شنبه ۰۹ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۱Apr 2017 29

عصر فارس (asrefars.ir)

  ۴ ساعت پیش    
جعفر قادری در یادداشتی به تحلیل اولین مناظره ریاست جمهوری و انکار برخی واقعیت ها پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
کاندیدای انتخابات گفت: مشکل محیط زیست مثل مشکل بحران اقتصادی و اجتماعی امروز حل نشده چرا نشده؟ به خاطر اینکه این دولت می فرماید این نمی شود پول می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
روحانی گفت: من هیچ وقت قول 4 میلیون شغل ندادم و این دروغ محض است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات گفت: دولت حرکت خوبی را در بحث مسکن داشته و خدمات بسیار زیادی را ارائه کرده، اما حقیقت این است که باید مشکلات با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
اولین مناظره انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با موضوع بررسی مسایل اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۹    
بقایای تیم تندروی اصلاحات و مشارکت با تقسیم کار میان جهانگیری و روحانی، قرار است نقش نامزد فعال را به جهانگیری بسپارند و روحانی به عنوان نامزد شکست خورده و نماد وضع موجود در مناظرات شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۹    
رئیس ستاد قالیباف با بیان اینکه متاسفانه رسانه ملی و مجری برنامه مناظره رعایت وقت نامزدها را به عدالت نداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
ستاد جوانان حجت الاسلام رییسی در پاسخی جالب به توییت ابوطالبی نوشت: برای رئیسی کرامت لطمه دیده شما که دولت اوباما بهتان ویزا نداد نیز مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه آمادگی دارم دارایی های خود را اعلام کنم، گفت: ریشه مفاسد و سرچشمه آنها از دستگاه اجرایی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
حسن روحانی دوباره ادعای وعده صد روزه به مردم داده است در حالی که تا روز تنفیذ ریاست جمهوری، به اندازه 100 روز فرصت دارد تا مشکلات مردم را رفع کند؛ اگر واقعا دنبال خدمت به مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
در مساله برجام واقعاً نظام هزینه داد و دفاع کرد از اینکه این مذاکرات جلو برود، بارها رهبر بزرگوار انقلاب دفاع کرد، خود ما بارها به پیروی از رهبر انقلاب اسلامی حمایت کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۹    
با اینکه بیش از چندین ماه از منتظر ماندن متقاضیان وام ازدواج می گذرد و هنوز بانک های عامل نسبت به پذیرش آنها اقدام نکرده اند، برخی شعب از دستور پرداخت وام ها تا پایان اردیبهشت خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
رئیس کابینه تدبیر روز گذشته و بعد از چهار سال از عمر ریاست جمهوری اش، بر اساس نظرسنجی ها به نتیجه رسیده است که مشکلات اقتصادی، اولویت مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید سیاست های پولی و مالی ما تغییر کند، تاکیدکرد:5 میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
فروزنده گفت: تحلیل ما این است که آقای جهانگیری کمک آقای روحانی و کاندیدای درسایه است و آمده تا اگر آقای روحانی در مناظره ها عددی را کم آورد، ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۹    
به نظر می رسد که تیم انتخاباتی دولت یازدهم؛ خود را از پیش بازنده در مناظره ها می داند و برای همین در حال ایجاد جنگ روانی برای مهندسی فضای انتخاباتی است؛ اما با فشار افکار عمومی موفق نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۹    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۹    
اولین مناظره زنده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه برگزار می شود؛ به نظر شما رئیس جمهور روحانی به چه سوالاتی باید پاسخ دهد؟ سوال شما از رئیس جمهور چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۹    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۹    
رفع مشکلات متعدد علاوه بر اجرای اقتصاد مقاومتی نیاز به دولتمردانی با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی دارد و این امر مستلزم وحدت همه جانبه نیروهای انقلابی ممکن خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۹    
ورشکستگی تعدادی از بانک ها و واحدهای تولیدی میراثی است که از دولت یازدهم به دولت جدید منتقل خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
