جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۵:۵۸May 2018 25
 

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۳    
رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی با بیان اینکه در جامعه ما سونامی سالمندی در پیش بوده و هرم سالمندی روز به روز چاق تر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۲    
مدیر شیلات و آبزیان استان زنجان از تولید 12 هزارو 300 تن ماهی قزل آلا در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۲    
رییس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: 106 نفر در استان زنجان تا به امروز بر اثر مصرف قارچ کوهی و خودرو به بیمارستان منتقل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان ازبرنامه ریزی اجرای رویه حفاظتی فوگ سیل برای 120 کیلومتر- باند ازمحورهای مواصلاتی استان زنجان درسالجاری خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۴    
شهردار زنجان بر لزوم شفاف سازی تمام اقدامات و ارائه خدمات بهینه تاکید کرد و گفت: مردم باید متوجه شوند هزینه ای که شهرداری دریافت می کند، خرج خود شهر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۴    
مدیر درمان استان زنجان گفت: با اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان به مناطق محروم ظرف دو ماه اول سال جاری 260 بیمار خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳    
مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: یکی از اولویت های اصلی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای توسعه و تقویت مشارکت بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری مامور قلابی در زنجان خبر داد و گفت: مامور قلابی بیش از 100 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: هزارو408خانوار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از مزایای انشعابات رایگان بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان عنوان کرد: برای تکمیل شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب شهر زنجان 322 کیلومتر شبکه نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد خونین دو دستگاه پژو 405 در محور بیجار-قیدار خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه دو کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۳    
مدیر درمان استان زنجان گفت: بیش از 148 هزار نفر از سالمندان در سال گذشته از خدمات درمانی تامین اجتماعی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۲    
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا روند افزایش تدریجی داشته هر روز در حد 1 تا 3 درجه افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۲    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: باهدف بهره مندی خانواده های تحت حمایت از آثار معنوی قرآن کریم ،شناسایی استعدادهای قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان زنجان از تامین و توزیع اقلام اساسی شهروندان زنجانی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۰    
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: پیش بینی ما این است که رویت هلال ماه مبارک رمضان در روز چهارشنبه به راحتی صورت گیرد و روز پنج شنبه، اول ماه مبارک رمضان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۰    
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان زنجان از قلع و قمع 15 تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی استان زنجان خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۰    
مسمومیت اخیر تعدادی از هموطنان جهت استفاده از قارچ های سمی که متأسفانه منجر به فوت و نارسائی کبدی برخی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت : آمریکا با زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین بین المللی سند برجام را ملغی کرد و چهره منفور و واقعی خود را نمایان ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۰    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد خونین سواری پراید با وانت پیکان در محور زنجان-بیجار خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه سه کشته و سه مصدوم از خود برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۰    
رییس اداره ایمنی وحریم راه اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از خط کشی بیش از هزارو500کیلومتر ازمحورهای استان زنجان با اعتبارهزینه شده بالغ بر 8 میلیارد تومان درسال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۰    
شهردار زنجان گفت : مطالعات خط احداث تراموا از میدان پانزده خرداد تا بلوار آزادی توسط مشاور در حال انجام است و اگر کسی مدعی است در این حوزه حرفی برای گفتن دارد حاضرم با او مناظره کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۲    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از مصرف 12 میلیون مترمکعبی CNG در فروردین ماه سالجاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۲    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر از 910 روستای استان زنجان 490 روستا از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند، گفت: عملیات گازرسانی به 115 روستای دیگر نیز در دست اقدام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۲    
رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه سمند در اتوبان زنجان-قزوین خبر دادو گفت: متاسفانه در این حادثه سرنشین سمند به علت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۴    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه برای بعد از ظهر امروز بارش های رگباری پراکنده و رعدوبرق وجود دارد، گفت: برای فردا نیز شرایط مشابهی برای استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۴    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه میزان مصرف بنزین در فروردین ماه سالجاری 36 میلیون و 700هزار لیتر و مدت مشابه سال قبل 31 میلیون و 200 هزار لیتر بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۴    
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان زنجان با اشاره به سرفصل های بودجه سال 1397 شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۴    
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری زنجان از افزایش دو برابری آسفالت ریزی معابر در فروردین ماه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۴    
فرماندار ایجرود گفت: توسعه کارآفرینی در روستاها لازمه اقتصاد پایدار روستایی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴    
امام جمعه، استاندار و نمایندگان مردم استان زنجان با اشاره به خسارت های سنگین وارد شده به حوزه کشاورزی استان و نقش موثر این بخش در اقتصاد استان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵    
رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ،گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا همانند مواد مخدر برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از برپایی نخستین جشنواره نمایشگاهی سلامت اجتماعی در زنجان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۴    
