سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۱۳:۳۴Jun 2017 27

عصر فارس (asrefars.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۲    
بسیج اساتید به عنوان پیش قراولان جامعه دانشگاهی باید خارج از فضای تئوری افق پیش روی خود را ترسیم کند تا بتواند به خوبی هدایت قشر عظیم جامعه دانشگاهی را به عهده بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۲    
اساتید بسیجی دانشگاه های فارس در بیانیه ای تصریح کردند: هم اینک مدافعان حقیقی آرمان قدس در جای جای منطقه غرب آسیا و حتی فراتر از آن، با قدرتی هوشمند و اندیشه های برتر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۶:۱۲    
حجتی در سال 88، منتظری را "مرجع آزاده و مظلوم، مرجع زجر کشیده و ستمدیده" خوانده و با متهم کردن نظام به ظلم به منتظری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۲    
استاد دانشگاه آزاد شیراز گفت: این نوع سخنان مبنی بر انتخابی بودن امامت و ولایت هم ازنظر آیات و روایات و هم ازنظر علمای شیعه و به ویژه حضرت امام سازگاری ندارد و متأسفانه بیشتر ایجاد شبهه و قصد زیر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز در گردهمایی سالروز بسیج اساتید گفت: تاکنون زیربنای تمام علم غرب بر مبنای نظریه تکامل داروین است که پیش فرض عالم تکوین است درحالی که آن نیز هنوز به درستی اثبات نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۳    
جنگ لفطی و رسانه ای آغاز شده توسط قطر و عربستان که در روز های پیشین با رد وبدل شدن خط ونشان های رسانه ای از کاریکاتور روزنامه الرای و الجزیره گرفته تا توییت ها همراه بود شدت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۲    
دبیران تشکل های سیاسی جریان اصولگرایی در استان فارس اعلام کردند بدلیل اقدامات غیرقانونی و تخلفات گسترده در انتخابات ازجمله تایید صلاحیت افرادی که هیات نظارت بر انتخابات آن ها را رد کرده بو ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۲    
اساتید بسیجی و انقلابی دانشگا ه های آزاد اسلامی استان فارس حمایت کامل خود را از اقدامات ارزشمند دکتر ولایتی اعلام کرده و بیان کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۲    
در پی تغییرات مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی، عده ای روند این تغییرات را زیر سوال برده و آن را دارای ابهام دانسته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۵:۵۰    
معاون سیاسی سپاه گفت: تسلیحات موشکی مؤلفه ای بازدارنده برای اقتدار نظام اسلامی است و اگرچه ما به دنبال شهادت هستیم اما به دنبال خودکشی که نیستیم و با استفاده از مدل های بازدارندگی اقتدار نظام اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۷    
در این نامه تصریح شده است: از وزیر علوم انتظار می رود پس از انجام راستی آزمایی در مورد ادعاهای مطرح شده در مورد وقوع سرقت علمی در پایان نامه یادشده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۷    
جمعی از اساتید دانشگاه های شیراز در بیانیه ای تصریح کردند: جمهوری اسلامی در این برهه حساس و خطیر برای رسیدن به آرمان های بلند نظام اسلامی، بیش ازپیش نیازمند حضور باورمند شخصیتی فعال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۹    
پشت پرده مخالفت های پُرشمار دولت یازدهم در 4 سال گذشته با پرداخت 45500 تومان یارانه به مردم کسی نیست جز...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۹    
حبیب دهقان نسب گفت: نه تنها هنرمندان که تمامی مردم این روزها در آرزوی داشتن آرامش، رفاه، آسایش، کار و... به سر می برند
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: حضور حداکثری در انتخابات وظیفه همه مردم است و در درجه دوم تلاش در انتخاب فرد اصلح است و اصلح فردی است که روحیه جهادی داشته باشد و در مقام عمل
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
کتاب انتظار فرج امام زمان(عج) در برگیرنده مجموعه بیانات مقام معظم رهبری درباره مسأله مهدویت است، مسأله ای که اصلی ترین و اساسی ترین اصل زندگی ما انسان هاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹    
فایننشال تایمز درباره وعده جذب 30 میلیارد دلار سرمایه خارجی از سوی روحانی نوشت بزرگ ترین مانع ابهام قانونی وزارت خزانه داری آمریکاست که فضای کافی برای سیاست مداران ایجاد کرده تا قوانین را تغییر دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