انتخابات آینده فرصتی است که مردم بصیر و آگاه و ولایتمدار به دوراز حب و بغض های حزبی، گروهی، شخصی، کسی را انتخاب کنند که کاملاً معتقد به گفتمان امامین انقلاب بوده و دارای روحیه انقلابی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز با بیان اینکه عقل معاش و شعور اقتصادی مهم ترین نیاز اقتصاد مقاومتی است، گفت: جامعه از این رکن اساسی غافل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
با تصمیم کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بصورت زنده پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمنا جمع مخلص نیروهای انقلاب است گفت: هیچ اختلافی بین نیروهای انقلاب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
بر اساس آنچه که خیلی مختصر به من گزارش دادند، فقط در سال 95 بیش از 400 مورد محکومیت ها بر پایه گزارش سازمان بازرسی بوده است، البته ممکن است برخی اقدامات این پرونده ها از سال های قبل شروع شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
سخنگوی ستاد مردمی خادم ملت گفت: رقیب اصلی آقای رئیسی فقر گسترده ای است که بر گرده ملت ایران نشسته و رکودی است که بر جامعه حاکم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: متاسفانه برخی بررسی های نامزدهای شورای شهر توسط هیات اجرایی غیر نرمال انجام شده و برخی افراد رای آور را قربه الی الله رد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی و عمومی در ستادها مطلقاً جایز نیست، گفت: دولت کار و کرامت، دولت شفافیت اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
در چند روز اخیر شبهاتی در خصوص مسائل مالی دانشگاه آزاد و سرمایه گذاری شخصی مسئولان از پول دانشجویان مطرح شده که گستردگی موضوع لزوم شفاف سازی این موارد را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
حامیان رسانه ای دولت یازدهم هراس زیادی از روبرو شدن مستقیم رئیس جمهور با مردم دارند و موارد زیادی اتفاق افتاده که وب سایت دولت سخنان روحانی را سانسور کرده، همین نکته دلیلی است از ترس حضور در مناظره.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۹    
حضور عارف در کنار روحانی وجهه بهتری نسبت به جهانگیری به وی می داد، در حالی که جهانگیری می تواند به عنوان مسبب اوضاع اقتصادی و معیشتی موجود، آرای روحانی را کاهش نیز بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۹    
جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس در نامه ای سرگشاده خطاب به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مخالفت خود را با لغو برنامه زنده مناظرات کاندیدای دوازدهمین دوره ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
معاون رئیس جمهوری گفت: تهیه سند جامع گردشگری یکی از موضوعات مهمی است که در سال اول برنامه ششم توسعه این سند را نهایی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
شهردار تهران گفت: دولت کارنامه قابل قبولی در عرصه اقتصادی ندارد و با وجود دادن وعده های توخالی نتوانسته رفاه مناسبی برای مردم به ارمغان بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
با وجود تاکید معاون رسانه ملی بر زنده بودن مناظرات نامزدها، سخنگوی وزارت کشور از تصویب عدم پخش زنده مناظرات نامزدها در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با پیشنهاد صدا و سیما مبنی بر زنده بودن مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۹    
اولین نشست بررسی آسیب های اجتماعی شهر تهران در سال 96 با موضوع مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، به ریاست جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۹    
معاون اول قوه قضائیه گفت: با توزیع عادلانه فرصت ها و ثروت های ملی، نگذاریم افراد خاص و فسادآلود از منابع طبیعی سوءاستفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۹    
در ایام گرامیداشت روز ارتش، جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سهم زنان در پیشرفت کشور بسیار مهم و جدی است، گفت: بنده برای ایجاد شغل، برنامه کارشناسی و آماده دارم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۹    
رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در حالی قرار است برای افتتاح یا بهره برداری از پروژه های به بهره برداری رسیده به شیراز سفر کنند که افتتاح دوباره آن ها غیر از اقدامات پوپولیستی و تبلیغات توخالی انتخاباتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۹    
مراسم روز ارتش با حضور رئیس جمهور، فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح و رژه یگان های ارتش صبح امروز در جوار حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
