شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۹:۱۸Aug 2018 18

روزنامه عصر ایرانیان (asre-iranian.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۵    
بیشترین ملیت کودکان زباله گرد به ترتیب مربوط به کشورهای افغانستان، ایران و پاکستان است و به واسطه ساعت کار طولانی و نوع شغل؛ درصد بالایی از این کودکان بی سواد هستند یا ترک تحصیل کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: مدیران تلاش کنند کمبودهای احتمالی را در هفته اول مهرماه برطرف کنند و در صورت نیاز، حوزه های مختلف ستادی به صورت شبانه روز در هفته اول، پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: متاسفانه 47 درصد از طلاق های انجام شده در 5 سال اول زندگی رخ می دهد و این در حالی است که بیش از 80 درصد این زنان سرپرست خانوار شغل مناسبی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۵    
گروه سیاسی: حجت الاسلام اژه ای در صدوهجدهمین نشست خبری در پاسخ به این سوال که هفته گذشته یکی از نمایندگان مدعی شد که دیوان محاسبات تعدادی از نجومی بگیران را تبرئه کرده و حقوق دو نجومی را هم به آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۵    
ایران در حال حاضر بیش از 2 میلیون و 600 هزار بشکه نفت خام صادر می کند که 60 درصد این صادرات به آسیا و 40 درصد آن به اروپا است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۹    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: با دستور ریاست جمهور به استانداران برنامه های هفته دفاع مقدس با شکوه بیشتر انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۷    
با توجه به اینکه حدود 10 روز به پایان سال آبی 96-95 مانده، مجموع بارندگی کشور در مقطع زمانی اول مهرماه گذشته تا 25 شهریور ماه جاری 230 میلیمتر بود که نسبت به سال آبی گذشته حدود 4 درصد و نسبت به متوسط ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰    
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: شبکه برق دو کشور ایران و عراق اواسط نوامبر (آبان ماه) سال جاری به صورت آزمایشی سنکرون شود که این امر می تواند نقش بسیار مهمی در افزایش میزان مبادلات برق دو کشور ایفا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۲    
رهبر انقلاب با اشاره به اقتدار ملت ایران در برابر هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه برجام فرمودند: مسئولان باید به سردمداران فاسدِ رژیم آمریکا اثبات کنند که به مردم خود متکی هستند و ملت ایران به برکت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۲    
رئیس جمهوری سوریه با هیئت پارلمانی ایتالیا که به دمشق سفر کرده ، دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷    
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تصمیم گرفتند تصمیم نهایی و گزارش اقدامات بعد از مسابقه هفته هفتم اتخاذ و به اطلاع هواداران که مالکان اصلی باشگاه هستند رسانده شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۲    
کره شمالی به آمریکا هشدار داد که تبدیل به یک "غول نظامی جهانی" شده و آمریکا را به حمله هسته ای تهدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۱    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت:برای دستیابی به افزایش جمعیت باید سیاست های تشویقی و حمایتی برای کارفرما در نظر گرفت تا زنان با حفظ موقعیت و امنیت شغلی به مرخصی زایمان بروند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۵    
بازنشسته در مهر و آبان می توانند تسهیلاتی به ارزش 4 میلیون تومان دریافت کنند. به 30 هزار بازنشسته، وام بدون بهره داده خواهد شد. در کنار آنها، 400 میلیارد تومان تسهیلات میان بازنشسته ها توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۱    
تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت های قهرمانان بزرگ جهان برابر فرانسه قرار گرفت و توانست حریف خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: در حال حاضر 1350 خانواده در استان متقاضی فرزندخواندگی هستند و پشت نوبت قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۲    
امروز هم داستان اختلال در ثبت نام فروش اینترنتی خودرو تکرار شد و کسی امکان ثبت نام استپ وی را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هنوز برای تحقق وعده یکسان سازی نرخ ارز، زمان داریم و به تدریج در حال حرکت به سمت آن هستیم، گفت: نتایج رتبه بندی بانکها مهرماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۸    
یک سرباز میانماری یک پیرمرد 80 ساله که نمی توانست سریع فرار کند را به روی زمین کشید، و گلوی وی را درید، و تقریبا سرش را از بدنش جدا کرد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱    
