چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۰:۰۵Mar 2017 29

عصر فارس (asrefars.ir)

  ۷ ساعت پیش    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری کردند.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر سابق نفت با بیان اینکه اقتصاد اصلی ترین موضوع کشور است، گفت: بر اساس نظرسنجی که در کشور وجود دارد بیش از 70 درصد مردم اقتصاد را مهمترین موضوع و دغدغه خود می دانند.
  ۸ ساعت پیش    
در این نامه خواسته شده اقدامات مقتضی تقنینی و اجرایی در رابطه با فتوای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حرام بودن واردات کالاهایی که در داخل تولید می شوند صورت گیرد.
  ۸ ساعت پیش    
کتاب از خمینی تا خامنه ای نوشته دیمیتری ژوکوف نویسنده فقید روسیه به چاپ سوم در این کشور رسید که در برگیرنده اطلاعاتی از ایران، انقلاب و جمهوری اسلامی است.
  ۸ ساعت پیش    
در نامه به امام نوشتیم: ما مقلد شما هستیم و چون دسترسی به شما نداریم بفرمایید که در مورد سؤالات و مسائل روز به چه کسی مراجعه کنیم؟
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل صداوسیمای فارس گفت: معرفی آداب ورسوم فارس در شبکه های سراسری رویکرد این مرکز است.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: مأموریت ما ایجابی است نه سلبی اما مردم همیشه نگاه سلبی به پدیده امربه معروف دارند و باید این نگاه عوض شود.
  ۹ ساعت پیش    
استاندار فارس گفت: با قول مدیرعامل شرکت گاز استان فارس تا سال 97 دیگر روستای زیر 20 خانوار بدون گاز نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۴    
مسؤول مجمع فرهنگی میعاد با شهیدان فارس گفت: این مجمع ترویج سبک زندگی شهدا را اولویت اصلی خود قرار داده است و هدف اصلی ترویج سبک زندگی شهدا نیز خانواده و جوان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۵۴    
رئیس دانشگاه پیام نور داراب فقط یک روز پس از برگزاری نشست هم اندیشی اساتید که تنها دانشگاه پیام نور داراب میزبان آن بود، به بهانه انتقاد به ورود ایرباس 330 و گرفتن عکس های یادگاری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۹:۰۴    
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی فارس از اعزام حدود 5 هزار دانشجوی دانشگاه های این استان به اردوهای راهیان نور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۴    
جانشین سازمان بسیج اساتید فارس گفت: با رأی اکثریت اساتید سه کارگروه اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی و پیوست فرهنگی در دستور کار سال آینده این سازمان و مجمع قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۴    
در این نامه آمده است: احساس تکلیف بدون دارا بودن شاخص ها و توانمندی های لازم برای پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی در دهه پنجم، بیشتر نتیجه سودای قدرت طلبی و توهم خود صلح پنداری است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۴    
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری از عدم توجه به تدوین علوم انسانی مبتنی بر مبانی اسلام در دوران پس از انقلاب انتقاد کرد و گفت: مشکلات جامعه اسلامی ما با نسخه های بیگانگان برطرف نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۴    
اسامی 30 منتخب و میزان آرای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۴    
شهردار شیراز گفت: نشست زمین در محل کارگاه ایستگاه مترو بازار وکیل صبح جمعه و به دنبال بارش های شدید ایجاد و موجب بروز مشکلاتی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۴    
بودجه پیشنهادی شهرداری شیراز در سال 96 به وقت قانونی خود به شورای اسلامی شهر ارائه شد و پس از تصویب کلیات آن امروز نیز جزییات آن در شورای اسلامی تصویب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۴    
قائم مقام وزیر بهداشت در فارس گفت: این آقایان از راه های دیگر برای رسیدن به اغراض سیاسی خود استفاده کنند و سلامت مردم را بازیچه سیاسی کاری های خود قرار ندهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۵:۰۹    
معاون گردشگری و امور زائران استاندار فارس گفت: با توجه به زیرساخت های پزشکی و مراکز علمی در فارس، می توان این استان را به عنوان قطب پزشکی معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۵:۰۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در بحث برخورد با متکدیان حرفه ای باید سازمان های مردم نهاد را فعال کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۴:۵۴    
استاندار فارس خواستار تلاش مدیران اجرایی استان برای پیگیری تصویب طرح های پیشنهادی استان در وزارتخانه های مرتبط شد و گفت: باید در رقابت برای تأمین مالی پروژه های عمرانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۴:۵۴    
