پنجشنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۵:۲۵Feb 2017 23

روزنامه عصر ایرانیان (asre-iranian.ir)

روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1393 روزنامه عصر ایرانیان 26 اسفند 1394 روزنامه عصر ایرانیان 31 فروردین 1395 روزنامه عصر ایرانیان 29 اردیبهشت 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 خرداد 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 تیر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 مرداد 1395 روزنامه عصر ایرانیان 31 شهریور 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 مهر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 آبان 1395 روزنامه عصر ایرانیان 1 آذر 1395 روزنامه عصر ایرانیان 29 دی 1395 روزنامه عصر ایرانیان 30 بهمن 1395 روزنامه عصر ایرانیان 1 اسفند 1395 روزنامه عصر ایرانیان 2 اسفند 1395 روزنامه عصر ایرانیان 3 اسفند 1395 روزنامه عصر ایرانیان 4 اسفند 1395 
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵    
عصرایرانیان: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خواستار ورود دیوان محاسبات و سازمان بازرسی به دو مناقصه مهم وزارت نفت شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵    
عصرایرانیان: دبیرکل اوپک گفت: او انتظار دارد کشورهای بیشتری به توافق کاهش تولید اوپک بپیوندند.در حالی که پس از اجرای توافق کاهش تولید توسط اوپک و غیراوپکی ها، شکافی در عرضه نفت به وجود آمده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵    
قائم مقام وزیر نیرو گفت: استفاده مجدد از فاضلاب در دستور کار قرار گرفته و تلاش می کنیم با اجرای طرح های مختلف در این بخش، هرچه بیشتر مصارف آب در صنایع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵    
براساس مصوبه نمایندگان مجلس، وزارت نفت موظف به صادرات گاز مازاد به اروپا و کشورهای همسایه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۵    
وزیر انرژی روسیه گفت: نمایندگان ایران فروردین 96 برای امضای قرارداد نفتی به مسکو می روند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: طی 10 ماهه امسال برای 1045 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد کاریابی شد که از این تعداد 805 نفر زن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۵    
رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران از نوسازی 5 هزار تاکسی فرسوده در نیمه دوم سال جاری خبر داد و گفت: روند نوسازی تاکسی های فرسوده در پایتخت تا پایان سال آینده به پایان می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نیازمند واکنشی تخصصی در برخورد با پدیده های اجتماعی هستیم زیرا با نگاه کهنه و دیروز نمی توان به استقبال آینده رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد که روز 30 اسفند ماه جزو تعطیلات رسمی کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
معاون شهردار تهران، از انجام عملیات ایمن سازی 36 کیلومتری بزرگراه آزادگان در آستانه سفرهای نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۵    
ترکیب تیم اعزامی روسیه به جام جهانی کشتی فرنگی 2017 در آبادان نشان می دهد روسها به دنبال قهرمانی در این رقابت ها و گرفتن انتقام از ایران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۵    
دوازدهمین روز مسابقات شطرنج زنان جهان امروز با برگزاری تنها یک دیدار پیگیری می شود تا ترکیب چهار شطرنجباز برتر این دوره رقابت ها کامل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۵    
مهاجم گلزن فرانسوی با گلی که به لورکوزن زد برترین گلزن اتلتیکو در لیگ قهرمانان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
رقابت های لیگ کشتی با شکل جدید که قرار بود از اواخر سال جاری آغاز شود، به تعویق افتاد و این مسابقات در دهه ابتدایی اردیبهشت استارت خواهد خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵    
درحالی بازیکنان استقلال مدارک شان را برای سفر تیم ملی به قطر ارائه کردند اما کسی از پرسپولیسی ها مدرکی نخواسته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
شهردار منطقه یک در مورد باغ در حال تخریب الهیه توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
"ارشان" کودک سه ساله ای است که سوم آذر ماه سال جاری در یکی از مهدهای کودک تهران بر اثر رفتار خشن مربی دچار شکستگی استخوان ترقوه شد، حادثه ای که پرونده آن در بهزیستی به عنوان کودک آزاری باز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۵    
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از کشته شدن شرور معروف منطقه خاش در جریان درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن بیان آنکه عیدی مستمری بگیران این سازمان امسال مستقیما از سوی وزارت رفاه پرداخت خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۵    
سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از نظارت پلیس بر بازار چهارشنبه سوری و برخورد با عرضه کنندگان موادمحترقه غیرمجازخبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
اتفاق خارج از عرف و قاعده ای که در مسابقات شطرنج جبل الطارق افتاد بدون تردید مقصرانی دارد که باید با پیگیری اصولی و صحیح به نتیجه برسد نه واکنش احساسی و مقطعی.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
