شنبه ۲۸ مردادساعت ۰۰:۵۳Aug 2017 19

عصر فارس (asrefars.ir)

  ۴ ساعت پیش    
مادری پلی به سمت آسمان کشید تا صدایی از حرم شنید
  ۴ ساعت پیش    
بخشدار بیضا با بیان اینکه ارتفاعات منطقه اَبنو بیضا از توابع شهرستان سپیدان روز گذشته دچار حریق شد و با کمک نیروهای مردمی مهارشد.
  ۴ ساعت پیش    
هر روز هم تجربه، آزمون و خطا، تکرار این حالات، عامل و کار باید همراه با بصیرت، بیداری، برنامه و حساب و کتاب باشد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیته تحلیل و بررسی بسیج اساتید فارس گفت: دشمن بعد از جنگ تحمیلی با اتهامات واهی به جنگ نرم و جنگ اقتصادی روی آورد تا بتواند با فشار، ناکارآمدی نظام را نشان داده و ایران را به تسلیم وادارد.
  ۵ ساعت پیش    
آری همه این امور زشت و ناپسند، واین تقلاهای بیهوده و ناصواب، که یاوران شیطان انجام می دهند به این علت است که آنان یاد خدا را فراموش کرده اند و دل هایشان از نور ایمان خالی شده است و از جهل و تاریکی ...
  ۵ ساعت پیش    
یک فعال سیاسی گفت: مشکلات اعتقادی و فرهنگی جامعه ریشه در معیشت و اقتصاد دارد و تنها راه حل مشکل افتصادی و معیشتی عمل به نظریه اقتصاد مقاومتی و تبدیل مدریت غیر انقلابی به مدیریت جهادی است.
  ۵ ساعت پیش    
مضجع نورانی حرم حضرت شاهچراغ(ع) شیراز گل آرایی شد.
  ۵ ساعت پیش    
همزمان با ایام دهه کرامت همایش مسجد، خانواده و اقتصاد مقاومتی با حضور ائمه جماعات، مدیران، رابطان خواهر کانون های مساجد در تالار ازادی بوستان آزادی این شهرستان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان دام های پیچیده ای پیش روی ملت ها پهن کرده است گفت: در دنیای امروز دام هایی که در عرصه فرهنگی می بینیم ابعاد بسیار گسترده دارد.
  ۵ ساعت پیش    
باید از بخش خصوصی تعهد گرفته شود تا پروژه را کامل تحویل دهند. زیرا تجربه نشان داده در برخی موارد بخش خصوصی،، قسمت درآمدزای کار را انجام می دهند و سایر بخش ها را به امان خدا رها می کنند ...
  ۵ ساعت پیش    
15 عنوان برنامه در قالب 330 اجرا در شیراز از سوی شهرداری شیراز برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل منابع طبیعی فارس گفت: تا زمانی که کار کارشناسی نشود و مجوز قانونی صادر نگردد از نظر این اداره هر گونه اقدامی برای جاده تنگ کتویه انجام شود خلاف قانون است.
  ۵ ساعت پیش    
معاون سوادآموزی فارس، ضمن بیان اینکه سهمیه جذب سال 96 برای این استان کمتر از سالهای قبل است، گفت: کیفیت آموزشی مهمترین شاخص سواد آموزی فارس در سال 96 است.
