یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۲May 2018 20
 

خبرهای خبرگزاری آنا 22 دی 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 دی 1395 خبرگزاری آنا 2 دی 1395 خبرگزاری آنا 3 دی 1395 خبرگزاری آنا 4 دی 1395 خبرگزاری آنا 5 دی 1395 خبرگزاری آنا 6 دی 1395 خبرگزاری آنا 7 دی 1395 خبرگزاری آنا 8 دی 1395 خبرگزاری آنا 9 دی 1395 خبرگزاری آنا 10 دی 1395 خبرگزاری آنا 11 دی 1395 خبرگزاری آنا 12 دی 1395 خبرگزاری آنا 13 دی 1395 خبرگزاری آنا 14 دی 1395 خبرگزاری آنا 15 دی 1395 خبرگزاری آنا 16 دی 1395 خبرگزاری آنا 17 دی 1395 خبرگزاری آنا 18 دی 1395 خبرگزاری آنا 19 دی 1395 خبرگزاری آنا 20 دی 1395 خبرگزاری آنا 21 دی 1395 خبرگزاری آنا 22 دی 1395 خبرگزاری آنا 23 دی 1395 خبرگزاری آنا 24 دی 1395 خبرگزاری آنا 25 دی 1395 خبرگزاری آنا 26 دی 1395 خبرگزاری آنا 27 دی 1395 خبرگزاری آنا 28 دی 1395 خبرگزاری آنا 29 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۱    
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تله کابین یاسوج و سی سخت دو پروژه مهم سرمایه گذاری در بخش گردشگری است که آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۱    
مرتضی مهرزاد، ملی پوش تیم والیبال نشسته، از سوی وب سایت رسمی کمیته بین المللی پارالمپیک به عنوان یکی از 230 ورزشکار تماشایی معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۹    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: امروزه معدن کاری در دنیا به سمت بزرگ مقیاس پیش رفته و باید در این راستا مسئولین معدنی استانها کمک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۳    
نایب رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان با اشاره به اینکه چین و ترکیه رقیبان جدی ایران در تجارت با افغانستان هستند گفت: تعرفه بالا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷    
کوهنورد لهستانی که هنگام بازگشت از قله دماوند به دلیل نامعلومی سقوط کرده و آسیب دیده بود با تلاش امدادگران و پس از یک شبانه روز مراقبت ویژه درکوهستان، سرانجام با بالگرد راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان و مجمع نمایندگان استان کرمان در بیانیه و پیام هایی از اقشار مختلف مردم ولایت مدار کرمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
مدیر طرح موزه های صنعت نفت گفت: پارک موزه در حال ساخت آبادان با یک هزار و 600 متر طول، بزرگترین پارک موزه دریایی جهان خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۳    
نماینده شورای فدراسیون(مجلس سنا) روسیه با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از رئیس شورای فدراسیون روسیه دفتر یادبود درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسکو را امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۱    
جوئل و اتهان کوئن که پیش از این علاقه شان به سینمای وسترن را نشان داده بودند، بالاخره رضایت دادند تا مینی سریالی را با این حال و هوا جلوی دوربین ببرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰    
مدیر کل حمایت از مشاغل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هزینه های مربوط به بازآموزی، تجدید و ارتقای مهارت کارگران تحت پوشش بیمه بیکاری از محل بیمه بیکاری پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۴    
رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران از تخصیص بودجه لازم جهت رفع موانع ترافیکی در محله فرودگاه واقع در منطقه 9 خبر داد و گفت: در سال آینده طرح های فرهنگی جدید در محل اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۱    
محققان دریافته اند که کهکشان های موجود در اوایل تشکیل جهان نور سبز رنگی از خود منتشر می کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای حمایت از کارگاه های دانش افزایی و ارتقای مهارت سازمان های مردم نهاد، اعتبارات ویژه پیشگیری از آسیب های اجتماعی به استان ها ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶    
دبیرکل کانون کارگزاران بورس با تاکید بر این که توسعه بازارهای جدید و حرکت به سمت ابزار مشتقه برای بورس کالا به یک دغدغه تبدیل شده و این اتفاق خوشایند برای بازار سرمایه است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۸    
در راستای توسعه روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در بخش گردشگری امکان دریافت روادید جمهوری آذربایجان برای اتباع ایرانی ظرف سه روز از طریق رایانه فراهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۵    
در آستانه هفته شوراهای آموزش و پرورش، روز شمار این هفته که از 24 دی آغاز می شود و تا 30 دی ادامه می یابد، اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۹    
وزیر نیرو گفت: صبح روزی که آیت الله هاشمی رفسنجانی به رحمت خدا رفتند، در مجمع تشخیص مصلحت جلسه داشتیم و در آخرین دیدار راجع به مسائل بازنگری در سیاست های کلان بخش انرژی از نظرات ایشان بهره مند شدیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۶    
دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 گفت: با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 ، با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۵    
فرماندار شهرستان دشتی وحدت بین آحاد جامعه اسلامی را مهم ارزیابی کرد وگفت: ما باید به سمت انسجام جامعه حرکت کنیم و امروز شرایط منطقه به گونه ای است که از گفتنی هایی بی دلیل و مدرک پرهیز کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۶    