امام جمعه شیراز گفت: افول رژیم صهیونیستی پس از پیروزی انقلاب اسلامی آغازشده و امروز شاهد پیروزی مقاومت در غزه، فلسطین، لبنان و سوریه هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۹    
امام خامنه ای افزودند: مبارزه با ظالمان منحصر به مبارزه با شمشیر نیست و امروز تبلیغات در دنیا حرف اول را می زند که می توان با ابزار بیان و شعر با ظالمان مبارزه کرد و در سال های اخیر نیز نمونه های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۹    
امام خامنه ای، قصه پُرغصه فلسطین و اندوه جانکاه مظلومیت ملت صبور، بردبار و مقاوم آن را درد و رنجی انبوه بر دل انسانهای آزادی خواه و حق طلب و عدالت جو دانستند و بیان کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۴:۰۹    
استاد دانشگاه تهران گفت: رؤسای جمهور آمریکا تابع تصمیماتی هستند که در بدنه اندیشکده های راهبردی ساخته شده و فقط اینها نحوه تاکتیکشان عوض می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۷    
این چهره اقتصادی گفت: دولت به جای بالا بردن توان تولید ملی از دوپینگ خام فروشی نفت استفاده می کند و این به جای رونق اقتصادی و افزایش تولید ملی و درآمد کشور، اقتصاد را دچار شکنندگی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۵    
نماینده ولی فقیه در فارس با بیان اینکه این طرح را کسانی مطرح می کنند که به دنبال براندازی نظام بوده و سابقه خود را در فتنه 88 نشان داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵    
عضو کابینه نهم گفت: در چنین شرایطی طرح آشتی ملی آدرس غلط دادن به معنای دور کردن حواس کشور از مسائل اساسی و اقتصادی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟ قهری وجود ندارد، البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی حیایی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
رئیس شورای شهر شیراز گفت: بودجه 3280 میلیارد تومانی شهرداری کلان شهری شیراز در سال 96 مصوب شورای شهر، رشد 7 درصدی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۵    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: متاسفانه روندی که دانشگاه امیرکبیر دنبال می کند را نمی توان با چیزی غیر از نابودی جنبش دانشجویی توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۰    
جریان نفوذی غربگرای داخلیِ مدعی حمایت از دولت اکنون که با بدعهدی ها و تهدیدات آمریکایی ها به ویژه بعد از روی کار آمدن دولت جدید در این کشور برجام را در معرض خطر جدی می بیند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۵    
یک سند قدیمی از سازمان سیا که به تازگی از طبقه بندی خارج شده نشان می دهد که دولت آمریکا از چندین دهه قبل توسل به راهبردهایی مشابه سیاست های فعلی را برای بی ثبات کردن سوریه مد نظر داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۵    
مورد مهم این است که اگر ایران استفاده از فرودگاه سراوان در سیستان و بلوچستان به عنوان پایگاه جایروکوپترها استفاده می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۶    
زار تامین منابع ثانویه وام مسکن از کانال بورس که تیر ماه امسال اجرای فاز اول آن، با انتشار 300 میلیارد تومان اوراق رهنی، رسما کلید خورد، به خاطر برنامه ریزی به پشتوانه سیاست دستوری کاهش نرخ سود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۱    
شنیده شد که احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون عکس یادگاری خود را با محمود احمدی نژاد در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۱    
بسیج دانشجویی هفت دانشگاه تهران به دلیل اقدامات مغایر با عرف اسلامی و دیپلماتیک از سوی نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و چیت چیان وزیر نیرو برای عقد قراردادهای تجاری با سوئد در سفارت این کشور در ایران از ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۶    
این مباحث در شرایطی از کتاب های درسی حذف می شود که برخی کارشناسان ریشه های آن را به مسائل سیاسی مرتبط می دانند اما آموزش وپرورش این مسئله را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۱    
توئیت های پی درپی یک بازیگر زن برای تحریک بانوان به حضور در ورزشگاه در شرایطی که این اقدام برخلاف دستور رهبری و غیرقانونی است در شرایطی به راحتی صورت می پذیرد که هیچ نهاد و مرجع قانونی تاکنون نسبت به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۶    
عضو گروهک نهضت آزادی فاش کرد که عملیات فریب آشتی ملی را این گروهک سر زبان اصلاح طلبان انداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۶    
