شنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۵:۲۲Mar 2019 23
 

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۴۹    
فرمانده سپاه ناحیه زنجان گفت: راهیان نور بزرگترین و پویاترین تریبون فرهنگی انقلاب اسلامی است که آموزه های اصیل اسلام و انقلاب همچون ایثار ، شهادت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 175 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش تقریبی بیش از 7 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان خدابنده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بیش از 54میلیاردتومان کمک معیشت به 25هزارو200خانوار مددجویان زنجانی در 11ماهه سالجاری پرداخت شده است .
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۲    
رئیس کل دادگستری استان زنجان از رسیدگی به پرونده قتل خانواده سه نفره شهرستان خدابنده در کمتر زمان ممکن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 102 هزار و 176 عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: علی رغم کمبودهای اعتباری ، شرکت آبفای استان زنجان هیچ پروژه تعطیل و متوقفی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۳    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان گفت: طبق قانون، ثبت قراردادهای پیش فروش ساختمان توسط مشاورین املاک غیرقانونی بوده و با متخلفان، برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۳    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار هیئت دولت، با انتقاد از گره زدن مشکلات اقتصادی کشور به اموری که خارج از اختیار کشور خودمان است -مانند برجام و بسته اروپایی- چنین کاری را خلاف منافع کشور دانستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۳    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت:در همه جلسات در خصوص باغ شهرها تذکر داده ایم و بیش از 10 سال است که به غیر قانونی بودن آنها تاکید می کنیم و در اینجا هم با صراحت می گویم در استان زنجان هیچ ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از آغاز پایش سلامت بیماران زمین گیر توسط این بنیاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه جرایم سایبری در استان زنجان، در 11 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش 50 درصدی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳    
رئیس اداره جنگلکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از توزیع بیش از 200 هزار اصله نهال در سطح استان خبر داد و گفت: این نهال ها شامل گونه های فرا، ون، نارون، سرو خمره ای، سرو نقره ای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: گام دوم انقلاب دور جدیدی از تجربه پیشرفت نظام در عرصه داخلی و بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده باش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اجرای طرح انتظام بخشی پلیس در روز های پایانی سال گفت : محور اقدمات پلیس همیشه بر اساس احترام ، انضباط و اقتدار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: بانوان علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب کارهای خانه تکانی را به روزهای پایانی سال موکول نکنند تا به دلیل اوج مصرف آب قطعی و با افت فشار آب نداشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مراسم معنوی اعتکاف تجلی کلید واژه معنویت در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که از سوی مقام معظم رهبری صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طرح رفع همپوشانی بیمه درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی استان همزمان با سراسر کشور در این استان نیز آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴    
فرمانده سپاه ناحیه زنجان از برگزاری جشن میلاد کوثر در سطح شهرستان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان ازانجام اقدامات لازم در بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای برای استقبال از مسافران نوروزی خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۴    
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: یقین بدانید پاسخی که ما به تروریست های بزدل می دهیم، بسیار بسیار محکم و به شکلی خواهد بود که حتی در تصورات آن ها هم نمی گنجد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۴    
فوق تخصص خون و آنکولوژی با بیان اینکه حداقل 40 تا 50 درصد سرطان ها با روش های پیشگیری، قابل پیشگیری است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۴    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از توزیع 150 هزار پاکت جشن نیکوکاری در سطح مدارس استان زنجان به منظور جمع آوری کمک های نقدی دانش آموزان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : درمدت 25 الی 28 بهمن ماه سالجاری 12 هزار و 295 کیلومتر- باند ازراههای اصلی و2هزار,کیلومترباند ازراههای روستایی استان زنجان برفروبی شده است .