مجموعه تلویزیونی پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسن برزیده به زودی روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۱    
بلاول بوتو زرداری رئیس حزب مردم و فرزند بی نظیر بوتو با انتقاد از روند پیگیری پرونده قتل مادرش، پرویز مشرف را قاتل فراری او دانست. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۶    
محمد خزاعی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس ، در ارتباط با احتمال حضور فیلم سینمایی امپراطور جهنم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۵    
فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان محصول سازمان سینمایی حوزه هنری به بخش رقابتی یازدهمین دوره جایزه آسیا پاسیفیک راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۶    
ایستانیوز: در جلسه انعقاد تفاهم همکاری که با حضور سید کمال سیدعلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران و مجتبی کباری مدیر عامل شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد برگزارگردید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۳    
سرویس بین الملل - بارزانی تصمیم گرفته است رفراندوم اقلیم کردستان در روز 25 سپتامبر برگزار شود ولو با هر هزینه ای. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تالوکاران تیم ووشوی جوانان ایران در آغاز مسابقات قهرمانی جوانان آسیا موفق به کسب سه مدال (دو نقره و یک برنز) شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۱    
اداره کار شهر بندرعباس با اعلام اینکه شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچ دلیل موثر و موجه ای مبنی بر قطع همکاری و تغییر شرایط کار ارائه نکرده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۱    
خبرها حاکی از آن است که رضا اردکانیان به عنوان گزینه نهایی برای وزرات نیرو انتخاب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۲    
وزیر کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در کشورهای دیگر بین یک تا دو درصد جی دی پی برای مداخله در بازار کار ترزریق می شود گفت: برای نخستین بار در بودجه ریزی کشور به عرضه نیروی کار توجه کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۰    
سینماپرس: تعدادی از سینماگران در پی اعلام آمار تولیدات سینمای ایران که نشان از کاهش 35 درصدی در سال 95 نسبت به سال 90 دارد، با تأکید بر اینکه حضور مدیران مدبر و دغدغه مند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۸    
وزارت دفاع آمریکا می گوید هواپیماهای روسیه، نیروهای دموکراتیک سوریه را در شرق رود فرات نزدیکی دیرالزور هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۲    
تهران - ایرنا - تیم های کامپوند زنان و مردان ایران در رقابت های تیراندازی با کمان قهرمانی معلولین جهان در چین به ترتیب مدال های طلا و نقره را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۰    
سریال دستت را به من بده به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به عنوان سریال رمضان سال 97 برای پخش از شبکه سه تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۵    
مردم عراق، جمهوری آذربایجان، افغانستان، ترکیه و پاکستان در پنج ماه نخست امسال بیشترین سفرها را به ایران داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۲۲    
دو شهر مریوان و سیرجان و همچنین کلپورگان به عنوان نخستین روستای صنایع دستی ایران، ثبت جهانی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۵    
در آستانه مهر، حق تحصیل کودکان کار به یکی از مطالبات اجتماعی تبدیل شده است، 327 هزار کودک به دلیل فقر اقتصادی خانواده از تحصیل بازمانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۶    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، طبق بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 96 کل کشور افزایش حقوق گروه های مختلف حقوق بگیر از قبیل هیات علمی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۷    
تهران – ایرنا- حمید الهیان و اشکان مردانی به مدال طلای وزن های 70 و به اضافه 100کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی پهلوانی جام الکساندر مدوید بلاروس رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵    
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم زمینه حضور جوانان متخصص را در دولت را آماده کنیم، گفت: در وزارت ورزش و جوانان ما حدود 120 مدیر زن داریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵    
