دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۱۸:۲۱Mar 2018 19

اشکذر نیوز (ashkezarnews.ir)

اشکذر نیوز 28 اسفند 1394 اشکذر نیوز 30 اسفند 1395 اشکذر نیوز 31 فروردین 1396 اشکذر نیوز 31 اردیبهشت 1396 اشکذر نیوز 31 خرداد 1396 اشکذر نیوز 30 تیر 1396 اشکذر نیوز 31 مرداد 1396 اشکذر نیوز 31 شهریور 1396 اشکذر نیوز 30 مهر 1396 اشکذر نیوز 30 آبان 1396 اشکذر نیوز 29 آذر 1396 اشکذر نیوز 30 دی 1396 اشکذر نیوز 29 بهمن 1396 اشکذر نیوز 1 اسفند 1396 اشکذر نیوز 2 اسفند 1396 اشکذر نیوز 4 اسفند 1396 اشکذر نیوز 5 اسفند 1396 اشکذر نیوز 6 اسفند 1396 اشکذر نیوز 7 اسفند 1396 اشکذر نیوز 8 اسفند 1396 اشکذر نیوز 9 اسفند 1396 اشکذر نیوز 10 اسفند 1396 اشکذر نیوز 12 اسفند 1396 اشکذر نیوز 13 اسفند 1396 اشکذر نیوز 14 اسفند 1396 اشکذر نیوز 15 اسفند 1396 اشکذر نیوز 16 اسفند 1396 اشکذر نیوز 17 اسفند 1396 اشکذر نیوز 18 اسفند 1396 اشکذر نیوز 19 اسفند 1396 اشکذر نیوز 20 اسفند 1396 اشکذر نیوز 21 اسفند 1396 اشکذر نیوز 22 اسفند 1396 اشکذر نیوز 23 اسفند 1396 اشکذر نیوز 25 اسفند 1396 اشکذر نیوز 26 اسفند 1396 اشکذر نیوز 27 اسفند 1396 اشکذر نیوز 28 اسفند 1396 
  ۱ ساعت پیش    
در آستانه سال جدید، فرماندار اشکذر ضمن حضور در مرکز توان بخشی برکت و گفتگو صمیمی با سالمندان رضوانشهری از خدمات و تلاش مدیر این مجموعه با اهدا لوح سپاس قدردانی کرد
  ۵ ساعت پیش    
در روزهای پایانی سال 96 از موذنان مساجد شهر و روستاهای مختلف بخش خضرآباد تجلیل شد.
  ۵ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی کشت زعفران با هدف ترویج کشت این محصول با توجه به کم آب بر بودن آن و به عنوان جایگزین کشت هایی که آب زیادی مصرف می کنند در جهادکشاورزی دهستان کذاب برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
آخرین جلسه شورای اداری بخش خضرآباد با حضور امام جمعه بخش خضرآباد، بخشدار و مسئولان ادارات این بخش در محل بخشداری خضرآباد تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۳    
اردوی علمی با حضور بیش از 80 نفر از دانش آموز مدارس ابتدایی دخترانه شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در آخرین نشست شورای اداری شهرستان اشکذر در سال 96 بر گسترش صنایع فولادی در شهرستان اشکذر با نظارت اداره محیط زیست تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۳    
با هدف ارتقاء مهارت های علمی دانشجویان رشته زیست شناسی، سخنرانی علمی با موضوع زیست شناسی و زیست فناوری اکتینو باکترها از طرف گروه زیست شناسی و حوزه پژوهش و فناوری و گروه علمی و پژوهشی ژنولوگ برگزار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۳    
امام جمعه بخش خضرآباد به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب بر لزوم حمایت جدی از تولید و اشتغال به عنوان اولویت اصلی و کلان کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۳    
تفاهم نامه همکاری بین مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر امضاء شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۳    
اولین جلسه توجیهی اعضای واحدشورای پایگاه عمار یاسر مسجد ریگ رضوانشهردرآخرین روزهای پایانی سال نودوشش
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۳    
آخرین شماره سال 96 مجله تصویری به اضافه اشکذر به گزارش مردمی از جشنواره بادبادکها در پارک بزرگ اشکذر اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
خطیب نماز جمعه اشکذر افزود: جا دارد مسئولی ذیربط گزارش عملکرد خود در خصوص اجرای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در سال 96 را به مردم ارائه دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۳    
همایش رزمندگان 8 سال دفاع مقدس شهرستان در حسینیه شهدای اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۳    
امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به تعطیلات سال نو خواستار افزایش گشت نیروهای انتظامی در سطح روستاهای این بخش شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۳    
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر، از تشدید نظارت بر بازار در روزهای منتهی به عید نوروز خبر داد و گفت: با همکاری دیگر ادارات بخصوص تعزیرات حکومتی به جدیت با متخلفان برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۳    
فرماندار اشکذر در نشست شورای آموزش وپرورش با اشاره به رصد و تحلیل مستمر وضعیت مدارس و کیفیت علمی دانش آموزان گفت: اولویت نخست این شورا در سال آتی، ارتقا کیفیت مراکز آموزشی است
