شنبه ۰۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۵۵Apr 2017 29

روزنامه عصر ایرانیان (asre-iranian.ir)

روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1393 روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1394 روزنامه عصر ایرانیان 28 اسفند 1395 روزنامه عصر ایرانیان 1 فروردین 1396 روزنامه عصر ایرانیان 1 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 2 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 3 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 4 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 5 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 6 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 7 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 8 اردیبهشت 1396 روزنامه عصر ایرانیان 9 اردیبهشت 1396 
  ۵ ساعت پیش    
در خصوص قراردادهای جدید نفتی ما از تمام ظرفیت خود به منظور جلوگیری از اجرای این قراردادهای پرایراد و اصلاح آنها استفاده کرده و می کنیم که یکی از این اقدامات موضوع سوال از وزیر نفت بود ولی متاسفانه ...
  ۵ ساعت پیش    
میزان صادرات نفت ایران به 4 مشتری عمده آسیایی در ماه مارس نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک به 27 درصد افزایش یافته است.
  ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر انرژی و منابع طبیعی گرجستان گفت: صادرات گاز ایران به گرجستان از نظر تئوریک امکان پذیر است و زیرساخت های لازم برای این امر موجود است، اما چنین قراردادهایی بین دو کشور منعقد نشده است.
  ۵ ساعت پیش    
ایران برای اولین بار به هند ال پی جی صادر می کند.
  ۵ ساعت پیش    
عصرایرانیان: اولین گردهمایی تجاری ایران و اتحادیه اروپا در حوزه انرژی های پایدار روز شنبه برگزار شد.وزیر نیرو در این گردهمایی با بیان اینکه براساس تعهدات کنفرانس پاریس بنا داریم تا چند سال آینده ...
  ۵ ساعت پیش    
وزیر انرژی روسیه گفت: روسیه در راستای عمل کردن به تعهد خود در قالب توافق کاهش تولید، کاهش تولید نفت خود را به حدود 300 هزار بشکه در روز (رقم مورد توافق) رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۷    
رییس اداره محیط زیست شهر تهران با بیان اینکه 70 درصد فاضلاب شهر تهران تصفیه نمی شود گفت: آب های زیرزمینی و سدهای اطراف تهران پاسخگوی نیاز آبی شهر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
معاون درمان وزیر بهداشت در واکنش به مباحث مطرح شده در خصوص کاهش تعرفه ها پزشکی و ارزش ریالی ضریب K، گفت: وزارت بهداشت پیگیر تصویب تعرفه های خدمات درمانی متناسب با هزینه هاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
جدول 10 ساله ایام مواجهه استان خوزستان با پدیده گرد و غبار نشان می دهد، سال 88 با 72 روز گرد و غباری بدترین سال گرد و غباری در خوزستان طی یک دهه اخیر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
وزیر بهداشت، مالاریا را از مهم ترین علل مرگ و میر در برخی کشورهای در حال توسعه خواند و گفت: در کشور ما ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
رئیس شورای شهر تهران گفت: ز معلوم نیست پایان دوره چهارم شوراها چه تاریخی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: روزگذشته، 3 تصادف مهم در جاده های کشور رخ داد که یکی از آنها منجر به کشته شدن 4 نفراز شهروندان در اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۷    
سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران گفت: اتفاقاتی که افتاد باعث شد تا انگیزه بیشتری برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۷    
دوومیدانی کارانی که به بازی های کشورهای اسلامی نمی روند به دیگر رقابت های بین المللی اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۷    
مدافع - هافبک تیم تراکتورسازی مشکلی برای همراهی تیمش مقابل سپاهان ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۷    
مسابقات شطرنج جوانان آسیا در حالی به میزبانی ایران برگزار می شود که سارا خادم الشریعه و پرهام مقصودلو غایبان بزرگ بخش دختران و پسران این رقابت ها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۷    
تازه ترین گزارش آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد که در سال 2016 پروژه های اکتشاف ذخایر جدید نفت به پایین ترین میزان خود رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۷    
