شنبه ۲۸ مردادساعت ۰۶:۴۱Aug 2017 19

اشکذر نیوز (ashkezarnews.ir)

اشکذر نیوز 28 اسفند 1394 اشکذر نیوز 30 اسفند 1395 اشکذر نیوز 31 فروردین 1396 اشکذر نیوز 31 اردیبهشت 1396 اشکذر نیوز 31 خرداد 1396 اشکذر نیوز 30 تیر 1396 اشکذر نیوز 1 مرداد 1396 اشکذر نیوز 2 مرداد 1396 اشکذر نیوز 3 مرداد 1396 اشکذر نیوز 4 مرداد 1396 اشکذر نیوز 5 مرداد 1396 اشکذر نیوز 6 مرداد 1396 اشکذر نیوز 7 مرداد 1396 اشکذر نیوز 9 مرداد 1396 اشکذر نیوز 10 مرداد 1396 اشکذر نیوز 11 مرداد 1396 اشکذر نیوز 12 مرداد 1396 اشکذر نیوز 13 مرداد 1396 اشکذر نیوز 14 مرداد 1396 اشکذر نیوز 15 مرداد 1396 اشکذر نیوز 16 مرداد 1396 اشکذر نیوز 17 مرداد 1396 اشکذر نیوز 18 مرداد 1396 اشکذر نیوز 19 مرداد 1396 اشکذر نیوز 20 مرداد 1396 اشکذر نیوز 21 مرداد 1396 اشکذر نیوز 22 مرداد 1396 اشکذر نیوز 23 مرداد 1396 اشکذر نیوز 24 مرداد 1396 اشکذر نیوز 25 مرداد 1396 اشکذر نیوز 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۰    
معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان سواد آموزی کشور از معاون فرماندار اشکذر به جهت تلاش های صادقانه در خصوص ریشه کنی و به صفر رساندن بی سوادی در این شهرستان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۰    
حسن جعفری نسب یکی از آزادگانی است که پس از هشت سال اسارت وقتی به شهرش بازگشت جای پدر،مادر،خواهر و دو برادر شهیدش در آن روز باشکوه خالی دید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
هفتمین دوره از مسابقات چهارجانبه بستکبال در سالن 22بهمن اشکذر با شرکت تیم هایی از استان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۰    
در راستای اجرای طرح جامع آموزش شهرستان اشکذر سومین همایش با موضوع آموزش پیش از ازدواج با محوریت بهزیستی این شهرستان برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰    
داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری، تا ساعت 24 پنج شنبه 26 مرداد 96 فرصت دارند در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر ثبت نام کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۰    
محمدجلال غلامزاده فوتبالیست خوش آتیه اشکذری قرارداد سه ساله خود را باتیم امید سپاهان بست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۱    
معاون فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه سلامتی مهمترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیر قابل جایگزین است گفت: از آنجایی که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۱    
زوج اشکذری منزل مسکونی خود را به نام موقوفه بقیه الله با نیت هزینه های ضروری ازدواج، درمان، تحصیل و ساخت مسکن نیازمندان و همچنین هزینه های برگزاری مراسم اربعین حسینی وقف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رییس هیات تنیس روی میز استان یزد گفت: تمرینات آمادگی تیم ملی تنیس روی میز ایران برای حضور در مسابقات اسلوانی در این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۱    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر از برگزاری دوره آموزشی سفالگری در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۰    
شهردار اشکذر از آغاز عملیات آسفالت کمربندی شهر اشکذر خبر داد و گفت: مساحت این کمربندی به متراژ 82 هزار متر مربع می باشد که برای آسفالت آن نیاز به 12 هزار تن آسفالت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۰    
مدیر کمیته امداد شهرستان اشکذر گفت: بیش از یک میلیارد و 405 میلیون ریال کمک معیشت به 575 خانوار معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اشکذر با جمعیت 972 نفر در چهار ماهه نخست سال 96 پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۰    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: خط سوم انتقال آب به یزد یعنی خط انتقال آب از خلیج فارس به یزد نیز مشکل این استان را رفع نمی کند و باید به فکر احداث خط چهارم باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۰    
این نشست با حضور اعضاء این انجمن در محل فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۶:۳۰    
امام جمعه اشکذر سکوت و بی تفاوتی کشورهای غربی در انعکاس اخبار حادثه افغانستان در رسانه های بین المللی را محکوم و خاطر نشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۰    