ده سال از تصویب بیمه درمان معتادان در ستاد مبارزه با مواد مخدر و 8سال از زمانی که درقانون مبارزه با مواد مخدر به این مساله اشاره شد می گذرد اما از بیمه درمان معتادان خبری نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش گفت: در مشکلات آموزش و پرورش کنکور متهم اصلی نیست، متهم اصلی آزمون هایی است که برای مدارس متنوع در 12 سالگی برگزار می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵    
گروه اجتماعی – نداجعفری : خط خطی کردن دست و پا با تیغ و آسیب زدن به بدن چندسالی است که در میان نوجوانان و به خصوص دختران دوره متوسطه خبرساز شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصوبه کاهش نرخ سود بانکی صوری است و عملیاتی نمی شود، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵    
در حالی که قرار بود در سال 96 به 30 هزار خانواده زاهدانی گازرسانی شود، روند گازرسانی ها نشان می دهد که تا پایان سال حتی نیمی از این هدفگذاری هم محقق نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵    
یک فعال صنعت نفت گفت: عربستان 10 برابر ایران از میادین مشترک نفت برداشت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۳    
تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل ژاپن در مسابقات جام قهرمانان قاره ها تعداد بردهای خود را در این رقابتها به عدد سه رساند تا در آستانه کسب مدال قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری آریا - رئیس جمهور با بیان اینکه تخلفات آمریکا در خصوص برجام، به معنای ضربه زدن به یک تعهد چند جانبه بین المللی است، گفت: اروپایی ها باید پیام قاطعی به آمریکایی ها بدهند. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
نشست امروز هیئت مدیره باشگاه استقلال لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲    
صدر اعظم آلمان به دلیل دستگیری اتباع آلمانی در ترکیه بر لزوم کاهش همکاری های اقتصادی با آنکارا و تعلیق مذاکرات عضویت این کشور در اتحادیه اروپا تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۵    
آمارهای رسمی بانک مرکزی نشان از رشد معاملات در ماههای تیر و مرداد امسال دارد، به طوری که معاملات مسکن در این ماه به 18 هزار واحد رسیده که در مقایسه با تیرماه 23.7 درصد و نسبت به مرداد پارسال 6 ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۲    
به دنبال بازداشت های اخیر در عربستان، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی درمورد موج بازداشت های مخالفان عربستانی علت این اقدام را هموار کردن مسیر برای رسیدن محمد بن سلمان به تخت پادشاهی قلمداد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۸    
در آغاز رقابت های کشتی سنتی سه کشتی گیر ترکمن گورش ایرانی به نیمه نهایی راه یافتند که با باخت در این مرحله به مدال برنز رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۱    
به نقل از رویترز، یک روز پس از آزمایش موشکی کره شمالی که بر فراز آسمان ژاپن عبور کرده و در اقیانوس آرام سقوط کرده، سفیر چین در واشنگتن از ایالات متحده خواست تا به تهدید کره شمالی پایان دهد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۷    
شرکت تعاونی کشاورزی توسعه البرز و واحد اعتباری ولیعصر (عج) فاقد مجوز از بانک مرکزی است، بر این اساس از سپرده گذاری و یا همکاری از جمله در اختیار قراردادن ملک به این موسسات خودداری کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴    
منابع آگاه اعلام کردند از این پس ونزوئلا انجام معاملات نفتی با دلار آمریکا را حذف می کند و سایر ارزها را جایگزین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۲    
در حالی که وزرات نفت عراق، شل را از کنسرسیوم توسعه میدان مجنون کنار گذاشته، این شرکت یکی از متقاضیان در دست گیری توسعه میدان نفتی آزادگان است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰    
تراز: مهدی زریباف گفت: وزارت اقتصاد در این دوره که آقای کرباسیان وزیر است محدود به مالیات، گمرک، خصوصی سازی و یا سرمایه گذاری خارجی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰    
مستند کسر الحدود روایت عملیات جبهه مقاومت در صحراهای شرق سوریه و باز پس گیری و پاکسازی اراضی تحت تصرف داعش است. وحید فراهانی این مستند را کارگردانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۹    
هزاران تن از حامیان گروه های اسلامی در بنگلادش در حمایت از مسلمانان روهینجا تظاهرات کرده و خواهان جنگ علیه دولت میانمار شدند. آنان این کشور را به آغاز جنگ کشتار مسلمانان روهینجا متهم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: 30 میلیون سالمند در سال های نه چندان دور خواهیم داشت و نیاز است سیاست های مناسبی را اتخاذ کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۱    