عصرایرانیان: اخیرا بحث هایی درباره تمدید توافق اوپک و غیراوپکی ها به منظور کاهش تولید نفت برای افزایش قیمت ها مطرح شده و به نظر می رسد که اجماع برای تمدید این توافق وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۷    
معاون وزیر نفت ایران در کنفرانسی در پاریس گفت: انتظار می رود تا نخستین قرارداد نفتی در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی (آی پی سی) طی یک ماه آینده به امضا برسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۷    
با وجود بهره برداری ناقص و دیرهنگام فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس٬ آمار حاکی از آن است که با به مدار آمدن این فاز ایران نه تنها صادرکننده بنزین نیست بلکه همچنان به واردات وابسته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۷    
وزیر نیرو گفت: در ابتدای دولت یازدهم تنها 3 تولیدکننده برق تجدیدپذیر وجود داشت تا بتوان از آنها برق را خریداری کرد اما در حال حاضر 490 تولیدکننده برق تجدیدپذیر در سراسر کشور وجود دارد که برق از آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۷    
با حضور مدیران ارشد صنعت برق کشور، تفاهم نامه هایی بین شرکت توانیر ایران و شرکت کپکوی کره جنوبی به امضا خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: تا پایان سال گذشته، 442 واحد آلاینده در سطح استان تهران شناسایی و برخورد قانونی با آنها صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه به ازای هر 5 هزار هکتار یک محیط بان داریم، گفت: دولت باید هر چه زودتر لایحه حمایت از محیط بانان را به مجلس ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:روز شنبه (9 اردیبهشت ماه)سامانه بارشی از سمت شمال غرب به کشور وارد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران نیز در واکنش به دریافت عوارض ورود به محدوده طرح ترافیکی از خودروهای هیبریدی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
در طول فعالیت دولت یازدهم تنها یک قرارداد صادرات گاز به امضا رسید و تاکنون هیچ پروژه صادرات گازی عملیاتی نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
قائم مقام وزیر نیرو در امور بین الملل گفت: وزارت نیرو به دنبال این است که ضمانت نامه های مالی شرکت های داخلی را برای فعالیت در خارج از کشور تسهیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا هفت سال دیگر حجم دریاچه ارومیه به 14 میلیون مترمکعب خواهد رسید که در این شرایط می توان گفت که دیگر نگرانی برای وضعیت این ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: با توجه به رشد 5 درصدی مصرف در تابستان سال جاری پیش بینی می شود که امسال 200 ساعت مشکل تامین برق داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
مجری طرح ملی آبرسانی روستایی با بیان اینکه به طور میانگین 6000 روستا هنوز با تانکر آبرسانی می شوند، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۷    
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: در آینده نزدیک با نهایی شدن مذاکره ها و فراهم آوردن شرایط لازم، 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید خارجی در صنعت پتروشیمی کشور جذب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
سه ملی پوش اسنوکر کشورمان پس از کسب امتیاز لازم در مرحله گروهی، به مرحله حذفی رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
آمار فوق العاده مهاجم بارسلونا برابر اوساسونا ستاره آرژانتینی را تبدیل به کابوسی برای این تیم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷    
هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا درحالی به پایان رسید که مشخص شدن تکلیف چهار نماینده ایران به روز آخر کشید. با این حال دو تیم در آستانه حذف قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷    
در حالی که پیش از این عنوان شده بود امروز فدراسیون فوتبال ایران و آدیداس توافقنامه همکاری را در دوبی امضا می کنند این موضوع به زمان دیگری موکول شده و نمایندگان دو شرکت درباره طرح پوشاک و تعداد پوشاک ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۷    
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تخلفات هفته بیست و هفتم و بیست و هشتم لیگ برتر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
وزیر نیرو در آیین امضای دو تفاهم نامه برای رفع مشکلات آب و فاضلاب خوزستان گفت: باید تمام امکانات موجود را برای اجرای پروژه های خوزستان بسیج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
معاون مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با اشاره به افزایش صادرات بیش از 350 میلیون بشکه ای نفت در سال 95 نسبت به سال 94 گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
