سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۶:۲۴Jan 2017 17

عصر فارس (asrefars.ir)

عصر فارس 14 اسفند 1394 عصر فارس 31 اردیبهشت 1395 عصر فارس 31 خرداد 1395 عصر فارس 31 تیر 1395 عصر فارس 31 مرداد 1395 عصر فارس 31 شهریور 1395 عصر فارس 29 مهر 1395 عصر فارس 29 آبان 1395 عصر فارس 1 دی 1395 عصر فارس 2 دی 1395 عصر فارس 3 دی 1395 عصر فارس 4 دی 1395 عصر فارس 6 دی 1395 عصر فارس 7 دی 1395 عصر فارس 8 دی 1395 عصر فارس 9 دی 1395 عصر فارس 10 دی 1395 عصر فارس 11 دی 1395 عصر فارس 12 دی 1395 عصر فارس 13 دی 1395 عصر فارس 14 دی 1395 عصر فارس 16 دی 1395 عصر فارس 17 دی 1395 عصر فارس 18 دی 1395 عصر فارس 19 دی 1395 عصر فارس 20 دی 1395 عصر فارس 21 دی 1395 عصر فارس 22 دی 1395 عصر فارس 23 دی 1395 عصر فارس 24 دی 1395 عصر فارس 25 دی 1395 عصر فارس 26 دی 1395 عصر فارس 27 دی 1395 عصر فارس 28 دی 1395 
  ۲ ساعت پیش  
نماینده ادورای مردم شیراز در مجلس گفت: با خرید هواپیما نیز در جذب سرمایه خارجی دچار مشکل می شویم؛ چون دولت آمریکا اجازه ورود سرمایه گذار و انتقال تکنولوژی را نمی دهد و تنها کالای مصرفی اجازه ورود ...
  ۳ ساعت پیش  
زاکانی گفت: روحانی به مردم صراحتاً بگوید از برجام چه چیزی عاید اقتصاد شد و چقدر از منابعی که به دست آمد به داخل کشور منتقل شد و میزان موجودی جیب مردم چه تغییری در این یک سال کرده است؟
  ۴ ساعت پیش  
طرح وعده بهبود شرایط بانوان در 5 سال آینده یک وعده انتخاباتی و در راستای پروژه تقلّا برای دو دوره ای شدن آقای روحانی ارزیابی می شود.
  ۴ ساعت پیش  
نماز باران به امامت آیت الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس در صحن حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع) اقامه شد.
  ۵ ساعت پیش  
بحثی به نام جایگزینان مرحوم هاشمی از زمانی که هنوز بدن مرحوم هاشمی بر روی زمین بود، از جانب اصلاح طلبان و چهره های مختلف جریان سیاسی خاص مطرح و به اقتراح گذاشته شد.
  ۵ ساعت پیش  
شهید نواب صفوی با حکومت مصدق به خاطر عدم عمل به احکام اسلامی به مخالفت برخاست و به همین جهت در ایام نخست وزیری مصدق، دستگیر و به زندان افتاد و تا سقوط حکومت مصدق در زندان بود.
  ۵ ساعت پیش  
فرزند یک جانباز نخاعی گردنی که از اهانت و تحقیر پدر جانبازش توسط مرکز آمبولانس کوثر گلایه دارد، از رسانه ها و مسئولان درخواست کمک و رسیدگی کرده است.
