دوشنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۲۴Jan 2017 16

روزنامه عصر ایرانیان (asre-iranian.ir)

روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1393 روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1394 روزنامه عصر ایرانیان 31 فروردین 1395 روزنامه عصر ایرانیان 29 اردیبهشت 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 خرداد 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 تیر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 مرداد 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 شهریور 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 مهر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 آبان 1395 روزنامه عصر ایرانیان 1 آذر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 1 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 2 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 3 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 4 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 5 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 6 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 7 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 8 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 10 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 11 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 12 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 13 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 14 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 15 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 16 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 17 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 18 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 19 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 20 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 21 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 22 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 23 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 24 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 25 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 26 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 27 دی 1395 
  ۲ ساعت پیش  
با برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون کاراته، رئیس این فدراسیون بعد از 15 ماه انتظار از میان25 نامزد انتخاب خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش  
مهاجم ملی پوش کشورمان که ستاره بلامنازع این هفته هرنفین در لیگ برتر هلند بود موفقیت تیمش را مهمتر از گلزنی خود عنوان کرد.
  ۳ ساعت پیش  
باشگاه نیروی هوایی عراق از پیشنهاد رسمی پرسپولیس برای جذب مدافع این تیم خبر داد و تاکید کرد که به زودی تصمیم نهایی خود در این باره را اعلام خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش  
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال از سه شنبه با سه دیدار آغاز می شود و تراکتورسازی در تبریز به مصاف نفت آبادان می رود و استقلال هم در ورزشگاه خالی از تماشاگر میزبان همنام اهوازی است.
  ۳ ساعت پیش  
مدافع پیشین تیم های فوتبال استقلال و صبای قم رسما به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۱  
رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد یکی از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی به کشور خبر داد و گفت : فرد مذکور در یکی از کشورهای آمریکای مرکزی ردیابی، دستگیر و به مقامات قضایی کشور تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱  
عصرایرانیان: واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه دسامبر سال 2016 میلادی نسبت به سال پیش از آن از حدود 650 درصد رشد برخوردار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱  
قائم مقام وزیر نیرو گفت: سال سختی از نظر تأمین آب مصرفی کشور در پیش داریم که امیدواریم با برنامه ریزی های دقیقی که از ماه های قبل داشتیم و با همکاری مردم در مصرف بهینه آب بتوانیم بهار و تابستان سال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱  
عصرایرانیان: در ادامه برنامه های وزارت نفت به منظور تأمین مطلوب گاز بخش خانگی در استانهای شمالی کشور که پس از قطع صادرات گاز ترکمنستان به ایران در دستور کار قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱  
براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی اوپک، ایران با تولید روزانه 3 میلیون و 152 هزار بشکه نفت خام سومین تولیدکننده این سازمان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱  
تولید نفت ایران هم اکنون به 3.7 تا 3.9 میلیون بشکه در روز رسیده که بالاتر از میزان تولید پیش از تحریم هاست و درآمدهای نفتی ایران در سال 2016 میلادی به میزان 90 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳  
رئیس دانشکده منابع طبیعی و کشاورزی علوم وتحقیقات با اشاره به طرح ممنوعیت بهره برداری از جنگل های شمال در برنامه ششم توسعه گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور به اظهارات عضو شورای شهر مبنی بر نامشخص بودن مقصر حادثه شهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با انتقاد از تعطیلی مدارس برای کاستن از آلودگی هوا، گفت: ما نیاز به برنامه ای مدون و کارشناسی شده داریم، نه راه حل مقطعی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
مربی تیم ملی کاراته در مسابقات جهانی اتریش گفت: نمی دانم با وجود اسپانسر چرا پاداش مدال آوران و کادر فنی پرداخت نمی شود؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
باند کلاهبرداری با چک های بلامحل در شهرستان تربت حیدریه که 180 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند، متلاشی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