مدیرعامل باشگاه تاسیسات دریایی می گوید کنارگذاشتن محمدرضا سنگ سفیدی ملی پوش فوتسال این باشگاه ارتباطی به پرونده قضایی این بازیکن ندارد و باشگاه به مسائل شخصی بازیکنان وارد نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: در انتخابی 17 اسفندماه شرایط برای همه مساوی خواهد بود و میزان سنجش همه یکسان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵    
تیم منتخب کشتی آزاد جوانان ایران برای حضور در رقابت های بین المللی جام رومن دیمیتریف راهی روسیه خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵    
رقابت های پنجمین دوره لیگ باشگاهی شنای جانبازان و معلولین در بخش آقایان از 5 اسفند به میزبانی هیئت آذربایجان شرقی و در شهر تبریز آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
عصرایرانیان: ایران برای جلوگیری از واردات بنزین و توزیع هرچه بیشتر بنزین یورو4 در کشور به دنبال اجرای هرچه سریع تر طرح های پالایشی خود است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: با نصب دیزل ها و بوستر پمپ در تصفیه خانه ها حتی اگر قطع برق گسترده ای هم در شهر اهواز رخ دهد، دیگر شاهد قطع آب در این شهر نخواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری رسمی چین با اشاره به کشفیات جدید منابع نفتی در کشورمان خاطرنشان کرد که ایران دارای 150 میلیارد بشکه ذخیره نفت است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
اداره اطلاعات انرژی آمریکا در تازه ترین گزارش خود، مازاد عرضه نفت در بازارهای جهانی در سال 2016 را روزانه 800 هزار بشکه تخمین زد که این حجم انبار شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت گفت: شرکت های خارجی بیش از ما علاقه مند به همکاری در صنعت نفت ایران هستند لذا ما خوشبینیم که تا 3 ماه آینده قراردادها منعقد می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵    
وزارت نفت، اعلام کرد: ذخیره 10 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران، در مخازن تحت اجاره شرکت ملی نفت ایران در چین به صفر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۵    
معاون ساماندهی امور جوانان اشاره به اینکه آموزش 2 هزار مربی مشاوره تا پایان اسفند ادامه دارد، گفت: دوره های 16 ساعته مشاوره ازدواج جوانان از فروردین 96 آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
"احتمال حذف ایران از فهرست کشورهای پیشرو در زمینه کنترل بیماری های غیر واگیر وجود دارد."؛ هشداریست که رییس جمعیت مبارزه با دخانیات بیان کرده و در عین حال نیز از عدم افزایش مالیات بر دخانیات در برنامه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
طرح حذف دفترچه های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
مشتاقان زیارت عتبات که در دوره پیش ثبت نام ها شرکت کرده اند، از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) می توانند بر اساس اولویت های قرعه کشی نسبت به قطعی کردن ثبت نام خود در کاروان ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران جزئیات نرخ بلیت مترو را در سال 96 تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
سرمربی جدید تیم ملی والیبال به ایران آمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین مسابقه اش در لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم الهلال عربستان است که به خاطر ادعاهای واهی سعودی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
اولین دوره فستیوال بین المللی قایقرانی در حالی از فردا در شهر بوشهر آغاز به کار می کند که تنها شاهد حضور تیم اسپانیا به عنوان تیم خارجی در این رقابتها خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
در ادامه بازی های آسیایی زمستانی، امروز در مسابقات اسنوبرد ستاره یزدانی دهم شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با الهلال خیلی سخت است، اما توان شکست دادن این تیم را داریم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی فروش برخی اموال و دارایی ها و تعامل با بانک ها برای پرداخت اقساطی را به عنوان راهکارهای کاهش بدهی 100 هزار میلیارد ریالی این شرکت دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: صادرات برق به عراق هنوز از سر گرفته نشده بلکه قرارداد مربوط به سال 2017 میلادی بین دو کشور مبادله شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
عصرایرانیان: طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی مدتی است که به یکی از چالش برانگیزترین مسائل صنعت نفت کشورمان تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
وزیر نیرو گفت: سیستم های اندازه گیری ما نشان می دهد حجم سیلاب در استان فارس بیش از 2000 مترمکعب بر ثانیه بوده است، بنابراین چنانچه سدهای استان سیلاب را کنترل نمی کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
معاون وزیر انرژی اندونزی گفت: کشورش تعهد خود به توسعه همکاری های بخش انرژی با ایران را تقویت خواهد کرد و این شامل سرمایه گذاری در یک میدان نفتی در ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس کمیته عمران شورای شهر از انجام مطالعات راه اندازی سه خط قطار سبک شهری (LRT) در تهران خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: از مجموع 1924 شکایت تنبیه بدنی در دو سال، 96 پرونده به هیأت تخلفات اداری ارسال شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