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۹    
29 بهمن سال 56، قیام حماسه خیزی بود که تمام معادلات طاغوت را در هم پیچید و حرکت مبارزاتی ملت ایران را با صلابت هر چه تمام تا 22 بهمن 57 پیش برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۹    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در شرایط کنونی که دشمن تمام قد در برابر اسلام ناب محمدی ایستاده است از تمام ظرفیت های حوزه دین برای اعتلای آن استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: پروژه روکش آسفالت به طول 89.5 کیلومتر وبا اعتباری بالغ بر 21 میلیارد تومان درشهرستان خدابنده به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر از برگزاری نخستین یادواره شهدای نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۰    
معاون فنی منابع طبیعی استان زنجان از اتمام پروژه های بیولوژیکی صندوق توسعه ملی در 13 حوزه آبخیز شامل 19 منطقه هدف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۰    
40 سالگی انقلاب و عبور از هزاران موانع و ایستادگی در برابر استکبار جهانی که بر علیه بشریت است می تواند تعریف خوبی برای کلمه ما می توانیم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۰    
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: مجموعه نمایشگاهی ویژه دهه فجر چهل سالگی انقلاب به صورت 16 تابلو نمایشگاهی با عنوان چی بودیم؟ چی شدیم؟ و با رویکرد اطلاعات مورد نیاز مخاطب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۰    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شرکت گاز استان زنجان در حال حاضر به 306 هزار و 113 مشترک خانگی، 22 هزار و 198 مشترک تجاری و یک هزار و 161 مشترک عمده و صنعتی خدمات ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از تهیه کاداستر اراضی ملی با هدف حفاظت از عرصه های ملی و طبیعی استان زنجان به سطح 130هزار هکتار طی 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۰    
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان تصریح کرد:برای دومین بار است که شرکت های توزیع برق کشور عراق علاقمندی خود را به استفاده از تجربیات شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نشان می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده از ثبت 6 وقف جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: این موقوفات در حوزه هایی مانند احداث خانه عالم، کتابخانه برای مساجد، قبرستان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: 110 عنوان برنامه توسط دستگاه های عضو کارگروه ایثارگران ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۷    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت :از 6آبان ماه سالجاری تا کنون بیش از84 هزار-کیلومتر-باند ازراههای اصلی و10 هزارکیلومتر-باند ازراههای روستایی استان زنجان با تلاش خستگی ناپذیر راهداران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۷    
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از افتتاح و بهره برداری از6 پروژه آبخیزداری با اعتبار بالغ بر 60 میلیارد ریال در استان زنجان به مناسبت دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۷    
مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه مجوز دو شیفته شدن درمانگاه سهرودی از سازمان اخذ شده است، گفت: تا پایان سالجاری ، فعالیت این درمانگاه از شیفت صبح بصورت ، صبح و عصر خواهدشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان از ارائه تسهیلات اشتغالزایی به 143 ایثارگر زنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری همایش بزرگ طلایه داران فاطمی در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: به برکت انقلاب اسلامی 100 درصد جمعیت شهری و نزدیک به80 درصد جمعیت روستایی استان زنجان از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۳    
مدیر درمان استان زنجا با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشه سالجاری 7 هزارو 550 مورد عمل جراحی بزرگ و کوچک در دو بیمارستان فوق انجام شده است ،گفت:این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، رشد 8 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 عنوان برنامه در بنیاد شهید برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: واکنش رسانه های خارجی به تشکیل لشکر سایبری بسیج حاکی از آن بود که هدف گذاری بسیج در این زمینه درست بوده و ما دقیقا هدف را نشانه گذاری کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان از ارائه تسهیلات مسکن به ایثارگران واجد شرایط خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳    
رییس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه جذاب بودن تیتر روزنامه ها بایستی در جهت تأمین منافع نظام باشد نه جریان خاص و در راستای تقویت نظام اسلامی، گفت: رسالت رسانه ها و روزنامه ها بسیار سنگین است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۳    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: جلب رضایت ایثارگران مهمترین هدف بنیاد شهید است و باید تلاش کنیم تا رضایت بیش از پیش خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۳    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان زنجان به چالش های بخش آبخیزداری استان زنجان اشاره کرد و گفت: علت بروز این چالش ها مربوط به عوامل انسانی و طبیعی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به شناسایی و دستگیری 4 نفر از