سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۲Oct 2017 24

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۳    
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: برای هیچ کانون، انجمن و هیئتهای مذهبی مجوز اعزام زائر به کربلا در اربعین حسینی صادر نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۳    
همزمان با سراسر کشور همایش سه ساله های حسینی روز چهار شنبه سوم آبان ماه مقارن با پنجم ماه صفر در حسینیه عاشقان ثارالله زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۶:۵۳    
کارشناس مسائل هسته ای با تحلیل شرایط پیش آمده در برجام گفت: کنگره در نهایت توپ برجام را به زمین کاخ سفید می اندازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با بیان اینکه با بیان اینکه فعالیت شبانه روزی شرکت توزیع استان زنجان تسهیل گر چرخ های تولید واشتغال است، گفت: این شرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۳    
تشیع با خلق حماسه بی نظیر اربعین حسینی پیامی روشن به دنیا میدهد. صدای واحدی که آزادگی، شجاعت و عشق را با تمام توان به گوش تمام آزادگان جهان فریاد میزند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۳    
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه دو مورد اتش سوزی در مهر ماه سالجاری در منابع طبیعی استان زنجان رخ داده است، گفت: 23 هکتار از اراضی استان زنجان طی یک ماه طعمه حریق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۳    
معاون صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: طی سالجاری 30 واحد تولیدی غیر فعال در شهرک های صنعتی استان زنجان به چرخه تولید برگردد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳    
فرمانده انتظامی استان گفت : فرد متقلبی که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود اقدام به جعل و کلاهبرداری مبلغ 930 میلیون ریال از 54 مشترک کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : اکیپ های راهداری زمستانی در 28 راهدارخانه فعال استان زنجان مستقر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۳    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مدافع معروف و مبارز منکر باشیم این بزرگترین پیام سید و سالار شهیدان به دنیا است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: برخورد سواری لیفان با پیکان در محور خدابنده- همدان یک کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۳    
امام جمعه موقت زنجان با اشاره به قدرت دفاعی ایران گفت: سپاه پاسداران امروز نقشه دشمنان را نقشه برآب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: 24 هزار خانوار با جمعیت 41هزار و 600نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد در سطح استان زنجان بهره مند هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۳    
مدیر کل اموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه استعداد های ورزش باید شناسایی ، رشد و پرورش داده شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان نزدیک به 40 درصد از ارزش افزوده ناخالص کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۳    
استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از شاخص ترین محور توسعه استان زنجان صنعت و معدن است، گفت: در برنامه ششم توسعه شاخص ترین محور توسه استان صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد زنجیره ای دو دستگاه سواری پژو و دو دستگاه کامیون در محور خدابنده به همدان خبر داد و گقت: متاسفانه این حادثه یک فوتی و سه مصدوم برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۳    
استاندار زنجان با بیان اینکه بانک ها نقش مهم و تاثیرگذاری در ایجاد و حمایت از بخش تولید و اشتغال در استان دارند، گفت: برای ایجاد تولید، اشتغال و رونق بخشیدن به فضای کسب و کار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: پیش بینی می شود موکب استقرار یافته توسط زنجان در سامرا پذیرای 700 هزار زوار اربیعین حسینی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳    
روابط عمومی ها تا زمانی که جایگاهی بسیار معتبرتر از جایگاه امروزشان وجود نداشته باشد، انتظاری برای عمل به وظایف آکادمیک و بین المللی شان نباید زیاد باشد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۳    
معاون صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: نزدیک به 70 درصد از واحد های تولیدی شهرک ها صنعتی استان زنجان طبق آمار خود اظهاری با مشکل کمبود نقدینیگی مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از انتخاب 90 روستا در استان زنجان برای طرح روستا تعاون خبر داد و گفت: توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستاها از اهداف طرح روستا تعاون است
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: راه اندازی روستاتعاون، روستاهای استان زنجان را به قطب های اقتصادی تبدیل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۳    
معاون عمرانی استانداری زنجان با بیان اینکه روستا یکی از پایه های اساسی اقتصاد مقاومتی است، گفت: پتانسیل های فراوانی در روستاها وجود دارد که اگر حمایت شود می تواند بسیاری از دغدغه های امروز کشور را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش محسوس دمای هوا در زنجان خبر داد و گفت: دمای بیشینه در زنجان پنج تا 10 درجه و کمینه سه تا پنج درجه کاهش پیدا خواهد کرد و این هوای سرد تا روز چهارشنبه در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳    