حسین صمصامی در گفت و گوبا خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری توانا خبرگزاری فارس اظهار داشت: تک نرخی کردن ارز مساوی با افزایش نرخ ارز است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،گفت: نرخ مسکن با قدرت اقتصادی شهروندان همخوانی ندارد زیرا اقشار کم درآمد جامعه با قدرت اقتصادی که دارند تنها می توانند به سختی اقتصاد معیشتی و غذایی خانوارشان را تامین کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹    
در حالتی رشد اقتصادی می تواند صحت داشته باشد که سهم چند درصد اقلیت ثروتمند کشور بیشتر شده باشد. رشد اقتصادی کشور بیانگر استفاده هرچه بیشتر طبقه رانت خواران و دلالان از اقتصاد کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۴    
رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه این فدراسیون در رابطه با حضور تیم سه به سه در بازی های داخل سالن هیچ اشتباهی مرتکب نشد، گفت: اگر غیر از این بود حتما جریمه می شدیم!
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۷    
رکنا: مردان مسلح با حمله به 3 زن که با هم دوست بودند به سرقت وحشتناک در پارک سیمان تهران دست زدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۵    
شرکت اسکاتک نروژ در نظر دارد یک نیروگاه برق خورشیدی در ایران بسازد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۲    
به نقل از بی بی سی، پس از آن که دادگاهی در ایالت میسوری افسر سابق پلیس را به علت شلیک و کشتن یک مرد سیاه پوست در سال 2011 مقصر نشناخت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۶    
مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال در هفته ششم این فرصت را دارد تا با کسب سه امتیاز مقابل تیم پایین جدولی پیکان، به صدرنشینی خود تداوم بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰    
با کلید خوردن بررسی افزایش نرخ سوخت در بدنه دولت، شنیده های غیررسمی حاکی از این است که دولت به دنبال افزایش نرخ حامل های انرژی از ماههای پایانی سال جاری یا ابتدای سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۵    
ایالات متحده آمریکا بار دیگر مخالفت خود را با برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان عراق، که قرار است 25 سپتامبر برگزار شود، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۰    
زهرا نعمتی در فینال رقابت های تیر و کمان معلولان قهرمانی جهان در بخش ریکرو انفرادی بانوان با غلبه بر نماینده ترکیه به مدال طلا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۰    
سینماپرس: محمد نشاط تهیه کننده سینما در رابطه با عملکرد 4 ساله سازمان سینمایی کشور گفت: مهمترین اتفاقی که سال ها است ما چشم انتظار اجرای آن در سینمای کشور هستم اجرای عدالت است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۰    
اتحادیه اروپا تحریم های خود علیه روسیه را تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۱    
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران گفت: سفید بالک ها نهایتا تا دو هفته دیگر از بین می روند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۲    
محمدحسین محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره برنامه های تلویزیون در محرم امسال گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲    
سینماپرس: در حالی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از اکران 5 فیلم مسئله دار خبر داد که همچنان مشکلات محتوایی برخی از این آثار برای مخاطبان فهیم و ارزشی نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۶    
معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیرو گفت: کشور ما در نظام مدیریتی و بهره وری ضعف داشته، ما نظام های گذشته را نابود کرده ایم و نتوانستیم برای آن جایگزینی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۰    
نایب رئیس کمیسیون انرژی، سیاست های غلط دولت یازدهم و حذف ابزارهای کنترلی نظیر کارت سوخت را از عوامل افزایش کم سابقه مصرف بنزین در سال جاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۶    
ساعت 24-جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: حصر سران فتنه با درخواست رئیس قوه قضائیه در شورای عالی امنیت ملی مطرح شد و حتی یک نفر هم با آن مخالفت نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۰    