  ۵ ساعت پیش    
معلولان قشری هستند که در زندگیشان با مشکلات زیادی مواجه می شوند و برخی مسئولان به این فکر نکرده اند که معلولان هم بخشی از جامعه اند چرا که در خیلی از قوانین و امکانات به این قشر توجهی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۴    
سرمربی تیم قشقایی شیراز گفت: این تیم در فصل جدید لیگ دسته دوم کشور در گروه یک این مسابقات قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۴    
وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دکترین ما دکترین مقام معظم رهبری است، گفت: نگاه ما به شبکه های اجتماعی و مجازی نگاه فرصت محور است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۴    
فرمانده بسیج دانشجویی فارس در ادامه عنوان کرد: کار جهادی و محرومیت زدایی،فعالیتی سیاسی نیست و اگر خوب تبلیغ کنیم همه سلایق سیاسی موجود در دانشگاه پای کار می ایند و بهانه ای نمی اورند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۴    
در ادامه نشست علنی امروز چهارشنبه، 25 مرداد 1396، صلاحیت محمدجواد ظریف برای تصدی وزارت امور خارجه بررسی شد که حسین رضازاده نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۳۴    
امروز مفتخریم که به برکت خون دلاورمردان عرصه جهاد و شهادت که در دفاع از کیان اسلام و ایران و دفاع از مظلومین و مستضعفین جان عزیز خود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای ملت عزت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۳۴    
(به شهیدسید شمس الدین غازی)
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۳:۳۵    
زینب پناه توست
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۳:۳۵    
من، شهیدی ازکربلای خمینم! من از شلمچه، از کارون، اروند و..... سخن می گوییم!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۵    
استاندار فارس گفت: یک هزار طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی با بیش از سه هزار میلیارد تومان اعتباردر هفته دولت افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۵    
مدیرکل استاندارد فارس از تولید و توزیع 1300 نوع کالای استاندارد و صدور 27 درصد پروانه تشویقی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۵    
هنرمندان هنرهای تجسمی به افتخار شهید محسن حججی گردهم آمدند تا به مدت یک هفته در کافه کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، چهره این شهید را نقش بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۵    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: 114 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 6 میلیون دلار پارسال از گمرک این استان به خارج کشور صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال برق جدید شیراز گفت: تیم راه آهن تهران نسبت به بازی هفته نخست خود، تیمش تکمیل شده از این رو دیدار سختی با این تیم داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۵    
عضو هیات علمی دانشگاه شیراز با اشاره به وضعیت کشاورزی در فارس راهبردهایی برای پیشگیری از بحران در وضعیت خشکسالی ارائه داد و از کافی نبودن صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۵    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و بازرگانی شیراز گفت: متاسفانه این دوره از مجلس شورای اسلامی هیچ یک از 18 نماینده مردم فارس در مجلس دغدغه اقتصادی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۵    
ظرفیت! موفق به فتح پی در پی قله مسؤلیت های کلیدی، با برنامه ریزی منظم و هدفدار در سال های گذشته و پیش رو است!!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۰:۰۵    
لشکر عشق، صف به صف، رفتند، شیرمردان سر به کف، رفتند بعد یاران سر به راه، مرا ، از رفیقان ناخلف گله هاست
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۵    
بیایید آگاهانه و مستقل بیندیشیم، اندیشیدن و پس از آن تصمیم سازی و عکس العمل هوشمندانه حق مهم و امتیاز ویژه ماست، که اگر دیگران آن را سلب نمایند دیگر چیزی برای عرضه نداریم،
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۵    
کدام کار و کدام کارگر به حدی می رسد که پیامبر خدا هنگام بازگشت از جنگ تبوک، کف دست کارگر و کشاورز را ببوسد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۵    
خطیب نمازجمعه کازرون با اشاره به مسئله جدایی قائمیه از کازرون و شهرستان شدن این بخش با تاکید بر آنکه شعارهای تفرقه افکنانه نباید سر داده شود، گفت: مسؤولان پذیرای منتقدان خود باشند و زود عصبانی نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
وی افزود: طبق نظرسنجی های انجام شده مردم 31 استان، مسائل اقتصادی و معیشتی را مشکل اول خود اعلام کرده اند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۵    