دارنده مدال طلای فوق سنگین جهان و المپیک رسما به عضویت تیم ذوب آهن اصفهان در آمد تا در نیم فصل دوم برای این تیم وزنه بزند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
علیرضا حیدری به عنوان نماینده رسمی فدراسیون کشتی در رقابت های بین المللی جام تختی در مشهد معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۳  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کمبود سرانه در مدارس مشاهده می شود، گفت: متأسفانه به مدارس رسیدگی نمی شود و مدیران با تنگناهای مالی مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۳  
سرور جباروف با استقلال برای یک فصل و نیم به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۳  
در خصوص بحث های صورت گرفته درباره حذف و یا حفظ کارت سوخت باید گفت که حفظ کارت سوخت به معنای ایجاد شفافیت، کنترل مصرف، مشخص شدن میزان واقعی مصرف بنزین کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳  
وزارت نیرو اعلام کرد: میزان آب ورودی به سدهای کشور در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 37 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳  
وزیر نفت با صدور 13 حکم، ابتدا اعضای جدید هیات مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و سپس اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیات مدیره شرکت نفت با مقررات وزارت نفت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی گفت: حتی یک بشکه نفت ذخیره شده روی آب در پایانه های نفتی ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳  
عصرایرانیان: میزان برداشت ایران در برخی از میادین مشترک نفتی و گازی با کشورهای همسایه، کمتر از همسایگان بوده و در حالی که کشورمان مدتی طولانی در برداشت از این میادین درجا زده است کشورهای همسایه با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۳  
معاون شرکت نفت با بیان اینکه رد صلاحیت شرکت های نفتی روسیه صحت ندارد، اعلام کرد: پس از انتشار لیست اول 29 شرکت تایید صلاحیت شده خارجی، به زودی لیست دوم شرکت های تایید صلاحیت شده منتشر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به احتمال جذب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای نیم فصل دوم گفت: نباید اشتباهات یارگیری ابتدای فصل در نیم فصل هم تکرار شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۲  
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: برای سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هم خط قرمز وجود دارد و قطعاً تذکر لازم به او داده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۲  
مربی شیاطین سرخ پیش از بازی حساس فرداشب مقابل لیورپول به تمجید از هافبک گران قیمت خود پرداخت و گفت: پوگبا بسیار جاه طلب بوده و می تواند در آینده کاپیتان منچستر نیز شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۲  
مدیرکل محیط زیست تهران از انجام طرح پایش واحدهای صنعتی و غیر صنعتی در تهران خبر داد و گفت: یک هزار و 248 واحد صنعتی و خدماتی در تهران پایش شده که بیش از 6 واحد آلاینده بی توجه به ملاحظات زیست محیطی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به آمار 8 ماهه تصادف رانندگی در کشور، گفت: در سال جاری هر ساعت 1.9 در تصادفات رانندگی کشته و 40 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران، وضعیت کیفی هوا طی روز جاری (شنبه 26 دی) در شرایط نامطلوب برای گروه های حساس قرار داشته و انتظار می رود شرایط کیفی هوا در روز یکشنبه به طور نسبی بهبود یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ضمن انتقاد از برقراری بی نظمی در فریدونکنار و رفتار قلدرمآبانه عده ای در این منطقه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
علیرضا رمضانی مهاجم تراکتورسازی با عقد قراردادی به صبای قم پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
مهاجم ایرانی المپیاکوس عنوان کرد تمام تلاشش را می کند تا بهترین نتیجه ممکن را با المپیاکوس کسب کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در راستای درمان اعتیاد زنان از اجرای برنامه جدید در این بخش خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲  
قهرمان المپیک 2016 ریو در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به روی تشک خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۱  
به دلیل کاهش خرید کره جنوبی، صادرات میعانات ایران در ماه جاری میلادی با 17 درصد کاهش به پایین ترین رقم در 5 ماه اخیر خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۱  
عصرایرانیان: وزیر انرژی عربستان گفت: کشورش تولید نفت خود را به کمتر از 10 میلیون بشکه در روز رسانده که پایین تر از رقم توافق شده در توافق اوپک و پایین ترین رقم در 22 ماه گذشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۱  
ایران با 17شرکت ژاپنی برای فروش نفت، توسعه میادین، ساخت واحدهای پتروشیمی و پالایشگاه مذاکره، تفاهم نامه و قرارداد امضاء کرده تا عملا ژاپن با سبقت از چین و روسیه، به بزرگترین شریک نفتی تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۱  
پس از انحلال رسمی شرکت صادرات گاز ایران، پروژه انحلال دو شرکت بازرگانی و ذخیره سازی گاز طبیعی نیز آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۱  
در حالی که برخی پالایشگاه های هندی پس از لغو تحریم ها خرید خود از ایران را از سر گرفته اند، آمارهای ردگیری تانکرها و گزارش مؤسسه تامسون رویترز نشان می دهد که واردات سالانه نفت هند از ایران در سال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۱  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از نیاز صنعت پتروشیمی ایران به 55 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 10 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۱  