وزرای منتخب برای عضویت در شورای پول و اعتبار و مجمع عمومی بانک مرکزی در جلسه امروز چهارشنبه هیات دولت به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهور تعیین شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۲    
علی البدیری نماینده ائتلاف ملی در پارلمان عراق از توافق میان فراکسیون های عربی این پارلمان برای برکناری فؤاد معصوم از ریاست جمهوری به دلیل حمایت از جدایی طلبی کُردها، خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۱    
وزیر خارجه کشورمان گفت: هیچکدام از بازدیدهای آژانس نمی تواند بهانه ای باشد برای اطلاع یافتن از اسرار کشور.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۲    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس و اعضای دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با تشریح جزئیات نشست اخیر این کمیسیون با دادستان دیوان محاسبات، از صدور 93 حکم قطعی از 117 پرونده حقوق های نجومی در دیوان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۸    
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بعد از جلسه فوق العاده صبح امروز کمیسیون متبوعش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۹    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه دلار گزینه مطلوبی برای سرمایه گذاری نیست، گفت: دامنه تغییر دلار در شش ماهه نخست سال، ماهیانه 5 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به آمریکای جنوبی سفر کرده در آرژانتین خواستار لغو توافق هسته ای با ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷    
محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه آشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر ممنوعیت واردات هرگونه برنج از تاریخ اول ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۰    
یک هزار و چهار واحد مسکن مهر آذربایجان غربی به صورت نمادین در شهرستان نقده با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۴    
به گزارش گروه مانیتورینگ بین الملل خبرگزاری فارس ، هثر نوئرت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ساعات پایانی روز سه شنبه بازهم ادعا کرد ایران به روح برجام پایبند نیست. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۵    
اخیرا سرپرست وزارت نیرو از آماده کردن پکیجی برای کاهش بدهی های وزارت نیرو خبر داده است در این خصوص باید گفت که با توجه به بدهی گسترده ای که وزارت نیرو دارد این بدهی به آسانی و در فرصتی سه-چهار ماهه و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۳    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: بازدید از مراکز نظامی ایران برای هر بیگانه ای ممنوع است. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۵    
دولت بهار: حکیمی پور گفت: در شرایط فعلی چون سوئیفت متصل نیست، قیمت نفت کاهش پیدا کرده، مبادله بانکهای بزرگ با ما تقریبا قطع است و پول فروش نفت به دست ما نمی رسد تک نرخی کردن ارز تقریبا محال است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴    
پارلمان عراق در جلسه امروز (سه شنبه) خود با تصویب طرحی، با اجرای همه پرسی استقلال در اقلیم کردستان مخالفت کرد، اقدامی که کردها آن را در اجرای تصمیم خود بی تاثیر می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس شورای راهبردی و روابط خارجی گفت: برای خروج آمریکا از برجام ساز و کارهای مناسب در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶    
دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار با جمعی از مداحان در آستانه آغاز ماه محرم تأکید کرد که محور مقاومت طرح فتنه بزرگی را شکست داده و شهدا و مجروحان مقاومت محور معادلات منطقه را تغییر داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۲    
مادر دو پسر روهینگیایی می گوید شاید بهتر باشد که خداوند دو فرزندش را از وی بگیرد، دو پسری که هر دو پای خود را از دست داده و به شدت مجروح شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۰    
در جدیدترین گزارش یک سازمان حقوقی از میزان خسارت های جانی، مالی، فرهنگی و اقتصادی جنگ عربستان علیه مردم یمن تأکید شده که با گذشت 900 روز از این جنگ بیش از 34 هزار نفر شهید یا زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۵۴    
شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا با اعمال تحریم های تازه ای بر کره شمالی موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش 400 تومانی قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته خبر داد و گفت: قیمت مرغ در مراکز خرده فروشی به 8100 تومان رسیده است.
مشاهده نتایج بیشتر...