سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۰:۵۴Oct 2018 23

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۵    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: سه هزار و 922 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در6 ماهه اول سالجاری خدمات مشاوره ای این نهاد بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۵    
فرماندار شهرستان ایحرود گفت:در شش ماهه نخست امسال 117 مورد واقعه وفات به ثبت رسیده که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته 27 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۴    
با رای قطعی دادگاه تجدید نظر محکومیت استاندار زنجان تایید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: تاکنون 2 هزارو546حلقه لاستیک بین ناوگان حمل ونقل جاده ای استان توزیع شده است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۴    
از تکالیف هر پدرومادری در قبال فرزندشان انتخاب یک نام مناسب برای اوست؛ چراکه اسم هرگز از فرد جدا نمی شود و هویت و شخصیت وی را معرفی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف با اشاره به لزوم همراه دشتن دینار برای زائران اربعین حسینی، کرایه های مسیرهای مختلف در خاک عراق برای زائران اربعین 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۳    
امروزه ماهواره های دانشگاهی ایران با کیفیت بسیار بالا مسیر رشد و پیشرفت را برای شکوفایی ایران طی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۳    
با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان اسدالله درویش امیری باید با میز و صندلی خود خدا حافظی کرده و جای خود را به استاندار بعدی زنجان بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) را تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۶    
نکته ای که تا کنون در رسانه ها به آن اشاره نشده این است که خود تحریمی با FATF در مرحله دوم متوجه مقامات و افراد مختلفی در کشور می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱    
طبق گزارش های میدانی، دلار در بازار غیر رسمی با مبلغ 8900 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱    
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به فعالیت گروههای جهادی در استان زنجان گفت: 40مدرسه به همت گروههای جهادی استان زنجان مرمت و رنگ آمیزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۰    
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به توسعه گیاهان کم آببر در استان زنجان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۹    
اقامتگاه سنتی ددمان زنجان به عنوان اولین اقامتگاه بوم گردی است که بنای آن دارای قدمت 200 ساله است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۹    
تهران، تورقوزآباد، کوچه ماهر، انبار اتمی مخفی ایران ؛ این آدرسی بود که روز پنجشنبه 5 مهر 1397 بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی سالانه خود در مجمع عمومی سازمان ملل داد و از یوکیا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۹    
برخی محصولات کشاورزی در چند روز گذشته با افزایش قیمت نجومی مواجه بودند اما مسئولین بر سر دلایل این افزایش قیمت اختلاف دارند و مشخص نیست که چه چاره ای برای آن خواهند اندیشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان گفت: امسال قراردادهای مربوط به تهیه نقشه کاداستر به سطح بیش از 100 هزار هکتار با مشاوران مربوطه منعقد گردیده و تا پایان سال اجرای پروژه ها به پایان می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۴    
قریب به دو ماه از استعفای سخنگوی دولت می گذرد و به نظر می رسد دولتی ها با شرایط به وجود آمده در کشور دیگر پاسخی برای افکار عمومی ندارند و ترجیح می دهند حتی به وعده "پاسخگویی" خود هم عمل نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۴    
همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس و با سخنرانی مشاور عالی مقام معظم رهبری؛همایش طلایه داران و پیشکسوتان دفاع مقدس زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: جمع وجوه نذورات نقدی و فروش احشام حسینیه اعظم زنجان در دهه اول محرم سال جاری 4 میلیارد و پانصد و شصت و سه میلیون تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۴    
رئیس کمیته امداد ابهر گفت: حامی وخیر ابهری با تهیه بسته های سبد کالایی(شامل برنج روغن قندوشکر وگوشت) برای 200خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ابهر بالغ بر 30میلیون تومان در قالب طرح احسان حسینی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۴    
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه نیروهای مسلح زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان ضمن تاکید بر لزوم توجه مسئولین به ویژه معاونین فنی و آبخیزداری اداره کل در تسریع در عملیاتی کردن پروژه ها به محض تخصیص اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
مسجد حسینیه اعظم زنجان یکی از مساجد تاریخی و تاثیرگذار زنجان است که امروز چشم جهانیان را در روزهای هشتم و یازدهم محرم به خود خیره کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از توزیع 103 هزار پاکت شور عاطفه ها در سطح مدارس استان زنجان به منظور جمع آوری کمک های نقدی دانش آموزان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸    