امام جمعه بخش خضرآباد به 26 مردادماه، سالروز ورود اولین گروه آزادگان به میهن اسلامی اشاره کرد وگفت: آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت از حقانیت اسلام و ارزش های دینی دفاع کردند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه اشکذر با اشاره به حمله وحشیانه داعش و طالبان به شیعیان افغانستان که موجب شهادت بسیاری و اسارت زنان و دختران شد اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۰    
درنشستی که با حضور امام جمعه اشکذر و مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در دفتر امام جمعه اشکذر برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۰    
مدیریت اجتماعی تعاون، کار ور فاه اجتماعی یزد گفت : مسوولان واحدها صنعتی باید به این باور برسند که انجام برنامه های فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۳۰    
مدیر یت امور اجتماعی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یزد در معیت رابطین فرهنگی واحدهای صنعتی شهرستان اشکذر از خط تولید شرکت لیلیان بافت واقع در دهستان رستاق این شهرستان بازدید نمود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۰    
به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه طی مراسمی از طرف حوزه پژوهش و فناوری، از دانشجویان فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در زمینه های مختلف تجلیل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۰    
معاون فرماندار اشکذر بر ساماندهی و ارتقاء کیفیت آرایشگاه های زنانه در این شهرستان تاکید کرد و از دستگاه های مربوطه خواست تا با تعامل و همکاری لازم و بر اساس قوانین خاص دستگاه خود ملاک های لازم جهت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰    
مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان یزد و جمعی از مسئولان ورزش استان و شهرستان از خانه تنیس اشکذر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۰    
در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار با حضور امام جمعه اشکذر، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولان شهر و شهرستان اشکذر از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۰    
در نامه شوراهای روستاهای بخش خضرآباد به مرکز آمار ایران به دستکاری در آمار اینترنتی و حضوری روستاهای این بخش اعتراض شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۰    
نشست صمیمی امام جمعه رستاق و فرمانده سپاه اشکذربا اصحاب رسانه اشکذر به مناسبت روز خبرنگار در دفتر امام جمعه رستاق برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۰    
"حجت الاسلام و المسلمین دلاوری"خبرنگار را پلی میان مردم و مسئولین دانست و افزود: می بایست یک خبرنگار مشکلاتی که مردم به هرحال نمیتوانند به مسئولین بگویند را به گوش آنها برسانند و خواستار جوابگویی از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲۲:۳۰    
امشب در آسمان ماه گرفتگی رخ می دهد و این پدیده در ایران نیز مشاهده خواهد شد. در ماه گرفتگی خواندن نماز آیات واجب است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۰    
سه دانش آموز یزدی در گروه آزمایشی ریاضی و یک دانش آموز یزدی هم در گروه آزمایشی تجربی حائز رتبه های اول تا دهم کنکور 96 شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۰    
برگزاری مسابقه آشنایی با امام رضا ( ع ) در شرف آباد ، برگزاری جلسه هفتگی آموزش اصناف شهرستان، جلسه هم اندیشی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با امام جمعه اشکذر و تجلیل از ائمه جماعات نماز صبح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۰    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در رشته های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته نیم سال اول 96-97 ثبت نام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۰    
مراسم تجلیل از برگزیدگان سومین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب باحضور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در باغ زیبای تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۰    
فوتبالیست اشکذری در تمرینات رده امید تیم سپاهان اصفهان حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۰    
هشتمین هفته کورس تهران در هفت دور و با حضور 57چابکسوار و نژاد مختلف اسب برگزار شد که ابوالفضل دهقان اشکذری موفق به کسب سه مقام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰    
همزمان با دهه کرامت و با حضورامام جمعه بخش خضرآباد و خادمان حرم رضوی آستان مقدس امام زاده سیدکافی (ع) غبار روبی و عطر افشانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰    