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۳    
به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی جمعی از اهالی روستای زربند شهرستان اشکذر، اقدام به کاشت درخت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۳    
برگزیدگان مسابقه تورنی ریاضی دبستان فرزانگان کوشا در سطح شهرستان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۳    
به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر در روز درخت کاری، مراسم ویژه این روز با جمع زیادی از اعضاء کودک و نوجوان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۳    
نهم مارس (23 اسفند )، به عنوان روز متخصصین تغذیه و رژیم درمانی در نظر گرفته شده است و در بسیاری از کشورها در این روز، مردم را به حفظ سلامتی از طریق خوردن غذای سالم ترغیب می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۳    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر در روز های پایانی سال از توزیع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم شهرستان " برنج، تخم مرغ، گوشت مرغ و میوه " در قالب طرح تنظیم بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۴    
خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک ولادت دخت نبی مکرم اسلام(ص)، حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: زنان جامعه باید زندگی حضرت فاطمه(س) را الگوی خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۴    
خطیب نماز جمعه رستاق با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع ذاکران و مادحین اهل بینت(ع) به مسئله حجاب اشاره کرد و افزود:حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به رفع مشکل برق خط انتقال آب یزد گفت: آب انتقالی وصل شد و به شبکه داخلی استان وارد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۴    
به مناسبت 17 اسفندماه، سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، طرح کتابخانه گردی و عضویت رایگان در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) اشکذر اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۴    
تیم بستکتبال مدرسه علوی نسب در لیگ بسکتبال مدارس مقطع دبستان شهرستان اشکذر، موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۴    
امام جمعه بخش خضرآباد در خطبه های نمازجمعه این هفته خضرآباد اظهار داشت: اردوهای راهیان نور منجر به انتقال فرهنگ شهید و شهادت به نسل جوان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۴    
دومین همایش شو سواره اسب های فلات ایران در روستای شمسی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۴    
جشنواره پرواز بادبادک ها و درختکاری با مشارکت شهرداری ، شورای اسلامی شهر اشکذر، فرمانداری و سایر دستگاه هایی اجرایی شهرستان اشکذر وبا حضور جمعی از مسئولان شهرستان وعموم مردم در پارک بزرگ شهر اشکذر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۴    
همزمان با هفته احسان و نیکوکاری و با حضور مسئولین و دانش آموزان دبستان دخترانه فاطمه الزهرا (س) رضوانشهر جشن احسان و نیکوکاری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۴    
به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، جشن با شکوهی با هدف بزرگداشت مقام مادر در دبستان نبوت روستای اتابک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر گفت: در شهرستان اشکذر پست های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی جنب پارک اشکی اشکذر با هدف راهنمای و تست سلامت مسافران نوروزی دایر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۵    
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم افتتاح ساختمان جدید ناحیه سپاه اشکذر گفت: اگر یک سپاهی جان خود را در دست می گیرد و میدان مبارزه با دشمن می رود هدفش دفاع از مردم و میهن اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۵    
ممکن است گاهی اوقات نیازمند استفاده از نرم افزارهایی باشید که به صورت پیش فرض بر روی تلفن همراهتان نصب نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۵    
ساختمان جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان،امام جمعه،معاون فرماندار و جمعی از مسئولان اشکذر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۵    
گرگ های گرسنه به یک دامداری در روستای قوام آباد حمله کردند و 25 راس از گوسفندان یک دامدار را دریدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۷    