جام ملت های آفریقای 2017 که هفته آینده در گابون شروع می شود مثل همیشه فرصتی است برای درخشش استعدادهای جوانی که در فوتبال اروپا دنبال دست و پا کردن نامی برای خودشان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۹    
معاون شهردار تهران با تأکید بر اینکه شهرداری اجازه ساخت چند مگامال در یک نقطه از شهر تهران را نمی دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت مرحوم دکتر علی شریعتمداری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۹    
ترخیص کار محموله قاچاق 150 تنی موز قصد داشت با شیوه های متقلبانه، حقوق و عوارض گمرکی را پرداخت نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۱۲    
سریال لیسانسه ها ساخته سروش صحت از این هفته پنجشنبه ها هم از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتشار جزئیات وام مدیران بانک ها در پایگاه اطلاع رسانی همان بانک مخالفت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۷    
630 زوج دانشجو چهارشنبه شب در قالب دومین کاروان طرح ملی همسفر تا بهشت ، پیمان نامه زندگی مشترک خود مبنی بر توجه به ارزشهای اسلامی، صداقت، تقوا، ساده زیستی، وفاداری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۲    
آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال های آخر عمر، حضور چندان پررنگی در صداوسیما نداشت و همین امر در روزهای اخیر و پس از درگذشت وی، انتقادهایی را از سوی برخی شخصیت ها، نزدیکان و دوستداران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۸    
رئیس جمهور منتخب آمریکا در نشست خبری خود، ضمن رد کردن اتهامات وارد شده علیه خود در خصوص رابطه با روسیه و پوتین، چنین سخنانی را سخن مخالفان خود خوانده و آنها را بیمار خطاب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۰    
مجلس امروز در جریان رسیدگی به مواد ارجاعی لایحه برنامه ششم توسعه، سقف دریافتی ماهانه مقامات، مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی را مشخص کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۸    
معاون آموزش و امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۹    
تاریخ شفاهی ایران امشب چهارشنبه (22 دی ماه) نیز گوشه هایی از زندگی شخصی مرحوم آیت الله هاشمی در دوران ریاست جمهوری در سال 1372 را برای پخش در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۶    
حسین جابری انصاری، معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در بلژیک با هلگا اشمید، دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و معاون فدریکا موگرینی دیدار و درباره آخرین تحولات مربوط به بحران سوریه گفت و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۰    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیام های جداگانه ای در گذشت علی شریعتمداری پدر برادران اسماعیلی را را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۱    
بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۸    
رییس جمهوری، امنیت ، ثبات سیاسی و وحدت ملی را پایه های اصلی برای روند توسعه افغانستان و رفاه مردم این کشور دانست و تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای کمک به ملت و دولت افغانستان دریغ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۹    
مدیران صداوسیما بدانند که دوران تک رسانه ای بودن گذشته و در عصر انفجار اطلاعات و ماهواره و اینترنت و شبکه های اجتماعی، تمسک به قواعد تک صدایی قرن گذشته ، به یک کمدی بی مزه شبیه تر است تا مدیریت رسانه.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۶    
دادستان اراک گفت: عامل تیراندازی و قتل اعضای دو خانواده در اراک دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۲    
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره ) و رهبری روز چهارشنبه با شرکت رئیس دفتر حفاظت از منافع ایران در قاهره و شماری از سفرا و دیپلمات های خارجی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف به افزایش سرمایه بانک توسعه از طریق فروش اموال مازاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۹    
حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در بریتانیا و از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای با انتشار مطلبی در کانال تلگرامی خود 100 مورد از مهم ترین دستاوردهای برجام را ذکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۴    
صبح امروز یکی از سایت های خبری، درباره پیکر آیت الله در مراسم روز گذشته تشکیک به وجود آورد که در نهایت برادر آیت الله این خبر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵    
فساد اقتصادی در همه کشورها وجود دارد، اما نحوه برخورد با افرادی که مرتکب این جرم می شوند، فرق می کند در این گزارش نگاهی به این برخوردها در برخی از کشورهایی که فساد زیادی دارند، داشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۶    
مراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور خانواده ایشان، حجت الاسلام سیدحسن خمینی، حجت الاسلام ناطق نوری، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد فرهادی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۳    
مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 15 امروز در مسجد امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۳    
مقامات و نمایندگان کشورهایی که برای شرکت در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی به ایران سفر کرده بودند، با وزیر و معاون وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۷    
مدافع تیم فوتبال چلسی تأکید می کند آنتونیو کونته یکی از بهترین مربیانی است که تا به حال با او کار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۱    