موزه کتب خطی زنجان در بزرگ ترین و زیباترین مسجد و مدرسه دینی راه اندازی می شود که نیازمند اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۸    
پلیس فتا زنجان نسبت به رواج باج افزارها و افزایش سوءاستفاده های احتمالی در این ایام هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۸    
مطلع نوحه روز هشتم محرم "یوم العباس زنجانی ها" توسط استادکلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران به دلیل مبارزه با تخلفات مالی و قانونی و اعلام جرم به مقامات مسئول، از کار برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵    
مسئول روابط عمومی مسجد اعظم اصغریه گفت: اولین جمعه محرم هر سال مسجداصغریه پایین واقع در پایین تر از 4 راه امیر کبیر برای پانزدهمین سال متوالی همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی را در کنار مادرانشان برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۵    
مدیر اجرایی دفتر مهرانه طارم گفت: تعداد درختان زیتون اهدائی خیرین طارمی به مهرانه به 208 اصله رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان: مسابقات رفاقت مهر بستری مناسب جهت آمادگی جوانان در رویارویی با حوادث است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۸    
آنچه در این میان قابل توجه است فرار اصلاح طلبان از پاسخگویی است، حسین مرعشی می گوید که هیچ سهم و نفعی در قضایای مربوط به عمران کرمان ندارد و غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران هم می گوید که این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۸    
همراه با برگزاری جلسه ی آموزشی ارتقای ایمنی موتورسیکلت سواران، 150 عدد کلاه ایمنی رایگان بین موتورسیکلت سواران بخش چورزق شهرستان طارم توزیع شد..
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۸    
گروههای جهادی استان زنجان همانند سایر استانها در راستای خدمات رسانی به اقشار بی بضاعت و محروم استان در راستای آبادانی و محرومیت زدایی فعالیت خود را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۷    
سابقه همکاری مرعشی و شهرام جزایری به رانت 7 هزار میلیاردی دولت به عمران کرمان ختم نمی شود؛ حدود 7 سال پیش یکی از شرکت های زیر مجموعه موسسه خیریه مولی الموحدین سر و صدای زیادی به پا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۵    
کارشناس مسائل منطقه به محورهای های احتمالی نشست رئسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه اشاره کرد و گفت: جنگ نظامی گزینه مطلوبی برای هیچ کدام از کشورهای حاضر در سوریه نیست و سعی در این است که مسئله و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان تاکید کرد: هیئات مذهبی نسبت به پاسداشت روز بزرگ هل اتی اهتمام ویژه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تعداد زیادی خودرو ساخته شده است اما تنها سنسور ایربگ ندارند که خوشبختانه هفته گذشته این بار از گمرک تخلیه شد و این بار خارج از نوبت تخلیه شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۴    
گرانی های اخیر گوشت قرمز سبب شده تا خانواده ها به ویژه طبقات پایین در حسرت تامین مواد غذایی پروتئینی به ویژه گوشت قرمز بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۴    
کارشناس مسائل سیاسی کمک 18 میلیون یورویی اتحادیه اروپا به ایران را نوعی تحقیر برشمرد و گفت: رفتار و اعمال اروپایی ها معمولا با نیت سودجویانه است و یک نوعی تحقیر هم در آن مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۳    
نشست هم اندیشی با محوریت گرامیداشت اولین تظاهرات بانوان زنجانی علیه رژیم پهلوی طاغوت، عصر روز شنبه دهم شهریورماه 97 در حوزه هنری زنجان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۳    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نرخ خانوار روستاهای بهره مند از گاز شهرستان طارم را 79.9درصد اعلام کرد و گفت: با اقدامات انجام شده 9 هزار و 114 خانوار طارمی از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۳    
چنانچه اکثریت نمایندگان حاضر در جلسه از پاسخ رئیس جمهور به سؤالی قانع نشده باشند و موضوع مورد سؤال، نقض قانون و یا استنکاف از قانون محسوب شود، آن سؤال به قوه قضاییه ارسال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرّم درّه از اتمام عملیات اجرایی پروژه آبخوان داری "ویستان" با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال در شهریور 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در محور های ارتباطی استان زنجان برای اولین بار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۳    
نماینده مردم تیران و نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دو تابعیتی ها از هر جناحی هستند اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۳    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان گفت: همزمان با بزرگداشت یاد و خاطره ی شهدای بزرگوار رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۳    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با هفته دولت 56 طرح گازرسانی و عمرانی افتتاح و عملیات اجرایی 17 پروژه گازرسانی دیگر نیز با اختصاص و صرف هزینه ای بیش از 35 میلیارد و 578 میلیون تومان اعتبار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:با توجه به کنترل تردد وسایل نقلیه با 74 دستگاه ترددشمار برخط در محورهای بین شهری استان 14 میلیون و 958 هزار و 201 تردد وسیله نقلیه ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه 70 هزار هکتار از مساحت استان زنجان را جنگل طبیعی تشکیل می دهد، گفت: گونه قالب اراضی ارس و بنه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه درمان های دارویی و غیر دارویی فراوانی ایجاد شده اند تا به افراد وابسته به موادکمک شود زندگی عاری از مواد را تجربه کنند افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