اعضای اصلی یک باند جرایم اینترنتی در زنجان گفت : 268 حساب مورد استفاده متهمان مسدود و 700 میلیارد ریال کلاهبرداری کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: بر اساس آمار ها موضوع طلاق در استان نسبت به گذشته نگران کننده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:به کوری چشم دشمنان خورشید انقلاب اسلامی هرگز غروب نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۳    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: دشمن با تمام قدرت ارزشهای اسلامی را نشانه گرفته و برخی در داخل هم پیاده نظام دشمن هستند که در این خصوص نقش رسانه ها در حفظ ارزشها و دفاع از حریم دین بسیار اثر گذار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره حفاظت و حمایت منابع طبیعی استان زنجان از نصب 90 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای استان زنجان با اعتبار 405 میلیون تومان با هدف حراست از عرصه های ملی و طبیعی و حفظ پوشش جنگلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۳    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از مطالبه 108 میلیارد تومانی اوقاف از نیروهای نظامی و انتظامی خبر داد و گفت: تسویه مطالبات موجب خدمت رسانی بهتر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : با توجه به آمار موجود،درآذرماه سالجاری تعداد تردد در آزادراه ها و محورهای ترانزیت استان زنجان که شامل مسیر رفت و برگشت جمعا 7 میلیون 580هزارو 662 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: پنج طرح شبکه فاضلاب در شهرهای زنجان،دندی،زرین آباد،خرمدره و ارمغانخانه در دست اجرا است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۷    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: به برکت انقلاب امروز بیگانگان برای کشور تصمیم نمی گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۷    
استاندار زنجان بصورت سرزده از بیمارستان امام حسین (ع) شهر زنجان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۷    
معاون بهره وری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: نیمی از هزینه های مربوط به ساخت آستان مقدس امامزادگان و بازسازی آنها در قالب طرح مودت و مشارکت مردم محقق می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۷    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در 24 ساعت گذشته چهار تصادف فوتی و جرحی در محورهای مواصلاتی استان زنجان رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۸:۰۷    
مدیر کل استاندارد استان زنجان گفت: بی شک اولویت اول و اصلی مردم برای استفاده از کالاها، بحث کیفیت آن است و تا زمانی که مردم از کالای ایرانی استقبال نکنند، عملا نمی توان شاهد حمایت از کالای ایرانی بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ابتدای سال جاری تا کنون 17 عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان برگزار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۷    
اسماعیل دویران رییس شورای اسلامی شهر و مسیح اله معصومی شهردار زنجان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت شب یلدا، فرا رسیدن این مناسبت ملی را به شهروندان تبریک گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۷    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت:کار رسانه یک کار ارزشمند و عالمانه است، چرا که با انتقال صحیح مطالب و آگاهی بخشی به مردم جلوی بسیاری از برنامه های انحرافی گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۰۲    
ساماندهی و نظارت دقیق بر کمپ های ترک اعتیاد بایستی با دقت و هدفمند صورت گیرد چراکه اگر این اقدامات در کمپ ها مطابق با اصول نباشد افراد بعد از خروج از کمپ ها دوباره به سمت اعتیاد کشیده خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه در حاضر 50 درصد زنجانی ها تحت پوشش بیمه سلامت هستند،گفت: 640 نفر از بیماران خاص در سطح استان نیز تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۲    
مسئولان بدانند فاصله ای که بین آنها با ملت خدوم ایجاد کرده اند نتیجه ای جز تباهی و شکست برای آنها نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: اقدامات قابل توجهی در ساخت و تجهیز مصلی ها استان زنجان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۲    
مدیر درمان استان زنجان گفت:تا پایان آبانماه سالجاری بیش از 30 میلیارد ریال بابت خسارات متفرقه به بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۲    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: نباید از ظرفیت های علمی، اعتقادی و حماسی نوجوانان و جوانان غافل شد. و باید آنها را در مسیر انقلاب اسلامی به کار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
استاد حوزه و دانشگاه به خدمات مهرانه در ابعاد درمان، کنترل و پیشگیری از سرطان اشاره کرد و گفت: تاسیس وحمایت از این مجموعه افتخاری برای مردم زنجان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۰    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: عملیات گسترده شیر گذاری در منطقه اسلام آباد شهر زنجان در 5 نقطه از این شهرک انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۰    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از یک میلیارد و 645میلیون تومان در قالب کمک هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به 683زوج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: فعالیت های اوقاف به راحتی قابل نظارت و بازرسی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه 70 نقطه حادثه خیز در استان زنجان شناسایی شده است، گفت: از 70 نقطه حادثه خیز استان زنجان 40 نقطه آشکارسازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۰    