نماینده سابق تھران در مجلس شورای اسلامی با برشمردن عوامل رکود و تورم در اقتصاد ایران گفت: سیاست مداران رفاه طلب و پول پرست یکی از اصلی ترین عوامل رکود و فساد در جامعه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
آیت الله رئیسی گفت: فقر و بیکاری زیبنده نظام نیست و برنامه ما نجات اقتصاد و مدیریت کشور است.دولت ما دولت انقلابی خواهد بود.نوشته ام حق التولیه من در راه زائران امام رضا (ع) و فقرا هزینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
این دوره روحانی از وضعیتش در مناظره ها و مباحث مطمئن نیست و اگر با کاندیداهای مختلف مواجه شود و در قامت رقیب او را نقد کنند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
پیروزی رجب طیب اردوغان و حزب حاکم در ترکیه در همه پرسی تغییر قانون اساسی، سناریوهایی را پیش روی دو کشور بحران زده سوریه و عراق مطرح می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
دواطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: شرایط کشور در موقعیتی است که در تامین اجتماعی با ورشکستگی مواجهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
عبدالحمید دشتی نماینده ای که به خاطر انتقادها و اظهارات آتشین خود علیه رژیم آل سعود از سوی خاندان حاکم بر کویت به حدود 50 سال زندان محکوم شده از ابعاد نفوذ سعودی ها در کویت پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
برنامه ثریا در آستانه انتخابات به بررسی چرایی کاهش رشد علمی کشور و افزایش بیکاری فارغ التحصیلان و ضرورت ایجاد تحول واقعی در آموزش عالی کشور در دولت آینده پرداخت. در سالهای اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
مرجع تقلید شیعیان گفت: یکی از این مصادیق گرانی کالا و خدمات در جامعه است، مردم در مضیقه هستند و زندگی مردم در تماس با اقتصاد مشکلات فراوانی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
وزارت دفاع با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی، ظرفیت های دفاعی ارتش و نیروهای مسلح در پاسخگویی سریع به هرگونه تهدید را عامل بازدارندگی و شکست آرزوهای جبهه دشمن دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
27 نماینده مجلس در صحن علنی امروز پارلمان به وزیر کشور تذکر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه تدوین و تنظیم مقررات جزئی تر برای بررسی صلاحیت های داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بر عهده دولت و مجلس بوده است، گفت: باید بپذیریم همه در این باره قصور داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
همسر و دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز، کشور را به مقصد انگلیس ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۰    
کثرت تیپ ها و شخصیت های حاضر در صف ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری در ایران (حتی کودک 9 ساله) این روزها دستمایه تحلیل های زیاد و بعضاً متضادی در رسانه های رسمی و غیر رسمی چون شبکه های اجتماعی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۰    
در شرایطی که رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده می توانست در اولویت کارهای رئیس جمهور قرار بگیرد وی امروز برای افتتاح نمایشی چند واحد پتروشیمی به عسلویه سفر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۰:۲۰    
روحانی بار دیگر از انضباط مالی دولت گفت، در کارنامه اقتصادی دولت او نقاط کوری دیده می شود که همچنان پاسخی به آن داده نشده است، از جمله تخلف مالی بزرگی که رد پای آن در آمارهای رسمی پاک شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۰:۲۰    
از روز گذشته تا به امروز سیل و آبگرفتگی 5 استان را فرا گرفته است که باعث خسارات مالی و جانی فراوانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت بار تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۰    
مهرداد بذرپاش پس از حضور در محل ستاد انتخابات کشور، اعلام کرد که به نفع جریان انقلابی انصراف داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۰    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: فوریت امروز ما اقتصاد است و پیروزی در جنگ اقتصادی با دشمنان، نیازمند روحیه رزمندگی، اعتماد به مردم، تکریم کارگر و کارآفرین ایرانی و فعال شدن دیپلماسی اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۰    
حجت الاسلام حسن روحانی بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، حاضر به حضور در نشست خبری و پاسخ به سؤالات خبرنگاران نشد
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۰:۲۰    
داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید اقتصادی ایجاد کنیم که در مقابل تکانه ها دچار مشکل نشود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل تعاون روستایی استان فارس از ادامه طرح تنظیم بازار میوه تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۰    
تعداد داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز سوم نام نویسی از مرز 300 نفر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۰    
دستجردی با بیان اینکه جلسات با نامزدها بسیار خوب بود و همه این پنج نامزد سازوکار قبلی جبهه را قبول داشتند، تصریح کرد: سازوکار جبهه این است که بالاخره درنهایت جبهه به یک کاندیدای واحد برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۰۰:۲۰    
کارشناس استراتژیک نظام نوشت: تلاش برای دو قطبی سازی محیط داخلی و سرگرم کردن ایران در انتخابات 96 به بهانه ردصلاحیت ها چه ارتباط معناداری می تواند با طرح تقسیم جنوب سوریه داشته باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۰    
آیا با تجربه 38 سال انقلاب و توطئه های رنگارنگ استکبار جهانی این همه خوش بینی به غرب، فتح الفتوح نامیدن برجام، آفتاب تابان و باران رحمت خواندن آن ساده اندیشی نیست؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۰    
براساس آخرین آمار اعلام شده، تعداد 266 داوطلب تا ساعت 16 امروز در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نام نویسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۳:۵۰    
دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز با بیان اینکه مدیر انقلابی باید شجاع باشد، گفت: مدیر انقلابی کسی است که اسلام انقلابی را بدون دلبستگی به خارج از مرزها و یا تراشیدن بی فایده هزینه برای نظام ساطع می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۰    
یک کارشناس زیست محیطی گفت: روند توسعه بی رویه منابع آبی و تغییر کاربری اراضی کشاورزی، به تدریج اثرات منفی خود را نشان دادند؛ به طوری که از میانه دهه 70 آثار کم آبی و کوچک شدن تالاب بختگان آشکار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۰    
جانشین ناحیه بسیج دانشجویی فارس بر جهت گیری کار هنری در جهت افکار انقلابی، توحیدی و همسو با ارزش های انقلاب اسلامی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۰    
پس از ضربه سربازان گمنام به سایت آمدنیوز و در دست گرفتن مدیریت آن، اسناد مهمی از سرپلهای داخلی این سایت و کانال آن و همچنین مدیرمسئول این سایت به دست آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۰    
چرا انسان عاقل باید به گونه ای شعار و وعده بدهد که چهار سال بعد اگر از وی بپرسند که چرا چنین وعده ای داده اید، به دروغ بگوید که من چنین و چنان نگفتم؛ قیمت بازی با افکار عمومی، چه هزینه ای دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰    
محسن رضایی به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی پیامی صادر و تاکید کرد: کشور بدون کارآمدی جمعی و انقلابی، از دایره تنگ مشکلات اقتصادی، تحریم ها و کارشکنی های دشمنان و رقبا بیرون نخواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰    
بر اساس جدول زمان بندی منتشر پشده از سوی ستاد انتخابات کشور نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از امروز آغاز تا 26 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰    
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به سؤال جمعی از مقلدین گفت: درباره حضور و یا عدم حضور هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهارنظر و توصیه ای نکرده و مردم را به شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح دعوت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰    
امام علی، اسوه زعامت و حکومت داری بود؛ و در منصب عدالت، شایسته ترین افراد را برای قضاوت بر می گزید. اما با این توصیف، کوچکترین اشتباه در آداب و شرایط قاضی را نیز بر نمی تافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۰    
در حالی رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت از صبح امروز وارد استان مازندران شده که اخبار سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در سکوت خبری رسانه های منتقد در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۰    
رئیس ستاد اقامه نماز با تاکید بر توجه ترویج خنده حلال در جامعه گفت: خنده حلال در زندگی مردم ما حذف شده است حوزه علمیه در این زمینه باید به صورت جدی وارد عمل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۰    