صبح امروز از ساعت 10:30، مراسم غبارروبی، مرقد امامزاده سیدکافی (ع) روستای کافی آباد همزمان باولادت باسعادت حضرت فاطمه(س)و روز مادر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۷    
جلسه هم اندیشی جشنواره پاتوق شمسی، با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان اشکذر در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۷    
معاون فرماندار اشکذر در نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی در کاهش ناهنجاری های اجتماعی گفت: هنر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۷    
در نشست ستاد خدمات سفر و تسهیلات نوروزی ضمن تأکید بر ضرورت همکاری همگانی در فراهم نمودن امکانات و شرایط مطلوب برای مسافران نوروز 97 عنوان شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۷    
در آستانه 15 اسفندماه روز درختکاری امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین اشکذر به یاد 305 شهید این شهرستان درخت غرس کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۷    
امروزه کسب و کارهای اینترنتی راه مناسبی برای افزایش ثروت و دارایی شما به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۷    
خوراکی که انسان می خورد همچون بذری است که در زمین ریخته می شود، اگر حلال و پاکیزه باشد، اثرش در قلب که به منزله سلطان بدن است ظاهر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۷    
نخستین دوره لیگ فوتبال ساحلی استان یزد با نام جام شهید محسن حججی قرعه کشی شد و گفتنی است تیم قهرمان این رقابت ها جواز حضور در رقابت های کشوری را کسب خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۷    
همایش خانوادگی، سایه ماندگار جمعه 18 اسفند در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۷    
نماینده محترم یزد و اشکذر شما که دغدغه مهاجرت نخبگان یزدی را دارید؛ به این نکته فکر نکردید که این نخبگان علمی باوجود داشتن شغل مناسب به داشتن هوای پاک و سالم -حقوق اولیه ی هر شهروند-نیز محتاج اند؟!
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۷    
مراسم تشییع حاج محمدتمیز، پدر شهید کاظم تمیز از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس در خضرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۷    
پیکر مرحوم سید احمد حسینی پدر طلبه شهید محمد جواد حسینی بر روی دستان مردم قدرشناس فیروزآباد تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۷    
امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای مزرعه گفت: ایستادگی مقتدرانه شهدادر برابر دشمن، نتیجه تربیت مادرانی است که سزاوار تکریم هستند و همین مادران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۷    
حکم سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۷    
محمدعلی شاه حسینی در نشست کمیته اشتغال شهرستان اشکذر هماهنگی بیشتر دستگاه های متولی با بخشداری ها را به منظور تسهیل درروند پایش و معرفی متقاضیان تسهیلات اشتغال زایی خواستار شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۸    
ششمین قسمت از مجله تصویری به اضافه اشکذر به مصاحبه با شهردار اشکذر اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۹    
به گزارش اشگذرخبر به نقل روابط عمومی شهرداری اشکذر ، عملیات ساماندهی فاز دوم بلوار شهید داداشپور حدفاصل میدان امام حسن(ع) تا میدان امام حسین(ع) توسط واحد عمران و شهرسازی شهرداری اشکذر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۰    
مدیر میراث فرهنگی استان یزد برنامه های گردشگری این استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۹    
علیرضا ابوالحسنی در نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان اشکذر بابیان اینکه کودکان بازمانده از تحصیل می توانند آبستن آسیب های اجتماعی فراوانی باشند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۹    
روستای شرف آباد رستاق در اختتامیه چهارمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب و انتخاب پایتخت کتاب ایران به عنوان روستای دوستدار کتاب کشور معرفی شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
در سال جاری استان یزد با قرار گرفتن در صدر اخبار دو بار جهانی شد، نخست ثبت جهانی استان یزد در نشست اجلاس یونسکو به عنوان دومین شهر خشت خام جهان و دوم اهداءِ جایزه ویژه انرژی گلاب مهم ترین جایزه ی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۹    