معاون توسعه مشارکت های مردمی استان زنجان با اشاره به اینکه هزار و 426 فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان قرار دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۳    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه زائران اربعین این استان از مرزخسروی جابه جا می شوند، گفت: هرگونه ثبت نام زایران زنجانی جهت اعزام به سایر مرزهای غیرقانونی است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۳    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه 23 مهرماه در تاریخ به روز جهانی نابینایان (روز جهانی عصای سفید) نامگذاری شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳    
رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه سواری سمند در شهرستان خدابنده خبر داد و گفت : متاسفانه در این حادثه راننده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳    
برجامی که فرجامی برای دولت و ملت نداشته است امروز بقاء ویا انقراض آن دست کشوری افتاده است که بارها این انقلاب از او زخم های کاری خورده است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳    
مدیر درمان استان زنجان گفت:بیمارستان امید ابهر در ارزیابی اعتبار بخشی بیمارستانهای زنجان به مقام اول استانی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳    
فرمانده یگاه محیط زیست استان زنجان از ضرر و زیان یک میلیارد و 129 میلیون و 790 هزار ریالی متخلفان به محیط زیست استان زنجان در شش ماهه نخست سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: همه تلاش آمریکا در این است که برجام را نقض کند و در این راستا هر کاری می کند که خود ایران نقض کننده برجام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۳    
کاهش آسیب های اجتماعی مطالبه همه مردم است. زین پس مسئولان رده های مختلف دولتی و غیر دولتی باید بیشتر مراقب تصمیمات خود باشند چرا که زره بین مردم نزدیک تر از همیشه روی آنها است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۷:۲۳    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه در پنج ماهه سالجاری 12 نفر در محور های روستایی استان زنجان جان خود را از دست داده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۳    
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با بیان اینکه پلیس تلفات سنگینی به باند های قاچلق کالا در استان زنجان وارد کرده است، گفت: در شش ماهه نخست سالجاری بالغ بر 120 قاچاقچی در استان زنجان دستگیر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۳    
قائم مقام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: آمبولانس های 115 استان زنجان در شش ماهه نخست سالجاری به 17 هزارو 260 ماموریت در سطح استان زنجان اعزام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۳    
مسئول کلینیک رادیوتراپی انجمن خیریه مهرانه گفت: از ابتدای فعالیت انجمن مهرانه در استان زنجان تا پایان شهریور ماه سالجاری 2 هزار و 294 بیمار توسط مرکز رادیوتراپی انجمن مهرانه پذیرش شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۳    
فرماندار زنجان با اشاره به اینکه راهوان محله در گسترش فرهنگ رانندگی که متاسفانه در روستاها نادیده گرفته می شود قدم بردارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با اشاره نقش دهیاران به عنوان راهوران محله وسفیران ایمنی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در محورهای روستای استان زنجان تعداد تصادفات منجر به فوت با روند افزایشی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: طبق آمار پزشکی قانونی استان زنجان در نیمه نخست سالجاری 110 نفر در استان زنجان در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۳    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت:با مشارکت یک میلیارد و 321 میلیون تومانی خیران زنجانی برنامه هدف گذاری شده برای جشن عاطفه ها در مرحله اول 102 درصد محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۳    
مدیر کل بیمه ی سلامت استان زنجان گفت: در حال حاضر و تا پایان شهریور 621 هزار 535 نفر از جمعیت استان زنجان در صندوق های کارمندی، سایر اقشار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با اشاره به اهمیت توجه به اسناد توسعه ای استان در ارائه تسهیلات بانکی، گفت: ارائه تسهیلات بانکی استان نباید تنها به یک بخش خاص معطوف شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۳    
استاندار زنجان با اشاره به پیش بینی منابع قابل توجه دولتی برای توسعه روستاها و بخش تولید کشور، گفت: با توجه به حجم منابع تعریف شده و استفاده بهینه آن در استان زنجان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از فروش اینترنتی بلیط اتوبوس زائران اربعین حسینی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از رشد 23 درصدی راه اندازی واحد های صنعتی در استان زنجان خبر داد و گفت: در شش ماهه نخست سالجاری 90 واحد صنعتی در استان زنجان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۳    
فرماندار شهرستان زنجان ، 15مهر ماه روز ملی روستا را به تمامی روستائیان زحمتکش شهرستان زنجان با صدور پیامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۳    
تبدیل شدن سرنوشت یک خیابان معمولی به سرنوشت پل روگذر امام حسین (ع) در دسترس است. پروژه هایی که در این شهر آغاز می شود و قرارشان تکمیل در باره ی زمانی مشخص و معقول است اما به آثاری عبرت آموز تبدیل می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۳    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به کاهش یک چهارم میزان آتش سوزی ها در شش ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۳    