در بازه زمانی ژانویه تا مارس، ایران با ارسال 46.73 میلیون بشکه نفت به کره جنوبی دومین صادرکننده بزرگ به این کشور بوده که این رقم نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از دو برابر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
در حالی که به نظر می رسد مسئولان وزارت نفت ایران با پهن کردن فرش قرمز جلوی شرکت توتال فرانسه، توسعه مرزی ترین فاز پارس جنوبی را در انتظار تصمیم گیری این شرکت معطل نگه داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
اخیرا بحث هایی درباره تمدید توافق اوپک و غیراوپکی ها برای کاهش تولید نفت مطرح شده است.در این خصوص باید گفت که توافق اوپک برای کاهش تولید نفت به منظور افزایش قیمت ها در واقع به نفع همه بود چراکه هم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۸    
رییس سازمان برنامه و وبودجه گفت: درآمد نفت طی 4 سال گذشته 157 میلیارد دلار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
عصرایرانیان: همایش بررسی مشکلات و راهکارهای توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی روز یکشنبه برگزار شد و عده ای از مسئولان در این مراسم به بیان نظرات خود پرداختند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
نماینده سابق ایران در اوپک گفت: کاهش تولید جهانی نفت تا سقف یک میلیون و 800 هزار بشکه در روز بر پایه توافق مشترک صورت گرفته بین اوپک و غیراوپک صد درصد رعایت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به مذاکره با توتال در زمینه توسعه فاز 11 پارس جنوبی اظهار کرد: احتمالا امضای تفاهم نامه با توتال بیشتر از یک ماه دیگر طول نمی کشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
بهای نفت خام سنگین ایران در بازارهای جهانی در هفته منتهی به 14 آوریل مارس (25 فروردین) با یک دلار و 82 سنت رشد، بشکه ای 53 دلار و 10 سنت داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان محیط زیست را مکلف به تعیین آب زیست محیطی مورد نیاز تالاب ها و وزارت نیرو را نیز مکلف به تامین آن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به لوایح حوزه زنان و خانواده گفت: لایحه تامین امنیت زنان را پایان سال 95 به کمیسیون لوایح دولت ارسال کردیم و کارهای تخصصی آن در حال انجام است که پس از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
معاون عمرانی سابق وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه خلاء اصلی در تهران بافت فرسوده شهری است که خودش را در قالب مدارس تخریبی و ناایمن با بیش از 40 سال قدمت نشان می دهد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
یک استاد دانشگاه تهران ضمن اشاره به نقش مهم سیلاب ها در بقای اکوسیستم های تالابی، گفت: با توجه به شرایط خاصی که دریاچه ارومیه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طبق تماس هایی که با مسئولین سازمان پزشکی قانونی داشته ایم، توضیحات لازم و قابل اطلاع رسانی در زمینه علت فوت مرحوم "عارف لرستانی" از طرف آن سازمان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از بی مسئولیتی نهادها درمقابل همسان سازی حقوق بازنشستگان، گفت: هیچ بازنشسته ای در سال 96 نباید دریافتی زیر 2 میلیون تومان داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۸    
پیشکسوت کشتی آزاد گفت: اگر خادم توسط دولتمردان حمایت شود و بتوانیم از وی و برنامه های فدراسیون کشتی در دنیا حمایت کنیم قطعاً می تواند در کشتی دنیا تأثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۸    
سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی عمان می گوید تکواندوی این کشور نسبت به ایران مانند برهوت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۸    
جدال حساس تیم های فوتبال اسپانیول و اتلتیکو مادرید با برتری شاگردان سیمئونه همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۸    
رافائل نادال با برتری مقابل تنیسور شماره 10 جهان در تورنمنت مونته کارلو به دهمین عنوان قهرمانی نزدیک شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۸    
در پنجمین هفته لیگ قهرمانان آسیا، تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن به ترتیب برابر الهلال عربستان و العین امارات قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۸    