یک دستگاه وانت درگردنه کذاب به خمسیان پس از برخورد با کوه واژگون شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۰    
خطیب نماز جمعه اشکذر با اشاره به مراسم تنفیذ دیروز و تحلیف فردا ریاست محترم جمهور در مجلس شورای اسلامی گفت:برگزاری مراسم تنفیذ و تحلیف مبین حکومت مردم سالاری دینی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
امام جمعه خضرآباد به لزوم توجه جدی به بحث گازرسانی به چهارروستای منطقه خمسیان اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۰    
دبیرکانون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی یزد با اشاره به برکات حضور خادمان آستان قدس رضوی(ع) از حضور این خادمان در 250 نقطه یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر با اشاره به این که موضوع ترافیک نیاز به یک کار جمعی دارد تصریح کرد: فرهنگ سازی رفتار ترافیکی و آموزش فرهنگ ترافیک، موثرترین راهکار در کاهش تصادفات رانندگی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: مردم نیکوکار این استان در چهارماهه نخست امسال 5 میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی، طلا، سکه و اجناس، به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۱    
گرگ های گرسنه با حمله به یک دامداری در دهستان کذاب دامهای این دامداری را کشته و زخمی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۱    
هفتمین دوره مسابقات چهار جانبه بسکتبال شهرستان اشکذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۱    
اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر در ارزیابی عملکرد سال 95 ادارات صنعت، معدن و تجارت استان موفق به کسب رتبه سوم گردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۱    
مدیر کل راه آهن یزد گفت: با توجه به افزایش تقاضای مسافران و برای افزایش خدمات به شهروندان، ظرفیت قطار یزد - تهران و بالعکس 30 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۱    
استان یزد در دو دهه اخیر در زمره کم آب ترین و کم بارش ترین استان های کشور بوده و بسیاری از روستاهای آن از کم آبی به ستوه آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۱    
نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالبات رای دهندگان 29 اردیبهشت ماه از رئیس جمهوری بسیار روشن است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۱    
پرونده مسکن مهر استان یزد در هفتمین مرحله بهره برداری از این واحدها با تکمیل یکهزار و 591 واحد و جشن تکمیل این واحدها روز چهارشنبه با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
با استفاده از این نرم افزار می توانید دفترچه تلفن گوشی خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
رئیس حوزه هنری یزد با اشاره به ثبت جهانی یزد گفت: تعاملات حاصل از ثبت جهانی یزد نباید به هویت و اصالت یزدی ها لطمه بزند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
استاندار یزد با بیان اینکه کتاب صادقانه ترین دوست است که دورویی در آن مشاهده نمی شود گفت: مطالعه و کتابخوانی باید هدفمند و به گونه ای باشد که گمشده ای را پیدا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: براساس اطلاعات پایگاه شاخص های اساسی علم آی.اس.آی (ISI-ESI) تعداد دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی یک درصد برتر کشور به 50 دانشگاه رسید که دانشگاه یزد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در بازرسی از یک دستگاه تریلی مان، 133 هزار و 200 قلم انواع لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: 14درصد مردان و 30 درصد زنان یزدی دچار چاقی اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۱    
مدیر گروه سلامت در حوادث و بلایای طبیعی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه در حوادث ترافیکی، عامل انسانی ، جاده و خودرو دخیل است گفت: طبق بررسی های صورت گرفته علت بیش از 70تا 90 درصد حوادث رانندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۱    
برگزاری جشن زیرسایه خورشید در روستاهای خمسیان، میل سفید و کافی آباد بخش خضرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱    
همزمان با دهه کرامت جشن های مردمی و معنوی زیر سایه خورشید در شهرستان اشکذر برگزار شد و خادمان بارگاه قدس رضوی مورد استقبال مردم ولایتمدار شهرستان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۱    
پنجمین دورهٔ مسابقات گل کوچک جام شهدای شهرستان اشکذر در محلهٔ حکیم آباد اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۱    