  ۷ ساعت پیش  
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم گفت: رویکرد این دولت همان مذاکره با کدخدا بود و شاهد بودیم که در طول مذاکرات تمام تلاش خود را برای مذاکره با آمریکا به کار گرفته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۱  
فرمانده انتظامی فارس گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری بیش از 28 تُن مواد مخدر و 143 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف و ضبط کرده ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 و 30 درصد افزایش داشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۱  
عضو شورای شهر شیراز گفت: هوچی گری اتهام شیراز - پایتخت پارازیت در ادامه سناریوی قداست زدایی از شیراز و شیرازهراسی شکل گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۶  
تیتر یک این هفته 9دی به آمارهای عجیب وغریب دولتی ها اشاره دارد و طی گزارشی با عنوان دولت آمار ساز به نمونه هایی از آمارهای غلط دولت یازدهم درباره مسائل اقتصادی اشاره کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶  
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک بونکر حامل کالای قاچاق در کازرون به ارزش حدود چهار میلیارد ریال شناسایی و توقیف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: تزریق اعتبارات پروژه بزرگ گل گهر- شیراز از محل منابع اوراق مشارکت و اسناد خزانه انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۱  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون 1350 کیلومتر آزادراه در حال ساخت بیش از 50 هزار نفر در پروژه های آزادراهی در حال اجرا در کشور در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۹  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: در سال زراعی جدید در تمام محصولات به جز کلزا کاهش سطح زیر کشت را دنبال کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳  
اولین همایش ملی چالش های گفتمانی فراروی آینده انقلاب اسلامی ایران توسط بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان فارس در محوریت های مختلف ملی و بین المللی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۰  
جامعه روحانیت شیراز در پیامی از مردم دعوت کرد تا روز دوشنبه در اقامه نماز باران در حرم حضرت شاهچراغ (ع) شرکت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۵  
امام جمعه شیراز گفت: ما باید اصول قدرت را در کشور خودمان تقویت و حفظ کنیم که رهبر معظم انقلاب چهار پایه اصول قدرت کشور اصول را تبیین کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۳  
مزیّت لطافت جمهوریّتی عمار آن است که حدّت انقلابی او را به تعادل می رساند؛ به همین جهت آرمانگرایی عماری کمتر از همه گونه های آرمانگرایی به سوی ایده آلیسم فانتزی سینمای معنویّت گرا و رادیکالیسم کور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۲  
واقعیت آیت الله هاشمی کدام است؟ به ویژه آنکه او در دسته بندی های موجود در امر سیاسی نقل مکان های قابل توجهی داشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۷  
جریان تجدیدنظرطلب به خوبی فهمیده است سرمایه گذاری روی برجام و مذاکرات هسته ای به تنهایی نمی تواند در انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای شهر برای آنها آورده ای داشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۲  
مادر شهید احمدی روشن گفت: فرزند شهید اکنون نه سال دارد و همان هفته های اول که ما نمی گذاشتیم در مراسم ها باشد روزی که به مهد کودک رفته بود به معلمش گفته بود می خواهم یک رازی بگم و آن این است که بابای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷  
برخی از فعالین سیاسی و رسانه ای بیان می کنند که وحدت بر سر حذف ناکارآمدی از قوه مجریه یا مبارزه با مشی وکیل مدافعان آمریکا یا مبارزه با اشرافی گری یک مسئله سلبی است و فاقد وجوه ایجابی و اگر اتحادی بر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۲  
انتصاب یک فرماندار زن در خوزستان، همراه با خوشحالی رسانه بی بی سی قرار گرفت تا جایی که چندین بار این خوشحالی را با پخش سخنان فرماندار زن خوزستان و خبر انتصاب وی نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۳  
در پساهاشمی پروژه ایجاد دو قطبی بزرگ در نظام و جامعه برای تعیین معادلات آینده را باید خاتمه یافته تلقی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۳  