سه سال و اندی از آغاز به کار دولت یازدهم گذشته است و وزارت نیروی دولت یازدهم در اوایل کار وعده هایی را مطرح کرد که در آن زمان مجلس نهم در سر کار بود ولی مجلس دهم هم برای سنجیدن عملکرد وزارت نیرو شاخص ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت: 40 درصد گاز خاورمیانه در ایران مصرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
وزیر نفت گفت: شرکت گازپروم روسیه برای توسعه میدان فرزاد A و B ابراز تمایل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
عصرایرانیان: در حالی که خبرهایی مبنی بر تمدید توافق اوپک و غیراوپکی ها برای کاهش تولید نفت به منظور افزایش بیشتر قیمت ها شنیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به فضای پسابرجام اظهار کرد: تاکنون چهار تفاهم نامه با شرکت های بزرگ دنیا در صنعت پتروشیمی امضاء شده است و در مرحله اجرا قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
مدیرکل مشترک المنافع وزارت امور خارجه گفت: حداکثر تا یک ماه آینده تفاهم گازی میان ایران و گرجستان عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
معاون هماهنگی توزیع توانیر از تدوین فاز اول طرح جامع برق رسانی برای 50 شهر بزرگ کشور خبر داد و گفت: شبکه توزیع برق اهواز به کمک شرکت های داخلی و خارجی دوباره طراحی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
فرمانده ناجا برگزاری هرگونه تجمع ومیتینگ را نیازمند اخذ مجوز دانست و تاکید کرد: در صورت برگزاری هر گونه میتینگ بدون مجوز، پلیس بر اساس قانون اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
رییس سازمان نهضت سواد آموزی با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر 53 میلیون نفر جمعیت 10 تا 49 سال کشور دارای پرونده و شناسنامه آموزشی هستند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، گفت: هنوز علت فوت مرحوم عارف لرستانی مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: دسته بندی های سیاسی باعث شده که چهره های مطرح و سرشناس شورای شهر تهران رد صلاحیت شوند و قطعا ما این موضوع را از طریق هیات رئیسه مجلس پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۳    
رئیس شورای شهر تهران در واکنش به رد صلاحیت برخی از چهره های فعلی شورای شهر تهران گفت: متأسفانه هیات نظارت بر انتخابات به صورت جناحی عمل کرده و قطعا شورا این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳    
مسئولان فدراسیون فوتبال عمان درخواست ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی را رد کردند. بیشترین نقش در این پاسخ منفی را سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال این کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳    
عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی معتقد است تمامی نفرات مدعی تیم ملی باید به جای تمرینات انفرادی، زیر نظر کادر فنی و در اردو تمرین کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۳    
چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی به میزبانی باکو برگزار خواهد شد که رشته تنیس روی میز دومین حضور خود را در این مسابقات تجربه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۳    
مه لقا جام بزرگ به عنوان پرچمدا کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۳    
سرمربی پرسپولیس پیش از دیدار با الهلال در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا این تیم عربستانی را رئال مادرید آسیا عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
عصرایرانیان: افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس و توقف واردات بنزین مدت هاست که در رسانه ها مطرح بوده ولی همواره شاهد این هستیم که بهره برداری از این پالایشگاه پشت سر هم با تاخیر مواجه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
ترکمنستان قصد دارد از طریق خاک ایران به کشورهای حوزه قفقاز برق صادر کند.به گزارش تسنیم، روزنامه نئوترال ترکمنستان نوشت: ترکمنستان قصد دارد از طریق خاک ایران به کشورهای حوزه قفقاز برق صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
عصرایرانیان: عربستان و کویت پیام روشنی ارسال کرده اند مبنی بر اینکه اوپک قصد دارد توافق کاهش تولید را در نیمه دوم امسال نیز تمدید کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
یک منبع آگاه در شرکت پالایش و پخش از تصمیم عجیب زنگنه مبنی بر عدم اورهال پالایشگاه ها در طول سال جاری خبر داد و گفت: با این تصمیم باید هر 5 سال یکبار پالایشگاه ها اورهال شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