پروژه آشتی ملی بر القاء دو انگاره نادرست وقوع تهدید خارجی و عدم انسجام اجتماعی استوار است. از همین رو نباید در زمین تعیین شده فتنه گران بازی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۹    
امروز بار دیگر طنین فریاد مرگ بر استکبار و صهیونیزم جهانی بر فراز سومین حرم اهل بیت گسترانیده شد و حماسه دیگری بر برگ زرین درخت تنومند انقلاب رقم خورد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان داشتند: این آقای تازه آمده در آمریکا با حرف ها و اقدامات خود، حرف های 38 ساله ی نظام اسلامی را درباره ی فساد همه جانبه ی دستگاه حاکم آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۲    
مدیر مسئول وطن امروز با بیان اینکه دیروز دلسوزان ملت را به جهنم حواله می دادید، امروز جلوی دوربین ها به طنز حواله می دهید و شیرین زبانی می کنید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۷    
بسیج اساتید فارس طی بیانیه ای در واکنش به همایش حواشی شیراز، پایتخت جهان اسلام تصریح کرد؛ محتوای افتتاحیه این همایش با شأن سومین حرم اهل بیت(ع) که 15000 شهید ولایتمدار را تقدیم انقلاب اسلامی کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۴    
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه خوش بینی تا کی قرار است ادامه داشته باشد، گفت: امروز نباید برخی در کشور، با بهانه تراشی، ساده اندیشی در روند مذاکرات و شکست در آن را توجیه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۵    
سیاستهای ترامپ، زمینه ساز دوگانه جنگ _ صلح برای جریان غربگرای فعلی در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۰    
فرمانده انتظامی فارس از کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق با ارزشی بالغ بر 19 میلیارد و 233 میلیون ریال طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۵    
اخیراً جناب آشنا، همان آشنای معروف دولتی ها، اظهار داشته اند که چون محبوبیتمان در نظرسنجی ها کم شده پس باید قدرت نظامی مان را با نفوذ منطقه ای مان جدا کنیم و دومی را درگرو اولی ندانیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۵    
معاون فرهنگی شهردار شیراز از اجرای بیش از 250 عنوان برنامه در سطح شهر شیراز به مناسبت دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۰    
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: دانشجویان در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی حضوری فعال داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۰    
معاون شهردار شیراز از اکران فیلم های جشنواره مردمی عمارهمزمان با اغاز دهه فجر توسط شهرداری شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۰    
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: دانشجویان انقلابی و بسیجی در عرصه مقابله با جنگ نرم رسانه ای دشمن حضور فعال داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۵    
محمدی گفت: آنچه ترامپ تاکنون انجام داده همه مقدمه است، گفت: سه پدیده هست که نسبت ترامپ و ایران را "واقعی" خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۵    
گنجی گفت: علاوه بر دوقطبی های سیاسی و فرهنگی سبد سازی نیز در دستور کار قرارگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۰    
از میوه های استراتژی باج می توان به گستاخی سفیر فرانسه در تهران و حضور ناوها در خلیج فارس اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵    
معاون وزیر اقتصاد گفت: تهیه نقشه راه سرمایه گذاری خارجی هر استان باید با بهره گیری از شرایط جغرافیایی و استراتژیک آن استان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۵    
دبیر اولین همایش ملی چالش های گفتمانی فراروی آینده انقلاب اسلامی ایران گفت: 152 مقاله به صورت پوستر و سخنرانی پذیرفته شده است که 15 مقاله در روز اجرای همایش ارائه می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۰    
آقای روحانی! آمریکا خیلی وقت است که دیوار می کشد. ممنوعیت های ویزا را اوباما نوشت و ترامپ فقط اجرا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۰    
یک شاهزاده سعودی، برای حمل ده ها پرنده دست آموز خود، بیشتر صندلی های یک پرواز را خرید و شاهین هایش را در کنار مسافران دیگر به مقصد حمل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۵    
غربگرایان انتظار داشتند با اجرای سناریوی مقصرتراشی برای برجام، دولت از زیر آوار مطالبات اجتماعی و معیشتی خارج شده و با تغییر زمین بازی نظام و جریان انقلابی را مسئول وضع موجود معرفی کرده و خود را در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۰    
