جمعه ۲۲ آذرساعت ۲۰:۲۹Dec 2019 13

اشکذر نیوز (ashkezarnews.ir)

اشکذر نیوز 28 اسفند 1394 اشکذر نیوز 30 اسفند 1395 اشکذر نیوز 28 اسفند 1396 اشکذر نیوز 28 اسفند 1397 اشکذر نیوز 31 فروردین 1398 اشکذر نیوز 31 اردیبهشت 1398 اشکذر نیوز 30 خرداد 1398 اشکذر نیوز 31 تیر 1398 اشکذر نیوز 31 مرداد 1398 اشکذر نیوز 31 شهریور 1398 اشکذر نیوز 30 مهر 1398 اشکذر نیوز 30 آبان 1398 اشکذر نیوز 1 آذر 1398 اشکذر نیوز 2 آذر 1398 اشکذر نیوز 3 آذر 1398 اشکذر نیوز 4 آذر 1398 اشکذر نیوز 5 آذر 1398 اشکذر نیوز 6 آذر 1398 اشکذر نیوز 7 آذر 1398 اشکذر نیوز 8 آذر 1398 اشکذر نیوز 9 آذر 1398 اشکذر نیوز 10 آذر 1398 اشکذر نیوز 11 آذر 1398 اشکذر نیوز 12 آذر 1398 اشکذر نیوز 13 آذر 1398 اشکذر نیوز 15 آذر 1398 اشکذر نیوز 16 آذر 1398 اشکذر نیوز 17 آذر 1398 اشکذر نیوز 18 آذر 1398 اشکذر نیوز 19 آذر 1398 اشکذر نیوز 20 آذر 1398 اشکذر نیوز 21 آذر 1398 اشکذر نیوز 22 آذر 1398 
  ۶ ساعت پیش    
خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به پایان دوره ثبت نام برای ورود به مجلس شورای اسلامی ...
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان یزد که در اتاق بازرگانی یزد برگزار و از نفرات برتر استان در عرصه پژوهش و فناوری تقدیر به عمل آمد؛ از پژوهشگر برتر اشکذری تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۷:۵۵    
پیگیری وضعیت موجود درمانگاه شهرستان اشکذربر عهده مسئولین ذی ربط این شهرستان است که باید هرچه سریع رسیدگی و آن را مرتفع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از هماهنگی دستگاه های مربوطه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: چهار ایستگاه قطار در این استان به عنوان میراث صنعتی ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور سهولت دسترسی همشهریان به خدمات تلفن ثابت، دفتر پیشخوان دولت شهرستان مهریز به ارائه خدمات تخصصی تلفن ثابت مجهز شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۰    
بیست و هفتمین مجله تصویری به اضافه اشکذر به گفتگو با مهدی جعفری پور شهردار اشکذر در مورد طرح های ترافیکی شهر اختصاص دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان با فرماندار اشکذر بر تدوین سند توسعه مهارت در این شهرستان جهت سمت و سو دادن رویکرد آموزش های مهارتی مرکز فنی و حرفه ای به ایجاد اشتغال پایدار تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اشکذر ضمن تاکید بر تبیین معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در بیان، گفت: اگر مردم این آموزه ها را بهتر دریافت و در زندگی بکار ببرند، پشتوانه اعتقادی آنها نیز قوی تر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۰    
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر به برگزاری جلسات متعدد در زمینه آسیب شناسی انتخابات دوره های قبل اشاره و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هادی نسب فرماندار اشکذر گفت: اداره محیط زیست از انتهای دی ماه در این شهرستان فعالیت خود را آغاز می کند. ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۰    
پایبندی به نظم عمومی همواره یکی از محورها و ارکان مهم زندگی بوده است. اهمیت این اصل هنگامی نمایان میشود؛ که موضوع محل بحث؛ از آیین های مذهبی نیز باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۵    
مدیرآموزش وپرورش شهرستان اشکذر با بیان اهمیت توجه به آموزش وپرورش به عنوان مهمترین نهاد تحول آفرین وتغییر درجامعه، گفت: از 27استان کشور دانش آموز در مدارس شهرستان مشغول تحصیل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
به مناسبت 16 آذرماه، روز دانشجو، با حضور استاندار یزد، همایش تجلیل از دانشجویان برگزیده علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
سامانه جدید BTS تلفن همراه در اردوگاه دانش آموزی آیت الله خامنه ای بنستان شهرستان میبد راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۵    
فرماندار اشکذر با تقدیر از زحمات کادر پایگاه اشکذر خبر در انتشار صریح و بی طرفانه اخبار شهرستان، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۱۰    
نشست اصحاب رسانه با هدف بررسی و کنکاش در حوزه فعالیت رسانه ای شهرستان اشکذر با حضور اصحاب رسانه و اعضای شورای شهر اشکذر در دفتر سایت خبری اشکذر خبر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۵    
با حضور مدیران عامل شرکت مدیریت تولید نیروی برق استان و نیروگاه سیکل ترکیبی یزد، جمعی از فعالان رسانه و محیط زیست شهرستان اشکذر از این نیروگاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام غالبی بااشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: ورود به عرصه انتخابات نیاز به تخصص و تعهد دارد و داوطلبان در صورتی که می توانند باری از دوش مردم بردارند واجب است در عرصه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۵    
آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نمازجمعه در میعادگاه نمازجمعه شمسی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۴    