در راستای مناسب سازی ورودی های شهر یزد ویژه ایام نوروز 97،شهرداری اشکذر عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد و صاحب الزمان حجت آباد را آغاز نموده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به مناسبت 7 اسفند سالروز راه اندازی این واحد در سال 81 در گفت وگو با خبرنگار اشکذر خبر برنامه های آینده این واحد دانشگاهی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۰    
دبیر همایش ملی یزد میراث جهانی گفت: همایش ملی یزد میراث جهانی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
مدیر کل اداره استاندارد استان یزد گفت: تمام تمهیدات لازم ،برای پایش کیفیت اجناسی که در نوروز سال 1397 قرار است در بازار به مردم عرضه شود فراهم است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰    
در راستای نظارت بر وضعیت مراکز تاریخی؛ سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در معیت مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰    
نشست شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ،مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری، مدیرکل دفتر روستایی، مدیرکل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۰    
نمازجمعه این هفته بخش خضرآباد با حضور بخشدار خضرآباد و اقشار مختلف مردم از روستاهای بخش خضرآباد در مسجد جامع شهر خضرآباد به امامت حجت الاسلام غالبی اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۰    
مدیرکل راه و شهرسازی استان در نشست با فرماندار اشکذر و جمعی از مسئولین این شهرستان با اشاره به آغاز فرآیند مطالعات و برنامه ریزی عملیاتی قطار حومه اظهار داشت: قطار حومه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
مجله تصویری به اضافه اشکذر با هدف بررسی مشکلات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، معرفی نخبگان و ثبت تاریخ شهرستان اشکذر هر دو هفته یکبار از این پایگاه خبری منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۰    
در بسته هفتگی ،بهترین نرم افزارهای هفته گذشته از دید شما کاربران گرامی را قرار داده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۰    
امام جمعه اشکذر به حوزه علمیه خواهران شهرستان اشکذر اشاره کرد و خاطر نشان کرد: یکسال از احداث حوزه علمیه خواهران در اشکذر میگذرد الحق والانصاف باید گفت از نظر کمی و کیفی کار های خوبی در این یکساله ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در روستاهای متخلف بخش خضرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س) در مسجد ریگ رضوانشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۱    
هم زمان با فرارسیدن سالروز شام غریبان حضرت صدیقه کبری فاطمه(س) مردم اشکذر هم ناله با حضرت امیر المومنین(ع) و فرزندان ایشان در غم فراق آن بانوی بزرگ اسلام گریستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۰    
این شماره به مصاحبه کامل علی محمد دهقانی کارآفرین اشکذری که بخشی از آن را در قسمت پنجم مجله تصویری به اضافه اشکذر مشاهده کردید، اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۹    
مراسم اختتامیه مسابقات والیبال لیگ شهرستان اشکذر شب گذشته در سالن 22 بهمن اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۹    
شاید در سال 1345 که به همت آقاجلال علوی، اکبرمحمدی و معمارحسین رحیمی مقدم اولین موتور برق به اشکذر آمد، کسی باور نمی کرد که شهرستان اشکذر امروز بخش عمده ای از انرژی الکتریکی استان یزد را تامین می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۹    
امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت:با این حضور حماسی، مسئولان باید اکنون بیش از پیش برای خدمت صادقانه به مردم تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۹    
پیکر مطهر شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضورامام جمعه بخش خضرآباد خانواده های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم شهر خضر آباد، تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۹    
مردم شهید پرور اشکذر شب گذشته از شهید گمنام در مسجد النبی(ص)اشکذر برای لحظاتی میزبانی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹    
با هدف پرداختن به موضوع مهم آلودگی هوا و آلاینده های زیست محیطی که انسان عصر حاضر را مورد تهدید قرار داده، سخنرانی علمی با موضوع آلودگی هوا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹    