مدیر پالایشگاه نفتی ساراس ایتالیا اعلام کرد، این شرکت در سه ماهه نخست سال جاری میلادی بدهی 400 میلیون یورویی را که بابت خرید نفت از ایران قبل از تحریم ها داشته، تسویه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
تولید تجمعی میدان نفتی مشترک آذر که قرار است تولید روزانه آن در پایان اردیبهشت ماه امسال به 30 هزار بشکه برسد، از 500 هزار بشکه گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۳    
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مدارس تا پایان اردیبهشت ماه در همه مقاطع تحصیلی باز بوده و فعال است، گفت: امتحانات خرداد ماه دانش آموزان از 2 تا 25 خرداد ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۳    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت:ساخت و سازهایی که در مسیر روددره ها انجام شده اگر اتفاقی از جمله سیل رخ دهد نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۳    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از نوسازی یک سوم ناوگان تاکسی فرسوده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل دفتر امور آسیبهای اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه در دولت تدبیر بدلیل توجه ویژه ای که به مقوله کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی صورت گرفته است و همچنین به دلیل ورود دغدغه مندانه رهبری نظام به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۳    
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: بر اساس اینکه مشکلات شهر توسط نمایندگان مردم در شورا احصا شده بود بنابراین آلودگی هوا، آلودگی صوتی، ترافیک و بافت فرسوده از موضوعاتی بود که در اولویت قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۲۳    
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با هدف افزایش بازدهی انرژی در سال 96 چهار هزار مگاوات نیروگاه جدید با تخصص بومی در کشور ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۳    
عصرایرانیان: ارائه طرح برندینگ جایگاه های سوخت و عرضه بنزین با قیمت های متفاوت در حالی از سوی وزارت نفت مطرح شده که اعتراض هایی را در بین جایگاهداران و صاحب نظران برانگیخته است به طوری جایگاهداران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۳    
یک مقام مسئول گفت: رقابت پذیری در قیمت خوراک صنعت پتروشیمی و خوراک های موجود در ایران، یکی از محورهایی است که باید در جذب سرمایه گذاران به آن توجه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۳    
وزیر نفت از ادامه مذاکره با شرکت دانمارکی مرسک جهت توسعه لایه نفتی پارس جنوبی و تغییر کارفرمای این میدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۵۳    
صادرات نفت عربستان در ماه فوریه(بهمن-اسفند) سال جاری میلادی کمترین میزان در 21 ماه اخیر را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
رئیس آموزش و پرورش استثنایی از ابلاغ دستورالعمل سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان خبر داد و گفت: طرح سنجش همزمان با آغاز ثبت نام دانش آموزان از ابتدای خرداد ما آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت پروژه های نیمه تمام در شهر تهران گفت: بیشتر این پروژه ها رو به اتمام است و از سال قبل شهرداری را مکلف کردیم پروژه جدیدی آغاز نکند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب گرفتگی در 9 استان کشور، گفت: امدادرسانی در 2 استان آذربایجان شرقی و غربی ادامه دارد و حدود 300 منزل مسکونی از آب تخلیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توسعه نسل های جدید فناوری روز به روز تقاضا نسبت به نصب دکل های مخابراتی بیشتر می شود که این موضوع باعث شود سیما و منظر شهر تهران زیبایی خود را از دست بدهد. ا
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تمهیدات ویژه آتش نشانی برای برگزاری جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴    
باشگاه ناپولی مهاجم سوئدی منچستر یونایتد را در راس خریدهای تابستانی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴    
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شیمیدر سرانجام به ایران آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴    
کریستیانو رونالدو چهل و ششمین هت تریک خود را برابر بایرن مونیخ انجام داد و توانست اولین بازیکن تاریخ باشد که تعداد گل هایش در لیگ قهرمانان اروپا سه رقمی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال ایران گفت: حیف است سفر تیم فوتسال زیر 20 سال ایران به ازبکستان و بازی با این تیم لغو شود.
مشاهده نتایج بیشتر...