دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۷:۰۱May 2019 20

عصر دنا (asrdena.ir)

  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: با دستور معاون اقتصادی وزارت کشور مشکلات تسهیلات روستایی کهگیلویه و چرام در یک نشست ضرب العجلی بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، بابک دین پرست ظهر امروز در نشست شورای اداری کهگیلویه و چرام که در سالن اجتماعات فرمانداری دهدشت برگزار شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه پروژه های عمرانی شهرستان به علت کمبود اعتبار در حال تعطیلی است،گفت: فعال شدن این پروژه ها نیازمند تزریق اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه، 9دی را حماسه حضور همه جریان های سیاسی و اقشار مردم دانست و گفت: کسانی که این روز را مختص یک جریان سیاسی می دانند، در اشتباهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه،حماسه 9 دی را نقطه عطف در تاریخ نظام اسلامی و نماد عزت و سرافرازی ایران اسلامی دانست و گفت: مراسم این روز باید هر چه باشکوهتر برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: در شرایطی که وضعیت بغرنج اقتصادی در کشور و به ویژه کهگیلویه حاکم است برپایی نمایشگاه عرضه کالای اساسی راهی برای تعدیل قیمت هاست .
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: یلدا با همه خوشی هایش تمام شد اما غم و غصه ندارها پایانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: در حالی که خدمات و دستاوردهای گسترده انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست عمق محرومیت در برخی از روستاهای سوق همچنان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: 4 جوان در رودخانه چیتاب غرق شدند که تاکنون از سرنوشت 2 نفر خبری نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن از مؤلفه های قدرت دینی در حکومت ایران اسلامی می ترسد،گفت: با توطئه و دسیسه تلاش دارد این مؤلفه ها را از جامعه جدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: به همت ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه،یادواره 115 شهید بخش مرکزی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: در نشست شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه از وضعیت یادمان شهدای گمنام و عدم ساماندهی با گذشت بیش از پنج سال از تدفین انتقاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه در راستای پیگیری وضعیت خدمات رسانی به مردم به صورت سرزده از مراکز بهزیستی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اتاق اصناف کهگیلویه،گفت:مردم شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده9 هزار تخلف صنفی را به واحد بازرسی و نظارت گزارش دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس صمت کهگیلویه،گفت: در بازرسی های امروز از واحدهای قصابی دهدشت پنج واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات معرفی شدند
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس صمت کهگیلویه،گفت:گوشت منجمد با ارائه کارت ملی در شهرستان عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: شهردار یاسوج ترکیب جدیدی از مدیریت های اصلی شهرداری را اعلام کرد که طی آن آتش پاد محمد رستمی بعد از یک دوره تقریبا 8 ماهه دوری از آتش نشانی دوباره به صندلی مدیریتی خود تکیه زد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه دهدشت با بیان اینکه لایحه fatfکه باید در مسیر قانونی خود بررسی شود، دارند بر خلاف قانون به مجمع تشخیص مصلحت می برند شاید بخواهند قانون را دور بزنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهای هر کیلوگرم گوشت بزغاله و بره 54 هزار تومان در این استان تعیین شده و بیش از این قیمت قصابان حق فروش ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده ایالت ویرجینا در مجلس سنای آمریکا ادعای رئیس جمهور این کشور مبنی بر اینکه برجام 150 میلیارد دلار در اختیار ایران قرار داده است را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه گفت: 392 میلیارد ریال تسهیلات شهری و روستایی در زمینه زلزله به این شهرستان تخصیص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مسوولان استان کهگیلویه و بویراحمد آن گونه که باید دغدغه ای برای این مشکلات ندارند و به انتظار بودجه های کشوری و ملی نشسته اند و همتی نیست تا سرمایه مردم را تکانی داده و به کمک بخش خصوصی و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: معاون فرماندار کهگیلویه، گفت:امکانات لازم برای مقابله با حوادث و رفع مشکلات پس از بحران جوابگوی نیاز نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد، از اجرای طرح هر دانش اموز یک نهال با هدف جلوگیری از فرسایش خاک و نیز تقویت بنیه طبیعت در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد،گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان های حادثه خیز در مواقع حوادث خدمات مؤثری ارائه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه دهدشت،با اشاره به اینکه دلارها و پول نفت سعودی ها چشم را بر این جنایات می بندد،افزود: اخلاق انسانی در این جوامع لگدمال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: اعضای بدن بانوی مرگ مغزی کهگیلویه و بویراحمدی به بیماران نیازمند اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مصوبه افزایش قیمت نان در کهگیلویه و بویراحمد بعد از انتقاد عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ در برزخ اجرا مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس، با اشاره به ریزش های انقلاب، گفت: کسانی که تشنه قدرت و مقام اند نمی توانند با ولی فقیه همراه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه در بازدید از روستای چغل گفت: معابر این روستا تا پایان سال آسفالت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: نشست دانشجویی به مناسبت روز دانشجو با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار و موضوعات مختلفی در آن مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده مردم کهگیلویه در مجلس،گفت: تا پایان سال یک میلیارد ریال برای تجهیز مدارس شهرستان ازطریق رایزنی با خیرین جذب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه،گفت: با هدف جلوگیری از سودجویی و عرضه خارج از شبکه کالای اساسی تنظیم بازار با تدابیر ویژه توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم 9 دی یاسوج با سخنرانی هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نظام های جعلی در دنیا به زباله دان می پیوندند، گفت: انقلاب اسلامی ایران به حکومت امام عصر متصل خواهدشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: انتقاد از شانه خالی کردن اعضای انجمن کتابخانه ها و راه اندزی ایستگاه کتاب از جمله مواردی بود که در نشست هم اندیشی شورای شهر مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر دنا: محلات بافت فرسوده در هنگام بروز حوادث طبیعی مانند زلزله بیشترین تلفات را خواهند داشت بنابراین هر چه سریع تر باید نسبت به اصلاح این بافت ها اقدام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۶۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه و در این جلسه، اقدامات انجام شده در حوزه پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی طی سال های اخیر را امیدوارکننده دانست و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در گفت وگو با روزنامه العربی الجدید که به کشور قطر نزدیک است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفت ماهه سال جاری 2.5 میلیون دلار کالا از گمرک استان به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج با اشاره به اینکه طی هفته های اخیر شاهد سرقت کنتورهای آب در سطح شهر یاسوج و به خصوص در مجتمع های ساختمانی و آپارتمان های این شهر هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: استقرار دکل های مخابرات در حیاط برخی مدارس استان به یک معضل تبدیل شده و برای اولیای دانش آموزان نگرانی هایی ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، ابراهیم رضایی: خبر آمده که آتش سوزی گسترده در کالیفرنیای آمریکا از پنج شنبه گذشته آغاز شده و تاکنون بیش از 36 هزار هکتار را سوزانده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۵۲ سایت دیگر  
عصر دنا: اظهارات اخیر ظریف در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF بلافاصله با عنوان در ایران پولشویی گسترده انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تشریح قدرت ایران افزود: در قدرت نظامی برای نبرد و پیروزی مشکلی نداریم شرایط را برای پیروزی آماده کرده ایم نه جلوگیری از شکست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عصر دنا: با انتصاب وی به عنوان فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان جوانترین فرمانده سپاه کشور خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
عصر دنا: دستیار وزیر ارتباطات در پیج اینستاگرام خود به نگاه ویژه آذری جهرمی به پرسنل پست و پوشیدن لباس فرم پستچی توسط این وزیر جوان اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات اقتصادی و کاهش درآمد دولت، گفت: در این شرایط حساس همه باید به باید راهبرد اقتصاد مقام معظم رهبری پایبند بوده و آن را نقشه راه خود قرار دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، فرماندار کهگیلویه درحاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان به سخنان رییس جمهوری آمریکا واکنش نشان داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: با حضور سرهنگ انصاری جانشین سپاه فتح استان وجمعی ازمسیولان شهرستان کهگیلویه یادواره 72 شهید حومه شرقی دهدشت در روستای طولیان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رییس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 