رئیس دانشگاه آزاد اشکذر به مناسبت 16 آذر روز دانشجو در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر ضمن تبریک این روز به همه دانشجویان کشور، این مناسبت را یادآور ایستادگی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۴    
رصد مسائل و مشکلات شهرستان از زبان افکار عمومی می تواند نقش مهمی در تحقق مطالبات مردم از دستگاه های اجرایی و تنویر افکار عمومی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۴    
با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی اشکذر فرماندار این شهرستان ازکتابخانه های عمومی بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به صورت اینترنتی از 16 لغایت 25 آذرماه 98 انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۸    
حجت الاسلام والمسلمین طالبیان، در بخشی از خطبه های خود وضعیت نابسامان درمانگاه اشکذر را ، دغدغه مردم شهر دانست و افزود: مکرر مردم گله مندی خود را از وضعیت نابسامان درمانگاه اشکذر به ما ابراز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن 16 آذر ماه، روز دانشجو و با حضور "دکتر طالبی" استاندار، "حیدری" مدیرکل حوزه استاندار، "هادی نسب" فرماندار، "جعفری پور" شهردار اشکذر، جمعی از مسئولان شهرستان ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۲    
مرحله دوم اعزام دانش آموزان شهرستان اشکذر بازدید از مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس به منظور آشنایی نسل جوان جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد .
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۱    
با نزدیک شدن به ایام انتخابات؛ جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۱    
شرکت فولاد آلیاژی ایران به منظور معرفی دست آوردهای جدید خود در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
میرزایی درباره آخرین وضعیت جاماندگان دریافت طرح معیشتی دولت توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه، از آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن در استان های همدان، یزد، خوزستان، کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۸    
مشاغل مزاحم شهری عبارت است از کلیه مشاغل و کسب وکارهایی که موجب ایجاد مزاحمت برای ساکنین شده و فعالیت آن ها مخالف با اصول بهداشتی و زیست محیطی باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان کزآبی ازسطح 5هکتارازمزارع خود25کیلوزعفران برداشت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۲    
فصل برگریزان هزار رنگ پاییز به کوچه پس کوچه های اشکذر زیبایی دو چندانی هدیه داده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۷    
مانور زلزله و ایمنی در مدرسه سالار شهیدان رضوانشهر با حضور به موقع مخابرات شهرستان اشکذر و سایر سازمان های این شهرستان با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در این گزارش چند نکته مهم برای خوابیدن راحت و کافی را مطالعه می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۲    
در طرح اقدام مسکن ملی 100 واحد برای شهرستان اشکذر اختصاص داده شده است که نحوه ثبت نام آن نیز پس از نهایی شدن به اطلاع مردم این شهرستان خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بد نیست با چند ترفند واتساپی آشنا بشوید که شاید از آنها خیلی اطلاعی نداشته باشید. این ترفندها کمک می کنند از محبوب ترین برنامه پیام رسان دنیا که مدت هاست از آن محرومید، بیشتر لذت ببرید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۲    
از سری مسابقات لیگ برتر استان یزد دوتیم هانترپارت اشکذر و فولادآلیاژی به مصاف یکدیگر رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وقتی تورم و گرانی همچون هوای آلوده این روزهای ایران بر سر مردم سایه می افکند، اولین مسئله ای که قربانی می شود، سبک زندگی مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷    
امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مصلای بزرگ روستای هامانه با اشاره به طرح اصلاح قیمت بنزین و مشکلات بوجود آمده دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷    
خطیب نمازجمعه رستاق با اشاره به سهمیه بندی بنزین، گفت: دولت می تواند با اعمال دقیق مالیات های گوناگون خصوصا از سپرده گزاریهای راکد، خانه های خالی از سکنه و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تعامل تاریخی یزدی ها با سلایق مختلف فرهنگی و ادیان دینی نشان از هوش سرشار یزدی ها و فرهنگ غنی این استان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۷    
رونق گردشگری شهرستان اشکذر به حضور و فعالیت بخش خصوصی متکی است و این در حالی است که نگاه ها از درون این شهرستان به کمک های دولتی معطوف است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۱    
فرماندار اشکذر در پنحمین جلسه کارگروه تنظیم بازار این شهرستان که با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان یزد گفت: در هشت ماهه ی نخست امسال، بیش از 37 هزار نفر به پایگاه های انتقال خون استان یزد مراجعه کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور برای نشست در همایش بسیج حقوقدانان و دیدار عمومی با مردم به یزد سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اشکذر اعطای تسهیلات قرض الحسنه برای مشاغل خرد و خانگی را از جمله مزایای بانک رسالت عنوان و ابراز امیداوری کرد با همکاری مشترک بین فرمانداری و اعضای شبکه کار آفرینی اجتماعی رسالت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۸    