رییس اداره مسافر اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: در سه ماهه نخست سالجاری بیش از 334 هزار نفر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی برون شهری در استان جابجا شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
فرمانده کل سپاه با اشاره به مواضع انقلابی اخیر رئیس جمهور در واکنش به تهدیدات ترامپ گفت: اگر توانمندی های امروز سپاه به گوش رئیس جمهور ماجراجوی آمریکا برسد، هرگز از این غلط ها نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به فعالیت خبرنگاران در حوزه سلامت گفت: اطلاع رسانی در حوزه سلامت در سطح استان زنجان نیاز به تشکیل گروه رسانه ای در این بخش است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 300 کیلو گرم نقره ذوب شده قاچاق به ارزش بیش از 12 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : باتوجه به مطالبات رانندگان حمل و نقل و کالا و پیگیری های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تاکنون 756 حلقه لاستیک دراختیار رانندگان ناوگان حمل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۲    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی موضوع خودروهای وارداتی را که با رانت وارد کشور شده اند را پیگیری و افرادی را در این زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲    
با برگزاری مراسم اختتامیه؛برترین های جشنواره آش ایرانی با حضور استاندار زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: خروج ترامپ از برجام به شکنندگی توافقنامه میان سایر کشورها و همچنین اقتصاد ایران منجر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۴    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: با بیان اینکه ایران سالانه 500 میلیون دلار حق عضویت به نهادهای بین المللی پرداخت می کند تأکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: از 22 تا 26 مرداد ماه سال جاری سیزدهمین جشنواره آش ایرانی در منطقه تفریحی گاوازنگ برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۴    
مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر در استان زنجان 121 روستا از نظر وضعیت منابع آبی دچار چالش هستند، گفت: در حال حاضر در تلاش هستیم مشکل این روستاها برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۴    
آیت الله مکارم شیرازی در بیانیه ای با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد: مردم قضاتی می خواهند شجاع، باقاطعیت و باسرعت که به وضع شرم آور مفسدان پایان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۴    
گروههای جهای سپاه ناحیه زنجان در اردو های جهادی در راستای احداث خانه محروم، تعمیر و مرمت مدرسه و مسجد، آبرسانی و غیره حضور پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۵    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: کارمزد پیش پرداخت برپایه آن برای هرلیتر بنزین 400 ریال و برای هرلیتر گازوئیل 135 ریال خواهد بود که درهنگام فروش سوخت دریافت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۵    
مسئول امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت:ساماندهی یک میدان در شهر دندی استان زنجان منجر به بیدار شدن یک چراغ پیه سوز 800 ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 407 میلیون تومان در قالب کمک هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به 195زوج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سه ماهه اول امسال پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۵    
خودمان را بیشتر از دیگران سرزنش کنیم که کور در خطاهای خود و بینا در خطاهای دیگرانیم
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۸:۵۶    
رئیس هیئت کاراته استان زنجان از درخشش کاراته کاهای زنجانی در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۶    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: یک واحد سیار آبرسانی از شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به هم میهنان خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۶    
امام جمعه قیدار با بیان اینکه شهر قیدار فقط یک بیمارستان دارد و نیاز شهر را برآورده نمی کند، گفت: وقف در حوزه درمانی نیاز این شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۵۶    
رئیس بیمارستان امیرالمومنین شهر قیدار گفت: فرهنگ سازی در زمینه وقف درمانی نیاز فعلی این شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: چاه شماره 41 شهر زنجان پس از پمپاژ و تجهیز مورد بهره برداری قرار گرفته و وارد مدار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۳    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: بر اساس شایعات و موضوعات منتشر شده درباره افزایش قیمت حاملهای انرژی میزان مصرف بنزین در استان زنجان طی روز های 30 و 31 تیر ماه افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۳    