معاون امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشور گفت: قرار است اصلاحاتی در حقوق بازنشستگان انجام شود چرا که 700 هزار بازنشسته با حقوق زیر 900 هزار تومان زندگی سختی را در سن کهولت می گذراندند و سال قبل حقوقشان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، گزارش عملیات امدادرسانی سیل و آبگرفتگی در 6 استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
لیگ قهرمانان آسیا در فصل 18-2017 از فردا آغاز می شود و در روز نخست تیم های همنام ایرانی باید به میدان بروند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی 2017 آبادان از روز 3 اسفندماه در خانه کشتی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
مهاجم ایرانی قبل از بازی در داربی یونان درباره وضعیت خود و تیمش با شبکه یونانی به گفت وگو پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
تیم نفت و گاز مسجدسلیمان به فاصله یک هفته تا پایان مسابقات لیگ، عنوان قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
با پایان نخستین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی نوجوانان پسر، در نهایت 27 تکواندوکار توانستند جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۵    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی از افزایش مدت ذخیره سازی در بزرگترین پایانه نفتی ایران خبر داد و گفت: هم اکنون برای 15 روز امکان ذخیره سازی نفت بدون آنکه صادراتی انجام شود، وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از اعطای وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه به دولت ایران برای ساخت یک نیروگاه بخاری 1400 مگاواتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
عصرایرانیان: با توجه به عقب ماندگی ایران از کشورهای همسایه در برداشت از میادین مشترک، توسعه سریع تر این میادین باید در دستور کار قرار گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
یک مقام مسئول از کشف نخستین منابع شیل های نفتی ایران در استان لرستان خبر داد و گفت: براساس نتایج مطالعات انجام شده برآورد می شود که در معدن شیل نفتی در قالی کوه لرستان 2 میلیارد بشکه نفت درجا داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
معاون وزیر نفت از افزایش تولید نفت ایران به 4 میلیون بشکه تا فروردین ماه سال آینده خبر داد و گفت: برای تحقق اهداف افزایش تولید نفت و گاز باید 500 چاه جدید در کشور حفاری شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در حل آسیب های اجتماعی نگاه های سیاسی و جناحی وجود دارد نسبت به بی توجهی به زنان آسیب دیده انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
رئیس مرکز کنترل و تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از افزایش سالانه 100هزار بیمارسرطانی در ایران خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
آمار اختلالات روانی در کشور طبق آخرین پایش ملی که درسال 1390 صورت گرفت، رقم 23 درصد را نشان می دهد و بنابر اظهارات مسوولان، افسردگی از میان سایر اختلالات روان، شیوع بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ثبت نام بیش از 150 هزار کارگر ساختمانی در سامانه واحد خدمات رفاهی وزارت رفاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از آغاز فعالیت سامانه بارشی در شرق کشور و سردشدن هوا در نوار غربی، نیمه شمالی و شمال شرق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
تیم ملی اسلالوم ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به تایلند سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵    
تیم فوتبال پرسپولیس برای اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا با کاروانی 40 نفره در مسقط عمان حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۵    
بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی با بیان اینکه حرف سرمربی تیمش را قبول دارد، گفت: به خاطر مصدومیت از نظر فنی افت داشتم و بزرگترین اشتباهم بازی کردن با پای آسیب دیده بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با تاکید بر نظارت دقیق بر فرایند تولید نفت و درآمدهای نفتی در هیات عالی نظارت بر منابع نفتی، گفت: به دلیل وجود ساختار نامناسب؛ هیات عالی نظارت بر منابع نفتی راهگشا نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
منابع آگاه در اوپک گفتند: در صورتی که ذخایر جهانی نفت به سطح هدف گذاری شده کاهش نیابد، اوپک ممکن است توافق کاهش تولید خود با تولیدکنندگان غیرعضو را تمدید کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
شرکت بل اویل بلاروس 80 هزار تن نفت خام سبک و سنگین از شرکت ملی نفت ایران برای بارگیری در ماه فوریه خریداری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
برای نخستین بار در تاریخ صنعت 108 ساله نفت، اسفندماه با راه اندازی 5 فاز جدید پارس جنوبی، علاوه بر جبران عقب ماندگی ها و برداشت برابر گاز با قطر، تولید نفت از این میدان مشترک آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
پس از توقفی بیش از یک ماهه، صادرات برق به عراق با پرداخت 350 میلیون دلار از مجموع 1/2 میلیارد دلار بدهی این کشور به صنعت برق ایران، ازسرگرفته شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۰    
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از بررسی لایحه افزایش نرخ وسایل حمل و نقل عممی در کمیسیون مربوطه در شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۰    