روستای شرف آباد رستاق از شهرستان اشکذر به مرحله نیمه نهایی جشنواره روستا ها و عشایر دوستدار کتاب کشور راه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۹    
امام جمعه اشکذر عنوان کرد: طبق گفته حضرت زهرا (س) اگر مسلمانان به سخنان پیامبر اکرم(س) که همان کلام خداست و قرآن کریم عمل میکردند کسی را جز امیرالمومنین(ع) شایسته خلافت بر امت اسلام نمی دانستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۹    
رئیس ستاد نماز جمعه اشکذر افزود: حجت الاسلام والمسلمین طالبیان اولین نماز جمعه خود را 26 بهمن سال1371 در مکان مسجد الرضای اشکذر اقامه نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۲۱:۵۹    
باشگاه ورزشی ژیمناستیکی با مساحت 240 مترمربع در اشکذر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۸    
فرمانداراشکذربه بیان خدمات دولت درسالهای اخیربه مناطق مختلف شهرستان اشکذرپرداخت وگفت: اولویت اول شهرستان رسیدگی به بخش خضرآباد وروستاهای این منطقه می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۸    
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: با توجه به وضعیت آلودگی هوا در برخی شهرستان های استان یزد اجازه تعطیلی مدارس به این مناطق داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر ضمن تشکر از حضور پرشور مردم اشکذر در راهپیمایی 22 بهمن افزود: اگر ما خواهان پیشرفت روز افزون هستیم باید در مقابل ظالم و استکبار باستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر و رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر از راه اندازی اولین واحد تولیدی علوفه هیدروپونیک استان یزد در اشکذر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۸    
پروژه طرح تفصیلی شهر اشکذر که از کارکردهای آن جلوگیری از قدرت یافتن مافیای زمین می باشد، قریب به 8 سال به دلایل نامعلومی متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۷:۵۸    
جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی کشوری و استان یزد از مسجد تاریخی ریگ رضوانشهر بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۸    
امام جمعه اشکذر مردم را بزرگترین پشتیبان و سرمایه انقلاب دانست و افزود: مردم با تمام وجود خود انقلاب کردند به طوری که باید حضور مردم را نشانگر زنده بودن انقلاب اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
خاطره گویی انقلاب با حضور سید عباس هاشمی نویسنده و اهل قلم شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
با هدف بررسی و نظارت بر فعالیت های پژوهشی مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی واحدهای دانشگاهی، دو نفر از بازرسان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز تحقیقاتی زیست فناوری پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
ثبت نام رشته های مقطع کاردانی نیم سال دوم سال تحصیلی 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
به مناسبت فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر انقلاب، نمایشگاه نقش آفرینی مردم اشکذر در پیروزی انقلاب با عنوان انقلاب در اشکذر به روایت تصویر با تلاش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برپا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
نشست جمع خوانی کتاب با محوریت انقلاب و دهه فجر در کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
مراسم راهپیمایی یوم الله 22بهمن سالروز پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی در بخش خضرآباد هم همانند دیگر مناطق مختلف ایران اسلامی باشکوهتر از سال قبل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۸    
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با سراسر کشور در شهرستان اشکذر با حضور پرشور مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۸    
امام جمعه اشکذر، حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال را جوابی دندانشکن برای یاوه گویی های دشمنان انقلاب دانست و عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۸    
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار یزد، رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۸    
امام جمعه و فرماندار اشکذر در پیام مشترکی از عموم مردم ولایت مدار و متدین دیار دارالمؤمنین برای حضور پرشور و خروشی تاریخی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند
مشاهده نتایج بیشتر...