سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۰۹:۴۳Oct 2019 15

عصر دنا (asrdena.ir)

  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون تنها 21 درصد پزشکان این استان کارتخوان دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، 14دختر روستای شوتاور کهگیلویه و بویراحمد مدرسه ندارند، یعنی مدرسه دارند اما چون معلمی برایشان نیامده، دخترها را فرستاده اند هفت کیلومتر دورتر در مدرسه روستای قلعه رئیسی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: تاکنون 22 هزار و 367 نفر از زائران اربعین حسینی کهگیلویه وبویراحمد در سامانه سماح نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
عصر دنا: داستان همه زنان روستاهای اطراف همین است. حکایت همه یکی است؛ حکایت من وحکایت زنی که خودسوزی کرد. همه همین درد را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس شرکت گاز شهرستان کهگیلویه از قطعی گاز در شهرستانهای کهگیلویه، لنده و چرام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: اما در این بین شاید یکی از عجیب ترین اتفاقات عدم نام گذاری پل تاسیس شده سوم بر روی رودخانه بشار به نام تنها شهید مدافع حرم استان یعنی شهید ستار اورنگ است که واکنش های زیادی در پی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: مواهب خدادادی اعم از جنگل، آب و طبیعت بکر در کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بی تدبیری مسئولان و متولیان امر بلا استفاده مانده اند به گونه ای که گردشگری سهمی در اقتصاد این دیار ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: آرایشگاه معروف زنانه در یاسوج به اتهام دخالت در امر پزشکی پلمپ شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار بویراحمد گفت: شرایط تحصیل دانش آموزان اتباع بیگانه در مدارس غیر انتفاعی یاسوج فراهم بوده ولی در فصل امتحانات باید در شیراز برای آزمون حضور یابند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 40 هزار تن انگور از باغات استان برداشت شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر دنا: بازیکن استقلال پس از پایان بازی دچار مصدومیت شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
عصر دنا: سرمربی سابق پرسپولیس بعد از اخراج از هدایت الاهلی برای بازگشت دوباره به مربیگری عجله دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: ترکیب هیآت رئیسه شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در یازهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در یاسوج مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، پس از پیگیری های مکرر از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وضعیت فرودگاه یاسوج در نهایت با توجه به این پیگیری ها و دیدارهای حضوری استاندار، این موضوع مورد تصویب قرار گرفت. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: قول و وعده های مسئولان در زیرسازی و آسفالت جاده روستای چندار و سرگچ پس از گذشت چندماه هنوز عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره اظهارات مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب لیست امید در مورد تلاشش برای رای نیاوردن حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
عصر دنا: ادعای کاهش آلودگی هوا برای توجیه صفر کردن تعرفه ورودی خودروهای هیبریدی و برقی در لایحه ساماندهی صنعت خودرو ذکر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 5 سال است که ستاد اربعین دانشگاهی در استان ما فعال شده است و با توجه به آمار موجود سال گذشته بیش از 800 زائر از مجموعه دانشگاهی استان در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت تأمین اعتبار لازم، پیش بینی می شود پروژه آبرسانی شهرستان بهمئی از سد کوثر تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر دنا: با توجه به اینکه صنایع دفاعی در همه کشورها اهمیت ویژه ای در حوزه ارزآوری دارند، اسلحه هجومی مصاف با ویژگی های خاص خود می تواند توجه ارتش