50 نفر از عوامل مسئله دار مرتبط با دستگاه قضایی در این استان دستگیر و در زندان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، فرهنگ، ادب و تربیت جز آن دسته از کلمات و عباراتیست که معنا و تعریف مشخص و واضحی برای ان وجود ندارد. این سه مقوله ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مسابقات موتور سواری کراس جنوب غرب کشور با شرکت 30 موتور سوار در گچساران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ استاد گرانقدر، جناب آقای دکتر سیدعلی ملک حسینی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: آب شرب موردنیاز مسافران و گردشگران در شهر یاسوج و در تعطیلات عید فطر با تانکرهای سیار آبرسانی تامین شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: همزمان با آخرین روز هفته قوه قضاییه عملیات اجرایی نصب المان هفت تیر در میدان هفت تیر یاسوج آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس کمیته جوانان هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: افتخاری بزرگ برای فوتبال استان است که برای نخستین بار و به صورت همزمان 4 بازیکن به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مراسم تشییع و خاکسپاری مرحوم دکتر سید امیر حسین ملک حسینی امروز در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیر آتش نشانی یاسوج از مهار آتش سوزی در ساختمان پزشکان در خیابان سردار جنگل یاسوج در کمترین زمان ممکن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: پارک آبشار یاسوج که روزگاری چشم اندازی زیبا برای گردشگران داشت اکنون در گوشه و کنار آن جلوه های زشت و نازیبا به وفور دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۱:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
عصر دنا: نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آنها با تسلط بر ریف جنوب شرقی دیرالزور، برای نخستین بار در 5 سال گذشته موفق شدند خود را به مرزهای این استان برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: این گونه که شنیده می شود باز هم موضوع استخدام فامیلی در کهگیلویه و بویراحمد سر باز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: مسؤول مرکز استعدادیابی فوتبال بانوان کهگیلویه و بویراحمد از دعوت دو بازیکن هم استانی به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
عصر دنا: بیت مربوط به روح و جسم برجام که شاید تندترین بیت این مثنوی به حساب آید ترجمه ای ست ساده از متن نامۀ دکتر محمدجواد ظریف به خانم موگرینی در اعتراض به تحریم های جدید سنا .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۱۰۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: حذف برخی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی توسط وزارت علوم ناصحیح و غیر علمی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه قلعه رئیسی گفت: مردم سپاه را دوست دارند و نسبت به سپاه غیرت دارند و بعضی از حرف ها و سخنان در شان بعضی از مسوولان نیست و صلاح خود آن مسئول هم نیست و بعضی از اظهار نظرها دشمن شاد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس کمیته امداد شهرستان باشت گفت:کمیته امداد این شهرستان با عنایت به تعامل و تفاهم نامه ای که با حوزه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه و با تفاهم نامه ای که با موسسه خیریه حضرت رقیه داشته است در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه دیشموک گفت: با توجه به اینکه قرار برجام برداشتن تحریم ها بود نه ابقاء تحریم ها، نمایندگان مجلس باید جواب یاوه گویی های آمریکا را بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه موقت یاسوج در ادامه گفت: کسانی اهل سعادت هستند که به دنبال صیانت نفس بوده اند و تقوا و پرهیزگاری را پیشه کرده اند و ماه رمضان هم بهترین موعد برای این کار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: در سالروز حماسه خونین و به یادماندهی پد خندق و با حضور مسئولان و مردم آئین رونمایی از کتاب زندگینامه و خاطرات شهید شاخص استان کهگیلویه وبویراحمد در لنده برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، یکی از مشکلاتی که جامعه امروز ما با آن مواجه است وارونگی جایگاه زنان در خانواده و هویت اجتماعی آنان است. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۲:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
