شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۳۹Jan 2020 25

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان از اجرای 25عنوان برنامه فرهنگی در راستای پاسداشت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران در سطح محلات مختلف شهر زنجان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه صهیونیست ها از فعالیت سپاه قدس به لرزه درآمدند، گفت: اقدام موشکی سپاه لرزه بر اندام دشمنان اسلام انداخته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اتهامات رئیس شورای شهر خرمدره در حالی در دست بررسی دستگاه قضایی قرار دارد که وی به تازگی استعفا داده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از تابلودار کردن 20 موقوفه شاخص هر شهرستان در استان خبر داد و گفت: این کار برای انجام بهتر امور موقوفات انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت ورزش های رزمی استان زنجان گفت: مسابقات ویژه با عنوان یادواره سیدالمقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با ایام دهه فجر در زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۰    
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به آغاز اردوی راهیان نور ویژه دانش آموزان پسر از شنبه هفته آینده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از شناسایی و دستگیری چهار سارق اماکن خصوصی و مالخر اموال با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا از انهدام باندی که با راه اندازی درگاه های جعلی بانکی اقدام به سرقت اطلاعات و رمز کارت بانکی شهروندان و در نهایت خرید ارز دیجیتال می کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از آمادگی بقاع متبرکه استان برای جمع آوری کمک به سیل زدگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از توزیع بسته های غذایی بین نیازمندان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: همزمان با این دهه نمایشگاه تصویری مناسبتی هم برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ادارات دولتی در روز پنج شنبه مورخ 3بهمن (به غیر دستگاهای امدادی خدمات رسان و بانک ها) در شهر زنجان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق منزل و کشف اموال مسروقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان زنجان گفت: زمان رسیدگی به پرونده ها در استان زنجان 17 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه استان زنجان با اشاره به برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای مردم است .
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: طرح امین موقوفات برای درآمدزایی بیشتر موقوفات در استان زنجان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰    
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: بر اثر بارش های اخیر، برخی از مسیرها و محورهای مواصلاتی استان لغزنده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: در حین خاکبرداری غیرمجاز یکی از منازل شهر ابهر کوزه سفالی سلجوقی و درپوش های سفالی کشف شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: 350 هزار جلد کتاب در سه سال اخیر به کتابخانه های عمومی استان زنجان اهدا شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: بالغ بر یک هزار و 100 میلیارد تومان درآمد مالیاتی در استان داریم که طی 9 ماهه گذشته از سال جاری وصول شده و مصوبه اخذ مالیات برای استان در سال جاری یک ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس پیگیری های به عمل آمده زندگینامه آزادگان سیاسی که 18 نفر هستند، چاپ خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طرح تولید ورق سرد فولادی در محل کارخانه سابق ابهر بافت شهر هیدج راه اندازی می شود و محصولات آن تیرماه سال آینده روانه بازار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اینکه بر اثر بارش برف و کولاک شدید، هنوز راه 18 روستای استان زنجان مسدود است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۱    
رئیس هیأت جانبازان و معلولین استان زنجان گفت: به دلیل نبود حمایت های مالی و اسپانسر، تعدادی از بسکتبالیست های با ویلچر زنجانی در تیم های خارجی بازی می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به ثبت 11 مورد وقف جدید طی سال جاری، گفت: در استان زنجان نیازمند وقف هایی در حوزه قرآنی هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین کنگره شعر آئینی انقلابی کوثر ناب را برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۱    
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی های به عمل آمده روز پنج شنبه هفته جاری دمای هوای استان زنجان افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان در مورد اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروها گفت: این طرح از هفته آینده در استان زنجان اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۸۱ سایت دیگر  
سردار سید محمد حجازی با حکم فرمانده کل سپاه بعنوان جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۱    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بالغ بر 246 تاسیسات گردشگری در استان زنجان فعالیت دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: در گذشته شبکه بانکی تسهیلات اجاره مسکن با معرفی مستاجران به بنیاد خیرین مسکن ساز اعطا می کرد، که با توجه به شرایط سخت معیشتی و افزایش اجاره بهای منازل ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدارش شیفت عصر امروز در برخی از مناطق تحصیلی استان زنجان تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۱    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در مجموع 550 میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی شهر زنجان طی سال آینده پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: دهمین جشنواره اهدای کتاب همزمان با اسفندماه سال جاری در استان زنجان برگزاری می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به بازگشایی مسیر ارتباطی 130 روستا طی روزهای گذشته، گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف در محورهای استان زنجان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: قاتل، پای چوبه دار و در آستانه حکم قصاص در زنجان بخشیده شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به تداوم بارش برف و برودت هوا، مدارس شیفت عصر امروز ابهر و خرم دره، بخش مرکزی خدابنده و سجاسرود تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به بارش برف در همه محورهای استان زنجان گفت: به دلیل بارش برف تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: شبکه بانکی استان همکاری خوبی در رونق تولید و گردش چرخ های اقتصاد استان دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به تصمیم عجیب کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هیچ عنوان زیربار تصمیم AFC نمی رویم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۱    