اولین پمپ کشاورزی خورشیدی تحت فشار که در نوع خود برای اولین بار در کشور اجرا شده بود توسط جمعی از فعالان خصوصی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵    
تدبیر یعنی؛ انقلابی دیروز، رانت خوار امروز ممکن است! تدبیر یعنی؛ بصیرت! !! بصیرت! بدانی، جانباز صفین قاتل حسین(ع)، هم می تواند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۵    
طلاق عاطفی بدین معنی که زوجین به دلایل مختلف ترجیح می دهند اسمی از طلاق در صفحه شناسنامه شان ثبت نشود و فقط اسما زن و شوهر محسوب شوند و بدون هیچ عشق و علاقه ای و به اجبار با هم زندگی کنند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۵    
حجت الاسلام عباسی مردم بخش را مردمی با آبروکه سالها به شغل کشاورزی مشغولند توصیف کرد و گفت : به دلیل نبود آب و خشک شدن نخیلات تعدادی زیادی به شهر ها مهاجرت کرده اند و در صورت عدم اقدام عاجل در ساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۲:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۳۵    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون عنوان کرد: پذیرفته شدگان کنکور در پایگاه آموزش و پرورش انتخاب رشته کنند و به مراکز غیر مجاز مراجعه ننمایند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۰۵    
براستی خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش، راهیان وادی آگاهی، راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر عرصه اطلاع رسانی اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۰۵    
آقای من تو شروع شهر شیرازی، ای شمع و چراغ راز
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۱:۰۵    
غسل می کنم در اشک و پا به صحن می گذارم! تمام سلول هایم رضا رضا می گویند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۳۵    
کمترین انتظار مردم از 12عضو منتخب خود در شورای پنجم، تصمیمی بزرگ با حداقل درصد خطاست، که با انتخاب او می توانند، هم برای تصمیم شان و هم برای ثمرات و تاثیرات بعدی این انتخاب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۵    
خواهران بسیجی دانشگاه های فیروز آباد در قالب دو گروه جهادی شهید شهریاری و شهید مقدسی در روستای بایگان فیروزآباد مشغول فعالیت های جهادی با رنگ و بوی فرهنگی و اقتصادی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۵    
نخستین عمل جایگذاری استنت تراشه کودکان در ایران به همت پزشکان بیمارستان نمازی شیراز انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۵    
متأسفانه به همین تجلیل و تکریم زبانی و جلسه و یا در قالب یک لوح از خبرنگاران و اصحاب رسانه بسنده شده است و به حق می توان ادعا کرد که قشر محروم و مستضعفی که با عشق و علاقه کار می کند و با سیلی صورت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۵    
بیش از دو ماه است که زمزمه جدایی بخش هایی از شهرستان کازرون و تشکیل شهرستان جدید به نام کوه چنار در محافل خصوصی شنیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۹:۳۵    
یکی از اقدامات مهم و ضروری برای بستر سازی و تبلور نوآوری در آموزش و پرورش، تغییر در ذهنیت، روش کار و طرز تفکر معلمان و همچنین انتظارات نظام آموزشی از دانش آموزان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
دلشان برای امام رضا(ع) تنگ شده بود ، عملیات هم نزدیک بود فرصتی برای زیارت نداشتند...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
دیدارهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی هفته آینده آغاز می شود که هنوز تکلیف مکان برگزاری بازی های خانگی در شیراز مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰    
اگر مشروطیت ما شکست خورد به خاطر مطبوعات آن روز بود، اگر نهضت ملی صنعت نفت ایران شکست خورد به خاطر مطبوعات آن روز بود و امروز اگر رسانه ها در مسیر نقلاب نباشند و دشمنان انقلاب را به مردم معرفی نکنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۰۱:۰۰    
حضرت علی بن حمزه (ع) در سال 190 ق در مدینه متولد شد. پدر ایشان حمزه (ع) فرزند امام موسی کاظم (ع) و در شهر ری در حرم شاه عبدالعظیم مدفون است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۰    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس با بیان اینکه مصرف آب شرب در فارس بیشتر از معیارها و الگوی مصرف بهینه است اظهار داشت :متاسفانه مصرف آب یک شهروند در استان فارس 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۰    
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، حضرت امام خمینی (ره) پیام مهمی صادر فرمودند. پیام های سازنده و پی در پی امام٬ جان تازه ای در کالبد انقلاب اسلامی می دمید و مسیر انقلاب را روشن می ساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی لحظاتی پیش حکم ریاست جمهوری حجت الاسلام حسن روحانی را در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تنفیذ کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۹    