رئیس شورای شهر شیراز گفت: لایحه بودجه پیشنهادی 96 شهرداری شیراز که در دستور کار شورای شهر قرار دارد، رشد 3.28 درصدی نسبت به بودجه 95 دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۰    
تناقض گویی های مسئولان ارشد دولت درباره درآمدهای هدفمندی روز به روز بیشتر می شود و در این میان مشخص نیست آیا بخشی از این درآمدها به خزانه واریز شده است یا خیر؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۰    
اقتصاد ایران در طی سال های اخیر به شدت از بی انضباطی رنج می برد؛ هم اکنون سه بی انضباطی پولی، مالی و اداری باعث شده تا وضعیت بانک های کشور چه دولتی چه خصوصی با مشکلاتی روبه رو شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۵    
مسئول موسسه نشر فرهنگ شهادت گفت: همزمان با آغاز دهه فجر، طرح اتوبوس انقلاب ویژه دانش آموزان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۵    
رئیس قوه قضاییه خطاب به ترامپ گفت: شما همان کسی هستید که در جریان رقابت های انتخاباتی به رقیب خود صراحتاً گفتید که داعش را او پدید آورده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۰    
نماینده ولی فقیه در فارس گفت: عاملی که انقلاب را پدید آورد، روحیه ولایت پذیری و دشمن شناسی بود و اگر امروز هم پس از تغییر نسل ها این روحیه تغییر پیدا نکرد، انقلاب پایدار می ماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۵    
مسئول سازمان بسیج رسانه فارس گفت: نخستین جشنواره ملی رسانه فجر از هفته جاری آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۵    
در سومین جلسه کارگروه سیل، مخاطرات دریایی، آب، برق و گاز استان سامانه کنترل هشدار سیل معرفی و بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۰    
شهیدان خدمت در انبوهی از جمعیت مردم قدرشناس به سوی خانه ابدی بدرقه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۵    
فیلم های تابستان داغ (ابراهیم ایرج زاد)، کارگر ساده نیازمندیم (منوچهر هادی)، سد معبر (محسن قرایی) و تابستان داغ از 14 بهمن در چهار سانس در شیراز در تالار حافظ اکران می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۰    
استاندار فارس در مورد حضور و سخنرانی احمدی نژاد در شیراز گفت: وی طبق قانون از فعالیت اجتماعی منع نشده و حق دارد به صورت دعوت حقوقی و قانونی در استان فارس حضور یافته و سخنرانی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۰    
شهیدان خدمت در انبوهی از جمعیت مردم قدرشناس به سوی خانه ابدی بدرقه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۵    
قهرمانان وطن با بدرقه حضور گسترده دل های ماتم زده و قدردان مردم تهران و مسئولان و رؤسای قوای مقننه و قضائیه بدون حضور رئیس جمهور به خانه ابدی رفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۵    
آیا هنوز سنت های قبلی در اقتصاد ایران رایج است یا اینکه بازارهای جدیدی مانند بورس توانسته اند بخشی از نقدینگی را به خود جذب کنند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۰    
جشنواره ششم سورنای وحدت با حضور گروه های موسیقی مقامی و محلی از مناطق کردستان، گیلان، آذربایجان، فارس، بوشهر، خراسان شمالی و خراسان جنوبی و بختیاری و لرستان در شیراز گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۵    
معاون ارتباطات حرم شاه چراغ(ع) گفت: 100 برنامه طی دهه فجر در آستان احمدی و محمدی(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۰    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: 48 هزار برنامه ویژه دهه فجر در فارس با رویکرد متفاوت برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۵    
سوال بزرگ اکنون این است؛ آیا روحانی حریف مناسبی برای ترامپ است؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۵    
بوی نفت می دهد. ؛ رشدی که حتی مشاور رئیس جمهوری را هم با منتقدان همراه کرده و مسعود نیلی نیز معتقد است که مردم رشد اقتصادی را احساس نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۵    
سخنگوی ستاد بحران پلاسکو گفت: با توجه به نوع آوار و فشردگی آن با وضعیت آتش سوزی که آهن را ذوب می کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۱۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی اظهار داشتند: این شهیدان (آتش نشان)، یک بار دیگر خاطرات فداکاری های دوران دفاع مقدس را زنده کردند و نشان دادند که ایرانی مؤمن آنجا که پای خطرپذیری برای ادای وظیفه در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۰    
چرا قوه قضائیه تکلیف این قضیه را روشن نمی کند تا سوء ظن پیش آمده در افکار عمومی رفع شود؟!