در میانه سهم خواهی های سیاسی و رقابت برای تصاحب میراث هاشمی رفسنجانی، این امت حزب الله بود که در فضای شبکه های اجتماعی مجلس ذکر خیر یار دیرین رهبر انقلاب را برپا داشت و با بازنشر حسنات هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۸  
عضو شورای شهر شیراز گفت: شک نکنید که با ادامه این روند ظرف چند سال آینده فارس و شیراز به یک منطقه کویری با زمین هایی فرونشسته و خشک تبدیل خواهد شد که تمدن و مردم مظلوم آن را نابود خواهد کرد و در آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۸  
این چهره نزدیک به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان که می دانست که بعضی ها چه نیتی دارند، گفت: با دو چیز معامله نمی کنم یکی اصل انقلاب دوم شخص آقای خامنه ای.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۸  
رهبر انقلاب اسلامی صبح فردا (سه شنبه) با حضور در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۳  
بی بی سی با وجود تلاش برای حفظ خط خبری مغرضانه خود، از حضور گسترده مردم و طیف های سیاسی مختلف در مراسم بدرقه یکی از شاخص ترین چهره های انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۸  
پیکر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بعد از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب در خیابان انقلاب تشییع و با انتقال به حرم مطهر امام خمینی در جوار بنیانگذار انقلاب به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۸  
نماز میت به امامت رهبر معظم انقلاب و با حضور سران قوا، مسئولان لشگری و کشوری، خانواده مرحوم هاشمی و مردم در دانشگاه تهران اقامه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۵۵  
در پی انتشار خبر فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی، همه رسانه های داخلی در ایران، این خبر را در صدر خروجی اخبار و پیشخوان روزنامه های خود قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۰  
از شب گذشته و در پی انتشار خبر فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی، علاوه بر رسانه های داخلی در ایران، تقریباً همه رسانه های مهم و اثرگذار در سرتاسر جهان، این خبر را در صدر خروجی اخبار خود قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۵  
رئیس مرکز سنجش و پذیرش وزارت آموزش وپرورش گفت: حوزه های امتحانات نهایی در روز چهارشنبه 22 دی ماه دایر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۵  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی کشور از بخشودگی جرائم تأخیر تأدیه بدهکاران بانکی در صورت تسویه بدهی تا پایان اسفندماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۵  
معاون وزیر خارجه آمریکا در سفر خود به کابل و دیدار با رئیس جمهوری افغانستان بر پایبندی کشورش نسبت به تعهدات خود به افغانستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۰  
جیسون لانگریش دیپلمات ارشد کانادایی اعلام کرد دولت انگلیس توصیه های کارشناسان تجاری را نادیده می گیرد و به همین دلیل خروج فاجعه باری را از اتحادیه اروپا تجربه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۰  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عملیات شهادت طلبانه امروز در بیت المقدس که طی آن شماری از نظامیان این رژیم کشته و زخمی شدند، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۰  
آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام(ره) و رهبری در رسانه های گروهی شرق آسیا بازتاب داشت و آنان درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را ضایعه ای بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران توصیف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۴  
سر لشکر محمد باقری گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی توجه ویژه ای به توانمندی دفاعی داشت و نقش اساسی در تثبیت نظام و سازندگی کشور و مراحل مختلف سازندگی جامعه داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۴  
دبیر کل حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای تأکید کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی برای مقاومت اسلامی لبنان در 34 سال گذشته، حامی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۶  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۱  
رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم در سالروز قیام 19 دی در 19 دی ماه سال 89 بیاناتی ایراد فرمودند که بخشی از بیانات ایشان به مناسبت این روز بار دیگر انتشار یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۷:۲۳  