مدیر کل اداره آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان گفت: نخبگان مهارتی استان زنجان در هجدهمین المپیاد ملی مهارت موفق به کسب یک طلا ، دو نقره ،یک برنز مدال برنز و سه دیپلم افتخار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: نخستین شب فرهنگی زنجان در جشنواره ملی چارسوق یکم مردادماه در برج میلاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۳    
شهردار زنجان با رد همه موضوعات مطرح شده مبنی بر تعطیلی طرح پیاده راه گفت: بنایی بر تعطیلی طرح پیاده راه نداریم و طبق مصوبات قانونی اخذ شده اجرای آن را در پیش خواهیم گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از آغاز عملیات اصلاح شبکه آب و فاضلاب در بافت قدیمی شهر زنجان خبر داد و گفت: این عملیات به طول بیش از 14 کیلومتر و در هسته مرکزی شهر زنجان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲    
کارشناس برجسته مسائل اقتصادی با اشاره با به خرید و فروش های سکه و ارز در چند ماه گذشته گفت: این خرید و فروش ها موضوع اصلی بحران اقتصادی کشور ما در شرایط فعلی نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲    
معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه درمان های دارویی و غیر دارویی فراوانی ایجاد شده اند تا به افراد وابسته به موادکمک شود زندگی عاری از مواد را تجربه کنند افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۱    
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به رشد گون در سخت ترین شرایط آب و هوایی و نزدیک قله کوه ها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۲    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 15 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۲    
یک کارشناس مسائل اقتصادی در انتقاد از مبارزات ظاهری با فساد گفت: گاهی در حرف و ظاهر اعلام می شود دولت مبارزه با مفاسد اقتصادی را شروع کرده اما در عمل می بینیم خط همان خط اقتصادی در دوران سازندگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: پنج مجموعه اقامتی در استان زنجان تابستان امسال تخفیف 50 درصدی به گردشگران می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۲    
مدیر در مان استان زنجان گفت: روزانه بیش از یک میلیارد تومان صرف درمان مستقیم و غیرمستقیم بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در سطح استان زنجان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: اولین رویداد استارتاپی گردشگری استان زنجان اول تا سوم شهریور ماه سالجاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۲    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از3 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک توسط ماموران انتظامی پاسگا ه اسفجین شهرستان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۲    
رئیس اداره مطالعات اداره کل منابع طبیعی و دبیر کارگروه اطفای حریق استان زنجان گفت: تمامی فعالیت های دیده بانان های مستقر در نقاط بحرانی استان زنجان توسط یگان حفاظت اداره کل کنترل و مراتب به اداره ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۲    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:بیش از3 میلیارد تومان زکات واجب و مستحبی در استان زنجان جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۲    
همزمان با دهه کرامت برنامه های مختلفی در استان زنجان برگزار می شود که برگزاری آئین غبارروبی مساجد تا برگزاری جشن های این دهه از برنامه های پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با کار و تلاش شبانه روزیِ همه مسؤولان و همکاری و همراهی آحاد مردم تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۷    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای استان از هفته آینده با نرخ مصوب دولتی در مراکز پیش بینی شده، توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۷    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری باندسارقان 6نفره وکشف اموال مسروقه طی 24ساعت گذشته خبر داد و گفت: این سارقان به سرقت اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا اهداف ما را تعیین نکرده است و نشان می دهد که اروپایی ها شاید جدیت هم داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اطلاعات کاملی برای راه اندازی این سامانه در دست نداریم گفت: هنوز اطلاعات لازم برای راه اندازی این سامانه به دست ما نرسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۸    
برخی در فضای مجازی به دنبال سوء استفاده از ماجرای قطعی برق افتاده و با انتشار اخبار دروغ و راه اندازی بنگاه های دروغ پراکنی، اقدام به تحریف بحران به وجود آمده کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۹:۵۷    
کارشناس مسائل بین الملل و خاورمیانه گفت: از تازه ترین نشانه های آشکار همکاری رژیم صهیونیستی با عوامل تروریستی و بالاخص جبهه النصره، حضور و حمله تانک های اسرائیلی در مرز قنیطره است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۶    
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه گفت:از ابتدای فعالیت مرکز رادیوتراپی مهرانه (آذر 93) تا پایان خرداد 97، 2 هزارو 820 بیمار از سرتاسر کشور از خدمات صد در صد رایگان این مرکز بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۵    
فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری سه قاچاقچی ارز خبر داد و گفت : از این متهمان 33 هزار دلار قاچاق کشف شد.
مشاهده نتایج بیشتر...