مدیرکل سازمان انتقال خون استان فارس گفت: روزانه 450 واحد خون در شیراز مصرف می شود در حالی که اهدای خون روزانه در این شهرستان 400 واحد است و مابقی از دیگر شهرستان ها تامین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۹    
وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی یادداشتی با اشاره به شرایط ویژه جهان کنونی و مشکلات درونی دولت آمریکا، نکاتی را در خصوص تشکیل کابینه جدید و استفاده بهینه از این فرصت استثنایی گوشزد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۹    
شیراز- آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس همزمان با ایام گرامیداشت دهه کرامت با حضور مقامات ارشد استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۹    
شیراز - ایرنا - 10 سال از اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب و پُرکردن چاه های غیر مجاز در استان فارس می گذرد ، در همه این سالها این طرح با فراز و فرودهایی همراه بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۰    
شواهد و بررسی های نوین پژوهشی نشان می دهد که اگر خواهان بهبود یادگیری دانش آموزان و ارتقاء عملکرد نظام آموزشی در نیل به اهداف متعالی آن هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۰    
امام خامنه ای: "شخصیت برجسته جناب احمد بن موسی در میان امامزادگان شناخته شده خاندان پیغمبر جزو برجستگان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۰    
روزنامه کلید پیشخوان خود را به چینش کابینه جدید اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۰    
عضو سابق پارلمان با بیان اینکه دولتمردان باید نوع نگاهشان را به کدخدامنشی آمریکا تغییر دهند، گفت: باید دانست که تعامل با آمریکا نگاهی جوزده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۰    
قاتل منتظر نشسته تا آتنا از من جدا شود و وقتی آتنا جلوی در محل کارش رسید، از روی پله ها دخترم را صدا می زند تا به او ترشی بدهد که آتنا آن را به من برساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۰    
سخنگوی جبهه پایداری گفت: پایداری با جمنا مشکل اساسی ندارد، آنها آدم های خوبی هستند و می خواهند خدمت کنند؛ منتها نگاه ها مختلف است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
پیکرهای پاک 200 شهید دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در نقاط مختلف کشور تشییع و خاکسپاری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
مدیرکل بهداشت و درمان سازمان پدافند غیرعامل در خصوص احتمال ترور بیولوژیکی مریم میرزاخانی دانشمند ایرانی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
مراسم جشن تولد "نهال" فرزند شهید مدافع حرم مهدی قاضی خانی با حضور دیگر خانواده های شهدای حرم و هنرمند تلویزیونی در بیت شهید برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
حسین فریدون روز 25 تیر 1396 به اتهام فساد مالی بازداشت شد و روز بعد با وثیقه 50-60 میلیارد تومانی آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
اجرای این مراسم برعهده سید جواد هاشمی است. وی پس از بیان چند بیت شعر گفت که خاطرات بسیار خوبی از حبیب سینمای ایران داریم و برایمان بسیار از دست دادنش سخت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
سینما برای "حبیب آقا" جایی برای ساختن برج و گرفتن حافظ و سیمرغ نبود، سینما برای او گیشه و پول هم نبود، سینما برای او ریسمانی برای چنگ زدن به دنیا هم نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
در حالی نخستین ماه تابستان رو به پایان است که به نظر می رسید با شروع فصل گرم سال، تنور بازار خودرو نیز داغ شود، اما با وجود آغاز سفرهای تابستانی، اما بازار خودرو همچنان یخ زده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۰    
در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ایران به تفصیل و مستند به موضوع بدعهدی ها و کارشکنی ها و تعلل های آمریکا در اجرای تعهدات خود در برجام پرداخت و طرف آمریکایی در برابر انتقادات تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۰    
یک استاد دانشگاه و تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: در دولت دوازدهم اصلاح طبان با فقدان مرحوم هاشمی، پیروزی روحانی را مدیون خود دانسته و از وی می خواهند که به صورت انحصارطلبی تمامی وزرا از این جریان سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۲    
کودکان کار کوره های آجرپزی بی رنگ تر از تصاویری که هرروز در زندگی میبینیم نیستند، ولی جانی در آن ها است که ما را به خویشتن می خواند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۲    
رییس دانشگاه استنفورد: "تاثیر مریم روی هزاران زنی که برای دنبال کردن ریاضی و علم، میرزاخانی منبع الهام شان بود زنده خواهد بود."