رئیس سابق انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان اینکه برای پروژه های صنعت نفت باید 108 میلیارد دلار سرمایه گذاری شود، گفت: در سال نخست باید 20 تا 25 میلیارد دلار سرمایه جذب کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰  
کیفیت هوای شهر تهران برای هفتمین روز مستمر در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفت و به سالمندان، بیماران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰  
رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور ضمن تشریح وضعیت خشکسالی کشور در بازه های کوتاه مدت و بلندمدت، اظهار کرد: آنچه نگران کننده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰  
معاون فنی و عمران شهرداری تهران به تشریح اقدامات این معاونت در یک دهه اخیر و همچنین پروژه های آماده بهره برداری تا پایان سال جاری پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۰  
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به کاهش 21 درصدی جرایم فرار از خدمت سربازی، گفت: فرماندهان باید از توانمندی سربازان در راستای اهداف سازمانی استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۰  
طی ماه های گذشته آنفلوآنزای طیور از طریق پرندگان وحشی به تهران منتقل شد و پس از آن به گفته سازمان دامپزشکی در 11 استان کشور منتشر شد اما رئیس این سازمان معتقد است این بیماری با اقدامات بهداشتی و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
یک مقام مسئول از افزایش 10 درصدی حجم صادرات پتروشیمی از ابتدای امسال خبر داد و گفت: تقاضا برای خرید محصولات پتروشیمی ایران در اروپا، افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
عصرایرانیان: پس از امضای قرارداد فروش نفت با دو پالایشگاه لهستانی، هیاتی متشکل از مدیران ارشد بزرگترین شرکت نفتی لهستان برای امضای قرارداد توسعه میادین نفتی ایران تا چند روز آینده به تهران سفر می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
سخنگوی کاخ کرملین گفت: روسیه به اجرای تمامی تعهدات خود در راستای کاهش تولید و نیز بهبود بهای نفت پایبند است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
با توجه به بارش های خوب هفته های گذشته حجم مخازن سدهای کشور در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از 7 درصد افزایش برخوردار است، ولی کماکان 53 درصد مخازن سدهای کشور خالی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
رئیس کمیته حقوقی و قراردادهای کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: در زمینه های نفت و گاز مذاکراتی با شرکت های خارجی انجام شده اما هیچ کدام منجر به انعقاد قرارداد نشده و تنها موافقتنامه امضا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰  
یک مقام مسئول از تدوین دستورالعمل و اجرای دو تعرفه جدید فروش برق به مشترکان برای تابستان سال 96 خبر داد و گفت: جزئیات دستورالعمل این دو تعرفه جدید برقی به زودی اعلام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۰  
مدیر برنامه آنفلوآنزا و مراقبت بهداشتی مرزی وزارت بهداشت، وضعیت ابتلا به آنفلوآنزای فصلی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۰  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: موتورسیکلت سواران برای ورود به محدوده طرح ترافیک باید آرم دریافت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۰  
کارشناسان معتقدند: افراط و تفریط در مصرف دارو و استفاده از خدمات درمانی در سطح جهان نگران کننده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰  
با اعلام اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI)، رقابتهای پیست دوچرخه سواری معلولان قهرمانی جهان به میزبانی شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰  
تیم فوتسال دانشگاه آزاد که حضوری یکباره و غیر قابل پیش بینی در لیگ برتر فوتسال داشت، با گذشت 16 هفته از مسابقات لیگ وضعیت خوبی ندارد و با 4 امتیاز در قعر جدول این رقابتها جا خوش کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰  
آمار منتشر شده در سازمان ثبت احوال کشور نشان می دهد از ابتدای امسال 293 هزار و 602 نفر فوت کرده اند که سهم مردان از جمعیت بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۰  
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: امسال 18 هزار و 600 نفر از اتباع خارجی در طرح آموزش سوادآموزی ثبت نام شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰  
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان دیشب به ایران بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰  
ستاره پرتغالی رئال مادرید به خود افتخار می کند و تاکید کرد که بخشی از تاریخ فوتبال جهان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰  
آندرانیک تیموریان این روزها تنها یک هدف دارد و آن هم بازگشت به استقلال به قید جدایی از ماشین سازی است؛ این در حالی است که طرفین در پی اتفاقات رخ داده برای هم شروطی را معین کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تولید نفت ایران سال 2017 میلادی بدون احتساب میعانات گازی به حدود سه میلیون و 800 هزار بشکه تا سه میلیون و 900 هزار بشکه در روز خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
معاون برنامه ریزی وتوسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با توجه به جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی تا پایان سال مالی 95 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
معاون شرکت نفت با اشاره به برنامه افزایش 14 درصدی ضریب بازیافت مخازن نفت کشور، گفت: در صورت تحقق این برنامه معادل 400 میلیارد دلار به ارزش ذخایر نفت کشور اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
معاون وزیر نفت از توافق ایران و عراق برای توسعه دو میدان نفتی به صورت مشترک خبر داد و گفت: در صورت بازگشایی اعتبارات اسنادی صادرات گاز به عراق آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