بروکینگز: تمرکز اصولگرایان باید بر جذب آرایی علاوه بر آرای سنتی اصولگرایان باشد و استقامت، پیروی از همین سیاست فعلی، و حفظ اتحاد بین اصولگرایان رمز پیروزی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
پس از فراخوان محمدباقر قالیباف در دومین مناظره انتخاباتی مبنی بر اینکه 6 نامزد حاضر در انتخابات، لیست دارایی های خود را اعلام کنند، موج حمایت های گسترده از این پیشنهاد در کشور شکل گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
روزنامه رسمی دولت یازدهم بر شعار ما نمی توانیم اصرار کرده است: خرید هواپیما یکی از دستاوردهای مهم برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
رئیس جمهور روحانی و حامیان اصلاح طلب وی در حالی این روزها معترض شعار دولت 4 درصدی هستند و علت آنرا نمی دانند که گویا قصد ندارند به 4 سال صحبت های عجیب خود درباره اکثریت مردم ایران رجوع کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: رئیس جمهور با انتخاب دانش آشتیانی، جامعه معلمان را تحقیر کرد و این پیام را داد که از بین یک میلیون معلم، حتی یک نفر قابلیت در دست گرفتن امور این وزارتخانه را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۹    
اسحاق جهانگیری یاران و رفقای قدیمی خودش را دور یک میز نشانده بود، تا آنان با همراهی مطلق او عملکرد دولت حسن روحانی را ستایش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم اصلاح نگاه به بیگانه، گفت: این خطاست که آقایان فکر می کنند می توانند با کمک بیگانگان مشکلات مردم ایران را حل کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
تجری گفت: در برخی حوزه ها تایید صلاحیت برخی افراد با سابقه فساد و کیفری صورت گرفته که هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات رسیدگی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
پدیده روحان گیری سبب نگرانی ویژه روحانی و برخی از اصلاح طلبان شده تا جایی که ترمز جهانگیری را در مناظره دوم کشیده و او را به یک کاندیدای بیانیه خوان تبدیل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
دشمنان ملت ایران، به ویژه صهیونیست ها و سعودی ها و البته رسانه های غربی هم از این خود-زنی رییس جمهور و انتقاد بی سابقه به توان دفاعی کشور، استقبال آشکاری نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۹    
دبیرکل شورای عالی بسیج گفت: بعضی مسئولان کشور مشکل شان این است که سرشان را بالا نمی کنند تا ظرفیت کشور را ببینند و متاسفانه بسیاری از آنها حال ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۱:۱۹    
دومین مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری با حضور حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، اسحاق جهانگیری، سیدمصطفی میرسلیم، حجت الاسلام حسن روحانی، محمدباقر قالیباف و سید مصطفی هاشمی طبا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۹    
جهانگیری به جای پاسخ سوال متن آماده ای را از روی کاغذ قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۹    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سفرهای تبلیغاتی خود، در جمع پرشور مردم ایلام حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۹    
امدادرسانی به حادثه دیدگان حادثه انفجار در معدن زغال سنگ یورت زمستانی آزادشهر استان گلستان برای دومین شب متوالی انجام شد. تا کنون پیکر 22 نفر از معدنچیان و کارگران از زیر آوار خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۱۹    
عکس هایی از شکوفه های سیب که بر درختان سیب شهر خانه زنیان شیراز نشسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۹    
دومین مناظره انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با موضوع بررسی مسایل سیاسی و فرهنگی در برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۹    
کارگروه اقتصادی بسیج اساتید فارس با محوریت بررسی موانع اشتغال در راستای شعار اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۹    
رئیس سازمان بسیج اساتید فارس گفت: اگر فضای انتخابات به درستی مدیریت نشود، دوقطبی ایجاد می شود و این دوقطبی بعد عقلانی ندارد؛ چراکه حفظ نظام اسلامی برای ما مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۹    
دهیاران در برخی از روستاها موجی راه انداخته اند که هر رئیس جمهوری دو دوره هست چه رأی بدهید و چه رأی ندهید!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۴۹    
مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: غرب تقویت میانه روها را با نوع نگاه اسلام لیبرال- سکولار و تغییر رفتار جمهوری اسلامی در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۹    
مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، اصلاحات اسلامی و انقلابی در شیوه مدیریت اجرایی کشور را نیاز امروز انقلاب اسلامی دانست و گفت: اولویت اصلی دولت آینده اصلاح ساختار فسادخیز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۹    
نشست مشترک رؤسا، معاونین و کارشناسان سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس در سالن سرو حوزه هنری فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۹    
رئیس اسبق داشگاه شیراز با بیان اینکه سرعت تغییرات در فضای مجازی به قدری بالا رفته که منتظر افراد نمی ماند، گفت: باید در این فضا اتاق فرهنگ سایبری تعریف کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۹    
گذشته از اینکه دارالسلام یک مکان تاریخی است که حتی عده ای متعلق به دوران پیش از اسلام است، قبوری در دل خود دارد که اهمیت آن را دو چندان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۹    
ملاصدرا مدرسه خان را تبدیل به یک دانشگاه کرد و برای اولین بار دروسی مثل نجوم، علم حساب، هندسه، زمین شناسی، جانورشناسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۹    
مدیر مجمع فرهنگی میعاد با شهیدان فارس گفت: تکریم خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان حماسه هشت سال دفاع مقدس خود به منزله توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۹    
جعفر قادری در یادداشتی به تحلیل اولین مناظره ریاست جمهوری و انکار برخی واقعیت ها پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
کاندیدای انتخابات گفت: مشکل محیط زیست مثل مشکل بحران اقتصادی و اجتماعی امروز حل نشده چرا نشده؟ به خاطر اینکه این دولت می فرماید این نمی شود پول می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
روحانی گفت: من هیچ وقت قول 4 میلیون شغل ندادم و این دروغ محض است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات گفت: دولت حرکت خوبی را در بحث مسکن داشته و خدمات بسیار زیادی را ارائه کرده، اما حقیقت این است که باید مشکلات با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۴۹    
اولین مناظره انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با موضوع بررسی مسایل اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۹    
بقایای تیم تندروی اصلاحات و مشارکت با تقسیم کار میان جهانگیری و روحانی، قرار است نقش نامزد فعال را به جهانگیری بسپارند و روحانی به عنوان نامزد شکست خورده و نماد وضع موجود در مناظرات شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۹    
رئیس ستاد قالیباف با بیان اینکه متاسفانه رسانه ملی و مجری برنامه مناظره رعایت وقت نامزدها را به عدالت نداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
ستاد جوانان حجت الاسلام رییسی در پاسخی جالب به توییت ابوطالبی نوشت: برای رئیسی کرامت لطمه دیده شما که دولت اوباما بهتان ویزا نداد نیز مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه آمادگی دارم دارایی های خود را اعلام کنم، گفت: ریشه مفاسد و سرچشمه آنها از دستگاه اجرایی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
حسن روحانی دوباره ادعای وعده صد روزه به مردم داده است در حالی که تا روز تنفیذ ریاست جمهوری، به اندازه 100 روز فرصت دارد تا مشکلات مردم را رفع کند؛ اگر واقعا دنبال خدمت به مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۹    
در مساله برجام واقعاً نظام هزینه داد و دفاع کرد از اینکه این مذاکرات جلو برود، بارها رهبر بزرگوار انقلاب دفاع کرد، خود ما بارها به پیروی از رهبر انقلاب اسلامی حمایت کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۹    
با اینکه بیش از چندین ماه از منتظر ماندن متقاضیان وام ازدواج می گذرد و هنوز بانک های عامل نسبت به پذیرش آنها اقدام نکرده اند، برخی شعب از دستور پرداخت وام ها تا پایان اردیبهشت خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
رئیس کابینه تدبیر روز گذشته و بعد از چهار سال از عمر ریاست جمهوری اش، بر اساس نظرسنجی ها به نتیجه رسیده است که مشکلات اقتصادی، اولویت مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید سیاست های پولی و مالی ما تغییر کند، تاکیدکرد:5 میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۹    