رییس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه 16 آذز ماه صرفا متعلق به محیط دانشگاه و دانشجو نیست، گفت: همه باید در مقابل نفوذ و استبداد ستیزی حرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۰    
رئیس پلیس فتا زنجان گفت: تمامی بانک ها و مؤسسات مالی ملزم هستند در اجرای عملیات بانکی، سرویس رمز دوم یکبار مصرف به مشتریان خود ارائه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان زنجان از اجرای موفق اعزام روحانیون و طلاب در قالب طرح سفیران انفال به مناطق بحرانی طی سه سال در استان زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۰    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت:اتمام کارهای نیمه تمام و پیگیری مطالبات و مشکلات مردم باید در اولویت همه امور این سازمان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۰    
معاون فنی منابع طبیعی استان زنجان گفت: در استان بحث بیابان را نداریم اما با توجه به مطالعات اولیه 38 درصد از مساحت استان در معرض بیابانی شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: نظارت و کنترل دقیق بازار سکه و طلا در ایجاد آرامش و امنیت جامعه بسیار اثر گذار است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: سامانه پرداخت غیر حضوری قبوض آب 1522 از طریق تماس تلفنی در شهرهای استان زنجان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی و دستگیری دو نفر از اعضای باند شرط بندی در استان زنجان خبر داد و گفت: گردش مالی متهمان دستگیر شده حدود 400 میلیارد ریال است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰    
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی زنجان با جهاد دانشگاهی به منظور کیفی سازی محصولات روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۰    
نهاد رهبری در دانشگاهها حلقه ارتباطی بین دانشجو،اساتید و جریانهای دانشجویی است که بایستی از ظرفیت این جریانهای دانشجویی به نحو احسن استفاده شود
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۰    
دیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از شناسایی بیش از 1100 فقره انشعاب آب غیر مجاز در شهرهای استان زنجان خبر داد و گفت: از این میزان 928 فقره تبدیل به مجاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰    
رئیس اداره نگهداری ابنیه راه ها ی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت:درهشت ماهه سالجاری 9 پل بزرگ در محورهای مواصلاتی استان تعمیر و بهسازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: در آبان ماه سال جاری تعداد 11 میلیون و 907 هزارو 169 تردد وسیله نقلیه در محور های مواصلاتی استان زنجان ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: در حال حاضر نزدیک به 10 میلیارد ریال از اجاره سالانه اوقاف از دستگاه های اجرایی وصول نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
رییس کل دادگستری استان زنجان بر رعایت انضباط اداری و نظارت دقیق روسا و دادستانهای حوزه های قضایی بر مجموعه خود را مورد تأکید قرار داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰    
مدیر کل کمیته امداد استان گفت: باپرداخت 13 میلیاردو601 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی 905فرصت شغلی جدیدبرای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تا پایان آبانماه ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت موفق شد رتبه برتر کشور در اجرای برنامه ایمنی آب در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور را از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۷    
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: باحمایت بیشتر از تعاونی ها زمینه را برای خدمت مطلوب تر به مردم فراهم کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۸    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 3 میلیون و 265 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در بازرسی از یک تریلر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۸    
رئیس پلیس فتا استان زنجان گفت: با اعلام خبر واریز بسته حمایتی به حساب سرپرست خانوارها، مجرمان سایبری تلاش دارند با جمع آوری اطلاعات بانکی خانوارها اهداف مجرمانه خود را پیش ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۸    
رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: نگاه به سیاستهای ستاد دیه نیازمند تغییرات جدی و اساسی است ، چرا که با این کار در بررسی بروز پرونده ها و رسیدگی به مشکلات زندانیان توفیقات خوبی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۸    
مدیر درمان و رئیس بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان استان زنجان گفت: از فروردین لغایت پایان آبانماه سالجاری 8 اکیپ تیم پزشکی و پرستاری تحت عنوان جهادگران سلامت از سوی بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان تامین ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۸    
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان ازبرگزاری بیستمین مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس در روز چهارشنبه، هفتم آذرماه در استان زنجان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...