مدیر در مان استان زنجان با بیان اینکه ایزو به عنوان ابزاری برای تسهیل فرایندها و افزایش بهره وری است، گفت:ارزیابی فعالیت ها و تنظیم و اجرای آنها به صورت یکسان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۳    
رئیس پلیس راه استان زنجان از کاهش هشت درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده های استان زنجان خبر داد و گفت: در شش ماهه نخست سالجاری محور های مواصلاتی استان زنجان 110 فوتی برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۳    
توجه جدی به فضاسازی و جذب گردشگر مذهبی علاوه بر رونق کسب و کار و صنعت گردشگری می تواند نیم نگاهی جدی به موضوع اشتغال و بیکاری هم داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی سرباز انقلاب است، گفت: نیروی انتظامی چشم بیدار جامعه است و یکی از کارهای خوب این نیرو نظارت داخلی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: جدایی کردستان از عراق توطئه آمریکایی است که مسئولان به خوبی در این زمینه عکس العمل نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه به مناسبت هفته ناجا 142 عنوان برنامه در استان زنجان اجرا می شود، گفت: برنامه های هفته ناجا از روز جمعه در استان زنجان آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۳    
رئیس مدیریت راههای استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر مه غلیظ محور نیک پی به ماهنشان گردنه اند آباد را دربر گرفته است، گفت: وجود مه غلظ در این محور باعث کاهش دید افقی رانندگان و کندی تردد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۴    
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت:هم اکنون 233 دستگاه انواع ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین به منظور انجام خدمات راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان زنجان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۴    
مدیر کل کمیته امداد زنجان از بهره مندی هزار و 607 مددجوی زنجانی از خدمات مهارت آموزی این نهاد در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر استان زنجان در شش ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 30 درصدی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۴    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه در شش ماهه نخست سالجاری 274 هکتار از اراضی استان زنجان در آتش سوخته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به رصد وپایش فضای مجازی از شناسایی و دستگیری مدیر متخلف کانال تلگرامی نذری یاب در زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان از مانورهای پیشگیرانه در حوزه افزایش قابلیت اطمینان شبکه های توزیع برق در استان زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۳    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه دمای هوای زنجان از فردا تا صبح روز جمعه روند کاهشی خواهد داشت ، گفت:پیش بینی می شود دمای بیشینه هشت تا 12 درجه و دمای کمیته هشت درجه کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی این استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۲    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: محور های مواصلاتی استان زنجان در 24 ساعت گذشته چهار فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۲    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از تردد یک میلیون و 800 هزار وسیله نقلیه از شش تا 9 مهر ماه در محورهای مواصلاتی استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۲    
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان با بیان اینکه در شش ماهه نخست سالجاری 10 هزارو 643 مورد ولادت در استان زنجان به ثبت رسیده است،گفت: میزان آمار طلاق ثبت شده در استان زنجان سیر نزولی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۲    
مردم میان دار و صحنه گردان عاشوراهستند و برای عزاداری، شکل های گوناگونی آفریده اند ازجمله، زنجیر زنی، قفل زنی، تیغ زنی، قمه زنی که هیچ کدام از این شکل های عزاداری را عالمان اسلامی به مردم القا نکردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه از اول تیر تا 31 شهریور ماه 285 حادثه در سطح استان زنجان رخ داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۷:۱۲    
پایتخت شور و شعور حسینی با برپایی دسته عزاداری حسینیه اعظم در هشتم محرم که به یوم العباس مشهور است آمده اند به عباس ابن علی (ع) بگویند:هرگز فداکاری و از خود گذشتگی تو را فراموش نخواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۷:۱۲    
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: نذورات هیئت های مذهبی و خیران در سطح استان زنجان در قالب طرح احسان حسینی در ماه های محرم و صفر برای توزیع بین خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۷    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: محدودیت های ترافیکی هشتم و یازدهم محرم در برخی نقاط شهر زنجان اعمال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان زنجان گفت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان برای پوشش کامل مراسم و دسته های عزاداران سرور و سالار شهیدان در هشتم و یازدهم محرم در آماده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۷    