فروزنده گفت: تحلیل ما این است که آقای جهانگیری کمک آقای روحانی و کاندیدای درسایه است و آمده تا اگر آقای روحانی در مناظره ها عددی را کم آورد، ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۹    
به نظر می رسد که تیم انتخاباتی دولت یازدهم؛ خود را از پیش بازنده در مناظره ها می داند و برای همین در حال ایجاد جنگ روانی برای مهندسی فضای انتخاباتی است؛ اما با فشار افکار عمومی موفق نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۹    
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده ام.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۹    
اولین مناظره زنده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه برگزار می شود؛ به نظر شما رئیس جمهور روحانی به چه سوالاتی باید پاسخ دهد؟ سوال شما از رئیس جمهور چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۹    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۹    
رفع مشکلات متعدد علاوه بر اجرای اقتصاد مقاومتی نیاز به دولتمردانی با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی دارد و این امر مستلزم وحدت همه جانبه نیروهای انقلابی ممکن خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۹    
ورشکستگی تعدادی از بانک ها و واحدهای تولیدی میراثی است که از دولت یازدهم به دولت جدید منتقل خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
انتخابات آینده فرصتی است که مردم بصیر و آگاه و ولایتمدار به دوراز حب و بغض های حزبی، گروهی، شخصی، کسی را انتخاب کنند که کاملاً معتقد به گفتمان امامین انقلاب بوده و دارای روحیه انقلابی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز با بیان اینکه عقل معاش و شعور اقتصادی مهم ترین نیاز اقتصاد مقاومتی است، گفت: جامعه از این رکن اساسی غافل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
با تصمیم کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بصورت زنده پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمنا جمع مخلص نیروهای انقلاب است گفت: هیچ اختلافی بین نیروهای انقلاب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
بر اساس آنچه که خیلی مختصر به من گزارش دادند، فقط در سال 95 بیش از 400 مورد محکومیت ها بر پایه گزارش سازمان بازرسی بوده است، البته ممکن است برخی اقدامات این پرونده ها از سال های قبل شروع شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
سخنگوی ستاد مردمی خادم ملت گفت: رقیب اصلی آقای رئیسی فقر گسترده ای است که بر گرده ملت ایران نشسته و رکودی است که بر جامعه حاکم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۹    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: متاسفانه برخی بررسی های نامزدهای شورای شهر توسط هیات اجرایی غیر نرمال انجام شده و برخی افراد رای آور را قربه الی الله رد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی و عمومی در ستادها مطلقاً جایز نیست، گفت: دولت کار و کرامت، دولت شفافیت اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
در چند روز اخیر شبهاتی در خصوص مسائل مالی دانشگاه آزاد و سرمایه گذاری شخصی مسئولان از پول دانشجویان مطرح شده که گستردگی موضوع لزوم شفاف سازی این موارد را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۹    
حامیان رسانه ای دولت یازدهم هراس زیادی از روبرو شدن مستقیم رئیس جمهور با مردم دارند و موارد زیادی اتفاق افتاده که وب سایت دولت سخنان روحانی را سانسور کرده، همین نکته دلیلی است از ترس حضور در مناظره.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۹    
حضور عارف در کنار روحانی وجهه بهتری نسبت به جهانگیری به وی می داد، در حالی که جهانگیری می تواند به عنوان مسبب اوضاع اقتصادی و معیشتی موجود، آرای روحانی را کاهش نیز بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۹    
جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس در نامه ای سرگشاده خطاب به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مخالفت خود را با لغو برنامه زنده مناظرات کاندیدای دوازدهمین دوره ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
معاون رئیس جمهوری گفت: تهیه سند جامع گردشگری یکی از موضوعات مهمی است که در سال اول برنامه ششم توسعه این سند را نهایی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