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۲    
در تحلیل روشنفکری دوره رضاشاه باید باز هم به گذشته بازگشت، روشن فکران آن عصر نیز وامدار روشن فکران پیش از خود بودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۲    
انشقاق در اردوگاه جریان اصلاحات وارد فاز نزاع و جنگ رودررو شده است تا جایی که این موضوع در رسانه ها هم قابل کتمان نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۲    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۲    
حادثه قتل آتنا در کنار درس ها و عبرت هایش نیمه قابل تأمل دیگری هم داشت، مدعیان حق به جانبی به میدان آمدند و طنز تلخ تری را چاشنی این حادثه تلخ کردند که مثلا اگر سند 2030 در نظام آموزشی کشور اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۲    
آقای ظریف در دومین سالگرد امضای برجام ، گله مندانه می گوید "آمریکا با اجازه ندادن به ایران در بهره بردن از منافع برجام ، در عمل کردن به روح این توافق شکست خورده است" ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۲    
اینکه فردی در دوران مسئولیتش نزدیکان خود را خط قرمز بنامد و بر همین مبنا در مواجهه با رسیدگی عادلانه و قانونی به تخلفات آنها واکنش نشان دهد و جوسازی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۲    
مریم میرزاخانی نابغه ایرانی ریاضی دنیا که 40 سال بیشتر نداشت امروز صبح در آمریکا به علت سرطان درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۲    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
با نگاهی گذرا به وضعیت منطقه مشخص می َ شود، مهم ترین منازعات منطقه به نوعی به ایران ارتباط دارد. نوع این ارتباط نیز دو گونه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
آنچه امروز رخ داد نیز از زاویه ای دیگر، به حاشیه بردن مراسم روز قدس بود؛ همین بس که شکوه و عظمت قیام مردم روزه دار ایران را جمعی محدود خدشه دار کردند و به حاشیه بردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
در سیزدهمین کابینه پس از مشروطه که با ریاست وثوق الدوله تشکیل گردید قرار داد 1919 میلادی با دولت انگلیس توسط او در ازای دریافت 130 هزار تومان رشوه منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
غرب در صدد ارسال این پیام به دولت و ملت ایران است که اگر می خواهید از مواهب رابطه با دنیا! برخوردار باشید و با تهدیدات جدید مواجه نشوید باید از سپاه فاصله بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
محسن رفیق دوست که خود از جمله قدیمی ترین نیروهای سپاه و جزو شورای مرکزی آن بوده است در خاطرات خود به نحوه شکل گیری این نهاد پرداخته و رؤسای سپاه را معرفی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
چند سالی است که با آغاز فصل گرم، آتش سوزیهای عمدی و سهوی، به جان جنگلهای زاگرس میافتد و هکتارها از این جنگلها در این آتش سوزیهای میسوزد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۸    
شهید نصرالله ایمانی، برادر آیت الله شیخ اسدالله ایمانی امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در استان فارس است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۲۸    
امام موسی صدر سال ها در لبنان به مردم خدمت می کردند و در بین مردم این کشور محبوبیت بالایی داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۲:۲۸    
برخی معتقدند که نمی توان تمام مسئولیت حادثه را متوجه منافقین کرد و باید در پشت پرده از عناصری رونمایی کرد که به کمک سرویس های جاسوسی غربی و اسرائیلی، بمب را به داخل ایران منتقل کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...