معاون وزیر نفت از بازگشایی اولین فاینانس طرح های جدید پالایشگاهی ایران توسط شرکت های چینی به ارزش 1.3 میلیارد دلار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۸  
امیرمهدی نعمتی: یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اقدامات وزارت نیرو در خصوص خروج از تنش آبی را قابل قبول ندانست و مدعی شد وزارت نیرو نتوانسته انتظارات مردم و نهادهای نظارتی را برآورده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۸  
رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران از بررسی نامگذاری خیابانی به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۸  
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران بر لزوم احداث سیستم پیامک هشدار توسط مرکز کنترل ترافیک تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۸  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست از تداوم ممنوعیت شکار پرندگان وحشی تا رفع کامل خطر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۸  
درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت مقررشد مقدمات لازم برای شرکت درمذاکرات دو جانبه با مسئولان حج عربستان درخصوص حج سال 1396 فراهم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۸  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا اواخر هفته جاری تداوم غبار در شهرهای بزرگ و صنعتی بوِیژه تبریز، ارومیه ، تهران، کرج، اصفهان، اراک، قم و مشهد انتظار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی منزل 3 طبقه متروکه در جوادیه بدون خسارت جانی مهار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی معادل 20 درصد حداقل حقوق پایه شورای عالی کار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
تیم ملی هاکی ایران فینالیست مسابقات بین المللی کرواسی 2017 شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
گلبال مردان ایران در آخرین رده بندی فدراسیون بین المللی ورزش نابینایان (IBSA) در سال 2016 جایگاه سومی خود را حفظ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
یکی از رسانه های یونان مدعی شد که مهاجم ایرانی پانیونیوس با باشگاه پائوک به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از صدور بیش از 15 هزار اخطاریه کتبی به مشمولان غایب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
دارنده مدال های طلا و برنز کشتی فرنگی المپیک گفت: امیدوارم سنگین وزن های کشتی فرنگی نتیجه بگیرند و من را بازنشسته کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
استعفای سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر به تیتر یک رسانه های ورزشی جهان تبدیل شد. استعفایی که برای اولین بار نیست طرح می شود و این بار از آن به عنوان "مرگ ناگهانی" یاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸  
معاون بررسی های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده به تشریح جزییات طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار پرداخت و از اجرای مرحله دوم این طرح در استان های دارای میانگینی بالاتر از سطح میانگین کشوری در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۰  
در خصوص توقف صادرات گاز ترکمنستان به ایران سه دیدگاه وجود دارد: اول اینکه ترکمنستان واقعا برای دریافت طلبش از ایران گاز را به روی کشور ما بسته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۰  
معاون وزیر نیرو، اعلام کرد: با کاهش 40 درصدی مصرف آب کشاورزی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه سالانه حدود 1.2 میلیارد مترمکعب آب روانه دریاچه ارومیه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۰  
آمریکا افزایش ذخیره سازی نفت برای روزهای گرانی طلای سیاه در سال 2017 را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۰  
برخی از منابع خبری از مذاکره جدید ایران با شرکت بوتاش ترکیه در مورد افزایش صادرات گاز به این کشور خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۰  
عصرایرانیان: پس از لغو تحریم های ایران شرکت های زیادی از کشورهای مختلف خواهان بازگشت به صنعت نفت و همکاری در زمینه انرژی با جمهوری اسلامی شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۰  
وزارت نیرو اعلام کرد: ارتفاع ریزش های جوی از ابتدای مهرماه سال جاری تا روز (جمعه) 17 دی ماه، به 53 میلی متر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۰  
با وجود داشتن پیشنهاد برای لژیونر شدن دو بازیکن تیم ملی والیبال بانوان ایران، اکنون به نظر می رسد که ایجاد برخی مشکلات پیش بینی نشده از سوی باشگاه ها حضور این دو بانوی ایرانی در لیگ های خارجی را با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۰  
اولین روز از برگزاری مسابقات بین المللی کرواسی با دو برد به سود هاکی ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۰  
مربی ایرانی تیم ملی وزنه برداری آمریکا به عنوان برترین مربی این رشته در سال 2016 معرفی شد. وی در گفتگو با مهر دلایل این انتخاب را توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۰  
بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تلاش می کند تا به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۰  
لژیونر هندبال ایران در نظرسنجی سایت هندبال اروپا توانست عنوان پدیده این فصل از رقابت ها را به خود اختصاص بدهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۶  
عصرایرانیان: یک از پرونده های کلان فساد در کشور، پرونده مربوط به میلیاردر نفتی، باباک زنجانی است که با استفاده از تحریم ها علیه صنعت نفت ایران توانسته بود سرمایه کلانی کسب کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۶  
وزیر نفت با بیان اینکه در تولید گاز هیچ مشکلی نداریم، گفت: تولید گاز طی سه سال اخیر بیش از 50 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۰۶  
دور جدید مذاکرات شرکت های ملی نفت ایران و فیلیپین برای امضای قرارداد بلندمدت فروش روزانه حدود 130 هزار بشکه نفت خام، آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...