مراسم یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز با حضور مسئولین کشوری و لشکری استان آذربایجان غربی و آحاد مردم در محل مصلی امام خمینی شهرستان ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۵    
رییس جمهور در پیامی با قدردانی از حضور مردم در مراسم تشییع و تجلیل از آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد که این حضور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۲    
قوی ترین مرد پارالمپین جهان و دارنده مدال طلای فوق سنگین دسته 107+ کیلوگرم پارالمپیک های ریو و لندن کاندید دریافت نشان و جایزه جهانی لاروس شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۳    
برنامه نود دوشنبه شب این هفته هر چند به مساله فساد فوتبال پایه پرداخت اما آن طور که انتظار می رفت به مساله آزار و اذیت کودکان در تیم های پایه فوتبال نپرداخت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۶    
علاوه بر خامس رودریگز و ایسکو که مصدوم هستند، رونالدو و مودریچ با نظر زیدان از لیست بازی مقابل سویا در کوپا خط خوردند و استراحت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۱    
روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، استادان، کارکنان، دانشجویان، تشکل ها و مجامع دانشگاهی در پیام هایی جداگانه درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیات موسس و امنای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۱    
غلامعلی شهرابی کفاش قدیمی خیابان ایران است که با تعمیر کفش های اهدایی مردم و رساندن آن به دست نیازمندان یکی از کسبه محبوب محله است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۲    
دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یک قهرمان ملی یاد کرد و تاکید کرد هر کسی که اخلاص داشته باشد و از روحیه مردمی برخوردار باشد و برنامه هایش بر اساس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۲    
"ایساکا سیدیبه" رئیس مجلس جمهوری مالی بعد از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۶    
خلیل حمدان معاون سیاسی جنبش امل که در راس هیاتی متشکل از اعضای هیات رئیسه جنبش امل و نمایندگان مجلس لبنان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه بافت گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نقش وافری در ایجاد نهضت انقلاب اسلامی داشت. او شخصیتی بود که با وجود فشارها و شکنجه های ساواک ایستادگی و مقاومت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای نیروی انتظامی را موظف کردند در مواردی که بانک مرکزی راسا شعبه یا موسسات پولی و بانکی را فاقد مجوز اعلام کند نسبت به توقف فعالیت یا تعطیل کردن آن ها اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۵    
عصر فردا (پنج شنبه) پس از چند دهه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نخستین هواپیمای نو خود را دریافت خواهد کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۲    
رئیس مجلس اعلام کرد اگر امشب بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه به پایان نرسد، مجلس فردا نیز جلسه علنی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۳    
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه نگرانی ها از مدیریت داخل زمین این تیم با حضور آندرانیک تیموریان برطرف خواهد شد، گفت: از آشتی سیدمهدی رحمتی و محمد خرمگاه بسیار خوشحالم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۰    
کاپیتان آبی ها با وجود نیمکت نشینی احتمالی برابر نفت تهران با چهره ای شاداب در تمرین استقلال حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۷    
ستاره استقلال در فصل نقل و انتقالات تصمیم نهایی اش را گرفته است و امروز با انتشار نامه ای رسما اعلام کرد که می خواهد رضایتنامه اش را از این تیم بگیرد و فوتبالش را در جای دیگری ادامه دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۲    
آرزو سلیمانی دانش آموز پایه سوم دبستان دخترانه سما واحد کرمان موفق به کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی آزاد استان در وزن اول خردسالان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه وزرای علوم و امور خارجه و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در منزل آیت الله هاشمی رفسنجانی با پیکر ایشان وداع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۷    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه تلاش سازمان های ذی ربط برای تامین امنیت در بازار تجریش وساماندهی دست فروشان موثر بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۷    
مدیر برنامه آنفلوآنزا و مراقبت بهداشتی مرزی وزارت بهداشت، وضعیت ابتلا به آنفلوآنزای فصلی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۴    
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بر سر گلوله ها و پوکه گلوله ها که بعد از جنگ روی زمین و دیوارها باقی می ماند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۴    
بسیاری از هیات های عالی رتبه کشورهای همسایه ایران، امروز و دیروز در مراسم تشییع پیکر و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور داشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۸    
مجری فازهای 21 و 20 پارس جنوبی گفت: سکوی فاز 21، هیچ گونه محدودیتی در ارسال منابع گازی به پالایشگاه خشکی این فازها ندارد و روزانه حدود 27 میلیون متر مکعب گاز از این سکو به بخش خشکی ارسال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۲    