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از سه شنبه هفته جاری، سامانه بارشی جدیدی وارد استان زنجان شده و شاهد بارش برف خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان برگزاری کارگاه های آموزشی را گامی بسیار مهم در ارتقای دانش علمی و حقوقی قضات دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیئت تنیس روی میز استان زنجان گفت: زنجان میزبان مسابقات منطقه ای تنیس روی میز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۱    
مدیر کل پست استان زنجان گفت: در حال حاضر 217 دفتر ICT روستایی در استان زنجان فعال است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۱    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده مرمت ایوان شمال غربی ارگ سلطانیه تا پایان امسال تمام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۱    
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر بر اثر بارش برف و کولاک در سطح مناطق مختلف استان زنجان، راه 27 روستا در استان زنجان مسدود است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۱    
رئیس پلیس راه استان زنجان از بارش برف در محورهای مواصلاتی استان و وقوع کولاک در محورهای کوهستانی خبر داد و گفت: رانندگان موارد ایمنی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: همزمان با دهه فجر سال جاری، چهار باب کتابخانه عمومی در استان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از فردا سامانه بارشی وارد استان زنجان شده و تا هفته آینده شاهد بارش برف خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۲    
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی ها، دوره های مختلف عمومی و تخصصی در حوزه فرش در استان زنجان اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان از آغاز فصل جدید مرمت مسجد چهل ستون بازار خبر داد و گفت: نماسازی آجری این مسجد از جمله برنامه های مورد در این فصل از مرمت محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از برگزاری دوره های آموزش امداد و نجات برای بیش از یک هزار و 600 مددجوی تحت حمایت این نهاد و پرسنل آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تعداد حوادث و اتفاقات آب شهرهای استان زنجان در 9 ماه امسال 12 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش عصرزنجان به نقل از ایرنا - "هیثم بن طارق آل سعید" به عنوان پادشاه جدید عمان معرفی شد. وی جانشین سلطان قابوس شد که عصر دیروز ( جمعه) در سن 79 سالگی درگذشت. ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
آنچه باعث شد هواپیمای اوکراینی پس از اصابت موشک در آسمان منفجر و متلاشی نشود، عمل کردن فیوز مجاورتی موشک شلیک شده به سمت آن و برخورد ترکش ها با بدنه هواپیما است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۰۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: موقعی که اطمینان پیدا کردم این اتفاق افتاده واقعا آرزوی مرگ برای خود کردم که ای کاش می مردم و چنین حادثه ای را شاهد نبودم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۴۳ سایت دیگر  
ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی در آسمان تهران و مشخص شدن دلیل حادثه که شلیک پدافند هوایی تهران گزارش شد نکات قابل توجهی دارد که نباید از آنها غفلت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۰    
مدیر کل پست استان زنجان گفت: در حال حاضر 483 واحد پستی در استان زنجان فعال است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
درپی بازدید رییس کل دادگستری استان زنجان از زندان مرکزی و رسیدگی به امور زندانیان 20 محکوم جرایم غیر عمد مالی از زندان آزاد شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۰    
سرپرست پیش بینی هواشناسی استان زنجان با اشاره به کاهش دید افقی در استان به علت مه آلودگی هوا، گفت: صبح امروز، ایستگاه سجاس سردترین نقطه کشور شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه 4 نفر کشته و مصدوم شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان زنجان گفت: همه فعالیت های تبلیغاتی کاندیداها در فضای مجازی به صورت شبانه روزی رصد خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۲    
سرپرست شهرداری زنجان گفت: پارک بانوان غرب زنجان همزمان با دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 10 پروانه اقامتگاه بوم گردی در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۲    
رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده بین مرکز ملی فرش و صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دیشب که خواستیم شهداء را کفن کنیم کربلا را دیدیم، همه بدن ها اربا اربا بود، حاج قاسم پنج تکه شده بود، سر در بدن نداشت، بخشی از کتف و دست راست و .. ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تابناک به نقل از فارس، وبگاه روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی که از دیروز دوشنبه منتشر شده و بروزرسانی می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس با بیان اینکه به دنبال کاهش تنش ها در خاورمیانه هستیم درباره وقوع یک جنگ گسترده هشدار داد. ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: شخصیت و محبوبیت شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی طوری بود که نه تنها محبوب قلبهای ملت ایران بلکه مسلمانان جهان بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۲    
رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: 23 هزار واحد صنفی فعال در استان زنجان دارای پروانه کسب هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتقام سختی در انتظار آمریکایی ها است، گفت: حاج قاسم سلیمانی استوانه و تکیه گاه امنیت ملت های مسلمان بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ادامه اجرای طرح آزادسازی محکومان جرائم غیر عمدی مالی در استان توسط این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دسته حماسی و عزاداری به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی با حضور پرشور مردم زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان گفت: همزمان با یکم بهمن سالجاری سیزدهمین نمایشگاه فرش دستباف در استان زنجان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲    
کارشناس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: استان زنجان صبح امروز با کاهش دمای هوا، سردترین استان کشور شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از موافقت اصولی برای احداث دو مجتمع گردشگری با سرمایه گذاری بیش از 2 میلیارد و 700 میلیون تومان در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: 8 کیلومتر از معابر شهر زنجان به منظور پاسداشت نام و یاد شهید قاسم سلیمانی به نام ایشان نامگذاری شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۸    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ظهر امروز از دفتر پایگاه خبری، تحلیلی عصر زنجان بازدید کرده و خبرنگار این سایت هم توسط وی مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: به دنبال وقوع زمین لرزه در استان آذربایجان شرقی خیران و نیکوکاران زنجانی مبلغ 400 میلیون ریال برای کمک به هموطنان آسیب دیده از این حادثه طبیعی از طریق کمیته امداد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از اجرای طرح ساماندهی عطاری ها در زنجان خبر داد و گفت: در این زمینه با هماهنگی مقام قضائی 5 واحد عطاری که اقدام به تهیه و توزیع قرص های روان گردان می کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف انواع کالای قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان خدابنده به ارزش تقریبی یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
غلامحسن احمدی به عنوان،سرپرست شهرداری زنجان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۸    
بدرقه علمدار مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی روز دوشنبه ساعت 14همراه با دسته حماسی از مقابل حسینیه اعظم زنحان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مردم زنجان امروز پس از نماز جمعه با راهپیمایی خود از مصلای نماز جمعه به سمت فلکه دارالقرآن انزجار خود را از استکبار جهانی در پی شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محکوم خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی شهادت سردار رشید سپاه قدس، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان پیام تسلیت منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر یکی از مناطق شهری شهرداری زنجان برای ارائه پاره ای از توضیحات به مراجع ذی صلاح احضار شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه غیر علنی شورای اسلامی شهر زنجان برای انتخاب سرپرست شهرداری زنجان فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایتمدار استان زنجان امروز با حضور باشکوه خود همزمان با سراسر کشور، در تجمع یوم الله 9 دی بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره)، رهبر انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: هیچ حرکتی از دید نافذ نیروهای مسلح پوشیده نمی ماند و در صورت تهدید، تهدیدکنندگان را پشیمان می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با پایان بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرایی انتخابات، صلاحیت 200 نفر از داوطلبین در استان زنجان احراز شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
در چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین سپاه شهرستان زنجان موفق ترین رده سازمانی بسیج در کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به آمادگی 29 راهدارخانه استان زنجان برای خدمات رسانی، گفت: 500 نفر از همکاران در این عملیات حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری فیشینگ کاران حرفه ای با بیش از 100 فقره کلاهبرداری به ارزش تقریبی 20 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس فتا استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۶    
دیدار فرمانده سپاه ناحیه زنجان با خانوده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان زنجان.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش عصرزنجان آیت الله سیستانی با صدور بیانیه ای از تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز خواست تا صفوف خود را از آشوب طلبان جدا و مشخص کرده و خرابکاران را از میان خود طرد کنند. ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرزنجان عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق از قصد خود برای اعلام استعفا خبر داد. به گزارش فارس ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با اشاره به راهپیمایی مردم زنجان در حمایت از نظام و اعلام انزجار از اغتشاشگران اخیر، یادآور شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بیست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با رویکرد "مدرسه ایمن، جامعه تاب آور" با به صدا در آمدن زنگ زلزله و ایمنی از رادیو سراسری در همه مدارس این استان همزمان با مدارس کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با شروع نشست های استماع مجلس نمایندگان آمریکا درباره استیضاح ترامپ و پخش تلویزیونی این نشست ها از شبکه های آمریکا، حمایت مردم از استیضاح ترامپ افزایش چشمگیری به خود گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...