خبرسازی درباره رد صلاحیت روحانی، سناریوی محافل قدرت طلب برای خروج از بن بست روحانی و سرپوش گذاشتن به آدرس غلطی بوده که با نام دولت تدبیر و امید در انتخابات 92 به مردم دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۷:۰۸  
بختگان بعد از ارومیه دومین دریاچه بزرگ کشور محسوب می شود که اگرچه خشکسالی از عوامل تأثیرگذار خارج از اراده انسان بر روند خشکی تالاب ها بوده ولی نمی توان آن را عامل اصلی خشکی تالاب بختگان تلقی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۶:۲۳  
امام جمعه شیراز گفت: امروز تمام امکانات پیشرفته دنیا در خدمت نظام استکباری است تا حیا و عفت را از خانواده های ما بگیرند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۳  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: تحمیل کردن آزمون و خطاهای گوناگون به کشور هزینه های سنگینی در پی دارد به ویژه زمانی که دشمنی دشمنان برای همگان ثابت شده و دلیلی برای اعتماد مجدد به آن ها نیست
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۳  
شهردار شیراز گفت: طرح تجمیع روان آب های سطح شهر حاصل از بارندگی به روش تغذیه مصنوعی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۸  
معاون آبفا شیراز گفت: راه اندازی خط دوم سد درودزن و بازچرخانی آب پساب از راهکارهای بلندمدت بهینه سازی مدیریت مصرف است که باید در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۳  
معاون شهردار شیراز گفت: نخستین خط انتقال پساب از تصفیه خانه پساب به طول 17.5 کیلومتر توسط شهرداری شیراز اجرا شده است که در حال حاضر در مرحله آزمایش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۸  
معاون جوانان ورزش و جوانان فارس گفت: عنوان بین المللی پایتخت جوانان جهان اسلام در سال 2017 برای اداره کل ورزش و جوانان نیست بلکه مربوط به شیراز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۸  
فرمانده انتظامی فارس گفت: ماموران انتظامی شهرستان های کازرون، سروستان، مرودشت و لامرد در راستای برخورد با قاچاقچیان کالا، طرح مبارزه با کالای قاچاق را طی 24 ساعت گذشته به اجرا گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۸  
مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام (ره) گفت: در 9 ماه نخست امسال 1790 میلیارد ریال زکات جمع آوری شده است که 32 درصد آن هزینه پروژه های عام المنفعه و مابقی صرف رفع نیاز نیازمندان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۸:۳۸  
مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران دارای امتیاز پژوهشی ISC از وزارت علوم است که علاقمندان به شرکت در این کنگره می توانند مقالات خود را تا تاریخ 30 دی ماه 95 به دبیرخانه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۷  
جانشین قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه گفت: یاد و خاطره 271 شهید اطلاعات شامل 237 شهید از استان فارس، 20 شهید از استان بوشهر و 14 شهید استان هرمزگان در قالب یادواره شهدای اطلاعات قرارگاه مدینه سپاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۷  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: کودکان خود توان دفاع از خود را ندارند، پس رعایت منافع ملی کودک در تمام تصمیمات اتخاذ شده باید در نظر گرفته شود و باید مصلحت کودک در تمام دیدگاه ها و برنامه ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۷  
عضو شورای شهر شیراز گفت: دروازه قرآن در سه فاز با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال به موزه قرآنی تبدیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۷  
مدیرعامل شرکت مخابرات فارس گفت: آنتن دهی خطوط تلفن همراه تا پایان اردیبهشت سال آینده برای کل استان و تا پایان سال جاری برای شیراز ساماندهی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۷  
28 نماینده مجلس در حمایت از کمپین مردمی ما بختگان هستیم طی بیانیه ای حمایت خود را از کمپین احیای بختگان اعلام کرده و بیان کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۷  
معاون گردشگری استانداری فارس گفت: استفاده از پتانسیل گردشگری به عنوان اقتصاد گردشگری نیاز به ارائه آمار و اطلاعات دقیق و برنامه ریزی مدون و درازمدت در گردشگری و همچنین هماهنگ بین دستگاهی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۷  