وزارت آموزش و پرورش بزرگترین دستگاه اجرایی کشور است و علیرغم رشد تخصیص های بودجه ای در هر سال، هیچ گاه دخل و خرجش جور نبوده و پای اعتباراتش لنگیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۰    
رئیس گروه مطالعات بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: دو مورد اخیر بروز گرد و غبار در خوزستان مرتبط با رخدادهای داخلی بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۰    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امداد رسانی به استانهای متاثر از سیل، آب گرفتگی و برف و کولاک در کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۰    
سازمان هواشناسی کشور در اخطاریه تازه ای نسبت به تشدید بارش، طغیان رودخانه ها و برف و کولاک در جاده های کوهستان هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
معاون وزیر نفت با بیان اینکه هم اکنون صادرات گاز به کشورهای همسایه یکی از برنامه های اولویت دار ایران است، گفت: ایران آماده از سرگیری مذاکرات فروش گاز به کویت و سایر کشورهای عربی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
عصرایرانیان: در اولین ماه سال 2017 میلادی شاهد جهش در صادرات نفت ایران به کشورهای آسیایی بوده ایم.کره جنوبی واردات نفت خود از ایران را در ماه ژانویه نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از دو برابر افزایش ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
بررسی میزان پایبندی اعضای اوپک به کاهش تولید نشان می دهد عراق بیشترین میزان تخطی از تعهداتش را داشته و در حالی که قرار بوده 210 هزار بشکه از تولید خود بکاهد در ماه ژانویه تنها 86 هزار بشکه در روز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
وزیر نفت گفت: اگر اثبات شود که توتال اطلاعات ما در پارس جنوبی را به طرف قطری داده است مسئله به دعوایی ختم می شود و توتال باید غرامت بپردازد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
دومین محموله نفتای پالایشگاه ستاره خلیج فارس که اوایل بهمن ماه بارگیری شده بود تا پایان این هفته به ژاپن می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
رئیس پلیس راهور ناجا از بروز 5300 تصادف فوتی در 9 ماهه اول سال 95 خبر داد و گفت: متاسفانه در این تصادفات 11 هزار نفر جان باختند؛ البته تعداد تصادفات نسبت به سال گذشته، کاهش 350 موردی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
معاون حمل و نقل ترافیک شهر تهران از ارائه لایحه افزایش کرایه وسایل حمل ونقل عمومی برای سال 96، به شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
سرپرست اورژانس کشور ضمن تشریح محورهای ششمین گردهمایی بین المللی ایمنی راه ها و سومین گردهمایی بین المللی نروتروما ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
رییس سازمان امداد و نجات آخرین وضعیت امدادرسانی ها به استان های تحت تاثیر برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تا پایان امسال فاز نخست خط 7 مترو تهران به طول 10 کیلومتر و 5 ایستگاه مسافرگیری مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۰    
سرمربی پیشین مارسی برای هدایت یکی دیگر از تیم های لوشامپیونه به فرانسه بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰    
برندگان جایزه لاروس در حالی طی مراسمی در فرانسه معرفی شدند که سیامند رحمان تنها نماینده ایران در این مراسم از کسب عنوان برتر در بخش ورزش معلولان بازماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰    
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: کیانوش رستمی به هیچ عنوان به چنین پیشنهادات اغواکننده ای اهمیت نمی دهد و همه ما از نیات قلبی او اطلاع داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰    
دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال با مصاف سرخ آبی ها با حریفان اصفهانی شان ادامه می یابد، این بازی ها بعد از داربی جنجالی هفته قبل، هیجان مضاعفی دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰    
مهاجم اسبق استقلال به طور رسمی به نفت تهران پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۰    
تیم ملی کشتی آزاد ایران در حالی پا به رقابت های جام جهانی می گذارد که می تواند با تکیه بر نفرات اصلی خود و تشویق بی امان تماشاگران ایرانی ششمین قهرمانی متوالی در این رقابت ها را جشن بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با رد توقف اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی، گفت: اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی به دلیل حساسیت بالا زمان بر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
پایگاه خبری بلومبرگ آمریکا اعلام کرد: صادرات نفت عراق در ماه مارس (اسفند-فروردین) به کمترین سطح در هفت ماه گذشته کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
پس از امضای قرارداد تامین فاینانس پالایشگاه آبادان و توسعه فاز 11 پارس جنوبی با چینی ها، دور جدید مذاکرات با شرکت پتروچاینا برای ازسرگیری همکاری ها در صنایع پتروشیمی ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مجری طرح میدان نفتی چنگوله از امضای قرارداد محرمانه توسعه میدان نفتی چنگوله با گازپروم روسیه و دو شرکت نروژی و تایلندی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
ایران بزرگترین دارنده ذخایر گازی جهان است اما متاسفانه هدررفت گاز در کشور ما بسیار زیاد است و ما حجم زیادی از گاز تولیدی خود را در میادین نفت و گاز، بدون استفاده، در مشعل ها می سوزانیم ...
مشاهده نتایج بیشتر...