برخلاف اکثر شماره های "ستون حق وحقوق " در دو شماره ی اخیر ( شماره های 11 و 12 ) به مسائل مهم اجتماعی پرداخته شد و البته تلاش شد تا با نگاهی حقوقی مسائل اجتماعی و به ویژه انتخابات کنکاش شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۱    
شیر مادر نه تنها به خاطر داشتن ترکیب خاص و تامین تغذیه و ایجاد تکامل روانی و عاطفی و پیشگیری از بیماریهای دوران کودکی به نظیر و بی رقیب است بلکه در فراهم کردن تحکیم نظام خانواده نیز بی رقیب و بی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۹    
معاون فرماندار اشکذر ضمن اشاره به تاکید رییس دولت تدبیر و امید بررعایت منشور حقوق شهورندی خاطر نشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۲    
خادمین آستان قدس رضوی به مناسبت دهه کرامت در محل شرکت صنعتی پتوی لیلیان بافت واقع در صدرآباد رستاق شهرستان اشکذر حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۲    
تحقیقات پژوهشگران دانشگاه هاروارد نشان می دهد خوابیدن در کنار تلفن همراه، بویژه گوشی های هوشمند باعث ایجاد اختلال در خواب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۲    
یزد ساعت کار اداره ها و دستگاه های اجرایی استان در هفته جاری با اعلام استانداری یزد به دلیل گرمای هوا تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲    
دبیر کمیته خبر و اطلاع رسانی دوازدهمین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی یزد گفت: 19 فیلم رضوی امروز در یزد اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری آئین بزرگداشت امامزادگان در 10 شهرستان استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۸:۳۲    
آکادمی بسکتبال اشکذر از اواسط تیرماه سال 1395 فعالیت خود را با مدیریت محمد حسن کردی و کادر اجرایی مجتبی زارع نژاد و عیسی شه بخش آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه اشکذر با بیان اینکه ائمه جمعه در خطبه های نماز جناحی سخن نمی گویند خاطر نشان کرد: گاهی خطا و لغزشی از سوی برخی دولتمردان (رئیس جمهور،نماینده مجلس ،رئیس دستگاه قضا و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۲    
امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در روستای کافی آباد با گرامی داشت پنجم مرداد ماه گفت : نماز جمعه قرارگاه فرهنگی نظام جمهوری اسلامی در پاسداری از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۲    
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر گفت : همزمان با روز سه شنبه دهم مرداد ماه وایام دهه کرامت ( ولادت حضرت معصومه (س) تا ولادت حضرت امام رضا (ع) ) مناطق مختلف شهرستان اشکذر شاهد حضور تعدادی از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۱:۰۲    
ریس ستاد نماز جمعه اشکذر به مناسبت پنجم مرداد ماه سال روز اقامه اولین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۱:۰۲    
در دنیای امروز ناگزیر در معرض امواج الکترومغناطیس قرار میگیریم، اما به راستی برای حفظ سلامتی مان چه باید بکنیم؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۲    
کذاب جلسه ستادنمازجمعه امام جمعه بخش خضرآباد درجلسه ستادنمازجمعه این بخش باگرامیداشت پنجم مردادسالروزاقامه اولین نمازجمعه به امامت مرحوم ایت الله طالقانی گفت نمازجمعه یکی ازمهمترین دستاوردهای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۲    
به مناسبت دهه کرامت و تولد حضرت معصومه ( س ) ،گردهمایی بانوان شاغل در ادارات و واحدهای صنعتی شهرستان اشکذر تحت عنوان سبک زندگی اسلامی ، حفظ و کرامت بانوی تلاش گر ایرانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۲    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان اشکذر از اجرای طرح کنترل و نظارت بر بار و بارنامه در مسیرهای مواصلاتی این شهرستان با همکاری پلیس راه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۲    
سه نفر از نمایندگان اعزامی از دفتر کل ارزیابی و نظارت آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، به طور سرزده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۲    
در مراسمی با حضور کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، از زحمات رئیس پیشین اداره امور پژوهشی این واحد دانشگاهی تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۳    
رییس محیط زیست اشکذر در معیت نماینده فرمانداری اشکذر از هشت واحد آلاینده شهرک فولاد خضرآباد بازدید و آخرین اخطار در راستای تعطیلی واحدهای آلاینده در صورت مرتفع نکردن مشکل آلایندگی تا زمان تعیین شده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۳    