های جهان اسلام بویژه یگان های کماندویی را به خوبی جلب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مرد میانسال که با دیدن خواستگار دخترش در خانه شان عصبانی شده و با پرتاب چاقو او را به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، دادستان دهدشت در جلسه شورای سلامت این شهرستان با اشاره به اینکه سلامت مردم امری مهم و ضروری است گفت: ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان بویراحمد از تشدید برخورد با فروشندگان مانتوهای جلوباز در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، روح الله باقری فرد در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نظارت ویژه بر بازار لوازم التحریر و پوشاک به صورت 24 ساعته تا 20 مهر ماه ادامه دارد و در این زمینه تلفن 124 آماده دریافت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۶۹ سایت دیگر  
عصر دنا: کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1398 می رساند که جوانان جویای شغل دولتی می توانند تا 12 مهرماه با مراجعه به نشانی www.sanjesh ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رادمردی، جان فشانی جوانان و رزمندگان این استان بویژه مجاهدت های جان برکفان تیپ همیشه عزتمند 48 فتح در طول هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی بر صفحات تاریخ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: اصلی ترین هدف دشمن ترویج بی ایمانی میان خانواده ها بخصوص نسل جوان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: طبق گفته یکی از اهالی منطقه مادوان، شب گذشته کودک سه ساله ای در اثر افتادن در این کانال جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مسوولان کهگیلویه و بویراحمد خواستار برقراری پروازهای فرودگاه یاسوج و پیگیری وزیر راه و شهرسازی در این خصوص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳    
عصر دنا: روستای مظلوم دهنو از توابع بخش دیشموک منتظر نگاه ویژه مسؤولان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی یاسوج گفت: در صورتی که روزانه 700تماس به آتش نشانی یاسوج داشته باشیم معادل 72درصد از این تماس ها مزاحم تلفنی است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
عصر دنا: پوشش متفاوت شبنم نعمت زاده در دادگاه با واکنش های کاربران فضای مجازی همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: تصاویری دیدنی از شکار آهو توسط یوزپلنگ در حیات وحش کنیا را مشاهده می کنید./عکس: Deepak Shankar
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۷۰ سایت دیگر  
عصر دنا: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه نرخ بلیت پروازهای اربعین امسال نسبت به سال گذشته افزایش نیافت، گفت: در مسیر تهران نجف تهران و تهران بغداد تهران قیمت بلیت 2.2 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر دنا: در میان اظهار نظرهای مختلفی که اعضای دولت در خصوص برجام دارند، از همه عجیب تر این است که می گویند برجام با تأیید رهبری امضا شد و یا این که شروط رهبری در جریان توافق نیز رعایت و نهایتاً ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر دنا: یک هنرمند اتوبوس قدیمی از کار افتاده ای را در شمال فرانسه به استخر تبدیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
عصر دنا: فردا یکصد و سومین یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود که در صورت پایبندی دولت به اجرای سیاست غربالگری یارانه بگیران، احتمالا یارانه شهریور آخرین یارانه قشر پرمصرف خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عصر دنا: تصویری از یک خودرو پورشه لاکچری با روکش طلا درخیابان های لس آنجلس را مشاهده می کنید. جالب اینکه بر روی پلاک این خودرو نام ایران نوشته شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
عصر دنا: او از پشت پرده ائتلاف های پارلمانی هم روایت کرد، از تصمیم اشتباه عارف برای کاندیدا شدن در انتخابات هیات رئیسه، از خط قرمزی که علی مطهری بود و ....