فرماندار اشکذر هدف از برگزاری مانور ایمنی و زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان و اقدامات لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۸    
فرماندار اشکذر در سومین جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان بر لزوم تکریم و بزرگداشت شایسته روز دانشجو تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
با محدودیت ها و متغیرهایی که در شهرها وجود دارد؛ شهرداری ها در نوع خود به بهترین شکل شهر را اداره می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸    
گشت مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر با حضور ابوترابی قاضی تعزیرات حکومتی یزد، نماینده فرماندار شهرستان اشکذر، مرکز بهداشت، اتاق اصناف و دامپزشکی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۸    
به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج و به همت پزشک خیر رضوانشهری؛ طرح ویزیت رایگان برای خانواده های عضو بسیج، نیروهای انتظامی و نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام میشود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
ریشه و برگ های شلغم منابع خوبی برای ویتامین C هستند که از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد مضر محافظت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳    
نمایشگاه محصولات خانگی و صنایع دستی به مناسبت هفته بسیج به همت پایگاه بسیج حضرت رقیه(س) فیروز آباد در محل حسینیه سیدالساجدین(ع) افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت یارانه معیشتی چگونه باید به دولت اجازه بررسی گردش حساب خود را دهند؟
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نخستین شماره نشریه دانشجویی بینش و هدایت به صاحب امتیازی کانون فرهنگی نوآوری اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیم سال دوم 98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۳    
مسئول میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اشکذر گفت : خانه تاریخی دکتر رفیعی در بافت تاریخی مجومرد مرمت وتبدیل به هتل سنتی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به منظور جبران قطعی و اختلال های اینترنت که خارج از کنترل و اراده مخابرات ایران بوده، ضمن پوزش از مشترکان صبور، 10 روز به مدت اعتبار قرارداد همه مشترکان اینترنت مخابرات افزوده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار یزد در نشست هم اندیشی اولین جشنواره ملی گردشگری معلولین بر لزوم تبدیل شدن شهر یزد به هدف گردشگری خاص برای معلولان کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۸    
فرمانده ناحیه بسیج اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه اشکذر به مناسبت هفته بسیج، با تبریک آغار هفته بسیج همه ملت ایران، گفت: تشکیل بسیج تدبیر به حق امام خمینی(ره) بود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۸    
کمیته بحران شهرداری در تاریخ 27 آبان ماه به ریاست " مهدی جعفری پور" شهردار، "حسین فتوحی" معاون شهردار و کارشناسان واحد عمران و آتش نشانی شهرداری در محل دفتر شهردار اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۸    
شهردار اشکذر به انعقاد تفاهم نامه 5 میلیارد ریالی موسسه خیریه کلانتریان جهت ساخت دیوارهای داخلی و خارجی فرهنگسرای شهرداری خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۳    
شهردار اشکذر بر لزوم حمایت از حمل و نقل عمومی بعد از افزایش قیمت بنزین تاکید کرد و گفت: توسعه حمل و نقل عمومی اشکذر در دست بررسی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اولین برف سنگین پائیزی در بخش خضرآباد به زمین نشست و چهره این منطقه را دگرگون ساخت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳    
نمازجمعه این هفته بخش خضرآباد در مصلای روستای هامانه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه اشکذر، اظهار داشت: انقلابی ها از تمام عملکرد مسئولان دفاع نمی کنند بلکه انقلابی ها نفرتشان از بعضی از مسئولانی که به مملکت خیانت می کنند بیشتر از دیگر مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۵    
بارش برف و باران های چندروزاخیرموجب سفیدپوش شدن روستاهای خضرآباد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۰    
خبرنگاران پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر به همراه شهردار و رئیس شورای اسلامی شهراشکذر به دیدار امام جمعه اشکذر رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۰    
امام جمعه اشکذر، تاکید کرد: خبرنگاران شهرستان باید بکوشند تا مردم را نسبت به حوادث مخطلف شهرستان حساس کنند، زیرا این سبب، نظارت و مطالبه گری مردم ، از مسئولین می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۸    
هادی هادی نسب : در 24 گذشته نزدیک به 38 میلیمتر در اشکذر باران باریده است .