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۰    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: من نسبت به رد صلاحیت او نظر خاصی ندارم و بعید می دانم او رد صلاحیت شود مگر اینکه او به هر دلیلی مانند خستگی یا گرفتاری تمایل نداشته باشد بیاید
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۵    
امام خمینی(ره) در سال 58 درباره عدم وابستگی به آمریکا فرمودند: باید زحمت بکشیم تا در همه جناح ها خودکفا باشیم؛ امکان ندارد که استقلال به دست بیاید، قبل از اینکه استقلال اقتصادی داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۵    
عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری گفت: اجازه بررسی مصادیق برای انتخاب نامزدی غیر از روحانی به دفتر سیاسی حزب مردم سالاری از سوی شورای مرکزی صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۰    
آژیر خشکی به صدا درآمده و حال باید افق آینده را نگریست که در پساخشکی تکلیف استانی که کشاورزی حرف اول را می زند، چه می شود و آیا اصلاً برنامه برای جلوگیری از این روند تخریب وجود دارد؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۵    
کاهش مقبولیت روحانی و ناکارآمدی دولت یازدهم، تعامل انتخاباتی بین جریان اعتدال و اصلاحات را پیچیده کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۳    
حکم دادن غیرقابل پیش بینی رهبر معظم انقلاب برای ریاست هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، حتی بی نگاه به آنکه چه کسی انتخاب شده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۸    
به علی گفتم نرو گفت نمیشه، مال مردم اون توئه. مال مردمه! مال مردمه! مزید اطلاع صبیه محترمه صفدر حسینی که فرمودند: ابوی اگر خورد سهمشان از انقلاب را خورد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
تا پیش ازاین بارها شاهد این ماجرا بودیم که در سوانح گوناگون این زامبی فیلم برداری با موبایل بلای جانمان شده است ولی در حوادث گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۸    
اقتصاددان دانشگاه شیراز گفت: لایه های مختلف جامعه وقتی عدم اجرای تعهدات را می بینند نمی توانند به این قضیه خوشبین باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۷    
امروز با معضل آب انتخاباتی مواجه هستیم که اگر این بی عدالتی در توزیع منابع کشور مرتفع نشود سال آینده دوباره جنابعالی باید در جمع سازمان های مردم نهاد مقصر مابقی مشکلات را دیگران بدانید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۷    
فرمانده ناجا با اشاره به افزایش 23 درصدی کشفیات مواد مخدر در فارس طی 10 ماهه نخست سال گفت: طی این 10 ماه نخست سال میزان کشفیات مواد مخدر در استان فارس 30 تُن بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی گفت: استفاده از شبکه های نوین آبیاری، کارآیی مصرف آب را به دنبال دارد که با توجه به بحران آب، حرکت به سمت ایجاد شهرک های کشت گلخانه ای اولویت جهاد کشاورزی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۷    
اقتصاددان دانشگاه شیراز با بیان اینکه از وزیر میلیاردی نمی شود انتظار محرومیت زدایی داشت، گفت: به فرموده حضرت امام تنها کسانی با ما تا آخر می ایستند که طمع محرومیت را چشیده باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۷    
معاون سیاسی سپاه قدس با اشاره به گذشت شش سال از بحران و جنگ سوریه گفت: ما در سوریه با بدترین نوع جنگ مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
تدبیر رهبر معظم انقلاب، مانع تشتُت و تخریب انسجام اجتماعی و سیاسی کاری می شود؛ در حالیکه تدبیر آقای روحانی به وزیر کشور، عجولانه و سیاسی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۶    
صفحه نخست امروز روزنامه های ایران در سوگ سیاوشان شهر نشست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۶    
حجت الاسلام پناهیان گفت: شهری که به احترام غواصان شهید تمام قامت ایستاد، به آتش نشانان قهرمان خود با تمام وجود افتخار می کند و برای صدماتی که به آنها رسیده ا ست سوگوار شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...