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان زنجان زنجان از پوشش امدادی مراسمات عزاداری در سطح استان زنجان خبر داد و گفت: هلال احمر زنجان در هشتم و یازدهم محرم در آماده باش کامل است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۷    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از تداوم پاکسازی مناطق آلوده و دستگیری 12 معتاد و توزیع کننده مواد مخدر در زنجان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۸    
همایش احلی من العسل به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، آموزش پرورش نواحی یک و دو در محل امام زاده سید ابراهیم(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: جمهوری اسلامی ایران با الگر گرفتن از نهضت امام حسین (ع) زیر بار ظلم نرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: 59 درصد از میزان ترددها درمحورهای مواصلاتی استان زنجان به آزادراه های زنجان قزوین و زنجان تبریز اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۸    
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه رزمندگان زنجانی در اکثر عملیاتهای تاریخ دفاع مقدس حضور تاثیرگذار داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در شش ماهه نخست سالجاری 6 میلیارد و 900 میلیون تومان در قالب کمک معیشت به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۳    
رئیس پلیس راه زنجان گفت: برخورد پراید، زانتیا و تراکتور در محور خدابنده- همدان باعث فوت راننده تراکتور شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۳    
معاون فرهنگی و آموزشی اداه کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه عاشورای حماسه، در عاشورای تاریخ به عاشورای مرثیه تبدیل شده است، گفت: از آن همه حماسه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳    
دانش آموزی که طعم تبعیض را در سال های آموزش و پرورش بچشد بی شک خروجی مناسبی در آینده نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳    
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: تمهیدات انتظامی برای برگزاری هرچه باشکوه تر دسته عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان برگزار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳    
فرماندار شهرستان زنجان گفت:از اصناف شهرستان زنجان انتظار می رود که در ایام محرم و صفر توجه ویژه ای به ظرفیت گردشگری مذهبی داشته باشند تا گردشگران علاوه بر شرکت در عزاداری ها از این ظرفیت ها نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : در شهریور ماه سالجاری 14 میلیون 8 هزارو 245 تردد در محور های مواصلاتی استان زنجان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان با بیان اینکه انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل امروزی کشور را بیمه می کند، گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید جامعه منتقل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۳    
مسئول تعلیم و تعالی مرکز کوثر قم با اشاره به اینکه استراتژی شهید بروجردی در کردستان به استراتژی نبرد تبدیل شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع گوشی تلفن همراه قاچاق و لوازم جانبی آن، به ارزش تقریبی سه میلیارد و 100 میلیون ریال از یک دستگاه خودرو پاترول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان از نصب 520 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی در شش ماهه نخست سالجاری درمحورهای مواصلاتی استان خبرداد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۳    
مراقب در ایام سوگواری برای امام حسین (ع) برخی بدعت های خلاف شرع و ساختگی آمریکایی و انگلیسی در مراسمات ما رخنه پیدا نکند که این کارهای استکبار برنامه ریزی برای آینده و نسل های آتی کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۳    
مجری طرح کاهش تلفات توزیع برق استان زنجان گفت: تمام شبکه های سیمی توزیع برق سراسر استان زنجان تبدیل به کابل خودنگهدار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۳    
مرکز امنیت سایبری سازمان اطلاعات سپاه استان زنجان از برخورد با 10 نفر از مدیران گروه غیراخلاقی تلگرامی در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از 6میلیارد و 520میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف کمیته امداد از طریق صندوق امداد ولایت این نهاد در استان زنجان از ابتدای امسال پرداخت شده است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
استفاده از ابزار و آلات موسیقی و غنا در عزاداری مسئله ای است که در حرمت آن ذره ای شک و شبهه نیست اما متأسفانه در عزاداری ها شاهد انجام بعضی از بدعت ها هستیم که گاه در اثر عدم آگاهی و گاه عمداً انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۳    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: به همت حسینیه و زینبیه اعظم و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان موکب های استان زنجان در سامرا برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
امام جمعه زنجان با اشاره به سخنان سخیف و بی ادبانه ترامپ در مجمع جهانی گفت: ترامپ لایق جواب دادن ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳    
معاون درمان تامین اجتماعی استان زنجان در دیدار با خانواده شهید محمد جواد بیات با بیان اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران میراثی گران بها و الگو برای انقلاب اسلامی هستند ...
مشاهده نتایج بیشتر...