پنجشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۵:۰۶May 2017 25

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۳ ساعت پیش    
مسئول کمیته شهرستان مهرانه گفت: از ابتدای تاسیس مهرانه در شهر هیدج طی دوسال گذشته هزارو 677 قلک مهرانه در این شهر توزیع شده است.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد استان زنجان در دیدار با یکی از جانبازان 70 درصد گفت: فتح خرمشهر اقدامی مهم و در اصل تیری بر دل تاریک دشمن بود.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت:تصادف زنجیره ای پیکاپ، کامیون،کیا و پژو 405 در سه راهی طارم - بناب - زنجان منجر به کشته شدن یکی از پرسنل راهداری شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: واحدهای مولد صنعتی وکشاورزی بیش از 70درصد مصرف انرژی استان زنجان را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۷    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت:از شروع طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه تعداد 13هزار معلول روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار محلی شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: نظارت دامپزشکی بر مراکز تولید، نگهداری، بسته بندی و عرضه مواد خام دامی به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف حفظ سلامت مصرف کنندگان، در این استان تشدید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۷    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان گفت:پیشکسوتان و رزمندگانی زنجانی که در عملیات آزاد سازی خرمشهر عملیت بیت المقدس حضور داشتند تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:شش گردان زنجان در عملیات بیت المقدس فتح خرمشهرحضور داشتند که در چهار مراحل عملیات گردان های استان زنجان خط شکن بودند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از برگزاری سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۷    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان بهار قرآن است، باید طوری برنامه ریزی شود که فضای حداکثری انس با قرآن کریم در استان زنجان صورت بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به این که استان زنجان یکی از امن ترین استان های کشور است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲    
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان با بیان اینکه صنایع تبدیلی از مهمترین اهداف بسیج سازندگی استان زنجان است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲    
مسئول کمیته شهرستان مهرانه گفت: در حال حاضر به جز مرکز استان زنجان، در شهرستان ها، شهرها و مناطق تابعه 30 هزار خیر و شهروند از مهرانه حمایت مالی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۳    
رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان گفت: به مناسبت نامگذاری سال 96 با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و ایجاد فضای تعاملی، نشاط اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۳    
فرماندار شهرستان زنجان با تقدیر از مردم زنجان جهت حضور پرشور در پای صندوق های رای، به حضور 69 درصدی آنان اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: بر پایه اطلاعات فوت شدگان حوادث رانندگی سال 1395 دریافتی از سازمان پزشکی قانونی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۳    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از سفر رئیس منطقه یونسکو در ایران به زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۳    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه وزش باد شدید 40 تا 70 کیلومتر بر ساعت در استان زنجان پیش بینی می شود، گفت: شهروندان از تردد و توقف در کنار تاسیسات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۳    
دبیر ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به اینکه بیشتر تخلفات صورت گرفته در استان زنجان مربوط به تخلفات اشخاص، کاندیدا ها و طرفداران آنها است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۳    
استاندار زنجان از مشارکت بالای زنجانی ها در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستای استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زنجان گفت: حضور مردم در صحنه پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمانان انقلاب اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۳    
همسر شهید مدافع حرم شهید رحمان مرادخانی با اشاره به اینکه حضور مردم همیشه در صحنه اتحادملت ایران را به دشمنان نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۳    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ملت ایران به آینده نظام و کشور حساس هستند و این حساسیت خود را در قالب برگ رای به جهان ثابت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: پیروز اصلی انتخابات ملت ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۳    
مردم زنجان امروز همزمان با سراسر کشور در خلق حماسه ملی شرکت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۳    
وی برگزاری تمام مکانیزه انتخابات شوراها در سه شهر استان اشاره کرد و گفت: شهروندان شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره برای سهولت در رای دادن در صندوق های التکرونیکی، کد نامزدها را از قبل یادداشت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۳    
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در آرامش کامل برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
استاندار زنجان با حضور در پای صندوق رای گیری برای دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا رای خود را در صندوق انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
استاندار زنجان گفت: مردم باید بدانند که با این مشارکت خود آرامش و امنیت داخلی، اقتدار و عزت ملی را برای کشور ما فراهم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم سالاری دینی تداوم پیدا کرده است، گفت: نقش تایین کننده مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
سرپرست اداره کل روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری زنجان گفت: 110 خبرنگار و عکاس در سطح استان زنجان پوشش اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر و روستا را به عهده دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۳    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با حضور در پای صندوق رای گیری برای دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا رای خود را در صندوق انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۳    
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان در پیامی مشترک از مردم استان زنجان دعوت کردند در انتخابات 29 اردیبهشت حضور پرشور و حماسه سازی در پای صندوق های رای داشته و اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۳    