مستند سیزده قسمتی جنگ جهانی اول در قالب برنامه روزنه به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: داشتن سعه صدر، اعتدال و میانه روی، انقلابی بودن، متفکر دینی و مجاهدت در راه خدا از جمله ویژگی های برجسته آیت الله هاشمی رفسنجانی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۲    
فروشنده نامزد دریافت جایزه بهترین فیلمنامه از یازدهمین دوره جوایز فیلم آسیا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۳    
آتش نشانان مرد میانسالی را که در محله فلاح به اعماق چاه سقوط کرده بود، نجات دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۳    
مجالس بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و بنیانگذار و رئیس هیأت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی از روز گذشته در مساجد واحدهای دانشگاهی، مساجد جامع، مصلی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۳    
کارشناس دارویی مرکز اطلاع رسانی دارو وسموم معاونت غذا و داروی اهواز نسبت به مصرف خودسرانه بیماری های گوارشی هشدار داد و گفت: داروهای گوارشی باید تحت نظر پزشک مصرف شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۰    
یک عضو کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از تغییرات بیش از اندازه در مدیریت ها و معاونت های وزارت آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۰    
استاندار حومه دمشق از توافق اولیه با رهبران شورشیان بر سر خروج آن ها از وادی بردی و ورود نیروهای امدادی برای بازسازی منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۷    
مدافع راست پرسپولیس دیدار برابر سایپا در اولین هفته از دور برگشت لیگ برتر را به دلیل مصدومیت و دوری از تمرینات تاکتیکی از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۴    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه بانوان در اقتصاد خانواده، نقش کلیدی دارند و برگزاری جشنواره تسنیم در راستای توانمندسازی زنان به خصوص زنان سرپرست خانوار است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۱    
کفنرانس همکاری های علمی و آموزشی ایران و اتریش 26 دی در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۸    
هافبک تیم فوتبال استقلال در نامه ای از هوادران تیمش خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۵    
نماینده مردم اهواز در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، مدافع نظام و انقلاب و پشتیبان ملت ایران، دارای شخصیت تاثیرگذار ملی و بین المللی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۵    
قراردادهای اختیار معامله فروش بر روی سهام پایه شرکت های ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان و ایران خودرو، از روز شنبه مورخ 25 دی ماه در بورس تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۲    
منابع خبری اعلام کردند رئیس جمهوری لبنان که به ریاض سفر کرده است، با پادشاه عربستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۲    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بر فرهنگ سازی برای پیشگیری از خشونت در جامعه تاکید کرد و بهترین سن برای رفع این معضل را دوران کودکی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۹    
فرمانده کل نیروهای مسلح لیبی برای استقبال از ورود ناو هواپیمابر دریادار کوزنیتسوف روسیه به شرق لیبی رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۹    
مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ساعت 15 امروز در مسجد امام علی (ع) واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۶    
برنامه آسمان شب این هفته میزبان نیما خسروی، برنده جایزه کیهان شناسی بوکالتر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳    
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: تعداد کشته های حادثه تیراندازی اراک با احیای یکی از مقتولان به پنج نفر کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: 114 متجاوز و متخلف در حوزه میراث فرهنگی طی 9 ماه گذشته امسال در این استان دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از سفر مستندساز یونسکو برای بررسی و مهیا نمودن شرایط لازم تصویربرداری از سایت های جهانی فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳    
دستگاه هایی که مدارک و پرونده های ارسالی پیمانکاران از سوی آنها با نواقصی همراه یا با تاخیر به فرابورس ایران ارسال شده، به دلیل سپرده نشدن مبالغ تخصیص یافته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳    
عملیات هرس و خشکه برداری درختان باغ نیاوران باهدف ایمن سازی فضای باغ در حال پیگیری و انجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان اطلاعات جدیدی از کشف راه آبه مسجد امام و کشف بخشی از سازه های زیرزمینی هدایت آب در شهر تاریخی اصفهان در محور شمال غرب مسجد تاریخی امام (ره) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۰    
هیات داوران بخش اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت ملی مهارت دوخت پوشاک سنتی زنان قوم کتول در فهرست میراث ناملموس کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۷    
هفتمین قسمت از برنامه سینما دو پنجشنبه، 23 دی ماه ساعت 23:30 با نگاهی به آثار سینمایی سیامک شایقی، فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در قاب ملاقات نیز این برنامه میزبان رضا کیانیان خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۷    
رئیس انجمن دندانپزشکان عنوان کرد: بیشتر خدمات دندانپزشکی در مطب ها خصوصی ارائه می شود و پیشنهاد می کنیم وزارت بهداشت به جای خرید سه هزار یونیت دندانپزشکی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۷    
چشم شب روشن در برنامه ای اختصاصی راجع به سینما، میزبان همایون اسعدیان است