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه از پذیرش رایگان 389 نفر روز بیمار از سرتاسر کشور در مهمانسرای مهرانه زنجان در فروردین ماه سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۴    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: در فروردین ماه سالجاری 453 پرونده وارد تعزیرات حکومتی استان زنجان شده است
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۴    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از نصب3 دستگاه فلومتر مغناطیسی با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۵    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف کالای قاچاق به ارزش تقریبی بیش از دو میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان ابهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان گفت: در اولین ماه از سالجاری 935 واقعه ازدواج و 150 واقعه طلاق در استان زنجان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۴    
معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه عدم اطلاع آحاد جامعه از فواید آزمایش ژنتیک از مهمترین دلایل بروز بیماریهای ژنتیکی و معلولیتهای ناشی از آن است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۶    
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: شاهد بارش های رگباری باران و رعدوبرق و احتمال وقوع تگرگ در ساعات عصر و شب خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۹    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به مناسبت هفته هلال احمر 20 عنوان برنامه در سطح استان زنجان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۹    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان گفت: 72 درصد از انرژی برق در استان زنجان در بخش صنعتی و کشاورزی مصرف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۷:۱۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر استان زنجان از یکم فروردین تا 31 فروردین ماه به هزارو 445 حادثه دیده امداد رسانی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۶:۴۲    
فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه یگان حفاظت از محیط زیست زنجان با متخلفان و شکارچیان غیر مجاز به شدت برخورد می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۳    
مسئول کلینیک تخصصی مهرانه از اسکان رایگان 389 نفر روز بیمار مبتلا به سرطان سرتاسر کشور در سرای نیکان مهرانه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۳    
سرپرست شرکت گاز استان زنجان گفت: 74 هزار و 615 خانوار روستایی استان زنجان با 77.4 درصد از نعمت گاز طبعی بهره مند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۳    
رییس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی زنجان گفت:آمبولانس های استان زنجان در فروردین ماه به 3 هزارو 357 ماموریت اعزام شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه حدود 3 هزار بیکار در استان زنجان وجود دارد، گفت: نرخ بیکاری استان زنجان در 12 ماهه سال گذشته به 9.6 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۰    
مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور ، مدیر کل دفتر امور آسیب دیدگان سازمان بهزیستی کشور همایش مددکاری اجتماعی و ارتقا پایداری اجتماعی در زنجان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستای مرصع تاییدیه های زیست محیطی را برای انتقال پساندهای شهرک روی کسب کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۷    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:با کمک بیش از 40 میلیارد و 800 میلیون تومانی خیران زنجانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت مردم این استان در برنامه های اجرایی این نهاد در سال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۷    
مدیرامور شیلات و آبزیان استان زنجان با بیان اینکه در سال گذشته 14 هزارو 612 تن ماهی در استان زنجان تولید شده است، گفت: این میزان تولید در استان زنجان نسبت به سال 95 با افزایش 6.7 درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۶    
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت: برای بعد از ظهر امروز و فردا بارش رگباری باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۸    
فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری متهمی خبر داد که به بهانه خرید محصولات کشاورزی یک میلیارد و 300 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۸    
دادستان شهرستان تکاب گفت: معتقدم مهرانه نه برای کشور بلکه برای منطقه آبروست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۸    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بارش باران سطح جاده های استان زنجان را لغزنده کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه زنجان با بیان اینکه پس از انقلاب شکوهمند اسلامی دشمنان همواره به دنبال دخالت در امور کشور هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از تولید بیش از 9 میلیون و 868 هزار متر مکعب آب از منابع زیر زمینی برای مصرف شرب مشترکین این شرکت در شهر ابهر طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۴    
رئیس پلیس فتای زنجان گفت: شبکه های اجتماعی غیر بومی زمینه تولید جرم را فراهم |آورده و آسیب های اجتماعی متعددی را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه زنجان با اشاره به توطئه های دشمنان و آمادگی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: نیرو های مسلح با تمام قدرت در مقابل دشمنان ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : درسال گذشته ، 516 مورد ساخت وساز غیرمجاز درحریم راههای استان ،جمع آوری و آزادسازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹    
کارشناس مسائل خاورمیانه گفت:آزادسازی دوما و غوطه شرقی از دست تروریست های تکفیری خطر بزرگی برای آینده رژیم غاصب اسرائیل است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۹    
رئیس پلیس فتای استان زنجان از افزایش 45 درصدی جرائم فضای مجازی در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: برای تردد ایمن همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه جاده های استان الزامی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه خیران زنجانی درمجموع 40 میلیارد و 800 میلیون تومان در قالب طرح های مختلف در برنامه های اجرایی کمیته امداد در سال گذشته مشارکت کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۹    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان زنجان باعث لغزنده شدن سطح جاده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۹    
فرمانده انتظامی استان از کشف 22 کیلو 450 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 3 قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۹    
کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه با بیان اینکه آمریکا برای حمله به یک کشور عربی از پایگاههای نظامی خود در کشورهای عربی استفاده کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۹    
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان زنجان گفت: نمایش شاد و موزیکال علیمردان خان به نویسندگی و کارگردانی ساسان قجر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۹    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افزایش 85 درصدی کشفیات سوخت قاچاق در 12 ماهه سال 96 در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۹    
مدیر کل بهزیتس استان زنجان گفت: از ابتدای طرح نهضت مسکن بهزیستی استان زنجان نزدیک به 2 هزار و 200 مورد مسکن به متقاضیان واجد شرایط واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۹    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه از روز یک شنبه سامانه جدید بارشی به استان نفوذ می کند، گفت: در ساعات بعدازظهر و عصر روز یک شنبه شاهد بارش های باران خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان به لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها برای پیشرفت کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۰    
مراسم بزرگداشت روز همبستگی با زندانیان اسلام گرای جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه مورخ 23 /1/ 97 با شرکت اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار تبریز بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد میدان تبریز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۱    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه دمای هوا طی روزهای ابتدایی هفته آینده کاهش یافته و از شنبه شب تا صبح سه شنبه دمای کمینه در مناطق سردسیر استان به صفر و زیر صفر می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۱    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: در حال حاضر335 موسسه خیریه و مرکز غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی استان زنجان فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۴    
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب وهمزمان با اولین روز هفته هنر انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۴    
مدیر درمان استان زنجان از رشد هفت درصدی ویزیت پزشکان در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان زنجان در سال 96 نسبت به سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۳    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 2 هزارو 393 سبدکالای عیدانه طی اجرای مرحله دوم طرح فرشتگان رحمت در بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۳    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: میزان کمک خیران زنجانی به نیازمندان در قالب طرح های اجرایی این نهاد در سال 96نسبت به مدت مشابه سال 95 ، 44 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از تمدید مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه بزرگسالان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: پیش بینی هایی بودجه ای سال 97 کفاف حوزه سلامت را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۳    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از انجام 1266 عمل جراحی در طرح نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۳    
استاندار زنجان بر ضرورت تمرکز در خصوص افزایش سهم صادرات استان زنجان در کشور طی سالجاری تاکید کرد و گفت: در برخی بخش ها، سهم صادرات استان اندک بوده و نیازمند تقویت است چرا که با افزایش و گسترش صادرات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۳    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از افزایش 11 درصدی کشفیات کالای قاچاق در استان زنجان در 12 ماهه سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان استان زنجان گفت: در 24 ساعت گذشته دو تصادف جاده ای در استان زنجان رخ داده که چهار فوتی و چهار مصدوم از خود بر جا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۹    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افزایش 110درصدی مصرف سوختگیری هواپیمایی طی سال 96 در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۹    
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان از نصب و راه اندازی تلویزیون شهری جهت آموزش، پخش پیام های مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در راستای افزایش سطح آگاهی شهروندان در شهرستان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۹    
به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب،20 تا 26 فروردین برنامه های مختلفی درپاسداشت نام وخاطره سید شهیدان اهل قلم شهیدسید مرتضی آوینی در استان زنجان برگزارمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۹    
مراسم بزرگداشت روز همبستگی با زندانیان اسلام گرای جمهوری آذربایجان با شرکت اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار تبریز در روز پنجشنبه 23 فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد میدان تبریز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۹    
رئیس دفتر اسناد پزشکی استان زنجان گفت: با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ، دفتر اسناد پزشکی استان زنجان دارای گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو 9001-2015 شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به دستگیری اعضای اصلی یک باند مواد مخدر گفت:از خودرو سوداگران مرگ 10 کیلو 450 گرم ماده مخدر تریاک کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴    
نهال های مهربانی با دستان خیرین مهرانه در محوطه کلینیک تخصصی این مجموعه غرس شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از افزایش 59 درصدی نفتگاز نیروگاهی در سال 96 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: توسعه خدمات اشتغال کمیته امداد استان زنجان بر محور شعار سال به مددجویان تحت حمایت از برنامه های راهبردی این نهاد در سال جدید است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۵    
امام جمعه زنجان به روز جهان اسلام و توطئه های گوناگون آمریکا ، انگلیس ، اتحادیه اروپا و کشورهای مرتجع منطقه اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۵    
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان گفت: در 12 ماهه سال گذشته 20 هزارو 185 واقعه ولادت در استان زنجان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۵    
مدیر درمان استان زنجان گفت:9هزارو 742 بیمار بصورت سرپایی خدمات درمانی مورد نیاز خود را در ایام تعطیل از بیمارستانهای امید ابهر و امام حسین (ع) زنجان دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۵    
کارشناس هواشناسی استان زنجان از نفوذ سامانه بارشی به استان زنجان از بعد از ظهر روز جمعه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...