رئیس دامپزشکی شهرستان زنجان گفت: شهروندان باید با فرارسیدن فصل گرما، مراقب شیوع بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو که بیماری مشترک بین انسان و دام است، باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۳    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت:امیدواریم ملت ایران اسلامی با انتخاب خردمندانه خود در 29 اردیبهشت ماه ایرانی آباد را برای آیندگان باقی بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان از حمله وسیع سایبری با نوع باج افزار خبر داد و گفت: همه مسئولان آی تی سازمان ها در کشورمان امروز سیستم عامل های خود را بروز رسانی کنند تا امنیت دستگاههای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۳    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان برنامه های پیش بینی شده برای ایام ماه رمضان را دیدار از خانواده های تحت حمایت این نهاد در قالب طرح مفتاح الجنه اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
معاون امنیتی سیاسی استانداری زنجان با بیان اینکه تخلفات ستاد های اتخاباتی ریاست جمهوری و شورای شهردر استان زنجان ثبت شده است، گفت: با متخلفان طبق قانون برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۵    
سند 2030 برگ ننگین دیگری در کارنامه اصلاحات امریکایی است که سال ها است استقلال و عزت ایران و نظام اسلامی را هدف قرار داده است و گاهی با قراردادهای کذایی اقتصادی وگاهی با برجام نافرجام عزت و استقلال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵    
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان اخبار منتشر شده فضای مجازی در خصوص قتل در استان زنجان تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: قرار نبود تمام دولت باهمه وزرا وبا همه امکانات برای پشتیبانی از رئیس جمهور کنونی که نامزد ریاست جمهوری است حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با مصطفی میر سلیم کاندیدای ریاست جمهوری گفت: نگاه ما به حزب موتلفه عمیق است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابهر از پرداخت کمک هزینه دارو و درمان به مددجویان و نیازمندان توسط داوطلبان این جمعیت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: در شرایط فعلی اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانمندی های داخلی تنها راه برون رفت از رکود است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به برنامه های اجرا شده از سال 95 تا کنون، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان زنجان گفت: در حال حاضر بیماری ویروسی تب کریمه در زنجان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان از راه اندازی کارگاه مکاترونیک که بروزترین و تکمیل ترین کارگاه مکانیک و الکترونیک در زنجان است خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
رهبر ارکست ملی ایران در دیدار از کلینیک رادیوتراپی مهرانه در راستای ارائه خدمات درمانی به مبتلایان سرطان برای کاستن از درد و رنج بیماران با استفاده از ابزار هنر اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به اینکه با همراهی و مشارکت مطلوب حامیان سرانه دریافتی هریتیم تحت پوشش کمیته امداد 218 هزارتومان است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۰    
رییس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: حمل بارهای غیر مجاز و سنگین یکی از مهم ترین علل تخریب ابنیه فنی محورهای مواصلاتی استان زنجان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۰    
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور با بیان اینکه هزار و 200 مدل بیماری در فضای مجازی شناسایی شده است، گفت: هرچه سرعت و استفاده از اینترنت افزایش یافته، معدل دانش آموزان کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه اکثر تصادفات منجر به فوت به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم استفاده از کمر ایمنی رخ می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۰    
مدیر درمان استان زنجان گفت: طی سال گذشته 5 هزارو 200 نوزاد در بیمارستاهای تامین اجتماعی استان زنجانبیمارستان امام حسین (ع)زنجان و امید ابهر چشم به جهان گشوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰    
استاندار زنجان گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره های متنوع در استان زنجان، گام های موثری در توسعه صنعت گردشگری، به ویژه در میان کشورهای کمتر توسعه یافته برداریم و رویای صلح، عدالت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۰    
قائم مقام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان از انجام 3 هزارو 833 ماموریت توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان طی سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف و ضبط بیش از سه هزار ثوب البسه و 993 عدد انواع ابزارآلات خارجی در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۰    
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه برگزاری دوره آموزش مدیران عامل و شعب شرکت های حمل ونقل کالای جاده ای درزنجان برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه تنبلی چشم یکی از علت های شایع در بروز نابینایی است، گفت: با سنجش کودکان گروه هدف در پایگاه های سنجش بینایی بهزیستی استان زنجان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
استاندار زنجان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در 38 ساله گذشته وارد حواشی نشده است،گفت: این جمعیت، نخستین ارگان و گروهی بود که در حوادث مختلف، کنار مردم بوده و اقدام به کمک و یاری به آنها کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی ها نقش مهمی در اقتصاد کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰    
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: طی سال گذشته یک هزار و 737 مورد کمک هزینه ازدواج و جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۰    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : طبق گزارش نظرسنجی پیامکی ازمسافران ناوگان عمومی جاده ای که درسطح کشور برگزارشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۰    
مسئول گروه جهادی معبر آسمانی با بیان اینکه محرومیت زدائی و اجرای فعالیت های عمرانی از برنامه های گروه جهادی معبر آسمانی است، گفت: باید کاری کرد که فرهنگ جهادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۰    