در حاشیه افتتاح دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی عنوان شد: ارتباط مستقیم شهروندان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تا حصول نتیجه مداومت می یابد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۳    
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر، گفت: با انعقاد تفاهم نامه با شهرداری شهر خضرآّباد عملیات مرمتی حمام وبافت تاریخی خضرآباد شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۳    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر بر ضرورت تعادل بخشی بین صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه اشکذر با بیان اینکه در حال حاضر در بیش از هزار نقطه کشور نماز جمعه اقامه می شود، اظهار داشت: نماز جمعه تربیون مقدسی که محل بیان خواسته های مردم و تذکر به مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۲    
یادواره شهدای روستای هامانه دهستان کذاب با سخنرانی آیت الله ناصری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۵۲    
با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور ساختمان خانه کودک سرای مهر اشکذر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۲۲    
همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع)، یادواره شهدا و علما فیروزآباد با سخنرانی آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۲۲    
مراسم گرامیداشت حضرت امام جعفرصادق (ع) در روستای هامانه از توابع دهستان کذاب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۲    
امام جمعه اشکذر با بیان اینکه توسعه صنعت به ویژه صنایع آلاینده، کشاورزی این شهرستان را تهدید می کند، گفت: لازم است جهاد کشاورزی در حمایت از کشاورزان با توسعه صنایع جدید در این منطقه مخالفت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۲    
سرپرست تعاون , کار و رفاه اجتماعی اشکذر گفت: با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری دانش آموختگان در مقایسه با نرخ بیکاری کل کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۲    
همایش بزرگ حجاب و عفاف با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و بانوان درپارک بزرگ شهر اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۲    
یادواره شهدا و علما فیروزآباد مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۲    
طبق برنامه ریزی انجام شده توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان کشور، در کنار بیش از 80 شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۰    
امام جمعه بخش خضرآباد در خطبه های این هفته نمازجمعه خضرآباد با اشاره به فرارسیدن 26 تیر ماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان قانون اساسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۰    
هنوز کسب وکارها با مشکلات بسیاری در زمینه ی فروش محصولات در تلگرام مواجه هستند. از جمله ی این مشکلات جذب کاربر، حفظ و نگهداری وی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۰    
خطیب نماز جمعه اشکذر گفت: ووعاظ باید بحث را جامع و کامل و به صورت کاملا شفاف و با ذکر منابع به مردم ارائه کنند تا حداقل از پخش شدن مباحث متفرقه و بی اساس و هم چنین تشویش اذهان عمومی در جامعه جلوگیری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۰    
کمتر از دو سال آینده تمام روستاهای بخش خضرآباد از نعمت آب شرب سالم بهره مند می شوند. عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع آبرسانی امام حسین(ع) در روستاهای بخش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۰    
در ادامه گزارش تصویری از خط تولید لیلیان بافت که به عنوان واحد برتر صنعتی کشور در زمینه اشتغال و تولید در سال جاری انتخاب شده است، را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۰    
معاون فرماندار اشکذر گفت: آموزش مفاهیم پیشگیری از اعتیاد و سو مصرف مواد مخدر کارآمدترین، اثر گذارترین و مفید ترین مولفه برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۰    
با حضور قائم مقام وزیر نیرو، استاندار و جمعی از مدیران عامل صنعت آب و برق استان یزد، عملیات اجرایی نصب تجهیزات نیروگاه خورشیدی در شهرستان اشکذر یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۳:۴۰    
کارشناس مدیریت بحران استان یزد گفت: 906 هکتار از سطح باغات شهرستان اشکذر در معرض تهدید آفت مگس میوه مدیترانه ای است که این مهم باید مورد توجه مسوولان مربوطه قرار گیرد و در این راستا اقدامات لازم صورت ...
مشاهده نتایج بیشتر...