مدیرعامل آبفای روستایی فارس گفت: 656 روستا با یک هزار نفر جمعیت در استان فارس وجود دارد که آبرسانی به آنها با تانکر آبرسان انجام می شود و برای رفع مشکل این تعداد روستای بیش از 8500 میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۷  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: برنامه پزشک در تمام روستاهای کشور، در حال اجرا است و تصمیم دولت برای اجرای آن در شهرهای کمتر از یکصد هزار جمعیت تا پایان سال 95 است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۷  
مدیرکل حمل ونقل جاده ای و راهداری فارس با اشاره به اینکه 79 سامانه ثبت تخلف را طی یک ماه آینده افتتاح خواهیم کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۲  
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: زنجیره عرضه مرکبات در فارس شامل مجموعه ای از جریان نهاده ها، اطلاعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۲  
به گزارش عصر فارس ، اعلام موجودیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درحالی طی روزهای اخیر در صدر خبرهای سیاسی کشور قرار گرفته که برخی گمان می کنند این جبهه تنها کارکردی انتخاباتی دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۲  
چرا در 48 ساعت اولیه از اعلام معتاد و متجاهر بودن این افراد وقت آنان خودداری شد و صرفاً بی خانمان معرفی شدند؟ و چرا در رسانه های آل سعود، ترکی و غربی این قدر بازتاب داشت؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۲  
روحانی هیچ حرفی برای گفتن ندارد و اگر وعده ای هم بدهد، محقق نخواهد شد، بنابراین در مناظره اخیر، روحانی از خودش شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۲  
با پیگیری و همکاری مراجع قضایی قیروکارزین، حکم رفع تصرف حدود 42 هکتار از اراضی پایین تراز از خط تراز حداکثر آبگیری سد، حریم دریاچه و منابع ملی مجاور مخزن سدسلمان فارسی صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۲  
شهردار شیراز در جلسه این هفته شورا گفت: برای حمایت از والیبال، بسکتبال و تنیس که نتایج بهتری کسب می کنند، اعلام آمادگی می کنیم و هرکدام شورا تشخیص دهد را تا لیگ برتر حمایت خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۲  
رهبر معظم انقلاب اهتمام جدی به آرمانهای دینی و الهی و تعهد انقلابی را لازمه پیشرفت واقعی کشور دانستند و تأکید کردند: این موضوع باید در همه عرصه های کشور اعم از اقتصاد، سیاست، کار علمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۰  
دغدغه منتقدان محصولات تراریخته، سلامت بشریت و امنیت غذایی بر این است که دخالت بیوتکنولوژی و اصلاح ژنتیک محصولات که گیاهان تراریخته را به وجود می آورد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۹  
به راستی چرا آرش صادقی این قدر مهم است که همه عناصر ضدانقلاب داخلی و خارجی با تمام توان خود به صحنه آمدند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۹  
آمریکایی تایم نیز در 23 نوامبر 2009 در مقاله ای تحت عنوان سبزها دست به دامن آمریکا می شوند به قلم رابین رایت و به نقل از مخملباف می نویسد: اعمال تحریم های اقتصادی باعث خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۸  
وزیر سابق اطلاعات گفت: پیاده سازی نظام سرمایه داری در ایران بر خلاف گفتمان امام راحل از موارد نفوذ است که طبق این سناریو باید در جامعه گرسنه و فقیر وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۸  
مسعود میرکاظمی که در دوران فتنه 88 وزیر نفت بود درباره تاثیر فتنه 88 در تحمیل تحریم های ناعادلانه به جمهوری اسلامی ایران می گوید: اگر آمریکا یا اروپا در سال های قبل از فتنه 88 می خواستند قطعنامه ای
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۱  
پس مشکل اصلی کجاست!؟ کجای کار می لنگد که اینهمه سازوکار تولید و تحکیم وحدت ثمر و اثرش می شود؛ عکس آنچیزی که برایش طراحی شده است!؟ اصلاً مسأله امروز جریان انقلابی برای انتخابات پیش رو چیست؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۱  
به گزارش عصر فارس، تجمع بزرگداشت حماسه 9 دی در شیراز با حضور پرشور مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۱  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: اگر از 9 دی به یوم الله یاد می کنیم به این دلیل است که در این روز مردم با بصیرتی بالا در برابر جریان انحرافی و ضد انقلابی فتنه گران ایستادند و این جریان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۱  