رسانه ملی باید به این سؤال پاسخ دهد که بر اساس کدام توافق چنین فرصت تبلیغاتی به روحانی داده است و چرا باید چنین بی سلیقگی در این روزها اتفاق بیفتد؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۰    
امام خامنه ای فرمودند: منظور از منع واردات، واردات کالاهایی نیست که در داخل به قدر کافی تولید نمی شوند یا واردات آنها می تواند برای تولید داخل الگو قرار گیرد، بلکه آن وارداتی باید متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۰    
انتشارات انقلاب اسلامی در آستانه میلاد امام علی (ع) کتاب جاودانه تاریخ شامل مرور شخصیت امیرالمؤمنین علی(علیه السلام) در بیان رهبر معظّم انقلاب اسلامی را برای مطالعه معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۰    
نماینده سابق مردم تهران تاکید کرد: آقای روحانی، لطفاً برای مردم انشا نخوانید، شما املای خود را در این 4 سال نوشتید و امروز هم وقت ارائه کارنامه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۰    
تولیت آستان قدس رضوی(ع) گفت: ما باید جامعه خود را براساس آموزه های حضرت علی(ع) شکل دهیم. امیر مؤمنان علی(ع) مقابل معارضین می ایستاد و با بینوایان در نهایت مهربانی سخن می گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۳:۵۰    
مدیر عامل خبرگزاری دانشجو با تاکید بر معرفی ظرفیت های هنر انقلابی گفت: تنها تعیین کننده معادلات منطقه، تفکر انقلابی و جوان انقلابی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۳:۵۰    
نمایشگاه های تجسمی ویژه ی هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از هنرمندان و مدیران دستگاه های فرهنگی در نگارخانه وصال شیراز گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۰    
امام خامنه ای افزودند: دشمن تلاش می کند با استفاده از تاکتیکهای جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس نمی شود و نمی توانیم را در آنها القا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۰    
دوربین راوی یا اسلحه مجاهد؟! چهره هنری یا وجهه نظامی؟! هنرمند و نقاش و نویسنده و مستندساز یا سرباز و سرهنگ و سردار و امیرسپهبد؟! لباس اسپرت آبی رنگ یا جامه خاکی رزم؟! خودکار یا فشنگ؟! قلم یا گلوله؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۰    
وبگاه آمریکایی به حمایت های واشنگتن از صدام در برهه جنگ تحمیلی و تناقض های رییس جمهور جدید آمریکا که در رقابت های انتخاباتی استفاده سلاح شیمیایی از سوی ارتش بعث را ناچیز توصیف کرده بود، اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۰    
حال بگذریم از این سؤالات که هدف عوامل داخلی از طرح این موضوعات چیست و تاثیر آن در ضعیف دیده شدن ایران و در نتیجه تحریک دشمن به افزایش اقدامات ضدایرانی چه خواهد بود؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۰    
در این بیانیه آمده است: ایران اسلامی بن بست ندارد و کلید واقعی حل مشکلات حضور و اراده ی همه ما مردم برای تحول جدی در مدیریت اجرائی کشور است و گام اول در ایجاد این تغییر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۱    
جانشین بسیج اساتید فارس گفت: دستیابی ایران به فن آوری هسته ای به عنوان یک حق مسلم، قدرت چانه زنی کشور را افزایش خواهد داد و سیاست خارجی ایران را به نوعی کنش مند براساس ابتکار ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۱    
حمله نقطه ای ایالات متحده به سوریه را باید از زاویه نیاز ترامپ به جنگ روانی استراتژیک و پاسخ وی به مطالبات متحدان آمریکا مورد ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۱    
نایب رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کل کشور گفت: اگر در روستا کسی رد صلاحیت شود به هیات نظارت شهرستان مراجعه و اعتراض کند و اگر در شهرستان هم رد شد در آخرین مرحله می تواند به هیات نظارت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۱    
دولتی ها می گفتند عدم اجرای برجام برجام هرروز حداقل 100میلیون دلار ضرر متوجه کشور می شود، بنابراین انتظار می رود در این 445 روز پس از اجرای برجام حداقل 169هزار و 100 میلیارد تومان نصیب دولت شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: به نظر من شخصیّت آقای صدر، حالا اگر نگوییم بی نظیر، حدّاقل یک شخصیّت کم نظیر بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۲۲:۲۱    
شهید آوینی، هنر واقعی را با الهام گیری از معارف اسلامی، آن چنان توصیف می کند که با فطرت و حقیقت انسانی در هماهنگی کامل است.
مشاهده نتایج بیشتر...