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۸    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رئیس و کارمندان نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور در دفتر فرماندار اشکذر با "هادی هادی نسب" دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس جامعه هتلداران یزد با گلایه از قطع شدن اینترنت و راه ارتباطی شهر جهانی یزد با دنیا، از کاهش چشمگیر سفر گردشگران به یزد و اقامت در این شهر جهانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۵    
دو جوان اشکذری با تکیه بر خداوند و کسب دانش در زمینه پروش شترمرغ اقدام به ساخت مزرعه پرورش شتر مرغ در شهرستان اشکذر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۴۷ سایت دیگر  
بامداد امروز کمک معیشتی به حساب اولین گروه از سرپرستان خانوار واریز شد و کسانی که مشمول طرح نیستند، می توانند اعتراض کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: نهمین بازارچه دستاورد ها و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد از امروز به مدت پنج روز در یزد برپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای هامانه گفت: از قوه قضاییه انتظارداریم برخوردهای قضایی قاطع و جامع باشد تا درس عبرتی برای دیگران شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات استانی کاراته سبک شین رزم ذوالفقار روز شنبه با قهرمانی تیم باشگاه خاص یزد در سالن امام رضا (ع) مهریز به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: دریافت سهمیه سوخت و طرح حمایت معیشتی از خانواده ها سوژه جدید برای کلاهبرداری افراد سودجو است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر در مورد طرح مسکن ملی در شهرستان، گفت: به شهرستان اشکذر 80 واحد مسکونی تخصیص داده شده که 10 الی 15 واحد آن در بخش خضرآباد است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
الف: با اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از نخستین ساعات روز جمعه، با مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران محترم سه قوه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
جزئیات تغییر نرخ یارانه و طرح حمایتی دولت در راستای جبران افزایش قیمت بنزین اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای فرهنگ عمومی، شهردار یزد را به عنوان عضو شورای فرهنگ عمومی استان یزد منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۸    
هم زمان با فرارسیدن ایام ولادت پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) مراسم جشن میلاد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مادر شهید علی رجایی هامانه با حضور امام جمعه بخش خضرآباد، جمعی از مردم روستاهای مختلف دهستان کذاب، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در روستای هامانه تشییع شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۳    
مراسم تقدیر از کارکنان اداره مهندسی الکترونیک هواپیمایی همزمان با روز جهانی الکنرونیک هواپیمایی در فرودگاه بین المللی یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۷:۰۳    
مرکز سلامت محیط و کار یکی از مراکز مهم زیرمجموعه معاونت بهداشت وزارت بهداشت می باشد که تدوین سیاست ها و دستورالعمل ها و اجرا و اعمال قوانین مربوط به بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای را در سراسر ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳    
خطیب نماز جمعه اشکذر افزود: بنده از زبان مردم شهرستان اشکذر به رئیس قوه قضاییه می گویم که به این هوچی گری ها و حرف هایی که در این روز ها گفته می شود توجه نکنید و کار خود را مانند گذشته ادامه دهید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۳    
آقای عباس علی مکرمت یزدی، دانشجوی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به کمک تیم علمی دانشگاهی، پس از تحقیق و تفحص چند ساله در قرآن کریم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرآیند تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از روز پنج شنبه 23 آبان ماه آغاز و تا روز یکشنبه 26 آبان ماه 98 ادامه خواهد داشت
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی گفت: امسال به مناسبت هفته کتاب 18 هزار و 450 برنامه در سراسر کشور برگزار می شود که اجرای آن از بیستم آبان ماه جاری در گیلان و خراسان ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اشکذرخبر ،مجید حقی معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۳    
مدیران صنایع شهرستان در کارگروه اقتصاد و زیر ساخت شهرستان اشکذر با ارائه پیشنهاد ایجاد دفتر خدمات اداری در فرمانداری ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به ضرورت تعامل و هماهنگی بین ارگان ها در صدور مجوز گلخانه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت آلایندگی شهرستان اشکذر مناسب نیست و این موضوع نیز دغدغه مسئولان این شهرستان به شمار می رود که در حال پیگیری هستیم تا اداره محیط زیست در شهرستان اشکذر فعالیت خود را آغاز کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان اشکذر هدف از این اردو را آشنایی بیشتر دانش آموزان از دوران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۸    
جلسه شورای اداری شهرستان همزمان با ورود رئیس جمهور به استان یزد در سالن فرمانداری اشکذر با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور در اشکذر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کارگر شاغل در مجتمع فولاد اردکان بموجب سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شد.
مشاهده نتایج بیشتر...