امام جمعه شیراز گفت: دشمن در فتنه 88 به دنبال شکستن دو اهرم قدرت انقلاب یعنی معنویت و حضور مردم به عنوان پشتوانه نظام بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۲  
تقلب در انتخابات و دوقطبی سازی جامعه، اسم رمز انقلاب مخملی با مدل گرجستان و اکراین در ایران بود، در این مرحله، بی ثبات سازی ایران باید به محدود شدن رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۳۲  
ما در نهم دی که قیامت کردیم/ از نهضت کربلا حمایت کردیم/ یادی ز امام پیر امت کردیم/ با خامنه ای دوباره بیعت کردیم
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۳۲  
معاون امور بین الملل اتحادیه جهانی اساتید با اشاره به ناکامی برخی راهبردهای آمریکا گفت: امروز قدرت دفاعی و مقاومت انقلاب اسلامی زمین بازی را تغییر داده است و آزادی حلب به معنای غلبه میدانی ایران بر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۱  
امام خامنه ای درباره گناه بزرگ فتنه گران فرمودند: گناه بزرگی که برخی از دست اندرکاران فتنه ها در کشور انجام می دهند، امیدوار کردن دشمن است؛ دشمن را امیدوار می کنند که می تواند منفذی در بین مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۱  
درواقع قرار گرفتن جریان کودتای سبز در برابر روز بسیار مقدس و محترم عاشورا و توهین های بسیار زشت به نمادهای مقدس این روز و حمله و تخریب اموال هیئت های مذهبی برای همیشه جنین فتنه را سقط کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۱  
مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: متاسفانه برخی از مسئولان از بیان لفظ فتنه 88 ابا دارند و از آن به عنوان حادثه یاد می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۱  
عصر فارس در سالروز حماسه 9 دی، اسامی و تصاویر 23 تن از شهدای مظلوم ایام فتنه سال 88 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱  
مضجع نورانی حرم حضرت شاهچراغ(ع) گل آرایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱  
سومین جشنواره سراسری آواها و سروده های حماسی بسیج به مدت سه روز به میزبانی شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱  
ششمین جشنواره بین المللی شعر انقلاب در آرامگاه حافظ گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۱  
مضجع نورانی حرم حضرت شاهچراغ(ع) گل آرایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۱  
خودت بگو به کدامین گناه کشته شدی/ بهانه ی "وسط کارزار!" کافی نیست/ به مادرت چه بگویم، شهادتش تبریک
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۱  
مدیر دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری کشور گفت: برخی در تلاش برای کوچک شمردن حماسه 9 دی هستند و شاعران انقلابی نباید اجازه دهند این خیال باطل محقق شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۱  
نماینده سابق تهران گفت: کودتایی به اسم انتخابات در سال 88 روی داد و فتنه 88 اعتراض به یک انتخابات نبود زیرا اگر موضوع انتخابات بود که باید طبق قانون اعتراض می کردند
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۱  
عضو کابینه نهم و فعال اصولگرا گفت: استکبار بنا داشت با فتنه پس از انتخابات شرایط ایران را به سمتی ببرد که امروز در عراق و سوریه شاهد هستیم
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۱  
نماینده مشهد گفت: 9 دی برای ما درس بصیرت و تشخیص درست و به موقع وقایع است و عبرت های عاشورا در جریان فتنه 88 تکرار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۰  
انباشت مطالبات مردم و تأثیر شبکه های اجتماعی، انتخابات 96 را به انتخاباتی اجتماعی تبدیل خواهد کرد، در این انتخابات شاهد ظهور کنش اجتماعی نه به وضع موجود خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۰  
عملیات کربلای 4 هیچ گاه مظلومیت و شجاعت رزمندگان را فراموش نمی کند؛ عملیاتی که رادارهای آمریکائی به جبران قضیه مک فارلین، تمام جزئیات عملیات را به عراقی ها داده بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۱  
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: در ماه های اخیر تلاش گسترده ای صورت گرفت تا این گونه القا کنند که انقلاب و جریان انقلابی کشور با موسیقی مخالف است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۱  
با توجه به مقطع حساس جنگ تحمیلی و اهمیت دسترسی به اطلاعات جامع از دشمن و شناسایی عناصر نفوذی؛ از اوائل سال 67 سلسله عملیات ها برای دستگیری شبکه گسترده جاسوسان سیا در ایران که سرنخ های آن از سال های ...
مشاهده نتایج بیشتر...