شهردار تهران گفت: دولت کارنامه قابل قبولی در عرصه اقتصادی ندارد و با وجود دادن وعده های توخالی نتوانسته رفاه مناسبی برای مردم به ارمغان بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
با وجود تاکید معاون رسانه ملی بر زنده بودن مناظرات نامزدها، سخنگوی وزارت کشور از تصویب عدم پخش زنده مناظرات نامزدها در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با پیشنهاد صدا و سیما مبنی بر زنده بودن مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۹    
اولین نشست بررسی آسیب های اجتماعی شهر تهران در سال 96 با موضوع مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، به ریاست جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۹    
معاون اول قوه قضائیه گفت: با توزیع عادلانه فرصت ها و ثروت های ملی، نگذاریم افراد خاص و فسادآلود از منابع طبیعی سوءاستفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۹    
در ایام گرامیداشت روز ارتش، جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سهم زنان در پیشرفت کشور بسیار مهم و جدی است، گفت: بنده برای ایجاد شغل، برنامه کارشناسی و آماده دارم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۹    
رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت در حالی قرار است برای افتتاح یا بهره برداری از پروژه های به بهره برداری رسیده به شیراز سفر کنند که افتتاح دوباره آن ها غیر از اقدامات پوپولیستی و تبلیغات توخالی انتخاباتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۹    
مراسم روز ارتش با حضور رئیس جمهور، فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح و رژه یگان های ارتش صبح امروز در جوار حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
نماینده سابق تھران در مجلس شورای اسلامی با برشمردن عوامل رکود و تورم در اقتصاد ایران گفت: سیاست مداران رفاه طلب و پول پرست یکی از اصلی ترین عوامل رکود و فساد در جامعه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
آیت الله رئیسی گفت: فقر و بیکاری زیبنده نظام نیست و برنامه ما نجات اقتصاد و مدیریت کشور است.دولت ما دولت انقلابی خواهد بود.نوشته ام حق التولیه من در راه زائران امام رضا (ع) و فقرا هزینه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
این دوره روحانی از وضعیتش در مناظره ها و مباحث مطمئن نیست و اگر با کاندیداهای مختلف مواجه شود و در قامت رقیب او را نقد کنند
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۹    
پیروزی رجب طیب اردوغان و حزب حاکم در ترکیه در همه پرسی تغییر قانون اساسی، سناریوهایی را پیش روی دو کشور بحران زده سوریه و عراق مطرح می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
دواطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: شرایط کشور در موقعیتی است که در تامین اجتماعی با ورشکستگی مواجهیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
عبدالحمید دشتی نماینده ای که به خاطر انتقادها و اظهارات آتشین خود علیه رژیم آل سعود از سوی خاندان حاکم بر کویت به حدود 50 سال زندان محکوم شده از ابعاد نفوذ سعودی ها در کویت پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
برنامه ثریا در آستانه انتخابات به بررسی چرایی کاهش رشد علمی کشور و افزایش بیکاری فارغ التحصیلان و ضرورت ایجاد تحول واقعی در آموزش عالی کشور در دولت آینده پرداخت. در سالهای اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
مرجع تقلید شیعیان گفت: یکی از این مصادیق گرانی کالا و خدمات در جامعه است، مردم در مضیقه هستند و زندگی مردم در تماس با اقتصاد مشکلات فراوانی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۹    
وزارت دفاع با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی، ظرفیت های دفاعی ارتش و نیروهای مسلح در پاسخگویی سریع به هرگونه تهدید را عامل بازدارندگی و شکست آرزوهای جبهه دشمن دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
27 نماینده مجلس در صحن علنی امروز پارلمان به وزیر کشور تذکر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به اینکه تدوین و تنظیم مقررات جزئی تر برای بررسی صلاحیت های داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بر عهده دولت و مجلس بوده است، گفت: باید بپذیریم همه در این باره قصور داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۰    
همسر و دختر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز، کشور را به مقصد انگلیس ترک کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...