عصر دنا: با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عصر دنا: تهرانی ها، اصفهانی ها، یزدی ها و فارسی ها پولدارترین ها و سیستانی ها، کهگیلویه و بویراحمدای ها، لرستانی ها بی پول ترین ها در هر استان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی طی سخنانی، تحزب گرایی را بهترین راه برای ادامه مسیر اصلاح طلبان می داند و معتقد است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: در حالی که روز قدس باید آرمان محو اسرائیل خبر اول رسانه های مجازی و حقیقی می شد حاشیه سازی دولتی ها یک بار دیگر جای اصلی و فرعی را عوض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: مسئول رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران گفت که آرمان فرهمندیان دروازه بان تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان به تیم لیگ برتری سیاه جامگان مشهد پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، بازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده های رنگارنگ کریمیان، مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از کندبودن روند پروژه ملی راه آهن اقلید – یاسوج خبرداد و اظهارامیدواری کرد با تخصیص بودجه های لازم شاهد فعال شدن این پروژه باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: بیش از 400 اصله درخت مثمر در منطقه پربالی گچساران مطابق با قانون قلع و قمع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر دنا: شهرستان قدیمی، کوهپایه ای و گرمسیری لنده درجنوب غربی استان کهگیلویه وبویراحمد گرچه قدمتی به وسعت تاریخ دارد اما محرومیت های عمیق و مشکلات زیرساختی تا حد قابل ملاحظه ای بر سایر ظرفیت ها و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر دنا، به نقل از منابع آگاه هم اکنون آتش سوزی در کوه ساورز بالاتر از منطقه دلی خلیفه ای در حال مشاهده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: در پیامی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد عید فطر را به مردم استان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: عضو کمیسیون صنعت، معدن و تجارت مجلس با بیان اینکه تأسیس وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دستورکار مجلس است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: مسئول روابط عمومی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج با بیان اینکه تیراندازی به بیمارستان امام سجاد(ع) صحت ندارد، گفت: این ماجرا مربوط به تعقیب و گریز پلیس در خیابان جلوی بیمارستان بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: شکارچی 3 قطعه کبک دنا توسط دستگاه قضایی به 120 روز پاکسازی پارک جنگلی یاسوج و و منع حمل سلاح به مدت دو سال محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: در آستانه عید فطر شاهد نوسانات قیمت مرغ هستیم و در آخر نیز قیمت واقعی مرغ براساس خواسته دلالان تعیین شد تا بار دیگر افزایش قیمت این کالای اساسی بر دوش مردم سنگینی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: تصادف دو دستگاه پراید در کیلومتر 27 محور بابامیدان به گچساران 1 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد از آزادی 14 زندانی غیرعمد این استان در آستانه عید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: به مناسبت هفته قوه قضاییه فرماندار گچساران و اعضاء شورای تامین با مسئولان قضایی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: شهردار یاسوج از مطالبات 78 میلیارد تومانی شهرداری یاسوج از دستگاه های اجرایی خبر داد و گفت: تزریق این پول به شهرداری موجب تغییر و تحول اساسی در چهره شهر یاسوج و حوزه مدیریت شهری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: 9 خرداد ماه بود که جمعی از پرستاران و پرسنل بخش سرپایی بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج نسبت به عدم پرداخت 6 ماه حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: سه هزار و 921 داوطلب در آزمون سراسری امسال شرکت می کنند که از این تعداد 2877 نفر داوطلب رشته علوم تجربی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: نماینده مردم کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران باید خدمت به مردم را به دور از مسائل سیاسی و باندبازی، تنها برای رضایت خدا انجام دهند تا همیشه سربلند باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: همزمان با تعطیلات عید فطر و حضور گسترده مسافران به شهر یاسوج، بوی تعفن رود بشار در اطراف پارک های شهر یاسوج نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رسانه های روسی و خارجی، از شلیک موشکی از شهر طرطوس سوریه به سوی دریای مدیترانه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۵:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر دنا: با وجود اینکه با تمدید قرارداد وریا غفوری به نظر می رسید استقلالی شدن رامین رضاییان منتفی است اما سرمربی جوان آبی ها همچنان روی جذب او اصرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مرتضی پورعلی گنجی از مدل جدید موهایش رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: رها سازی غیراصولی زباله ها در ورودی های مرکز استان از سمت مادوان و بلهزار امروزه یکی از مشکلات مهم در یاسوج و بعضاً مناطق توریستی این شهراست.
مشاهده نتایج بیشتر...