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت:ماموران انتظامی شهرستان ایجرود موفق شدند از فردی یک فقره مجسمه قوچ سنگی متعلق به دوران صفویه را کشف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: سازماندهی واحدهای کوچک و جریان تولید و فرهنگ سازی برای مصرف تولید داخلی که موجب ایجاد اشتغال می شود،سخت تر از موفقیت در حلب و موصل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: بسیاری از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و منویات ایشان در حوزه های مختلف اقتصادی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مورد کم لطفی برخی مسئولان واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد نسیان با سواری ریو در محور خدابنده به همدان دو کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند 2030 یونسکو نخواهد شد، فرمودند: به چه مناسبت یک مجموعه به اصطلاح بین المللی تحت نفوذ قدرت های دنیا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه هرگونه فعالیت یا تبلیغی خارج از چارچوب مشخص شده تخلف محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۱    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: تعداد سالمندان نگهداری شده در خانه سالمندان استان زنجان به 156 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:یکی ازمهمترین برنامه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حمایت از حقوق شهروندی درحوزه فعالیت این اداره کل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از افزایش کشفیات کالای قاچاق در استان زنجان خبر داد و گفت: 60درصد کالای قاچاق کشف شده در استان زنجان مربوط به پوشاک است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 25 هزار و 405 قرص و داروی غیر مجاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۱    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته سه مورد تصادف جاده ای جرحی در محور های مواصلاتی استان زنجان رخ داده که هفت مصدوم برجا گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به همراه استاندار زنجان در پیام مشترکی در پی وقوع حادثه ریزش معدن زغال سنگ در استان گلستان و جان باختن جمعی از معدنکاران زحمتکش کشور را به جامعه صنعت و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۱    
عملیات اجرایی بازگشایی خیابان زینبیه غربی شهر زنجان از هفته گذشته آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۱    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۱    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر زنجان گفت: 20 عنوان برنامه به مناسبت هفته صلیب سرخ و هلال احمر در استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۱    
استاندار زنجان به اهمیت بخش معدن در اقتصاد استان اشاره کرد و گفت: بخش معدن، یکی از مهم ترین محورهای توسعه استان زنجان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲    
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان صحنه انتخابات، تبلور دموکراسی دینی در جامعه اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲    
رئیس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه به علت رگباری بودن بارش ها احتمال گرفتگی معابر و سیل آبی شدن مسیل ها پیش بینی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با اشاره به اینکه ریل گذاری اصلی برای توسعه روستایی و رفع مشکلات روستایی انجام شده و باید در جلسات شوراهای روستایی بررسی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به تعداد روستاهایی که در شبکه برق مشترکین قرار دارند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲    
فرماندارشهرستان زنجان با بیان اینکه اقدامات خوبی از طرف فرمانداری شهرستان زنجان در راستای ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در شهرستان زنجان انجام شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۲    
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه دومین همایش سراسری لبیک یا حسین با عنوان کنگره شعر آیه های جهاد و با حضو شاعران نامی کشوری و استان در زنجان برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۲    
نیروهای هلال احمر استان زنجان با حضور در شهرستان ماهنشان و خدابنده به سیل زدگان امداد رسانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۲    
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 35 فقره سرقت داخل خودرو ، موبایل و دوچرخه از یک سارق حرفه ای در زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از برگزاری سومین دوره آموزش خبرنگاری حرفه ای در زنجان خبر داد و گفت: ثبت نام در این دوره برای تمامی خبرنگاران استان رایگان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۲    
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان با بیان اینکه 160 مورد طلاق طی فروردین ماه سالجاری در استان زنجان به ثبت رسیده است، گفت: تعداد آمار طلاق در استان زنجان طی سال گذشته 132 مورد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۲    
معاون آبخیرداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری زنجان گفت: خسارت سیل در محلهائی که در حریم آبراه ها دخلو تصرف ،تجاور و ساخت وسازی انجام شده، احتمال وقوع خسارات سیل به چند برابر افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۲    
فرمانده انتظامی استان زنجان از متلاشی شدن باند 13 نفره جرائم اینترنتی در زنجان خبر داد و گفت: متهمان درسایت های غیر مجاز و شرط بندی، مرتکب جرایم اینترنتی شده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۲    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر زنجان گفت: نیروهای هلال احمر استان زنجان برای امداد رسانی به افراد سیل زده حضور پیدا کرده و برای اسکان آنها چادر و مواد غذایی توزیع کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۲    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه دشمن سعی دارد با سیاه نمایی دستگاه های مختلف کشور را تضعیف کرده و مردم را ناامید کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۲    
مدیر عامل شرکت گار استان زنجان گفت: با دستور کار قرار دادن استقرار سیستم مدیریت انرژی ISO 50001 از زمستان پارسال؛ با کاهش هزینه ها و اثرات زیست محیطی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۱    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بارش رگباری باران در سطح محور های مواصلاتی،سطح جاده ها را لغزنده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۱    
کارشناس هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه احتمال بارش تگرگ در استان زنجان پیش بینی می شود، گفت: کشاورزان اقدامات پیشگیرانه در رابطه با بارش تگرگ را انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان جمعیت شهری استان زنجان را 64 درصد عنوان کرد و گفت: جمعیت روستایی استان 10 درصد بیشتر از میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
نخستین ویلچر با همکاری دانشگاهیان دانشگاه زنجان از محل بازیافت درب بطری ها خریداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تعداد بیکاران استان زنجان گفت: در حال حاضر در حدود 35 هزار نفر بیکار در استان زنجان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۱    
مجموعه تصاویر اقدامات دولت تدبیر و امید در زمینه های مختلف از سوی پایگاه خبری تحلیلی عصر زنجان در قالب #از روحانی بپرسید منتشر می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...