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: گازرسانی به مناطقی از استان و در روستاهای کم جمعیت بدون در نظر گرفتن اولویت ها انجام شده که مردم هنوز راغب به استفاده از گاز نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 5 هزار و 80 نفر از مردم استان برای شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح نام نویسی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس هیات وزنه برداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بانوی وزنه بردار استان به همراه تیم ملی در رقابتهای قهرمانی وزنه برداری زنان جهان اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، پس از رد دوفوریت و یک فوریت طرح شفاف سازی آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از وکلای ملت اعلام کردند که قصد دارند به صورت داوطلبانه میزان مشارکت در رای گیری ها و حضور و غیاب ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل 40 پرونده در راستای برخورد با تخلفات واحدهای صنفی لوزام التحریر، پوشاک و کیف و کفش خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: تصویر ماهواره ای از ستون عظیم دود غلیظ بر فراز پالایشگاه بقیق در عربستان سعودی را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
عصر دنا: حسین موسویان که به اتهام ارتباط ارائه اطلاعات به بیگانگان محکوم شد، در نشریه میدل ایست آی می نویسد: واقعیت این است که آمریکا برجام را نابود کرده و قدرت های جهانی هم توان احیای آن را ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا،
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، صفحه اینستاگرام تاریخ ایران و جهان وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای پستی درباره اعدام یکی از نزدیکان امام به خاطر خیانت را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: نشست شورای اسلامی شهر یاسوج برای انتخاب هیئت رئیسه سال سوم برای چندیمن بار بی نتیجه ماند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس دادگستری شهرستان بهمئی از ابطال عقد موقت دختر 10ساله با پسر 22ساله در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
عصر دنا: سن دختر بچه را نمی دانم اما فکر کنم پسر 7 یا 8 سال بزرگتر باشد و از آنچه که در رسانه ها اعلام شده است کمتر است ما ازدواج در این سن را تایید نمی کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۶:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: سن دختر بچه را نمی دانم اما فکر کنم پسر 7 یا 8 سال بزرگتر باشد و از آنچه که در رسانه ها اعلام شده است کمتر است ما ازدواج در این سن را تایید نمی کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دختران نائب قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتسال تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: دروازه بان گچسارانی برای حضور در مسابقات انتخابی فوتبال جام ملت های آسیا 2023 چین و جام جهانی 2022 قطر به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران دعوت شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: در نشست بررسی مشکلات درمانی چاروسا و دیشموک نبود آمبولانس مهمترین مشکل مراکز درمانی این دو بخش مطرح شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، سردار حمید خرمدل ظهر امروز در نشست با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر یاسوج گفت: پشت پرده هایی مانع ساماندهی ساخت و سازهای شهر یاسوج می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 260هکتار از جنگل ها و مراتع مناطق مختلف این شهرستان طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 85 درصد مردم استان برای کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده اند و آمادگی داریم مابقی جمعیت استان را در مدت یک ماه ثبت نام کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، پرویز یزدان پناه در نشست صبح امروز شورای هماهنگی ثبت احوال با اشاره به کاهش ولادت ها در استان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 290 پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این تعداد پروژه بیش از سه هزار شغل در استان ایجاد می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان برگزاری مصاحبه علمی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان این استان برای سال تحصیلی 1399 - 1398 از 6 تا 14 شهریورماه ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد از آتش سوزی وسیع در جنگل ها، مراتع و باغات برخی روستاهای شهرستان گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: تیم فرازبام دهدشت در رده خردسالان با شکست اصفهان قهرمان هندبال ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه دیشموک در خصوص پخش یک کلیپ و کذب بودن آن توضیح داد و گفت: شاکی فرد مغرض و عامل این اقدام می شوم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: شهر سی سخت بدترین روزهای خود را سپری می کند و آن گونه که تصاویر نشان می دهد مملو و آکنده از زباله شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، در گزارش کمیسیون اصل 90 آمده است " زمین خواری، جرم پیچیده ای است که دست های زیادی در پس آن دیده می شود وبرخورد قاطع قضایی می تواند این دست ها را قطع کند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس دادگستری گچساران گفت: تردد خودروهای پلاک قرمز در وقت غیر ادارای موجب شده تا ذهنت عمومی نسبت به نظام و خدمتگزار منفی شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: تیم هندبال فرازبام دهدشت در المپیاد استعدادهای درخشان با شکست تیم حریف به جمع چهار تیم پایانی این رقابت ها راه یافت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، سید حشمت الله صمیمی دوست پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات و انجام برخی سرمایه گذاری ها به همراه فرماندار بهمئی نشستی را با خداداد غریب پور رئیس ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، مردم شهرستان های محروم گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد شامل کهگیلویه، چرام، دهدشت، لنده و بهمئی سال ها در انتظار داشتن فرودگاه با هدف کمک به توسعه این دیار چشم انتظار بوده اند که با ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، با مشارکت جمعی از نخبگان کشور دو اردوی جهادی فرهنگی آموزشی به طور همزمان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد . ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد دو خودروی وانت مزدا و پراید در جاده آب حیات سرفاریاب با 13 مصدوم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: بانوی فوتسالیست گچسارانی به تیم ملی فوتبال نوجوانان دعوت شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم استان اجبار لباس فرم مدارس استان برداشته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اساس ما بر تکمیل پروژه های استان است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح شهید "بهنام محمدی" در راستای پیوند عمیق بین خانه، مدرسه و مسجد اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: با دستور معاون اقتصادی وزارت کشور مشکلات تسهیلات روستایی کهگیلویه و چرام در یک نشست ضرب العجلی بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، بابک دین پرست ظهر امروز در نشست شورای اداری کهگیلویه و چرام که در سالن اجتماعات فرمانداری دهدشت برگزار شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه پروژه های عمرانی شهرستان به علت کمبود اعتبار در حال تعطیلی است،گفت: فعال شدن این پروژه ها نیازمند تزریق اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه، 9دی را حماسه حضور همه جریان های سیاسی و اقشار مردم دانست و گفت: کسانی که این روز را مختص یک جریان سیاسی می دانند، در اشتباهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه،حماسه 9 دی را نقطه عطف در تاریخ نظام اسلامی و نماد عزت و سرافرازی ایران اسلامی دانست و گفت: مراسم این روز باید هر چه باشکوهتر برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: در شرایطی که وضعیت بغرنج اقتصادی در کشور و به ویژه کهگیلویه حاکم است برپایی نمایشگاه عرضه کالای اساسی راهی برای تعدیل قیمت هاست .
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: یلدا با همه خوشی هایش تمام شد اما غم و غصه ندارها پایانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: در حالی که خدمات و دستاوردهای گسترده انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست عمق محرومیت در برخی از روستاهای سوق همچنان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: 4 جوان در رودخانه چیتاب غرق شدند که تاکنون از سرنوشت 2 نفر خبری نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: به همت ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه،یادواره 115 شهید بخش مرکزی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن از مؤلفه های قدرت دینی در حکومت ایران اسلامی می ترسد،گفت: با توطئه و دسیسه تلاش دارد این مؤلفه ها را از جامعه جدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: در نشست شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه از وضعیت یادمان شهدای گمنام و عدم ساماندهی با گذشت بیش از پنج سال از تدفین انتقاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اتاق اصناف کهگیلویه،گفت:مردم شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده9 هزار تخلف صنفی را به واحد بازرسی و نظارت گزارش دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس صمت کهگیلویه،گفت: در بازرسی های امروز از واحدهای قصابی دهدشت پنج واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه در راستای پیگیری وضعیت خدمات رسانی به مردم به صورت سرزده از مراکز بهزیستی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس صمت کهگیلویه،گفت:گوشت منجمد با ارائه کارت ملی در شهرستان عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: شهردار یاسوج ترکیب جدیدی از مدیریت های اصلی شهرداری را اعلام کرد که طی آن آتش پاد محمد رستمی بعد از یک دوره تقریبا 8 ماهه دوری از آتش نشانی دوباره به صندلی مدیریتی خود تکیه زد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه دهدشت با بیان اینکه لایحه fatfکه باید در مسیر قانونی خود بررسی شود، دارند بر خلاف قانون به مجمع تشخیص مصلحت می برند شاید بخواهند قانون را دور بزنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهای هر کیلوگرم گوشت بزغاله و بره 54 هزار تومان در این استان تعیین شده و بیش از این قیمت قصابان حق فروش ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه گفت: 392 میلیارد ریال تسهیلات شهری و روستایی در زمینه زلزله به این شهرستان تخصیص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد آن گونه که باید دغدغه ای برای این مشکلات ندارند و به انتظار بودجه های کشوری و ملی نشسته اند و همتی نیست تا سرمایه مردم را تکانی داده و به کمک بخش خصوصی و ...
مشاهده نتایج بیشتر...