع و مراسم یادبود چهره ماندگار و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی علی شریعتمداری مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۱    
رئیس پلیس فتا کرمان از دستگیری شخصی که در شبکه های اجتماعی اقدام به سرقت اطلاعات شخصی می کرد ، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۸    
رئیس هیات مدیره نظام پرستاری ایلام گفت: صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران باید توسط نخبگان و منتخبان پرستاری باشد در غیر این صورت ظلم مسلم به پرستاران بالینی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۸    
معاون رئیس جمهوری گفت: طبق آمار اعلامی از سوی استانداری تهران حداقل دو نیم میلیون نفر برای مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی در دانشگاه تهران و اطراف آن حضور داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
دبیر کل شورای عالی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا هیچ توجیه کارشناسانه ای ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از کشف 150 کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ و توقیف یک دستگاه خودرو در این رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
بانوی شطرنج باز قهرمان سال 2015 دنیا از حضور در رقابت های قهرمانی زنان جهان در تهران انصراف داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵    
باشگاه فولاد خوزستان با انتشار رای کمیته انضباطی معتقد است قرارداد سروش رفیعی با پرسپولیس غیر قانونی است و قصد دارد این مسئله را پیگیری کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲    
سازمان ملی فضایی چین به تازگی نخستین ماموریت موشکی خود موسوم به کوایژو-1A را به فضا پرتاب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲    
یک روزنامه اردنی به نقل از برخی منابع از دیدارهای اخیر پادشاه این کشور در آمریکا با برخی مسئولان تیم رئیس جمهوری جدید این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲    
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: با عنایت خاص و توجه ویژه رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پرداخت بدهی دولت به این سازمان در طول برنامه ششم توسعه به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲    
نمایش پک نوشته پیمان ناجی و امیر سرافرازیان به کارگردانی امیر سرافرازیان در تماشاخانه پالیز اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۰    
شب گذشته شهاب سنگی به اندازه یک ساختمان 10 طبقه از کنار زمین رد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۷    
فائزه هاشمی رفسنجانی خبر دعوت از سوی وی برای تجمع مردمی در عصر امروز را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۱    
لحظه حضور وزیر بهداشت بر بالین آیت الله حسن صانعی در حرم مطهر امام ( ره) را در این ویدئو مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۱    
سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: حال عمومی آیت الله صانعی مساعد است و وی تحت اقدامات اولیه تشخیصی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام در بدو ورود به وین گفت: تمدید قانون آیسا نقض تعهدات برجامی آمریکا است و باید بنحو موثری جبران شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸    
معاون استاندار تهران از دایر بودن همه مدارس شهر تهران در روز چهارشنبه 22 دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸    
منابع خبری از وقوع انفجار در پارلمان افغانستان خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داد و عنوان کرد که مورینیو در این تیم موفق خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۴    
پزشکیان در توصیف مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی به اعتقادش عمل می کرد و به کرسی قدرت دلبستگی نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۴    
قطعه شعر زیر را علی اکبر قربانی خورشیدی کارمند دانشگاه آزاد اسلامی گرگان در سوگ آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی سروده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱    
نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور نمایندگان ایران و کشورهای 1+5 آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱    
سرپرست باشگاه پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز (سه شنبه)، جلسه ای را با سرخپوشان در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱    
دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حضور مردم در مراسم تشییع و تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی را واقعه ای کم نظیر دانست و یادآوری کرد که خاطره آیت الله هاشمی هیچ گاه از قلب و روح ملت ایران پاک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره از اختلافات بین جناح ها و گروه های سیاسی کشور ناراضی و معتقد بود باید همه جریان ها به فکر پیشرفت و سازندگی کشور باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۵    
دادگاه لبنان جلسه محاکمه شیخ تکفیری وابسته به عربستان سعودی را تا 28 فوریه (10 اسفند) به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۲    
روزنامه هاآرتص پیش نویس بیانیه پایانی کنفرانس صلح پاریس را که قرار است 15 ژانویه (26 دی) در پاریس برگزار شود، منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۹    
پارلمان ترکیه در حال هموار کردن زمینه برای افزایش اختیارات رئیس جمهوری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۹    
رئیس جمهوری لبنان در نخستین سفر خارجی خود به عربستان رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۹    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تأکید بر نقش هاشمی رفسنجانی در انقلاب گفت: وی امیرکبیر زمان بوده و در سازندگی و هدایت جنگ نقش بسیار مؤثری داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۶    
جام جهانی از سال 2026 با تغییرات گسترده ای برگزار می شود و علاوه بر افزایش تعداد تیم های حاضر در این جام، درآمد فیفا به صورت چشمگیری از برگزاری این مسابقه ها بیشتر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۶    
رئیس، اعضای هیات رئیسه، معاونان، روسای استان ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان امروز در مراسم تشییع و تدفین پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید هیات موسس و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۷    
دیدار با احمد پوری، نویسنده و مترجم پیشکسوت، تازه ترین برنامه کتاب فروشی آینده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۱    
هافبک عراقی تیم تراکتورسازی تبریز عصر روز گذشته به ایران بازگشت و توانست نظر مساعد سرمربی را جلب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم غبار در کلانشهرهای کشور به ویژه تهران خبر داد و گفت: آسمان تهران فردا کمی ابری و غبار آلود خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۵    
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا از ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت تشییع کنندگان پیکر آیت الله هاشمی از بهشت زهرا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مصوبه ممانعت از فعالیت پزشکان بخش دولتی در بخش خصوصی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۹    
مربی سابق پرسپولیس گفت: هر چقدر خط هافبک یک تیم بازیکنان تکنیکی باشند شعور و شکل بازی آن تیم بهتر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۶    
شهردار منطقه 18 از اجرای طرح ساماندهی بزرگ ترین بنگاه آهن و یراق آلات پایتخت بارعایت حقوق اصناف خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۶    
دکتر حسین توکلی، مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۳    
رسانه های جهانی به طور گسترده به پوشش مراسم تشییع پیکر رئیس جمهوری اسبق کشورمان پرداختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۰    
مشاور سابق رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: من مطمئنم فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی در ماه ها و سال های آینده بیشتر احساس خواهد شد و بهتر درک خواهیم کرد که ایشان در طول حیات خود چه نقشی ایفا و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۰    
فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی درباره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: جناح هاشمی هم استکبار ستیز و هم دشمن ستیز بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۰    
خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی از مردم ایران به خاطر حضور باشکوه در مراسم تشییع و بدرقه آیت الله هاشمی رفسنجانی تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۰    
فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید تاکید کرده شایسته دریافت جایزه بهترین بازیکن سال 2016 فیفا بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۴    
قاعده نوشیدن 8 لیوان آب در روز، یا این نظریه که همه ما نیاز به نوشیدن میزان خاصی آب داریم، کم ارزش شده است. اما واقعا چه مقدار آب ضروری است که با کم آبی مواجه نشویم؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۴    
جلسه دوم هیات مدیره جدید کانون مربیان فوتبال ایران باحضور کلیه اعضای منتخب تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۴    
دبیر جشنواره تئاتر فجر با اشاره به این مطلب که بنابر ویژگی های یاد شده در فراخوان دوره سی وپنجم جشنواره امکان رقابت میان آثار صحنه ای حاضر در جشنواره در دو بخش مسابقه بین الملل و مسابقه جوانان فراهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۴    
تکلیف هافبک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برای حضور در استقلال یا ادامه حضور در تبریز در این تیم تا روز چهارشنبه مشخص می شود.
  • ۱